• Spider-man
  Spider-man9.4. 11:42Superman: Země jedna #1
  Straczynského mám rád už od jeho Spidermanovského runu (kromě té části, co vyvedl s Gwen Stacyovou) a tady si jede dobrý příběh a jak je u něho zvykem, neuzavřený...poslední slova padoucha naznačují víc...
 • Spider-man
  Spider-man9.4. 11:39Superman: Poslední syn
  Richard Donner nám sevíruje další verzi příchodu generála Zoda a dle mě, největším hrdinou je prostě Lex Luthor. Konec ale zase rychlý a zbrklý.
 • Spider-man
  Některé nápady super...například protivník, kterého Superman nevidí, ale jinak průměr a závěr moc zbrklý, vysvětlení a pointa taková nijaká.
 • Spider-man
  Spider-man28.2. 07:08Kačer Donald 2024/01
  Osobně mám nejradši kresby Rosy, Barkse, Vicara nebo Scarpy, takže tady mě potěšil jen ten Vicar. Příběhově je to všechno taky průměr. Neurazí, nenadchne, u dalších dílů si počkám, až budu vědět seznam příběhů a nebudu kupovat nic na blind. Ocenil bych spíš starší příběhy, zajímavé obsahem...například jako tu byl první příběh s Magikou...tyhle klasiky by mohli občas zařadit. Velmi kladně hodnotím hračku, s tou jsem i sám zablbnul.
 • Spider-man
  Spider-man24.2. 20:44Lex Luthor: Muž z oceli
  Sonda do hlavy Lexe Luthora. V podstatě se mi líbí myšlenka, že Lex je ochránce světa před mimozemským emzákem. Jen mi bylo líto Naděje.
 • Spider-man
  Superman je v pohodě, škoda, že pointa hlavního příběhu je odhadnutelná už na druhé stránce a v závěru je ještě naprosto lacině odprezentována. Bažináč mě bavil víc. :-)
 • Spider-man
  hergé se ještě hledá v kresbě a i v příbězích....je pravda, že vyvrtat nosorožci do kůže díru a strčit mu tam dynamitovou patronu, to jen tak někde neuvidíte. Převlek za opici rovněž. Ale holt to vzniklo v nějaké době a tak je třeba k tomu přistupovat.
 • Spider-man
  Poslední nedokončený příběh. Ale i tak je tu notný kus příběhu na skicách a poznámkách...a končí zrovna v nejnapínavějším...Tintina vedou na popravu (bude zalit do polyuretanu)...hergé naznačí pár možností záchrany, které měl v hlavě (pes Filuta/kapitán/ profesor) v českých poznámkách je ale ignorováno u profesora jedno francouzské slovo...pendule - kyvadlo..to by se mi docela líbilo, kdyby ho zachránil Hluchavka se svým kyvadlem. "Říkám, víc na západ..."
 • Spider-man
  Když jsem jako kluk čítal Tintina v časopisu Květy a sledoval animák ( v té době na nově), myslel jsem, že Tintin bude mít příběhy hlavně o dobrodružství, pátrání po pokladech, artefaktech apod. Ale Hergé vlastně většinu příběhů řeší politiku...zákulisní machinace, převraty, totalitní režimy apod., což je pro mě trochu škoda. Abych shrnul i ostatní příběhy...Tintin má jednu velkou "nevýhodu"....nemůžete ho v půlce odložit, musí se číst na jeden zátah, pořád se tam něco děje. Zde je jedna zápletka, týkající se prášku, který zabrání Kapitánu Haddockovi pít whiskey...domníval jsem se, že se jedná jen o dočasný účinek léku, ale jak se dozvídáme v Tintin a Alf-art, je to zřejmě trvalé.
 • Spider-man
  Dokončení napínavého příběhu Sedmi křišťálových koulí. Vám, že zápletka se zatměním Slunce byla často a s oblibou v různých dobrodružných příbězích využívána a chápu, vzhledem k době, kdy se příběh odehrává a kdy vzniknul, tak určitě pro čtenáře stále zajímavá...ale jsem přesvědčen, že Inkové určitě tento vesmírný jev dobře znali.
 • Spider-man
  Spider-man27.11.2023 18:01Stranger Things: Ybwenova hrobka
  Četl jsem už v originále. Nejvíce se mi líbí, jak je tu použita skutečná podoba Seana Astina, jak vypadal jako kluk.
 • Spider-man
  Myslím, že do dalšího dílu od Crwe už nepůjdu...příběhově fajn, ale ta kresba mi prostě nesedí. Odkojen jsem Romitou (oběma), Byrnem apod...a tady je to takové odfláklé...především obličeje v pozadí panelů.
 • Spider-man
  Spider-man8.4.2023 17:43Kruan ze Žluté planety
  Kvalita, kterou si zaslouží Kruan, Toman i Kobík. Pevné desky, solidní gramáž papíru a snad tedy i oficiální, či chcete-li kanonické zakončení šestým dílem.
 • Spider-man
  Spider-man3.3.2022 17:59Čtyřlístek #180: Dort v trezoru
  Příběhy v pohodě, ale mám tu problém s tím perfektním psem. Nemám rád, když se do dětských časopisů cpe politika. Ano, přečetl jsem tuny časopisů, vydávaných za minulého režimu...a ač se tam dá najít jistá propaganda (pionýři, bojová cvičení apod.), nikdy se ta propaganda nesnížila k urážení politických rivalů...a zde vtípek na adresu Husáka je vskutku nemístný...se divím paní Faltové i panu Čechurovi, že se k tomuto snížili.
 • Spider-man
  Spider-man3.3.2022 17:52Mickey Mouse 1990/01
  Tak po letech sehnán první Mickey Mouse u nás...no příběhově v pohodě, ale mám problém s uvítacím textem pro děti...proč tam sakra zmiňují nějakého Kocába? Bez ohledu na to, co si o tom člověku myslím, tak se nejedná o nic jiného než o výplach dětského mozku a solidní propagandu. Naprosto samoúčelné.
 • Spider-man
  Spider-man23.1.2022 19:44Titeuf: Na plný koule!
  Fakt jsem to nemohl odložit z ruky. Nekorektní humor, místy funguje i ten dětský pohled na svět. Jen jeden strip/stránka mi přišel za hranou vkusu. A navíc jsem to koupil za 59 kaček. ;-)
 • Spider-man
  Skvělý příběh, skvělá kresba. Doufám, že skrytou linku, kde Kingpin hájí Spideyho, ale ostatní okostýmované staví mimo zákon, čímž způsobuje Spideyho neoblibu, bude časem rozvinut. :-)
 • Spider-man
  Zavěr příběhu o mimozemské invazi...takhle to má vypadat. Plus příběhy navíc...Sandman měl rozhodně zajímavou myšlenku, byť kresba nebyla úplně můj šálek....no a Dokument o Spideym...to bylo moc fajn i kresebně.
 • Spider-man
  Spider-man16.12.2021 20:45Dvanáctý Doctor Who #02: Trhliny
  Jo, tak tohle už je scénaristicky přesně to, co od Doctora čekám a jak by to mělo vypadat. Už první příběh mě vtáhnul...prázdnota mezi realitami (nebo chcete-li mezi paralelními vesmíry) je téma již viděné (Rose by mohla vyprávět) a tak to funguje. A druhý příběh, to je taková příjemná jednohubka s velmi osobitými záporáky.
 • Spider-man
  Spider-man16.12.2021 20:42Dvanáctý Doctor Who #01: Terorformace
  Takový průměr. První příběh s Hyperiosany je komplikovaný a zbytečně přeplácaný. Druhý příběh je už o dost lepší, jako by se autor začal vypisovat. Viz další díl, který je o dost lepší. SPOILER! A vidět bohyni Kálí v těle Clary bylo fajne.
 • Spider-man
  Jsme rád, že tu konečně vyšly v kompletu ty sešity o vzniku pevnosti Vader a o lordu Mominovi včetně Vaderových závěrečných vizí. A slušná bichle, na kterou jsem dostal slevu, no za 300, nekupte to. :-D
 • Spider-man
  Pořád nevím, proč si v DC hrajou na tu temnotu a ty komplikovaný vyprávěnky...neustále přeskakování v ději, mezi postavami, samé flashbacky, flashforwardy apod. To neumí jednoduchý, přímočarý akční příběh? Aby člověk nemusel furt přemýšlet, proč po otočení stránky je někde jinde, někdy jindy, u jiné postavy a řešil neustále souvislosti.
 • Spider-man
  Spider-man7.3.2021 10:34Minecraft: První kniha příběhů
  Kdyby mi bylo tak o čtvrt století míň, asi by mě to bavilo víc a možná bych si pak ten Minecraft i zahrál...no, ale možná si ho zahraju i tak. :-) celkem navnadilo. :-D
 • Spider-man
  Tintina mám rád, už z doby tv seriálu vyílaného v 90. letech na Nově, i z komiksů...ať už na pokračovaní v časopise Květy či vydávaného v komiksových albech. Tohle je jeho první dobrodružství a bohužel se jedná o protikomunistickou propagandu aneb ukažme dětem, jak bylo sovětské Rusko zlé, podlé a nenávistné.
 • Spider-man
  Spider-man28.2.2021 12:29Astonishing X-Men #01: Nadaní
  Popravdě, čekal jsem od Whedona víc, ale jedná se o slušnou jízdu a jednotlivé cliffhangery na konci sešitů jsou dostatečné napínavé, takže člověk musí číst dál.
 • Spider-man
  Jako fanoušek SW a generála Calrissiana jsem to musel mít. :-)
 • Spider-man
  Už jsem četl v originále, takže jsem tohle pokračování logicky musel mít i v českém vydání...bohužel jsem doufal, že už tu bude celý příběh, myslím, že i kompletní Zdarskyho run a bohužel, budu muset na českou mutaci ještě počkat.
 • Spider-man
  Tak tohle byla docela bouda na Zádrhela. Chudák Kazimír.
 • Spider-man
  Musím přiznat, že úplně nechápu ten hejt na tenhle komiks. Ale je pravda, že mé hodnocení ovlivnila řada subjektivních jevů. Tak především jsem věděl, do čeho jdu příběhově a potom, Straczynski mě už potom, co provedl Gwen v Sins of past a s Ezekielem v Book of Ezekiel nemohl více zklamat. Úplně zničil tu andělskou auru kolem Gwen, takže tady už mě mohl jen potěšit. Sice by se mi víc líbilo, kdyby Peter dal přednost rozhovoru z předchozího booku s tajemnou entitou (Have faith, Peter), ale tohle epické vyústění a závěr Straczynského runu celkem fungoval.
 • Spider-man
  Depresivní, temný, to všechno ano. Zestárlej Spíďa s dojebama, super, jen odhalení padoucha mě zklamalo...měli tam nechat jen týpka, co chce megalomansky ovládnout New York. Věřím, že starej Péťa a starej jásavej JJJ mají potenciál na lepší příběh.
 • Spider-man
  Ten poslední sešit to fakt rozsekal, večeře s Jásajícím Jonahem? Co víc si přát.
 • Spider-man
  Spider-man3.7.2017 23:05Disney Zlatá klasika #01: Don Rosa
  Dona Rosa, super. Příběhy fajn, byť některé už u nás vyšly. To zpracování sice má mouchy, které zmiňoval Lenny, ale za 349 vočí, proč ne. Poslední saně do Dawsonu byly fakt citovka. Ale trošku mě vytáčí jiný detail. V každém příběhu se dá najít Rosovo věnování D.U.C.K., jen v příběhu Recalled wreck, kde dává Donald zpátky po částech své auto, jsem to věnování nemohl najít. V předmluvě sám Rosa říká "vzdejte to". Já se však vzdávám dost nerad, takže jsem každý panel usilovně prohledal asi 4krát a nic. Až jsem to nevydržel a poradil se se strejdou Googlem a ejhle, hledal bych marně. Věnování je totiž na obálce příběhu, která samozřejmě není součástí této edice. Aspoň to tam mohl Egmont uvést. I an takovýchle drobnostech je vidět, že tomu Egmont nedal tu fanouškovskou 100 procentní péči.
 • Spider-man
  Nejspíš první komiks se Supermanem v hlavní roli, který se mi dostal do ruky a co říci? Příběh mě vtáhl, že jsem to přelouskl skoro na jeden zátah. Přímočaré komiksové dobrodružství, jak má být. Škoda, že příběh s Helspontem nebyl uzavřen. A dvě intermezza v podobě epizod s Anguish a zeleným emzákem byly příejmným, byť trochu klišovitým zpestřením.
 • Spider-man
  Spider-man1.10.2015 09:12Želvy Ninja: Menu číslo #02
  Pořád ten samý náser jako první část, byť uznávám, část ve vesmíru poněkud nudnější. Škoda, že to končí uzavřeným příběhem, minule mě na koupi dvojky navnadil otevřený konec...
 • Spider-man
  Spider-man20.6.2015 15:30Plamínek / Boj o zlato
  Marko Čermáka mám rád, proto jsem na letošním Crweconu neváhal a titul zakoupil. Plamínka znám už z Komety, ani jsem netušil, že vzniklo pokračování. A Boj o zlato mě vrátil do doby dětství, kdy jsem pročítal Kreslené příběhy Jaroslava Foglara a podobné čs. komiksy...
 • Spider-man
  Vynikající věc, postavy mají motivace, parádní bitky, prostě výborný komiks se Spíďou, a dost napínavý, jsem zvědavý na pokračování...
 • Spider-man
  Undeground a zábava pro komiksáky, jak má být. Aneb Želvy původní, přesto nečekané :)
 • Spider-man
  Přečteno jedním dechem, co víc dodávat...
 • Spider-man
  Komiks výborný, chvílemi jsem ani nedýchal...obzvlášť závěr jsem měl chuť přečíst na jeden nádech...jenže člověk musí vstávat do práce, přesto jsem začal číst další sešit a odložil ho v nejnapínavějším (SPOILER), v okamžiku, kdy DOctor Doom získá veškerou Beyondorovu moc! Jak jsem se nemohl dočkat, až to dočtu. Škoda, že samotný závěr je již o dost slabší...nic kulervoucího a scénu s Colosusem jsem vůbec nepobral...
 • Spider-man
  Spider-man8.7.2014 22:26Čtyřlístek #499-500: Pětistovka
  Ohodnotil bych radši za dvě...pořád mám problém s počítačovou animací, moderními trendy (maily, již zmiňované oči z důlků či Bobíkovy paže), ale zase je to pořád Čtyřlístek. Dokonce příběh Most do naděje na mě dýchl podobnou atmosférou jako před dvaceti lety příběhy od manželů Lamkových. Škoda, že nejsou příběhy citlivěji dotaženi. Ale bylo fajn po letech vidět Zádrhela a Vrtichvosta. Když si vzpomenu na dvousté číslo, tak žádné další výročí nebylo už tak povedené...
 • Spider-man
  Tak byl to nářez, který jsem přečetl na jeden nádech. Pátá hvězdička utekla kvůli samotnému konci...protože jsem jednoduše fandil Capovi a výsledek mě zklamal...i když chápu autorovy pohnutky, sám jsem názorově velmi radikální a Tonyho verzi neberu ani jako jiný názor ;-)
 • Spider-man
  Tak nevím, očekával jsem super Spíďu, natěšen pozitivními recenzemi a počítaje s příběhem, který se nostalgicky zabývá Peterovým vztahem s Gwen a dočkal jsem se nudného průměru....pokud chci nostalgicky vzpomínat na Gwen, sáhnu raději po zázracích, kde je perfektně a na malém prostoru zachycena její osobnost a pokud chci nějakou Spideyho bitku, sáhnu po klasice a kresba mě taky neuspokojila. Ne, že by byla špatná, ale přirovnání k Romitovi je těžce mimo...
 • Spider-man
  Sice nemám moc rád restarty či remaky a obzvlášť u, pro mě velmi důležité, postavy, nicméně, ačkoliv miluji původní Leeho klasiku a díky Semicu Slovartu a jejich retrospektivě, se mi tak mohl Peterův příběh dostat pod kůži, byl jsem tímto velmi mile překvapen. Ten samý příběh, vyprávěný trochu jinak, obšírněji a trochu jako odjinud má svoje kouzlo. Je vidět a poznat úcta k předloze, láska k hrdinovi a ačkoliv mám u Spideyho radši kresbu otce a syna Rommitů, zde jsem neměl problém si zvyknout a k novému začátku se hodí i nová a modernější kresba. Proč ne...80 procent!
 • Spider-man
  Tak fajn, přiznám se, že kombinace mých oblíbených hrdinů a zombie horroru mě lákala už když jsem o ní slyšel poprvé. A musim uznat,že jsem tenhle book přečetl na jeden nádech, tak moc mě to bavilo a tak jsem si to užil. Je to samozřejmě nenáročná oddechovka, ale vtipná a brutální. A nejlepší je, že si postavy stále nechávají svoji osobnost, ač se jim dějí neuvěřitelné věci. Je to úchylné, je to zvrácené, je to brutální a je to krvavé...čili přesně pro mě....
 • Spider-man
  Nemůžu dát plný počet pěti hvězdiček a to hlavně kvůli kvalitě provedení. Na deskách je pár kazů a pár se jich najde i uvnitř dílka. Díky ceně jsem sice schopen některé z nich přehlédnout, ale některé mě fakt mrzí. Comics je samozřejmě bezchybný, velmi mě potěšilo zachování původního překladu, rovněž tak zachování všech předmluv. Co naopak chybí oproti předchozímu vydání je výčet a vysvětlení situací, které se v průběhu událostí dějí a jejich objevení se v jednotlivých řadách.
 • Spider-man
  Tak co s tím? Po návštěvě letošního Crweconu (2013) a po vyslechnutí Lennyho přednášky jsem ani nevěděl, jestli do tohohle booku mám jít. Celé roky jsem se na něj chystal...ale nakonec jsem si řekl, nu což. Dvě kilča mi za Spideyho stojí. A i když si vážím Ondrova názoru, zde se tedy vážně rozcházíme. Takhle dobře napsanýho Spidera jsem dlouho nečetl. Silný příběh, přesahující filozoficky mnohem hloubš a výš než jsem čekal. Jediná škoda je, že Spidey vůbec nepochopil oč Kravenovi ve skutečnosti šlo. Obecně si myslím, že tenhle příběh docení hlavně ti, co si v životě už prošli lecjakými temnými zkušenostmi a lecjakými tvrdými zážitky a poznali, že život není sranda....lidi se životem v klidu a ve vatě to sotva pochopí.....
 • Spider-man
  Lips Tullian alias Filip z Mengštejnu forever! Saudkova kresba mi sice přijde nepřehledná, ale jinak ho uznávám.
 • Spider-man
  Ne tak dobré jako Žlutej parchant, přesto oddechovka v Millerovském stylu.
 • Spider-man
  Výborný Tintin. tenhle díl jsem miloval už před lety, když vycházel v časopise Květy.
 • Spider-man
  Spider-man14.1.2009 09:51Sin City #04: Ten žlutej parchant
  "Malá, hubená Nancy Callahanová." Mám rád noir krimi příběhy a tenhle mi fakt sednul. "Připravil jsem ho o zbraně. O obě!" Nezapomenutelné..80%
 • Spider-man
  Spider-man15.10.2023 06:42Kačer Donald 2023/02
  Sehnali, včera v Českobudějovickém Globusu, jen jsem ještě nepřečetl celé.
 • Spider-man
  Spider-man1.9.2023 20:26Kačer Donald 2023/01
  Oprava, sehnal jsem ho v Globusu, nikoliv v kauflandu, už jsem z tech obchoďáků zblblej. :-D
 • Spider-man
  Spider-man1.9.2023 08:14Kačer Donald 2023/01
  Už to vypadalo, že tu je další nesehnatelny kus, obiham trafiky ve třech městech, ještě jsem chtěl rozhodit další sítě anebo počkat na kupčení na aukru a dnes ráno v Kauflandu se podařilo. A vzhledem k plnému fochu (5 kusů), to vypadá na nové zboží...tipuju tedy spíš problémy s distribucí.
 • Spider-man
  Spider-man8.5.2021 15:11Batman / Fortnite: Bod nula #02
  To bude tím, že do Penny nechodím. :-D U nás ve městě je to nejhorší obchod. Nicméně skutečně tahle záležitost mě úspěšně minula. :-)
 • Spider-man
  Spider-man6.5.2021 21:19Batman / Fortnite: Bod nula #02
  Fortnite...to je nějaká hra?
 • Spider-man
  Spider-man17.3.2021 18:58Šmoulové #10
  Choze: Soudě dle Šmoulíčkova výrazu, tak jsem od dětství přesvědčen, že tatínkem je Mrzout.
 • Spider-man
  Spider-man17.3.2021 18:57Šmoulové #01
  J. Connor: také jsem tipoval nějakou Francii, trochu to připomíná Goscinnyho,a el je to pořád Peyo. Pierrot et la lampe. https://www.lambiek.net/artists/p/peyo.htm
 • Spider-man
  Spider-man31.1.2008 14:51Za pět minut dvanáct
  AZTeck: Ho,ho,ho:-)
 • Spider-man
  Spider-man31.1.2008 11:43Za pět minut dvanáct
  Hoši...už jsme čtyři!:-)
 • Spider-man
  Já taky....................!!!!!!!!!!!!!!
 • Spider-man
  Spider-man6.8.2023Prodám
  Prodám:
  Doctor Who: Desátý Doctor: Revoluce hrůzy
  Doctor Who: Desátý Doctor: Plačící andělé z Monsu
  Kus 150,- dohromady 250,-
  Zásilkovna + 69,-
 • Spider-man
  Spider-man27.2. 17:34* Připomínky a návrhy
  Darth: Sice jsem tu postřehl zmínku, že předplatitele už ho mají a skoro 14 dnů ho od te chvíle sháním, ale sehnal jsem ho až včera v Globusu, kde byl čerstvě doplněný.
 • Spider-man
  Spider-man12.12.2023 18:50Sběratelský klub
  Donald též zakoupen dnes ráno v Globusu.
 • Spider-man
  Spider-man20.2.2023 18:27* Připomínky a návrhy
  Toe: Napadlo mě, že to bude tenhle důvod, ale v ruce jsem to neměl, tak těžko soudit. Na druhou stranu je tu i sada komiksových plakátů Rychlých šípů, (chápu, že každý panel je komiksová stránka), tak mě napadlo, že by bylo fajn, kdyby tu bylo toho šípáctva víc. :-D
 • Spider-man
  Spider-man19.2.2023 10:03* Připomínky a návrhy
  Skromný dotaz na Zacka (i na další samozřejmě)...patří sem do databáze toto? https://www.foxbazar.cz/p/rychle-sipy-slavi-narozeniny-1938-1988/
 • Spider-man
  Spider-man11.5.2022 20:32Pindárna
  Nevím, jestli to sem patří, jinak se omlouvám za OT, ale dnes ráno zemřel ve věku 92 let Vlastislav Toman...
 • Spider-man
  Spider-man28.1.2022 15:25Sběratelský klub
  Yogi: Taky jsem to neobjednal z internetu, ale přes katalog Knižního klubu. Kde jsou ty časy.
 • Spider-man
  Spider-man28.1.2022 11:02Sběratelský klub
  Yogi: s tím Potterem to sleduji delší dobu. Ono i druhé vydání se prodává tak pod tisícovku. Kdysi jsem se spletl při objednávce a měl jsem dvakrát první vydání...prodal jsem ho za 50 kaček...dneska bych si nafackoval.
 • Spider-man
  Spider-man18.1.2022 18:47Sběratelský klub
  Ter, Trip - díky, myslím, že už jsem ho tam takhle viděl před Vánoci a už je tam zase, takže se zřejmě neprodal ani napoprvé. Baví mě to, že jsem ho před 2 lety sehnal zadarmo a v o něco lepším stavu, než na aukru na fotkách.
 • Spider-man
  Spider-man18.1.2022 18:10Sběratelský klub
  Možná hloupý dotaz, ale nezdá se i vám ta cena trošku přestřelená? https://aukro.cz/conan-barbar-cislo-1-semic-slovart-1992-7003316402
  Ceny těchto věciček od Semicu se přece vždycky pohybovaly kolem 300/ kus. Nebo je skutečně první díl tak vzácný?
 • Spider-man
  Spider-man13.6.2017 22:45Publicistika
  Walome: Tak teď jsem se fakt pobavil :-D
 • Spider-man
  Spider-man3.12.2015 21:06Filmový a hudební klub
  baatcha: Paráda! Je tam skoro všechno...nejvíc potěšil Mxptlk :-)
 • Spider-man
  Spider-man2.4.2014 22:41Pindárna
  Fry: jo, sentiment je těžká věc, taky pamatuju, že když se to tu rozjelo byl jsem ve sbírkách na 7. místě :-D
 • Spider-man
  Spider-man24.12.2013 08:59Pindárna
  Krásné Vánoce všem komiksákům a pod stromeček samé komiksy!!!
 • Spider-man
  Spider-man24.12.2012 00:05Pindárna
  Šťastné a veselé a bohatou komiksovou nadílku vám přeje Spiderman!
 • Spider-man
  Spider-man5.8.2012 18:54Filmový a hudební klub
  mart.in: Tak tu druhou otázku jsem taky nerozřešil. To vězení bylo nejspíš někdy na druhé straně světa a Gotham byl nepřístupný..i když s touhle druhou částí by si asi Bruce poradil, ten jeho návrat je fakt dost triumfální a efektní a o to šlo. Co se týče Banea, nejsem si jist, ale myslím, že to tam v závěru nějak řeší, ale musel bych to vidět znovu, nejsem si jist ;-)
 • Spider-man
  Spider-man4.6.2012 22:46Srazy, cony, festivaly
  Crwecon supr a kromě Harley a Hádankáře ještě slečna Catwoman ;-)
 • Spider-man
  Spider-man24.12.2011 10:00Pindárna
  Všem komiksákům přeji šťastné a veselé Vánoce a spoustu komiksového čtiva pod stromečkem...!
 • Spider-man
  Spider-man30.5.2011 20:02Srazy, cony, festivaly
  Tak koukám, chyba, že jsem na crrweconu chyběl...je tu spousta "nových" tváří...ale nebojte, byl jsem tam v duchu s váma...
 • Spider-man
  Spider-man26.5.2011 20:00Pindárna
  Jsem nas.atý a hádejte proč v tento krásný den? nemusíte ani dvakrát...ano..skutečně se letos zase nedostanu na Crwecon, ač jsem usilovně snažil přehoditi své sobotní povinnosti na jiná bedra...žel nepovedlo se. Těšil jsem se, že opět uzřím staré známé tváře (nebudu vyjmenovávat) a že poznám nové tváře, jež jsem dosud osobně nepotkal (že, Draco?)..snad tedy příště, dá-li Stan!
 • Spider-man
  Spider-man13.1.2011 14:00Pindárna
  Ačkoliv jsem fanoušek komiksů z ábíčka, přesto souhlasím s Markýzem...pán je zřejmě trochu mimo mísu...
 • Spider-man
  Spider-man12.6.2010 10:15Pindárna
  Teda pánové (a dámy), co oči mé včera viděli......Zašel jsem do Levných knih a byl jsem v šoku. celý jeden stůl obklopen zlevněnými komiksy. Hlavně komiksy z nakl. Crew a Calibre od roku 97...Spiderman, Lobo, Batman, po 19 Kč, Thorgalové, díly Crwe (bohužel ne jednička) po 29 kč apod. A já vůl za ně kdysi platil plnou částku i poštovné, abych si zkompletoval Spideyho.....i když samozřejmě to není to best, co se dalo sehnat..ale v té době jsem byl za to vděčnej....
 • Spider-man
  Spider-man20.2.2010 10:58Srazy, cony, festivaly
  No fotky z Liberce špicovní. Hlavně ty s Pampelišáčkem...pardon Slainem. A Darku, s těmi fousky Ti to sekne.;-)
 • Spider-man
  Spider-man24.12.2009 16:32Pindárna
  Tak veselé komiksové Vánoce plné komiksů všem komiksákům přeje Spíďa.:-)
 • Spider-man
  Spider-man24.10.2009 11:12Srazy, cony, festivaly
  Tak proti vodnici vůbec nic nemám, spíš mě s.r., že se poslední dobou stává modní záležitostí a právě mezi puberťáky. kde jsou ty časy, kdy měla nádech undergroundu, když jsem s ní před pár lety začínal......
 • Spider-man
  Spider-man5.9.2009 00:22Pindárna
  V tom přemýšlení teda myslím...;-)
 • Spider-man
  Spider-man5.9.2009 00:17Pindárna
  Draco: o kariéře gigola už pár let přemýšlím. Aspoň v něčem vynikam.
 • Spider-man
  Spider-man4.9.2009 18:20Pindárna
  Draco: Tak si upřesníme mé podmínky a předejdeme nedorozuměním. Bydlím na samém kraji jižních čech, takže výlet do Liberce tak kolem litru a zabere celej den, taky tam nebudu hlady, další pětikolo, a žízní trpět též nechci (další půllitr) a to nepočítám svoji rozdávačnou a štědrou náladu po 6 pivech, akorát vynechám ten aquapark. A říct si stařečkům je supr nápad, až na to, že oni si chodí říkat spíš ke mě. navíc bydlím sám, samotinký, sirota opuštěná a z mojí vejplaty (nebo spíš almužny) si sám táhnu nájem a ostatní (dluhy po hospodách, komiksy apod.), takže v mém případě opravdu nejlépe vychází ta vykrádačka....;-)
  A myslím, že na Tobě je zajímavějších víc věcí, než, že se šrotíš na genetiku. A všechny žvásty zde jsou bohapusté, takže nijak nevyčníváš...:-D A neuč se, život Tě naučí, říkával náš prófa na literku......
 • Spider-man
  Spider-man4.9.2009 17:31Pindárna
  Sakra, já snad vykradu nějaký ten peněžní ústav a přijedu do toho Liberce, to vypadá fakt a supr akci! A podle zde umístěných vzkazů bych strašně rád poznal ostatní osadníky...zejména slečnu Draco nobilis.......
 • Spider-man
  Spider-man31.8.2009 15:17Pindárna
  4 Draco nobilis: Dámou rozumím osobu ženského pohlaví a na Guth-Jarkovského nevěřím....;-) A strach z komunitních sítí? Komiksáci nesjou komunitní síť, to je prostě....no, to se vlastně nedá popsat......to se musí zažít.
 • Spider-man
  Spider-man31.8.2009 12:34Pindárna
  Do prkenný vohrady!!!! To jsem zase přišel vo akci roku, ale pánové a dámy (skutečně tam byly?), myslí jsem byl s váma, byť tělěm v lihu...:-)
 • Spider-man
  Spider-man24.6.2009 14:01Pindárna
  Comics centrum mi poslalo omluvný e-mail, že jejich stránky jsou nějakou dobu nefunkční. (což jsem sice díky své "časté" návštěvnosti nepostřeh), ale to jsou služby........
 • Spider-man
  Spider-man13.4.2009 13:56Srazy, cony, festivaly
  vasek: Když slez tak bez manželek a přítelkyň, prostě bez "slabšího" pohlaví....i když Jokerku samozřejmě srdečně zvu..:-)
 • Spider-man
  Spider-man12.4.2009 10:18Srazy, cony, festivaly
  MdS: jen jsi zapomněl zmínit tu postapokalyptickou krajinu okolo. Vrstvu lidských lebek a opalující se terminátory. A bacha na Woffci. Z tvé vize asinebude příliš nadšen...
  DEmnoG: Ano, je to tak..."kozí počasí" už je opět tady......:-)
 • Spider-man
  Spider-man10.3.2009 09:37Pindárna
  Scarface: ad kontrolní dotaz: záleží na tom, jestli ta píseň má stejný význam. např. ve filmu Jak na věc zpívá Hugh Grant song "Killing me softly" a přeloženo je to tak, že prohlašuje "tak jsem je tam zabíjel svou písní". Kdyby začal v češtině zpívat "Dvě malá křídla tu nejsou", asi by to šlo do kytek.....
 • Spider-man
  Spider-man6.3.2009 10:45Pindárna
  Ad počešťování. Holt se musíme smířit s tím, že překladatelé to překládaj hlavně pro lidi, co neznají např. americké reálie a nedojdou jim popkulturní odkazy. někde to ustojím, někde ne. Například ve Shrekovi říká oslík: "To křoví vypadá jako Halina Pawlowská" myslím, že v originále zmiňuje Roseanne Barr, ale nejsem si jist. Teď sleduju např. HIMYM, kde se to odkazy jen hemží. Pokud jsou to filmové odkazy, tak jsem v obraze a některé jsou vysvětleny přímo v titulcích. jenže přítelkyně není ve filmech moc zběhlá a tak si jednotlivé odkazy neužije a netuší, čemu se tak chechtám....
 • Spider-man
  Spider-man27.2.2009 15:39Sběratelský klub
  andre: Tak, tak..to se nevyplatí. A chyba to myslím není.....pamatuju, když byl za 20.000 USD :-)
 • Spider-man
  Spider-man25.2.2009 11:44Pindárna
  Pořád nemůžu najít , na jaký přesně taurenův text na databaziknih narážíte?
 • Spider-man
  Spider-man27.1.2009 13:24Srazy, cony, festivaly
  Staropramen: A co teprve plechovkovej...už nikdy více...Ale nedávno jsem objevil Náchodského Primátora a to je pivko...obzvláště jejich vícestupňové speciály......
 • Spider-man
  Spider-man20.1.2009 11:52Stripy, jouky, fejky :)
  Woffce: Pěkné to bylo, ale závěr trošku ztrácí grády....
 • Spider-man
  Spider-man7.1.2009 12:38Sběratelský klub
  Co se týče čtyřlístku, tak zrovna nedávno na odklepnuto někdo prodával prvních asi 40 čísel v kompletu za cca 40.000,-, takže to myslim, bylo slušný. Já sám mám nějaké čísla z první 50, ale za takový prachy bych to asi neprodal........:-)
 • Spider-man
  Spider-man23.9.2008 11:51* Připomínky a návrhy
  Tauren: To těžko, protože moje přítelkyně je strašně ošklivá.
 • Spider-man
  Spider-man16.9.2008 12:15Sběratelský klub
  Woffce: Díky za odkaz, už mám objednáno. Pro mě je to dětská srdcovka.
 • Spider-man
  Spider-man14.8.2008 11:40Srazy, cony, festivaly
  MdS: Takže až dorazim na nějaký slez, tak budu mít šanci na nominaci? A pro představu, Č.B. nejsou mé město, ale jsou aspoň blízko. Mé město jsou.....chvilka napětí... Prachatice! A co máš proti kofole v plastu? Kofoloplastový Spider-man
 • Spider-man
  Spider-man13.8.2008 16:34Srazy, cony, festivaly
  MdS: Ok. v tom případě ten příští (po Ostravě) uspořádejte v Českých Budějovicích, ať nejsem dyskrymynovanej!
 • Spider-man
  Spider-man24.7.2008 09:31Pindárna
  MdS: Já aspoň neslibuju, protože vim, že nedorazim. Zatracená smůla a zatracenej pech! Práce je toho příčinou. Ale už teď se těšim na report.:-)
 • Spider-man
  Spider-man9.7.2008 14:51Filmový a hudební klub
  Zack: tak, tak.:-)
 • Spider-man
  Spider-man3.7.2008 14:43Filmový a hudební klub
  Zack: Tak tohle byla trefa! :-) Aneb takhle jsem nad tim nepřemejšlel. No nic, vrátím se k méně zbytečným věcem...třeba k práci.
 • Spider-man
  Spider-man3.7.2008 14:14Filmový a hudební klub
  Zack: Diskuzi si přečtu, protože se rád pobavím.:-) Ani vy nikomu svý názory necpete, cpete si je pouze sobě navzájem a snažíte se o nich přesvědčit, což jak vidno stejně nikam nevede. Já mám taky názory a stojím si za nima a kdo bude chtít o nich diskutovat, tak si s ním podiskutuju, ale nechtěl bych sklouznout do úrovně zbytečnosti, kam jste sklouzli vy:-)
  4Choze: Mě by to béčko taky zajímalo, takk hoď třeba link. Dík.
 • Spider-man
  Spider-man3.7.2008 13:11Filmový a hudební klub
  Zack: Do svých úst si vidím, i když někdy dost nerad. :-)
  Ale já jsem pouze prezentoval svůj názor, nikomu ho nevnucuju. Kdo s tím nesouhlasí, má plné právo poslat mě do řitě a já to beru. Ale tohle je snad svobodné auditko, takže mám právo svůj názor zveřejnit. Ostatní mají právo ho nečíst, nebo reagovat.
  P.S.: Toto je opět pouze můj názor.:-)
 • Spider-man
  Spider-man3.7.2008 12:09Filmový a hudební klub
  Teda koukám, že zase debata o h.....! Podle mě tu není nikdo, kdo by se bral vážně, člověk, který se bere vážně nekupuje komiksy.:-)
  Ale k věci, kdy už vám dojde, že hádat se o tom, jaký film je lepší je stejná zbytečnost, jako hádat se o to, kolik andělů se vejde na špičku jehly. Je to jen a pouze subjektivní náhled, stejně jako názor, jaká ženská je pěkná. Každý má zkrátka jiný vkus, hádat se dá pouze o objektivních věcech. Tady můžete pouze debatit o svých IMHO názorech, a taková debata stejně vede odnikud nikam, protože (IMHO) každý má právo na svůj názor. A nikomu ho neberu a nikomu necpu ten svůj.
  Např. v Premiere je recenze na Wanted se 4 hvězdičkama a myslím si, že když na to půjdu s tím, že si chci propláchnout hlavu akční zábavou, aniž bych chtěl rozpitvávat děj, tak se náležitě pobaví.
  Co se realističnosti týče, tak zmíněný Matrix je nereálný až daost, ale stojí na tom příběh.
  A Markýzovy recenze? Vtipné, osobité a vše prozrazující, kdo nechce, ať je nečte. Já si je přečtu rád, protože než se k tomu filmu dostanu, tak to stejně zapomenu.:-) A spoilerů jsem se před pár lety přestal vyhýbat a naopak vyhledávám je.:-)
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 31 (cca 9858 Kč)
Mám: 819 (cca 66318 Kč)
Chci: 58 (cca 1695 Kč)
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 10
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0