• delsemela
  delsemela4.12.2021 13:50Batman: Svět
  Komiks Batman Svět se mi jako koncept docela líbil,ale na můj vkus jsou prostě příběhy málo rozvinuté a krátké ! Ono se nelze divit když měl každý autor z daného státu k dispozici jen cca deset stran. I přesto jsou některé příběhy velmi povedené a i po ilustrační stránce se mi některé příběhy velmi zamlouvaly. Mezi nejlepší příběhy dle zemí řadím Španělsko, Německo, Česko. Vůbec nejlepší story mne upoutal ruský autor, to mi přišlo jako ze života = takový pěkný doják :-) Kresby jsou většinou velmi zdařilé a každý autor má svoji techniku a rukopis. Jako celek mi to ale přijde celkově průměrné dílo. Každopádně od některých autorů bych chtěl v budoucnu určitě velký plnohodnotný příběh. PS: abych nezapomněl co se týče našeho příběhu a kresby = pokládám počínání Kopřivy se Suchánkem určitě k těm lepším ! Kresba je velmi povedená a taky dobře zasazená do příběhu československé kumunistické Prahy. Prostě jsme se neztratili - velmi povedené !

  hodnocení: 65%
 • delsemela
  delsemela4.11.2021 21:40Plášť - edice deluxe
  první příběh byl dost zvláštní až docela ulítlý, místy jsem ho moc nechápal,ale v celkovém kontextu se mi to nakonec zamlouvalo stejně tak i kresba ! Druhý navazující příběh je ale jiná káva, to mne pohltilo totálně a žral jsem doslova každou stránku zejména v tom co bude hlavní hrdina provádět za hrůzy v dalším rozvoji příběhu. Wau !!! Opravdu mne to dostalo prostě... Kresba výborná, celkově opravdu strašně zajímavé dílo s místy až brutálními scénami, jako líbilo se moc...určitě zajímavý námět i k zamyšlení , prostě docela šílený počin
  celkový dojem : 85%
 • delsemela
  Nevím, čekal jsem tedy o hodně víc ! Nádech hororu tam sice byl, ale pro mně to totálně zabila hrozná kresba. Knihu jsem dočetl se sebezapřením, prostě to nebavilo ikdyž námět byl určitě dobrý, ale celkově jsem to nějak prostě nepochopil. Trošku přešlap.
  celkový dojem: 45%
 • delsemela
  delsemela16.9.2021 14:29Banda #02: Nakládačka
  Po prvním díle šla kvalita trošku dolů, ale pořád to má šmrnc, humor a sprostotu ! První dějiství je spíše detektivka a ve druhém se mi ten výlet do Ruska docela zamlouval, tam už zasahovala Banda jako taková. Každopádně zjištění,že už další komiksy Bandy u nás nebudou vycházet mne obrovsky zklamalo !
  celkový dojem: 80%
 • delsemela
  delsemela16.9.2021 14:16Banda #01: Karty jsou rozdaný
  drsný, sexistický, humorný a správně ulítlý první díl , kde se odehrává výborná zápletka a dochází k seznámení s postavami.
  Mimochodem je to i místy dobře brutální a plné násilností což každému nemusí vonět čili takový docela kontroverzní komiks, který mne ale velmi zaujal ! Kresba je naprosto výtečná, autor scénáře Garth Ennis je mým oblíbencem, komiks se četl tzv sám a já se už těšil na další díly
  celkový dojem: 90%
 • delsemela
  delsemela16.9.2021 11:29Zatmívačka
  Výborný scénář, který je skvěle propracovaný do nejmenšího detailu, k tomu opravdu skvělá kresba s perfektními barvami. Příběh vtáhne, postavy jsou uvěřitelné, místy jsem si opravdu připadal jako kdysi dávno v Hollywoodu na konci 50 let. Každou novou kapitolu jsem doslova hltal. Na konci jsem ale pořád čekal na nějaký velký zvrat, něco velkolepého, na nějakou nečekanou zápletku. Happyend sice nenastal ,ale i tak dopadla další spolupráce mých velkých oblíbenců Eda Brubakera a Seana Phillipse na jedničku !
  celkový dojem: 90%
 • delsemela
  delsemela14.9.2021Koupím
  Ahoj, koupil bych rád komiks První kniha hřbitovní , nemá náhodou někdo ?
  delsemela@centrum.cz

 • delsemela
  delsemela19.10.2021 12:17Poznej comics nebo postavu
  Zdravím, nevím kam napsat svůj dotaz tak se ptám tady: prosím jaká je posloupnost u komiksů Strážci ??? 1./ Strážci a potom je co ? Hodiny posledního soudu 1 ,2 a nebo 4 díly Před Strážci ??? díky za info ...chci prostě jenom vědět jak to na sebe navazuje ?
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 10 (cca 5271 Kč)
Mám: 78 (cca 37673 Kč)
Chci: 243 (cca 145169 Kč)
Sháním: 223 (cca 133016 Kč)
Nabízím: 0
Osobní: 30 (cca 20275 Kč)
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0