• mcleek
  Komiks jsem si koupil kvůli příběhu Briana K. Vaughana a trochu jsem se bál... ale úplně zbytečně. Tenhle scénárista mě opět nezklamal. Druhý příběh je opravdu přinejlepším průměrný. Celkově 75%.
 • mcleek
  Příběh Čtyřlístku Dana Černého mě zanesl o 30 let zpět... :-)
 • mcleek
  mcleek5.9. 09:20Bomba
  Tak tohle je opravdu bomba! Široce pojaté a přitom čtivé, perfektně nakreslené (ač černobílé), plné velkých i malých příběhů. Já jen čekal, že bude dovyprávěn i příběh ze stránky 90 ("Za tisíc jeřábů máš právo na přání.") a ten na konci nebyl (kdo ví, pochopil, kdo neví, dostuduje si).
 • mcleek
  Chtěl jsem dát čtyři hvězdy, ale pár hodin po přečtení zvyšuji na plný počet. Tohle se moc povedlo!
 • mcleek
  mcleek16.8. 12:19Linka
  Koukám, že reakce jsou tu zcela rozdílné a každý by si měl udělat představu sám. Za mě hodně nabušený čtyři hvězdy - scénáristicky jeden z nejlepších počinů na české scéně v poslední době, grafické znázornění mi ale příliš nesedlo a mám k němu hromadu výhrad. Pana scénáristu budu nadále sledovat, protože tohle byl opravdu silný zážitek...
 • mcleek
  mcleek15.6. 20:12Neználci
  Škoda, že Richard nezkusil vytvořit alespoň nějaký krátký komiks... :-)
 • mcleek
  Dane! Paráda! ;-)
 • mcleek
  Myslím, že znám antickou filozofii, literaturu a umění vůbec, spoustu citovaných děl jsem už dříve četl. A mám ji rád. Přesto ve mně komiks vyvolal rozpaky - nápad je to rozhodně originální, ale kresby jsou takové podivně neurčité a citované pasáže ne vždy reagují na to, co se v "příběhu vzniku" děje.
  Komiks bych doporučil jen těm, kteří už mají v tomto médiu hodně načteno a hledají nové originální způsoby přístupu. Kdo ještě nemá načteno alespoň 1000 komiksů, bude mít asi spíše zvednuté obočí a neodbytný WTF pocit...
 • mcleek
  mcleek12.5. 08:26Husovi na stopě
  Komiks zachycuje období roku 1412, ačkoliv se vrací i do období před tímto rokem i ukazuje v závěru vyvrcholení dramatu. Scénář je poměrně přesný, i když pár drobných chyb by se našlo (ne, Karlovo náměstí se opravdu tak ve středověku nejmenovalo, název zněl Dobytčí trh), ale jeho kvality klesají v momentech, kdy se snaží něco moralisticky vysvětlovat (nezávazný sex, emancipace apod.). V ten moment se příběh "ředí" a tyto momenty působí navíc nepatřičně a jako pěst na oko. Kresba je taková ... rustikální a bubliny jsou často mnohem větší, než by bylo potřeba. Přesto komiks není špatný a myslím si, že čtenářům školního věku v ničem neuškodí.
 • mcleek
  Souhlasím s předchozími dvěma kolegy ohledně hodnocení obsahu knihy, ačkoliv bych byl na Přístav Země ještě přísnější - podprůměr a 2*.
  Zatmění je naopak nadprůměr a má vše, co Přístavu Země chybí - atmosféru, zajímavé postavy, o které jsem se chvílemi bál, a originální práci s kresbou a panely. Na některé obrázky plné desítek různých postaviček a dalších detailů jsem zůstal doslova zírat... - 4*
  Bonusy jsou rozsáhlé, ale já nejsem ten typ čtenáře, který si na to potrpí a patřičně to ocení.
  Za co musím pochválit a přidat ke třem hvězdám za obsah ještě čtvrtou, to je zpracování. Papír, na který je komiks vytištěn, se bezvadně otáčí (nemusím se bát, že vezmu dvě stránky a rušit své čtení sledováním čísel stránek) a nezůstávají na něm otisky prstů. Knihy má skvělou vazbu a ač je to pašík, dobře se s ním při čtení zachází. Nemám rád "kolosální" edice a tady jsem se toho trochu bál, ale dopadlo to na výbornou. Další komiksy už budu číst v tričku Mighty Boys... :-)
 • mcleek
  Za mě moc hezký počin - plhodnotné 4 hvězdy. Publikace obsahuje spoustu zajímavých informací, ale trochu mi vadilo, že málokde se jde do hloubky a není zde více informací o jednotlivých důležitých postavách dějin lékařství. Na českém vydání mě trochu mrzí měkká vazba (zvláště u knihy v tomto formátu a s takovým množstvím stránek), neodpovídající poznámky pod čarou a drobné přešlapy překladu proti české stylistice a pravopisu. Ale na druhou stranu asi nebylo snadné pro překladatele najít odpovídající české variace na text plný drobných vtípků...
 • mcleek
  mcleek23.3. 10:12Apokalypsa svatého Jana
  Neudržel jsem svou zvědavost/zvídavost a knihu jsem si koupil. Kombinace barev dopadla nad očekávání dobře, text Apokalypsy je doplněn výjevy, které odkazují na výzdobu kostelů a středověkých rukopisů. Výtky bych měl tytéž jako GWB ve druhém odstavci jeho recenze (když je mezi "ty zlé" zařazen i člověk s vytetovaným symbolem jin a jang, je to už hodně přes čáru). Přesto konečně zajímavý křesťanský komiks.
 • mcleek
  mcleek22.3. 16:51Čáslavská
  Za mě ještě trošku lepší, než je Zátopek... a o hodně fousů barevnější. :-)
 • mcleek
  Velká dávka nostalgie... Mladé generaci to bude asi připadat naivní.
 • mcleek
  mcleek21.3. 07:54Dobrou noc, Planetko
  Taková jednohubka zcela srovnatelná s předchozím komiksem Velký mokrý balonek.
 • mcleek
  Svazek se skládá ze tří různých typů příběhů. První je jednosešitovka a jedná se spíše o jakousi anekdotku o záchraně děcka. Pak čtyřsešitový superhrdinský příběh se všemi klady i zápory tohoto žánru. A poslední jednosešitový příběh s mafiánskou tematikou, ve kterém SM a DD vlastně nevystupují, ale který byl pro mě rozhodně vrcholem svazku.
 • mcleek
  mcleek28.2. 16:14Nezkrotný Berserkr #01
  Říkal jsem si, že by to mohlo být fajn... ale že to bude tak dobrý, to jsme nečekal.
  Jediná chyba je to, že je to krátký, člověk to zhltne za hodinku a je zvědavý, jak se bude příběh vyvíjet dál...
 • mcleek
  V rámci runu Brand new day lehký vzestup, ale celkově spíše průměr. 60%
 • mcleek
  Taky jsem byl natěšený po filmu Logan a teď jsem zklamaný. Komiks je strašně sterilní, dost málo pracuje s emocemi, což je možná záměr (chce ukázat, že Laura byla vycvičena jako zbraň bez lidské osobnosti), ale tím příběh přichází o to, co ho dělá příběhem. Navíc jsem vůbec nepochopil, proč se Laura v klíčovém místě příběhu zachovala proti svému výcviku. Že by chvilkový úlet? Zbytek děje je pak předvídatelný a čtenář už jen čeká, aby se stalo tohle a pak tohle a aby se to posunulo ke konci. Kresba pomocí nízkých dlouhých panelů působí také dost divně. Možná by celý příběh šesti sešitů mohl být v sešitě jediném, kde by formou flashbacků zachycoval to podstatné. Takhle to vidím na 30%.
 • mcleek
  Zdá se mi, že celý Brand New Day začíná být slabší a slabší. Paparazzimu jsem dal tři hvězdy a považuji za průměr, tohle je ještě o něco slabší. První sešity byly takové uspěchané a jdoucí po povrchu. Ten pátý nebyl o moc lepší, byla to jen taková miniepizoda. Šestý byl opravdu nejlepší, ale také jen takové lehké osvětlení trochu záhadné postavy. Počátek runu Brand New Day mě fakt bavil, tohle spíš jen tak prošumí...
 • mcleek
  Znám Doktora Dooma a nijak zvlášť mě nebaví a znám Iron Mana a nijak zvlášť mě nebaví. To, co mě zajímalo, byl Alex Maleev a další spolupráce Bendise a Maleeva. Tak jsem tomu dal šanci. A byl jsem vlastně velmi spokojený. Opravdu zamrzí jen to, že příběh negraduje dál, ale jen se rozvine a skončí. NHM představí unikátní postavu v jejím mikropříběhu, který není ukončen, a zase pádí k další postavě. Áchjóó!
 • mcleek
  mcleek27.12.2020 10:13Měsíční stín
  Chtěl jsem jen dát hvězdičky, všichni už to maj a nikoho k nákupu nepřiměju, ani ho od něj neodradím. Ale koukám, že tu moc reakcí není a já půjdu spíš proti proudu. Tak na vysvětlení přihazuji pár vět komentáře.
  Namalovaný je to úchvatně. To nezpochybňuji ani omylem. Často jsem otočil na novou dvoustránku a chvíli se kochal jen obrázky, než jsem se pustil do čtení textu.
  To, s čím mám problém, je příběh. Nevím, jestli autor při psaní požíval nějaké drogy, nebo se jen rozhodl plout absolutně na vlnách své fantazie. Úplně nejvíc mi to připomínalo proudy volných asociací (viz například Vítězslav Nezval a další básníci poetismu ve 20. letech 20. století).
  Trošku jsem čekal (ale to je moje chyba) mnohem civilnější příběh a dostal jsem velkolepou space operu. Mnou očekávaný příběh byl až v bonusu Sbohem, Stíne.
  Navíc jsem si opět ověřil, že obří publikace opravdu nejsou můj šálek čaje. Nedá se to vzít na cestu do vlaku a při čtení večer v posteli není několikakilová kniha také příliš vhodná.
  Jsem rád, že jsem si knihu přečetl, ale asi se k ní už nikdy nevrátím. 60%
 • mcleek
  mcleek9.12.2020 17:52The School Trip
  Mikrohubka! ;-)
 • mcleek
  mcleek9.12.2020 17:51Jak žijí dnes?
  Mě nejvíce potěšily otazníky inspektora Štiky. ;-) Retro jaxfiň! Snažím se sledovat český komiksový overground a tohle potěšilo moc...
 • mcleek
  Včera večer jsem si knihu přečet a chtěl napsat recenzi, ale koukám, že louza to tu napsal dost trefně. Opravdu absolutně přesně. Nesouhlasím jen s jeho tvrzením, že "má kniha větší požadavky na znalost historie", spíše bych řekl, že kdo historii zná podrobněji, diví se, jak k ní Miller přistupuje: něco zjednodušuje, něco si zcela vymýšlí po svém a poměrně dost zajímavých událostí vynechává. Za mě 40 % a ani o fous víc.
 • mcleek
  mcleek6.11.2020 06:52Nervy
  Raina vytvořila další knihu pro děti i dospělé a zaměřuje se na další problém dospívajících. Tentokráte mi to přišlo vážnější a méně zábavné než její ostatní knihy (mám vše, co vyšlo v češtině). Nejsem si ovšem jist, zda je tento pocit objektivní, nebo zcela subjektivní, neboť sám mám podobné zážitky (u mě dané potravinovými alergiemi) jako hrdinka knihy. Problémy jejích hrdinek v předchozích knihách se mě netýkaly osobně, tady jsem jim však přesně rozuměl.
 • mcleek
  Nightcrawler mi vždycky přišel jako zajímavá postava a po několika dobrých reakcích jsem se rozhodl si komiks pořídit, i když sleduji sérii NHM už spíše zpovzdálí. A nebyl jsem zklamán, ačkoliv žádná pecka se také nekonala. První příběh hezky ukazuje Nightcrawlerův původ před nástupem k X-menům a další dva příběhy hrají na notu okultních hororů (ačkoliv trochu béčkových). Celá kniha je jednohubkou, která zabaví a neurazí. 70% - váhám mezi třemi a čtyřmi hvězdami... ale co, dám čtyři... ;-)
 • mcleek
  mcleek5.11.2020 07:35Zatmívačka
  Hodně jsem se těšil a má očekávání byla naplněna. Navíc vydání coby deluxe edice je opravdu krásné a bonusy stojí za to (škoda, že jsou uveřejněny jen dvě eseje, bral bych další). Criminal je pro mě pořád o fous výš, ale tohle je také skvělé.
 • mcleek
  Dan Černý si vybral ve scénáři svou slabší chvilku. V Tryskošnekovi si napravil reputaci. ;-)
 • mcleek
  Přímé pokračování Svítá nový den trochu ztrácí dech, chybí další eastereggy a překvapení (druhá "líbací" scéna už není originální). Přesto to pořád ještě baví a jedná se o lehký nadprůměr. Za mě 65 % a příběh budu sledovat i nadále.
 • mcleek
  Tohle bylo moc dobrý - žádné zdlouhavé úvody do situace, vlítne se hned do akce, a ač začínají nové dějové linky, je zde spoustu odkazů na klasické momenty ze Spajdyho života. Je to také pěkně nahláškované, je zde pár božích momentů, které jsme si dosud asi nedokázali představit, a má to zajímavý závěr. Působí to dobře samostatně, ale pokud vyjde pokračování, jdu do toho. 85%
 • mcleek
  Ach jo! Nejsem odborník na fyziku a vím toho jen strašně málo o životě Stephena Hawkinga. Nicméně jsem fanoušek vědy a četl jsem 3 Hawkingovy knihy. Myslel jsem si, že mě tento komiks zaujme, ale spíše mě zklamal. Zdá se mi, že autoři mají jasno v tom, CO chtějí popsat, ale dost jim nevychází způsob, JAK toho chtějí dosáhnout. Komiks mě opravdu nudil a musel jsem se přemoci k tomu, abych ho dočetl. Pamatuji si, jak jsem před lety viděl nějaký dokument, ve kterém Stephen Hawking připravil oslavu pro cestovatele z budoucnosti a pak čekal, zda se někdo objeví. Divákům dokumentu bylo asi jasné, že se nikdo neobjeví, přesto bylo velmi zábavné sledovat průběh experimentu. Stejná scéna v komiksu však ve mně nevyvolala žádné emoce, natož pak emoce příjemné. A podobný pocit jsem měl po celou dobu knihy. Pokud má někdo zájem o popularizaci fyziky, doporučil bych spíš http://comicsdb.cz/comics/7103/zahady-kvantoveho-sveta . V případě komiksu Hawking si myslím, že komiks spíše využívá hajpu, který tu zůstal po jeho smrti. K redakčním chybám vydání je několik příspěvků vedle v diskuzi. Za mě 50% a to mě trochu mrzí... :-(
 • mcleek
  mcleek29.8.2020 09:15Jedno obyčejný léto
  Moc dobré! Připomnělo mi to jeden z mých nejoblíbenějších komiksů - Pod dekou. A má to vtipná SFXka... ;-)
 • mcleek
  Samotný příběh One more day je boží. Dokončení Zpátky v černé je ještě napínavější, ještě vypjatější, jde až na/za hranu. Straczynski umí. A tady mu to navíc kreslí Quesada, který ho skvěle doplňuje. Něco nevídaného (nebo nevydaného?).Ukončení Straczynského runu je emoceždímající, člověka by zajímalo, jak se stavu příběhu zmocnil další scénárista.
  Starší tři sešity mě nezaujaly zcela ničím.
  Celkem tedy asi 4 hvězdy.
  Trošku horší je v komiksu i redakční práce - že jim chybí v jedné bublině čárka mezi větami, člověk přehlédne. Že dojde několikrát k překlepu, člověk oželí. Ale dvě nepřeložené bubliny už ukazují, že redaktor (Lenny?) nedává pozor...
 • mcleek
  Příběh mi přišel dost průměrný. Ne že bych se nudil, ale už se ke komiksu asi nevrátím. Zdejší hodnocení mi přijde přepálené, za mě 3 hvězdy.
 • mcleek
  Zajímavý nápad, ale vysvětlení není moc přehledné. Je dobré, že si komiks může každý stáhnout a udělat si na něj svůj názor sám...
 • mcleek
  Jelikož hodnotím mnohem hůře, než moji dva kolegové, musím krátce zdůvodnit, proč se mi kniha nelíbila. První problém tkví v tom, že se snaží být zároveň odbornou přednáškou o bipolární poruše, zároveň individuální osobní zpovědí a zároveň esejí na téma psychická nemoc a její vliv na umělce. Když se tyhle tři aspekty smíchají, žádný z nich není tak silný, aby měl z toho čtenář nějaký hlubší přínos. Dalším problémem je jistá zmatenost, kdy nevíte, kde nějaká část vyprávění končí a kde už začíná autorka vyprávět zase o něčem jiném. Ke zmatku přispívá také používání symbolu "+" namísto spojky "a" (které navíc není důsledné, někde je "a", někde je dokonce "+a"), na které jsem si při čtení nedokázal zvyknout. Zklamání z knihy je u mě o to větší, že jsem si myslel, že jsem cílový čtenář - z psychologie mám státnice a každodenně ji aplikuji ve své práci, psychopatologie (nauka o duševních poruchách) je můj oblíbený obor, bipolární porucha mé oblíbené téma. Za mě s bídou dvě hvězdy... :-(
 • mcleek
  Čtyřlístek Dana Černého je super! ;-)
 • mcleek
  Dokončení mě bavilo stejně jako první půlka - takhle podle by měl podle mě vypadat kvalitní mainstream. 85%
 • mcleek
  mcleek25.4.2020 08:04Caravaggio (pevná vazba)
  Úchvatný zážitek, absolutní delikatesa!
 • mcleek
  Při sledování zdejší diskuse jsem si řekl, že bude třeba komiks koupit a udělat si svůj vlastní názor. Nemám rád tyhle retro-počátky postav, ale u koho jiného než u Spider-mana by to mělo být zajímavé. Nicméně překvapení se nekonalo. Ne že bych se nudil, ale prokousávat se tunami textu a ne moc estetické kresby mě příliš nebavilo. Navíc mi ty příběhy přijdou pořád na jedno brdo. Pro mě čistý průměr.
  Jedna drobnost ze čtení můj pocit vystihuje nejpřesněji: až po dočtení výročního čísla mi došlo, že jsem tento příběh už před časem četl v NHM. Až po úplném dočtení a odložení knihy se dostavil lehký pocit déja-vu. Na tom je přesně vidět, jak výjimečný pro tento komiks je (nebo tedy spíše není).
 • mcleek
  Tuhle knížku jsem si ani kupovat nechtěl, ale když jsem zde viděl tak pozitivní hodnocení, tak jsem do ní nakonec šel. První dva sešity jsou zajímavé pro komiks netypicky vyhroceným vztahem otce a syna, ale pak už to sklouzává do průměru s tématem mladého hrdiny objevujícího své možnosti. Kvalita mi přišla stále klesající a poslední dva sešity jsem se už jen nudil a doufal, že už to nějak (jakkoliv) rychle skončí. Verdikt: 50% a ani o chlup víc.
 • mcleek
  mcleek26.3.2020 09:01Gotham Central #04: Corrigan
  Pecka! Tahle série snad neměla slabé místo, Brubaker a Rucka fakt umí. Ke komentáři RaptoRa - aktuálně se chystám na seriál The Wire, který mé pozornosti unikal - tvé přirovnání mě potěšilo.
 • mcleek
  mcleek11.3.2020 18:52Bouncer
  Rozhodně mně nejbližší Jodorowsky. A pěknej špalek. Začátek je geniální a pak kvalita trochu klesne, ale opravdu jen o fous. 90%
 • mcleek
  Možná si spíš hraje Spider-man na Péráka... :-) Atmosféra hutná a temná jako neslazený černý kafe, pěkně vytvořené alternativní charaktery, vypadá to hezky a čte se to skoro samo. Klobouk dolů!
 • mcleek
  Série několika minipříběhů různých autorů a kreslířů.
  První třísešitový "hororový" příběh (čísla 1 - 3) s názvem Tisíc mi přišel poměrně tuctový jak scénářem, tak kresbou.
  Další tři jednosešitové příběhy byly zajímavější. Číslo 13 nás zavádí do baru, kde popíjí známí zlosynové a povídají si. Má to krásnou kresbu, příjemnou atmosféru a na konci nečekané odhalení jednoho z protagonistů.
  Číslo 14 by pro mě vrchol knihy - Poslední střelec je zajímavá jednohubka z prostředí wrestlingu, která končí přesně tam, kde má. Scénáristicky i kreslířsky bez nejmenší chybičky.
  Poslední sešit číslo 15 je sice hrozně nahrabaný, ale alespoň zajímavě používá barvy. Příběh je zde jednoduchoučký, ale mám dojem, že se odkazuje na nějaký klíčový moment ze života Spider-mana, který já neznám.
  Celkově solidní čtyři hvězdy.
 • mcleek
  mcleek15.12.2019 15:52Star Wars: Aphra, Citadela hrůzy
  Moc dobré počtení, Star Wars série neubírá na vysoko nasazené laťce. První půlka se mi líbila víc, v druhé mě trochu vadilo střídání kreslířů s rozdílnými styly.
 • mcleek
  mcleek14.12.2019 19:35Zpráva pro Adolfa #02
  Mangu téměř nečtu, ale oba díly Zprávy pro Adolfa jsou super! Houšť a větší kapky! XD
 • mcleek
  Čtenář dostane to samé, co se mu líbilo/nelíbilo v prvním díle - skvělou atmosféru, lehce nadrapané (zaměnitelné) obličeje (a kdo je sakra tohle? jo, to je přece..., aha), předzvěst padesátých let, hrdiny-nehrdiny, zajímavé prostředí děje. Kniha popisuje události od září 1949 do září 1950. Ačkoliv je to druhý díl ze tří, má akční finále a moc hezky vypointovaný závěr (ačkoliv zrovna tuto část příběhu jsem znal a očekával). Už se také nemohu dočkat závěrečné části... 80%
 • mcleek
  Víceméně musím souhlasit s cyboyem. Na první části příběhu bych vyzvedl práci lehce originální s panely a barvou. Druhá část je pro mě už opravdu průměr. 70%
 • mcleek
  mcleek21.6. 19:40U283
  Mělo by jít koupit dalších 100 kusů mimo kampaň - viz https://www.youtube.com/watch?v=SyMHIx90dwA
 • mcleek
  Milo_Harwey: Napíšu reakci za sebe, asi jsem to tu rozjel... Děje se mi s železnou pravidelností, že čtu komiks a na papíru, kam sáhnu bříškem prstíku, abych otočil stránku, zůstane věrný otisk. Nečtu komiksy se zašpiněnými prsty, ani si prsty neolizuji před otočením stránky. Stane se to pravděpodobně kvůli druhu a kvalitě papíru. Všímám si toho u komiksových kompletů, ale velmi často i u knih z renomovaných komiksových nakladatelství, která by měla tušit, že komiks je také sběratelským artiklem a stránky s otisky prstů nejsou žádoucí.
 • mcleek
  mcleek6.12.2020 06:59Vodní had
  Zpočátku jsem se divil, proč to má věkový rating 16+, ale v poslední části knihy to opravdu není pro děti...
 • mcleek
  mcleek25.10.2020 14:24Zatmívačka
  No ty koky,
  to já taky! ;-)
 • mcleek
  mcleek19.10.2020 19:30Apokalypsa svatého Jana
  To vypadá dost ulítle, hlavně ten tisk - černobílý s fialovou a růžovou. ;-)
 • mcleek
  Jojo, zrovna tyhle dva kousky jsem si pořídil... ;-)
 • mcleek
  Hawwwran: podmět není nevyjádřený (oni), jelikož je uveden v první větě. Média vyhledala... zeptala se. Dnes dočítám...
 • mcleek
  Hawwwran: Koukám, že se tím probíjíš stejně pomalu jako já... Chyb je tam hromada, aktuálně kaboním čelo nad chybnou shodou přísudků s podmětem na str. 266 úplně nahoře (média... vyhledali, zeptali). A vůbec nechápu, proč je text v bublinách někdy slabším a světlejším písmem a někde zase dvojitě (str. 202 -204).
 • mcleek
  Jojo, v tiráži knihy jsi uveden coby "redakce". ;-) Stav knihy opravdu odpovídá tomu, že ji nikdy žádný editor ani redaktor neviděl...
 • mcleek
  mcleek16.8.2020 11:13Béowulf
  Taky by mě to zajímalo, také zvažuji koupi... navíc jméno David Rubín by mělo být zárukou kvality... nebo ne? V čem je problém?
 • mcleek
  mcleek25.6.2020 09:20Fatale #04: Modlitba za déšť
  Zázraky se dějí!
 • mcleek
  Cyboy to evidentně četl už v UKK, kde vyšly svazky Dolů mezi mrtvé a Jed, každý měl 4 čtyři sešity příběhu Marvel Knights: Spider-Man (čtyři poslední sešity vyšly česky až teď v této knize).
 • mcleek
  Carnage v recenzi píše, že na obálce je Darkseid. A já si v první chvíli myslel, že je to Goon! XD
 • mcleek
  SomeOne - jasně jsi na to kápl, ta magie čísel je jasná... ;-) a všimni si: když odčteš od výšky knihy její šířku, vyjde ti devadesát a to je dělitelné 15. Vyjde ti šest, což když napíšeš třikrát za sebou, vyjde ti Číslo Šelmy. Jasné znamení, že za vydáváním komiksových kompletů stojí... templáři? Miloš Zeman? A co na to Jan Tleskač? :-D
 • mcleek
  Týjo.. dobrá diskuze.. osobně si myslím, že i mezi "pláštěnkami" lze najít pětihvězdy při srovnání všech žánrů: Marvels, Old man Logan, Black Hammer...
 • mcleek
  mcleek28.11.2018 16:19Iko #01
  Ako?
 • mcleek
  Podle jmen scénáristů by to měla být PECKA... je to fakt dobrý?
 • mcleek
  mcleek19.2.2018 14:40Rumcajs se vrací #02
  Dá se to někde koupit???
 • mcleek
  mcleek12.2.2018 18:43Čaromor #02: Obléhání Prahy
  Tomu říkám odvaha... ;-)
 • mcleek
  mcleek22.8. 08:32Sběratelský klub
  Batman komplet - jojo, taky plánuju koupit jen občas nějaký kousek, který mi přijde zajímavý a hlavně ho ještě nemám. Přemýšlím jen, jaký komplet vymyslí příště... ;-)
 • mcleek
  mcleek20.10.2020 18:29Sběratelský klub
  Tak kucí z Mighty Boys skončili na 125%. Gratulka! A už se těším na nadílku pod stromečkem... ;-)
 • mcleek
  mcleek16.10.2020 13:37Sběratelský klub
  Gmork: Ano, jsem taky zvědavý... a s námi dalších 350 předplatitelů. :-)
 • mcleek
  mcleek12.10.2020 19:40Sběratelský klub
  No jasný, teď kolem patnáctýho všem přijde vejplata a projekt podpoří... :-)
 • mcleek
  mcleek17.4.2020 16:22Slevy, výprodeje, bazary
  Jojo, tohle je moc dobrý, doplnil jsem sbírku Erbů do kompletní podoby... ;-)
 • mcleek
  mcleek16.4.2020 14:03Slevy, výprodeje, bazary
  Jojo, něco takového si také myslím, ačkoliv úplně přesně jejich vztahy neznám...
  Pro mě je škoda jen to, že skoro všechny zlevněné knihy už doma mám...
 • mcleek
  mcleek25.6.2019 08:44Slevy, výprodeje, bazary
  Toe: tak už jsou zlevnění u Brubakerovi CaptainAmericové a Bendisovi Daredevilové... kam ten svět spěje... ;-)
 • mcleek
  mcleek7.9.2018 16:34Slevy, výprodeje, bazary
  George Walker Bush: Díky za upozornění, právě jsem si z Meanderu objednal 18 komiksů... Očekávám dlouhé podzimní večery... :-)
 • mcleek
  mcleek26.6.2018 19:30* Připomínky a návrhy
  V databázi mám trochu problém s dvěma knihami Pavla Čecha, které jsem právě přečetl: druhé vydání knihy Velké dobrodružství Pepíka Střechy v sobě má rok vydání 2016 a tady ho máte s rokem 2018, druhé vydání Tajemství ostrova za prkennou ohradou v databázi zcela chybí.
 • mcleek
  mcleek10.4.2018 08:19Fabula Rasa
  Ahoj, zcela mi tam chybí Gotham central - dal bych ho do sérií... ;-)
 • mcleek
  mcleek3.6.2012 09:34* Připomínky a návrhy
  Ahoj, v db chybí komiks Max a Móric z roku 2011 od nakl. Deus, ISBN 978-80-87408-07-0. Prosím doplnit. Díky!
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 11 (cca 768 Kč)
Mám: 1043 (cca 332860 Kč)
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0