• Kerbellos
  Komiks, u kterého je holt potřeba si přiznat, že možná (možná), holt cílí na někoho jiného, než jsme my, s X verzemi těch stejných příběhů v knihovně. Nové příběhy průměr, nijak neurážejí. Pro neznalé ideálka.
 • Kerbellos
  Kerbellos13.2. 18:20Pindárna
  Šlechtovo Pohraničí a Červenák mě jako jedni z mála baví doteď. U Hrabala mě baví, že lidi z nějakého důvodu zapomínají, že to není jen ta melancholie a dobráctví, ale že do toho hezkýho jazyka balí často dost hnusný věcí a pak jsou z toho v šoku, že to není "ten hezkej Hrabal". Hodně mám v tomhle rád Inzerát na dům ,ve kterém už nechci bydlet. :)
 • Kerbellos
  Kerbellos12.2. 23:32Pindárna
  Já jestli se tu k tomu můžu vyjádřit za ty "mladší", tedy narozený blíž k roku 2000: mám pocit, že jméno Kulhánek je mezi mladšími čtenáři fantastiky ještě pořád dost známé, ale málokdo ho podle mě reálně četl. Má to punc toho kultu, který se krade z knihoven a za který se solí nehorázné prachy na netu, ale většině lidí se nechce luštit z nekvalitních pdf skenů, takže to prostě v ruce neměli :) To, co jste zmiňovali s Kulhánkem v 90. letech, teď vnímám u Kotlety. Je tu skupina lidí, pro které je to základ české fantastiky a hltají všecko, co vyjde (a že toho Kyša sype dost) a vlastně jinou domácí fantastiku neznají a pak jsou ti, kteří to nehodlají číst už z principu, protože je to pro ně The Brak a každej měsíc na ně čumí z výloh knihkupectví nová obálka s Kotletovym jménem.
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 309 (cca 83075 Kč)
Mám: 262 (cca 66295 Kč)
Chci: 22 (cca 10816 Kč)
Sháním: neveřejné
Nabízím: neveřejné
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 15
Mám: 2
Chci: 2
Sháním: 2
Nabízím: 0
Osobní: 0