• royan
  Ještě než se objevila Mary Jane Watson, ještě než se objevila Gwen Stacy, byla tu Liz Allen a Betty Brant. Na co neměl Netopejr odvahu při vydávání série Comicsové legendy, toho jsme se konečně dočkali a pěkně v barvě a pevných deskách. Během několika sešitů vznikl koncept života Petra Parkera, který přetrval desíky let a dal stvořit nejslavnějšího hrdinu Marvelu. Pro milovníky Spider-Mana povinnost mít ve sbírce.
 • royan
  Klasika všech klasik. 70.léta jsou zlatým věkem Spider-Mana. Prosím o více těchto příběhů na českém trhu!
 • royan
  Prequel comicsových legend v barvě z roku 1967. Když vidím ty krásné barvičky na lesklém papíře, zamrzí mě, že tu tyhle příběhy vycházely černobíle. Záporáci tu nejsou tak strašní, takže o zábavu je postaráno zejména v odlehčených vtipných konverzačkách mezi Parkerem, Gwen, M.J. a dalšími. Už se těším na knihu s Green Goblinem, které se v rámci UKK již brzy dočkáme.
 • royan
  P.G. : Já to sem doplním:

  Fantastic Four #1 (Listopad 1961)
  Tales to Astonish #27 (Leden 1962)
  Incredible Hulk #1 (Květen 1962)
  Amazing Fantasy #15 (Srpen 1962)
  Tales of Suspence #39 (Březen 1963)
  Tales to Astonish #44 (Červen 1963)
  The X-Men #1 (Září 1963)
  Avengers #1 (Září 1963)
  Avengers #4 (Březen 1964)
  Daredevil #1 (Duben 1964) • royan
  Líbí se mi, jak Stan Lee dokázal vymyslet na několika málo stránkách pro čtenáře poutavý příběh s morálním dosahem, jako v případě Spider-Mana (s velkou mocí přichází velká zodpovědnost) nebo Muže v mraveništi (nezabíjet bezdůvodně mravence). Jediné menší mínus na jinak pěkně knížce bych viděl v absenci nějaké doplňující informační stránky vložené mezi sešity Avenges č. 1 a Avengers č. 4, která by osvětlovala, jak se z Ant-Mana stal Giant-Man.
 • royan
  Vzhledem k tomu, že Netopejr ulehl k časově neohraničenému dlouholetému spánku a nikdo další se nemá k tomu, aby tyto skvělé klasické komiksy dál vydával, tak se smrti Gwen v češtině asi ani nedočkáme.
 • royan
  royan1.5.2013 12:39Americký upír #01
  Slušná krvavá podívaná.
 • royan
  Tuto krásnou knihu jsem otevřel a hned po prvních listech jsem se na chvíli vrátil o 20 let zpátky. Psala se první polovina roku 1993 a Semic-Slovart ještě vydávál několik komiksových serií. A v té době na novinové stánky přistál tak trochu jiný Spider-Man, v novém černém kostýmu. Po 20 letech je tu zpět, na lepším papíru a v pěkném soubornějším vázaném vydání. A ani po dvaceti letech nezklamal. Mám rád tyhle staré Spider-Many. Přivítal bych více takových souborných vydání starších Spider-Manových příhod na českém trhu.
 • royan
  Bezesporu jeden z nejvýznamnějších vydavatelských počinů roku.
  Zbabělec- první příběh mě ještě tolik nezaujal, přišlo mi až moc nerealistické, jak ze všeho hlavní postav vyvázne, přesto solidní krimi, celkově 80 %
  Lawless- tady se již autoři rozjeli a dokázali mě plně vtáhnout do své kriminálky- 90%
  Mrtví a imírající- a to nejlepší na závěr, už jsem plně uhranut, jak na sebe všechno navazuje a prolíná se a hltám stránku po stránce - 100 %
  Celkově výborná serie, když přičtu luxusní provedení a množství nádherných bonusů, mohu jen a jen doporučit.
 • royan
  Nemám co dodat, naprostá spokojenost.
 • royan
  royan9.9.2012 00:04CREW² #33
  Po předchozím čísle kvalitativní posun nahoru. Crew tentokrát táhne rozsáhlejší příběh s Hellblazerem. Jedná se určitě o zajímavý a temný příběh, ale přesto mi scénář přišel místy nelogický.
 • royan
  Tak Spider-Man mě zklamal, za 40 stránek se toho moc nestane a přečteno je to velmi rychle, kam se takový příběh hrabe na comicsové legendy (I ty Netopejre, proč nás tak mučíš a nevydáváš ?). Za to X-Meni jednoznačně dojem ze 4. čísla zachraňují a jsou dobrou upoutávkou na další díl.
 • royan
  Pro mě jsou Pupíky jednoznačně pětihvězdičková záležitost. Série se od původně nenáročné oddychové zábavy postupně stala velmi propracovaným komiksovým příběhem na pokračování, kde vedle vtipných scének postupně nabírá na síle i temnější atmosféra. Pátým dílem Albatros dohnal vydávání originálu ve Francii, další díly tedy teď budeme muset očekávat s delším časovým odstupem.
 • royan
  Toto první album ještě není úplně klasické komiksové album. V první půlce knihy se nejprve seznamujeme s Gastonem spíše formou komentovaných výseků z časopisu Spirou. V druhé půlce už je album členěno v klasický komiks. Je to taková příjemná ochutnávka toho, co doufám teprve přijde v dalších dílech. Mile mě potěšila vložená stránka z časopisu Spirou, která pojednává o dobovém fenoménu, kterým byl Rock'N'Roll. Podle starého systému hodnotím 70 %.
 • royan
  royan9.8.2012 17:51Hellboy #01: Sémě zkázy
  Myslím, že první kniha je zde dost nadhodnocená. Je to slušný rozjezd serie, ale na pět hvězdiček to není.
 • royan
  Nakladatelství Madách prišlo v porevoluční komiksové vlně s tímto jediným komiksem. Jedná se v originále o chronologicky první album o Šmoulech vydané již roku 1963 a skládající se ze tří dvacetistránkových přihod. Ze tří příhod vyčnívá zejména první příběh o černém Šmoulovi. Na zadní straně Madách slibuje vydání dalšího alba, které již ovšem nevyšlo a tím se toto vydání stalo jen dalším z řady neúspěšných pokusů o vydávání komiksů v tehdejším Československu.
 • royan
  Vcelku povedený Lucky Luke, o zábavu se v tomto albu stará zejména postava psa Tramtabuma a Averella Daltona.
 • royan
  Spíše podprůměrný Lucky Luke. Komiksu také moc nepřidá ne příliš kvalitní vazba, která je typická pro evropská alba od Egmontu.
 • royan
  Vtipné a povedené komiksové zpracování.
 • royan
  Vtipné a povedené komiksové zpracování.
 • royan
  Leonardo se postupně rozjíždí. Dvojka je fous lepší než první díl, ať už propracovaností jednotlivých forků nebo formátem komiksových polí. Věřím, že se v dalších dílech bude dále zlepšovat. Místy mi bylo líto Leonardova učeníka, neboť metody práce mistra Leonarda jsou často velmi brutální :-)
 • royan
  Toto je opravdu pro velké tintinofily. Jak vidno, nejedná se o komiks, ale o nedokončený scénář plný různých skic a posléze doplněný řadou úvah, jakými směry by se příběh mohl ubírat. Zpočátku mi dělalo problém se do toho začíst a přečtení jsem několikrát odkládal na dobu, kdy budu patřičně naladěn na takovýto kousek. Po několikátém pokusu jsem se tedy konečně začetl a na konci jsem vcelku docenil výjimečnost tohoto netradičního alba.
 • royan
  Zdařilé zpracování nových Rahanových dobrodružství. Dobře se to čte, kresba je velmi příjemná a celkově velká spokojenost z mé strany.
 • royan
  royan12.7.2012 13:55Rahan
  Příjemné oddychové čtení prvních Rahanových dobrodružství. Místy Rahan překoná až těžko uvěřitelné překážky, což z Rahana dělá téměř Supermana pravěku, ale s přihlednutím ke stáří komiksu (úvodní příběh je sice z roku 1989, ale zbytek knihy už jsou původní příběhy z let 1969-1970) to člověk přejde s úsměvem.
 • royan
  Pravda, na semicovského Spider-Mana to zatím rozhodně nemá. Navíc je to velmi rychle přečtené. V příštím díle by se měl objevit Green Goblin a nastoupit X-Meni, tak očekávám zvýšení kvality.
 • royan
  Kresba je vynikající, scénář na rozjezd ujde. Celkově příjemných 80 %.
 • royan
  Spidey je zatím pravda zajímavější nez FF. Ale vcelku spokojenost.
 • royan
  Magazín se mi zamlouvá. Jen mi místy vadí špatně čitelné bubliny mezi stranami díky zmenšenému formátu.
 • royan
  royan5.4.2012 15:10CREW² #32
  Souhlasím s uživatelem Kaluž. Pro mě asi nejhorší Crew z celé řady.
 • royan
  Slušný rozjezd serie.
 • royan
  U Zrazené čarodějky je vidět, že se autoři komiksu ještě trochu hledali. Scénář mi nepřijde úplně zcela logicky poskládaný, Rosinskeho kresba je zde taktéž ještě nevykreslená, přesto se jedná o solidní rozjezd (75%). To druhý, po třech letech dokreslený příběh, aby album mělo standardních 46 stran je už o poznání lepší a vylepšuje tak celkový dojem z celého alba (95%).
 • royan
  royan25.12.2011 20:19Jonáš Fink #01: Dětství
  Příjemné překvapení, jsem zvědavý na další díly.
 • royan
  royan25.12.2011 20:17Titeuf: Svět je krutej
  Místy vcelku "drsné" vtípky na to, že to je komiks vycházející v Mateřídoušce :-) Jinak nemám co vytknout, dobře jsem se bavil.
 • royan
  Tak se moje předtucha vyplnila. Čekáme přes 3 roky a pokračování stále v nedohlednu. Myslím, že nikoho nebaví kupovat si komiksy na pokračování s několikaletou odmlkou mezi jednotlivými díly. Pokud Netopejr není schopný zachovat minimálně roční periodicitu takového černobílého komiksu, měl by vydávání přenechat někomu jinému.
 • royan
  Neuvědomil jsem si, že většina alb byla Hergém později přepracována do modernější vykreslenější podoby. Až na Tintina v zemi Sovětů, proto tak rozdílná kvalita v kresbě oproti následujícím dílům.
 • royan
  Tenhle Tintin se opravdu těžko hodnotí z pohledu čtenáře, který zná všechny pozdější Tintiny. Obsahuje velmi naivní a neuvěřitelné scény (Tintin kýchne a zeď se rozpadne), tak ale také bezpočet vtipných scének a hlášek. Kresebně je zde Hergé tak nějak v plenkách, až se nechce uvěřit, že rok po tomto albu vznikl Tintin v Kongu, který je v tomto směru už na vyšší urovni. Tintin v zemi Sovětů je především čirá velmi naivní zábava z doby, která dnes už nemá téměř žádné pamětníky a tak by se k němu asi mělo přistupovat. Nicméně si nemohu opět odpustit výtku k nakladateli (tak jak jsem to učinil u Tintina v Kongu). Myslím si, že by si takový stařičký komiks i vzhledem ke svému neobvylému tematu zasloužil odstavec osvětlující čtenáři dobu a okolnosti jeho vzniku.
 • royan
  royan11.8.2011 16:44Pupíky #04: Souboj krásek
  To, že je děj situován do Kanady, ted nevím zcela jistě, tak aby mě někdo nechytal za slovo :-) Každopádně se jedná o frankofonní komiks.
 • royan
  royan11.8.2011 16:36Pupíky #04: Souboj krásek
  Tak opět tradiční spokojenost. Vůbec nepřekvapuje, že se jedná o jeden z nejprodávanějších francouzských komiksů současnosti (abychom byli přesní, tak autorská dvojice pochází z frankofonní oblasti Quebeck v Kanadě, kam je i děj komiksu situován). Od původně stripového komiksu se rychle přechází v seriál na pokračování, ve kterém kromě povedených vtipných scének lze vyhledat i sociální rozměr příběhu v postupném rozkrývání rodinného zázemí jednotlivých protagonistek.
 • royan
  Tintin v Kongu aneb vítejte v roce 1930 v Africe, lépe řečeno v kolonii Belgické Kongo. Celkem se divím, že Albatros v tomto albu neuvedl nějakou zmínku o době a okolnostech vzniku tohoto Tintina, ale když vezmu v potaz, že ho tiskne až v Číně, tak asi šetří na všem, bohužel. Čtenář neznalý doby vzniku tohoto alba tak možná bude místy zaskočen s jakou samozřejmou surovostí přistupuje Tintin při svých cestách k místním zvířátům. Když dále odhlédneme od místy velmi naivních scen, které prostě k ranému Tintinovi patří, jedná se o zábavné dobrodružství, které fanoušci Tintina jistě ocení ve své sbírce.
 • royan
  royan1.8.2011 22:01Captain America #01
  ikshorm: co vím, tak první díl má nakonec méně stran, aby se udrželo určité dokončení jednoho příběhu. Druhý díl má být o to tlustší ( přes 430 stran ).
 • royan
  Poslední dokončený Tintin za Hergeho života. A ani tentokrát mě nezklamal. Zprvu nezajímavá zápletka se díky Hergeho invenci stala tradiční zábavnou podívanou plnou klasických zvratů a eskapád.
 • royan
  Přestože má tato kniha pouze 128 stran, nepůsobí jako jeden jednolitý příběh. První část knihy mě bavila, taková stará dobrá superhrdinská klasika ( 80 % ). Ale druhá část počínaje příhodou s Bažináčem mě zklamala, vůbec mě nevtáhla do děje a musel jsem se přemáhat to vůbec dočíst nebo lépe řečeno dolistoval do konce (40 % ). Celkově tedy 60 %.
 • royan
  royan21.5.2011 22:27CREW² #30
  Povedená Crew.
 • royan
  Zprvu klasická tintinovská zápletka, ovšem tentokrát s novým vskutku danikenovským vyústěním.
 • royan
  Taková příjemná ztřeštěninka.
 • royan
  royan19.3.2011 23:41CREW² #29
  Pro mě spíše slabší CREW. Jediný co mě važně pobailo byl Boucq.
 • royan
  royan19.3.2011 23:37Thorgal #16: Vlčice
  Dějová linka je tak nějak jasná od začátku, takže čtenář víceméně tuší jak to asi dopadne. Přesto příjemné počtení jako vždy
 • royan
  royan5.2.2011 17:23100 nábojů #03: Hlas krve
  Drsná gangsterka
 • royan
  Pupíky jsou díl od dílu promakanější, Takže nemůžu jinak a opět přidávám pět procent.
 • royan
  Dobře rozjetý příběh. Už se těším na další díl.
 • royan
  Vybíral má na svých stránkách v akci Danthrakon 1,2,3 každý za 60 Kč a Děti z Montmartru za 85 Kč
 • royan
  royan27.1. 18:49* Připomínky a návrhy
  ad odlišnosti u marvel origins: nevím, jak moc se tohle rozlišuje v rámci poznámek u jednotlivých vydání, ale nově vydané knihy se oproti testovací verzi odlišují poslední stránkou, na které je u testu přehled ostatních vydání v testovací sérii a u oficiální knihy stránka avizuje příští vydání.
 • royan
  royan7.4.2023 15:34Sběratelský klub
  Onkel 1928: Rozhodně tam bude většina věcí co tu nevyšla, U Spider-Mana se sice první kniha kryje, protože všechny knihy s Marvel hrdiny tu začínají od prvního čísla, ale dál by se mělo volně navazovat, tedy když zůstanu u Spider-mana , od druhé knihy už budou komiksy co tu česky nevyšly ,a to od č.7 až do č.43 (včetně Speciálů). Od č.44 už se může kolekce krýt (viz UKK, Comicsové legendy atd).
 • royan
  royan26.3.2023 18:38Čtenářský koutek
  mineralk: zřejmě se zatím jedná jen o testovací prodej
  https://www.ceskatrafika.com/marvel-origins-kniha-cislo-1-testovaci-prodej

  Ale sehnal jsem v prodejně tisku Inmedio v Jungmannově ulici, Praha 1, tam mají vždy všechno.
 • royan
  royan19.3.2023 15:28Sběratelský klub
  Ad Marvel Origins. Také se jako správný retrofil na tuhle sérii těším, konečně bude napraven hřích Crwe, kdy začala vydávat Spider-Mana v comicsových legendách až od čísla 50 :)
 • royan
  royan9.9.2022 21:55Pindárna
  SomeOne: ty stránky Egmont mají novější design.
 • royan
  royan9.9.2022 19:37Pindárna
  Tak Thorgal to nevzdává :)

  https://egmont.cz/tituly/78207122/thorgal-barbar-omnibus-24-29/
 • royan
  royan29.1.2022 16:22Pindárna
  Albatros je specialista na nedovydané série.
 • royan
  royan27.4.2017 19:23Pindárna
  http://www.egmont.cz/disney-zlata-klasika-2/

  Něco pro milovníky kačeří rodinky.
 • royan
  royan23.11.2015 17:40Pindárna
  Jayjay86: Ve čtvrtém čísle je vložený lísteček, který informuje o pozastavení vydávání dalších čísel - důvodem je vyhodnocení testovacího prodeje prvních 4 čísel v daných městech jednotlivých regionů.
 • royan
  royan10.2.2015 15:04Slevy, výprodeje, bazary
  Pobočka ve Spálené v Praze, viděl jsem tam Predátor 2- 4 a vetřelci 3- 6 v akci kus za 99.
 • royan
  royan24.6.2014 16:33Pindárna
  Něco z facebooku BB/Artu:
  Komiksy nakladatelství BB/art pro rok 2015...seznam ještě není finální!!! další tituly později...

  Banda 3
  Planetary 3
  Americký upír 3
  Punisher Max - Long Cold Dark
  DMZ 7
  100 nábojů 10
  Batman a Robin 2
  Candide 2
  Saga
  Pokračování New 52: Action Comics, Detective Comics, Superman, Batman Dark Knight, Liga Spravedlnosti, All Star Western
  Criminal 2
  Wonder Woman - New 52 Azzarello
  Batman Black Glove
 • royan
  royan28.1.2014 14:15Pindárna
  ad edičák BB/Art: tak dle fcb BB/Artu přeci jen letos vyjde Transmetropolitan 10
 • royan
  royan10.5.2013 16:42Pindárna
  MB: Dnes jsem koukal na web BBArtu a ta vázaná verze Batmana a Supermana tam přibyla v nabídce nakladatelství.
 • royan
  royan6.3.2013 21:14* Připomínky a návrhy
  Zdravím, mám dvě připomínky:
  1)Komiks Černí Šmoulové od Albatrosu nemá 48 stran, ale 64 stran.
  2)Daredevil od BBArtu by měl být zařazen do série MARVEL OMNIBUS.
 • royan
  royan18.1.2013 14:31Pindárna
  Co vím, tak na edičáku se stále pracuje. Jinak přiští týden má vyjít Bitevní pole a za dva týdny ten Daredevil. V unoru pak 3 zmiňované komiksy a pak myslím, že se to asi rozjede vicemeně co týden to komiks, protože na březen už jsou v plánu 4 komiksy : Americký upír, Star Wars: Vzestup Sithů. Green lantern: Pomsta Green Lanternů, Bažináč 5. Další měsíce ještě nejsou zkompletovány. Jinak za zmínku stojí bohaté plány se Supermanem a Batmanem, které byly na tento rok také prozrazeny, ale zatím bez bližších termínů vydání (kromě únorového Secret Origin):

  Batman R.I.P.
  Batman Detective 1: Face of Death - NEW 52
  Batman and Robin vol.1: Batman Reborn
  Batman: The Dark Knight 1 - Knight Terrors - NEW 52
  Batman Detective Comics 2: Scare Tactics - NEW 52

  Superman Secret Origin
  Superman Action Comics 1: Superman and the Men of Steel - NEW 52
  Superman Last Son
  Superman 1: What Price Tomorrow? - NEW 52
  Superman Action Comics 2 - NEW 52
 • royan
  royan21.9.2012 13:36Slevy, výprodeje, bazary
  Já jsem viděl v LK i Scotta číslo 6.
 • royan
  royan13.9.2012 16:18Pindárna
  andre: díky za radu :)
 • royan
  royan13.9.2012 13:28Pindárna
  Zdravím. Měl by někdo pozitivní reference na nějakou firmu v Praze se stěhováním většího množství knih a komiksů? Díky za případné reakce.
 • royan
  royan18.1.2012 14:55Pindárna
  KLAUN_DOMINANT: Na facebooku bbartu o tom byla zmínka. Že prý uvažují o sešitovkách v češtině, ale ještě nemají dořešený koncept.
 • royan
  royan18.1.2012 14:52Pindárna
  Nikde není psané, že od teď bude BBart nutně vydávat jen 2 komiksy měsičně. Na květen a červen už se plánují 3 komiksy měsíčně.
 • royan
  royan29.9.2011 13:56* Připomínky a návrhy
  Navrhuju promazat ty nicneříkající 1 % hodnocení uživatele 19560
 • royan
  royan13.7.2011 08:07Slevy, výprodeje, bazary
  MindReader: můžeš být konkrétní, v jakém eshopu je 30 % sleva na comicsy ?
 • royan
  royan17.3.2011 11:05* Připomínky a návrhy
  Komiksy Tajné války a Daredevil zařadit do serie MARVEL OMNIBUS
 • royan
  royan5.12.2010 09:28* Připomínky a návrhy
  doophy : V Londýnské mají pro změnu hardback za 189
 • royan
  royan19.7.2010 13:06Pindárna
  DEmnog : díky za info
 • royan
  royan19.7.2010 10:04Pindárna
  Obracím se s dotazem na kohokoli z Vás ohledně Aargh! čislo 3. U mého výtisku po stránce 72 následuje stránka 77, která se pak objevuje ještě jednou jako správně v pořadí stránka 77. Rád bych věděl, zda mám špatný výtisk nebo to tak vyšlo i u ostatních. Děkuji za připadné odpovědi.
 • royan
  royan2.4.2010 11:10Pindárna
  Náhodou já na Zelenýho Raula nedám dopustit :-)
 • royan
 • royan
  royan2.10.2009 15:45Pindárna
  vachudik007: Hm, tak to ale znamena, že v zaři zahadnym zpusobem nic nevyšlo. Ted jsem koukal na srpnove čislo a je tam skutečně, že dalši vyjde 10.10. Měl jsem to puvodně za překlep, Zajimavé, jen tak si dali mesic pauzu....
 • royan
  royan1.10.2009 23:58Pindárna
  vachudik007: Jake maš posledni koupene čislo ? Ja mam 5/2009
 • royan
  royan1.10.2009 23:52Pindárna
  vachudik007: fakt jo ? Teda ve všech trafikach co jsem byl maj stale srpnove čislo :-(
 • royan
  royan30.9.2009 22:22Pindárna
  Dotaz do pléna, take jste nikdo kdo to kupujete, ještě nenarazil na zařijove čislo MARVEL HEROES ?
 • royan
  royan14.8.2009 23:21* Připomínky a návrhy
  tedy chtěl jsem napsat, že už nepíše Goscinny.....
 • royan
  royan14.8.2009 23:15* Připomínky a návrhy
  Lucky luke 16 ( Poklad Daltonových) už nepíše Morris, ale autor zvaný Vicq. Je to tak uvedeno v komiksu.
 • royan
  royan24.7.2009 11:18Pindárna
  Neni zač :-) Už mám taky objednáno :-)
  Lenny: Mně tedy došel potvrzující mail ihned po objednávce.
 • royan
  royan22.7.2009 09:56Pindárna
  zdá se, že BBArt chce přes léto trochu vyprázdnit sklady :)
  http://www.bbart.cz/novinka.asp?id=461
 • royan
  royan21.10.2008 22:30Pindárna
  teda to koukám,že BB Art dnes vydal komiks s Jamesem Bondem http://www.bbart.cz/katalog.asp?id=1972
 • royan
  royan1.10.2008 09:57Pindárna
  Tak v edičáku pro řijen nakladatelství Egmont jsou hned 3 komiksové knížky Spider-Man. Tak jsem na to zvědav :-)
 • royan
  royan22.6.2008 00:04* Připomínky a návrhy
  No ale jo možná,že to je čtvrtka...ale už nějak změkla :-))
 • royan
  royan21.6.2008 23:59* Připomínky a návrhy
  Mám pouze tento díl Kamenný démon. Nedávno jsme to taky splašil v antiku. Jinak to mám pouze jako sešit, tedy bez "tvrdé "obálky.
 • royan
  royan21.6.2008 23:48* Připomínky a návrhy
  I když ted o tom tak přemýšlím, tak Neutrino píše o nějaké tvrdší obálce, tak to mám asi bez ní :-)
 • royan
  royan21.6.2008 23:46* Připomínky a návrhy
  Tauren : shodu okolností tu raritku taky vlastním. A jakous takous " obálku " to má.
 • royan
  royan29.4.2008 19:48Pindárna
  No tak horší než Velkolepý Spider-Man to snad nebude. Škoda, že Egmont nevydává spidermanovské CL. To by určo nebyly tak velké prodlevy jako u Netopejra.
 • royan
  royan25.4.2008 10:37Pindárna
  No výborně. Zdá se, že by se u nás některé frankofonní série přeci jen mohli udržet. Po tom co se letos rozhodl trochu víc rozjet Albatros s Tintinem ( 5 alb v tomto roce ) dalši dobrá zpráva v tomto směru.
 • royan
  royan27.1.2008 22:46* Připomínky a návrhy
  No jo, pravda. Jsou tam jenom ukázky, ne comicsy. Na každé stránce ukázka z jiného Saudkova comicsu...... Takže návrh vracím zpět.
 • royan
  royan27.1.2008 13:08* Připomínky a návrhy
  návrh do databáze: COMICS KÁJI SAUDKA ( 1989), připravil: Ivan Vápenka, ilustrace: Kája Saudek - vydal Dům kultury kovoprůmyslu v roce 1989 v nákladu 500 výtisků, neprodejné
 • royan
  royan22.1.2008 16:53Pindárna
  Woffce : Co se týče Indiany Umpapy, psal jsem v prosinci do Egmontu kdy vyjde a odepsali mi,že je plánovaný na unor 2008.
 • royan
  royan14.1.2008 09:36* Připomínky a návrhy
  AZTeck: KRÁLÍK a spol. ročník 1998 vychazel až do čísla 8 jako měsíčník. Potom se změnil na dvouměsíčník a následně vyšly 2 poslední sešity označené jako 9-10/1998 a 11-12/1998
 • royan
  royan28.12.2007 19:01Pindárna
  Ja se tedy v tomhle co je protizakonny nevyznam....ale jinak je to skvely napad napravit aspon to o co nas Semic ochudil
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 0
Mám: 545 (cca 157828 Kč)
Chci: 275 (cca 124873 Kč)
Sháním: 18 (cca 5285 Kč)
Nabízím: 0
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 3
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0