• Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo22.9.2017 15:22Disney Zlatá klasika #02: Romano Scarpa
  Další důkaz toho, že příběhy s Kačeří rodinkou jsou prostě lepší. Ten jeden Mickey, co tu byl, byl tak nevtipný, nehezky nakreslený a nedomyšlený, že jsem se vyloženě těšil na další kačery. Z prvního příběhu jsem byl nadšený - rozhodně byl vtipnější než Rosa. Kresba celkově docela nic moc, skoro každé pozadí je odfláknuté... Celkově hezké čtení, ale víc pro děti než Rosa. (Atomík je oficiálně asi nejzbytečnější postava).
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo21.9.2017 12:10Zaklínač #03: Prokletí vran
  Trochu zmatené, ale jako celek se mi to líbilo. Jen ten název celého příběh mi přijde úplně mimo.
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo20.9.2017 23:09Amazing Spider-Man: Rodinný podnik
  Krásná kresba, příběh v pohodě, ale sedl by tomu větší formát a hlavně rozsah. Škoda že je pořád docela málo komiksů, které jsou psány jako grafický román, tenhle formát mi sedne čím dál víc.
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo20.9.2017 22:26Strážci galaxie #01: Kosmičtí Avengers
  Přijde mi, že se skoro nic nestalo, a když kniha skončila, měl jsem pocit, jak kdybych přečetl úvodní sešit série. Musím ale říct, že dobré série - na pokračování se těším a určitě kupuji, jen bych uvítal větší rozsah knihy, protože jestli to půjde dál tímhle tempem, tak se něčeho pořádného dočkáme až za deset knih. Poslední sešit mi přišel dost zbytečný...
 • Mitthrawnuruodo
  Zatím nejlepší díl Thorgala, krásně vypointovaný příběh, složitý, jak moc to jen na 48 stranách jde udělat, s krásným zakončením.
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo19.9.2017 21:53Mrtvý nebo živý
  Klasická Millarovka (rozuměj paráda) s dost divným a rychlým koncem.
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo8.9.2017 10:28Dobrodružství pidilidí #01: Exodus
  Další zajímavá série, u které se asi nikdy nedočkáme pokračování, což je škoda, dost mě to nalákalo...
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo2.9.2017 22:56První kniha hřbitovní
  Celá kniha se mi moc líbila až na kapitolu s ghůly - ta měla škaredou kresbu a vcelku podivný příběh. Jinak paráda a konec výborně navnadil na další knihu.
 • Mitthrawnuruodo
  Legendární příběh, který je možná chvílemi moc klišovitý, ale to ničemu nevadí. Je dobře, že se neřeší jen Jason Todd, ale příběh má i vlastní, pěkně jokerovsky šílené, finále.
 • Mitthrawnuruodo
  Skoro nic se nestalo, celé to byla příprava na další sešit. Líbilo se mi, jak se zformoval jakýsi tým - ajťák, reportérka, hrdina a jeho mentor. Sice je to dost ohrané, ale tady se mi to líbilo, hlavně to, že jim David ukázal, kdo ve skutečnosti je.
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo29.8.2017 20:08Dechberoucí Zázrak #04: Zrození zla
  Zatím nejlepší díl, konečně se něco začalo dít. Jen mi přijde, že se citát Stana Leeho o ženských ňadrech úplně nehodí na stránky komiksového časopisu primárně zaměřeného pro děti...
 • Mitthrawnuruodo
  Nonstop akce, která mě dost bavila, krásná, přímočará kresba, ale mohlo to být trochu delší.
 • Mitthrawnuruodo
  Krása, opravdová kultovka a důstojný počátek Muže z oceli.
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo10.8.2017 13:56Dříve známí jako Liga Spravedlnosti
  Zábavná blbost, ve srovnání s Defenders mi toto přijde o něco lepší. Pořád ale platí to, že je to strašně ukecané a všechny ty vtipy prostě nemůžou být vtipné. Každopádně celý poslední sešit jsem se smál a bylo to hezky zakončeno.

  Moc nechápu, co překladatele vedlo k tomu přeložit Boostera Golda jako Zlatýho Fráju, ale co už.
 • Mitthrawnuruodo
  Určitě slabší než první kniha, a to právě proto, že se méně soustředí na vztahy uvnitř týmu, ale spíš na akci a bitvy, které nejsou zase tak zajímavé, hlavně ta poslední, závěrečná. Ta v sobě neměla skoro nic zajímavého. Každopádně všechny linky točící se okolo členů týmu byly super - hlavně s Martianem Manhunterem.

  Celkově hezký origin Ligy spravedlnosti s příjemnou kresbou a sympatickou atmosférou.
 • Mitthrawnuruodo
  Krásný příběh, kde akce je jen vedlejší prvek a hlavní jsou vztahy a formování týmu. Chválím, že se neřeší pouze vztah Trinity jako všude jinde, ale zase mi přijde, že některé postavy nejsou prostě dostatečně zajímavé a silné, aby dostávaly takový prostor, jaký dostaly. Viz Black Canary, která v této knize neudělala v podstatě nic, co by stálo za řeč.
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo23.7.2017 17:39Ryby - Útok z hlubin
  Paradoxně se mi líbily o dost víc ty dva krátké příběhy na konci knihy. Hlavní příběh Ryby mě bavil cca do poloviny - dobrý nápad, hezky se to rozvíjelo, ale zároveň to nebylo zas až tak nereálné a šílené (s nadsázkou). Kresba se mi tak také dost líbila. Druhá část byla o poznání horší, kresba byla nepřehledná a ošklivá, příběh divný (cirkus). Co se ale autorovi opravdu povedlo, byla Kaori - takhle nesympatickou a otravnou postavu jsem už dost dlouho neviděl.

  Krátké příběhy na konci nemají nic společného s hlavním příběhem, což je dobře. Oba mají dostatečně divnou, ale zajímavou zápletku a pořádně psycho konec. Díky hlavnímu příběhu hodnotím trošku níž, ale líbí se mi vydávání těchto kratších, uzavřených příběhů od Crwe, čte se mi to pořád lépe než nějaké dlouhé série.
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo28.6.2017 19:02Nejmocnější hrdinové Marvelu #012: X-Men
  Parádní, za mě zatím rozhodně nejlepší číslo NHM, co jsem četl. První příběh hodně teen záležitost, ale pro člověka, který X-meny zná jen okrajově nebo z filmů, je to dobrá příležitost seznámit se s těmi základními členy týmu, Magnetem a vzájemnými vztahy (ty se tam zas tak moc řešit nemusely, ale co už. Tento příběh je určen pro mladší čtenáře).

  Druhý příběh byl naprostá pecka - parádní kresba, která se hodí svou syrovostí hodí k příběhu. Je to krásně zpracovaný příběh o nesnášenlivosti k mutantům, ale i o náboženském fanatismu. Rozsah komiksu ideální, ukecaný tak akorát..
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo23.6.2017 19:47Tryskošnek
  Moje první setkání s Tryskošnekem a dopadlo to na výbornou. Kresba výborná, detailní, plná drobných detailů, a na rozdíl od Metloděje vypadá dobře i ve velkém formátu. Což ale neznamená, že to je lepší - ten Čtyřlístkový formát mi přece jen sedne víc.

  Scénáře jsou nápadité, originální, občas mi sice přijde, že se autor lehce inspiroval v animovaných filmech posledních let, ale rozhodně to není na škodu. Jediné, co mi vadí, je systém vydávání těchto knih - mnohem radši bych viděl kompletní vydání Tryskošneka, ne jen tento výběr. Doufám, že neúspěch Metloděje (skončil v Levných knihách) neznamená konec této série, protože se rád seznámím s dalšími seriály.
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo23.6.2017 13:04Čaroděj Metloděj
  Sympatická kniha, kterou jsem měl za 20 minut přečtenou. Metloděj je klasika, jeho příběhy ve Čtyřlístku byly jedny z mých nejoblíbenějších, takže věřím, že se to dětem líbí i dnes. Přijde mi ale, že kresbě moc nesvědčí větší formát než klasický čtyřlístkový, není totiž tak moc detailní a občas to nevypadá úplně nejlíp.

  Moc ale nechápu politiku vydavatelství - proč zde byly otisknuty zrovna tyto příběhy? O dost lepší by bylo, kdyby v několika knihách, nebo klidně i v jedné masivní, otiskli všechny Metlodějovy příběhy. Takhle je to jen 10 náhodných příběhů, které jsou sice dobré, ale radši bych to četl chronologicky.
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo23.6.2017 10:54Gaston #01: Z packalských archivů
  Úžasný. Tohle se mi přesně trefilo do vkusu a Gaston se stává jedním z mých oblíbených hrdinů. Extrémně líný, mimo, nad věcí, flegmatický „zaměstnanec“ redakce Spirou, který co udělá, to se nepovede, ale on zůstává stále v klidu. Moc se mi líbil začátek knihy - kompletní počátky jeho příběhů a hlavně fiktivní redakce a články, které jsou většinou nějak narušeny Gastonovými pokusy a experimenty.

  Je pravda, že samotný komiks zabírá cca polovinu, což je škoda, protože stripy jsou vtipné, a to, že jsou jen přes půl strany, jim na vtipnosti rozhodně neubírá, spíš naopak. Každopádně souhlasím, že komiks si užijí víc dospělí než děti, což je asi ten důvod, proč to skončilo v Levných knihách. A je to škoda, věřím, že další alba by byla parádní.
 • Mitthrawnuruodo
  Jedna z nejlepších věcí, co zatím v DCKK vyšla. Úžasný příběh, který je výborně vyprávěn z pohledu obou hlavních hrdinů.
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo21.6.2017 20:22Deadpool #01: Mrtví prezidenti
  Nejvíc se mi na celém komiksu líbila kresba, Moorův styl mám rád a krásně se tom sem hodilo. Obličeje jeho postav vypadají hezky a stránkové panely byly parádní.

  Příběh byl celou dobu taková akční jízda, až to bylo na škodu. Prezidenti jako záporáci určitě dobrý a originální nápad, ale za celý komiks jsem pořádně nezjistil, proč vlastně chtějí zničit celou Ameriku a co je dělá takhle odolnými... Celá kniha byla v podstatě to stejné - odněkud se objevili další prezidenti a Deadpool je musí zlikvidovat. Nic víc. Samozřejmě jsou tam alespoň nějaké zajímavější lokace (orbita, boxerský ring), ale je to jedno, když ty souboje nejsou ničím až tak zajímavé. Nejlepší podle mě byl první a poslední sešit, kdy se skutečně něco dělo, zbytek byl jen taková výplň. Každopádně jsem se dobře bavil u vtipů, které jsem sice nějaké nechápal, ale i tak se občas dost povedly. Celkově kniha spíš průměr, ale určitě si přečtu další knihy, protože věřím, že až bude zajímavější příběh, bude se mi to líbit víc.

  Co se ale nepovedlo vůbec, je gramatika. Nechce se mi věřit, že kniha prošla korekturou, když jsem při obyčejném čtení objevil asi 7 gramatických chyb, většinou dost laciných. Pan korektor by se měl naučit psaní čárek před „než“ a zopakovat si, kdy se píše „ji/jí“, protože tohle by se v takovéto knize určitě vyskytovat nemělo.
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo21.6.2017 17:18Crew² #15
  Výborné číslo, dost mi vyhovuje, když jsou tam delší příběhy, i když jsou jen tři. Z publicistiky mě vždy baví nejvíc medailonky o autorech, to je něco, co je aktuální i dnes a je to velmi dobře a podrobně zpracované.

  Human Target: Pětidenní milost - tohle se mi moc líbilo. Kresba mi připomínala styl Darwyna Cooka, černobílá perfektně pasuje na tento typ příběhů. Konec byl výborný a rozhodně překvapivý, tohle myslím čekal málokdo. Až na absenci několika čárek v českém překladu nelze nic vytknout.

  Blacksad: Národ ledu, část 2 - parádní zakončení mého teď už nejoblíbenějšího příběhu s Blacksadem. Jako správná detektivka je to správně zamotané a parádně zakončené.

  Deathblow: Smrt v hrsti prachu - tohle se mi nějak vůbec nelíbilo, ale aspoň se na to hezky koukalo.
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo20.6.2017 23:39Crew² #14
  Dobré číslo Crwe, které je dobré hlavně díky výbornému Blacksadovi, nejhorší byl pro mě asi Bivoj. 4*!

  Batman: Budu tě sledovat - klasika, moc se mi líbí příběhy o Batmanovi vyprávěné někým jiným, pro něhož je Batman legenda. Tyto černobílé příběhy jsou záruka kvality, ještě jsem nečetl žádný, který by se mi nelíbil.

  Blacksad: Národ ledu, část 1 - dokonalá kresba, příběh se hezky rozjel a hned se pouštím do dalšího čísla pro dokončení příběhu. Dávám Blacksadovi po letech druhou šanci a vypadá to, že mě to konečně chytlo.

  Soudce Dredd: Prďoší zdrh - velice odpudivá kresba, která mi sem tak akorát pasovala, jen ten konec jsem jakožto nefanoušek Osborna bohužel nepochopil, dost mi to v něčem připomínalo Loba.

  Bivoj the killer - tohle mi vůbec nesedlo, přes tu divnou kresbu jsem se prostě nedostal.

  Gangland: Úsměv zabijáka - celý příběh dobrý, ale nevím, čím to je, že jsem v tomhle čísle ta zakončení prostě nechápal...
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo20.6.2017 14:03Crew² #13
  Tak tohle číslo mě nezaujalo skoro ničím, 2*.

  Hellblazer: Až Johnny přijde z války domů - strašně zmatené vypravování, v příběhu jsem se pořád ztrácel, ani jsem to nedočetl.

  Jack B. Quick: O ptáčcích a včeličkách - asi to nejlepší z tohoto čísla, i když to bylo horší než ostatní Jackovy příběhy. Nápad příběhu byl jako vždy dobrý, ale na konci se vlastně nic nevysvětlilo.

  Batman, Soudce Dredd: Poslední hádanka, část 2 - ani jsem si nevšiml, že jde o druhou část příběhu, ale nic jsem si domýšlet nemusel. Postavy pravidelně komentovaly děj a kresba, která mi dost připomínala kresbu z evropské série Strom, byla to jediné, co příběh drželo. Jinak záhadná baterka, kterou Riddler našel, mohla mít alespoň nějaký příběh.

  Vycházející hvězdy (ochutnávka) - tenhle příběh svůj účel splnil, navnadil mě na celou knihu Vycházejících hvězd, která mi až doteď ležela v knihovně bez povšimnutí.

 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo20.6.2017 13:13Crew² #06
  Spíš průměrná Crew, hlavní komiks časopisu - WildC.A.T.S/X-Men - byl dost o ničem, takže to musely zachraňovat kratší příběhy. 3*!

  Thorgal: Téměř ráj... - velmi jendoduchý příběh, který není ničím originální, ale bavil mě, kresba Rosinskiho se mi moc líbila.

  Jack B.Quick: Vesnická galaxie - asi nejlepší příběh z tohoto čísla, zároveň také moje první setkání s Jackem. Absurditu v komiksech a obecně v literatuře mám rád a tady to bylo dotaženo do dokonalosti.

  WildC.A.T.S/X-Men: Stříbrný věk - nic moc, klasický devadesátkový příběh, jako nejdelší příběh čísla mě to dost zklamalo. Jen ta kresba ušla, hlavně když měl kreslíř možnost dělat nějaké větší panely.

  Top 10: Mrtviáni - to jsem vůbec nepochopil a nic mi to nedalo.

  Hledání odpovědi: Proč hrdinové nikdy neumírají? - tyhle krátké satirické příběhy se mi vždycky líbí a tento nebyl výjimkou. Na třech stranách jsem se pořádně nasmál, výborné bylo i to, že si hrdinové uvědomují, že jsou v komiksu.
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo20.6.2017 11:44Crew² #05
  Naprosto úžasné číslo, nebyl tam jediný příběh, který by se mi nelíbil. 5* úplně zaslouženě.

  Batman: Drobné přestupky - výborný nápad, kdy jsem s hlavním „padouchem" naprosto sympatizoval, bohužel kresba byla místa nepřehledná a od konce jsem čekal trochu víc než jen to, že Batman přijde a zatkne ho.

  Lobo versus Hitman: Ten vyklobanej parchant - naprostá klasika, tímhle příběhem jsem kdysi v podstatě začínal s komiksy. Výborný překlad, úžasné vtipy, krásná, přehledná kresba. Hlavní je ale představení celého týmu Section Eight, který dodnes zůstává mým nejoblíbenějším superhrdinským týmem, zvlášť pro Chrchlomrda a Psovařiče mám slabost.

  Gangland: Úklid v domě - velmi jednoduchá záležitost, kde jsem si ale hned po dvou stranách domyslel, jaký bude konec.

  Greyshirt: Jak to v životě chodí - nevím, jak to ten Moore dělá, že vše, co napíše, je tak originální a tak jiné. Chvíli mi trvalo, než jsem se zorientoval, ale nakonec se mi odlišný styl vypravování komiksu dost sedl, i když příběh byl spíš jednodušší.

  Legie nepromokavých: Casino - super sranda, dost mi to připomínalo Modré kabáty. Příjemná kresba, která byla stále přehledná, i když v každém obrázku bylo hodně textu.
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo19.6.2017 11:06Crew² #26
  Další moc povedené číslo, komiksy z 2000 A.D. mi vůbec nevadí, spíš naopak. Jistá kvalita je tam vždycky zaručena, takže i ty povídky, které se mi úplně nelíbily, na tom tak špatně nejsou. Když to čtu dnes, tak je mi jedno, že publicistika je časově někde jinde, takže články se mi líbily a ten první mě dost možná nalákal ke koupi Calvina a Hobbese.

  Příběhy hrůzy: Místo činu - kresba průměr, konec mě vůbec nedostal jako ostatní.

  Sláine: Vládce zvířat - tady mi zase přišlo, že je to zbytečně natahované. Nápad výborný, začátek i konec se povedly, ale uprostřed bylo těch nudných stran až moc.

  Soudce Dredd: Byt - nejlepší příběh z celého čísla. Dredd je stabilně velmi kvalitní, zábavný a vtipný. Na pár stranách dokáže odvyprávět zajímavý příběh se super vyvrcholením.

  Sekáči - až teď jsem zjistil, že kresbu ostarával Jock, díky čemuž se mi komiks líbil ještě víc. Nápad není nijak zvlášť originální, ale je to moc hezky vyprávěno, škoda jen otevřeného konce, z tohoto světa bych si klidně přečetl víc.

  Sinister a Dexter: Sledovačka - vyloženě kraťas pro pobavení, což ale rozhodně není mínus. Jen toho příběhu se tam už moc nevešlo.

  Příběhy z Telguuthu: Nevěsta pro Ballakruz-Krima - zajímavý příběh, ale dost často jsem se ztrácel v kresbě.
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo18.6.2017 22:49Crew² #27
  Poslední večeře - čtyřstránkový kraťas, který pracuje s velmi zajímavým nápadem, ale už od začátku mi bylo jasné, jak to skončí.

  Pěna - klasická Kopřivovina, dá-li se to tak říct. Příběh vtipný a brutální, ale kresba mi a) přišla místy dost nepřehledná a musel jsem v obrázcích hledat, b) strašně připomíná kresbu Guilloryho z Ochutnávače.

  Třída smrti - zajímavý námět, překvapivé rozuzlení. Jen by se mi asi víc líbilo, kdyby doprovodný text nebyl přímo v obrázcích, ale spíš v nějakých rámečcích, takhle mě to docela rušilo.

  Příběhy z Telguuthu: Uhuros Příšerný - kdyby to byl příběh dlouhý aspoň jako jeden komiksový sešit, tak by to k něčemu bylo, takhle je to jen šíleně zkratkovitý, předvídatelný kraťas.

  Sinister a Dexter: Klikař - můj první příběh s touhle dvojkou a i když nevím, jaká jsou jejich ostatní dobrodružství, tohle si mi líbilo a určitě si další příběhy vyhledám.

  Obrněný Gideon: Ho, ho, horor - tohle bylo prostě divný a nepochopil jsem to a ani jsem moc nechtěl.

  Sláine - také moje první setkání se Sláinem a dostalo se mi hezké povídky s krásnou kresbou. Jenom ten konec mi přišel trochu WTF, jak ho to jako napadlo, že ho musí zabít vlastně natřikrát.

  Soudce Dredd: Byli jsme nabonzováni - nejlepší komiks tohoto čísla a také nejdelší. Kresba/malba se sem krásně hodí, i když je na první pohled odpudivá, prostě klasická epizodka z Dreddova světa.

  V tomto čísle nebyl žádný vyloženě špatný komiks, takže si 4* zaslouží.


 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo18.6.2017 19:56Crew² #25
  Prostě paráda, co víc říct. Příběh krásně přibližuje dnes tolik opěvovaný vztah Jokera s Harley, Batman tam hraje spíš vedlejší roli a vlastně nic moc zajímavého nepředvede. Příběh se mi líbí hlavně díky úžasné Timmově kresbě, která v kombinaci s drsným příběhem výborně funguje. K této Crwi se ještě určitě párkrát vrátím.
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo14.6.2017 17:34Nejmocnější hrdinové Marvelu #017: Falcon
  Tato kniha mi naprosto výborně přiblížila, kdo Falcon je, a to je její hlavní účel. První příběh byl srandovní pohádka, i když ten hlavní motiv (výměna těl) byl zajímavý. Druhý příběh se mi moc líbil, hezky rychle se to četlo, mělo to zajímavý sociální podtext a nebýt toho příliš amerického finále, dal bych klidně 5*.
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo12.6.2017 21:15Warcraft: Pouta bratrství
  První půlka super, konec byl dost klišé. Jediná postava, která byla něčím aspoň trochu zajímavá, byl strážce, zbytek postav byl dost černobílý. Jinak to ale hezky doplňuje film a jako nenáročné čtení to účel splňuje.

 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo15.4.2017 11:54Mýty #11: Válka a střepy
  Já pořád nechápu, jestli je tak moc těžký zmenšit velikost písma - už od prvního dílu je text vždycky v bublině úplně narvaný a skoro se dotýká okrajů, což vypadá dost hrozně...

  Jinak příběh samozřejmě super.
 • Mitthrawnuruodo
  Klasika, nejde hodnotit jinak než plnou palbou, retro sešity na konci jako vždy super. I když všechny tyhle knihy mám v původním vydání od BBartu, tenhle komplet budu kupovat, i kdyby to bylo jen kvůli těm pár stranám na konci.
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo12.3.2017 10:30Myší hlídka #01: Podzim 1152
  Přečetl jsem to na jeden zátah a líbilo se mi to, ale nevidím v tom nic moc výjimečného. Kresba místy super, ale spíš mi přišla nepřehledná, příběh zajímavý, ale na mě až moc jednoduchý.
 • Mitthrawnuruodo
  Naprosto super, nikdy by mě nenapadlo, že tohle vyjde v češtině a ještě kompletní sešit se všemi ostatními příběhy. Prkotiny jako obálku neřeším.
 • Mitthrawnuruodo
  Hlavní příběh paráda, hlavně Frankova kresba se mi dost líbí. Retro sešit na konci knihy výborný, jen by mě zajímalo, jestli tyhle retra budou vždycky jen takhle krátká, protože zatím nejdelší sešit měl slabých 15 stran...
 • Mitthrawnuruodo
  Prostě paráda - zpracování kvalitní, cena ještě lepší. Moc se mi líbí retro sešit na konci, v tomto případě opravdová legenda, kterou by měl každý komiksák mít u sebe. Pro mě rozhodně lepší než Marvel UKK, jak výběrem příběhů, tak zpracováním.
 • Mitthrawnuruodo
  Těch 50,- bylo tak málo, že jsem se rozhodl investovat dokonce i do Marvelu, což je u mě dost nevídaná věc. Za ty peníze by se to určitě vyplatilo, i kdyby byl příběh úplně o ničem.

  Plakát hezký a velký, doplňující informace taky. Celkové zpracování knih z této série se mi líbí o dost víc než původní UKK, ať už z hlediska bonusů, kterých je tu opravdu dost a jsou vážně zajímavé, ta topka 5 nejlepších příběhů Avengers byla pro mě dost užitečná, nebo z výběru sešitů. Ten jeden retro sešit se mi tam strašně líbí, a nevadí, že už to vyšlo dřív, bude se tu opakovat maximálně pár sesitů, co už vyšlo v počátcích, ale dalších 50 jich bude jiných, takže to podle mě problém není.

  Příběh se mi hodně líbil, nevím, jak to ten Busiek dělá, ale zatím vše, co jsem od něj četl, bylo prostě epický. Nebylo to ani moc ukecané, jak už je u něj zvykem. Jen škoda, že to bylo jen přes pět sešitů, myslím, že příběh takového rozsahu by si zasloužil víc.

  A avengers ze západního pobřeží mi přijdou jako hodně doslovný překlad :D
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo2.8.2016 15:52Hoši od Bobří řeky (2. vydání)
  Příběh se mi líbil, je to krásně zpracovaná předloha, která potěší každého staromilce, jako jsem já. Přečetl jsem to na jeden zátah a vážně mě to bavilo. Kresba mi tam úplně nesedla, ale mohlo to dopadnout i hůř.

  Co se mi ale vůbec nelíbilo, je samotné zpracování knihy, konkrétně lettering. Vybraný font se velmi špatně čte, hlavně proto, že vždy, když je psán vykřičník, je před ním o mezeru víc, což vypadá nejen velmi špatně, ale dost často jsem si ho pletl s písmenem „i". V bublinách byl často špatně vycentrovaný text a celkově mi lettering přišel dost neprofesionální.

  Jen při běžném čtení komiksu jsem objevil cca. 15 gramatických chyb a pár překlepů, což by se takovéto knize v takovémto nakladatelství rozhodně stát nemělo. Chybí tam spousta čárek a často se tam vyskytuje klasická chyba desetiletého dítěte, a to Ji/Jí, která mi přijde obzvlášť stupidní.

  Vůbec se mi nechce věřit, že tato kniha prošla nějakou pořádnou korekturou. Nevím, čím to je, že se do komiksů dostávají tak často chyby, viz Zámek a Klíč.
 • Mitthrawnuruodo
  Super retro, moje první setkání s X-meny a paráda! Jen je docela vtipný, že si to po sobě nemohli ani přečíst, když dali hned na zadní desky překlep. Škoda.
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo19.7.2014 13:34NOE #01: Trest za krutost
  Stejně špatný komiks jako film.
 • Mitthrawnuruodo
  Skvělý komiks. Jediné, co mi vadilo, byly ty reklamy.. :D
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo8.6.2014 21:24Muhammad Ali: Král ringu
  Normálně bych si to asi nekoupil, ale díky LK to mám a rozohodně nelituju! Pro mě asi nejlepší komiks od grady..
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo8.6.2014 21:17Star Wars Magazín 2014/03
  První dva příběhy nic moc, ale poslední mě dostal... :D
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo31.5.2017 08:17Jirka #13
  Nevím, v jakém nákladu vychází Bart, ale vím, v jakém vychází Jirka - 50 000 kusů. To je asi jediná věc, ve které je Jirka lepší než Bart, jinak jsou ty příběhy pořád stejně dementní a je to dementní pro lidi jakékoliv věkové kategorie. Barta si rád přečtu i dnes a líbí se mi to.
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo15.4.2017 11:53Batman #08
  Ter: a máš to s tím udavačstvím odněkud potvrzené?
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo9.5.2023Prodám
  PRODÁM:

  Nils Holgersson: 500 Kč / kus (razítko knihovny)
  Goliat #1-5: 2 100 Kč
  Záhadný Spider-Man Extra – 2 500 Kč
  Růžový panter: 1 500 Kč / kus
  Conan Barbar: kompletní série bez č. 10. – 17 čísel: 12 500 Kč za komplet
  New Kids on the Block – 1 800 Kč
  Terminátor: 2 000 Kč
  Růžový panter #1-9 (svázaná komplet série v pevné vazbě): 9 000 Kč
  Záhadný Spider-Man: 900 Kč / kus (čísla 3, 6, 14, 15, 16, 17, 21, 23, 29, 31, 34)

  Comicsové legendy #05 - Batman: Temný rytíř, temné město #01+03: 300 Kč
  Batman #1-8: 5 000 Kč
  Batman a Robin: 200 Kč
  Jurassic Park #1-4: 1 700 Kč
  Akta X #1-5: 1 500 Kč
  Schizo 1–3: 2 500 Kč
  Knihovnička Vakukoku – 18, 108: 3 000 Kč / kus.
  Medvídek Panda a jeho příběhy #01-02: 1 000 Kč
  The Amazing Spider-Man #1-5: 2 900 Kč
  Batman vs Soudce Dredd: Zemřít smíchy #1+2: 200 Kč
  Lobo: Bullíkův případ #01-04: 500 Kč
  Lobo: Sedm zbytečných #01-03: 300 Kč
  Sólo #03: Země Zet: 150 Kč
  Soudek #1: 500 Kč
  Plinlimon 1+2: 100 Kč
  Modrá Crew: Hellboy: 50 Kč
  Batman vs Soudce Dredd: Rozsudek nad Gothamem: 80 Kč
  Ilustrované příběhy (různá čísla): 130 Kč / kus
  Seriál ilustrované příběhy #01-03 (Tarzan, Tři malá prasátka, Buffalo Bill): 1 100 Kč

  Kompletní první řada Crew 1–21: 7 000 Kč za komplet

  Různá čísla druhé řady časopisu Crew na druhou: 50 Kč / kus.

  Speciál Crew² #1: Lobo versus Maska – 400 Kč
  Arnal a dva dračí zuby & jiné příběhy: 3 600 Kč
  Arzach: 1 200 Kč
  Nová šance - 50 Kč
  Red Meat #01-02: 600 Kč
  Klasický komiks: Robin Hood - 200 Kč
  Petr, Ida a miminko: 800 Kč
  Sláine: Královna čarodějek – 50 Kč
  Indián Umpa-Pa #01: 50 Kč
  Modrá Crew #01 - Lobo: Kostěj nesmrtelný – 100 Kč
  Thorgal: Dítě z hvězd – 50 Kč
  Causa dr. Cronin: Přerušená večeře – 900 Kč
  Sláine: Zabiják démonů – 50 Kč
  Thorgal #03: Nad jezerem beze dna – 70 Kč
  Představujeme výtvarníka Luboše Hlavsu - 250 Kč
  Komiksy doktora slizu - 150 Kč
  Golem – 50 Kč
  Pot #01–04: 2 200 Kč
  Comics 1–4: 350 Kč
  Hop 1-10 - 800 Kč

  Star Wars unikátní materiály z archivů společnosti Lucasfilm za posledních třicet let: 400 Kč
  Absolute Justice League: The World's Greatest Superheroes by Alex Ross & Paul Dini - 2 500 Kč
  Star Wars Art: Ralph McQuarrie: 1 000 Kč (v češtině)

  Star Wars Omnibus: Před dávnými časy… 1+2 – 2 000 Kč za komplet
  'Asterix I-IV: 250 Kč (ostatní díly prodány)
  Corto Maltese - 50 Kč
  Thorgal #19-23: Neviditelná pevnost – 170 Kč
  Komiksová historie moderního světa #01-02 - 400 Kč
  Komiksová historie světa #01+03: 900 Kč za obě
  Pod dekou: 350 Kč
  Essex County: 180 Kč
  Komiksová bible: 200 Kč
  Žoldnéř #01+02 – 200 Kč

  Hitman #01–07 + Pár vražd navíc: 1 500 Kč
  Aquaman New 52 1-4 HC (pevná vazba, nové) - 500 Kč za komplet (eng)
  Aquaman: A celebration of 75 years HC - 250 Kč (eng)
  DC Showcase Aquaman 1–3: 400 Kč za komplet (eng)
  Harley Quinn #02: Výpadek (paperback) – 80 Kč
  Lobo: Dědička a další příběhy: 150 Kč
  Fortnite foundation – 15 Kč
  Flash #01: Když blesk udeří dvakrát (paperback): 30 Kč

  Z pekla (2. vydání): 800 Kč
  Watchmen: 500 Kč
  Batman: Kameňák a další příběhy – 200 Kč
  Superman: Rudá hvězda – 150 Kč
  Joker – 100 Kč
  Království tvé – 300 Kč
  Batman: Návrat Temného Rytíře – 250 Kč
  V jako Vendeta (2. vydání): 450 Kč
  Batman 1–9 PEVNÁ VAZBA – 4 000 Kč za komplet
  Superman Action Comics 1–3: 430 Kč za komplet (pevná vazba)
  Superman: Poslední syn - 70 Kč
  Superman Pro zítřek 2 - 20 Kč
  Superman Nespoutaný - 250 Kč za obě (pevná vazba)
  Superman Země jedna - 100 Kč (pevná vazba)
  Temné noci - Metal - 250 Kč
  Liga spravedlnosti #1–4: 3 000 Kč za komplet (pevná vazba)

  Živí mrtví / Walking Dead #1–27: 4 500 Kč za komplet.

  Kompletní první řada Ultimátního komiksového kompletu - 60 knih. Cena za vše - 9 000 Kč

  Osobní předání možné v Brně, jinak Zásilkovna. Mail:

  mxyzptlk@seznam.cz
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo16.4.2023Prodám
  PRODÁM:

  New Kids on the Block – 2 000 Kč
  Záhadný Spider-Man Extra – 2 700 Kč
  Akta X #1-5: 1 800 Kč
  Batman a Robin: 300 Kč
  Jurassic Park #1-4: 2 200 Kč
  Batman #1-8: 6 000 Kč (Unicorn Comics)
  The Amazing Spider-Man #1-5: 3 200 Kč (Unicorn)
  Růžový panter #1-9 (svázaná komplet série v pevné vazbě): 11 000 Kč
  Terminátor: 2 200 Kč
  Nils Holgersson: 700 Kč / kus (razítko knihovny)
  Růžový panter: 1 700 Kč / kus
  Goliat #1-5: 2 300 Kč
  Záhadný Spider-Man: 1000 Kč / kus (čísla 3, 6, 14, 15, 16, 17, 21, 23, 29, 31, 34)
  Conan Barbar: kompletní série bez č. 10. – 17 čísel: 14 000 Kč za komplet
  Petr, Ida a miminko: 1000 Kč
  Schizo 1–3: 3 200 Kč
  Seriál ilustrované příběhy #01-03 (Tarzan, Tři malá prasátka, Buffalo Bill): 1 400 Kč
  Gradus #01: 300 Kč
  Sólo #03: Země Zet: 200 Kč
  Soudek #1: 700 Kč
  Red Meat #01-02: 800 Kč

  Knihovnička Vakukoku – 18, 60, 88, 94, 105, 110: 3 400 Kč / kus.
  Ilustrované příběhy (různá čísla): 180 Kč / kus
  Medvídek Panda a jeho příběhy #01-02: 1 200 Kč
  Arnal a dva dračí zuby & jiné příběhy: 4 000 Kč
  NÁPOJOVÝ LÍSTEK BATALION: 250 Kč

  Medvídci Štěstíkové #01: 100 Kč
  Hop 1-10 - 1000 Kč
  Král Madagaskaru – 100 Kč
  Thorgal: Dítě z hvězd – 50 Kč
  Comics 1–4: 600 Kč
  Cena nesmrtelnosti – 250 Kč
  Pot #01–04: 2 500 Kč
  Causa dr. Cronin: Přerušená večeře – 1 100 Kč
  Představujeme výtvarníka Luboše Hlavsu - 300 Kč
  Klasický komiks: Robin Hood - 300 Kč
  Komiksy doktora slizu - 200 Kč
  Golem - 100 Kč

  Osobní předání možné v Brně, jinak Zásilkovna. Mail:

  mxyzptlk@seznam.cz
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo20.3.2023Prodám
  PRODÁM:

  Akta X #1-5: 2000 Kč
  Batman a Robin: 400 Kč
  Xena #1-6: 1500 Kč
  Jurassic Park #1-4: 2500 Kč
  Ztracený svět #1-2: 1500 Kč
  Batman #1-8: 6 500 Kč
  The Amazing Spider-Man #1-5: 3 500 Kč
  Transformers #1-4: 6 000 Kč
  Fantom #1-8: 10 000 Kč
  Růžový panter #1-9 (svázaná komplet série v pevné vazbě): 12 000 Kč
  Terminátor: 2 500 Kč
  Tarzan se vrací #1-4: 2 000 Kč
  G.I. JOE #1-5: 8 000 Kč
  Nils Holgersson: 800 Kč / kus (razítko knihovny)
  Růžový panter: 2 000 Kč / kus
  Goliat #1-5: 2 500 Kč
  Záhadný Spider-Man: 1000 Kč / kus (čísla 3, 6, 14, 15, 16, 17, 21, 23, 29, 31, 34)
  Conan Barbar: kompletní série bez č. 10. – 17 čísel: 15 000 Kč za komplet
  Petr, Ida a miminko: 1000 Kč
  Nitro těžkne glycerínem: 2500 Kč
  Schizo 1–3: 3500 Kč
  DC komiksový komplet: Action Comics #1 (speciální předplatitelské vydání): 800 Kč
  Seriál ilustrované příběhy #01-03 (Tarzan, Tři malá prasátka, Buffalo Bill): 1700 Kč
  Gradus #01: 400 Kč
  Sólo #03: Země Zet: 300 Kč
  Soudek #1: 1000 Kč
  Red Meat #01-02: 1000 Kč

  Knihovnička Vakukoku – 18, 60, 88, 94, 105, 110: 4000 Kč / kus.
  Čtyřlístek #001 (2. vydání 1991): 1400 Kč
  Ilustrované příběhy (různá čísla): 250 Kč / kus
  Medvídek Panda a jeho příběhy #01-02: 1500 Kč
  Plinlimon 1+2: 250 Kč
  Lips Tullian: 1600 Kč
  Arnal a dva dračí zuby & jiné příběhy: 3 900 Kč
  Barbarella limitovaná edice: 1 700 Kč
  NÁPOJOVÝ LÍSTEK BATALION: 300 Kč

  Medvídci Štěstíkové #01: 200 Kč
  Hop 1-10 - 1300 Kč
  Král Madagaskaru – 150 Kč
  Thorgal: Dítě z hvězd – 100 Kč
  Comics 1–4: 600 Kč
  Cena nesmrtelnosti – 400 Kč
  Pot #01–04: 3000 Kč
  Indián Umpa-Pa #01: 70 Kč
  Causa dr. Cronin: Přerušená večeře – 1500 Kč
  Thorgal #02: Ostrov v ledových mořích – PRODÁNO
  Představujeme výtvarníka Luboše Hlavsu - 450 Kč (nebo nejvyšší nabídce)
  Klasický komiks: Robin Hood - 500 Kč
  Komiksy doktora slizu - 350 Kč
  Golem - 200 Kč

  Osobní předání možné v Brně, jinak Zásilkovna. Mail:

  mxyzptlk@seznam.cz
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo7.12.2022Prodám
  PRODÁM:

  UKK - 120 knih, kompletní obě řady - 21 000 Kč

  Frank Zappa story #1. sešit - 600 Kč (nebo nejvyšší nabídce)
  Král Madagaskaru - 200 Kč
  Komiksy doktora slizu - 350 Kč
  Gorstian #01: Meč krále Gyrha - 400 Kč
  Epizody z Auschwitz #01: Láska ve stínu smrti - 700 Kč (nebo nejvyšší nabídce)
  Aréna #05 - 500 Kč (nebo nejvyšší nabídce)
  Pižmouni - 450 Kč (nebo nejvyšší nabídce)
  Comics Arena #1 - 270 Kč
  Golem - 200 Kč
  Šmoulové #11 - 150 Kč
  Nová generace - 180 Kč
  Představujeme výtvarníka Luboše Hlavsu - 450 Kč (nebo nejvyšší nabídce)
  Grif comics #00 - 600 Kč (nebo nejvyšší nabídce)
  Knihovnička Vakukoku - 8 čísel (18, 60, 83, 88, 93, 94, 105, 110 - cenu nabídněte. (83 a 93 prodáno)
  Causa dr. Cronin: Přerušená večeře - 1700 Kč (nebo nejvyšší nabídce)
  Cena nesmrtelnosti - 500 Kč (nebo nejvyšší nabídce)
  Lips Tullian - 600 Kč
  3x Kája Saudek - 600 Kč
  Clever & Smart: V tajném poslání - 450 Kč
  Klasický komiks: Robin Hood - 500 Kč
  Případ pro inspektora Baryka #01: Zloděj lidí - 600 Kč
  Případ pro inspektora Baryka #02: Kruťas krejčí - 600 Kč

  Hledání ztraceného ráje - 50 Kč
  Thorgal #01: Zrazená čarodějka - 300 Kč
  Modrá Crew #06 - Thorgal #09: Lukostřelci - 100 Kč
  Modrá Crew #10 - Thorgal #04: Černá galéra - 750 Kč
  Slaine zabiják démonů - 150 Kč
  Comics 1-4 - 800 Kč
  Člověk zvaný Son - 100 Kč
  Želvy ninja knihy (ne komiks) - 180 Kč / kus
  Teenage Mutant Hero Turtles - různá čísla - 300 Kč / kus

  Komiks od roku 1968 do současnosti - 300 Kč
  Teorie rozpadu - 270 Kč (paperback)
  Sláine: Poklady Británie - 270 Kč (paperback)
  Goon #04: Čest a děsivé konsekvence z ní plynoucí - 180 Kč
  Komiksová historie moderního světa #01-02 - 1000 Kč
  Enki Bilal 1-3 - 500 Kč za komplet
  Preacher/Kazatel #01-03 - 1500 Kč (nebo nejvyšší nabídce)
  Poslední Incal - 350 Kč
  Storm Kroniky Pandarve - 350 Kč

  BubbleGun 3 - 220 Kč
  Bedeman 2 - 80 Kč
  BubbleGun 2 - 100 kč
  Vandr trampským komiksem I. - 20 Kč
  Jonáš Fink 1+2 - 30 Kč (za komplet)
  Celebrity na klepu - 30 Kč
  Peanuts - různá čísla - 40 Kč / kus
  Quentin Gentil a mistr úniků - 20 Kč
  Storm 1 - 20 Kč
  Rozbouřené vody - 20 Kč
  Černí Šmoulové - 40 Kč
  Šmoulové - 40 Kč / kus
  Bob a bobek hrají hokej - 40 Kč
  Čaroděj Metloděj - 30 Kč
  Solo 1: Třetí pusa od princezny - 70 Kč
  fortnite foundation - 50 Kč
  Komiksový sešit 1-3 - 150 Kč
  Příběh proroka JOnáše - 500 Kč
  Comicsy pro zábavu i k zamyšlení - 400 Kč
  Živí mrtví - 30 Kč
  BubbleGun 5 - 500 Kč (nebo nejvyšší nabídce)

  Aquaman: A celebration of 75 years HC - 500 Kč (eng)
  DC Showcase Aquaman 1-3 - 750 Kč za komplet (eng)
  Aquaman New 52 1-4 HC (pevná vazba, nové) - 800 Kč za komplet (eng)
  Batman: Deset nocí KGBeasta - 100 Kč
  Harley Quinn #02: Výpadek (paperback) - 150 Kč
  Flash #06: Když zamrzne peklo - 80 Kč
  Temné noci - Metal - 400 Kč
  Batman / Želvy nindža (pevná vazba) - 350 Kč
  Secret Origins - 80 Kč
  Superman Pro zítřek 2 - 50 Kč
  Superman Action Comics 1-3 - 550 Kč za všechny tři (pevná vazba)
  Superman Nespoutaný - 350 Kč za obě (pevná vazba)
  Superman Země jedna - 100 Kč (pevná vazba)
  Superman: Poslední syn - 120 Kč
  Liga spravedlnosti 4 - Síť (váz.) - 350 Kč

  Spider-Man Rodinný podnik - 170 Kč
  Spider-Man Kravenův poslední lov - 170 Kč
  Avengers Poslední návštěva - 150 Kč
  Deadpool 3 Hodný zlý a ošklivý - 170 Kč
  Captain America - Steve Rogers #01: Hail Hydra - 170 Kč
  Deadpool 8 Všechno dobré - 170 Kč
  Astonishing X-Men #01: Nadaní - 140 Kč
  Tajné války omnibus - 600 Kč
  Spider-Man / Deadpool #01: Parťácká romance - 140 Kč
  Deadpool #01: Mrtví prezidenti 100 Kč

  Minecraft: První kniha příběhů - 20 Kč
  Rodinný ústav - 80 Kč
  Komiksová bible - 400 Kč
  Josephine Bakerová - 130 Kč
  Kyanid a Štěstí - 30 Kč
  Simon Sues 1 - 100 Kč
  Staré pověsti české - 100 Kč
  Zlatá klasika - 150 Kč
  Obrázky z moderních československých dějin (1945 – 1989) - 80 Kč
  Parchanti #2: Zdvojnásobení sázek (paperback, horší stav) - 10 Kč
  Tarzan - 80 Kč
  Děsivé radosti - 120 Kč
  Desátý Doctor Who #01: Revoluce hrůzy - 100 Kč
  Assassin's Creed - Vzpoura #03: Finále - 120 Kč
  Sláine: Válečníkův úsvit: 100 Kč
  Gantz 1 - 50 Kč
  Warcraft: Pouta bratrství - 100 Kč
  World of Warcraft: Kletba worgenů - 120 Kč
  NAruto 1 - 50 Kč
  Nová šance - 50 Kč
  Kiki z Montparnassu - 120 Kč
  Corto Maltese - 130 Kč

  Komiksová historie světa #01+03 - 1500 Kč
  Hobit aneb Cesta tam a zase zpátky - 350 Kč
  Žoldnéř #01+02 - 350 Kč
  Bílý láma - 390 Kč (paperback)
  Requiem: Upíří rytíř I. - 300 Kč
  Maska Omnibus 1 - 1000 Kč (nebo nejvyšší nabídce)
  Thorgal #19-23: Neviditelná pevnost - 340 Kč

  9 čísel Donald Duck - 150 Kč / kus

  Super Tom a Jerry #01-26 - 700 Kč (komplet série)

  Prvních 21 čísel Dechberoucího Zázraka - 500 Kč (za komplet)

  Osobní předání možné v Brně, jinak Zásilkovna.
  mail: mxyzptlk@seznam.cz

 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo2.11.2022Prodám
  PRODÁM:

  UKK - 120 knih, kompletní obě řady - 21 000 Kč. Knihy jsou rozbalené, ale ve velmi dobrém stavu.

  Osobní předání možné v Brně.

  mail: mxyzptlk@seznam.cz
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo12.9.2022Prodám
  PRODÁM:

  Pot #01-04 - 3300 Kč (nebo nejvyšší nabídce)
  Knihovnička Vakukoku - 8 čísel (18, 60, 83, 88, 93, 94, 105, 110) - cenu nabídněte.
  Sorrel 1-6 - cenu nabídněte.
  Bedeman 1 - cenu nabídněte.
  Lips Tullian - 800 Kč
  3x Kája Saudek - 700 Kč

  Osobní předání možné v Brně, jinak pošta.

  mail: mxyzptlk@seznam.cz
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo14.6.2022Prodám
  PRODÁM:

  Zkrat #01-06 - 5000 Kč (nebo nejvyšší nabídce)
  Pot#01-04 - 3500 Kč (nebo nejvyšší nabídce)
  Případ pro inspektora Baryka #01: Zloděj lidí - 1000 Kč
  Případ pro inspektora Baryka #02: Kruťas krejčí - 1000 Kč

  Klasický komiks: Robin Hood - 100 Kč
  Lady Lovely Locks: V krajině pohádek - 300 Kč
  Palečka - 250 Kč
  ČAU čti a usmívej se - číslo 2 - 150 Kč
  Clever & Smart: V tajném poslání - 600 Kč
  Dobrodružství Honzy Štístka - 1200 Kč (nebo nejvyšší nabídce)
  Grif comics #00 - 1000 Kč (nebo nejvyšší nabídce)
  Grif comics #01 - 250 Kč
  Duhová Regina #1-4 - 200 Kč / kus
  Medvídci Štěstíkové - různá čísla viz foto - 300 Kč / kus (nebo nejvyšší nabídce)
  Chlapská záležitost (pouze 100 kusů, podepsáno autorem) - 1500 Kč nebo nejvyšší nabídce
  Pixy (1. vydání) - 500 Kč
  Puma 1-3 - 1500 Kč za komplet nebo nejvyšší nabídce
  Zelený Raoul 2-6 - 500 Kč
  Bunkr: komiksová revue - 400 Kč

  Čchanové příběhy - 500 Kč (nebo nejvyšší nabídce)
  Origami 1-3 - 500 Kč
  BubbleGun 2 - 300 kč
  BubbleGun 3 - 400 Kč
  BubbleGun #04: Zkrat speciál - 500 Kč (nebo nejvyšší nabídce)

  Dobrodružství Jeronýma Moucherota (paperback)- 350 Kč
  Indiánské léto / El Gaucho (paperback) - 450 Kč
  Bílý láma - 500 Kč (paperback)
  Temnými cestami - 350 Kč (paperback)
  Blacksad - 350 Kč (paperback)
  Teorie rozpadu - 350 Kč (700 Kč za verzi v pevné vazbě)
  Sláine: Poklady Británie - 330 Kč (paperback)
  Dlouhý zítřek a další příběhy - 350 Kč(paperback)
  Druuna 1-3 - 1200 Kč(paperback)
  Technokněží - 1000 Kč (paperback)

  Svět Edeny - 600 Kč
  Enki Bilal 1-3 - 700 Kč za komplet
  Conan (barlow comics) - 500 Kč
  Rahan (souborné vydání) - 1300 Kč (nebo nejvyšší nabídce)
  Sláine: Válečníkův úsvit: 180 Kč
  Corto Maltese - 250 Kč
  Kapitán Kloss (1. vydání) - 500 Kč
  Comics: Stručné dějiny - 500 Kč
  Komiks od roku 1968 do současnosti - 400 Kč
  Thorgal #19-23: Neviditelná pevnost - 400 Kč
  Goon #04: Čest a děsivé konsekvence z ní plynoucí - 250 Kč

  14 čísel Donald Duck bez 13. čísla kompletní série - 2500 Kč za komplet.

  Osobní předání možné v Brně, jinak Zásilkovna.

  mail: mxyzptlk@seznam.cz
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo7.3.2022Prodám
  PRODÁM:

  Knihovnička Vakukoku #018: O statečném Ivanu Nikiforoviči

  Cenu nabídněte - perfektní stav, můžu poslat foto. Osobní předání možné v Brně, jinak Zásilkovna.

  mail: mxyzptlk@seznam.cz
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo31.1.2022Prodám
  PRODÁM:

  Kompletní první řada Ultimátního komiksového kompletu - 60 knih.

  Komiksy jsou čtené, v dobrém stavu.

  Cena za vše - 13 000 Kč.

  Osobní předání možné v Brně, mohu dovézt po okolí, případně za příplatek kamkoliv po Česku.

  mail:

  mxyzptlk@seznam.cz
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo16.4.2021Prodám
  PRODÁM:

  Dobrodružství Jo, Zefky a Žoko - 550 Kč (sběratelský box, nové, zabalené)
  Rick a Morty #01-04 - 730 Kč
  Desátý Doctor Who #01: Revoluce hrůzy - 200 Kč
  Rocket a Groot #02: Občasná válka - 240 Kč
  Spider-Man / Deadpool #06: Klony hromadného ničení – 230 Kč
  Loki: Bůh, který spadl na Zemi - 250 Kč
  Stranger Things #03: Křest ohněm – 200 Kč
  Znovuzrození hrdinů DC: Birds of Prey #03: Kruh se uzavírá - 200 Kč
  Sága #02 - 230 Kč
  Deadpool #01: Mrtví prezidenti 150 Kč
  Deadpool #04: Deadpool versus S.H.I.E.L.D. - 200 Kč
  Deadpool #08: Všechno dobré... - 260 Kč
  Strážci galaxie #01: Kosmičtí Avengers - 200 Kč
  Znovuzrození hrdinů DC Wonder Woman 1 – 150 Kč
  DC Rebirth: Flash #01: Když blesk udeří dvakrát (paperback) - 150 Kč
  Flash #06: Když zamrzne peklo - 180 Kč
  Sága #07 - 220 Kč
  Astonishing X-Men #01: Nadaní - 240 Kč
  Americká liga spravedlnosti #01: Nejnebezpečnější hrdinové světa (pevná vazba) - 350 Kč
  Wonder Woman #01+02 (pevná vazba) - 600 Kč
  Harley Quinn #02: Výpadek (paperback) - 300 Kč
  Harley Quinn #04: Volání do zbraně (paperback) - 300 Kč

  Disney Zlatá klasika #03: Carl Barks a auta v Kačerově - 130 Kč
  Znovuzrození hrdinů DC – 50 Kč
  Nová šance - 150 Kč
  Druhé procitnutí - 100 Kč
  Mezi řádky #01: Tommy Taylor a falešná identita - 120 Kč
  Parchanti #2: Zdvojnásobení sázek (paperback, horší stav) - 30 Kč
  Dracula - 150 Kč
  Skalpy #01: Země Indiánů - 120 Kč
  Živí mrtví #01: Staré dobré časy - 120 Kč
  Superman: Tajnosti a lži - 150 Kč (měkká vazba)
  Superman: Nespoutaný 2 - 150 Kč (měkká vazba)
  Superman: Action Comics 2+3 - 250 Kč (měkká vazba)

  Comicsové legendy - Batman: Temný rytíř, temné město #01-03 - 400 Kč
  Batman & Robin - 250 Kč
  Solo 1: Třetí pusa od princezny - 50 Kč
  Aréna č. 5 - v dobrém stavu, kompletní - 600 Kč
  Bedeman 2 - 220 Kč
  Bedeman 3 - 130 Kč
  Bedeman 5-8 - 180 Kč (za komplet)
  Sheila - 600 Kč
  Puma 1-2 - 100 Kč / kus
  Medvídci štístkové 1 - 200 Kč
  Duhová Regina 2,3 - 200 Kč / kus
  Solo 2: Člověk zvaný Son - 100 Kč (opotřebované)
  Asterixova dobrodružství #01: Asterix z Galie (6. vydání) - 70 Kč
  Mimozemšťané - 80 Kč
  Comics Aréna - 100 Kč
  Stopa - 80 Kč
  Kometa 10 - 50 Kč
  Hop - 6, 7, 8 - 80 Kč / kus

  DC Komiksový komplet - 1-21 - 2700 Kč

  Egypťan - 180 Kč
  Rodinný ústav - 180 Kč
  Sen o olympiádě - 180 Kč
  Josephine Bakerová - 220 Kč
  Kiki z Montparnassu - 220 Kč
  Truchlivý amoret pražský - 180 Kč

  Superman Cena zítřka + Tajnosti a lži - 500 Kč za obě (pevná vazba)
  Superman: Pro zítřek 2 - 150 Kč
  Superman Země jedna - 230 Kč (pevná vazba)
  Superman Poslední syn - 250 Kč (pevná vazba)
  Superman Action Comics 1-3 - 800 Kč za všechny tři (pevná vazba)
  Superman Nespoutaný - 500 Kč za obě (pevná vazba)


  Osobní předání v Brně, jinak pošta.

  mail: mxyzptlk@seznam.cz
 • Mitthrawnuruodo
  Mitthrawnuruodo17.1.2021Prodám
  PRODÁM:

  Flash #06: Když zamrzne peklo - 180 Kč
  DC Rebirth: Flash #01: Když blesk udeří dvakrát (paperback) - 150 Kč
  DC Rebirth: Wonder Woman #01: Lži (paperback) - 150 Kč
  Fatale #04: Modlitba za déšť - 250 Kč
  Harley Quinn #04: Volání do zbraně (paperback) - 300 Kč
  Harley Quinn #02: Výpadek (paperback) - 300 Kč
  Lobo: Kostěj nesmrtelný - 200 Kč
  Lobo: Kontrakt na Boha (2. vydání) - 180 Kč
  Lobo: Univerzální gladiátoři - 200 Kč
  Lobo #01: Bullíkův případ a další příběhy - 220 Kč
  Sága #02 - 250 Kč
  Sága #07 - 220 Kč
  Rick a Morty #01-04 - 800 Kč
  Punisher MAX #01: Kingpin - 230 Kč
  Desátý Doctor Who #01: Revoluce hrůzy - 220 Kč
  Deadpool #01: Mrtví prezidenti 150 Kč
  Deadpool #08: Všechno dobré... - 300 Kč
  Doctor Strange #03: Krev v Éteru - 230 Kč
  Petr Parker Spectacular Spider-Man #01: Do soumraku - 220 Kč
  Avengers #01: Poslední návštěva - 250 Kč
  Astonishing X-Men #01: Nadaní - 250 Kč

  Comicsové legendy - Batman: Temný rytíř, temné město #01-03 - 500 Kč
  Batman & Robin - 300 Kč
  Solo 1: Třetí pusa od princezny - 80 Kč
  Aréna č. 5 - v dobrém stavu, kompletní - 800 Kč
  Bedeman 2 - 250 Kč
  Bedeman 3 - 150 Kč
  Bedeman 5-8 - 200 Kč (za komplet)
  Sheila - 600 Kč
  Puma 1-2 - 100 Kč / kus
  Medvídci štístkové 1 - 200 Kč
  Duhová Regina 2,3 - 200 Kč / kus
  Solo 2: Člověk zvaný Son - 100 Kč (opotřebované)
  Asterixova dobrodružství #01: Asterix z Galie (6. vydání) - 80 Kč
  Mimozemšťané - 80 Kč
  Comics Aréna - 150 Kč
  Stopa - 80 Kč
  Kometa 10 - 50 Kč
  Hop - 6, 7, 8 - 100 Kč / kus

  Disney Zlatá klasika #03: Carl Barks a auta v Kačerově - 130 Kč
  Znovuzrození hrdinů DC - 70 Kč
  Nová šance - 200 Kč
  Procitnutí - 200 Kč
  Mezi řádky #01: Tommy Taylor a falešná identita - 150 Kč
  Druhé procitnutí - 100 Kč
  Parchanti #2: Zdvojnásobení sázek (paperback, horší stav) - 50 Kč
  Dracula - 250 Kč
  Skalpy #01: Země Indiánů - 150 Kč
  Živí mrtví #01: Staré dobré časy - 130 Kč
  Superman: Action Comics 2+3 - 300 Kč (měkká vazba)
  Superman: Tajnosti a lži - 150 Kč (měkká vazba)
  Superman: Nespoutaný 2 - 150 Kč (měkká vazba)

  Jonáš Fink - 1+2 - 80 Kč
  Máme holé ruce - 80 Kč
  Rozbouřené vody - 60 Kč
  Durango - 50 Kč
  Miluju Led Zeppelin - 80 Kč (čtené)
  Všechny e. zóny - 60 Kč (čtené)
  Svíčka jménem Kristián a povídání o vánocích - 80 Kč (čtené)
  Gudrun a chrám z mramoru - 60 Kč
  Kája & Filip - 60 Kč
  Hérakles/Prokletý rod Tantalův - 80 Kč
  Hook - 100 Kč
  Dilbert 1 - 50 Kč
  Mickey na Dunaji - 50 Kč
  IKS Strážci času - 60 Kč (opotřebované)
  Druhý zelený Raoul - 60 Kč
  Fantasy - Ladislav Kuklík - 150 Kč

  Egypťan - 200 Kč
  Rodinný ústav - 220 Kč
  Sen o olympiádě - 180 Kč
  Josephine Bakerová - 280 Kč
  Kiki z Montparnassu - 250 Kč
  Truchlivý amoret pražský - 220 Kč

  Superman Cena zítřka + Tajnosti a lži - 500 Kč za obě (pevná vazba)
  Superman: Pro zítřek 2 - 150 Kč
  Superman Země jedna - 230 Kč (pevná vazba)
  Superman Poslední syn - 250 Kč (pevná vazba)
  Superman Action Comics 1-3 - 800 Kč za všechny tři (pevná vazba)
  Superman Nespoutaný - 500 Kč za obě (pevná vazba)

  Osobní předání v Brně, jinak pošta. Mail:

  mxyzptlk@seznam.cz
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 42 (cca 11028 Kč)
Mám: 1604 (cca 191013 Kč)
Chci: 13 (cca 2061 Kč)
Sháním: 233 (cca 7989 Kč)
Nabízím: 2 (cca 0 Kč)
Osobní: 13 (cca 6421 Kč)
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0