Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 3 další ukázky

Koupit
Celá Alexandrie se těžce vzpamatovává z nedávných událostí. Rick přišel o svou životní lásku, Dwight ho obviňuje, že ho připravil o tu jeho, Eugenova přítelkyně z rádia už není tajemství a Negan... touží po své Lucille.

Obsahuje sešity série The Walking Dead #169-174

Scénář
Robert Kirkman
Art
Charles Adlard
Ink
Stefano Gaudiano
Obálka
Charles Adlard, Dave Stewart
Lettering
Jakub D. Kočí, Lelita Kočí (Lelita)
Překlad
Martina Dari Antonínová
Redakce
Filip Gotfrid, Boris Hokr, Cliff Rathburn
Žánry
drama, horor
ISBN/ISSN
978-80-7449-744-5 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
165 x 255 mm
Tisk
černobílý
Váha
344 g
Stran
144
Cena
299 Kč
Originál
The Walking Dead #29: Lines We Cross (Skybound (Image Comics), 2018)
 • Kapis
  Kapis mecenáš16.9. 12:37Živí mrtví #29: Jak daleko zajdem
  Telenovela jede dál a zastavit ji může a zastaví - jen tvůrce - a asi se dá říct naštěstí že už. Homosexuální linky, naštěstí si aspoň kluci necpou jazyky navzájem do pusy jako v novém Star Treku, adorace utlačovaných nebohých menšin, uplakaný Negan, sžíraný výčitkami nad hrobem své bejsbolky. Asi to tam v redakci vzal do rukou pořádný neomarxistický kádr, už tam chybělo jen trochu gender a meetoo feminacismu, aby to splňovalo požadavky Krásného nového postfaktického zeleného světa. Naštěstí tam nejde naroubovat Trump ani Putin, jinak se vsadím, že by to schytali v plné parádě.

  Pokud Kirkman končí svou "nekonečnou" sérii právě kvůli těmto zásahům "shora" do jeho práce a výše zmíněné je jen úlitba pokrokářským pomatencům, aby si to mohl dopsat do nějakého pro sebe přijatelného konce, klobouk dolů. Jinak klobouk nahoru! Nicméně přečetl jsem to v kuse na jeden zátah a bavilo mě to. Už ale ten konec docela vyhlížím. Kdyby nebyl na obzoru, o koupi tohoto dílu bych už hodně uvažoval.
 • faster86
  faster8626.12.2020 02:04Živí mrtví #29: Jak daleko zajdem
  Po minulé divočině přichází uklidnění, cesta za eugenovou kamoškou po telefonu, nová postava, na konci se mrkneme jak si žije negan. Je neskutečné jak Kirkman pořád drží kvalitu vysoko i po 14ti letech.
 • sedw
  Klidnější díl, který byl pořád zábavný, ale je pravda, že poprvé jsem se skoro začal nudit. Ale Princezna je fajn nová postava, která mě baví.
 • Fry
  Živí mrtví #29: Jak daleko zajdem - Pomalu ale jistě ztrácím o tuhle sérii zájem. Jako jo, pořád je to vcelku dobré, navíc tohle je jeden z těch klidnějších dílů, které Kirkman umí daleko víc než třeba jednu monumentální akci přes celou knihu. Do hry vstupuje nová přeživší, ukecaná Princezna, a dochází i k mnoha završením rozjetých linek. Vlastně čím víc nad tím přemýšlím, tak mě i devětadvacátý díl bavil jako mnoho jemu předcházejících, jenom jsem po letech ztratil to nadšení dočíst sérii až do konce. Naštěstí jsme už na dosah velkému finále ... Za mě 3*!
 • Walome
  Po emoční ždímačce z minulého dílu přichází trochu klid. Číst tohle po sešitech, tak mě asi jebne (smí se tu psát sprostě, nebo budu smazán?), ale takhle po boocích a v tempu, které si sám určím, je to fajn. Ale už jsem rád, že se blíží konec.
 • Fimi
  Fimi mecenáš22.11.2019 12:52Živí mrtví #29: Jak daleko zajdem
  Tady se už fakt nic neděje. Pořád je to fajn, vztahy se proplétají, ale pořádně nic se nestalo... Jeden z těch slabších dílů této telenovely
 • karl173
  karl173 mecenáš2.10.2019 21:39Živí mrtví #29: Jak daleko zajdem
  Po minulém díle a emocionální bombě na konci jsem čekal, že přijde vlna emočních výpadků Ricka a dalších postav a že se dostaví depresivní díl. Jenže až na pár momentů je tento díl překvapivě klidný, alespoň na poměry této série. Ani na konci nedošlo k něčemu výraznějšímu a jen jedna událost dala všanc, nač se těšit. Určitě jsem se nenudil, ale čekal jsem zkrátka víc. 4*
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin4.9.2019 17:31Živí mrtví #29: Jak daleko zajdem
  Nejvýraznější nová postava mi přijde lehce přitažená za vlasy. Ale rozhodně jsem se nenudil.

  Celkový dojem: 80%
 • cyboy
  cyboy mecenáš26.8.2019 21:13Živí mrtví #29: Jak daleko zajdem
  Neda se rict, ze je to slabsi dil. Kirkman buduje postavy, predstavuje nove a vyostruje nektere konfilikty. Dvacatydevaty dil a porad to bavi.
  80%
 • Cinema Ranger
  Cinema Ranger23.8.2019 14:39Živí mrtví #29: Jak daleko zajdem
  Četl jsem již loni v angličtině.
  Po několika velice dramatických dílech je toto opět ,,klid před bouří".
  Stále mě to baví, ale toto je slabší díl. 80%
20229
Četl/a (85)
2scha, anka, brkowycz, Bronn, buscheer, calvin10, CaptainCzech, chcita, choze, Cinema Ranger, cowok, cyboy, dajik, Davidos402, Deckard, Doppelganger, Dzoglik, farnhajt, filosh, Final, flipflop, foudy, Fox01, Fry, Garp, Hønzza, Himlik, house192, hromotlk, Infarkt, invape, Jahunda, James, jankie, Jay-jay, jiskra, Kadin, Kaluž, Kapis, karl173, kaylin, Lachvos, lacoste, lantan1, Librarian, LookAss, lukedukenuke, malylada, Mamut12, Matthew, Matthew, mgeralt, MP, mrstffl, NikkiKonig, Noci, Olesh, Ozymandias, Paldini, perper, Petr, petrSF, Plechy, Poseidon1978, raenius, rajot, rooty, Sawyer, schefik, sedw, Sikk, Sir_Pete, slavik38, Spike, the.kasztan, trudoš, tukak, Václav Mikula, w3cMarkus, Walome, Wasps, wolfgang, xflori01, Zbysek2410, zlejzmrd
(115)
2scha, adam.ra, Alfi, anka, AxusNalim, Azbest, Beng.D, Bob, Borg3po, burzum, buscheer, calvin10, CaptainCzech, charvos, chcita, cowok, CSE_AC/DC, cyboy, D.K.Logic, Davidos402, Deckard, Dinik, Doppelganger, Dzoglik, Erich, farnhajt, faster86, fel68, felis, filosh, Final, Fox01, Fry, GORERATED, herbert, hromotlk, Infarkt, invape, Jahunda, Jak, James, jankie, Jay-jay, jiskra, Kadin, Kaluž, kapicka, Kapis, karl173, kaylin, Knuckless, Kouzelnik7, Lachvos, lacoste, lantan1, Librarian, Light, Lojza, LookAss, luky.kuky10, maara, malylada, Mamut12, Matthew, mgeralt, Milo_Harwey, MP, mrstffl, NikkiKonig, Noci, o2t2, Olesh, Paldini, pearlxjam, pechna, perper, Petr, petrSF, Poseidon1978, R3d, raenius, raimi, rajot, RicHard. , rooty, Rumburaq, Saiffer, Saran, Sawyer, schefik, sedw, seezeethree, Sidi Santini, Sir_Pete, Skot, slavik38, Spike, syon, tacmud, the.kasztan, Tialster, Tomasino79, trudoš, tukak, Václav Mikula, w3cMarkus, Wasps, willis, wolfgang, xflori01, xintax, yogi, Zbysek2410, zdoog, zlejzmrd
Chce (21)
Azik2586, Blacklarch, bourgeois, deadpool, dvoracekpetr1, Jack, JackOneil, Joshua_T, kadas97, Kryysa1892, Matthew, Maty48, meffis, monty.cl, Nightmare, Radkos, Sebastian the wise, sleepless, Tomate, Wodry, Yefery
Shání (4)
Al0f0k, Blacklarch, m.jedle, Nightmare