mé recenze na hlavně zahraniční komiksy http://www.youtube.com/channel/UCQ3qnX7jTwzGEAaUxuvz6Tw/videos?view_as=subscriberCrwecon 2019 byl opět úžasný, potkal jsem plno známých a seznámil se a novými lidmi. Výborná akce, děkuji za tento skvělý den

Komiksy jsem začal sbírat až s nástupem UKK, tedy 2013 a pak se to nějak rozrostlo, takže jsem značně pozadu, ale snažím se. Jsem také fanoušek filmů a hudby, zejména heavy, hlavně thrash a death metal....
Co se týká komiksů, samozřejmě kdo by alespon chvíli nečetl superhero komiksy. Dnes můžu říct, že jsem už Marvelem a DC téměř přesycený, takže když už nějaký Marvel a DC, tak si hodně vybírám, jelikož už mě nemají jak posadit na prdel a jak překvapit.

Marvel vs DC?

Věčná otázka typu Metallica vs Megadeth, moje odpověd, Image, ale kdybych se měl rozhodnout, je mi to u prdele, nenadržuju ani jednomu, obojí má skvělé příběhy, ale i sračky nevídané. Kdybych si musel ale skutečně vybrat, tak Marvel z hlediska superhero, jelikož je zde plno postav, které mě zajímají, je jich více než těch, které mě zajímají u DC a to i přesto, že Batman je moje asi nej superhero postava....ale i ten už dnes nemá jak překvapit či posadit na prdel, Kingův Batman je tomu příkladem a to samé Snyderův...co se ale týká Vertiga, DC převažuje....čili Marvel z hlediska Superhero a DC z hlediska Vertiga...ale i tak má dc pláštěnky na které prostě nedám dopustit.

Ovšem co u mě naprosto vede na všech frontách je Image, kterému prostě DC ani Marvel nesahají ani po koule. Uzavřena serie a nazdar jdeme psát jinou serii, žádné tuny eventů kvůli kterým si musíte kupovat a číst dalších sto věcí, abyste byli v obraze, ne prostě jeden uzavřený ucelený příběh a nazdar a hlavně, originální serie, bez mantinelů, dospělé a ne superhero...samozřejmě až na výjimku Invincible, což je výborná uzavřená pláštěnka.

Valiant


Valiant je jednoznačně nejlepší superhero univerze, svěží vítr do tohoto žánru. Tam kde se Marvel a DC zastavilo a topí se na místě, jde Valiant ještě dál. Naprosto perfektní akční, bez mantinelů a omezení, dospělé, drsné příběhy s výbornými autory jako Jeff Lemire, Robert Venditti, Matt Kindt a kreslíři. Je hned několik serií, které jsou úžasní, ale nejlépe je celé to číst dle reading orderu tak, jako to dělám já, prožitek je potom ještě větší, asi nejlepší serie je X-O Manowar, Unity, Harbinger, Archer and Armstrong, Eternal Warrior

Manga
Jsem také čtenář mangy, ale nikoliv té pro mládež, která vychází u nás (čest výjimkám jako Země nezemě), ale trochu jiné, která u nás nemá šanci vyjít. Mangy jako Monster, Pluto, To your eternity, Vagabond, Vinland saga, Green Blood, Blame!, Girl from other side, Brides story, Planetes.

Oblíbení autoři

Mark Millar (Rudá hvězda, Old man Logan, Kick-Ass, Ultimates, Reborn, Nemesis, Empress, Reborn)
Ed Brubaker (Captain America, Kill or be Killed, Gotham central, Criminal, Velvet, Fade out, Fatale, Daredevil)
Warren Ellis (Fell, Planetary, Moon Knight, Injection, )
Mike Carey (Mezi řádky, Lucifer)
Neill Gaiman (1602, Sandman, Kniha hřbitovní, Kniha magie, Batman)
Bill Willingham (Mýty)
Brian Michael Bendis (Daredevil, Ultimate Spiderman)
Mike Mignola (Hellboy, ÚPVO, Batman, Aliens, DC universe)
Scott Snyder (Sovy, smrt rodiny, Black mirror, Gates of Gotham, Wytches, Swamp Thing, American vampire)
Jeph Loeb (Batman)
Oba Cugumi (Death Note)
Joe Hill (Zámek a klíč)
Jason Aaron (Thor, Skalpy, Southern Bastards, Avengers)
Jeff Lemire (Sweet Tooth, Moon Knight, After Death, Black Hammer, Descender, Roya City, Gideon falls)
Robert Kirkman (Walking dead, Outcast, Invincible)
Brian Vaughan (Y last man, Sága, Paper girls)
Jonathan Hickman (East of west, Black monday murders)
Rick Remender (Black science, Seven to Eternity, Low, Deadly Class, Tokyo Ghost, Punisher)
Matt Kindt (Bloodshot, Unity, X-O Manowar, Rai)
Robert Venditti (X-O Manowar)


Moje srdcovky, které stále přibývají

1. Lucifer
2. Mýty
3. Sandman
4. Hellboy
5. Sin City
6. Daredevil Omnibus Bendis
7. Batman (Ticho, Dlouhý Halloween, Temné vítězství, Black mirror, Neon, Gotham)
8. Sága
9. Mezi řádky
10. Maus
11. Zámek a klíč
12.Lazarus
13. Fade out
14. Shadowman
15. Ghosted
16. Sweet tooth
17. X-O Manowar
18. Unity
19. Archer and Armstrong
20. Divinity
21. Black Science
22. Deadly Class
23. East of West
24. Bloodshot


V současnosti se snažím tvořit vlastní příběhy a je jich hne několik, nápadů mám jak když nasereš kýbl, ale neumím kreslit, takže pokud je nějaký nadšenec co umí vzít barvy do správných rukou, nebráním se žádné spolupráci, domluvit se dá na všem...Nejlepší/nejoblíbenější UKK1
1. 1602/Old man Logan
2. Old man Logan/Punisher 1,2
3. Hulkova planeta 1,2/ Fantastic four Konec
4. Kravenův poslední lov/Klan M
5. Občanská válka/ Ghost rider

Nejlepší/nejoblíbenější UKK2
1. Sám Strach/Smrt Spidermana
2. Pavoučí Ostrov 1,2/ Na věky věků 1,2
3. Dětská křížová výprava/Thanos Nezbytný
4. Smrt Stacyových/Daredevil Na černé listině
5. Avengers vs X-men 1,2,3/ Kdo je Miles Morales

Justice League: No justice.....hodnocení 10/10 - DC comics
No justice slouží jako nulté číslo pro rozdělení týmů dalších seriú o různých Lig, ať je to klasická JL, JL Dark a JL Odyssey, kde každou píše jiný autor. Toto je výhradně od Scotta Snydera.
Liga bezprostředně odkazuje na Metal a Batman Who laughts, kdy po otevření Dark Univerza se do vesmíru dostali prastaří Bohové, obrovské bytosti říkající si Omega Titans, každý z nich zastupuje jeden aspekt základního měřítka života, Wonder, Enthropy, Wisdom a Mystery, kteří po celém vesmíru rozeseli semínka obřích stromů, které vyzařují a rozsévají tuto energii. Po letech se vrací ke každému světu a ta energie, která je daným světem posílena nejvíce bude pohlcena coby celý svět jedním ze zastupujících titánů. Připomínají marveláckého Galactuse.
Na toto přijde Brainiac, který unese veškeré hrdiny včetně padouchů, kterým problém přednese a donutí je spolupracovat. Boj se odehrává na planetě Colu, domovský svět Brainiaca, kde jednotlivý týmy hrdinů, které Brainiac poskládal bojují na čtyřech různých místech. Energie daných stromů se snaží vyrovnat tak, aby žádná nepřevažovala.
Mezitím na Zemi Amanda Waller hackla systém Brainiaca a dozvídá se o Titánech a semenech s tím, že právě nalezla jedno neaktivní semeno na Zemi. Potkává zde Green Arrowa, který na pomoc přivolá sbor Lanternů.
Samozřejmě na Zemi jsou semena aktivovány a z nich vyrostou obří stromy, jejichž energie Titány přiláká. Z této knihy následně dle daných týmů vzejdou týmy pro další serie. Kreslené je to úžasně, po dlouhé době skvělá Liga, je to lepší než New 52 a rozhodně než Rebrth. Snyder mě překvapil, celá Liga je velmi obsáhlá, megalomanská a plná postav. Rozhodně skvělý superhero komiks

Justice League: 1 Totality....DC comics Scott Snyder, Tynnion4....10/10Snyder na to skutečně ze široka a využívá skutečně hromadu věcí.Jeho Liga je neuvěřitelně obsáhlá a monstrózní. Hlavní postavou této knihy se dá říct, že je Lex Luthor, který sestaví svůj tým Legion of Doom a započne svůj plán na ovládnutí světa.
Hlavní premisou je zájem o Totality, útržek ze Source wall, zdroje veškeré moci mutlivesmíru, všech mutlivesmírů. Po otevření Dark Univerze se tento útržek oddělil a cestoval napříč časem a hmotou až dorazil na Zemi, kde o ní má zájem Luthor, který věří, že dosáhne neomezené moci. Aby mohl získat tuto moc, musí ovládnout a uvolnit Sedm tajných energií, klíč k nim získá od Vandala Savageho. Jedna z mocí je Umbrax, spektrum Ultraviolet, neviditelné spektrum, které v bytostech probudí jejich nejtemnější touhy, jejich pravou zlou stránku. Still Force, což je opozitum ke Speed force. Zájem o Totality, její usměrnění má samozřejmě i Liga vedena Martanem Manhunterem. Liga se rozdělí na subtýmy a každý řeší něco jiného.
Je to nádherně kreslené příběh je obsáhlý a vůbec nenudí. Rozhodně perfektní Liga Spravedlnosti, Scott Snyder je po dlouhé době skutečně perfektní.

Justice League: 2 Graveyard of Gods....DC comics Scott Snyder, Tynion IV,....8/10Druhá kniha je příběh, který se zaměřuje hlavně na Aquamana a tým Luthora, Legion of Doom, jehož členové jsou Cheetah, Joker, Grood, Sinestro a Black Manta. Na začátku vidíme rozhovor Batmana Who laughs s Luthorem. Batman WL vypráví Luthorovi o tajemné bytosti, o stvořiteli multivesmíru, o Perpetui, o účelu Source wall, která slouží jako vězení právě pro tuto postavu. Batman s Ligou dále pokračují v léčení Starmana a Zemi opouští Green Lantern, Martian a Hawkgirl. Letěli do Hawkworldu získat informace o Totality a tajemství, která ukrývá. Luthor pokračuje ve svém plánu, chce získat a uvolnit Sedm temných energií a udělá pro to vše, jako třeba že díky prastaré formuli Tear of excintion dokáže zabít boha Poseidona.
Následně začíná event Drowned Earth, která popisuje historii Atlantidy, jejího hrdinu Ariona, který měl sen o rozšíření oceánského života po všech oceánech a planetách po galaxii, jeho vizi sdílel Poseidon, který mu k tomu dal prostředky a představil mu Sílu života, další z Temných energií.
Volání skrze vesmír ovšem vyslyšeli staří bohové, z kterých se vyklubali okupanti a Atlantida s nimi v čele s Arionem musela svést boj. To je vše dávná minulost dávno zapomenuta. My sledujeme Aquamana s Wonder woman hledající Arionovu lod na Severním polu, kteří se snaží najít odpovědi. Lod naleznou a dokonce naleznou i klíč do Graveyard of God, ale uvolní mimozemského Krakena který zaplaví postupně celý svět vodou nakaženou tak že kdokoliv se jí dotkne, promění se v mořské monstrum, povoden postupně zaplavuje celou planetu. Artur se objeví v dimenzi Blood Reef, kde se setká s třemi mimozemskými oceánskými Bohy, kteří napadnou Zemi a z vesmíru na Zemi pošlou svou armádu.
Postupně se dozvídáme pravdu o Triumvirátu a jejich historii, o historii Atlantidy a Ariona. Luthor dále pokračuje ve svém plánu a Black Manta svádí po boku Triumvirátu boj s Aquamanem.
Není to špatné, ALE....existuje totiž přímo kniha Drowned Earth, která obsahuje jen boj Ligy s Triumvirátem, je obsáhlejší a bohužel obsahuje všechny sešity z eventu Drowned Earth této knihy....zde se dozvíme pouze o Luthorovém napadení Poseidona, o rozhovoru Batmana Who Laughs s Luthorem, o záchraně světa a zformování měsíce Supermanem, což je popsáno na pár stránkách...není to špatné ale to hlavní se dozvíme právě až v Drowned Earth....

Justice League Drowned Earth...Zack Snyder, .....10/10Drowned Earth se odehrává v průběhu druhé knihy, respektive rozšiřuje dění druhé knihy a to pouze ohledně Atlantidy, Sea Gods, kteří napadli Zemi a celou i zatopili zamořenou vodou, která promění každého ve vodní monstrum po pouhém dotyku. Kniha vypráví o dávném hrdinovi Atlantidy Arionovi, který společně s pomocí Poseidona chtěl rozšířit život, a to hlavně oceánský a sdílet stejný ráj života se všemi civilizacemi.
Liga je zde rozdělena na několik částí, Lantern, Martian a Hawkgirl zde ani nejsou. Artur s Dianou uvolní Krakena který touto zamořenou vodou zatopí postupně celou Zemi. Triumvirát Sea gods si pomalu podmanuje planetu, s pomocí Black Manty poráží Ligu Spravedlnosti a naplnují svůj plán. Liga je nucena získat informace o minulosti Ariona a Poseidona, zjistit, jak před mnoha lety Arion porazil Triumvirát. Vše samozřejmě není tak jak se zdá, zjištujeme, že Poseidon před lety otrávil Arionovu mysl a obrátil jej díky své sobeckosti proti Triumvirátu, který zprvu vůbec neměl zlé úmysly.
Arion, aby dokázal naplnit svůj cíl dostal od Poseidona dar, zdroj životní energie, který dokázal díky své krvi a Poseidonovým trojzubcem rozšířit po celém vesmíru. Když Triumvirát vyslyšel volání a přišel na Zemi, POseidon viděl, že Sea gods jsou neskutečně mocní a zalekl se, přemluvil Ariona, aby je zabil, jinak hrozí nebezpečí. Ten stvořil zbran, která je schopna zabít bohy, opozitní energii Life force, kterou získal of Poseidona...Tear of exctintion a uzavřel Sea Gods v Graveyard of gods..
Nyní je na Lize a hlavně na Arturovi, aby porazil opět Sea Gods, aby se vypořádal s pravdou o Poseidonovi.
Komiks je jedna velká akce od začátku do konce krásně kreslená, rozhodně výborná věc z DC o Atlantidě...velmi povedené

Justice League 3 Hawkworld...Scott Snyder, James Tynion IV..10/10Tento díl je velmi důležitý, protože se zde vysvětlí skutečně hodně a hodně obsahuje, Snyder na to jde skutečně zeširoka a jde o hodně, je to obsáhlé a megalomanské.
První sešit vypráví o Luthorovi, který zradí Jokera, který mu to náležitě vrátí, jediné, co je zde důležité je, že Luthor přichází o Jokera coby spojence.
Dále vidím zbytek Ligy, který opustil Zemi, Hawkgirl, Martiana a Green Lanterna, kteří dorazili do Thanagar prime, Hawkworldu pro informace. Kendra po setkání s energií Totality cítí, že s ní něco není v pořádku, její křídla vykazují neznámou energii a znaky.
Na Howkworldu jsou nejdříve vřele přivítáni, ale po chvíli zjištují, že vše není, jak se zdá a pro získání informací musí bojovat a obrátí pro sobě celý Hawkworld. Dozvídají se o Perpetue, o jejím probuzení a blížícího příchodu. Následně se děj přesouvá k Luthorovi, který pokračuje v uskutečnění svého plánu. Sledujeme jeho vztah k Martianovi a zjištujeme minulost jak Luthora tak Martiana, jejich dětství. Další sešit vypráví o Vandalu Savage, který jako první přišel na Zemi ke kontaktu s Totality a první tak získal o něm informaci, zjištujeme, že právě on Totality studoval celá tisíciletí až informace předal Luthorovi staršímu, který pro něj získal konkrétnější informace o Temných energiích a rozpoznal potenciál Totality.
Starman se konečně probouzí a mi zjištujeme, že ví jak svět zachránit, je potřeba doplnit energie chybějící v Source wall, což jsou Omega titans z No justice, které pomocí své moci přivede k Source Wall. Starman v sobě má všechny energie Totality. Bohužel, Luthor potřeboval plán, informace, a tak oživil Brainaca, s kterým napadl Source wall. Posledním chybějícím kouskem byla Kendra, která v sobě dřímala energii mrtvého Omega Titana z No Justice.

bohužel Luthor získal Totality a pomocí ní zničil Source Wall a získal spící Perpetuu, která se probudí až po odemknutí zbývajících Temných energií.
Kniha končí spojenectvím Luthora a Brainiaca, kterému Luthor otevřel oči a ukázal pravý potenciál Energií, co vše může dosáhnout a dozvědět se, co vše může se znalostmi získat.

Batman Damned....Brian Azzarello, kresba Lee Bermejo.....6/10


No, máme tu dalšího Batmana od Azzarella a opět to není nic moc, prostě takový lehce zapomenutelný příběh ovšem s perfektní kresbou, která to tahá nahoru z bezedného koše 1000000+1 příběhů Batmana v ranku průměr.
Batmana vidíme na začátku zraněného, pobodaného, utíká před policií, snaží se zavolat Alfrédovi, padá z mostu do řeky. Probudí se v bytě Johna Constantina, který je další hlavní postavou knihy. Batman si nic nepamatuje, vybavují se mu vzpomínky na dětský, na nějakého démona, který ho pronásledoval od útlého věku a znovu se objevil. V tom zjišťuje z televize, že Joker je mrtvý, musí to okamžitě vyšetřit a hlavně si vzpomenout, co dělal na mostě, ze které spadl.
Celý komiks se bohužel strašně filosofuje, promlouvá a dumá nad životem, jeho smyslem, hodnotami a zákony, příběh je spíše v pozadí.Brian pojal Waynovi trochu jinak, nebyli to takový světáci a ideální rodiče, jak se jeví. Jako není to špatné, objeví se zde i Zatanna, Swamp Thing, Harley a celý komiks tam také poletuje nějaký duch, možná démon, nedokážu přesně identifikovat. Jako celek to nepůsobí tak úžasně, jak by si možná komiks přál.

Kill or be Killed vol 1: Ed Brubaker.....hodnocení 8/10 - Image Comics

Další Brubaker a tentokrát s prvky nadpřirozena, Dylan je obyčejný kluk, který tak nějak trpí samotou, když ho ovšem navštíví jakýsi démon a řekne mu, aby zabíjel ty špatné, jinak zemře on sám, začnou se dít velké věci a Dylan rázem vidí a hledá v okolí špatné lidi a rozhodne se je zabíjet ve velkém. První díl je seznamovací, akce je v ní však tak akorát, to hlavní přijde ovšem v knize druhé. Není to nejlepší Brubaker, ale i tak je to pořád na té jeho klasické vysoké úrovni a vřele to doporučuji, pokud máte rádi dvojici Phillipse a Eda, tak určitě po tom sáhněte.

Kill or be Killed vol 2: Ed Brubaker.....hodnocení 8/10 - Image comics
Hodnocení zůstává více méně stejné. Na scénu přichází nové postavy a vůbec nenudí, akce je zde tedy více poskromnu než v první knize, ale to vůbec nevadí, protože to hlavní, co dělá tuto knihu tak skvělou je to, jak si Brubaker hraje s čtenářem a sám k němu kolikrát i hovoří a zkouší z toho, zda dával pozor několik epizod dopředu. Na scénu přichází i ruská sebranka, která nejspíš dostane větší prostor v další knize. Tuto knihu doporučuji, jestli máte rádi Brubakera, tak nesáhnete vedle. Je zde vše, co dělá Brubakera Brubakerem, ale nejvíc deprese a beznaděj, protože ta z Dylana přímo zeje. Snad se taky dozvíme, kdo je vlastně ten démon...Batman Whatever Happened To The Caped Crusader...Neil Gaiman 9/10 - Dc Comics

Tak trochu víc než dost jinak pojatej Batman. Opravdu to není ten klasickej Batman, kterýho nám tu chrlí Loeb, Snyder nebo Johns či Morrison, tohle jde více do hloubky.
SPOJLER:
Batman je mrtvý, na jeho pohřbu se sejdou však všechny známé postavy včetně všech klasických i neklasických padouchů, je zde i Bat family, Alfréd a Gordon, prostě všichni a každej dostane prostor k proslovu. Sledujeme vlastně takovou výpověd Alfréda proč dělá to, co dělá (vlastně on vytvořil téměř všechny padouchy, protože viděl, že Bruce je svůj pouze a jen za maskou). Co je ale výjimečné na tomto komiksu je to, že celé dění sleduje mrtvý duch Bruce s někým, s kým vede celou dobu rozhovor a pořád neví, co se vlastně děje a s kým si povídá. Je to klasický Gaiman plný filosofických zamyšlení nad životem a vše, co známe tak dobře z Death nebo Sandmana. Za mě super, tohle u nás nejspíš nikdy nevyjde.....je to fajn, upně jiný Batman, ale není to žádná rarita jako Year one, Black Mirror, Returns of BK nebo Death of family

Sweet Tooth Deluxe Book 1 ....Jeff Lemire 10/10 - Dc comics/Vertigo

Už se dlouho, aby mě nějaký komiks zcela pohltil a já mu uplně propadl. Jeden z nejlepších moderních autorů, Jeff Lemire vymyslel úžasný, drsný, syrový, postapokalyptický, utopický, akční scifi řežbu, ve které si najde místo i láska, city a emoce, o které jde nejvíce. Příběh pojednává o Gusovi, zvířecím hybridu žijícím s otcem v hlubokém lese. Celý svět pohltila nemoc a skoro všichni jsou mrtví, navíc čerstvě narozené děti jsou mutanti, zvířecí hybridi a nikdo neví, jak je to možné. O Guse se stará jeho normální otec, který ho naučí mluvit a číst, nakonec však podlehne nemoci a zemře. Gus je sám a navíc jej najdou lidé, kteří ho chtějí zajmout. Jsou zabiti drsným, nekompromisním, tichým a hrubý Shepperdem. Spolu se vydávají na cestu do Útočiště, kde jsou všichni hybridi v bezpečí....no, ale je jasný, že to tak není, Gus je odvezen do rezervace, kde se dělají na hybridech pokusy a tak dále...nakonec zjistíme, že Gus je něčím výjimečný a také sledujeme tragickou minulost Shepperda a jeho proměnu v trosku, kterou se stal.
Příběh je skutečně drsný a syrový, vlastně nic takového jsem ještě nečetl. Určitě je škoda, že toto nevyšlo u nás. Já jsem maximálně spokojený, hraní si s postavami Jeffovi jde výborně,dialogy jsou úžasné a kolikrát i pobaví, Gus je životem mimo les nepolíben, je naivní a důvěřivý a s tim právě Jeff krásně pracuje....dlouho jsem nečetl tak dobrý komiks.

Batman Rebirth Deluxe 1...Tom King 8/10 - DC comics
No konečně jsem to dočetl a musím říct, že je to velmi povedené. Jsem tak nějak zvyklý na Batmana Snydera, Loeba, Brubakera ale Tom King byl pro mě velká neznámá a já myslim, že jako nástupce po Snyderovi je adekvátní a zvládl to tak nějak obstojně. Deluxe kniha obsahuje první dvě knihy, tedy I am Gotham a I am Suicide a mezi tím je pár stránek, jeden sešit, jako ukázka z Kingova Night of the monster men.
I am Gotham představí dvě nové postavy, dva nové hrdiny, sledujeme jejich historii a motivace a pomalu zjišťujeme, že nejsou zas tak dobří, tedy ne jeden z nich. Příběh vede ke konfliktu a objeví se i Liga. Okolnosti vedou k Venomu a postavě Psycho Pirate a Batman zjištuje od Amandy, že za vším stojí Bane, který drží Piráta u sebe, Batman jej potřebuje, aby mohl vyléčit novou kamarádku z řady nových hrdinů a vydává se tedy na ostrov k Banovi a to už je druhá kniha.
I am Suicide, Batman aby uspěl, musí z Arkhamu vytáhnout nějaké druhořadé padouchy v čele s Catwoman a vzhůru na ostrov za Banem. Kniha je plná filosofických keců, moudrých proslovů a úvah nad životem, vlastně se tam vcelku nic neděje. V první třetině sledujeme nábor hrdinů, v druhé cestu na ostrov a prodírání se přes stovky vojáků k Banovi a jeho následná porážka a na konci konfrontaci Batmana a Catwoman na střechách Gothamu a jejich prohloubení milostného vztahu. Bane přežil a volá po Venomu a to bude třetí kniha, na kterou se těším..

První kniha je za 9/10, opravdu se mi líbí, je to klasický Batman a nové postavy jsou fajn a povedené a rozhodně mě zajímají. Druhá kniha je vcelku nuda, ale utekla rychle a rozhodně navnadila na Bana v masce a s Venomem, který zde neměl společně s maskou 6/10 . Jako první dvě knihy Rebirth Batmana celkem dobré a na další se těším.

Batman Rebirth kniha 2 .....Tom King.. 5/10, DC comics
Tak jsem konečně dočetl druhou deluxku, na kterou jsem se po knize první fakt těším.První kniha se jmenuje I am Bane, takže je jasný, o co půjde. No z vězení Santa Prisca přichází do Gothamu Bane pro Psycho Pirata, kterého zavřel Batman do Arkhamu. Sledujeme kontrast dospívání Bana a Bruce a mezi tím nekonečnou drsnou perfektně nakreslenou bitku hlavních protagonistů. Bane se porazí partu Robinů, které oběsí, ale nebojte, Batman je zachrání pomocí Supermana, zmocní se Cat woman, Gordona, Duka a za jejich výměnu chce Piráta. Batman odmítne a utíká do Arkahmu, kam ho Bane následuje. Bane se cestou Arkhamem musí probojovat skrze kvantum známých padouchů až dojde k Batmanovi. Pořádně mu rozbije držku, až si jeden řiká jak to může Batman vydržet...mezi tím promlouvá Batman ke své matce a náhle dá Banovi čelo a nejspíš mu zarazí nos do mozku, jelikož Bane je jednou ranou poražen.....a to je vše. nebýt té dokonalé kresby, je to pěkná sračka, vlastně je to jen jedna velká rubačka bez příběhu, zajímavých zápletek nebo nějakého děje.
Druhá kniha se jmenuje War of riddle and joke. Riddler chce vyřešit největší hádanku na světě a sice Batmana, jeho příběh, motivaci a kdo to je, ale chce to udělat dříve, Batmana zabije Joker, který ho chce také zabít a nikdo z těchto dvou nechce, aby jej druhý předběhl. Takže se postaví proti sobě a každej na svou stranu zverbuje Bat padouchy a všude jsou mrtvoly, se kterýma Batman ani Gordon nic nezmůžou. Batman tedy zprostředkuje pozvání na jídlo RIddlera a Jokera u Bruce Wayna. Zde vidíme jen kecy a kecy kde se každej snaží ospravedlnit své jednání. Brucovi jde o blaho Gothamu a tak nabídne milion dolarů tomu, kdo přemluví Bruce o to kdo má větší právo zabít Batmana. Za ty prachy bude moct naverbovat padouchy toho druhého a potom zabít Batmana....Batman následně podnikne razantní krok, přidá se k Riddlerovi a domluví se s ním na tom, že společně porazí Jokera....následně Riddler Batmana zradí a dochází k souboji mezi Batmanem Jokerem a Riddlerem....je to fakt zápletka vytažená z prdele, vůbec ne zajímavá, nijak akční, nijak detektivní, prostě nic....opravdu ukázková nuda, komiks je hrozně ukecanej a navíc je to celé dělané jako vyprávění mezi Brucem a Selynou...opravdu nudááááááááá

God country... Donny Cates 7/10 - Image comics

O tomhle jsem prostě nevěděl, co si mám myslet. Našel jsem to čistě náhodou a hodnocení to mělo celkem dobré, navíc to kreslil skvělý Geoff Shaw jehož kresba je absolutně výborná a zde to není jinak. Příběh pojednává o starci s Alzheimrem a něhož se neochotně bude muset postarat jeho dospělý syn, což se nelíbí manželce a dceři. Zní to celkem nudně, ale to není jistě všechno. Jednou přijde na texaský venkov nebo statek či zapadákov velká bouře doprovázející velkého démona. V tu chvíli vidíme vyléčeného starce (Emmeta) s obrovským mečem a navíc je vyléčený, jak jedním úderem božským mečem zabije démona. Celý děj se točí ohledně těch čtyř postav, které jsou velmi zajímavě pojaté, dialogy dávají smysl a hezky se to čte. Do toho zjištujeme původ meče Valofax, jeho vznik a odkud se vzal. Meč navíc mluví k ostatním a vypráví celou historii své existence. Mezi tím jeden z největších bohů, vlastně vládce bohů a dobyvatel a stvořitel Valofaxu, mocný Attuma posílá své syny pro meč. Emmet se nevzdává a bojuje a dál nebudu prozrazovat. Děj je takovej jednoduchej a velmi předvídatelnej až tedy na pár věcí, ale jak jsem již napsal, velkým plusem komiksu je kresba, která je fenomenální. Příběh tedy nic moc, ale končí samozřejmě otevřeně a tak nějak tuším, že další knihy budou už nabušeny pořádnou akcí, jistě do toho půjdu.

Colder omnibus... Paul Tobin 10/10 - Dark horse

Tak tohle byla neskutečná jízda, z které jsem se ještě pár dní vzpamatovával. Větší ukázku násilí a brutality a nechutnosti a znechucení jsem viděl snad jen ve Spirále, ale bohužel, tohle není Itó, nebo spíš, bohu dík. Příběh vypráví o Declanovi, pacientem v psychiatrické léčebně, kterou zachvátí požár, náhle se zde objeví démon v podobě člověka z nějaké dimenze, Nimble Jack a prokleje Declana. Po téměř 70 letech (současnost) vidíme Declana, který ani o den nezestárl, je stále proklet a samozřejmě se vrací i Nimble Jack.
V průběhu knihy po probuzení Declana zjištujeme, že Declan má schopnost léčit šílené lidi, vysát z nich šílenství a prostřednictvím těchto lidí se dostat do temného světa, dimenze šílenství a strachu, odkud pochází Nimble Jack, který se naopak šíleností živí a posiluje jej. Jeho jediný smysl života je dovádět lidi k šílenství, poté se dostanou do jeho říše a následně je zabije tím nejbrutálnějším způsobem. Nešetří se zde ženy, děti, zvířata a smrti jsou skutečně nechutné. Daclana se ujala a celým příběhem jej doprovází Reeze, ošetřovatelka a později i přítelkyně, která mu pomáhá s bojem s Nimble Jackem. V druhé knize zjištjeme něco z minulosti Declana, jak se dostal do léčebny, kdo to vlastně je a co dělal v minulosti. Z temné dimenze přichází Swivel, démon složený pouze z prstů. Kudy chodí, tudy seká lidem prsty a shromažduje je jako hnojivo pro svou úrodu šílenství. Vše proměnuje v démony a netvory tvořené pouze z prstů. Ve třetí knize se opět vrací Nimble Jack a Declan musí svést poslední bitvu a možná obětovat vše, co je mu drahé, aby protivníka porazil. Konec je strhující a nečekaný, žádné klišé ani tuctovka. Celkově komiks a příběh je velmi originální. Komiks vyšel ve třech knihách nebo komplet vydání v omnibusu. O kresbu se postaral Juan Ferreyra, jehož portréty a vyobrazení násilí a zabíjení je kolikrát až za hranou.

Thor God of Thunder deluxe book 1... Jason Aaron 9/10 - MarvelAaron je známý důrazem na postavy, propracovaným dějem a drsnějším pojetím a to vše se dá najít i zde. Od Thora jsem tohle nečekal a už vůbec ne, že prohlásím, že tohle byl nejlepší Thor, kterého jsem dosud četl. Sledujeme dění okolo Thora ve třech časových obdobích. Mladý Thor, nehoden Mjolniru, Thor avengers, jak ho známe a starý Thor s bílím fousem, jedním okem a železnou rukou Ničitele (toho z prvního filmu), který je sám ve zničeném opuštěném Asgardu. Jejich linky se spojují a nakonec se spolu setkávají. To ovšem není to nejlepší na tomto komiksu. Nejzajímavější a nejlepší věc příběhu je prostě záporák Gorr, kterýmu prostě věříte a chápete jeho pohnutky a motivaci. Gorrovi od malička rodiče vtloukly do hlav náboženské sračky, bohové jim pomohou, bohové se o nich postarají, ale sám Gorr začínal o bozích pochybovat a když při obraně jeho rodiny zemřela matka a otec, přestal věřit v bohy a začal je nenávidět, nikdy mu nepomohli a nyní si zaslouží zemřít. Přísahal smrt všem bohům. Když se dostal k mocné zbrani, Necro sword, stal se z něj zabiják bohů, lépe řešeno Řezník bohů. Pozabíjel za dlouhé roky miliony bohů. Setkal se s mladým Thorem a jeho dalšími časovými inkarnacemi. Thorové se musí spojit a naposledy bojovat s Gorrem, než vypustí Godbomb, jenž zabije všechny bohy, které zotročil a již zapomněli na svou minulost, nebo bohy, kteří ještě žijí ve svých domovinách.
Komiks je nádherně kreslen, to se musí uznat, není to zmatené ani chaotické. Dávám plný počet, tohle jsem nečekal a já jdu hned na další knihu.

Thor God of Thunder deluxe book 2... Jason Aaron 8/10 - Marvel

Příběh se opět zaměřuje na Thory z různých časových období jako tomu bylo v předchozí knize. Unworth Thor je zde však upozaděn a hraje spíše druhé housle, vlastně je jen v jednom příběhu. Hlavní část tu tvoří klasický Thor avengers, který se vrací na Zemi, ale nejdřív musí svést boj s Malekithem, který uprchl ze svého vězení a za pomoci svých přívrženců z řad Temných elfů zabijí všechny elfy ve své zemi a rozpoutává občanskou válku. Thor nemůže jen tak do Svartelheimu přijít a sejmout Malekitha, byl by to neoprávěný vstup do cizí země a válečný akt, a tak se dává dohromady tým připomínající Společenstvo prstenu, tým tvoří Thor, trpaslík, obr, temný elf, světlý elf, troll a další nějaké bytosti a společně jdou proti Malekithovi, který je však vždy o krok před nimi. no a my sledujeme jejich putování, souboje s ním a dalšími bytostmi magického světa Iggdrasilu. Moc pěkně se na to kouká, čte a užívá, určitě nejlepší část knihy. Malekith končí tak jak končí a Thor se tedy vrací do Midgardu, kde je Asgardia, část Asgardu poletujících nad povrchem Země. Do toho je tam nový agent Roxxonu který samozřejmě sleduje své zájmy a pouští se do křížku s Thorem, kterého obviní z neoprávněného vniknutí a zničení majetku. Thor se tak musí poprat s právem ale má to v piči. Agent se navíc dokáže vlivem pokusů Roxxonu proměnit v mocného Minotaura....no prostě sledujeme takové laškování těchto dvou postav, které potom končí odletem Asgardie ze Země. S Friggou odcestuje i rakovinou onemocněná Jane Foster....není to nic moc ale je to krásně kreslené, jistě je to dobré, ale mě to moc nenadchlo. Mezi tím vším sledujeme příběh starého Thora a jeho vnuček, který prochází vyprahlým a mrtvým Midgardem, na který přicestuje Galactus a svádí boj s Thorem...je to velký souboj na několik stránek a rozhovor mezi Thorem a Galactusem...je to pěkné, úžasné akční a monumentální.....jako druhá kniha je rozhodně slabší než ta první ale stejně ji doporučuji, protože na konci je něco, co potom změní celý příběh na několik knih dopředu.....Thor se stává Unworthy


Lazarus deluxe kniha 1.. Greg Rucka 10/10 - Image comics

Greg je pro mě autor velice podobný svým talentem Edu Brubakerovi a jak dokazují v serii Gotham central, tak nejsem daleko od pravdy. Lazarus je všude propagovaný jako jedna z výborných serií a je ohromná škoda, že něco takového nevychází u nás, protože něco takového tu prostě v ČR chybí.
Jedná se o post apo utopickou záležitost, ve které si svět rozdělilo několik rodin, které vládnou velmi tvrdou rukou. tvoří aliance a nepřátelství mezi sebou. Hlavní rodina tvoří Carlyle, která je klasická kmotrovská rodina o otci a několika sourozencích. Každá rodina má svého modifikovaného a geneticky upraveného velitele jednotek a bezpečnosti, kterému se říká Lazarus, k boji používá meč a nezná slitování, jsou maximální loajální ke své rodině, mistři v boji, strategií a používání zbraní. Připomíná mi to trochu Hry o trůny, jen z jiné doby a z jiného pojetí. Je to hodně drsné, krvavé ale hlavně propracované do detailů. Práce s postavami je na vysoké úrovni, soucítíte s nimi a to i s padouchy. Postavy jsou skvěle napsané to prostě jsem viděl naposledy u Skalpů a Mýtů, takhle dobře napsané postavy. Nebudu vyzrazovat děj, ale asi si při podobnosti s GoT dokážete představit, jak moc dobré to je. Tohle je za maximální počet

Wonder Woman Rebirth deluxe book 1... Greg Rucka 9/10 - Dc Comics
Předem musim říct, že na Wonder Woman vůbec nejsem, ale na tohle jsem slyšel jen chválu, navíc to píše můj velmi oblíbený autor Lazarusu a Gotham Centralu, Greg Rucka a kresba je prostě nádherná, Liam Sharp je skutečně borec, na kterého se nechytá ani Jim Lee.
Kniha popisuje několik příběhových linek, první je o Dianě ve své Themysciře od útlého věku, kde najednou do ráje havaruje Trevor, vše najednou připomíná film. To vše je minulost a my sledujeme její počínání si v novém světě, ve kterém se jí chopí spolu s Trevorem Barbara Ann, čili budoucí Cheetah. Diana se začlenuje do společnosti, nejdříve je držena jako neznámá osoba a společně s Barbarou, která hledá stopy po řeckých bozích a amazonkách mnoho let. Sledujeme, jak přichází ke svým schopnostem, zjištuje, co umí Lano pravdy, že rozumí zvířatům, že má nadlidskou sílu a rychlost, že umí létat a plno dalšího. je to velmi příjemná podívaná, krásně kreslená a moc pěkně se to čte a nenudí to. Zároven vidíme další linku, kde je Wonder Woman už roky na Zemi, byla součástí Ligy a již není s Trevorem, dokonce zazní i to, že vlastně byla se Supermanem. Zoufale se potřebuje vrátit domů, a tak se vydá do lesů, hledat Cheetah, aby jí pomohla se dostat domů. Sledujeme rozhovor mezi nepřáteli, nakonec ji Cheetah odpustí a spojí se s ní, ale musí utíkat před přívrženci boha, který Barbaru proklel, ve stejný okamžik ve stejném městě je Steve Trevor se svou skupinou, jsou zajati a následně osvobozeny Wonder Woman a při zabití boha se z Cheetah stane opět Barbara. Následně sledujeme jejich linku, kde pomáhá Dianě hledat cestu domů. Ovšem pořád zjištuje, že něco nesedí, cítí se pořád oklamaná. Nakonec zjištuje, že není v Themysciře, že nikdy nebyla a byla oklamaná, nepamatuje si cestu domů. Celou knihu sledujeme jak s děním hýbe tzv. Sear group což je anagram pro ARES group, tato skupina šíří serum strachu a agrese, který chtějí rozpustit po celém světě, Diana musí rychle jednat. Objevuje se Ares, s kterým Diana svede boj po přesvědčování, aby neproléval krev a ušetřil životy lidí. Ares chce polohu Themysciry, aby se dostal do ráje a viděl opět své dcery, ale když zjistí, že si Diana nepamatuje polohu, že tam vlastně nikdy nebyla, naštve se a svede se boj....Diana vyhrává a tisk jí dává jméno Wonder Woman ....

musim říct, že je to příjemné čtení, neřekl bych, že dám WW tolik bodů, ale opravdu mě to bavilo

Flash Rebirth deluxe book 1... Joshua Williamson 7/10 - Dc Comics
Flashe jsem upřímně nikdy moc nemusel, ale tohle je prý dobrá serie a navíc to píše autor Nailbiter, takže to přece nemůže být marné. Není, první volume je opravdu nášup akce a dobře napsaného příběhu. Vidíme Wallyho Westa jak cestuje Speed Force přesně jako v úvodním komiksu do Rebirthu, Flash jej zachrání a je následně informován o někom v pozadí, kdo jim ukradl roky života a vzpomínky, o někom do tajně tahá za nitky. Následně se Wally jde přidat k týmu Titans, aby zjistil odpovědi na otázky.
V Central City se náhle rozohní bouře, která začne z lidí dělat rychlonožky a my zjištujeme, že bouře je vyvolána uměle někým v pozadí celého příběhu. Flash si to nechce nechat jen tak líbit a cítí zodpovědnost za nové rychlíky, a tak je začne trénovat. Do toho se stane rychlík i z Barryho kolegy, který v minulosti přišel o bratra, jehož podezřelý vrah zůstal na svobodě. Samozřejmě spolu začnou bojovat proti zločinu, jenže August má jiný názor na spravedlnost. Noví rychlíci zjištují, že jim Speed force dala i jiné schopnosti, například vystopování speed force na dálku, vyvolání blesků atd. v Pozadí sledujeme náhle nového tajemného záporáka, též rychlíka, který si říká Godspeed a je třeba ho porazit, jelikož zabijí rychlíky a odsává jim jejich speed force, což z něj dělá ultimátního běžce.
Nebudu tu spojlerovat, protože to už bych vám vyzradil celý příběh a jelikož je v příběhu velký zvrat, připravil bych vás o překvapení. Každopádně se to krásně čte a je to opravdu promakaný krásně nakreslený komiks a dopručuji ho, za mě výborné 10/10 Flash mě opravdu nadchnul
Druhá kniha už je o mnoho slabší, kresba je tak nějak stejná, ale ten příběh a padouch je jak vycucaný z prstu. Kid Flash se chce zalíbit Flashovi, chce jeho důvěru, a tak poruší slib a vydá se najít nového záhadnýho padoucha v ulicích, Shadowse alias Shadese. Po tom, co je uvězněn v Shadowlandu, zemi stínů a temnoty, dostává se do této dimenze i Flash a my zjisštujeme, o co vlastně padouchovi jde. Pán stínů už tak moc pán není a stíny si dělají co chtějí, jeho láska a Iris jsou uneseny a je třeba je z Shadowlandu dostat.
Tohle nebylo vyloženě trapné, ale ani nijak převratné...za mě průměrný hrdinský komiks 5/10....naštěstí poslední stránky slibují v dalším příběhu Cpt. Colda

Invincible ultimate colection kniha 1.. Robert Kirkman 8/10 - Image comics


Konečně jsem měl možnost si přečíst komiks, o kterém se říká, že je to to nejlepší co superhrdinský žánr nabízí. No první kniha téhle ultimátní kolekce mě přesvědčila tak napůl. Je to prostě Kirkman, komiks nabízí plno skvělých dialogů jak jsme u Roberta zvyklí, skvělé akce a hodně krve, která teprve přijde v tom pořádném množství v dalších knihách a to opravdu v množství markantním. Invincible nabízí všechno, co čekat od tohoto žánru, je tu humor, skvělá akce, dobře napsané postavy, ale také násilí, brutalita, hrdinství jako takové. Hodně to připomíná Spidermana, jelikož sledujeme život mladého středoškoláka, který má schopnosti téměř supermanské.

Hlavní postavou je Mark Grayson, jehož otec je největší superhrdina Země, Omni man. Jeho matka je normální člověk, o svém manželovi moc dobře ví, kdo je a bere to jako samozřejmost. také zjištujeme, že Omni man není tak uplně člověk ale mimozemštan, který příšel z vesmíru ochranovat planetu. Sledujeme Markovo počínání ve škole a s holkama. Země je plná superhrdinů a různých týmů, s jedním takovým se Mark zkamarádí a my sledujeme jejich vzájemnou chemii. Poté je zde největší tým Země, Guardians of the globe, který je následně celý vyvražděn. Jeden z těchto členů mrtvého týmu je oživen a vrhá se po Omni manovi a my zjištujeme, že to právě on je všechny zabil. Na to přijde Mark, který si říká Invincible, otec mu vysvětlí pravdu. Před mnoha lety se jeho lid snažil dobývat všechny planety v okolí, kdo byl slabý, tak se podvolil a pokud se bránili, byly vyvražděni, kdo měl potenciál být silný, byl vyvražděn. Nejdřív ovšem vyhladili veškeré slabé z vlastní planety a následně přišli s plánem, že na každé planetě zůstaně jeden člen, který ji bude udržovat slabou a připravenou k obsazení. Protože, Guardians of the Globe byli silní, museli být zavražděni. Omni man přemlouvá syna aby se k němu přidal, že lidé jsou slabí a nicotní a že jeho žena pro něj nic neznamená, celé ty roky se přetvařoval a lhal. To se nelíbí Markovi a svede s otcem drsný krvavý souboj, při kterém zničí hromadu mrakodrapů atd. Mark je poražen svým otce, který se okamžitě vydává do vesmíru se slzami v očích.

Hrozně se těším, co bude následovat

Moon Knight deluxe Jeff Lemire.....10/10Tohle je doslova a do písmene cesta do hlubin Moon Knightovi duše. Více než superhero je to čirý psychologický komiks, kde sledujeme Marca v psychiatrické léčebně, kde se ho snaží celou dobu přesvědčit, že Moon Knight a Khonsu neexistují, že nic není z toho skutečné. Mark zároven bojuje se svou poruchou kdy promlouvá a konverzuje s několika svými imaginárními přáteli, představami a vizemi, samotný Khonsu k němu promlouvá a naopak se ho snaží přesvědčit, že léčebna je vězení a ředitelé včetně vychovatelů jsou jen zlé převtělení egyptských bohů. Mark se vdává na útěk a musí se dostat do reality, jenže to není tak jednoduché.
Taky skutečně absolutně netušíme, co je skutečné a co jsou jen Marcovy představy, sledujeme několik různých linek, kde každá je linka Marcova imaginárního já, on nejen že má rozdvojenou osobnost, on ji má snad rozčtvrcenou..Lemire skutečně upekl velmi netradiční komiks o superhrdinovi a tato postava je po jeho serii ještě mnohem zajímavější....není to superhero jako od Bendise, nebo akční drsnárna jako od Hustona, je to hooodně.. psycho

War of Realms..Jason Aaron, Rusell Dauterman...8/10

Jedná se o završení Aaronova Thora, který začal serií God of Thunder a pokračoval Mighty Thorem, takže pokud nemáš načteno toto, tak budeš mít velké rezervy a mezery v příběhu War of Realms. Jedná se o vrchol Malekithovi války říší Yggdrasilu, kde poslední bitva je právě v Midgardu. Hrdinů je zde mraky a bojuje se na více frontách napříč snad všemi říšemi. Malekith je skutečně výborný padouch a má na své straně hromadu spojenců, Lokiho, Darrio Aggera, Trolly, Anděli, Temné elfy, Enchantress, Mrazivé obry, Surturovu dceru.
Během šesti sešitů dostaneme neustálou akci několika týmů, které plní nejrůznější úkoly s tím, že hlavní postavou je Thor, jehož linka zde vrcholí a stává se opět worthy, jsou zde ale další velmi známé postavy a všechny linky napříč Thorovi serií se uzavírají, vrací se Necrosword, Venom odkazuje na svou serii od Catese atd...taky jsou zde celkem originální nápady jako že Daredevil zastoupí Heimdalla coby pozorovatele říší, Odin oblékne specielní iron man brnění od Starka. Objeví se zde netypické postavy jako Punisher, Blade, ale bohužel jen málo z nich dostane prostor, protože se neustále něco děje...vrací se dokonce i další Thorové z minulých řad, King Thor a Unworthy Thor a také Mighty Thor.
Co mi vadí, je umělá nucenost cpaní nesmyslných postav do míst, kde by neměli být. Případem je Strike tým, který se vydává do Jotunheimu, aby našel Thora. V týmu je Cap, Wolverine, Spiderman, Luke Cage a Iron Fist....nikdo neumí létat, nikdo nemá brutální moc ani sílu, ale jdou do země Mrazivých obrů.....bohužel se zde neobjeví ani Xmeni nebo mutanti, snad kromě Logana, a přesto se válka týká doslova celé Země, to mě trochu štve.
Kresba je úchvatná a už jen kvůli ní to stojí za to....
Komiks rozhodně doporučuji, je to řežba jako prase, která ovšem místy působí směšně a nesmyslně, ale jako zakončení je to adekvátní. Malekith jako hlavní padouch celé serie je skutečně ďábelský.....
 • Fimi
  Velmi povedené, Daniel Warren Johnson nezklamal a naservíroval svou klasickou drsnou akci plnou brutality a emocí. Rozhodně nečekejte klasický superhero sluníčko. Kvalita zaručena.
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.2. 22:27Válka říší
  Na tomto je super, že je to jedna velká akce plná zajímavých nápadů, kresba Dautermana je úžasná, je tam plno postav co se neustále rubaj atd. Prostě závěr velkého runu jak má být byť jsem čekal víc, ale jsem spokojený. Bohužel v našich hájích a luzích před tímto vyšel naprosto nepodstatný Thor a vše důležité tu nevyšlo, takže neznalci přijde hromada věcí naprosto nesmyslná a hlavně neznámá, ale to je kámen úrazu už aktuálního zmiňovaného Thora. Za mě velice dobré, ale něco mi tam přeci chybí.
 • Fimi
  Fimi mecenáš25.11.2020 08:06Avengers #03: Válka upírů
  Hromada postav, zbytečné kecy, ale alespoň se to věnuje Bladovi a upírům a v pozadí se něco kuje s Ghost riderem, za mě fajn průměr, škoda že se nedrží témat předešlých dvou knih. Úvod s Fistem byl ale fajn, taky u toho mohli zůstat.
 • Fimi
  Avengers je to nejhorší, co Aaron pro Marvel píše a i když se mi jeho série více méně líbí a první tři booky byly dobré nebo průměrné, tohle je kardinální slabota. S Válkou říší to má společného minimum, spíš se jí jen otře a vše podstatné nechává samostatné knize, nic zásadního se zde nestane a já pořád nemám pocit, že čtu komiks o Avengers, což by mělo být to nejlepší co Marvel vydává. Tohle nesahá ani po kotníky výborným Avengers od Bendise a už vůbec ne těm od Hickmana. Další díl věnující se světu a plejádě Ghost riderů je mnohem lepší, doporučuji těm, co by po tomto s tím chtěli seknout. Tohle se veze na vlně těžkého podprůměru a špatného mainstreamu.
 • Fimi
  Fimi mecenáš24.11.2020 20:35Berserk #03
  Celý díl jedna velká brutální akce... Paráda a ta kresba, úžasné... protivník jen jak vystřižen z Věci
 • Fimi
  Fimi mecenáš13.7.2020 12:56Berserk #01
  Výborně čtivé a chytlavé. Za mě nejlepší manga série tohoto žánru co u nás vychází.. A protože to mám v jiném provedení a vazbě, nebudu hodnotit, aby tu nevznikl poprask. Každopádně mohu jen doporučit. Kdo má rád dobrodružnou fantasy akci, měl by sáhnout po tomto
 • Fimi
  Fimi mecenáš10.4.2020 12:28Sága Valty
  Příjemná obsáhlá jednohubka. Bylo to moc fajn a kresba taky výtečná
  VYBÍRAL skutečně jede a šlape mu to. Více takových
 • Fimi
  Absolutní pecka, perfektní kresba, zajímavý příběh... Konečně to u nás vyšlo, po dlouhé výborná manga série ...
 • Fimi
  Fimi mecenáš10.2.2020 20:00Batman: Zatracení
  Mám to v originále, takže hodnotím obsah nikoliv české vydání. Za mě krásně kreslený nic. Jak já říkám, nevadí že je to hovno, ale hlavně, že krásně voní... Prostě Azzarello mi na Batmana nějak nepasuje, to už se mi líbí více Noel, který Bermejo dělal komplet, tam mi přijde, že pro to má větší cit než Azzarello. V porovnání s např Luthorem od stejné dvojice je to diametrálně horší... Na druhou stranu ovšem lepší než Batman Já jsem todlecto a Já jsem tamhlecto
 • Fimi
  Zakončení jsem čekal v poradně akčním magickém drsném stylu, když už se vše vrací a vrcholí s Mr. Miserym, který nás doprovází celou sérií, voz je super a není to tedy ten jeden padouch co se objeví v jednom sešitu, jen aby byl rázem během dalšího sešitu poražen. Poslední dva sešity jsou vyloženě lákadla na další knihu a poslední sešit s Cleou mě vyloženě nebavil. Každopádně super série, Aaron pláštěnky psát umí.
 • Fimi
  O trochu horší než předešlé díly, ale pořád čtivé, originální a zábavné. Každý sešit se věnuje nějakému protivníkovi a mně zdaleka nejzajímavější přišel ten s Orbem. Konečně se taky vrací Mordo a růžky vystrčil i Dormammu. Aaronovi to neskutečně sedne.
 • Fimi
  Aaron tady fakt válí, poznáváme 100+1 dalších kouzelníků Marvelu, kresba velmi zajímavá, padouch výbornej a celkově velmi čtivé. Aaron zřejmě ujíždí na vzití hrdinům jejich schopnosti a jejich následné vypořádání se s tím, viz Strange bez magie, unworthy Thor.
 • Fimi
  Fimi mecenáš4.12.2019 23:58Temné noci - Metal
  Snyder to bere skutečně hodně ze široka, vrací se ke svému Batmanovi a ukazuje nám, jak to měl nejspíš promyšlené od začátku, už od dob Sovího Tribunálu. akorát mi přijde, že je zde vše možné a vše nějak hrozně lehce lacině jednoduché a vysvětlené. Hromada okecávání ukazující, že jde skutečně o hodně. Ty kruhy labyrintu Odboje mě už tolik nebavily, spíš ta hlavní linka Metalu, nějakého kovu, o kterém nám na každé stránce Snyder řekne tak desetkrát, abychom jó už konečně pochopili, že za vše může kov a průzkum a ejhle už od počátku věků bylo všem temným silám jasné, že jednou vznikne nějaký Batman, který bude klíčem všeho....no, nějak to vše zapadá dohromady, je to lepší než Snderův Batman, než celý Rebirth, než Snderův All star...vlastně jsem za to rád, protože právě na toto naváže později Snyderova Liga
 • Fimi
  Fimi mecenáš3.12.2019 14:07Essex County
  Jeff opět válí a Paseka nasadila neskutečný kalibr...za mě nejlepší věc co jsem za poslední roky četl. rodinná dramata napsaná s lehkostí a přesto v sobě ukrývají hodně. Výborné a kresba je klasický Lemire, ty jeho čmariky žeru.
 • Fimi
  Fimi mecenáš1.12.2019 00:04Rváč
  Já prostě Lemira žeru, jeho styl a to hlavně autorské věci. Ta skycoidní kresba mi sedne, rozpyté pozadí oblohy, primitivní čáry máry, prostě super. Postavy a příběh, tohle je život, napsané s lehkostí ovšem se silným příběhem trosek někde v prdelákově, to je přesně Jeff Lemire...doufám, že tu u nás Lemire bude vycházet stále častěji, už ted od něj vychází hodně a nějak věřím, že to neskončí...
 • Fimi
  Jak to ten Aaron dělá, že ve svých seriích Thorů má tak skvělé kreslíře, Ribic, Dauterman a ted Mundo a Ward. Tady platí několikanásobně více než v jeho Avengers, že je třeba znát předešlé, což skutečně si odhaduji říct sráží hodnocení lidí, kteří to prostě nečetli. TO není můj případ a právě o to víc, že čtu celou Aaronovu Thoří pouť, jsem si toto užil maximálně. Za mě skvělý. Prostě Aaronovi Thor sedí každým coulem, vrací se zde k nedokončený linkám, které navíc ještě posouvá dále, viz King Thor a jeho neteře. Linka s Phoenix Wolverinem zajímavá, Doomem s mocí dávných Avengers taky skvělá a hlavně perfektně nakreslená a inkovaná. Já jsem spokojen.
 • Fimi
  Fimi mecenáš27.11.2019 16:11Murena #01: Cyklus matky
  Tohle je nádhera, nejlepší Vybíral doposud. Jedna z nej knih 2019, vazba, velikost a samozřejmě příběh.. Úžasný.. Nenapadá mě jediné minus. Úžasný historický komiks.
  Vybíral se u mě stává top českým vydavatelem protože co komiks to skvělý zážitek a vždy se mi trefí do noty. Doufám, že tímto bude pokračovat a rozhodně se těším na další jeho věci...
  Jak píše Gmork, takových hovadin u nás vychází a věci jako Murena aby člověk pohledal...
 • Fimi
  Tady se už fakt nic neděje. Pořád je to fajn, vztahy se proplétají, ale pořádně nic se nestalo... Jeden z těch slabších dílů této telenovely
 • Fimi
  Klasika od Můra, prostě klasika, žádná sláva ani průser. Ono se Supermanem je to těžký, pořádnej příběh abys pohledal.
 • Fimi
  Svět Palice se nadále rozšiřuje a zde v tom největším měřítku, pravda o událostech a hrdina konečně v, vstala z popela a dobře z toho hrdinům rozhodně nebude..Lemir postupně dává skládačku dohromady a já mu to fakt žeru. Skvěle napsané postavy a důkaz že superhero se dá pojmout i v dnešní době pořád originálně...
 • Fimi
  Velmi příjemné, naprosto uvolněné a pohodové čtení. Sympatické dětské postavy, úžasná kresba a žádná hluchá místa.. Výborné
 • Fimi
  Fimi mecenáš9.10.2019 20:28Mýty #15: Růženka
  Naprosto úžasné, tohle je jedna z nejlepších sérií, neuvěřitelně čtivé, chytlavé a zábavné a pořád zajímavé plné skvělých nápadů.
 • Fimi
  Kdybych mohl, dám tři a půl a možná i čtyři hvězdy. První polovina byla úžasná, linka s Namorem povedená. Namor se naštve, všude po oceánu udělá bordel a to se samozřejmě nikomu nelíbí a každý to chce řešit a pošle na něj lidi a dochází ke konfrontaci. Důvody a motivace Namore jsou naprosto pochopitelné a i trochu osobně s ním souhlasím. Tahle část byla super, ale pak se to náhle zvrhne do neskutečné přehlídky kreslených postaviček v řádu desítek a člověk, aby se v tom vyznal. Aaron začne vytahovat nejbéčkovější postavy z posledních stran příručky superhrdinů, jeden jako druhý je zaměnitelný a nezajímavý. Samozřejmě musí vytáhnout ruskou verzi Avengers, kde prostě každý musí mít ekvivalent k Avengers. Proč nevymyslí originální postavy, proč ruský Iron man, ruský Cap..Namor mi přijde až moc přepálený mocí a sílou. To, že seřezal Avengers i s Ghost riderem jsem teda nečekal. Je to rozhodně trochu horší než předchozí díl, ale kdyby to mělo jen tu linku s Namorem na šest sešitů, dám tomu pět hvězd, ale poté to s upíry a Coulsonem a Squadrom Justice league supreme je už šíleně překombinované....vrcholem je romance Thora a She Hulk....určitě pokračovat budu, ale musím říct i přes mou lásku k Aaronovi, že toto je jeho nejslabší pláštěnka....Třetí kniha se věnuje upírům tak uvidíme...

  sumasumárum Aaron rozjíždí perfektní nápady, nasranost Namora a pomsta za jeho křivdu, znečištění suchozemci oceány, konflikt Avengers a Rosse, který skrze vládu sestaví vlastní tým, ruští Avengers...vše dobré nápady, ale ta FORMA.....jinak kresba je pěkná a líbivá, hlavně konverzačka Ghost Ridera a Odina.
 • Fimi
  KONEČNĚ je to tady, komiks, na který čekal nejeden fanoušek DC, pro které je tohle naprostá povinnost. Pokud existuje něco lepšího než toto v DC pláštěnkovém mainstreamu, je to Green Lantern New 52, nebo rozhodně je to tomu rovno. Johns upekl úžasný příběh, Kubert to skvěle nakreslil. Jsem skutečně strašně rád, že zrovna toto vyšlo u nás a ted už nepotřebuju z DC snad nic...rozhodně ne z Ligy. Vlastně si nepamatuju, že by po tomto a GL přišlo něco tak kulervoucího a myslím, že dlouho nepřijde...
 • Fimi
  Tohle už není ten Batman, po žalostném bum bác Já jsem Bane přichází přehlídka bum bác všech Gothamskych padouchů, kreslíř se skutečně vyřadil a není to špatné. Batmanovske gro a kouzlo je zcela vytraceno, konflikt dvou padouchů působí groteskně a jejich motivace směšně. Upřímně jsem se tím pronudil a po tomto díle jsem se sérií mám pocit skončil.

  Čteno v originále
 • Fimi
  Fimi mecenáš23.8.2019 21:11Kick-Ass 2: Nářez 2
  Tohle je tak blbý a v mnoha věcech reálný až je to skvělý a zábavný... Millar prostě umí. K tomu všemu násilí, vulgaritám a zábavě to má i děj, který nenudí a drží na pozornosti. Perfektní
 • Fimi
  Tohle je ryzí akční noir jako prase..asi to není lepší než jednička ale stejně... nejlepší série od Millera, originální a ta kresba je fantastická, alespoň mně dostala...
 • Fimi
  No tohle mi hodně připomnělo situaci Alexe Rosse, kde je příběh triviálně debilní a obyčejný, ale všichni stříkaj a rosí se z malby. Mám silný pocit, že zde je to totožné. Příběh je skutečně prosťounký, obyčejný a tuctový, ovšem malba úžasná a dechberoucí. Bohužel ale ne natolik, abych na úkor malby ignoroval příběh. Je to fajn fantasy s monumentálním vizuálem a do další knihy půjdu, ale mě Segrelles rohlíkem neopije.
 • Fimi
  Fimi mecenáš13.8.2019 14:58Ryby - Útok z hlubin
  No, není to Spirála ani Tomie, ale pořád je to ten Ito. Příběh je trochu obyčejný, jak je to vlastně zvykem, ale ta kresba a znázornění bizarností je absolutně odporně úžasná, i když to nejlepší od Ita Ryby jistě nejsou. Když už příběh konečně nabírá spád a nějaké tempo a cítíte posun ke konci a nějakému vysvětlení, příběh bohužel končí a my se o původu ryb, jejich motivaci nedozvíme absolutně nic a to je to hlavní co mě štve a za co dávám bod dolů. Příběhy na konci byly sice zajímavé, ale totálně k ničemu, radši bych ty stránky vyplnil příběhem Ryb.
 • Fimi
  Teda tohle mě celkem vzalo. Když už si člověk myslí, jak je Alvar kladná postava, tak se ukáže v tom nejtypičtějším Jodorowském stylu a najednou je tu každej sráč. Incest, brutalita, násilí, sex, vše tu je a do toho naprosto ohromující kresba....zde platí jedno pravidlo, které se potvrdí hned několikrát a sice, že na každou svini se vaří voda a že tu těch sviní je.
 • Fimi
  Sakra tady už jde do tuhého. Přesně toto je moje krevní skupina, smyčka se začíná zatahovat a konec přišel v tom nejlepším...
 • Fimi
  Lepší než předchozí díl, vrací se ikonický padouch a kdo nezná minulost Flashe, tak bude totálně v řiti, protože právě to se tu řeší. Kresba je moc fajn a závěrečný souboj je moc pěkný. Flash rozhodně patří mezi to nejlepší.ze znovuzrození, nenechte se ovšem mýlit, je to spíš jednooký král mezi slepími, každopádně je to fajn.
 • Fimi
  Fimi mecenáš9.7.2019 22:53Thanos #02: Lom bohů
  Jako jo pěkné to bylo ale ve výsledku je to takový klasický mainstream. Líbí se mi ale jak to rozšiřuje ten Marvel vesmír a dozvíme se i pár nových věcí, Thanos je krásně popisován jako prostě ten obávaný sráč a ke slovu se dostane i sympatický Thane..za mě fajn i když první kniha byla lepší. Ovšem moc pěkný byl souboj otce syna. To bylo hezčí než kdejaký souboj Supermana...
 • Fimi
  Fimi mecenáš9.7.2019 19:57Skalpy #10: Konec cesty
  Není to nejlepší díl ale jako rozloučení a završení série naprosto ideální a adekvátní. Opět plno krvavé akce, skvělého příběhu, který uzavře linky a samotný závěr je i v celku dojemný.... nejlepší série která tu vycházela
 • Fimi
  Fimi mecenáš27.6.2019 09:25Superman: Mír na Zemi
  Tohle je přesně ten typ Rosse, kdy hraje prim kresba a příběh je v pozadí někde v poslední řadě. Za mě jednoznačně nejslabší Ross, jako ano je to fajn a už jsem četl horší Červenoslipáky, ale i lepší...kdyby tohle nedělal Ross, zapadlo by to někde v propadlišti dějin. Takže ne, nemůžu hodnotit stejně jako u Marvels, Kingdom come nebo Justice, nejde to a dokonce i ta Liga Svoboda a spravedlnost byla lepší...
 • Fimi
  Fimi mecenáš8.6.2019 15:30Spirála #03
  Konečně jsem se po dloooouhé době dostal ke třetí knize...no není to tak nechutné a pobuřující jako předchozí knihy, ale pořád je to mrazivé a bizarní. Příběh jde do finále a jsem rád že Ito není žádný troškař, zachoval mrazivou atmosféru, která vám zaleze až do trenek a navíc některé nezodpovězené otázky zde naleznou odpověd. Výborné.
 • Fimi
  Jako vyplňovka celkem dobré. Příběh samostatně stát nemůže a to trochu srazí výsledný dojem a orientaci v dění, jelikož komiks si přímo říká o znalost dalších věcí z nichž některé v ČR nevyšly. Kresba ovšem perfektní, toto téma všem doporučuji si přečíst až po Flashpointu, který tu vyjde v rámci DCKK, pak to dává smysl a člověk si to užijete víc...
 • Fimi
  Moc pěkné, tohle mi neskutečně sedlo. Druhá nejlepší MC, to každopádně. Skvěle jsem se bavil.
 • Fimi
  Za mě perfektní Liga...takhle si ji představuji. Jestli se něco v New 52 povedlo, je to Liga spravedlnosti...kresba, a ta kresba... výborné
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.5.2019 17:48Lex Luthor: Muž z oceli
  Tyhle příběhy, kde se nic neděje, ale stejně to zaujme a baví, mám radši než pláštěnky nabušené akcí od začátku do konce bez špetky s tunou postav...kresba vynikající. Navíc konečně zjišťujeme motivaci Lexe a musím říct, že mu po tomto maximálně rozumím
 • Fimi
  Fimi mecenáš14.5.2019 23:11Mjöllni
  Tyhle příběhy miluju, hrozně příjemné severské fantasy s úžasnou kresbou....za mě perfektní a maximální spokojenost a ta vazba....výborné
 • Fimi
  Fimi mecenáš14.5.2019 08:24Superman: Rudá hvězda
  Nevím proč ale sólo Superman se mi líbí nejvíce ten alternativní... skutečně dobré
 • Fimi
  Úžasné, nesmrtelné, prostě super...miluju tuhle postavu
 • Fimi
  Je to úžasné, co na to říct, nejlepší Moore. Tohle je prostě nesmrtelný
 • Fimi
  Dlouho jsem se tomu vyhýbal, až teď se k tomu dostal a sakra, něco takového jsem nečekal. Vypadá to na slušnej fantasy bizár v tom nejlepším světle slova smyslu. Měl jsem po Luciferovi velká očekávání, ale zároveň po Nikdykde strach, nakonec se mi to líbilo a příběh mě vtáhl a rozhodně mě zajímá, co bude dál, čili jsem vpadl do další série....cítím jednu z nejlepších a nejoriginálnějších sérií u nás
 • Fimi
  Za mě spokojenost, Aaron to sice není nejlepší, ale rozhodně je to dobré. Bohužel je zde klasická chyba kolosu Marvelu, počítá se, že víte jak Thor přišel o ruku, proč je unworthy, jaký je vztah Tonyho s Carol, že znáte Civil War 2 a plno dalších odkazů...já mám právě tohle načteno a zrovna Thora mám celého doma, a právě kvůli znalosti tohoto si to užívám o to víc než ostatní...za mě skvělé, Aaron to žene do akce takřka od začátku a hned ve velkém stylu. Kvituji a oceňuji zapojení po hrozně dlouhé době do dění rasu Celestials, do toho zajímavá sestava Avengers a to hlavně Strange a Ghost Rider a dokonce i rasa Eternals nezůstala pozadu také po dlouhé době...má to celou řadu originálních zajímavých prvků ať jsou to ti obrovští Avengers, což jsem nečekal, tak vlastně hlavní myšlenka coby otázka existence a účel lidstva spojený s Celestials... hodně velké překvapení a rozhodně lepší než aktuální nová Liga od konkurence... No a Loki, to je prostě sráč do morku kostí...
 • Fimi
  Tyhle hry na kočku a myš miluju. Výborné, prostě jak se to postupně stupňuje a graduje a přibývá nových otázek a problémů a komplikací...dost možná nejlepší nová sere za poslední dobu z řad mangy. Maximální spokojenost
 • Fimi
  Tady nejde jinak, tohle je něco, co mě absolutně sedne. Jde krásně vidět, odkud Gaiman čerpal nápadu pro Sandmana. Tolik všemožných pocitů jsem necítil už pěkně dlouho...tedy respektive, tohle jsem si přečetl po hrozně dlouhé době a je to pořád stejně úžasné, originální a čtivé.
 • Fimi
  Fimi mecenáš31.3.2019 10:02Baltimore #04: Kostnice
  To je ten Baltimore, kterého mám rád. Mně se tedy líbily i předešlé povídky, ale tohle je prostě náramně skvělý komiks a návrat k hlavnímu příběhu, nabírá to grády a dochází k prvnímu finále, jen abychom zjistili, že nás toho ještě dost čeká...mám pocit že ta hlavní řežba teprve přijde...jedna z nej sérií u nás..
 • Fimi
  Bum bác, chytrý řeči a bum bác a opět se celá adolescentní rodina smečka Robinů chce angažovat a pomoc ale NE, já S Banem musím bojovat sám, PROTOŽE JSEM BATMAN a to doslova, jsou to přesně jeho slova když boj skončí. Bum bác a nakonec nejlacinější výsledek bitvy...nebylo už v předešlé knize že se celou dobu nechal Bat mlátit, jen aby získal na něco čas? Nevím no, tohle a hlavně ta následující kniha je důvod proč jsem sekl s Batman Rebirth a následně celým Rebirthem...jo a ještě ještě jednou bum bác... No ale na druhou kresba je naprosto fantastická, skutečně perfektní...
 • Fimi
  Fimi mecenáš8.1.2021Prodám
  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image

  Secret wars...1000 kč
  Immortal Hulk deluxe 1,2...2000kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-4 by Jason Aaron...pouze komplet....6 000 kc + zadarmo tpb War of realms a King Thor
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....3000 kč
  Black science HC 1-3... 3500 kc
  Deadly class Deluxe 1-2...3000 Kč
  Black Hammer Library Edition 1...900kc
  Lazarus deluxe 1-3...3000 kč
  Sweet tooth deluxe HC 1-3 ....2500 kč

  Pevná vazba
  Severed....300 kč
  Marvels 25th Anniversary HC... 900 Kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Fantastic four by Jonathan Hickman 1a 2...1800 Kč
  CC..Avengers by Jonathan Hickman 1...700 Kč
  War of Realms...200 kč
  Vwars.. 300 kc
  Northlanders 1-3....2500 kč

  Valiant a další tpb:
  Rai..150 kč
  Shadowman 1-3..400 kč
  Archer and Armstrong 1-3...400 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  DMZ Compendium 1...1000 kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...8000 kč
  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1200 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot Reborn Book 1... 600 Kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...200 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  Avatar... 250kc

  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš2.12.2020Prodám
  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image

  Secret wars...1000 kč
  Immortal Hulk deluxe 1,2...2000kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-4 by Jason Aaron...pouze komplet....6 000 kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....3000 kč
  Black science HC 1-3... 3500 kc
  Deadly class Deluxe 1-2...3000 Kč
  Black Hammer Library Edition 1...1000kc

  Pevná vazba
  Severed....300 kč
  Marvels 25th Anniversary HC... 900 Kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Fantastic four by Jonathan Hickman 1a 2...1800 Kč
  CC..Avengers by Jonathan Hickman 1...700 Kč
  War of Realms...200 kč
  Vwars.. 300 kc

  Valiant a další tpb:
  Rai..150 kč
  Shadowman 1-3..400 kč
  Archer and Armstrong 1-3...400 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  DMZ Compendium 1...1000 kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...8000 kč
  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1200 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot Reborn Book 1... 600 Kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...200 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  Avatar... 250kc

  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš9.11.2020Prodám
  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image

  Secret wars...1000 kč
  Immortal Hulk deluxe 1,2...2000kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-4 by Jason Aaron...pouze komplet....6 000 kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....3500 kč
  Black science HC 1-3... 3500 kc
  Deadly class Deluxe 1-2...3000 Kč
  Low deluxe... 1200kc
  Black Hammer Library Edition 1...1000kc

  Pevná vazba
  Severed....300 kč
  Marvels 25th Anniversary HC... 900 Kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Ghost Rider by Jason Aaron 1,2 (komplet)...1000 kč
  War of Realms...200 kč
  Vwars.. 300 kc

  Valiant a další tpb:
  Rai..150 kč
  Shadowman 1-3..400 kč
  Archer and Armstrong 1-3...400 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  DMZ Compendium 1...1000 kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...8000 kč
  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1200 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot Reborn Book 1... 600 Kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...200 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  Avatar... 250kc

  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš12.10.2020Prodám
  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image

  Secret wars...1000 kč
  Immortal Hulk deluxe 1,2...2000kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-4 by Jason Aaron...pouze komplet....6 000 kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....3500 kč
  Black science HC 1-3... 4000 kc
  Deadly class Deluxe 1-2...3000 Kč
  Low deluxe... 1200kc
  Black Hammer Library Edition 1...1200kc


  Pevná vazba
  Severed....400 kč
  Marvels 25th Anniversary HC... 900 Kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Ghost Rider by Jason Aaron 1,2 (komplet)...1000 kč
  War of Realms...200 kč
  Vwars.. 300 kc  Valiant a další tpb:
  Rai..150 kč
  Shadowman 1-3..400 kč
  Archer and Armstrong 1-3...400 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  DMZ Compendium 1...1000 kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...8000 kč
  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1200 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot Reborn Book 1... 600 Kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...200 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  Avatar... 250kc

  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš21.9.2020Prodám
  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image

  Secret wars...1000 kč
  Immortal Hulk deluxe 1,2...2000kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-4 by Jason Aaron...pouze komplet....6 000 kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....3500 kč
  Black science HC 1-3... 4000 kc
  Deadly class Deluxe 1-2...3000 Kč
  Low deluxe... 1200kc
  Black Hammer Library Edition 1...1200kc


  Pevná vazba
  Severed....400 kč
  Marvels 25th Anniversary HC... 900 Kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Ghost Rider by Jason Aaron 1,2 (komplet)...1000 kč
  War of Realms...200 kč
  Vwars.. 300 kc  Valiant a další tpb:
  Rai..150 kč
  Shadowman 1-3..400 kč
  Archer and Armstrong 1-3...400 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Harbinger Wars...200 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  DMZ Compendium 1...1000 kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...8000 kč
  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1200 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot Reborn Book 1... 600 Kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  NHM Elektra 150kč
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...200 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  Avatar... 250kc

  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš30.8.2020Prodám
  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image

  Secret wars...1000 kč
  Immortal Hulk deluxe 1,2...2000kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-4 by Jason Aaron...pouze komplet....6 000 kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....3500 kč
  Black science HC 1-3... 4500 kc
  Deadly class Deluxe 1-2...4000 Kč
  Low deluxe... 1400kc
  Black Hammer Library Edition 1...1200kc


  Pevná vazba
  Severed....400 kč
  Marvels 25th Anniversary HC... 2000 Kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Ghost Rider by Jason Aaron 1,2 (komplet)...1000 kč
  War of Realms...200 kč
  Vwars.. 300 kc  Valiant a další tpb:
  Rai..150 kč
  Shadowman 1-3..400 kč
  Archer and Armstrong 1-3...400 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Harbinger Wars...200 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  DMZ Compendium 1...1200 kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...8000 kč
  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1300 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot Reborn Book 1... 600 Kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  Liga spravedlnosti Alex Ross... 200kc
  Superman Alex Ross ...200kc
  NHM Elektra 150kč
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...200 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  DCKK Noví titáni...100 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  Avatar... 250kc
  Bestie Burdenske... 250kc

  manga v čj a aj
  Bleach 3in1 ...1-2...400 kč  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.7.2020Prodám
  Aktualizace, včetně cen

  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image

  Secret wars...1000 kč
  Immortal Hulk 1...650kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-3 by Jason Aaron...pouze komplet....5 000 kc
  Invincible 1-3 a 5....1400kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....3500 kč
  Immortal Hulk deluxe 1...1000 Kč

  Pevná vazba
  Batman Universe...400 kč
  Severed....400 kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)

  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Ghost Rider by Jason Aaron 1,2 (komplet)...1000 kč
  CC.. Green Lantern by Geoff Johns 1,2, 3...pouze komplet ...2000 kč
  CC.. Fantastic four by Hickman 1,2 pouze komplet ...2000 kč
  CC..Nova Saga 1,2 pouze komplet 1000 kč
  War of Realms...200 kč

  Valiant a další tpb:
  Rai..150 kč
  Bloodshot 1-3...450kč
  Shadowman 1-3..400 kč
  Archer and Armstrong 1-3...400 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Harbinger Wars...200 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  DMZ Compendium 1...1200 kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...8000 kč

  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1300 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot book 2...600 kč
  Bloodshot Reborn 1,2...1300 kč
  Bloodshot Salvation...650 kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  Liga spravedlnosti Alex Ross... 200kc
  Superman Alex Ross ...200kc
  Temná věž 1-2...300 kč
  NHM Elektra 150kč
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...200 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  DCKK Noví titáni...100 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  manga v čj a aj
  Bleach 3in1 ...1-2...400 kč
  Green blood 1....150 kč


  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš30.6.2020Prodám
  Aktualizace, včetně cen

  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image
  Moon Knight by Lemire...800 kč
  Moon Knight by Bendis..800 kč
  Secret wars...1000 kč
  Immortal Hulk 1...650kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-3 by Jason Aaron...pouze komplet....5 000 kc
  Fatale 1,2 pouze komplet...1800 kc
  Invincible 1-3 a 5....1400kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....3500 kč
  Southern Bastards 1...400kč
  Animosity 1...500 kč

  Pevná vazba
  Absolute Justice League by Alex Ross and Paul Dini 1400 kč
  Batman Universe...400 kč
  Severed....400 kč
  Moon Knight by Huston a Benson 2-4, pouze komplet....600 kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  CC..Swamp Thing by Snyder....500 kč
  CC..X-men Milestones Messiah Complex...500 kč
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Ghost Rider by Jason Aaron 1,2 (komplet)...1000 kč
  CC.. Green Lantern by Geoff Johns 1,2 pouze komplet ...1000 kč
  CC.. Fantastic four by Hickman 1,2 pouze komplet ...1000 kč
  CC..Nova Saga 1,2 pouze komplet 1000 kč
  War of Realms...200 kč
  Justice League by Scott Snyder 0-4 včetně spin offu Drowned Earth odehrávající se současně se druhou knihou, je v pevné vazbě...pouze komplet ....1000 kč


  Valiant:
  Rai..150 kč
  Bloodshot 1-3...450kč
  Shadowman 1-3..400 kč
  Archer and Armstrong 1-3...400 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Harbinger Wars...200 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  God Country...200 kč
  DMZ Compendium 1...1000 kč
  Invincible Compendium 1...1100 kč
  Batman Gotham by Galight...100 kč
  Batman What happened with caped crusader...100 kč
  Spawn Hell on Earth..200 kč
  Wytches..150kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...8000 kč

  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1300 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot book 2...600 kč
  Bloodshot Reborn 1,2...1300 kč
  Bloodshot Salvation...650 kč
  Britannia...650 kč
  Divinity complete trilogy edition...1000 kč
  Ivar the Timewalker...600 kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  Liga spravedlnosti Alex Ross... 200kc
  Superman Alex Ross ...200kc
  Temná věž 1-2...300 kč
  NHM Elektra 150kč
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...200 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  DCKK Noví titáni...100 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  manga v čj a aj
  Ghost in the shell 1...200 kč
  Bleach 3in1 ...1-2...400 kč
  Green blood 1....150 kč


  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš17.6.2020Koupím
  Koupím Star wars Vader stíny a tajemství...

  Filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš17.6.2020Prodám
  Aktualizace, včetně cen

  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image
  Moon Knight by Lemire...800 kč
  Moon Knight by Bendis..800 kč
  Secret wars...1000 kč
  Immortal Hulk 1...650kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-3 by Jason Aaron...pouze komplet....5 000 kc
  Fatale 1,2 pouze komplet...2000 kc
  Invincible 1-3 a 5....1400kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....3500 kč
  Uncanny X Force by Rick Remender omnibus....2500 kč
  East of West 1,2 pouze komplet....1700kč
  Southern Bastards 1...400kč
  Animosity 1...500 kč

  Pevná vazba
  Absolute Justice League by Alex Ross and Paul Dini 1400 kč
  Batman Universe...400 kč
  Severed....400 kč
  Moon Knight by Huston a Benson 2-4, pouze komplet....600 kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  CC..Swamp Thing by Snyder....500 kč
  CC..X-men Milestones Messiah Complex...500 kč
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Ghost Rider by Jason Aaron 1,2 (komplet)...1000 kč
  CC.. Green Lantern by Geoff Johns 1,2 pouze komplet ...1000 kč
  CC.. Fantastic four by Hickman 1,2 pouze komplet ...1000 kč
  CC..Nova Saga 1,2 pouze komplet 1000 kč
  War of Realms...200 kč
  Justice League by Scott Snyder 0-4 včetně spin offu Drowned Earth odehrávající se současně se druhou knihou, je v pevné vazbě...pouze komplet ....1000 kč


  Valiant:
  Rai..150 kč
  Bloodshot 1-3...450kč
  Shadowman 1-3..400 kč
  Archer and Armstrong 1-3...400 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Harbinger Wars...200 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  God Country...200 kč
  DMZ Compendium 1...1000 kč
  Invincible Compendium 1...1100 kč
  Batman Gotham by Galight...100 kč
  Batman What happened with caped crusader...100 kč
  Spawn Hell on Earth..200 kč
  Wytches..150kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...8000 kč

  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1300 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot book 2...600 kč
  Bloodshot Reborn 1,2...1300 kč
  Bloodshot Salvation...650 kč
  Britannia...650 kč
  Divinity complete trilogy edition...1000 kč
  Ivar the Timewalker...600 kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  Daredevil Omnibus 1-4 pouze komplet...2000 kč
  Temná věž 1-2...300 kč
  NHM Elektra 150kč
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...200 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  DCKK Noví titáni...100 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  Cesta meče 1-3...komplet 400 kč
  Skalpy 1-10.. Pouze komplet.. 1500 kc
  manga v čj a aj
  Ghost in the shell 1...200 kč
  Bleach 3in1 ...1-2...400 kč
  Green blood 1....150 kč


  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš7.6.2020Prodám
  Aktualizace, včetně cen

  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image
  Moon Knight by Lemire...1 000 kč
  Moon Knight by Bendis..1000 kč
  Secret wars...1300 kč
  House of X, Power of X...750 kc
  Immortal Hulk 1...650kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-3 by Jason Aaron...pouze komplet....6 000 kc
  Fatale 1,2 pouze komplet...2000 kc
  Invincible 1-3 a 5....1600kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....4000 kč
  Uncanny X Force by Rick Remender omnibus....2500 kč
  East of West 1,2 pouze komplet....1700kč
  Southern Bastards 1...500kč
  Animosity 1...500 kč

  Pevná vazba
  Absolute Justice League by Alex Ross and Paul Dini 1400 kč
  Batman Universe...500 kč
  Severed....500 kč
  Moon Knight by Huston a Benson 2-4, pouze komplet....800 kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  CC..Swamp Thing by Snyder....500 kč
  CC..X-men Milestones Messiah Complex...500 kč
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Ghost Rider by Jason Aaron 1,2 (komplet)...1000 kč
  CC.. Green Lantern by Geoff Johns 1,2 pouze komplet ...1000 kč
  CC.. Fantastic four by Hickman 1,2 pouze komplet ...1000 kč
  CC..Annihilation 1,2...pouze komplet 1000 kč
  CC..Nova Saga 1,2 pouze komplet 1000 kč
  War of Realms...300 kč
  Justice League by Scott Snyder 0-4 včetně spin offu Drowned Earth odehrávající se současně se druhou knihou, je v pevné vazbě...pouze komplet ....1000 kč


  Valiant:
  Rai..150 kč
  Bloodshot 1-3...450kč
  Shadowman 1-3..450 kč
  Archer and Armstrong 1-3...450 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Harbinger Wars...200 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  God Country...200 kč
  DMZ Compendium 1...1000 kč
  Invincible Compendium 1...1200 kč
  Batman Gotham by Galight...100 kč
  Batman What happened with caped crusader...100 kč
  Spawn Hell on Earth..200 kč
  Wytches..150kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...10 000 kč
  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1400 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot book 2...600 kč
  Bloodshot Reborn 1,2...1400 kč
  Bloodshot Salvation...650 kč
  Britannia...650 kč
  Divinity complete trilogy edition...1000 kč
  Ivar the Timewalker...600 kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  Daredevil Omnibus 1-4 pouze komplet...2000 kč
  Temná věž 1-2...400 kč
  NHM Elektra 150kč
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...250 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  DCKK Noví titáni...100 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  Cesta meče 1-3...komplet 500 kč

  manga v čj a aj
  Ghost in the shell 1...200 kč
  Bleach 3in1 ...1-2...400 kč
  Green blood 1....150 kč
  Death note 1-6...450 kč


  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš31.5.2020Prodám
  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image
  Moon Knight by Lemire...1 000 kč
  Moon Knight by Bendis..1000 kč
  Vision by Tom King...700 kč
  Secret wars...1300 kč
  House of X, Power of X...750 kc
  Immortal Hulk 1...650kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-3 by Jason Aaron...pouze komplet....6 000 kc
  Velvet...650 kc
  Fatale 1,2 pouze komplet...2000 kc
  Invincible 1-3 a 5....1600kc
  Batman White Knight...600kc
  Tales from DC Dark Multiverse....500 kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....4000 kč
  Uncanny X Force by Rick Remender omnibus....2500 kč
  East of West 1,2 pouze komplet....2000kč
  Southern Bastards 1...500kč
  Animosity 1...500 kč

  Pevná vazba
  Absolute Justice League by Alex Ross and Paul Dini 1400 kč
  Batman Universe...500 kč
  Batman Black Mirror...700 kč
  Severed....500 kč
  Superman Earth one 1-3 pouze komplet...450 kč
  Moon Knight by Huston a Benson 2-4, pouze komplet....1000 kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  Colder omnibus.....800 kč
  CC..Swamp Thing by Snyder....500 kč
  CC..X-men Milestones Messiah Complex...600 kč
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...600 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Ghost Rider by Jason Aaron 1,2 (komplet)...1200 kč
  CC.. Green Lantern by Geoff Johns 1,2 pouze komplet ...1200 kč
  CC.. Fantastic four by Hickman 1,2 pouze komplet ...1200 kč
  CC..Annihilation 1,2...pouze komplet 1200 kč
  CC..Nova Saga 1,2 pouze komplet 1200 kč
  War of Realms...400 kč
  Guardians of the Galaxy by Cates 1,2 pouze komplet ...500 kč
  Silver Surfer Black treasury by Dony Cates...500 kč
  Justice League by Scott Snyder 0-4 včetně spin offu Drowned Earth odehrávající se současně se druhou knihou, je v pevné vazbě...pouze komplet ....1100 kč
  Sweeth tooth 3...350kč

  Valiant:
  Rai..150 kč
  Bloodshot 1-3...450kč
  Shadowman 1-3..450 kč
  Archer and Armstrong 1-3...450 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Harbinger Wars...200 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  God Country...200 kč
  DMZ Compendium 1...1000 kč
  Invincible Compendium 1...1200 kč
  Batman Gotham by Galight...100 kč
  Batman What happened with caped crusader...100 kč
  Spawn Hell on Earth..200 kč
  Wytches..150
  Gideon Falls 1-3...650 kč

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...10 000 kč
  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1400 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot book 2...600 kč
  Bloodshot Reborn 1,2...1400 kč
  Bloodshot Salvation...650 kč
  Britannia...650 kč
  Divinity complete trilogy edition...1000 kč
  Ivar the Timewalker...600 kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  Daredevil Omnibus 1-4 pouze komplet...2000 kč
  Temná věž 1-2...400 kč
  NHM Elektra 150kč
  NHM Sentry ...150 kč
  Swamp thing 1-4 (jednička černobílá)...1000 kč
  Černá palice 1-3...600 kč
  300...150 kč
  Batman Ticho souborná paperback...450 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...250 kč
  Superman Pro zítřek BB art 1,2 pouze komplet 300 kč
  Batman Dlouhý Halloween 1,2 pouze komplet, BB art...600 kč (jednička je poškozena)
  Batman Temné vítězství 1,2 pouze komplet,...500 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  DCKK Noví titáni...100 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  Maus 1,2...komplet za 300 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  Cesta meče 1-3...komplet 500 kč
  Cromwell stone...300 kč

  manga v čj a aj
  Země nezemě 1-4...300 kč
  Ghost in the shell 1...200 kč
  Bleach 3in1 ...1-2...400 kč
  Green blood 1....150 kč
  Death note 1-6...450 kč


  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš26.5.2020Prodám
  Prodám Infinity od Hickmana v pevné vazbě. Je značně poničena vazba, přebal je natrzeny a hřbet poškozený výrazně, ale vazba jako taková a strany jsou v pořádku, jde jen o hřbet a přebal.... 500 Kč...

  Filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš21.5.2020Prodám

  Modrá crew 1-8 a 11-13..pouze komplet... 1100 kc
  Batman Ticho souborné papeback.. 500 Kč
  Gotham central 1... 300
  Superman Pro zítřek 1,2 pouze komplet... 400 Kč
  Mdek Dlouhý zítřek pevná vazba... 350 kc
  Superman Mír na Zemi a JL Svoboda a Spravedlnost... Komplet 450 Kč

  V angličtině
  Batman damned... 250 kc
  Tales from dc Dark multiverze... 550 kc
  Invincible deluxe 1-3 a 5...1600 kc
  Daredevil by komplet Frank Miller komplet box set... 2500 kc
  Daredevil by Ed Brubaker omnibus 1,2..2500 Kč


  Filipmikolasek1@gmail.com
  606428895
 • Fimi
  Fimi mecenáš10.5.2020Prodám
  Prodám

  Modrá crew 1-8 a 11-13..pouze komplet... 1100 kc
  Batman Ticho souborné papeback.. 500 Kč
  Gotham central 1... 300
  Superman Pro zítřek 1,2 pouze komplet... 400 Kč
  Mdek Dlouhý zítřek pevná vazba... 350 kc
  Superman Mír na Zemi a JL Svoboda a Spravedlnost... Komplet 450 Kč

  V angličtině
  Batman damned... 250 kc
  Tales from dc Dark multiverze... 550 kc
  Invincible deluxe 1-3 a 5...1600 kc
  Daredevil by komplet Frank Miller komplet box set... 3500 kc
  Daredevil by Ed Brubaker omnibus 1,2..3500 Kč


  Filipmikolasek1@gmail.com
  606428895
 • Fimi
  Fimi mecenáš26.3.2020Prodám
  Prodám
  V angličtině Invincible deluxe 1-3 a 5...1600 kc
  Batman damned... 250 kc

  V češtině
  Myší hlídka 1-3... 800kc
  Alex Ross :
  Superman a Liga spravedlnosti... 500 komplet
  Metal 1,2...800 komplet
  Gotham central 1...300kc
  Zoldner... 200
  Mdek Moebius Dlouhý zítřejší pevná vazba .. 300
  Ghost in the shell 1...200
  Superman Rudá Hvězda...600
  Země nezeme 1-4...400
  Superman dlouhý zítřek bb art 1-2..komplet 400 Kč
  Lucifer komplet 3500 kc
  Modrá crew 1-8 a 11-13 (kromě Orbital a Legie 2)... Pouze komplet 1100 Kč...
  Filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš17.3.2020Prodám
  Zdravím, připomínám, celá má sbírka je k prodeji. Dejte vědět, kdybyste chtěli něco.
  Filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš10.1.2020Prodám
  Sága 1-8
  Bílý Lama pevná vazba
  Morbius pevná vazba
  Dobrodružství Jeronýmova Maucherota pevná vazba
  Techniknezi pevná vazba
  Slaine poklady Británie pevná vazba
  Myši hlídka 1-3
  Kniha hřbitovní 1-2
  Sin city pevná vazba 1-3,6,7
  Duchové mrtvých
  Ghost in the shell 1
  Tokijsky ghul 1,2
  Zeme Nezeme 1-4
  Ultimates 2 oba díly
  Kick ass 1,2, hitgirl
  Punisher - Matička Rus, dole je nahoře, dlouhá tma
  Temná věž 1,2
  Planetary 1,2
  Batman černá bílá
  Batman ticho souborna měkká vazba
  Green lantern 2,3
  Lex Luthor muž z oceli bb art
  Superman pro zítřek bb art
  Batman damned v aj
  Metal 1,2
  Upvo 4


  Filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.12.2019Prodám
  Přidám většinu sve sbírky v češtině, nechce se mi to vypisovat, mrkněte na sbírku a sekci prodám.. Série pouze komplet

  Prodám v aj
  INVINCIBLE Ultimate edition 1-3,5.. 2000kc
  Batman Black mirror hc 400kc
  Batman damned hc 300kc
  Wytches 200kc
  Justice league by Scott Snyder 0-3 (paperback) + Drawned Earth (hc).... 1200kc
  Moon knight by Huston Benson HC 2-4...1500kc
  Moon knight by Lemire deluxe 2500kc
  Moon knight by Bendis deluxe... 1000kc
  Goddamned deluxe 400 Kč


  Filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš13.11.2019Prodám
  Ahoj, prodám

  Spawn hell on Earth...300 Kč
  Temná věž Zrození pistolníka a Dlouhá cesta domů, komplet 400 Kč
  Tokijský Ghůl 1+2 komplet 200 kc
  Punisher Dlouhá chladná tma, Matička Rus a Dole je nahoře...komplet 400 Kč
  Moebius Dlouhý zítřek pevná vazba 450 Kč
  Green Lantern 2,3... 300 kč
  Planetary 1+2..300kc
  Superman Pro Zítřek 1+2 bb art komplet 400 Kč
  Dobrodružství Jeronýma Maucherota pevná vazba.... 450kc
  Ryby 300kc
  Ghost in the shell 1... 250 Kč
  Lex Luthor muž z oceli bb art... 300 kc
  Kniha hřbitovní 1+2 komplet 550 kc
  Knihy magie.... 300kc
  Slaine poklady Británie mdek pevná vazba 500 Kč  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš20.10.2019Koupím
  Koupím ukk Klan M, nabízím 500 Kč
 • Fimi
  Fimi mecenáš18.9.2019Prodám
  Ahoj, prodám

  Spawn hell on Earth...300 Kč
  Temná věž Zrození pistolníka a Dlouhá cesta domů, komplet 400 Kč
  Tokijský Ghůl 1+2 komplet 200 kc
  Punisher Dlouhá chladná tma, Matička Rus a Dole je nahoře...komplet 400 Kč
  Moebius Dlouhý zítřek pevná vazba 500 Kč
  Green Lantern 2,3... 300 kč
  Liga spravedlnosti new 52 paperback 1-4 komplet 600 Kč
  100 nábojů 1-3 komplet za 1000 kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš14.9.2019Prodám
  Ahoj, prodám

  Spawn hell on Earth...300 Kč
  Temná věž Zrození pistolníka a Dlouhá cesta domů, komplet 400 Kč
  Tokijský Ghůl 1+2 komplet 200 kc
  Punisher Dlouhá chladná tma, Matička Rus a Dole je nahoře...komplet 400 Kč
  Moebius Dlouhý zítřek pevná vazba 500 Kč
  Green Lantern 2,3... 300 kč
  Liga spravedlnosti new 52 paperback 1-4 komplet 600 Kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš14.8.2019Prodám
  Ahoj, prodám

  Spawn hell on Earth...300 Kč
  Batman Rebirth book 1...400 Kč
  Temná věž Zrození pistolníka a Dlouhá cesta domů, komplet 400 Kč
  Tokijský Ghůl 1+2 komplet 200 kc
  Punisher Dlouhá chladná tma, Matička Rus a Dole je nahoře...komplet 400 Kč
  Moebius Dlouhý zítřek pevná vazba 500 Kč
  Deadly class volume 1-6, komplet 1200 kč
  Green Lantern 2,3... 300 kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš12.6.2019Prodám
  Prodám popřípadě mohu dovést na crwecon..na cenách se dá domluvit

  Spawn book 1 2000kc
  Spawn book 2 550 Kč
  Spawn hell on Earth...300 Kč
  Batman Rebirth book 1...500 Kč
  Temná věž Zrození pistolníka a Dlouhá cesta domů, komplet 400 Kč
  Tokijský Ghůl 1+2 komplet 200
  Batman Ticho souborné paperback 600 Kč
  Punisher Dlouhá chladná tma, Matička Rus a Dole je nahoře...komplet 500 Kč
  Elektra 450 Kč
  Moebius Dlouhý zítřek pevná vazba 500 Kč
  Grandville 1-5...2000 Kč


  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš13.5.2019Prodám
  Prodám

  Spawn book 1 2000kc
  Spawn book 2 550 Kč
  Spawn hell on Earth...300 Kč
  Batman Rebirth book 1...500 Kč
  Temná věž Zrození pistolníka a Dlouhá cesta domů, komplet 400 Kč
  Tokijský Ghůl 1+2 komplet 200
  Alita 1, 300 Kč
  Batman Ticho souborné paperback 600 Kč
  Punisher Dlouhá chladná tma, Matička Rus a Dole je nahoře...komplet 500 Kč
  Deadpool Draculova pomsta.. 300 Kč
  Elektra 500 Kč
  Sandman preludia... barevné vydání...200 Kč
  Pochmurný kraj 1+2...700 Kč komplet
  Moebius Dlouhý zítřek pevná vazba 500 Kč


  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš24.4.2019Prodám
  Prodám
  V angličtině Deluxe knihy

  Spawn book 1 2000kc
  Spawn book 2 550 Kč
  Spawn hell on Earth...300 Kč
  Batman Rebirth book 1...500 Kč
  Thor god of thunder Deluxe 1,2...900kc
  Temná věž Zrození pistolníka a Dlouhá cesta domů, komplet 400 Kč
  Tokijský Ghůl 1+2 komplet 200
  Alita 1, 300 Kč
  Batman Ticho souborné paperback 600 Kč
  Punisher Dlouhá chladná tma, Matička Rus a Dole je nahoře...komplet 500 Kč
  Deadpool Draculova pomsta.. 300 Kč
  Elektra 500 Kč
  Sandman preludia... barevné vydání...200 Kč  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.4.2019Prodám
  Prodám
  V angličtině Deluxe knihy

  Spawn book 1 2000kc
  Spawn book 2 550 Kč
  Spawn hell on Earth...300 Kč
  Batman Rebirth book 1...500 Kč

  Temná věž Zrození pistolníka a Dlouhá cesta domů, komplet 400 Kč
  Tokijský Ghůl 1+2 komplet 200
  Alita 1, 300 Kč
  Batman Ticho souborné paperback 600 Kč
  Punisher Dlouhá chladná tma, Matička Rus a Dole je nahoře...komplet 500 Kč
  Deadpool Draculova pomsta.. 300 Kč
  Elektra 500 Kč
  Sandman preludia... barevné vydání...200 Kč  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš31.3.2019Prodám
  Prodám
  V angličtině Deluxe knihy

  Spawn book 1 2000kc
  Spawn book 2 550 Kč
  Spawn hell on Earth...300 Kč
  Batman Rebirth book 1...500 Kč

  Temná věž Zrození pistolníka a Dlouhá cesta domů, komplet 400 Kč
  Tokijský Ghůl 1+2 komplet 200
  Alita 1, 300 Kč
  Batman Ticho souborné paperback 600 Kč
  Punisher Dlouhá chladná tma, Matička Rus a Dole je nahoře...komplet 500 Kč
  Deadpool Draculova pomsta.. 300 Kč
  Elektra 500 Kč
  Sandman preludia... barevné vydání...200 Kč  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš4.2.2019Prodám
  Prodám...

  Batman Ticho souborné paperback jako nový 600 Kč
  Superman Pro zítřek komplet 1-2 bb art 350 Kč
  Temná věž 1-5 pouze komplet...1300 kc
  Tokijský ghul 1-6 pouze komplet...600 Kč

  V angličtině Dc Deluxe Rebirth (znovuzrození)kus za 450 Kč..jedna kniha obsahuje dvě volume, větší formát, bonusy, pevná vazba

  Batman kniha 1a2
  Flash kniha 1a2


  Spawn Origins Deluxe kniha 1, 2500 Kč výborný stav
  Spawn Origins Deluxe kniha 2, 500 Kč
  Spawn hell on earth..paperback 300 Kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš10.1.2019Prodám
  Prodám...

  Batman Ticho souborné paperback jako nový 600 Kč
  Superman Pro zítřek komplet 1-2 bb art 350 Kč

  Ukk 1-60, běžné používání, občas oděrka.. 11 000 Kč
  V angličtině Dc Deluxe Rebirth (znovuzrození)kus za 450 Kč..jedna kniha obsahuje dvě volume, větší formát, bonusy, pevná vazba

  Batman kniha 1a2
  Flash kniha 1a2


  Spawn Origins Deluxe kniha 1, 2500 Kč výborný stav
  Spawn Origins Deluxe kniha 2, 500 Kč
  Spawn hell on earth..paperback 300 Kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš27.12.2018Prodám
  Prodám...

  Batman Ticho souborné paperback jako nový 600 Kč
  Superman Pro zítřek komplet 1-2 bb art 350 Kč

  Ukk 1-60, běžné používání, občas oděrka.. 11 000 Kč
  V angličtině Dc Deluxe Rebirth (znovuzrození)kus za 450 Kč..jedna kniha obsahuje dvě volume, větší formát, bonusy, pevná vazba

  Batman kniha 1a2
  Flash kniha 1a2


  Spawn Origins Deluxe kniha 1, 2500 Kč výborný stav
  Spawn Origins Deluxe kniha 2, 500 Kč
  Spawn hell on earth..paperback 300 Kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš15.12.2018Prodám
  Prodám... vánoční slevy

  Batman Ticho souborné paperback jako nový 600 Kč
  Superman Pro zítřek komplet 1-2 bb art 350 Kč

  Druuna 1-3 komplet, pevná vazba, 2500 Kč včetně poštovného
  V angličtině Dc Deluxe Rebirth (znovuzrození)kus za 450 Kč..jedna kniha obsahuje dvě volume, větší formát, bonusy, pevná vazba

  Batman kniha 1a2
  Flash kniha 1a2


  Spawn Origins Deluxe kniha 1, 2500 Kč výborný stav
  Spawn Origins Deluxe kniha 2, 500 Kč
  Spawn hell on earth..paperback 300 Kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš6.12.2018Prodám
  Prodám... vánoční slevy

  Batman Ticho souborné paperback jako nový 600 Kč
  Superman Pro zítřek komplet 1-2 bb art 350 Kč

  Druuna 1-3 komplet, pevná vazba, 2500 Kč včetně poštovného
  V angličtině Dc Deluxe Rebirth (znovuzrození)kus za 450 Kč..jedna kniha obsahuje dvě volume, větší formát, bonusy, pevná vazba

  Batman kniha 1a2
  Flash kniha 1a2


  Spawn Origins Deluxe kniha 1, 2500 Kč výborný stav
  Spawn Origins Deluxe kniha 2, 500 Kč
  Spawn hell on earth..paperback 300 Kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš18.11.2018Prodám
  Prodám Druunu 1-3 v pevné vazbě pouze komplet....3000 Kč včetně poštovného

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš13.11.2018Prodám
  Prodám dckk 51 ks za 8000 Kč...jako nové, jednou čtené nebo jen prolistovane.

  Batman Ticho souborné paperback jako nový 800 Kč
  Superman Pro zítřek komplet 1-2 bb art 400 Kč

  Druuna 1-3 komplet, pevná vazba, 3500 Kč
  - první díl má známky opotřebení ale jinak je v super stavu, druhý perfektní stav a třetí je zcela nový zabalený. Cena včetně poštovného

  V angličtině Dc Deluxe Rebirth (znovuzrození)kus za 500 Kč..jedna kniha obsahuje dvě volume, větší formát, bonusy, pevná vazba

  Batman kniha 1a2
  Flash kniha 1a2
  Wonder woman kniha 1
  Batman Flash Buttom...300 Kč

  Spawn Origins Deluxe kniha 1, 3000 Kč výborný stav
  Spawn Origins Deluxe kniha 2, 600 Kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš25.10.2018Prodám
  Prodám dckk 49 ks za 7500 Kč...jako nové, jednou čtené nebo jen prolistovane.

  Punisher 1-4 za 800 Kč
  Batman Ticho souborné paperback jako nový 800 Kč

  V angličtině Dc Deluxe Rebirth (znovuzrození)kus za 500 Kč..jedna kniha obsahuje dvě volume, větší formát, bonusy, pevná vazba

  Batman kniha 1a2
  Flash kniha 1a2
  Wonder woman kniha 1
  Batman Flash Buttom...300 Kč

  Spawn Origins Deluxe kniha 1, 3000 Kč výborný stav
  Spawn Origins Deluxe kniha 2, 600 Kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš27.9.2018Prodám
  Prodám Dc Rebirth Deluxe za 550 ks jako nové jednou čtené. Pevná vazba, dvě volume souborně, bonusy a velký formát

  Flash kniha 1 a 2
  Wonder woman kniha 1
  Batman kniha 1 a 2
  Batman Flash buttom...350 Kč


  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš7.8.2018Prodám
  Prodám Dc Rebirth Deluxe knihy (v angličtině) za 550 kus- pevná vazba, velký formát, dvě volume společně, bonusy.

  Batman kniha 1,2 výborný stav
  Flash kniha 1,2 výborný stav
  Wonder woman 1 výborný stav

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš30.7.2018Prodám
  Prodám Dc Rebirth Deluxe knihy (v angličtině) za 600 kus- pevná vazba, velký formát, dvě volume společně, bonusy.

  Batman kniha 1,2 výborný stav
  Flash kniha 1,2 výborný stav
  Wonder woman 1 výborný stav

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš24.6.2018Prodám
  Profam v angličtině

  Black science volume 1-7 paperback 1700 Kč (Rick Remender)
  Saviour complete 250 Kč (Tod Mcfarlane)


  V češtině
  Tomb Raider 1+2 zabalené pouze kompletní 1000 Kč
  Topten 200 Kč
  Batman želvy Ninja limitovaná obálka zabalené nové 800 Kč
  Plášť 300kc
  Superman pro zítřek 1+2 komplet 550 Kč
  JLA 1 350 Kč

  Pište na filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš10.6.2018Prodám
  prodám

  Tomb Raider archivy 1 + 2 komplet 1400 kč
  Batman želvy ninja limitovaná obálka nové zabalené 700 kč
  Plášt 350 kč
  JLA 1 ...400kč
  Batman Snyder
  -Soví město - brož 200 kč
  -Soví tribunál - brož 200 kč
  -Smrt rodiny - brož 200
  -Temné město - pevná vazba 400 kč
  -Tajné město - pevná vazba 500 kč
  -Konec hry - pevná vazba 400 kč
  - Supertíha - pevná vazba 350 kč
  -Top ten - 200 kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš2.6.2018Prodám
  Prodám na crweconu, nechci rejžovat, na ceně se domluvíme

  Batman od Snydera 1-5,7-10, první tři paperback
  Joker
  Conan dcera pana mrazu pevná vazba
  Plášť
  Grandville 1 paperback
  Tomb Raider spisy 1-2 komplet zabalené nové
  JLA 1
  UKK hulkova planeta 1-2 komplet
  Batman a želvy limitovaná obálka ještě zabalená

  V angličtině
  Kill or be killed 1-2 - Brubaker
  Nemesis Mark Millar
  Saviour
  Spawn paperback 1-3
  Dc univerze by Mike Mignola

  Pro zamluvení pište na filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.4.2018Prodám
  Prodám

  1. Tomb Raider archivy 1+2 pouze komplet 1650 kč (zabalené nové)
  2. Conan, Dcera pána mrazu pevná vazba jednou čtené 400 kč
  3. JLA kniha 1 400 kč
  4. Deadpool 1+3 500kč
  5. Plášť 350 kč
  6. Technokněží pevná vazba 1600 kč (nové zabalené)
  7. Wolverine vs Hulk, comicsové legendy 13 Wolverine 4 komplet 300kč
  8. UKK
  -Hulk proti světu 400 kč
  -Spiderman Smutek 400 kč
  -Hulkova planeta 1+2 700 kč

  9. NHM 1-44 v perfektním stavu, čteno jen něco - 8500kč
  10. Batman New 52 (Scott Snyder) 1-5 a 7-10 (vše pevná vazba kromě Soví Město/tribunál a Smrt rodiny) 3200 kč
  11. Celá UKK1 tedy 1-60...dejte cenu..stav běžné používání
  12. Sandman 1 v barvě...200 Kč
  13. Batman a želvy limitovaná obálka nové zabalené...dejte cenu

  anglické
  1. Nemesis (Mark Millar) pevná vazba 300kč
  2. Kill or be killed (Ed Brubaker) 1+2 380 kč
  3. Spawn 1-3 (Todd McFarlane) brož 600 kč

  pište na filipmikolasek1@gmail.com, vše je samozřejmě bez poštovného, na Slovensko neposílám
 • Fimi
  Fimi mecenáš24.4.2018Prodám
  Prodám

  1. Tomb Raider archivy 1+2 pouze komplet 1650 kč (zabalené nové)
  2. Conan, Dcera pána mrazu pevná vazba jednou čtené 400 kč
  3. JLA kniha 1, 400 kč
  4. Deadpool 1-3, 500kč
  5. Plášť 350 kč
  6. Technokněží pevná vazba 1600 kč (nové zabalené)
  7. Wolverine vs Hulk, comicsové legendy 13 Wolverine 4 komplet 300kč
  8. UKK
  -Hulk proti světu 400 kč
  -Spiderman Smutek 400 kč
  -Hulkova planeta 1+2 700 kč

  9. NHM 1-44 v perfektním stavu, čteno jen něco - 9 000kč (200kč/kus)
  10. Batman New 52 (Scott Snyder) 1-5 a 7-10 (vše pevná vazba kromě Soví Město/tribunál a Smrt rodiny) 4500 kč

  anglické
  1. Nemesis (Mark Millar) pevná vazba 300kč
  2. Kill or be killed (Ed Brubaker) 1+2 380 kč
  3. Spawn 1-3 (Todd McFarlane) brož 600 kč

  pište na filipmikolasek1@gmail.com, vše je samozřejmě bez poštovného, na Slovensko neposílám
 • Fimi
  Fimi mecenáš31.3.2018Prodám
  Hulk proti světu...500 Kč
  Hulkova planeta 1+2 ...700kc
  Klan M...500 Kč
  Spiderman smutek...500kc

  Vše plus 60 Kč poštovné

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš8.3.2018Prodám
  Prodám v perfektním stavu jednou čtené/nový
  1. Predátor 1-4 omnibus (pouze jako komplet)…2000 kč
  2. Bílý Láma pevná vazba – nový zabalený…800 kč
  3. Tomb Raider archivy 1a2 – nové, zabalené (pouze
  komplet)…1800 kč
  4. Witchblade compendum 1 a 2 – nové, zabaleno, (pouze
  komplet)…8 000 kč
  5. Darkness compendum 1 – nové zabalené…3000 kč
  6. Hellboy Pekelná knižnice 1-3 – KOMPLET pouze,nové, zabalené…cenu nabídněte!!! (ještě se rozmýšlím)
  7. Nikdykde 1. Vydání…400 kč
  8. Technokněží pevná vazba – nová zabalená…2000 kč
  9. UKK Hulkova planeta část 1 – nová zabalená…400 kč
  10. Ultimate Spiderman a spol 1-18 + Ultimate F4 Zrod + Ultimate Spiderman Venom...1400 kč
  11. Plášť – výborný stav, jednou čtené…400kč
  12. Deadpool 1,2,3 ....600 kč
  13 JLA 1 ...jednou čtený....450 kč

  pište na filipmikolasek1@gmail.com...Praha, Brandýs nad Labem nebo pošta. Na Slovensko neposílám...vše je + poštovné
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.2.2018Prodám
  Prodám v perfektním stavu jednou čtené/nový
  1. Predátor 1-4 omnibus (pouze jako komplet)…...........2500 kč
  2. Bílý Láma pevná vazba – nový zabalený…..................800 kč
  3. Tomb Raider archivy 1a2 – nové, zabalené (pouze
  komplet)…...........................................................................2000 kč
  4. Witchblade compendum 1 a 2 – nové, zabaleno, (pouze
  komplet)…...........................................................................8 000 kč
  5. Darkness compendum 1 – nové zabalené…...............3500 kč
  6. Hellboy Pekelná knižnice 1-3 – nové, zabalené…....20 000 kč
  7. Nikdykde 1. Vydání….....................................................450 kč
  8. Technokněží pevná vazba – nová zabalená….............2000 kč
  9. UKK Hulkova planeta část 1 – nová zabalená…............450 kč
  10. Před Strážci, jednou čtené, výborný stav – měkká vazba
  (pouze komplet)…...................................................................900 kč
  -Komediant/Rorschach
  -Minutenami/Hedvábný přízrak
  -Sůva/Dr. Manhattan
  11. Plášť – výborný stav, jednou čtené…,................................450kč

  pište na filipmikolasek1@gmail.com...Praha, Brandýs nad Labem nebo pošta. Na Slovensko neposílám...vše je + poštovné
 • Fimi
  Fimi mecenáš20.10.2017Prodám
  Bílý Láma pevná vazba zabalený 800 kč
  Batman vol 1 I am Gotham (Rebirth)...aj... 200 kč
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš21.4.2017Prodám
  Prodám Pekelnou knižnici 2 za původní cenu, je zabalená, nerozbalená v perfektním stavu
  mám další zajímavý nabídky v Nabízím, tak podívejte

  mimo téma, lístek na Linkin park k podiu dne 11.6. za 3200 kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš22.3.2017Prodám
  zdravím, prodám

  první vydání Watchmen, čtené ale ve výborném stavu....nabízejte cenu

  Hellboy Pekelná knižnice 2
  Druuna 2 pevná vazba zabalená
  Sandman Preludia nocturna první vydání ČB
  Sandman Předehra
  Před strážci
  -Sůva...
  -Komediant...
  -Minutenami...
  Býlí Láma pevná vazba zabalená
  Temnými cestami zabalený pevná vazba

  ceny mám uvedené v Nabízím

  pište na filipmikolasek1@gmail.com

  z jiného soudku, prodám dva lístky na Linkin park, Simply plan, Enter Shikary a Machinegun Kelly k PODIU...jedná se o akci Aerodrome 11.6. 2017 v Praze... 3200/lístek
 • Fimi
  Fimi mecenáš5.2.2017Prodám
  Nemá to s komiks nic společného, ale prodám 6 lístků na Aerodrome Linkin Park, Enter Shikary, Machinegun Kelly a Simple Plan. Lístky jsou k podiu.
  Cena lístku 3500 kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.8.2016Prodám
  musím se vám pochlubit, povedl se mi husarský kousek, na aukru jsem vyhrál první tři knihy v pevné vazbě Hellboye, druhá a třetí kniha navíc první vydání dohromady za 1200 kč...prosím pochvalte mě

  PRODÁM

  Sandman Preludia Nocturna, první vydání 1000 kč
  jednou čtené UKK

  1602 1350 kč
  X-men Klan M 1000 kč
  Wolverine Zrození 1350 kč
  Hulk proti Světu 900 kč
  Spiderman Smutek 1000 kč
  Starý Dobrý Logan 2 ks 1000/ kus kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš18.7.2016Prodám
  prodám v perfektním stavu jednou UKK

  Wolverine Zrození
  Wolverine Starý Dobrý Logan 2 ks
  Spiderman Smutek
  Hulk proti světu
  X-men Klan M
  1602

  nabídky prosím na filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš30.6.2016Prodám
  Prodám jednou čtené v perfektním stavu, prosím pište nabídky

  UKK:

  Wolverine Zrození
  Wolverine Starý dobrý Logan 2ks
  Hulk proti světu
  1602
  Spiderman Smutek
  X-men Klan M

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.6.2016Prodám
  Till:
  ahoj na Sbazaru prodává Kolosálního Conana za 5500
 • Fimi
  Fimi mecenáš20.6.2016Prodám
  Prodám v perfektním stavu Ultimátní komiksový komplet, vždy nejvyšší nabídce, piště na filipmikolasek1@gmail.com

  X-men Klan M
  Wolverine Starej dobrej Logan 2ks
  Hulk proti světu
  1602
  Wolverine Zrození
  Spiderman Smutek
 • Fimi
  Fimi mecenáš19.6.2016Prodám
  firesnake: na netu mají Před Strážci pevná vazba za 650, je to hodně?
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.5.2016Prodám
  prodám druhé vydání Sandman Domeček pro panenky, je jako nový navrhněte cenu
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš2.5.2016Prodám
  prodám černobílé vydání Sandman Domeček pro panenky, stav jako nové, ceny nabídněte
  PS: mám dva kusy k prodeji
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš25.3.2016Prodám
  Koupím

  Sandman 2: Domeček pro panenky
 • Fimi
  Fimi mecenáš22.3.2016Prodám
  PRODÁM

  Arkham Pochmurný dům
  UKK Captain America Zimní voják 1 a 2
  Kasta Metabaronů paperback
  Zámek a klíč 1 Vítejte v Lovecraftu paperback

  SHÁNÍM, KOUPÍM VYMĚNÍM ZA:
  Batman Dlouhý Halloween 1
  Hellboy Pekelná knižnice 1

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.3.2016Prodám
  Nabízím
  Kasta metabaronů paperback 2500 kč
  Zámek a klíč: Vítejte v Lovecraftu paperback 1000 kč
  UKK Captain America: Zimní voják 1 + 2 1200 kč
  Arkham Pochmurný dům v pochmurném městě 1200 kč

  filipmikolasek1@gmail.com
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: neveřejné
Mám: 51 (cca 20853 Kč)
Chci: 1 (cca 498 Kč)
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: neveřejné
Mám: 162
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0