DC komiksový komplet #001: Batman: Ticho, kniha první

4.3 | BB/art s.r.o., Eaglemoss Collections | akční, superhrdinský | série DC komiksový komplet

Tento nový strhující komplet komiksů v pevné vazbě obsahuje ta nejúžasnější superhrdinská dobrodružství moderního věku, s kresbou a scénářem od mnoha nejlepších tvůrců DC Comics. To vše v DC Komiksovém kompletu!
Objeví se v něm nejznámější hrdinové světa DC Comics, včetně Supermana, Batmana a Wonder Woman – těch nejslavnějších superhrdinů na světě.

Každé číslo v pevné vazbě obsahuje kromě samotného hlavního komiksu také doprovodné texty o postavách a další informace o světě DC komiksů. A jako bonus můžou svazky obsahovat i kratší komiksy týkající se obvykle zrození/prvního objevení určitého hrdiny, u prvního svazku se jedná přímo o sešit Detective Comics číslo 27.

Jednou za čas se sejde scenárista a kreslíř, aby vytvořili příběh… a místo toho stvoří něco mnohem víc. Jeph Loeb a Jim Lee jsou právě takovým týmem a jejich novátorský přístup k batmanovské řadě jim přinesl mimořádné uznání nejen kritiky, ale i příznivců komiksové literatury.
Ve dvanácti kapitolách vyprávějí příběh o přátelství a zradě. Příběh, který ovlivní život jak Batmana, tak Bruce Wayna.
Temný rytíř se v tomto komiksu utkává se spoustou známých padouchů. Včetně obrovského Killer Croca, děsivého Scarecrowa, nesmrtelného Ra’s al Ghula, rozpolceného Two-Face, hádankami posedlého Riddlera… a dokonce i samotného Jokera. Ale něco mu nesedí. Aby dokázal celý rébus rozlousknout, musí se spojit s nebezpečnou Catwoman a postavit se svému starému příteli – Supermanovi. Postupně se Batman dostává blíž a blíž k tajemnému muži v obvazech, který, zdá se, se všemi manipuluje. Jenže dostat se k němu blízko a porazit ho, to jsou dvě zcela odlišné věci.

Scénář:
Bill Finger, Jeph Loeb
Kresba:
Bob Kane, Jim Lee
Ink:
Scott Williams
Lettering:
Pavel Mařata, Petr Suchý
Barvy:
Alex Sinclair
Překlad:
Jiří Pavlovský, Hana Vrábelová (Šimečková)
Redakce:
Viktor Janiš, Jiří Pavlovský

Hřbety jednotlivých svazků pak postupně tvoří ucelený obraz od Alexe Rosse

Obsahuje sešity sérií Batman #608-613 a Detective Comics #27

Rok a měsíc vydání: leden 2017 | ISBN: 978-83-7718-680-0 | Vydání: 1. | Vazba: pevná | Formát: 175 × 260 mm | Počet stran: 160 | Tisk: barevný | Cena v době vydání: 49 Kč | Název originálu: Batman: Hush, Vol. 1 | Vydavatel originálu: DC Comics, 2004

Obálka
Ukázka č.1
Ukázka č.2
Ukázka č.3
tresida99
tresida99 14.1.2018

První setkání s komixováím Batmanem a byl jsem velmi nadšen a zároven napjat co bude dál. Skvělá kresba , děj a i ty menší bonusy je něco co vyčaruje úsměv.

louza
louza 20.9.2017

Forma Ticha rozhodně převládá nad obsahem. Rádoby překvapivá pointa celého příběhu je uhádnutelná už z jeho počátku. Chvílemi se zdá, jako by se autor mermomocí snažil použít vše co batmanovský vesmír nabízí. Megalomanské snažení je podpořené zářivou a vytříbenou kresbou, která jen podtrhuje prvoplánovou snahu o jakési bombastické Batmanovo best of. Budu asi za kacíře, ale třeba přímočará Země jedna z pera proklínaného rutinéra Geoffa Johnse se mi líbila víc.

TheLavk
TheLavk 25.7.2017

Komiks jsem nemohl přestat číst, příběh je zamotaný, nakonec ale dává smysl. Objeví se ikoničtí záporáci netopýřího muže včetně jednoho, zbrusu nového záporáka.
Kresba nejspíš nijak neohromí, ale ani neurazí. Objeví se však momenty, kdy kresba opravdu vyniká.
Za mě jeden z nejlepších příběhů netopýra a skvělá volba do DCKK.

plus-rovnáse
plus-rovnáse 11.4.2017

Moje úplně první setkání s Batmanem (i když jednu nebo dvě stránky si myslím pamatuju z Crew2...?) a bavil jsem se. Jediné co bych mohl komiksu vytknut byla velikost písmen, jinak skvěle strávené odpoledne (čteno i s druhou částí, nečtu jako lenochod...:)

jayjay86
M jayjay86 5.3.2017

Totální hovénko tato kniha :-) Resp. tento příběh, ale budu to hodnotit dohromady, i když první kniha možná o hvězdičku lepší, u druhé jsem se už neskutečně přemáhal to celé dočíst. Záporáci jsou fajn, kresba je fajn, batman a celej příběh je však totální provar. Věřím, že pro fanoušky netopýřího šaška dobrý, ale pro čtenáře odjinud je to vážně hrůza, děs a utrpení. O 1st app Batmana se raději bavit ani nebudeme.. :-)

willis
willis 4.2.2017

Překombinovaný průvodce panoptikem batmanovských padouchů v pěkné, barevné kresbě.

J.Connor
M J.Connor 4.2.2017

Zpracování booku úžasný, encyklopedický info rád oželím a první sešitek Batmana je skvělý bonus. Sošnost postav Jima Leeho už mi bohužel ne vždy vyhovuje a nad příběhem jakožto zmatenou přehlídkou Batmanových záporáků taky krčím obočí. V podstatě jsem si zatím ověřil svou dosavadní povrchní zkušenost, že DC je oproti Marvelu v obecné rovině mnohem více repetitivní a postavy plošší.

DavidkkkCZ
DavidkkkCZ 1.2.2017

Jakožto absolutní neznalec komiksů a v podstatě i celého DC univerza, jsem využil příležitosti vyzkoušet nový DC komiksový komplet, jenž měl fungovat jako takové proklouznutí do světa hrdinů, a k tomu všemu za perfektní cenu - pouhých 49 Kč, nejen za samotný komiks, ale i malé překvapení v podobě jakéhosi přehledu všech našich hrdinů a jejich krátkým popisem. Batmana, který vystupuje v prvním komiksu jako hlavní hrdina, jsem nikdy příliš neobdivoval a popravdě řečeno mě nikdy nezajímal. Ano, dělal jsem chybu. Ihned na začátku komiksu, který začíná velkolepou bitkou, mi došlo, že Batman neboli Bruce Wayne je chlápek, který svým charismatem, kostýmem a povahou překonává jakéhokoliv jiného troubu se schopnostmi. A to i například Kapitána Ameriku či Iron Mana z Marvelu. Nevím, zda je to tím, že Batman: Ticho, kniha první, byl můj úplně první přečtený komiks, ale příběh mě dostal a fungoval na mou osobu přesně tak, jak měl Jeph Loeb, scénárista v plánu. Opravdu převelice se mi zamlouvá ten fakt, že v této pouhé první části, se vlastně setkáme téměř se všemi Batmanovými padouchy, které poznáme i my neznalci. Každý z nich je opravdu napsaný tak, že mu jeho osobnost věříte a jejich zločiny mají skutečný důvod. Nejlepší ovšem je, že hlavní záporák, který vlastně nevíme, ani jak vypadá či jak se jmenuje, využívá všechny tyto superpadouchy najednou, aby Batmana zastavili. Mezitím, co on si sedí v teplíčku u krbu a hřeje si nožky. K tomuto ultimátnímu dílu máte k dispozici ještě opravdu pěknou kresbu od Jima Leeho, která si pohrává s odstíny šedé až černé barvy a využívá potenciálu netopýřího muže, který nosí černý kostým podobný prosté tmě. Božínku, to byl ale nářez, hlavně ten konec, ale k tomu už se musíte dostat sami, nebudete litovat.

petrsimcik
petrsimcik 29.1.2017

Doncek4321: Bavil jsem se s jejich Markeťákem z polska a byl docela v šoku když jsem mu řekl že tu UKK vychází a jak dlouho :)

P.G.
P.G. 29.1.2017

Batman není zrovna můj oblíbenec, ale v tomto komiksu mi jeho přítomnost ani moc nevadila. Kresba je výborná a k příběhu celkem sedne. Co už tak moc fajn není, je scénář. Děj je značně strohý a přímočarý, takřka bez ničeho, co by čtenáře přimělo zpomalit a zapřemýšlet. Pravda, já se zarazila hned u objevení se Heleny a dlouho přemýšlela, jak se tam sakra vzala! Na druhou stranu, pátrání bylo celkem příjemná odbočka, takže pro mě plus. Další odbočka přišla vzápětí i u Pamely a Seliny. I díky tomu mám teď alespoň nějakou spojku mezi příběhy z preCoIE a New52.
Koncept DCKK mi nepřijde špatný, je sice bonusově o něco chudší než NHM, ale to pro mě nepředstavuje problém. Těšila jsem se na "bonusové" 1. číslo s Batmanem, ale výsledek mě doslova šokoval. To jim v tiskárně došly barvičky? Vždyť tyto první komiksy přímo hýří barvami! Nedalo mi to a prošla si přetisky různých prvních čísel a prohlédla i nějaké ty scany - a zjistila, že "vyblité barvičky" nejsou jediný problém, některé barvy (např. fialová, oranžová) nejsou evidentně přetisknuté korektně. Za toto tedy v hodnocení nula bodů. Druhá věc, která mě moc netěší, je provedení knihy - kdyby nebyla šitá (což naštěstí je), tak z ní mám po prvním přečtení salátové vydání.

Doncek4321
Doncek4321 28.1.2017

Musím říct, že za 50 kč dost luxusní čtení. DCUKK začalo skvěle. Palec nahoru za takový styl vydávání, snad si to najde své čtenáře. Jen je velká škoda, že trh je docela přesycen, mohli s tím počkat na konec UKK2.

MickeyStuma
MickeyStuma 25.1.2017

Komiks jako takový je co se týče kresby excelentní. Po scenáristické stránce to však velmi trpí typickým sešitovým neduhem. Chybí tomu plynulost a padouši v každém sešitovém díle vstupují do příběhu velmi násilně a nesystematicky. Pokud by se četl jeden sešit vždy po měsíci jak to původně vycházelo, nijak by to čtenářsky nevyniklo, ale takhle celkově to bohužel vyznívá značně nelogicky. Na konci potěší přetisk prvního objevení Batmana v sérii Detective comics č. 27 z května roku 1939. To snad sběratele potěší ze všeho nejvíc.

SiWeX
SiWeX 24.1.2017

Názor člověka co to má v souborném vydání je asi jasný ne ... 😀

mttra
mttra 22.1.2017

Dejove az moc rychly a jednoduchy,zadny WAU! UFF! Takze za scenar 2* ... Kresba hezka,hvezda k dobru.. A dalsi hvezda za rozhodnuti vydat DC KOMPLET,a za bonus v podobe ukazek prvnich cisel,dooost dobrej napad.. !! Takze celkem 4 *,uvidim co druha cast...

Luigim
Luigim 21.1.2017

Jsem rád, že DC comics začalo vydávat takovýto komplet. Protože dostat se k tomuto komiksu není lehké. Stejně jako ke všem co jsou staršího data vydání a nejsou dotisky. A jako nový čtenář toto oceňuji. Nyní ke komiksu. Kresba byla špičková opravdu jsem si jí užíval vč. těch jemných detailů. Scénář a příběh také na luxusní úrovni. Ty flashbacky? Kráááása. Opravdu povedený komiks a za pár babek.

kaylin
kaylin 20.1.2017

K vydání v podstatě nemám co vytknout. Velmi se povedlo, a to především jako skvělý úvod do série, která má co nabídnout. Je vidět, že se s tím tvůrci trochu více piplali, že je zde více zajímavostí. Více: http://www.comics-blog.cz/2017/01/1355-dc-komiksovy-komplet-1-batman.html

Walome
Walome 20.1.2017

Nebýt toho bonusu na konci, dostane to dvě hvězdičky a ani nemrknu. Nudná kresba, scénář nepřekvapí, supráci se zjevují a mizí jak je u DC mainstreamu tradicí a za celou knihu se nestane nic, co by mě nějak znatelně poznamenalo a dokonce bych si dovolil tvrdit, že se nestane vůbec nic zajímavého. Je tam pár supr panelů (asi 3), ale jinak teda meh.

JackOneil
JackOneil 14.1.2017

Tedy, musím uznat, že tímto kouskem si mne s největší pravděpodobností série DC kompletu na nějaký ten čas získala. Jsem fanoušek Marvelu, primárně skrze UKK a tak DC u mě zatím moc prostoru nenašlo. Tento komiks funguje na výbornou. Akce není to jediné a tak je tu dost prostoru na rozvoj vztahů a nebo na vzpomínky z dětství. Zde musím podotknout, že se mi flashbacky obzvlášť líbily. Doufám, že DC udrží tuto laťku a v sérii budou vycházet obdobně dobré kousky.

Corvus
Corvus 9.1.2017

mike731: Děkuji za informaci. Už jsem to našel na Send.cz, kteří zajišťují předplatné. Tam je uvedeno (dost chaoticky), že cena se bude navyšovat. Přesto děkuji. Já mám hodně rád Batmana, o tom žádná, ale spíš mě bere evropská škola (hlavně Francie). Čili nejvíce mi vyhovuje asi MDEK řada (v současnosti) a aktuální Modrá Crew. Ale tak třeba z toho nějaké kusy vyzobnu.

mike731
mike731 9.1.2017

Corvus: Měla by vycházet jednou za 2 týdny, od 3. čísla by kniha měla stát 229 Kč. A co se týče věcí, které tu už vyšli --> na webovkách německý řady jsem jich napočítal přibližně 20 z 91, to se ale samozřejmě u nás může změnit a může u nás vyjít něco jiného (pokud vím, tak oficiální seznam knih v češtině ještě nikde není).

Corvus
Corvus 9.1.2017

Marvel nekupuji a DC komiksový komplet jsem dostal dnes od přítelkyně aktuální číslo, čili jsem v těchto řadách úplný nováček. Mám raději drobet jiný typ komiksů. Nicméně bych měl 2 otázky: Jak často se bude tahle řada chrlit (Budou se duplikovat již vydané věci? Ticho vyšlo už Xkrát.) a předpokládám, že tahle fajnová cena je jen startovní... Nebo mi jako chcete říct, že BBart vydává už komiksy v pevné vazbě za 49 Kč?! Díky za info.

Azalin
M Azalin 9.1.2017

MrKulda: DC má v zásobě několik opravdu dobrých a legendárních titulů, Ticho je jedno z nich. Že tu panuje všeobecné nadšení je celkem pochopitelné, taky je k mání v podstatě zadarmo. Jestli je to taková pecka je věc názoru. Rozhodně si ale nemyslím, že všeobecná kvalita DC titulů je "někdě jindě" než Marvel. Myslím, že až dojde na různé JLA a Green Laterny, budeš se dost divit.. ;-)

Tyfus
Tyfus 8.1.2017

Vždy jsem byl zarytý marvelák, kromě asi 3 starých Batmanů od Unicornu jsem nikdy nic DC nečetl. Už nějakou dobu jsem se do DC světa chtěl ponořit, ale jednoduše jsem nevěděl kde začít. Proto jsem rád za tuto DC obdobu UKK. Z prvního čísla jsem nadšený! Batman je tu peckovní, staví se i Superman! Scénář pěkně odsejpá a famozní kresba Jima Lee to jenom podtrhuje! Nemůžu se dočkat dalšího dílu! Marvel v UKK a NHM má už za sebou ty nejlepší kousky, proto se velmi těším na další díly tohoto kompletu! Za mě pěcka!!!

Grim
Grim 8.1.2017

Koukal jsem že nás tam čeká Lex Luthor: Man of Steel nejhorší komiks co jsem četl z minulého roku. To je monolog průjem století. Ze já ho kupoval na podzim v akci mel sem si blbec přečíst wikinu tohodle Dc komplet.

Fimi
Fimi 8.1.2017

určitě litovat nebudeš,

MrKulda
MrKulda 7.1.2017

Fimi: Díky moc za tip, rozhodně budu mít tyhle tituly v hledáčku :)
K DC jsem se vážně dostal až teprve teď (vlastním pouze na základě hodnocení Barman Soví tribunál a město), a prostě když to člověk čte... Marvel miluju, to universum je prostě moje srdcovka, ale i tak si zkrátka dokážu přiznat že kvalita DC komiksů je celkem jinde a hlavně že bez DC by tu nebyla ani čtvrtina toho, co teď milujeme na Marvelu.
Ovšem nechci si teď kromě této kolekce kupovat žádné jiné DC tituly, jelikož ještě nevyšel žádný kompletní seznam budoucích titulů a tak bych pak celkem čuměl, až by po pořízení tvých tipů tyhle samé knížky vyšly i v DC kolekci :D Chci ji mít opravdu celou, dokonce i toho Supermana, kterého z filmů moc nemusím, si chci na základě doporučení přečíst. A hlavně se mi i celkový design líbí o dost více, než u UKK Marvel.
Tak snad nebudu s DC litovat :)

dvory
dvory 6.1.2017

"Jsem Batman! Pšššt.." Tak jo, tohle mě navnadilo. Batmana prostě žeru a tohle je pecka, takhle nějak si představuju příběh s Batmanem. Střídají se tu akční scény, flashbacky z Bruceova dětství a sem tam líbačka s Catwoman a fight se Supermanem. A kresba Jima Lee? Úžasná! Ty dvoustránky (nejen) jsou fakt parádní. Jsem rád, že se mi díky této kolekci dostanou do sbírky i u nás jinak vyprodaný kousky.

Fimi
Fimi 6.1.2017

MrKulda: tak to si pořid Justice 1,2, Země 2 a Krizi na Zemi, z toho se posereš...naprostá bomba

MrKulda
MrKulda 5.1.2017

Dokonalý, kresba super, neustále se tu něco děje, atmosféra, přechody do vzpomínek z dětství... prostě - je to Batman. A toho nemůžete nemít rádi.
Doufám, že si DC komiksový komplet udrží stejnou (nebo alespoň částečnou) kvalitu, jakou odstartovala, s tímto univerzem tolik zkušeností nemám a rád bych, aby mě tato kolekce do něho více zasvětila. Tak snad :)

baatcha
baatcha 5.1.2017

Pánové, tohle je fakt jak výhra slepého štěněte ve vesnické tombole. Když u nás poprvé vychází Detective comics č. 27, tak to musí být na odporném šedém podkladu, s moiré v půltónech, se žlutou barvou hozenou do zelena a s koloringem, co ignoruje původní barvy. Kam zmizely Bat-Manovy originální fialové rukavice? Za tohle asi nemůže česká strana, ovšem tlesk-tlesk tleskám tomu mamlasovi z DC, co do "reprezentativního" kompletu prosadil tuhle zprasenou verzi. Zasloužil bys batarangem do koulí, kámo.

Lenny
Lenny 4.1.2017

Přehled prvního čísla a rozdíly oproti marveláckýmu UKK:
http://www.youtube.com/watch?v=OTbvoDANH6o

petrsimcik
petrsimcik 4.1.2017

namdnas: to je ale u většiny českých vydání jakéhokoli komiksu. Obálky jsou normálně vzadu.

MEGA
MEGA 4.1.2017

jh666: Diky za odpověď :)

Fimi: v pohodě. Byl bych ale vcelku naštvanej kdybych měl v poličce nedodělanej obrazek

Fimi
Fimi 4.1.2017

Tak je to tu, konečně DCKK a hned Ticho a první číslo Bat-mana...výborné, tady není co řešit, jeden z nej příběhů z Batmanem

MEGA: jen klid je to sto let starý Iron man, to bude kolem 60% max

jh666
jh666 4.1.2017

MEGA: Podle všeho Mediaprintu nepřijel kamion s výtisky (kalamita), takže bude dýl, nejspíš v pátek nebo příští týden.

MEGA
MEGA 4.1.2017

Nahradil tento DC komplet klasické UKK a nebo jenom mně nepřišel nejnovější díl UKK (myslím že to měl být Iron man) do trafiky?

namdnas
namdnas 4.1.2017

Nenávidim, když nejsou sešity oddělený obálkama.

petrsimcik
petrsimcik 4.1.2017

Mě teda nadchlo zpracování :) Je obyčejnější a proto se bude míň kurvit a trhat při manipulaci obchodech. Žádná měkká pevná vazba z vifikundacema, ale hezky tvrdé desky. A další věc za kterou je rozhodně plus jsou názvy na hřbetě knihy. Pryč s nicneříkajícím číslem.

Co se týče kvality Ticha tak o tom se netřeba bavit a kvality celkem ... podle mě jich bude dost málo na to by se to stihlo výrazně zkazit. Z UKK a NHM dám dohromady taky 80 pecek :)

filozof
filozof 4.1.2017

UKK taky začínalo těmi nejlepšími komiksy, to špatné teprve přijde. :D

Mitthrawnuruodo
Mitthrawnuruodo 3.1.2017

Prostě paráda - zpracování kvalitní, cena ještě lepší. Moc se mi líbí retro sešit na konci, v tomto případě opravdová legenda, kterou by měl každý komiksák mít u sebe. Pro mě rozhodně lepší než Marvel UKK, jak výběrem příběhů, tak zpracováním.

tresida99
tresida99 14.1.2018

jd.
jd. 10.1.2018

VvV
VvV 12.12.2017

flynander
flynander 5.12.2017

čozek
čozek 29.11.2017

mcleek
mcleek 27.11.2017

DavidkkkCZ
DavidkkkCZ 26.11.2017

punisher
punisher 13.11.2017

deadpool
deadpool 28.10.2017

Kadin
Kadin 25.10.2017

Tomket.Tom
Tomket.Tom 19.10.2017

crewni.konzerva
crewni.konzerva 18.10.2017

lantan1
lantan1 17.10.2017

MEGA
MEGA 8.10.2017

louza
louza 20.9.2017

monte walsh
monte walsh 14.9.2017

Thurin
Thurin 17.8.2017

salamandr
salamandr 14.8.2017

Maty48
Maty48 12.8.2017

DoctorHarpy
DoctorHarpy 9.8.2017

puolpm
puolpm 31.7.2017

TheLavk
TheLavk 25.7.2017

arnecht
arnecht 20.7.2017

Horstik
Horstik 19.7.2017

Stlucius
Stlucius 16.7.2017

Bronn
Bronn 14.7.2017

kendor007
kendor007 7.7.2017

farb
farb 5.7.2017

alladik
alladik 27.6.2017

Michal Ebert
Michal Ebert 24.6.2017

Salien
Salien 24.6.2017

Honzyk
Honzyk 15.6.2017

mearez
mearez 12.6.2017

MisaSutcliff
MisaSutcliff 8.6.2017

Fr3d_K
Fr3d_K 25.5.2017

mgeralt
mgeralt 23.5.2017

Killingjoke
Killingjoke 17.5.2017

morbn
morbn 7.5.2017

Placi11
Placi11 3.5.2017

CaptainL
CaptainL 2.5.2017

calvin10
calvin10 24.4.2017

Alfi
Alfi 22.4.2017

Dzoglik
Dzoglik 16.4.2017

Dani El
Dani El 15.4.2017

plus-rovnáse
plus-rovnáse 11.4.2017

autokineton
autokineton 2.4.2017

NecRoman
NecRoman 30.3.2017

Trevelyan
Trevelyan 29.3.2017

IV
IV 26.3.2017

Fives
Fives 23.3.2017

Ter
Ter 23.3.2017

Roxigor
Roxigor 19.3.2017

mackin
mackin 19.3.2017

jayjay86
jayjay86 5.3.2017

mineralk
mineralk 25.2.2017

dajik
dajik 24.2.2017

Fox01
Fox01 22.2.2017

trudoš
trudoš 21.2.2017

Glumal
Glumal 20.2.2017

zdenur
zdenur 20.2.2017

davidek
davidek 19.2.2017

mindstormjak
mindstormjak 19.2.2017

Honza R.
Honza R. 18.2.2017

kadas97
kadas97 17.2.2017

Jabba
Jabba 16.2.2017

Doppelganger
Doppelganger 12.2.2017

disclose
disclose 12.2.2017

SASAN_KING
SASAN_KING 6.2.2017

J.Connor
J.Connor 4.2.2017

R3nd4
R3nd4 2.2.2017

Doly
Doly 30.1.2017

Dezodoo
Dezodoo 29.1.2017

P.G.
P.G. 29.1.2017

Abstinent
Abstinent 28.1.2017

Doncek4321
Doncek4321 28.1.2017

2scha
2scha 27.1.2017

Raul
Raul 26.1.2017

MonsterGyre
MonsterGyre 26.1.2017

Noci
Noci 25.1.2017

komiksák007
komiksák007 25.1.2017

MickeyStuma
MickeyStuma 25.1.2017

SiWeX
SiWeX 24.1.2017

Lachvos
Lachvos 24.1.2017

Josh
Josh 24.1.2017

Caiiiczech
Caiiiczech 22.1.2017

mttra
mttra 22.1.2017

koudak89
koudak89 22.1.2017

Luigim
Luigim 21.1.2017

Babany
Babany 20.1.2017

Walome
Walome 20.1.2017

Zukamedotu
Zukamedotu 19.1.2017

kaylin
kaylin 19.1.2017

Olesh
Olesh 18.1.2017

willis
willis 18.1.2017

T3ss
T3ss 17.1.2017

JackOneil
JackOneil 14.1.2017

mike731
mike731 13.1.2017

Carnage
Carnage 12.1.2017

rajot
rajot 10.1.2017

Ricarderon
Ricarderon 10.1.2017

Golem
Golem 9.1.2017

stavik
stavik 9.1.2017

Erich
Erich 9.1.2017

Tyfus
Tyfus 8.1.2017

KdG
KdG 8.1.2017

Zjew
Zjew 7.1.2017

Martin.imr
Martin.imr 7.1.2017

Honzin
Honzin 7.1.2017

dvory
dvory 6.1.2017

ConanVJ
ConanVJ 6.1.2017

Koci
Koci 6.1.2017

MrKulda
MrKulda 5.1.2017

Choky86
Choky86 5.1.2017

xflori01
xflori01 5.1.2017

Gustik5
Gustik5 4.1.2017

hakunamatata
hakunamatata 4.1.2017

Vojtěch 393
Vojtěch 393 4.1.2017

hellblazer
hellblazer 4.1.2017

Dinik
Dinik 4.1.2017

zdennanek
zdennanek 4.1.2017

Kaaos
Kaaos 4.1.2017

Fimi
Fimi 4.1.2017

firesnake
firesnake 4.1.2017

petrsimcik
petrsimcik 4.1.2017

Četli:
2scha, 3DD!3, 81splinter, Abstinent, Alikkk, autokineton, Babany, bboorreekk, borknagar1, Bronn, Caiiiczech, calvin10, Carnage, ConanVJ, crewni.konzerva, cyboy, čozek, dajik, Dani El, Darth Raelchi, davidek, DavidkkkCZ, deadpool, Dezodoo, disclose, DoctorHarpy, Doly, Don_Canagliume, Doppelganger, dvory, Dzoglik, Fox01, Fr3d_K, Glumal, Golem, guseppe, Gustik5, gwen666, hellblazer, honza2457, Honzyk, Horstik, Houbař, hypermlok, J.Connor, Jabba, JackOneil, james dixon, japes, jardoom, jd., jiskra, kadas97, Kadin, kallenved, kaylin, KdG, Killingjoke, Kitykatyn, Koci, koudak89, Lachvos, lantan1, Loks19, louza, Lukas366, luky.kuky10, mackin, Mariohurbanek, Martin.imr, Matthew, Maty48, mearez, MEGA, mgeralt, Michal Ebert, MickeyStuma, mindstormjak, mineralk, Mleako, MonsterGyre, moris.cz, mstefl, Olesh, Paldini, pavlosson, puolpm, rajot, rewkon, Rinter, rockyt, Schramm, seneke, Shake, Spacecore, spekktrum, start05, Stlucius, Strokes, Suši, TheLavk, Thurin, Tomket.Tom, Tommar, Tomzany, Tony TwoDee, tresida99, trudoš, tukak, Ukko, vita, Vojtěch 393, VvV, xflori01

Mají:
2scha, 353638, 7eleven, 81splinter, absolute.000, Abstinent, adam.ra, Alfi, Alfonzo, Alfray, Alikkk, alois13, Amati , arnecht, autokineton, Azbest, Babany, barthez, Batman, batoo, bboorreekk, Benji, blackJag, Blair, bmc75, bobo666_2005, borknagar1, Bronn, bronxik, burzum, Caiiiczech, calvin10, calviti, CaptainL, carlmichael, Carnage, Choky86, comicsland, ConanVJ, Corvus, CreepyDragon, CSE_AC/DC, cyboy, čozek, D.K.Logic, dajik, Dali, Dani El, DankoKonik, DanQ, Darth Raelchi, davidek, DavidkkkCZ, deadpool, Deckard, deefha, Devilek, Dezodoo, Dinik, disclose, DoctorHarpy, Don_Canagliume, doophy, Doppelganger, Doranar, dr_benway, dvory, Dzoglik, Erich, EvilLive, farb, felis, filemon, Filip123, filosh, Fimi, firesnake, Fives, flynander, Fox01, Fr3d_K, FrankieOndatra, Fry, gezic, Glumal, Golem, gongon44, guseppe, Gustik5, gwen666, hahahoho, hanocri, Hartmann , Hebled, hellblazer, herrman, hiro666, hlavathor, holubdema, Honza R., honza2457, Honzin, Honzyk, Horstik, Houbař, hovad2, Hrdina3333, hromotlk, Hulik, hypermlok, ikshorm, Infarkt, invape, IV, J.Connor, J.T.honza, Jabba, Jack043, JackOneil, Jak, James, james dixon, jankie, japes, jardoom, jd., jendavondra, Jimbeam90, jiskra, Johnny Sasaki, Jonathan Arbuckle, José, Josh, Joshua_T, Juseph , Kaaos, kadas97, KadetJaina, Kadin, kallenved, Kapis, Karel Sec, karl173, kaylin, Kazumaki, KdG, kendor007, keNNoslaw, KINIMODUS, Kitykatyn, Kklein, Koci, Kokuun, komik.sx, komiksák007, koudak89, krupan, kucik, Lachvos, lantan1, lemon_zobak, Librarian, listr, Lobok257, Loks19, LookAss, Luigim, luky.kuky10, Mariohurbanek, Martin.imr, Masinfira, Matthew, Maty48, ma_fecko, MB, mcleek, mearez, meffis, MEGA, merhyx, mgeralt, Michal Ebert, MickeyStuma, mike731, Mikei, mimo_provoz, mindstormjak, mineralk, Miriyak, mirror, MisaSutcliff, Mitthrawnuruodo, miuanek, Mleako, MonsterGyre, monty.cl, moris.cz, MP, mttra, mywiel, namdnas, NecRoman, Nightmare, Noci, Norri, novass, OldaB, Olesh, Orbeek, Paldini, pata, pavel, pavlosson, pavouk, perper, petrsimcik, Pjenkus, pk123x, Placi11, Poseidon1978, punisher, puolpm, Qee, Quentin, R3nd4 , raenius, rafannn1, raimi, rajot, RaptoR, rewkon, Ricarderon, Rich, Rickettsia, Rinter, rockyt, rorymac, Rowan, Roxigor, royan, Rudá Táňa, RudyRod, S313, Salien, Sammael, SASAN_KING, schefik, Schramm, seneke, Sesta, Shake, Shin, SiWeX, Skot, sleepless, Spacecore, spekktrum, Spider-man, Spike, spot, Stara.kryta, start05, stavik, Stlucius, Strokes, suchosch, superheroesstuff, Suši, szajter, T3ss, tacmud, Tarka Daal, Ted15, Ter, TheLavk, Thurin, timek, Tomasino79, Tomate, Tomket.Tom, Tommar, TommyBOYER, tomned, Tomzany, Tony TwoDee, Toren, tresida99, Trevelyan, trudoš, tukak, tulipstros, Tyfus, Ukko, Valis, vallyslayer, vita, Vítek, Vojtěch 393, vranakx, VvV, WEAPONE, Wiruss, xai, xflori01, xintax, xxaannddeerr, yarda, yojimbo, z-e-d, Zajo original, Zbysek2410, Zdendy, zdennanek, zdenur, zdoog, Zjew, zlejzmrd

Chtějí:
Radkos

Shání:
MarvelLover

Nabízí:
arnecht, Fox01, Kreatik, Lukas366