Palebras

Palebras
Palebras | 10.10.2019 | Před strážci: Minutemani / Hedvábný přízrak (pevná vazba)

Takže co se týče těchto Před Strážců, tak já jsem byl spokojen.. První příběh o zrodů Minutemanů byl skvělý.. Kresba byla fajn jednoduchá a do tohohle příběhu a do té doby perfektně pasovala. Příběh jsem rozkouskoval asi na 3 večery a pokaždé jsem se těšil co bude dál .. Takže za mně velká spokojenost.. Co se týče příběhu druhého, který se zabývá hrdinkou Hedvábný Přízrak, tak tady už to bylo o krapet horší.. Kresba mi sedla ale co se týče scénáře, tak tady se už to na Minutemany nechytalo.. Každopádně, jako komplet si to určitě pozornost zaslouží.. Bylo fajn se vrátit zpátky v čase před Strážce a dozvědět se pár detailů jak to tenkrát bylo..

Palebras
Palebras | 7.10.2019 | Star Wars Omnibus: Boba Fett

Tak u tohohle jsem se vážně bavil .. Několik příběhů, které nejdou do hloubky samotné postavy Boba Fetta, ani nám nevypráví příběh jeho zrodu a vlastně nepřináší nic zásadního.. Některé příběhy jsou opravdu dost vtipné, některé nás nutí k zamyšlení a společně tvoří fajn směsici příběhů které určitě člověka zabaví

Palebras
Palebras | 7.10.2019 | Znovuzrození hrdinů DC: All-Star Batman #03: První spojenec (Black edice)

Z All-staru patří tohle k tomu rozhodně lepšímu, troufám si napsat nejlepšímu .. Celkově to mělo dobrý spád a já se bavil .. Což jsem po druhé knize ,,Konce světa´´ ani nečekal, takže za mě Ok!

Palebras
Palebras | 7.10.2019 | Znovuzrození hrdinů DC: All-Star Batman #02: Konce světa (Black edice)

U All-Star Batman 1 - Můj nejhorší nepřítel jsem se poněkud ztrácel … Ale to co přišlo tady, je už totální bordel ..Pár příběhů z nichž některý je lepší některý horší, avšak dohromady je z toho tak nesourodý maglajz, že vlastně pořádně nevím o co šlo .. Jasně ono to nějakou kostru příběhu má, ale jinak je to nesourodá směs různých konců světa s proměnlivou kvalitou… Tohle mě opravdu nechytlo

Palebras
Palebras | 7.10.2019 | Znovuzrození hrdinů DC: All-Star Batman #01: Můj nejhorší nepřítel (Black edice)

Batman se pouští na celkem šílený výlet a nebude nouze o tuny nejrůznějších záporáků, zvratů a přeražených nosů … Celé to pro mě bylo někdy zmatečné, ale po druhém přečtení se to dalo .. Snyder je na mě vlastně dost zmatečný a úplně asi nejsem jeho největší fanoušek.. Jako čekal jsem od tohohle rozhodně více, ale ve finále nemůžu říct že jsem se úplně nebavil .. Takže dobrý... Takže za 3

Palebras
Palebras | 7.10.2019 | Znovuzrození hrdinů DC

Jako úvod do Rebirthu dobré.. Člověk, který má něco od Dc načteno se nějakým způsobem chytí, i když u nás spoustu věcí nevyšlo česky, takže v hodně věcech člověk tápe... Ale jako předvoj pro Batman/Flash - Odznak dobrá věc a člověka to správně naladí … Ale jako ideální start pro nové čtenáře tohle opravdu nevidím ..

Palebras
Palebras | 6.10.2019 | Znovuzrození hrdinů DC: Batman / Flash: Odznak (Flash)

Super jednohubka kterou jsem zhltnul na jeden zátah a hodně se mi to líbilo .. Hezky to odsýpalo, kresba hodně líbivá...Přikláním se k tomu, že je znalost Flashpointu a Watchmanů důležitá, ale určitě se to dá zvládnout i bez načtení těchto majstrštyků… V zásadě se tam neodehraje nic moc důležitého, ale pěkně to člověka naláká na ,, Hodiny posledního soudu´´ a to byl zcela jistě záměr.... Takže za mně za 5 a těším se na pokračování !!

Palebras
Palebras | 5.10.2019 | Watchmen - Strážci (3. vydání)

Vůbec nechápu, proč jsem tak dlouho otálel s přečtením tohoto komiksu.. Dlouho jsem se rozhoupával, zda-li ho vůbec koupit. Jestli je to něco, co mě bude vůbec bavit .. Jestli to vysoké hodnocení a superlativy, nejsou pouze jakousi nafouknutou bublinou ..Rozhoupal jsem se.. Koupil jsem a přečetl .. Tohle není komiks … To je Moorovo opus magnum… Všechno do sebe zapadá, jako skvěle promazané soukolí. Každá část, je maniakálně propracovaná do sebemenšího detailu... Gibbons a jeho smysl pro detail i preciznost je v totální symbióze společně s Moorem a předvádějí takový tandemový tanec, že na konci tohoto veledíla Vás budou pekelně bolet nohy … Ale budete z toho mít zatraceně euforický pocit .. Nemá cenu dále se rozepisovat .. Komiksová povinnost a já se těším až si to dám znova !!!

Aktivita

Naposledy přihlášen: 10.10.2019 15:16
Komentáře u comicsů: 8
Hodnocení comicsů: 8
Příspěvků ve foru: 0

Sbírka (z CDB)

Četl: 6 (cca 2685 Kč)
Má: 6 (cca 2685 Kč)
Chce: 0
Shání: 0
Nabízí: 0