• Fimi
  Fimi mecenáš26.9. 17:05Velvet
  Výborná věc, od Brubakera jsou lepší věci, ale tohle je taky skvělé, kór když to vychází souborně a ne idiotsky jako Zabij nebo budeš zabit ve více knihách.
 • Fimi
  Fimi mecenáš25.5. 12:19Dívka ze země Venku #01
  Tady se vše pomalu rozjíždí a pak to končí hodně nepříjemně. Kresba absolutně podmanivá a originální a na mangu rozhodně netypická. Výborná série postupně gradující s pomalu se stupňujícím napětí, kdy všechny otázky jsou zodpovězeny ve správný čas. První kniha nás seznamuje s ústřední dvojicí a základním nástinem hlavní myšlenky příběhu. Výborné, velmi temné, pochmurné a zároveň roztomile vtipné..
 • Fimi
  Fimi mecenáš11.2. 19:56Akira #02
  Výborné..
 • Fimi
  Jsem rád, že něco takového tu vyšlo a přesně pro tyhle komiksy slouží edice Legendy, Marvelu.
  Skvělý gradující rodinný příběh, originální a čtivé, napínavé a místy i zábavné.
 • Fimi
  Fimi mecenáš12.12.2021 23:22Batman: Černé zrcadlo
  Ještě v době, kdy neměl Snyder megalomanské sklony a nečerpal z Morrisonová fetiše, psal Scott velmi dobré pláštěnky, napínavý thriller jak řemen s dávkou tajemna a detektivky.... výborné, jeden z nejlepších Batmanů.
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.11.2021 13:16Chlad
  Pěkné, bizarní, znepokojující...kresba výborná a líbí se mi i práce s panely, svět šílenství bravurně zpracován a Nible Jack jako jeden z nejlepších záporáků. Sice je to tak na jedno čtení a pak se už jen člověk kochá kresbou, ale i tak skvělé...
 • Fimi
  Fimi mecenáš22.11.2021 22:35Sweet Tooth - Mlsoun #01
  Super, že do toho Crwáci šli, ST je prostě výborný a to po všech stránkách. Další výborný Lemire u nás. Tady se nedá hodnotit jinak než maximálním počtem, ST si to zaslouží, víc takových...příště prosím Trillium.
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.11.2021 09:52Venom #01: Rex
  Tohle je skutečně fajn série, Cates to vzal z druhé strany a rozjíždí něco velkého, bohužel ale první díl je takový ten průměrný rozjezd, který vynáší do popředí hlavně kresba. Takže tři hvězdy adekvátní na rozjezd. Jsem rád, že Venom tu vychází a zrovna ten od Catese.
 • Fimi
  Seriál si pamatuji ze Supermaxu a už tehdy mi přišel řádně stupidní a nechápu tedy ten status kultu. Na čtyřech sešitech se až moc předpokládá, že čtenář zná seriál a navíc je z něj hotovej a bude tedy žrát každou stránku, nestalo se. Buffy je pro mě stejný rank jako Harley, údajně je strašně boží a čupr dupr, ale bohužel, na mě tahle hra neplatí. Kresba je ovšem fajn..
 • Fimi
  Fimi mecenáš7.7.2021 10:23Batman: Tři Jokeři
  Ono se to jako tváří strašně skvěle a zásadně a honosně, ale bohužel. Tohle je rozhodně to horší od Johnse a navíc jde zcela mimo zavedenou logiku postav a přitom právě zavedenou logiku kolem postav by to mělo maximálně dodržovat...
  Kresba klasický zaměnitelný mainstream, prostě pásová výroba.
 • Fimi
  Fimi mecenáš6.7.2021 21:15Hellboy: Vstříc mrtvým vodám
  Nebylo to špatné, ale jinak totální zbytečnost a spíš průměr...zitra si to nebudu pamatovat
 • Fimi
  Fimi mecenáš17.6.2021 08:55Bomba
  Aspirant na komiks roku? Jednoznačně... Výborná historická sonda do dění kolem pověstné bomby. Výborné..
  Argo fakt jede bomby
 • Fimi
  Fimi mecenáš6.6.2021 11:35NANITS chronicles
  Naprosto výborné scifi, kterých bych u nás pohledal. Nebudu řešit balení, to bylo známkou nekompetentnosti. Samotný komiks nabízí výborně napsaný příběh a já říkám, chci víc takových. Těším se na pokračování. Rozhodně překvapení roku a jedno z nej scifi u nás...tesim se na další díly a další komiksy tohoto autora...
 • Fimi
  Fimi mecenáš1.6.2021 10:10Avengers #05: Souboj Ghost Riderů
  Jako ano, rozjíždí se tu něco nejspíš velkého, ale je to tak špatně uchopené a výpravěné až to bolí. Tohle je fakt nejhorší série Aarona. Je to zmatené, nepřehledné, hromada linek a postav a celé to působí tak strašně průměrně, tohle se absolutně nedá srovnávat s Avengers od předchůdců. Bohužel i ta kresba je zde velmi slabá..
 • Fimi
  Fimi mecenáš25.5.2021 14:39Berserk #05
  Prostě Berserk, žeru každý panel a každou stranu... Nebylo lepšího vypravěče než Miury
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.4.2021 07:27Potápěč
  Tohle je prostě Lemire, jeho autorské věci dokážou vyždímat neskutečné emoce a chytit za srdce
  Navíc Paseka naservíroval knihu v krásném provedení. Jeden z nejlepších Lemirů.
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.4.2021 07:23Green Blood - Zelená krev #03
  Válka gangů, úžasné, hned se mi vybavil výborný film Gangy New Yorku.. Kresbu netřeba komentovat, to je pastva pro oči.. Tahle Manga je trefa do černého
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.4.2021 07:20Green Blood - Zelená krev #02
  Výborné, kresba naprosto ohromující a příběh syrový a drsný. Taková Manga mi chyběla, navíc western, tady není o čem.
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.4.2021 07:08Nezkrotný Berserkr #01
  No rozhodně jeden z nejslabších Lemirů, přesto fajn, ale žádná díra do světa to není. Kresba rozhodně za to stojí, ovšem, když vidím tu cenu za 4 sešity, jsem rád, že jsem to četl v angličtině. Na druhé čtení to rozhodně není.
  Každopádně mě zajímá, co vše tu ještě od Lemira vyjde.
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.4.2021 07:00Linka
  Rozhodně překvapení, kresba nic moc, místy nepřehledná, ale jinak zbytek výborný, tady se ta hutná ponurost dá krájet. Více takových věcí.
 • Fimi
  Učebnicový příklad tvůrčí vyhořelosti, tady není nic, co by stálo za pozornost a absolutně nechápu smysl tohoto komiksu, má čem asi autor ujížděl? Kdysi ikona mezi autory dnes už posledních minimálně deset let Frank nenapsal nic, co by za to stálo. Tak snad tu vyjde víc komiksů typu je to blbost, VÍME, že je to blbost, a proto to nevydáme.....a nebo jo.
 • Fimi
  Fimi mecenáš31.3.2021 18:39Wonder Woman: Mrtvá Země
  Velmi povedené, Daniel Warren Johnson nezklamal a naservíroval svou klasickou drsnou akci plnou brutality a emocí. Rozhodně nečekejte klasický superhero sluníčko. Kvalita zaručena.
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.2.2021 22:27Válka říší
  Na tomto je super, že je to jedna velká akce plná zajímavých nápadů, kresba Dautermana je úžasná, je tam plno postav co se neustále rubaj atd. Prostě závěr velkého runu jak má být byť jsem čekal víc, ale jsem spokojený. Bohužel v našich hájích a luzích před tímto vyšel naprosto nepodstatný Thor a vše důležité tu nevyšlo, takže neznalci přijde hromada věcí naprosto nesmyslná a hlavně neznámá, ale to je kámen úrazu už aktuálního zmiňovaného Thora. Za mě velice dobré, ale něco mi tam přeci chybí.
 • Fimi
  Fimi mecenáš25.11.2020 08:06Avengers #03: Válka upírů
  Hromada postav, zbytečné kecy, ale alespoň se to věnuje Bladovi a upírům a v pozadí se něco kuje s Ghost riderem, za mě fajn průměr, škoda že se nedrží témat předešlých dvou knih. Úvod s Fistem byl ale fajn, taky u toho mohli zůstat.
 • Fimi
  Fimi mecenáš24.11.2020 20:43Avengers #04: Na pokraji Války říší
  Avengers je to nejhorší, co Aaron pro Marvel píše a i když se mi jeho série více méně líbí a první tři booky byly dobré nebo průměrné, tohle je kardinální slabota. S Válkou říší to má společného minimum, spíš se jí jen otře a vše podstatné nechává samostatné knize, nic zásadního se zde nestane a já pořád nemám pocit, že čtu komiks o Avengers, což by mělo být to nejlepší co Marvel vydává. Tohle nesahá ani po kotníky výborným Avengers od Bendise a už vůbec ne těm od Hickmana. Další díl věnující se světu a plejádě Ghost riderů je mnohem lepší, doporučuji těm, co by po tomto s tím chtěli seknout. Tohle se veze na vlně těžkého podprůměru a špatného mainstreamu.
 • Fimi
  Fimi mecenáš24.11.2020 20:35Berserk #03
  Celý díl jedna velká brutální akce... Paráda a ta kresba, úžasné... protivník jen jak vystřižen z Věci
 • Fimi
  Fimi mecenáš13.7.2020 12:56Berserk #01
  Výborně čtivé a chytlavé. Za mě nejlepší manga série tohoto žánru co u nás vychází.. A protože to mám v jiném provedení a vazbě, nebudu hodnotit, aby tu nevznikl poprask. Každopádně mohu jen doporučit. Kdo má rád dobrodružnou fantasy akci, měl by sáhnout po tomto
 • Fimi
  Fimi mecenáš10.4.2020 12:28Sága Valty
  Příjemná obsáhlá jednohubka. Bylo to moc fajn a kresba taky výtečná
  VYBÍRAL skutečně jede a šlape mu to. Více takových
 • Fimi
  Fimi mecenáš18.2.2020 14:49Green Blood - Zelená krev #01
  Absolutní pecka, perfektní kresba, zajímavý příběh... Konečně to u nás vyšlo, po dlouhé výborná manga série ...
 • Fimi
  Fimi mecenáš10.2.2020 20:00Batman: Zatracení
  Mám to v originále, takže hodnotím obsah nikoliv české vydání. Za mě krásně kreslený nic. Jak já říkám, nevadí že je to hovno, ale hlavně, že krásně voní... Prostě Azzarello mi na Batmana nějak nepasuje, to už se mi líbí více Noel, který Bermejo dělal komplet, tam mi přijde, že pro to má větší cit než Azzarello. V porovnání s např Luthorem od stejné dvojice je to diametrálně horší... Na druhou stranu ovšem lepší než Batman Já jsem todlecto a Já jsem tamhlecto
 • Fimi
  Fimi mecenáš24.1.2020 09:35Doctor Strange #04: Mr. Misery
  Zakončení jsem čekal v poradně akčním magickém drsném stylu, když už se vše vrací a vrcholí s Mr. Miserym, který nás doprovází celou sérií, voz je super a není to tedy ten jeden padouch co se objeví v jednom sešitu, jen aby byl rázem během dalšího sešitu poražen. Poslední dva sešity jsou vyloženě lákadla na další knihu a poslední sešit s Cleou mě vyloženě nebavil. Každopádně super série, Aaron pláštěnky psát umí.
 • Fimi
  Fimi mecenáš24.1.2020 09:32Doctor Strange #03: Krev v Éteru
  O trochu horší než předešlé díly, ale pořád čtivé, originální a zábavné. Každý sešit se věnuje nějakému protivníkovi a mně zdaleka nejzajímavější přišel ten s Orbem. Konečně se taky vrací Mordo a růžky vystrčil i Dormammu. Aaronovi to neskutečně sedne.
 • Fimi
  Fimi mecenáš20.1.2020 09:50Doctor Strange #02: Poslední dny magie
  Aaron tady fakt válí, poznáváme 100+1 dalších kouzelníků Marvelu, kresba velmi zajímavá, padouch výbornej a celkově velmi čtivé. Aaron zřejmě ujíždí na vzití hrdinům jejich schopnosti a jejich následné vypořádání se s tím, viz Strange bez magie, unworthy Thor.
 • Fimi
  Fimi mecenáš4.12.2019 23:58Temné noci - Metal
  Snyder to bere skutečně hodně ze široka, vrací se ke svému Batmanovi a ukazuje nám, jak to měl nejspíš promyšlené od začátku, už od dob Sovího Tribunálu. akorát mi přijde, že je zde vše možné a vše nějak hrozně lehce lacině jednoduché a vysvětlené. Hromada okecávání ukazující, že jde skutečně o hodně. Ty kruhy labyrintu Odboje mě už tolik nebavily, spíš ta hlavní linka Metalu, nějakého kovu, o kterém nám na každé stránce Snyder řekne tak desetkrát, abychom jó už konečně pochopili, že za vše může kov a průzkum a ejhle už od počátku věků bylo všem temným silám jasné, že jednou vznikne nějaký Batman, který bude klíčem všeho....no, nějak to vše zapadá dohromady, je to lepší než Snderův Batman, než celý Rebirth, než Snderův All star...vlastně jsem za to rád, protože právě na toto naváže později Snyderova Liga
 • Fimi
  Fimi mecenáš3.12.2019 14:07Essex County
  Jeff opět válí a Paseka nasadila neskutečný kalibr...za mě nejlepší věc co jsem za poslední roky četl. rodinná dramata napsaná s lehkostí a přesto v sobě ukrývají hodně. Výborné a kresba je klasický Lemire, ty jeho čmariky žeru.
 • Fimi
  Fimi mecenáš1.12.2019 00:04Rváč
  Já prostě Lemira žeru, jeho styl a to hlavně autorské věci. Ta skycoidní kresba mi sedne, rozpyté pozadí oblohy, primitivní čáry máry, prostě super. Postavy a příběh, tohle je život, napsané s lehkostí ovšem se silným příběhem trosek někde v prdelákově, to je přesně Jeff Lemire...doufám, že tu u nás Lemire bude vycházet stále častěji, už ted od něj vychází hodně a nějak věřím, že to neskončí...
 • Fimi
  Fimi mecenáš30.11.2019 22:50Thor #01: Bůh hromu znovuzrozený
  Jak to ten Aaron dělá, že ve svých seriích Thorů má tak skvělé kreslíře, Ribic, Dauterman a ted Mundo a Ward. Tady platí několikanásobně více než v jeho Avengers, že je třeba znát předešlé, což skutečně si odhaduji říct sráží hodnocení lidí, kteří to prostě nečetli. TO není můj případ a právě o to víc, že čtu celou Aaronovu Thoří pouť, jsem si toto užil maximálně. Za mě skvělý. Prostě Aaronovi Thor sedí každým coulem, vrací se zde k nedokončený linkám, které navíc ještě posouvá dále, viz King Thor a jeho neteře. Linka s Phoenix Wolverinem zajímavá, Doomem s mocí dávných Avengers taky skvělá a hlavně perfektně nakreslená a inkovaná. Já jsem spokojen.
 • Fimi
  Fimi mecenáš27.11.2019 16:11Murena #01: Cyklus matky
  Tohle je nádhera, nejlepší Vybíral doposud. Jedna z nej knih 2019, vazba, velikost a samozřejmě příběh.. Úžasný.. Nenapadá mě jediné minus. Úžasný historický komiks.
  Vybíral se u mě stává top českým vydavatelem protože co komiks to skvělý zážitek a vždy se mi trefí do noty. Doufám, že tímto bude pokračovat a rozhodně se těším na další jeho věci...
  Jak píše Gmork, takových hovadin u nás vychází a věci jako Murena aby člověk pohledal...
 • Fimi
  Fimi mecenáš22.11.2019 12:52Živí mrtví #29: Jak daleko zajdem
  Tady se už fakt nic neděje. Pořád je to fajn, vztahy se proplétají, ale pořádně nic se nestalo... Jeden z těch slabších dílů této telenovely
 • Fimi
  Klasika od Můra, prostě klasika, žádná sláva ani průser. Ono se Supermanem je to těžký, pořádnej příběh abys pohledal.
 • Fimi
  Svět Palice se nadále rozšiřuje a zde v tom největším měřítku, pravda o událostech a hrdina konečně v, vstala z popela a dobře z toho hrdinům rozhodně nebude..Lemir postupně dává skládačku dohromady a já mu to fakt žeru. Skvěle napsané postavy a důkaz že superhero se dá pojmout i v dnešní době pořád originálně...
 • Fimi
  Velmi příjemné, naprosto uvolněné a pohodové čtení. Sympatické dětské postavy, úžasná kresba a žádná hluchá místa.. Výborné
 • Fimi
  Fimi mecenáš9.10.2019 20:28Mýty #15: Růženka
  Naprosto úžasné, tohle je jedna z nejlepších sérií, neuvěřitelně čtivé, chytlavé a zábavné a pořád zajímavé plné skvělých nápadů.
 • Fimi
  Fimi mecenáš4.10.2019 23:14Avengers #02: Světové turné
  Kdybych mohl, dám tři a půl a možná i čtyři hvězdy. První polovina byla úžasná, linka s Namorem povedená. Namor se naštve, všude po oceánu udělá bordel a to se samozřejmě nikomu nelíbí a každý to chce řešit a pošle na něj lidi a dochází ke konfrontaci. Důvody a motivace Namore jsou naprosto pochopitelné a i trochu osobně s ním souhlasím. Tahle část byla super, ale pak se to náhle zvrhne do neskutečné přehlídky kreslených postaviček v řádu desítek a člověk, aby se v tom vyznal. Aaron začne vytahovat nejbéčkovější postavy z posledních stran příručky superhrdinů, jeden jako druhý je zaměnitelný a nezajímavý. Samozřejmě musí vytáhnout ruskou verzi Avengers, kde prostě každý musí mít ekvivalent k Avengers. Proč nevymyslí originální postavy, proč ruský Iron man, ruský Cap..Namor mi přijde až moc přepálený mocí a sílou. To, že seřezal Avengers i s Ghost riderem jsem teda nečekal. Je to rozhodně trochu horší než předchozí díl, ale kdyby to mělo jen tu linku s Namorem na šest sešitů, dám tomu pět hvězd, ale poté to s upíry a Coulsonem a Squadrom Justice league supreme je už šíleně překombinované....vrcholem je romance Thora a She Hulk....určitě pokračovat budu, ale musím říct i přes mou lásku k Aaronovi, že toto je jeho nejslabší pláštěnka....Třetí kniha se věnuje upírům tak uvidíme...

  sumasumárum Aaron rozjíždí perfektní nápady, nasranost Namora a pomsta za jeho křivdu, znečištění suchozemci oceány, konflikt Avengers a Rosse, který skrze vládu sestaví vlastní tým, ruští Avengers...vše dobré nápady, ale ta FORMA.....jinak kresba je pěkná a líbivá, hlavně konverzačka Ghost Ridera a Odina.
 • Fimi
  Fimi mecenáš26.9.2019 19:57DC komiksový komplet #072: Flashpoint
  KONEČNĚ je to tady, komiks, na který čekal nejeden fanoušek DC, pro které je tohle naprostá povinnost. Pokud existuje něco lepšího než toto v DC pláštěnkovém mainstreamu, je to Green Lantern New 52, nebo rozhodně je to tomu rovno. Johns upekl úžasný příběh, Kubert to skvěle nakreslil. Jsem skutečně strašně rád, že zrovna toto vyšlo u nás a ted už nepotřebuju z DC snad nic...rozhodně ne z Ligy. Vlastně si nepamatuju, že by po tomto a GL přišlo něco tak kulervoucího a myslím, že dlouho nepřijde...
 • Fimi
  Tohle už není ten Batman, po žalostném bum bác Já jsem Bane přichází přehlídka bum bác všech Gothamskych padouchů, kreslíř se skutečně vyřadil a není to špatné. Batmanovske gro a kouzlo je zcela vytraceno, konflikt dvou padouchů působí groteskně a jejich motivace směšně. Upřímně jsem se tím pronudil a po tomto díle jsem se sérií mám pocit skončil.

  Čteno v originále
 • Fimi
  Fimi mecenáš23.8.2019 21:11Kick-Ass 2: Nářez 2
  Tohle je tak blbý a v mnoha věcech reálný až je to skvělý a zábavný... Millar prostě umí. K tomu všemu násilí, vulgaritám a zábavě to má i děj, který nenudí a drží na pozornosti. Perfektní
 • Fimi
  Tohle je ryzí akční noir jako prase..asi to není lepší než jednička ale stejně... nejlepší série od Millera, originální a ta kresba je fantastická, alespoň mně dostala...
 • Fimi
  Fimi mecenáš13.8.2019 15:01Žoldnéř #01: Kult svatého ohně
  No tohle mi hodně připomnělo situaci Alexe Rosse, kde je příběh triviálně debilní a obyčejný, ale všichni stříkaj a rosí se z malby. Mám silný pocit, že zde je to totožné. Příběh je skutečně prosťounký, obyčejný a tuctový, ovšem malba úžasná a dechberoucí. Bohužel ale ne natolik, abych na úkor malby ignoroval příběh. Je to fajn fantasy s monumentálním vizuálem a do další knihy půjdu, ale mě Segrelles rohlíkem neopije.
 • Fimi
  Fimi mecenáš13.8.2019 14:58Ryby - Útok z hlubin
  No, není to Spirála ani Tomie, ale pořád je to ten Ito. Příběh je trochu obyčejný, jak je to vlastně zvykem, ale ta kresba a znázornění bizarností je absolutně odporně úžasná, i když to nejlepší od Ita Ryby jistě nejsou. Když už příběh konečně nabírá spád a nějaké tempo a cítíte posun ke konci a nějakému vysvětlení, příběh bohužel končí a my se o původu ryb, jejich motivaci nedozvíme absolutně nic a to je to hlavní co mě štve a za co dávám bod dolů. Příběhy na konci byly sice zajímavé, ale totálně k ničemu, radši bych ty stránky vyplnil příběhem Ryb.
 • Fimi
  Fimi mecenáš26.9. 13:34Barbar Conan #01: Conan přichází
  Badboy když to ti lidi za to dají, proč ne...
 • Fimi
  Fimi mecenáš26.9. 12:08Barbar Conan #01: Conan přichází
  Badboy jako investice se spíš vyplatí ten první kolosální Conan. Co koukám tak většinou po těch dalších ani pes neštěkne, myslím na bazarech.
 • Fimi
  Fimi mecenáš25.9. 13:42Barbar Conan #01: Conan přichází
  Super retro to není, ale třeba Atlantis chronicles, Eternaut, Mort cinder, Batman vs dredd, drifting classroom, Orochi, Hellsing, devilman, Nemesis, Akira, Buddha
 • Fimi
  Fimi mecenáš25.9. 08:41Barbar Conan #01: Conan přichází
  Milo retro mi nevadí, mám plno retra a dokonce i některá superhero retro mi nevadí. Ale Conan mi nic neříká, to je pravda a rozhodně ho nebudu zkoušet v tomto formátu za tuto cenu.

  Je to proboha Conan Centrum, ti to jistě vydají v kolosalce.
 • Fimi
  Fimi mecenáš24.9. 22:04Barbar Conan #01: Conan přichází
  Milo ano opravdu, tohle není pro mě

  Ter dobře ty, ale neboj, jistě to vyjde v kolosalce a ty si to konečně budeš moci koupit za 3200...
 • Fimi
  Fimi mecenáš24.9. 15:05Barbar Conan #01: Conan přichází
  Já pořád odolávám...
 • Fimi
  Fimi mecenáš24.9. 08:44Solanin 2
  Tak krásně jsi začal česky a nakonec skončíš anglicky...jestli chceš, můžu ti ho prodat, ale chybí mi poslední díl...
 • Fimi
  Fimi mecenáš21.9. 16:17Kovboj ze Šaolinu: Sakra trek
  Yogi to jsi řekl moc hezky
 • Fimi
  RR v pořádku, nemusíš chápat všechno
 • Fimi
  Fimi mecenáš15.7. 16:08Thor: Zabiják bohů
  Yogi to máš pravdu, až budu mít čas dám o hvězdu možná dvě méně, ten film je fakt špatnej....tak nějak dumam nad tím filmem ale pořád se mi jeví horší a horší...díky za připomenutí
 • Fimi
  Fimi mecenáš14.7. 05:47Thor: Zabiják bohů
  Karl173 jednoznačně komiks..film je těžký podprůměr
 • Fimi
  Tuhle sérii si snad už každej musel dokoupit...
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.5. 11:49Zabiják démonů #05: Do pekla
  Fry údajně pecka jak svině a přitom odpočinkové průměrné čtení....co jsem zjišťoval, tak konec série je vyloženě zklamání...
 • Fimi
  Mně se třeba série líbí opravdu hodně, vlastně to žeru a za mě jedna z nejlepších sérii CC...
 • Fimi
  Milo každou koupi co uděláš nebo ne si musíš odůvodnit...dělá to každý.
 • Fimi
  Fimi mecenáš25.5. 15:05Dívka ze země Venku #01
  Myslím že anime teprve vyjde
 • Fimi
  Fimi mecenáš25.5. 14:19Wonder Woman #06: Kosti
  Tahle série pořád vychází? :-D
 • Fimi
  Fimi mecenáš21.5. 19:50Ozvěny (sběratelská verze)
  SSP dobře uznávám...
 • Fimi
  Fimi mecenáš19.5. 07:08Ozvěny (sběratelská verze)
  SSP čekal bych nějaké rozvedení proč je to špatné, říct že je to slabý průměr a nic víc je spíš takový výkřik do tmy..no a urazit u toho ty kterým se to líbí už spíš něco vypovídá o něm. Já tedy nesouhlasím s tím že anglické a české vydání není totéž, respektive každý hodnotí jinak. Ja hodnotím příběh. Někdo hodnotí na základě záliby v pevné vazby takže pro něj logicky vše co je v měkké ztrácí automaticky hodnocení...takže tak, Hornádu věcí např od cc nebo Crwe jsem četl v angličtině viz Colder, Hvězdy, Paper girls, Sweet tooth, ale taky třeba téměř všechny Brubakery, takže si myslím že je na místě to ohodnoť přesto že nemám české vydání...
 • Fimi
  Fimi mecenáš18.5. 16:48Ozvěny (sběratelská verze)
  Miloušku já četl vše, o čem jsem říkal, že je naleštěné hovno..a klidně si nasypu popel na hlavu v případě, že jsem to zde zapomněl ohodnotit a pak se Gocekovi omluvim. Faktem je, že nehodnotim něco co jsem nečetl...
 • Fimi
  Fimi mecenáš18.5. 09:18Ozvěny (sběratelská verze)
  Lantan pravda.... nicméně by mě zajímalo, zda to dotyčný alespoň četl
 • Fimi
  Fimi mecenáš18.5. 07:18Ozvěny (sběratelská verze)
  Lantan ano přijde mi divný, že někdo vypotil rádoby drsný hodnocení, z kterého ještě uráží ty, kterým se to líbí, ale hodnocení zde nedá hvězdami, přeci jen od toho to tu je...

  Hovnarina, to je krásné slovo
 • Fimi
  Fimi mecenáš17.5. 14:48Ozvěny (sběratelská verze)
  Gocek: tak to ohodnoť ne? předpokládám, že jsi to četl, ty chytrolíne...
 • Fimi
  Fimi mecenáš25.4. 14:46Zatoulaní psi
  No výborně...
 • Fimi
  Fimi mecenáš3.4. 19:03One-Punch Man #03: Zvěsti
  Čili se opět musí přečíst několik průměrných a špatných dílů než se to tedy jakože začne rozjíždět a abuse to údajně super...to mi připomíná Noumu a jeho Superhrdinky...takové Dorohedoro je super od první knihy až po poslední...no nic, chápu, že jednoduše nejsem cílovka
 • Fimi
  Fimi mecenáš3.4. 11:30One-Punch Man #03: Zvěsti
  Sawyer s tímto názorem se setkávám často, co je tedy na téhle sérii tak skvělého, že je to tak populární?
 • Fimi
  Fimi mecenáš25.3. 07:28Krize identity
  No já bych bral Miracle mana kterého tak nějak očekávám, samozřejmě Atlantis chronicles, což mám v top 3 DC věcí, otázka je kam crew je ochotna zajít v rámci Legend, jestli třeba i přes 500 stran a výš, řekněme do 1000stran. Třeba souborné Sovy by byly super
 • Fimi
  Fimi mecenáš20.3. 07:20Lucifer #06: Domy ticha
  Norri koukám, že Lucifera žereš stejně jako já a teď si vem, že ohlásí seriál a máš neuvěřitelnou radost a hype, jen aby ze seriálu vylezla největší sračka pod sluncem a obrovské mamutí zklamání.
 • Fimi
  Fimi mecenáš8.3. 13:46Asgard
  Norri zkus tu vinland ságu, to je mazec
 • Fimi
  Fimi mecenáš8.3. 08:35Asgard
  Norri souhlasím s tebou... Simmons je borec, jeho verze Thora i Ragnarok je super, to doporučuji každému...filmy taky super... Jinak pokud máš rád tuto tématiku, zkus Eternal, Black road, Sword Daughter,Northlanders, Viking, mangu Vinland Saga,

  https://www.bookdepository.com/Eternal-Ryan-K-Lindsay/9781628752151

  A ještě toto
  https://www.bookdepository.com/Viking-1-Ivan-Brandon/9781607061700
 • Fimi
  Fimi mecenáš5.3. 10:04Humr Johnson #03: Znamení smrti
  GWB přijde mi, že celé to univerzum píše Mignola už tak nějak ze setrvačnosti, neříkej mi, že tohle vše má nějaký vyšší význam pro velké finále. Jak jsem měl hellboyverze moc rád, teď mi přijde, že je to jak pásová výroba nábytku z Polska.
 • Fimi
  Fimi mecenáš21.2. 09:03Zaslíbená Země Nezemě #13
  GWB přesně vím jak to myslíš, mi přijde že snad v každé manze je nějaké děcko do 15 let které sežralo moudrost světa, má brutální slovní zásobu, mluví jak akademik a má IQ 1000...trochu nudné na tomhle postavit mraky sérií
 • Fimi
  Fimi mecenáš19.2. 18:23Solanin 1
  By mě překvapilo kdyby začali vydávat Punpuna
 • Fimi
  Velká škoda, že Legendy Marvelu jsou zatím celkem pestré, zatímco legendy DC jsou převážně o Batmanovi a já myslel, že Vision jako postava nikoho nezajímá...snad to tento rok prolomí tou Krizí.
 • Fimi
  Fimi mecenáš4.2. 11:12Cesta kostí (sběratelská verze)
  Anton člověče nejsem si jistý, to jsi mě zaskočil
 • Fimi
  Fimi mecenáš4.2. 07:04Cesta kostí (sběratelská verze)
  Anton možná něco jako Pád do tmy, tam jsi taky nezjistil nic o těch příšerách v jeskyních a přitom dobrý atmosférický krváček
 • Fimi
 • Fimi
  Nevychází tahle série od čísla 0? Vyjadřovali se crwaci proč začali od jedničky?
 • Fimi
  Fimi mecenáš30.1. 14:17Batman: Černé zrcadlo
  Scarface ono to není vůbec o Aquamanovi jako spíš o Atlantidě, není to ani superhero. Je to uzavřené. Je to škoda
 • Fimi
  Fimi mecenáš28.1. 22:09Batman: Černé zrcadlo
  Ssq vidělo hodně lidí ale Warner má tu idiotskou taktiku dat film na HBO ve stejný den co do kin..to je potom jasný že to má hovno tržby, viz Duna, Tenet a další
 • Fimi
  Fimi mecenáš28.1. 13:19Batman: Černé zrcadlo
  No tak holt budou v DC legendách z 90%jen Batmani, potom je ovšem označení edice Legendy DC úplně k hovnu. Každopádně ja hlavne reaguji na rčení někoho že se tu nevyplatí vydávat věci staré nikoliv pouze Batman. Na druhou stranu už taky neplatí, že pouze Batman, posledních pár let vychází rebirth, u nás je Aquaman nejlépe hodnocená série z toho. Navíc má dobrý film. Pořád vychází Flash. Jako sorry ale jedna kniha ve srovnání s knihou Shazama od Smitha, nebo dalších knih které nejsou tak známý a stejně tu vyšly.
  Ale pokud to jinak nejde, nedá se holt nic dělat
 • Fimi
  Fimi mecenáš28.1. 07:04Batman: Černé zrcadlo
  Mearez to určitě řekla nějaká strašně chytrá hlava co přečetla hromadu věcí a přesně ví...větší debilitu jsem neslyšel. Hlavně že je tu tedy plná prdel vydání 300, sin City, Watchmen, Návrat TR, 300, Sandman, Hellboy. Hlavně že tu vychází staré příběhy v Mdek, Klece, Argo taky vydává starší věci...to jsou jen kecy.

  Atlantis chronicles je přesně latko do DC legend, je to výborný příběh, úžasně napsané postavy, má to přesah, je to jedna kniha do 300 stran, je to něco jako malá verze Silmarillionu. Ale jasně, pojďme vydat dalšího Batmana nebo Harley...
 • Fimi
  Fimi mecenáš27.1. 23:47Batman: Černé zrcadlo
  Tak jako on Snyder než zdivočel psal dobré Batmany, třeba Gates of Gotham...já doufám že v rámci DC legend ve vyjde Atlantis chronicles od Petera Davida, to je výborné
  https://www.bookdepository.com/Aquaman-Atlantis-Chronicles-Deluxe-Edition-Peter-David/9781401274399?ref=grid-view&qid=1643323632049&sr=1-1
 • Fimi
  Fimi mecenáš21.1. 22:34Slečna Baudelairová
  Kurňa to vypadá dobře
 • Fimi
  Faster a přitom tohle vydal bb art
 • Fimi
  Fimi mecenáš30.12.2021 23:10Thanos: Svatyně nuly
  Faster a přesto tomu vzdáváš hold
 • Fimi
  Fimi mecenáš15.12.2021 12:26Sweet Tooth - Mlsoun #01
  Arnal a co vše jsi četl od Lemira?
 • Fimi
  Fimi mecenáš2.12.2021 20:12Chlad
  yogi: Jde o to, že hromadu věcí od CC mám, poslední dobou se mi ovšem nějak netrefují do noty...Chlad bych si moc rád koupil, ovšem já už to mám, tak proč dvakrát
 • Fimi
  Fimi mecenáš1.12.2021 17:57Chlad
  Baatcha taky jsem marně hledal něco zajímavého..snad příště.
 • Fimi
  Fimi mecenáš21.11.2021 14:50Avengers #05: Souboj Ghost Riderů
  Karl mám takový pocit že současně s Aaronem vycházela další série Avengers od Waida, mám pocit Avengers No surrender nebo tak nějak, bylo to opravdu mnohem lepší než ta hlavní řada od Aarona.
 • Fimi
  Fimi mecenáš2.11.2021Prodám
  Zdravím
  Prodám v angličtině

  Infinity wath 1 a 2 ....500 kč
  F4 by Hickman Complete colection 1 a 2 .... 400 kč
  Avengers by Hickman Complete collection 1 ...300kč
  Thor Gods and Deviants ....300 kč
  X-Men operation zero...250kc
  Spawn hellnon Earth...250kc
  Valiant Deluxe....400kc/ks
  Archer And Armstrong Deluxe 2 ( tpb vol 1-3 zdarma)
  Unity...
  Harbinger 1 a 2
  X-O Manowar 2017 Deluxe 1

  v češtině:
  DCKK
  Poslední Hranice 1 a 2 ....400 kč
  Spravedlnost 1 a 2 ....400 kč
  Noví Bohové 1 ...100 kč
  Pod Maskou...150 kč
  Zlatý věk...150 kč
  Flashpoint...150 kč

  ostatní v češtině
  Star Wars: Válka na Shu-Torunu, Konec her....300kč
  Mezi řádky 1 ....100 kč
  Linka...150 kč
  Království tvé bb art...450kc
  Wolverine Zrození...400kc
  1602...400kc

  kontakt:
  606428895, Filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš5.10.2021Prodám
  Prodám
  Soudce Dredd spisy 1-3 za 600kc
  Liga spravedlnosti Válka velké trojky tpb...250kc
  Star wars válka na Shu torunu....300kc
  Království tvé...500kc

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš3.8.2021Prodám
  Zdravím
  Prodám v angličtině
  Immortal Hulk deluxe 1 ....500 kč
  Marvels 25th anniversary HC...600kč
  Infinity wath 1 a 2 ....500 kč
  F4 by Hickman Complete colection 1 a 2 .... 400 kč
  Avengers by Hickman Complete collection 1 ...350 kč
  Thor Gods and Deviants ....350 kč

  v češtině:
  DCKK
  Poslední Hranice 1 a 2 ....400 kč
  Spravedlnost 1 a 2 ....400 kč
  Noví Bohové 1 ...100 kč
  Pod Maskou...150 kč
  Zlatý věk...150 kč
  Flashpoint...150 kč

  ostatní v češtině
  Metabaron tpb ....250
  Válka velké trojky...300 kč
  Star Wars: Válka na Shu-Torunu, Konec her....300kč
  Mezi řádky 1 ....100 kč
  Linka...150 kč

  kontakt:
  606428895, Filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš2.6.2021Prodám
  Prodám v angličtině ceny včetně poštovného

  Immortal Hulk deluxe HC 1 a 2..... 1100 kc
  Secret wars by Hickman deluxe HC... 700kc
  F4 by Hickman Complete collection 1 a 2 tpb.... 800kc
  Avengers by Hickman Complete collection 1 tpb... 450kc
  Thor Gods & deviants Complete collection tpb... 450kc
  Infinity watch 1 a 2 tpb... 800kc

  Tel 606428895
  Filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš8.1.2021Prodám
  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image

  Secret wars...1000 kč
  Immortal Hulk deluxe 1,2...2000kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-4 by Jason Aaron...pouze komplet....6 000 kc + zadarmo tpb War of realms a King Thor
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....3000 kč
  Black science HC 1-3... 3500 kc
  Deadly class Deluxe 1-2...3000 Kč
  Black Hammer Library Edition 1...900kc
  Lazarus deluxe 1-3...3000 kč
  Sweet tooth deluxe HC 1-3 ....2500 kč

  Pevná vazba
  Severed....300 kč
  Marvels 25th Anniversary HC... 900 Kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Fantastic four by Jonathan Hickman 1a 2...1800 Kč
  CC..Avengers by Jonathan Hickman 1...700 Kč
  War of Realms...200 kč
  Vwars.. 300 kc
  Northlanders 1-3....2500 kč

  Valiant a další tpb:
  Rai..150 kč
  Shadowman 1-3..400 kč
  Archer and Armstrong 1-3...400 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  DMZ Compendium 1...1000 kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...8000 kč
  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1200 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot Reborn Book 1... 600 Kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...200 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  Avatar... 250kc

  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš2.12.2020Prodám
  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image

  Secret wars...1000 kč
  Immortal Hulk deluxe 1,2...2000kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-4 by Jason Aaron...pouze komplet....6 000 kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....3000 kč
  Black science HC 1-3... 3500 kc
  Deadly class Deluxe 1-2...3000 Kč
  Black Hammer Library Edition 1...1000kc

  Pevná vazba
  Severed....300 kč
  Marvels 25th Anniversary HC... 900 Kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Fantastic four by Jonathan Hickman 1a 2...1800 Kč
  CC..Avengers by Jonathan Hickman 1...700 Kč
  War of Realms...200 kč
  Vwars.. 300 kc

  Valiant a další tpb:
  Rai..150 kč
  Shadowman 1-3..400 kč
  Archer and Armstrong 1-3...400 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  DMZ Compendium 1...1000 kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...8000 kč
  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1200 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot Reborn Book 1... 600 Kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...200 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  Avatar... 250kc

  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš9.11.2020Prodám
  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image

  Secret wars...1000 kč
  Immortal Hulk deluxe 1,2...2000kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-4 by Jason Aaron...pouze komplet....6 000 kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....3500 kč
  Black science HC 1-3... 3500 kc
  Deadly class Deluxe 1-2...3000 Kč
  Low deluxe... 1200kc
  Black Hammer Library Edition 1...1000kc

  Pevná vazba
  Severed....300 kč
  Marvels 25th Anniversary HC... 900 Kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Ghost Rider by Jason Aaron 1,2 (komplet)...1000 kč
  War of Realms...200 kč
  Vwars.. 300 kc

  Valiant a další tpb:
  Rai..150 kč
  Shadowman 1-3..400 kč
  Archer and Armstrong 1-3...400 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  DMZ Compendium 1...1000 kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...8000 kč
  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1200 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot Reborn Book 1... 600 Kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...200 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  Avatar... 250kc

  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš12.10.2020Prodám
  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image

  Secret wars...1000 kč
  Immortal Hulk deluxe 1,2...2000kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-4 by Jason Aaron...pouze komplet....6 000 kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....3500 kč
  Black science HC 1-3... 4000 kc
  Deadly class Deluxe 1-2...3000 Kč
  Low deluxe... 1200kc
  Black Hammer Library Edition 1...1200kc


  Pevná vazba
  Severed....400 kč
  Marvels 25th Anniversary HC... 900 Kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Ghost Rider by Jason Aaron 1,2 (komplet)...1000 kč
  War of Realms...200 kč
  Vwars.. 300 kc  Valiant a další tpb:
  Rai..150 kč
  Shadowman 1-3..400 kč
  Archer and Armstrong 1-3...400 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  DMZ Compendium 1...1000 kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...8000 kč
  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1200 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot Reborn Book 1... 600 Kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...200 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  Avatar... 250kc

  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš21.9.2020Prodám
  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image

  Secret wars...1000 kč
  Immortal Hulk deluxe 1,2...2000kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-4 by Jason Aaron...pouze komplet....6 000 kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....3500 kč
  Black science HC 1-3... 4000 kc
  Deadly class Deluxe 1-2...3000 Kč
  Low deluxe... 1200kc
  Black Hammer Library Edition 1...1200kc


  Pevná vazba
  Severed....400 kč
  Marvels 25th Anniversary HC... 900 Kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Ghost Rider by Jason Aaron 1,2 (komplet)...1000 kč
  War of Realms...200 kč
  Vwars.. 300 kc  Valiant a další tpb:
  Rai..150 kč
  Shadowman 1-3..400 kč
  Archer and Armstrong 1-3...400 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Harbinger Wars...200 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  DMZ Compendium 1...1000 kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...8000 kč
  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1200 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot Reborn Book 1... 600 Kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  NHM Elektra 150kč
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...200 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  Avatar... 250kc

  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš30.8.2020Prodám
  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image

  Secret wars...1000 kč
  Immortal Hulk deluxe 1,2...2000kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-4 by Jason Aaron...pouze komplet....6 000 kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....3500 kč
  Black science HC 1-3... 4500 kc
  Deadly class Deluxe 1-2...4000 Kč
  Low deluxe... 1400kc
  Black Hammer Library Edition 1...1200kc


  Pevná vazba
  Severed....400 kč
  Marvels 25th Anniversary HC... 2000 Kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Ghost Rider by Jason Aaron 1,2 (komplet)...1000 kč
  War of Realms...200 kč
  Vwars.. 300 kc  Valiant a další tpb:
  Rai..150 kč
  Shadowman 1-3..400 kč
  Archer and Armstrong 1-3...400 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Harbinger Wars...200 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  DMZ Compendium 1...1200 kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...8000 kč
  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1300 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot Reborn Book 1... 600 Kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  Liga spravedlnosti Alex Ross... 200kc
  Superman Alex Ross ...200kc
  NHM Elektra 150kč
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...200 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  DCKK Noví titáni...100 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  Avatar... 250kc
  Bestie Burdenske... 250kc

  manga v čj a aj
  Bleach 3in1 ...1-2...400 kč  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.7.2020Prodám
  Aktualizace, včetně cen

  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image

  Secret wars...1000 kč
  Immortal Hulk 1...650kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-3 by Jason Aaron...pouze komplet....5 000 kc
  Invincible 1-3 a 5....1400kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....3500 kč
  Immortal Hulk deluxe 1...1000 Kč

  Pevná vazba
  Batman Universe...400 kč
  Severed....400 kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)

  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Ghost Rider by Jason Aaron 1,2 (komplet)...1000 kč
  CC.. Green Lantern by Geoff Johns 1,2, 3...pouze komplet ...2000 kč
  CC.. Fantastic four by Hickman 1,2 pouze komplet ...2000 kč
  CC..Nova Saga 1,2 pouze komplet 1000 kč
  War of Realms...200 kč

  Valiant a další tpb:
  Rai..150 kč
  Bloodshot 1-3...450kč
  Shadowman 1-3..400 kč
  Archer and Armstrong 1-3...400 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Harbinger Wars...200 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  DMZ Compendium 1...1200 kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...8000 kč

  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1300 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot book 2...600 kč
  Bloodshot Reborn 1,2...1300 kč
  Bloodshot Salvation...650 kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  Liga spravedlnosti Alex Ross... 200kc
  Superman Alex Ross ...200kc
  Temná věž 1-2...300 kč
  NHM Elektra 150kč
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...200 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  DCKK Noví titáni...100 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  manga v čj a aj
  Bleach 3in1 ...1-2...400 kč
  Green blood 1....150 kč


  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš30.6.2020Prodám
  Aktualizace, včetně cen

  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image
  Moon Knight by Lemire...800 kč
  Moon Knight by Bendis..800 kč
  Secret wars...1000 kč
  Immortal Hulk 1...650kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-3 by Jason Aaron...pouze komplet....5 000 kc
  Fatale 1,2 pouze komplet...1800 kc
  Invincible 1-3 a 5....1400kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....3500 kč
  Southern Bastards 1...400kč
  Animosity 1...500 kč

  Pevná vazba
  Absolute Justice League by Alex Ross and Paul Dini 1400 kč
  Batman Universe...400 kč
  Severed....400 kč
  Moon Knight by Huston a Benson 2-4, pouze komplet....600 kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  CC..Swamp Thing by Snyder....500 kč
  CC..X-men Milestones Messiah Complex...500 kč
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Ghost Rider by Jason Aaron 1,2 (komplet)...1000 kč
  CC.. Green Lantern by Geoff Johns 1,2 pouze komplet ...1000 kč
  CC.. Fantastic four by Hickman 1,2 pouze komplet ...1000 kč
  CC..Nova Saga 1,2 pouze komplet 1000 kč
  War of Realms...200 kč
  Justice League by Scott Snyder 0-4 včetně spin offu Drowned Earth odehrávající se současně se druhou knihou, je v pevné vazbě...pouze komplet ....1000 kč


  Valiant:
  Rai..150 kč
  Bloodshot 1-3...450kč
  Shadowman 1-3..400 kč
  Archer and Armstrong 1-3...400 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Harbinger Wars...200 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  God Country...200 kč
  DMZ Compendium 1...1000 kč
  Invincible Compendium 1...1100 kč
  Batman Gotham by Galight...100 kč
  Batman What happened with caped crusader...100 kč
  Spawn Hell on Earth..200 kč
  Wytches..150kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...8000 kč

  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1300 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot book 2...600 kč
  Bloodshot Reborn 1,2...1300 kč
  Bloodshot Salvation...650 kč
  Britannia...650 kč
  Divinity complete trilogy edition...1000 kč
  Ivar the Timewalker...600 kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  Liga spravedlnosti Alex Ross... 200kc
  Superman Alex Ross ...200kc
  Temná věž 1-2...300 kč
  NHM Elektra 150kč
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...200 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  DCKK Noví titáni...100 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  manga v čj a aj
  Ghost in the shell 1...200 kč
  Bleach 3in1 ...1-2...400 kč
  Green blood 1....150 kč


  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš17.6.2020Koupím
  Koupím Star wars Vader stíny a tajemství...

  Filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš17.6.2020Prodám
  Aktualizace, včetně cen

  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image
  Moon Knight by Lemire...800 kč
  Moon Knight by Bendis..800 kč
  Secret wars...1000 kč
  Immortal Hulk 1...650kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-3 by Jason Aaron...pouze komplet....5 000 kc
  Fatale 1,2 pouze komplet...2000 kc
  Invincible 1-3 a 5....1400kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....3500 kč
  Uncanny X Force by Rick Remender omnibus....2500 kč
  East of West 1,2 pouze komplet....1700kč
  Southern Bastards 1...400kč
  Animosity 1...500 kč

  Pevná vazba
  Absolute Justice League by Alex Ross and Paul Dini 1400 kč
  Batman Universe...400 kč
  Severed....400 kč
  Moon Knight by Huston a Benson 2-4, pouze komplet....600 kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  CC..Swamp Thing by Snyder....500 kč
  CC..X-men Milestones Messiah Complex...500 kč
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Ghost Rider by Jason Aaron 1,2 (komplet)...1000 kč
  CC.. Green Lantern by Geoff Johns 1,2 pouze komplet ...1000 kč
  CC.. Fantastic four by Hickman 1,2 pouze komplet ...1000 kč
  CC..Nova Saga 1,2 pouze komplet 1000 kč
  War of Realms...200 kč
  Justice League by Scott Snyder 0-4 včetně spin offu Drowned Earth odehrávající se současně se druhou knihou, je v pevné vazbě...pouze komplet ....1000 kč


  Valiant:
  Rai..150 kč
  Bloodshot 1-3...450kč
  Shadowman 1-3..400 kč
  Archer and Armstrong 1-3...400 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Harbinger Wars...200 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  God Country...200 kč
  DMZ Compendium 1...1000 kč
  Invincible Compendium 1...1100 kč
  Batman Gotham by Galight...100 kč
  Batman What happened with caped crusader...100 kč
  Spawn Hell on Earth..200 kč
  Wytches..150kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...8000 kč

  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1300 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot book 2...600 kč
  Bloodshot Reborn 1,2...1300 kč
  Bloodshot Salvation...650 kč
  Britannia...650 kč
  Divinity complete trilogy edition...1000 kč
  Ivar the Timewalker...600 kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  Daredevil Omnibus 1-4 pouze komplet...2000 kč
  Temná věž 1-2...300 kč
  NHM Elektra 150kč
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...200 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  DCKK Noví titáni...100 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  Cesta meče 1-3...komplet 400 kč
  Skalpy 1-10.. Pouze komplet.. 1500 kc
  manga v čj a aj
  Ghost in the shell 1...200 kč
  Bleach 3in1 ...1-2...400 kč
  Green blood 1....150 kč


  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš7.6.2020Prodám
  Aktualizace, včetně cen

  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image
  Moon Knight by Lemire...1 000 kč
  Moon Knight by Bendis..1000 kč
  Secret wars...1300 kč
  House of X, Power of X...750 kc
  Immortal Hulk 1...650kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-3 by Jason Aaron...pouze komplet....6 000 kc
  Fatale 1,2 pouze komplet...2000 kc
  Invincible 1-3 a 5....1600kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....4000 kč
  Uncanny X Force by Rick Remender omnibus....2500 kč
  East of West 1,2 pouze komplet....1700kč
  Southern Bastards 1...500kč
  Animosity 1...500 kč

  Pevná vazba
  Absolute Justice League by Alex Ross and Paul Dini 1400 kč
  Batman Universe...500 kč
  Severed....500 kč
  Moon Knight by Huston a Benson 2-4, pouze komplet....800 kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  CC..Swamp Thing by Snyder....500 kč
  CC..X-men Milestones Messiah Complex...500 kč
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Ghost Rider by Jason Aaron 1,2 (komplet)...1000 kč
  CC.. Green Lantern by Geoff Johns 1,2 pouze komplet ...1000 kč
  CC.. Fantastic four by Hickman 1,2 pouze komplet ...1000 kč
  CC..Annihilation 1,2...pouze komplet 1000 kč
  CC..Nova Saga 1,2 pouze komplet 1000 kč
  War of Realms...300 kč
  Justice League by Scott Snyder 0-4 včetně spin offu Drowned Earth odehrávající se současně se druhou knihou, je v pevné vazbě...pouze komplet ....1000 kč


  Valiant:
  Rai..150 kč
  Bloodshot 1-3...450kč
  Shadowman 1-3..450 kč
  Archer and Armstrong 1-3...450 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Harbinger Wars...200 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  God Country...200 kč
  DMZ Compendium 1...1000 kč
  Invincible Compendium 1...1200 kč
  Batman Gotham by Galight...100 kč
  Batman What happened with caped crusader...100 kč
  Spawn Hell on Earth..200 kč
  Wytches..150kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...10 000 kč
  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1400 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot book 2...600 kč
  Bloodshot Reborn 1,2...1400 kč
  Bloodshot Salvation...650 kč
  Britannia...650 kč
  Divinity complete trilogy edition...1000 kč
  Ivar the Timewalker...600 kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  Daredevil Omnibus 1-4 pouze komplet...2000 kč
  Temná věž 1-2...400 kč
  NHM Elektra 150kč
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...250 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  DCKK Noví titáni...100 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  Cesta meče 1-3...komplet 500 kč

  manga v čj a aj
  Ghost in the shell 1...200 kč
  Bleach 3in1 ...1-2...400 kč
  Green blood 1....150 kč
  Death note 1-6...450 kč


  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš31.5.2020Prodám
  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image
  Moon Knight by Lemire...1 000 kč
  Moon Knight by Bendis..1000 kč
  Vision by Tom King...700 kč
  Secret wars...1300 kč
  House of X, Power of X...750 kc
  Immortal Hulk 1...650kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-3 by Jason Aaron...pouze komplet....6 000 kc
  Velvet...650 kc
  Fatale 1,2 pouze komplet...2000 kc
  Invincible 1-3 a 5....1600kc
  Batman White Knight...600kc
  Tales from DC Dark Multiverse....500 kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....4000 kč
  Uncanny X Force by Rick Remender omnibus....2500 kč
  East of West 1,2 pouze komplet....2000kč
  Southern Bastards 1...500kč
  Animosity 1...500 kč

  Pevná vazba
  Absolute Justice League by Alex Ross and Paul Dini 1400 kč
  Batman Universe...500 kč
  Batman Black Mirror...700 kč
  Severed....500 kč
  Superman Earth one 1-3 pouze komplet...450 kč
  Moon Knight by Huston a Benson 2-4, pouze komplet....1000 kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  Colder omnibus.....800 kč
  CC..Swamp Thing by Snyder....500 kč
  CC..X-men Milestones Messiah Complex...600 kč
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...600 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Ghost Rider by Jason Aaron 1,2 (komplet)...1200 kč
  CC.. Green Lantern by Geoff Johns 1,2 pouze komplet ...1200 kč
  CC.. Fantastic four by Hickman 1,2 pouze komplet ...1200 kč
  CC..Annihilation 1,2...pouze komplet 1200 kč
  CC..Nova Saga 1,2 pouze komplet 1200 kč
  War of Realms...400 kč
  Guardians of the Galaxy by Cates 1,2 pouze komplet ...500 kč
  Silver Surfer Black treasury by Dony Cates...500 kč
  Justice League by Scott Snyder 0-4 včetně spin offu Drowned Earth odehrávající se současně se druhou knihou, je v pevné vazbě...pouze komplet ....1100 kč
  Sweeth tooth 3...350kč

  Valiant:
  Rai..150 kč
  Bloodshot 1-3...450kč
  Shadowman 1-3..450 kč
  Archer and Armstrong 1-3...450 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Harbinger Wars...200 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  God Country...200 kč
  DMZ Compendium 1...1000 kč
  Invincible Compendium 1...1200 kč
  Batman Gotham by Galight...100 kč
  Batman What happened with caped crusader...100 kč
  Spawn Hell on Earth..200 kč
  Wytches..150
  Gideon Falls 1-3...650 kč

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...10 000 kč
  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1400 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot book 2...600 kč
  Bloodshot Reborn 1,2...1400 kč
  Bloodshot Salvation...650 kč
  Britannia...650 kč
  Divinity complete trilogy edition...1000 kč
  Ivar the Timewalker...600 kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  Daredevil Omnibus 1-4 pouze komplet...2000 kč
  Temná věž 1-2...400 kč
  NHM Elektra 150kč
  NHM Sentry ...150 kč
  Swamp thing 1-4 (jednička černobílá)...1000 kč
  Černá palice 1-3...600 kč
  300...150 kč
  Batman Ticho souborná paperback...450 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...250 kč
  Superman Pro zítřek BB art 1,2 pouze komplet 300 kč
  Batman Dlouhý Halloween 1,2 pouze komplet, BB art...600 kč (jednička je poškozena)
  Batman Temné vítězství 1,2 pouze komplet,...500 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  DCKK Noví titáni...100 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  Maus 1,2...komplet za 300 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  Cesta meče 1-3...komplet 500 kč
  Cromwell stone...300 kč

  manga v čj a aj
  Země nezemě 1-4...300 kč
  Ghost in the shell 1...200 kč
  Bleach 3in1 ...1-2...400 kč
  Green blood 1....150 kč
  Death note 1-6...450 kč


  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš26.5.2020Prodám
  Prodám Infinity od Hickmana v pevné vazbě. Je značně poničena vazba, přebal je natrzeny a hřbet poškozený výrazně, ale vazba jako taková a strany jsou v pořádku, jde jen o hřbet a přebal.... 500 Kč...

  Filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš21.5.2020Prodám

  Modrá crew 1-8 a 11-13..pouze komplet... 1100 kc
  Batman Ticho souborné papeback.. 500 Kč
  Gotham central 1... 300
  Superman Pro zítřek 1,2 pouze komplet... 400 Kč
  Mdek Dlouhý zítřek pevná vazba... 350 kc
  Superman Mír na Zemi a JL Svoboda a Spravedlnost... Komplet 450 Kč

  V angličtině
  Batman damned... 250 kc
  Tales from dc Dark multiverze... 550 kc
  Invincible deluxe 1-3 a 5...1600 kc
  Daredevil by komplet Frank Miller komplet box set... 2500 kc
  Daredevil by Ed Brubaker omnibus 1,2..2500 Kč


  Filipmikolasek1@gmail.com
  606428895
 • Fimi
  Fimi mecenáš10.5.2020Prodám
  Prodám

  Modrá crew 1-8 a 11-13..pouze komplet... 1100 kc
  Batman Ticho souborné papeback.. 500 Kč
  Gotham central 1... 300
  Superman Pro zítřek 1,2 pouze komplet... 400 Kč
  Mdek Dlouhý zítřek pevná vazba... 350 kc
  Superman Mír na Zemi a JL Svoboda a Spravedlnost... Komplet 450 Kč

  V angličtině
  Batman damned... 250 kc
  Tales from dc Dark multiverze... 550 kc
  Invincible deluxe 1-3 a 5...1600 kc
  Daredevil by komplet Frank Miller komplet box set... 3500 kc
  Daredevil by Ed Brubaker omnibus 1,2..3500 Kč


  Filipmikolasek1@gmail.com
  606428895
 • Fimi
  Fimi mecenáš26.3.2020Prodám
  Prodám
  V angličtině Invincible deluxe 1-3 a 5...1600 kc
  Batman damned... 250 kc

  V češtině
  Myší hlídka 1-3... 800kc
  Alex Ross :
  Superman a Liga spravedlnosti... 500 komplet
  Metal 1,2...800 komplet
  Gotham central 1...300kc
  Zoldner... 200
  Mdek Moebius Dlouhý zítřejší pevná vazba .. 300
  Ghost in the shell 1...200
  Superman Rudá Hvězda...600
  Země nezeme 1-4...400
  Superman dlouhý zítřek bb art 1-2..komplet 400 Kč
  Lucifer komplet 3500 kc
  Modrá crew 1-8 a 11-13 (kromě Orbital a Legie 2)... Pouze komplet 1100 Kč...
  Filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš17.3.2020Prodám
  Zdravím, připomínám, celá má sbírka je k prodeji. Dejte vědět, kdybyste chtěli něco.
  Filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš10.1.2020Prodám
  Sága 1-8
  Bílý Lama pevná vazba
  Morbius pevná vazba
  Dobrodružství Jeronýmova Maucherota pevná vazba
  Techniknezi pevná vazba
  Slaine poklady Británie pevná vazba
  Myši hlídka 1-3
  Kniha hřbitovní 1-2
  Sin city pevná vazba 1-3,6,7
  Duchové mrtvých
  Ghost in the shell 1
  Tokijsky ghul 1,2
  Zeme Nezeme 1-4
  Ultimates 2 oba díly
  Kick ass 1,2, hitgirl
  Punisher - Matička Rus, dole je nahoře, dlouhá tma
  Temná věž 1,2
  Planetary 1,2
  Batman černá bílá
  Batman ticho souborna měkká vazba
  Green lantern 2,3
  Lex Luthor muž z oceli bb art
  Superman pro zítřek bb art
  Batman damned v aj
  Metal 1,2
  Upvo 4


  Filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.12.2019Prodám
  Přidám většinu sve sbírky v češtině, nechce se mi to vypisovat, mrkněte na sbírku a sekci prodám.. Série pouze komplet

  Prodám v aj
  INVINCIBLE Ultimate edition 1-3,5.. 2000kc
  Batman Black mirror hc 400kc
  Batman damned hc 300kc
  Wytches 200kc
  Justice league by Scott Snyder 0-3 (paperback) + Drawned Earth (hc).... 1200kc
  Moon knight by Huston Benson HC 2-4...1500kc
  Moon knight by Lemire deluxe 2500kc
  Moon knight by Bendis deluxe... 1000kc
  Goddamned deluxe 400 Kč


  Filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš13.11.2019Prodám
  Ahoj, prodám

  Spawn hell on Earth...300 Kč
  Temná věž Zrození pistolníka a Dlouhá cesta domů, komplet 400 Kč
  Tokijský Ghůl 1+2 komplet 200 kc
  Punisher Dlouhá chladná tma, Matička Rus a Dole je nahoře...komplet 400 Kč
  Moebius Dlouhý zítřek pevná vazba 450 Kč
  Green Lantern 2,3... 300 kč
  Planetary 1+2..300kc
  Superman Pro Zítřek 1+2 bb art komplet 400 Kč
  Dobrodružství Jeronýma Maucherota pevná vazba.... 450kc
  Ryby 300kc
  Ghost in the shell 1... 250 Kč
  Lex Luthor muž z oceli bb art... 300 kc
  Kniha hřbitovní 1+2 komplet 550 kc
  Knihy magie.... 300kc
  Slaine poklady Británie mdek pevná vazba 500 Kč  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš20.10.2019Koupím
  Koupím ukk Klan M, nabízím 500 Kč
 • Fimi
  Fimi mecenáš18.9.2019Prodám
  Ahoj, prodám

  Spawn hell on Earth...300 Kč
  Temná věž Zrození pistolníka a Dlouhá cesta domů, komplet 400 Kč
  Tokijský Ghůl 1+2 komplet 200 kc
  Punisher Dlouhá chladná tma, Matička Rus a Dole je nahoře...komplet 400 Kč
  Moebius Dlouhý zítřek pevná vazba 500 Kč
  Green Lantern 2,3... 300 kč
  Liga spravedlnosti new 52 paperback 1-4 komplet 600 Kč
  100 nábojů 1-3 komplet za 1000 kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš14.9.2019Prodám
  Ahoj, prodám

  Spawn hell on Earth...300 Kč
  Temná věž Zrození pistolníka a Dlouhá cesta domů, komplet 400 Kč
  Tokijský Ghůl 1+2 komplet 200 kc
  Punisher Dlouhá chladná tma, Matička Rus a Dole je nahoře...komplet 400 Kč
  Moebius Dlouhý zítřek pevná vazba 500 Kč
  Green Lantern 2,3... 300 kč
  Liga spravedlnosti new 52 paperback 1-4 komplet 600 Kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš14.8.2019Prodám
  Ahoj, prodám

  Spawn hell on Earth...300 Kč
  Batman Rebirth book 1...400 Kč
  Temná věž Zrození pistolníka a Dlouhá cesta domů, komplet 400 Kč
  Tokijský Ghůl 1+2 komplet 200 kc
  Punisher Dlouhá chladná tma, Matička Rus a Dole je nahoře...komplet 400 Kč
  Moebius Dlouhý zítřek pevná vazba 500 Kč
  Deadly class volume 1-6, komplet 1200 kč
  Green Lantern 2,3... 300 kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš12.6.2019Prodám
  Prodám popřípadě mohu dovést na crwecon..na cenách se dá domluvit

  Spawn book 1 2000kc
  Spawn book 2 550 Kč
  Spawn hell on Earth...300 Kč
  Batman Rebirth book 1...500 Kč
  Temná věž Zrození pistolníka a Dlouhá cesta domů, komplet 400 Kč
  Tokijský Ghůl 1+2 komplet 200
  Batman Ticho souborné paperback 600 Kč
  Punisher Dlouhá chladná tma, Matička Rus a Dole je nahoře...komplet 500 Kč
  Elektra 450 Kč
  Moebius Dlouhý zítřek pevná vazba 500 Kč
  Grandville 1-5...2000 Kč


  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš13.5.2019Prodám
  Prodám

  Spawn book 1 2000kc
  Spawn book 2 550 Kč
  Spawn hell on Earth...300 Kč
  Batman Rebirth book 1...500 Kč
  Temná věž Zrození pistolníka a Dlouhá cesta domů, komplet 400 Kč
  Tokijský Ghůl 1+2 komplet 200
  Alita 1, 300 Kč
  Batman Ticho souborné paperback 600 Kč
  Punisher Dlouhá chladná tma, Matička Rus a Dole je nahoře...komplet 500 Kč
  Deadpool Draculova pomsta.. 300 Kč
  Elektra 500 Kč
  Sandman preludia... barevné vydání...200 Kč
  Pochmurný kraj 1+2...700 Kč komplet
  Moebius Dlouhý zítřek pevná vazba 500 Kč


  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš24.4.2019Prodám
  Prodám
  V angličtině Deluxe knihy

  Spawn book 1 2000kc
  Spawn book 2 550 Kč
  Spawn hell on Earth...300 Kč
  Batman Rebirth book 1...500 Kč
  Thor god of thunder Deluxe 1,2...900kc
  Temná věž Zrození pistolníka a Dlouhá cesta domů, komplet 400 Kč
  Tokijský Ghůl 1+2 komplet 200
  Alita 1, 300 Kč
  Batman Ticho souborné paperback 600 Kč
  Punisher Dlouhá chladná tma, Matička Rus a Dole je nahoře...komplet 500 Kč
  Deadpool Draculova pomsta.. 300 Kč
  Elektra 500 Kč
  Sandman preludia... barevné vydání...200 Kč  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.4.2019Prodám
  Prodám
  V angličtině Deluxe knihy

  Spawn book 1 2000kc
  Spawn book 2 550 Kč
  Spawn hell on Earth...300 Kč
  Batman Rebirth book 1...500 Kč

  Temná věž Zrození pistolníka a Dlouhá cesta domů, komplet 400 Kč
  Tokijský Ghůl 1+2 komplet 200
  Alita 1, 300 Kč
  Batman Ticho souborné paperback 600 Kč
  Punisher Dlouhá chladná tma, Matička Rus a Dole je nahoře...komplet 500 Kč
  Deadpool Draculova pomsta.. 300 Kč
  Elektra 500 Kč
  Sandman preludia... barevné vydání...200 Kč  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš31.3.2019Prodám
  Prodám
  V angličtině Deluxe knihy

  Spawn book 1 2000kc
  Spawn book 2 550 Kč
  Spawn hell on Earth...300 Kč
  Batman Rebirth book 1...500 Kč

  Temná věž Zrození pistolníka a Dlouhá cesta domů, komplet 400 Kč
  Tokijský Ghůl 1+2 komplet 200
  Alita 1, 300 Kč
  Batman Ticho souborné paperback 600 Kč
  Punisher Dlouhá chladná tma, Matička Rus a Dole je nahoře...komplet 500 Kč
  Deadpool Draculova pomsta.. 300 Kč
  Elektra 500 Kč
  Sandman preludia... barevné vydání...200 Kč  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš4.2.2019Prodám
  Prodám...

  Batman Ticho souborné paperback jako nový 600 Kč
  Superman Pro zítřek komplet 1-2 bb art 350 Kč
  Temná věž 1-5 pouze komplet...1300 kc
  Tokijský ghul 1-6 pouze komplet...600 Kč

  V angličtině Dc Deluxe Rebirth (znovuzrození)kus za 450 Kč..jedna kniha obsahuje dvě volume, větší formát, bonusy, pevná vazba

  Batman kniha 1a2
  Flash kniha 1a2


  Spawn Origins Deluxe kniha 1, 2500 Kč výborný stav
  Spawn Origins Deluxe kniha 2, 500 Kč
  Spawn hell on earth..paperback 300 Kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš10.1.2019Prodám
  Prodám...

  Batman Ticho souborné paperback jako nový 600 Kč
  Superman Pro zítřek komplet 1-2 bb art 350 Kč

  Ukk 1-60, běžné používání, občas oděrka.. 11 000 Kč
  V angličtině Dc Deluxe Rebirth (znovuzrození)kus za 450 Kč..jedna kniha obsahuje dvě volume, větší formát, bonusy, pevná vazba

  Batman kniha 1a2
  Flash kniha 1a2


  Spawn Origins Deluxe kniha 1, 2500 Kč výborný stav
  Spawn Origins Deluxe kniha 2, 500 Kč
  Spawn hell on earth..paperback 300 Kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš27.12.2018Prodám
  Prodám...

  Batman Ticho souborné paperback jako nový 600 Kč
  Superman Pro zítřek komplet 1-2 bb art 350 Kč

  Ukk 1-60, běžné používání, občas oděrka.. 11 000 Kč
  V angličtině Dc Deluxe Rebirth (znovuzrození)kus za 450 Kč..jedna kniha obsahuje dvě volume, větší formát, bonusy, pevná vazba

  Batman kniha 1a2
  Flash kniha 1a2


  Spawn Origins Deluxe kniha 1, 2500 Kč výborný stav
  Spawn Origins Deluxe kniha 2, 500 Kč
  Spawn hell on earth..paperback 300 Kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš15.12.2018Prodám
  Prodám... vánoční slevy

  Batman Ticho souborné paperback jako nový 600 Kč
  Superman Pro zítřek komplet 1-2 bb art 350 Kč

  Druuna 1-3 komplet, pevná vazba, 2500 Kč včetně poštovného
  V angličtině Dc Deluxe Rebirth (znovuzrození)kus za 450 Kč..jedna kniha obsahuje dvě volume, větší formát, bonusy, pevná vazba

  Batman kniha 1a2
  Flash kniha 1a2


  Spawn Origins Deluxe kniha 1, 2500 Kč výborný stav
  Spawn Origins Deluxe kniha 2, 500 Kč
  Spawn hell on earth..paperback 300 Kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš6.12.2018Prodám
  Prodám... vánoční slevy

  Batman Ticho souborné paperback jako nový 600 Kč
  Superman Pro zítřek komplet 1-2 bb art 350 Kč

  Druuna 1-3 komplet, pevná vazba, 2500 Kč včetně poštovného
  V angličtině Dc Deluxe Rebirth (znovuzrození)kus za 450 Kč..jedna kniha obsahuje dvě volume, větší formát, bonusy, pevná vazba

  Batman kniha 1a2
  Flash kniha 1a2


  Spawn Origins Deluxe kniha 1, 2500 Kč výborný stav
  Spawn Origins Deluxe kniha 2, 500 Kč
  Spawn hell on earth..paperback 300 Kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš18.11.2018Prodám
  Prodám Druunu 1-3 v pevné vazbě pouze komplet....3000 Kč včetně poštovného

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš13.11.2018Prodám
  Prodám dckk 51 ks za 8000 Kč...jako nové, jednou čtené nebo jen prolistovane.

  Batman Ticho souborné paperback jako nový 800 Kč
  Superman Pro zítřek komplet 1-2 bb art 400 Kč

  Druuna 1-3 komplet, pevná vazba, 3500 Kč
  - první díl má známky opotřebení ale jinak je v super stavu, druhý perfektní stav a třetí je zcela nový zabalený. Cena včetně poštovného

  V angličtině Dc Deluxe Rebirth (znovuzrození)kus za 500 Kč..jedna kniha obsahuje dvě volume, větší formát, bonusy, pevná vazba

  Batman kniha 1a2
  Flash kniha 1a2
  Wonder woman kniha 1
  Batman Flash Buttom...300 Kč

  Spawn Origins Deluxe kniha 1, 3000 Kč výborný stav
  Spawn Origins Deluxe kniha 2, 600 Kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš25.10.2018Prodám
  Prodám dckk 49 ks za 7500 Kč...jako nové, jednou čtené nebo jen prolistovane.

  Punisher 1-4 za 800 Kč
  Batman Ticho souborné paperback jako nový 800 Kč

  V angličtině Dc Deluxe Rebirth (znovuzrození)kus za 500 Kč..jedna kniha obsahuje dvě volume, větší formát, bonusy, pevná vazba

  Batman kniha 1a2
  Flash kniha 1a2
  Wonder woman kniha 1
  Batman Flash Buttom...300 Kč

  Spawn Origins Deluxe kniha 1, 3000 Kč výborný stav
  Spawn Origins Deluxe kniha 2, 600 Kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš27.9.2018Prodám
  Prodám Dc Rebirth Deluxe za 550 ks jako nové jednou čtené. Pevná vazba, dvě volume souborně, bonusy a velký formát

  Flash kniha 1 a 2
  Wonder woman kniha 1
  Batman kniha 1 a 2
  Batman Flash buttom...350 Kč


  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš7.8.2018Prodám
  Prodám Dc Rebirth Deluxe knihy (v angličtině) za 550 kus- pevná vazba, velký formát, dvě volume společně, bonusy.

  Batman kniha 1,2 výborný stav
  Flash kniha 1,2 výborný stav
  Wonder woman 1 výborný stav

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš30.7.2018Prodám
  Prodám Dc Rebirth Deluxe knihy (v angličtině) za 600 kus- pevná vazba, velký formát, dvě volume společně, bonusy.

  Batman kniha 1,2 výborný stav
  Flash kniha 1,2 výborný stav
  Wonder woman 1 výborný stav

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš24.6.2018Prodám
  Profam v angličtině

  Black science volume 1-7 paperback 1700 Kč (Rick Remender)
  Saviour complete 250 Kč (Tod Mcfarlane)


  V češtině
  Tomb Raider 1+2 zabalené pouze kompletní 1000 Kč
  Topten 200 Kč
  Batman želvy Ninja limitovaná obálka zabalené nové 800 Kč
  Plášť 300kc
  Superman pro zítřek 1+2 komplet 550 Kč
  JLA 1 350 Kč

  Pište na filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš10.6.2018Prodám
  prodám

  Tomb Raider archivy 1 + 2 komplet 1400 kč
  Batman želvy ninja limitovaná obálka nové zabalené 700 kč
  Plášt 350 kč
  JLA 1 ...400kč
  Batman Snyder
  -Soví město - brož 200 kč
  -Soví tribunál - brož 200 kč
  -Smrt rodiny - brož 200
  -Temné město - pevná vazba 400 kč
  -Tajné město - pevná vazba 500 kč
  -Konec hry - pevná vazba 400 kč
  - Supertíha - pevná vazba 350 kč
  -Top ten - 200 kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš2.6.2018Prodám
  Prodám na crweconu, nechci rejžovat, na ceně se domluvíme

  Batman od Snydera 1-5,7-10, první tři paperback
  Joker
  Conan dcera pana mrazu pevná vazba
  Plášť
  Grandville 1 paperback
  Tomb Raider spisy 1-2 komplet zabalené nové
  JLA 1
  UKK hulkova planeta 1-2 komplet
  Batman a želvy limitovaná obálka ještě zabalená

  V angličtině
  Kill or be killed 1-2 - Brubaker
  Nemesis Mark Millar
  Saviour
  Spawn paperback 1-3
  Dc univerze by Mike Mignola

  Pro zamluvení pište na filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.4.2018Prodám
  Prodám

  1. Tomb Raider archivy 1+2 pouze komplet 1650 kč (zabalené nové)
  2. Conan, Dcera pána mrazu pevná vazba jednou čtené 400 kč
  3. JLA kniha 1 400 kč
  4. Deadpool 1+3 500kč
  5. Plášť 350 kč
  6. Technokněží pevná vazba 1600 kč (nové zabalené)
  7. Wolverine vs Hulk, comicsové legendy 13 Wolverine 4 komplet 300kč
  8. UKK
  -Hulk proti světu 400 kč
  -Spiderman Smutek 400 kč
  -Hulkova planeta 1+2 700 kč

  9. NHM 1-44 v perfektním stavu, čteno jen něco - 8500kč
  10. Batman New 52 (Scott Snyder) 1-5 a 7-10 (vše pevná vazba kromě Soví Město/tribunál a Smrt rodiny) 3200 kč
  11. Celá UKK1 tedy 1-60...dejte cenu..stav běžné používání
  12. Sandman 1 v barvě...200 Kč
  13. Batman a želvy limitovaná obálka nové zabalené...dejte cenu

  anglické
  1. Nemesis (Mark Millar) pevná vazba 300kč
  2. Kill or be killed (Ed Brubaker) 1+2 380 kč
  3. Spawn 1-3 (Todd McFarlane) brož 600 kč

  pište na filipmikolasek1@gmail.com, vše je samozřejmě bez poštovného, na Slovensko neposílám
 • Fimi
  Fimi mecenáš24.4.2018Prodám
  Prodám

  1. Tomb Raider archivy 1+2 pouze komplet 1650 kč (zabalené nové)
  2. Conan, Dcera pána mrazu pevná vazba jednou čtené 400 kč
  3. JLA kniha 1, 400 kč
  4. Deadpool 1-3, 500kč
  5. Plášť 350 kč
  6. Technokněží pevná vazba 1600 kč (nové zabalené)
  7. Wolverine vs Hulk, comicsové legendy 13 Wolverine 4 komplet 300kč
  8. UKK
  -Hulk proti světu 400 kč
  -Spiderman Smutek 400 kč
  -Hulkova planeta 1+2 700 kč

  9. NHM 1-44 v perfektním stavu, čteno jen něco - 9 000kč (200kč/kus)
  10. Batman New 52 (Scott Snyder) 1-5 a 7-10 (vše pevná vazba kromě Soví Město/tribunál a Smrt rodiny) 4500 kč

  anglické
  1. Nemesis (Mark Millar) pevná vazba 300kč
  2. Kill or be killed (Ed Brubaker) 1+2 380 kč
  3. Spawn 1-3 (Todd McFarlane) brož 600 kč

  pište na filipmikolasek1@gmail.com, vše je samozřejmě bez poštovného, na Slovensko neposílám
 • Fimi
  Fimi mecenáš31.3.2018Prodám
  Hulk proti světu...500 Kč
  Hulkova planeta 1+2 ...700kc
  Klan M...500 Kč
  Spiderman smutek...500kc

  Vše plus 60 Kč poštovné

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš8.3.2018Prodám
  Prodám v perfektním stavu jednou čtené/nový
  1. Predátor 1-4 omnibus (pouze jako komplet)…2000 kč
  2. Bílý Láma pevná vazba – nový zabalený…800 kč
  3. Tomb Raider archivy 1a2 – nové, zabalené (pouze
  komplet)…1800 kč
  4. Witchblade compendum 1 a 2 – nové, zabaleno, (pouze
  komplet)…8 000 kč
  5. Darkness compendum 1 – nové zabalené…3000 kč
  6. Hellboy Pekelná knižnice 1-3 – KOMPLET pouze,nové, zabalené…cenu nabídněte!!! (ještě se rozmýšlím)
  7. Nikdykde 1. Vydání…400 kč
  8. Technokněží pevná vazba – nová zabalená…2000 kč
  9. UKK Hulkova planeta část 1 – nová zabalená…400 kč
  10. Ultimate Spiderman a spol 1-18 + Ultimate F4 Zrod + Ultimate Spiderman Venom...1400 kč
  11. Plášť – výborný stav, jednou čtené…400kč
  12. Deadpool 1,2,3 ....600 kč
  13 JLA 1 ...jednou čtený....450 kč

  pište na filipmikolasek1@gmail.com...Praha, Brandýs nad Labem nebo pošta. Na Slovensko neposílám...vše je + poštovné
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.2.2018Prodám
  Prodám v perfektním stavu jednou čtené/nový
  1. Predátor 1-4 omnibus (pouze jako komplet)…...........2500 kč
  2. Bílý Láma pevná vazba – nový zabalený…..................800 kč
  3. Tomb Raider archivy 1a2 – nové, zabalené (pouze
  komplet)…...........................................................................2000 kč
  4. Witchblade compendum 1 a 2 – nové, zabaleno, (pouze
  komplet)…...........................................................................8 000 kč
  5. Darkness compendum 1 – nové zabalené…...............3500 kč
  6. Hellboy Pekelná knižnice 1-3 – nové, zabalené…....20 000 kč
  7. Nikdykde 1. Vydání….....................................................450 kč
  8. Technokněží pevná vazba – nová zabalená….............2000 kč
  9. UKK Hulkova planeta část 1 – nová zabalená…............450 kč
  10. Před Strážci, jednou čtené, výborný stav – měkká vazba
  (pouze komplet)…...................................................................900 kč
  -Komediant/Rorschach
  -Minutenami/Hedvábný přízrak
  -Sůva/Dr. Manhattan
  11. Plášť – výborný stav, jednou čtené…,................................450kč

  pište na filipmikolasek1@gmail.com...Praha, Brandýs nad Labem nebo pošta. Na Slovensko neposílám...vše je + poštovné
 • Fimi
  Fimi mecenáš20.10.2017Prodám
  Bílý Láma pevná vazba zabalený 800 kč
  Batman vol 1 I am Gotham (Rebirth)...aj... 200 kč
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš21.4.2017Prodám
  Prodám Pekelnou knižnici 2 za původní cenu, je zabalená, nerozbalená v perfektním stavu
  mám další zajímavý nabídky v Nabízím, tak podívejte

  mimo téma, lístek na Linkin park k podiu dne 11.6. za 3200 kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš22.3.2017Prodám
  zdravím, prodám

  první vydání Watchmen, čtené ale ve výborném stavu....nabízejte cenu

  Hellboy Pekelná knižnice 2
  Druuna 2 pevná vazba zabalená
  Sandman Preludia nocturna první vydání ČB
  Sandman Předehra
  Před strážci
  -Sůva...
  -Komediant...
  -Minutenami...
  Býlí Láma pevná vazba zabalená
  Temnými cestami zabalený pevná vazba

  ceny mám uvedené v Nabízím

  pište na filipmikolasek1@gmail.com

  z jiného soudku, prodám dva lístky na Linkin park, Simply plan, Enter Shikary a Machinegun Kelly k PODIU...jedná se o akci Aerodrome 11.6. 2017 v Praze... 3200/lístek
 • Fimi
  Fimi mecenáš5.2.2017Prodám
  Nemá to s komiks nic společného, ale prodám 6 lístků na Aerodrome Linkin Park, Enter Shikary, Machinegun Kelly a Simple Plan. Lístky jsou k podiu.
  Cena lístku 3500 kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.8.2016Prodám
  musím se vám pochlubit, povedl se mi husarský kousek, na aukru jsem vyhrál první tři knihy v pevné vazbě Hellboye, druhá a třetí kniha navíc první vydání dohromady za 1200 kč...prosím pochvalte mě

  PRODÁM

  Sandman Preludia Nocturna, první vydání 1000 kč
  jednou čtené UKK

  1602 1350 kč
  X-men Klan M 1000 kč
  Wolverine Zrození 1350 kč
  Hulk proti Světu 900 kč
  Spiderman Smutek 1000 kč
  Starý Dobrý Logan 2 ks 1000/ kus kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš18.7.2016Prodám
  prodám v perfektním stavu jednou UKK

  Wolverine Zrození
  Wolverine Starý Dobrý Logan 2 ks
  Spiderman Smutek
  Hulk proti světu
  X-men Klan M
  1602

  nabídky prosím na filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš30.6.2016Prodám
  Prodám jednou čtené v perfektním stavu, prosím pište nabídky

  UKK:

  Wolverine Zrození
  Wolverine Starý dobrý Logan 2ks
  Hulk proti světu
  1602
  Spiderman Smutek
  X-men Klan M

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.6.2016Prodám
  Till:
  ahoj na Sbazaru prodává Kolosálního Conana za 5500
 • Fimi
  Fimi mecenáš20.6.2016Prodám
  Prodám v perfektním stavu Ultimátní komiksový komplet, vždy nejvyšší nabídce, piště na filipmikolasek1@gmail.com

  X-men Klan M
  Wolverine Starej dobrej Logan 2ks
  Hulk proti světu
  1602
  Wolverine Zrození
  Spiderman Smutek
 • Fimi
  Fimi mecenáš19.6.2016Prodám
  firesnake: na netu mají Před Strážci pevná vazba za 650, je to hodně?
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.5.2016Prodám
  prodám druhé vydání Sandman Domeček pro panenky, je jako nový navrhněte cenu
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš2.5.2016Prodám
  prodám černobílé vydání Sandman Domeček pro panenky, stav jako nové, ceny nabídněte
  PS: mám dva kusy k prodeji
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš25.3.2016Prodám
  Koupím

  Sandman 2: Domeček pro panenky
 • Fimi
  Fimi mecenáš22.3.2016Prodám
  PRODÁM

  Arkham Pochmurný dům
  UKK Captain America Zimní voják 1 a 2
  Kasta Metabaronů paperback
  Zámek a klíč 1 Vítejte v Lovecraftu paperback

  SHÁNÍM, KOUPÍM VYMĚNÍM ZA:
  Batman Dlouhý Halloween 1
  Hellboy Pekelná knižnice 1

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.3.2016Prodám
  Nabízím
  Kasta metabaronů paperback 2500 kč
  Zámek a klíč: Vítejte v Lovecraftu paperback 1000 kč
  UKK Captain America: Zimní voják 1 + 2 1200 kč
  Arkham Pochmurný dům v pochmurném městě 1200 kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš22.9. 13:18Sběratelský klub
  Ale kdybys chtěl, prodám ti klasickou verzi...
 • Fimi
  Fimi mecenáš21.9. 16:42Pindárna
  someone prolog prologu?
 • Fimi
  Fimi mecenáš21.9. 16:14Pindárna
  To je ta kniha Jak pochopit ženu část 1?
 • Fimi
  Fimi mecenáš10.9. 08:00Pindárna
  Hoši vy si ty elaboráty čtete?
 • Fimi
  Fimi mecenáš9.9. 16:52Pindárna
  yogi: neznám... :-) ale hádám, že Ingested a Entrails neznáš zase ty... :-)
 • Fimi
  Fimi mecenáš9.9. 12:40Pindárna
  Právě jsem si přes uložto stáhl komplet diskografii Ingested a Entrails.... pošlete na mě PČR
 • Fimi
  Fimi mecenáš8.9. 19:03Pindárna
  Soul...vím že je u nás taky ale všeho moc škodí...
 • Fimi
  Fimi mecenáš8.9. 16:45Pindárna
  Dá se říct, že jak je to na streamu, je to i na uložto ve stejné kvalitě..já mám Netflix, HBO i D+ takže uložto už jen na hudbu a seriály a filmy které jsou mimo, aktuálně See, The Boys a Pán prstenů, nebo třeba Yellowstone, Black Bird, Mayor of Kingstone. Takže tak....
 • Fimi
  Fimi mecenáš8.9. 16:18Pindárna
  Já používám výhradně uložto a ať se každý posere třeba...
 • Fimi
  Fimi mecenáš2.9. 15:43Filmový a hudební klub
  Koukám že Pálava má právem těch 14%..

  Jinak začala třetí řada See, Pán prstenů, Elvis je na streamu na HBO, She Hulk běží, už jsou tři díly.
 • Fimi
  Fimi mecenáš2.9. 08:48Filmový a hudební klub
  Gmork jinak tedy Archspire zrušili účast na turné a místo nich je v soupisce Fallujah, znáš? To je taky moc pěkné
 • Fimi
  Fimi mecenáš2.9. 08:42Filmový a hudební klub
  Já je tedy nikdy neposlouchal ale znám je...tohle není má krevní skupina.naopak včera jsem zjistil že v březnu k nám přijedou Cannibal corpse s Ingested a Dark Funeral..no a 10.9. jdu na Obscuru a Persefone...prostě kvalitní večer
 • Fimi
  Fimi mecenáš2.9. 08:19Filmový a hudební klub
  Gmork aktuálně k práci poslouchám Exocrine, Ingested, Soilwork a Machine hrad. Gathering jsem ani nevěděl že ještě fungují upřímně
 • Fimi
 • Fimi
  Fimi mecenáš31.8. 10:45Filmový a hudební klub
  Darker tak co říkáš na nové Soilwork, Machine head a Darkane? Slyšel jsi už?
 • Fimi
  Fimi mecenáš30.8. 22:16Filmový a hudební klub
  Rozhodně Dabing street, okresní přebor, Zkáza dejvického divadla, Lajna....z českých filmů se mi jakože hodně poslední film líbil Teorie tygra, jinak tedy spíš nic z těch nových, ale jsem hodně zvědav na Žižku...potom tedy ještě Polda není špatný...
 • Fimi
 • Fimi
  Fimi mecenáš30.8. 19:57Filmový a hudební klub
  Doporučuji Black Bird, Mayor of Kingston, Yellowstone, Bloodline... samé skvělé seriály
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.8. 18:36Filmový a hudební klub
  Za mě tedy nemám s castingem vůbec problém..naopak, Gwendolyn jako Lucifer je skvělá...
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.8. 16:43Filmový a hudební klub
  Alfi no já ti nevím, seriál má jedenáct epizod a je tam dvanáct homosexuálních postav, možná víc..ale jak říkám, pro mě je to skvělý seriál...Hlavní představitel je dobrej..

  Milo ano a proto mi nevadí změna jak u Lucifera tak Gabriella ale vím že hodně lidí to nemůže překousnout ovšem na Tildu už zapomínají..
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.8. 11:59Filmový a hudební klub
  Za mě je Sandman skvělý, hodně se drží komiksu až tedy na abnormální množství homosexuality, i když ta je v předloze taky, ovšem ne v takové míře. To ovšem nijak nevadí, tedy ne mně. Já jsem spokojený a s klidem říkám že je to nejlepší DC seriál. Přesně toto jsem čekal od Lucifera, z kterého vylezla sračka. Zde je Lucifer výborný ( i když jej hraje žena, ale kritici jaksi zapomněli že Tilda hrála v Constantinovi taky anděla tuším Gabriela)
 • Fimi
  Fimi mecenáš27.8. 07:46Pindárna
  Definuj u Alias úspěch? Na základě čeho usuzujes že se jedná k úspěch?
 • Fimi
  Fimi mecenáš18.8. 14:45Sběratelský klub
  Milo děkuji
 • Fimi
  Fimi mecenáš17.8. 22:57Sběratelský klub
  Draco já myslel že nunin jsem já....
 • Fimi
  Fimi mecenáš17.8. 15:00Sběratelský klub
  Kde máš třetí Kmeny?
 • Fimi
  Fimi mecenáš17.8. 13:29Sběratelský klub
  Měl jsem všechny Knižnice, witchblade a darkness....conani mě nezajímají a Luther se mi nelíbil natolik abych chtěl to samé v kolosální edici. Ano prodal jsem to všechno. Pro mě to jsou poslední dva roky už jen prostě knihy které když mě nenadchnou, jde to z domu a taky jsem začal hodně číst on-line. Investice do tabletu se mi několikrát vrátila. Prodal jsem 25 deluxek Valiantu, hromadu dekuxek Image což defakto byl komplet Brubaker, Lemire, Hickman, rucka a další. No prostě to při mě má nyní jinou hodnotu než kdysi. Třeba klasické pláštěnky mám asi tři věci.
 • Fimi
  Fimi mecenáš17.8. 13:17Sběratelský klub
  Soulbringer člověče já už ani nevím... A co 11 ks Berserk Deluxe, 3ks Hellsing Deluxe a 6ks Blade of Immortal Deluxe? Je to chválihodné? Akira box set...přiznám se že jsem prodal i všechny kolosalky...
 • Fimi
  Fimi mecenáš17.8. 12:58Sběratelský klub
  Milo dobře, když to chceš takhle, tak teda ano, nesbírám komiksy.
 • Fimi
  Fimi mecenáš17.8. 12:08Sběratelský klub
  Draco, Milo: pořád mám ještě dvě plně knihovny komiksů. Takže sem jakž takž patřím...
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.8. 16:09Sběratelský klub
  Pěkný, to já už nemám ani jeden Mdek...to se taky musím pochlubit:-D
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.8. 12:13Slevy, výprodeje, bazary
  A právě že neměl, měl jsem koupit KVSN, Conan je něco, co mě absolutně nebere a nezajímá. Když už tak Slaine. To jsem měl kompletní, ale taky to nakonec šlo....bohužel, já jsem ten vůl, co to čte a když mám pocit že to nebudu číst znovu nebo mě to vyloženě nezaujme, prodám to
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.8. 12:12Sběratelský klub
  Milo uvažoval jsem nad variantou s Morfeem, ale nakonec si to přečtu asi on-line a ušetřím na jiné věci...
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.8. 12:02Slevy, výprodeje, bazary
  Milo tak Conana bych si taky nekoupil...doteď nechápu jak jsem si vůbec mohl koupit darkness a witchblade, už vím, já to nečetl, jen sbíral. No a jak jsem to přečetl, šlo to z baráku...
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.8. 05:58Slevy, výprodeje, bazary
  Milo kolosalka ne, tu v akci nedostaneš, spíš jako Alias...
 • Fimi
  Fimi mecenáš13.8. 11:52Filmový a hudební klub
  Předevčírem hráli mercyful fate s Diamondem...to byl zážitek, hned po nich cradle of filth, ale na to už nejsem...z toho jsem vyrostl...dnes francouzští Gorod a Leprous. Večer je zábava v podobě Mayhem. Dnes také Soen, Voivod, Insomnium a Solstafir...no poslední den za to stojí
 • Fimi
  Fimi mecenáš12.8. 14:59Filmový a hudební klub
  Norri Assassin... moc pěkné...dnes Artillery výborní...my jedeme příští týden na Coffee Death do Litoměřic...
 • Fimi
  Fimi mecenáš11.8. 15:01Filmový a hudební klub
  Teď hrají butcher babies, takové divadlo, včera Jinjer mnohem lepší..

  Norri no jo Lorna není pro každého, deathcore nemusí každý....zkus Slaughter to prevail, Osiah, Sign of swarm, Inferi, Spire of Lazarus, Rings of Saturn,
 • Fimi
  Fimi mecenáš10.8. 18:55Filmový a hudební klub
  Hele o tom nic nevím
 • Fimi
  Fimi mecenáš10.8. 17:51Filmový a hudební klub
  Mám pocit že Amenra hraje zrovna dnes někdy za tmy. No jo, tech kapel je mraky a ne všechny znám i já. Meshuggah znám, nelíbí. To házení je fajn ale jak na co...taky tu hrají Unearth, na to se nedá jen tak stát a nehýbat
 • Fimi
  Fimi mecenáš10.8. 17:33Filmový a hudební klub
  Yogi a Norri tak musím říct že Lorna Shore živě je skvělá...to byl masakr a neskutečná energie... znáte?
 • Fimi
  Fimi mecenáš9.8. 16:58Filmový a hudební klub
  Yogi je tu 151 kapel a ano většina z toho je pánských ale ženský jsou tu pěkné, všehochuť...

  Norri právě hrají ti Bloodywood, zajímavá hudba takhle živě, ale dnešní favoriti jsou pro mě Rivers of Nihil v šest hodin
 • Fimi
  Fimi mecenáš9.8. 11:12Filmový a hudební klub
  Norri mě tedy štve že zrušili účast Malevolence, Beyond creation, Shadow of intent a Soreption...ale zase budou Gorod, Rivers of Nihil, Unearth, Onsalught, Cannibal corpse, Me and that man
 • Fimi
  Fimi mecenáš9.8. 11:01Filmový a hudební klub
  To jsou ti Indové? Na ty jsem zvědav
 • Fimi
  Fimi mecenáš9.8. 09:03Filmový a hudební klub
  Darker mně se tedy ti poslední AA moc nelíbí...jsem teď na Brutalu tak třeba narážím na nějaké nové zajímavé kapely
 • Fimi
  Fimi mecenáš6.8. 08:37Filmový a hudební klub
  Gmork já teď objevil Spiritbox, celkem zajímavá muzika...
 • Fimi
  Fimi mecenáš6.8. 08:27Filmový a hudební klub
  Gmork To ti naprosto rozumím, já aktivně poslouchám přes 600 kapel takže si dnes už taky vybírám...van canto taky znám ale to jsem nikdy neposlouchal.. francouzský Atlantis chronicles znás? Exocrine jsou taky Francouzi,
 • Fimi
  Fimi mecenáš5.8. 21:19Filmový a hudební klub
  Gmork já ty amony sleduji hlavně protože je poslouchá žena moje, takže je doma slyším často kromě dalších jiných kapel...proto je tak nějak sleduji. Jinak Sabaton a powerwolf fakt ne, tyhle věci nejedu....teď se mi líbí poslední nové album Exocrine, Shinedown...
 • Fimi
  Fimi mecenáš5.8. 17:06Filmový a hudební klub
  Darker, gmork dnes vyšly noví Amon Amarth

  Jinak dnes také začal Sandman a prý to není špatné a taky nakonec vyšel nový Predátor a je to údajně výborné
 • Fimi
  Fimi mecenáš5.8. 08:05Sběratelský klub
  Já si vždy myslel jak budu litovat všech těch srcovek co jsem prodal, člověče vůbec...

  Yogi v kozi od Dorta.. vtipné, to by se prodávalo jako kolosální kolosalka
 • Fimi
  Fimi mecenáš4.8. 19:33Sběratelský klub
  Já třeba nelituji jediného prodaného komiksu
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: neveřejné
Mám: 59 (cca 24420 Kč)
Chci: 1 (cca 498 Kč)
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: neveřejné
Mám: 162
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0