• Fimi
  Seriál si pamatuji ze Supermaxu a už tehdy mi přišel řádně stupidní a nechápu tedy ten status kultu. Na čtyřech sešitech se až moc předpokládá, že čtenář zná seriál a navíc je z něj hotovej a bude tedy žrát každou stránku, nestalo se. Buffy je pro mě stejný rank jako Harley, údajně je strašně boží a čupr dupr, ale bohužel, na mě tahle hra neplatí. Kresba je ovšem fajn..
 • Fimi
  Fimi mecenáš7.7. 10:23Batman: Tři Jokeři
  Ono se to jako tváří strašně skvěle a zásadně a honosně, ale bohužel. Tohle je rozhodně to horší od Johnse a navíc jde zcela mimo zavedenou logiku postav a přitom právě zavedenou logiku kolem postav by to mělo maximálně dodržovat...
  Kresba klasický zaměnitelný mainstream, prostě pásová výroba.
 • Fimi
  Fimi mecenáš6.7. 21:15Hellboy: Vstříc mrtvým vodám
  Nebylo to špatné, ale jinak totální zbytečnost a spíš průměr...zitra si to nebudu pamatovat
 • Fimi
  Fimi mecenáš17.6. 08:55Bomba
  Aspirant na komiks roku? Jednoznačně... Výborná historická sonda do dění kolem pověstné bomby. Výborné..
  Argo fakt jede bomby
 • Fimi
  Fimi mecenáš6.6. 11:35NANITS chronicles
  Naprosto výborné scifi, kterých bych u nás pohledal. Nebudu řešit balení, to bylo známkou nekompetentnosti. Samotný komiks nabízí výborně napsaný příběh a já říkám, chci víc takových. Těším se na pokračování. Rozhodně překvapení roku a jedno z nej scifi u nás...tesim se na další díly a další komiksy tohoto autora...
 • Fimi
  Fimi mecenáš1.6. 10:10Avengers #05: Souboj Ghost Riderů
  Jako ano, rozjíždí se tu něco nejspíš velkého, ale je to tak špatně uchopené a výpravěné až to bolí. Tohle je fakt nejhorší série Aarona. Je to zmatené, nepřehledné, hromada linek a postav a celé to působí tak strašně průměrně, tohle se absolutně nedá srovnávat s Avengers od předchůdců. Bohužel i ta kresba je zde velmi slabá..
 • Fimi
  Fimi mecenáš25.5. 14:39Berserk #05
  Prostě Berserk, žeru každý panel a každou stranu... Nebylo lepšího vypravěče než Miury
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.4. 07:27Potápěč
  Tohle je prostě Lemire, jeho autorské věci dokážou vyždímat neskutečné emoce a chytit za srdce
  Navíc Paseka naservíroval knihu v krásném provedení. Jeden z nejlepších Lemirů.
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.4. 07:23Green Blood - Zelená krev #03
  Válka gangů, úžasné, hned se mi vybavil výborný film Gangy New Yorku.. Kresbu netřeba komentovat, to je pastva pro oči.. Tahle Manga je trefa do černého
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.4. 07:20Green Blood - Zelená krev #02
  Výborné, kresba naprosto ohromující a příběh syrový a drsný. Taková Manga mi chyběla, navíc western, tady není o čem.
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.4. 07:08Nezkrotný Berserkr #01
  No rozhodně jeden z nejslabších Lemirů, přesto fajn, ale žádná díra do světa to není. Kresba rozhodně za to stojí, ovšem, když vidím tu cenu za 4 sešity, jsem rád, že jsem to četl v angličtině. Na druhé čtení to rozhodně není.
  Každopádně mě zajímá, co vše tu ještě od Lemira vyjde, od CC bych čekal Sweet Tooth, tak Sand příště.
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.4. 07:00Linka
  Rozhodně překvapení, kresba nic moc, místy nepřehledná, ale jinak zbytek výborný, tady se ta hutná ponurost dá krájet. Více takových věcí.
 • Fimi
  Učebnicový příklad tvůrčí vyhořelosti, tady není nic, co by stálo za pozornost a absolutně nechápu smysl tohoto komiksu, má čem asi autor ujížděl? Kdysi ikona mezi autory dnes už posledních minimálně deset let Frank nenapsal nic, co by za to stálo. Tak snad tu vyjde víc komiksů typu je to blbost, VÍME, že je to blbost, a proto to nevydáme.....a nebo jo.
 • Fimi
  Fimi mecenáš31.3. 18:39Wonder Woman: Mrtvá Země
  Velmi povedené, Daniel Warren Johnson nezklamal a naservíroval svou klasickou drsnou akci plnou brutality a emocí. Rozhodně nečekejte klasický superhero sluníčko. Kvalita zaručena.
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.2. 22:27Válka říší
  Na tomto je super, že je to jedna velká akce plná zajímavých nápadů, kresba Dautermana je úžasná, je tam plno postav co se neustále rubaj atd. Prostě závěr velkého runu jak má být byť jsem čekal víc, ale jsem spokojený. Bohužel v našich hájích a luzích před tímto vyšel naprosto nepodstatný Thor a vše důležité tu nevyšlo, takže neznalci přijde hromada věcí naprosto nesmyslná a hlavně neznámá, ale to je kámen úrazu už aktuálního zmiňovaného Thora. Za mě velice dobré, ale něco mi tam přeci chybí.
 • Fimi
  Fimi mecenáš25.11.2020 08:06Avengers #03: Válka upírů
  Hromada postav, zbytečné kecy, ale alespoň se to věnuje Bladovi a upírům a v pozadí se něco kuje s Ghost riderem, za mě fajn průměr, škoda že se nedrží témat předešlých dvou knih. Úvod s Fistem byl ale fajn, taky u toho mohli zůstat.
 • Fimi
  Fimi mecenáš24.11.2020 20:43Avengers #04: Na pokraji Války říší
  Avengers je to nejhorší, co Aaron pro Marvel píše a i když se mi jeho série více méně líbí a první tři booky byly dobré nebo průměrné, tohle je kardinální slabota. S Válkou říší to má společného minimum, spíš se jí jen otře a vše podstatné nechává samostatné knize, nic zásadního se zde nestane a já pořád nemám pocit, že čtu komiks o Avengers, což by mělo být to nejlepší co Marvel vydává. Tohle nesahá ani po kotníky výborným Avengers od Bendise a už vůbec ne těm od Hickmana. Další díl věnující se světu a plejádě Ghost riderů je mnohem lepší, doporučuji těm, co by po tomto s tím chtěli seknout. Tohle se veze na vlně těžkého podprůměru a špatného mainstreamu.
 • Fimi
  Fimi mecenáš24.11.2020 20:35Berserk #03
  Celý díl jedna velká brutální akce... Paráda a ta kresba, úžasné... protivník jen jak vystřižen z Věci
 • Fimi
  Fimi mecenáš13.7.2020 12:56Berserk #01
  Výborně čtivé a chytlavé. Za mě nejlepší manga série tohoto žánru co u nás vychází.. A protože to mám v jiném provedení a vazbě, nebudu hodnotit, aby tu nevznikl poprask. Každopádně mohu jen doporučit. Kdo má rád dobrodružnou fantasy akci, měl by sáhnout po tomto
 • Fimi
  Fimi mecenáš10.4.2020 12:28Sága Valty
  Příjemná obsáhlá jednohubka. Bylo to moc fajn a kresba taky výtečná
  VYBÍRAL skutečně jede a šlape mu to. Více takových
 • Fimi
  Fimi mecenáš18.2.2020 14:49Green Blood - Zelená krev #01
  Absolutní pecka, perfektní kresba, zajímavý příběh... Konečně to u nás vyšlo, po dlouhé výborná manga série ...
 • Fimi
  Fimi mecenáš10.2.2020 20:00Batman: Zatracení
  Mám to v originále, takže hodnotím obsah nikoliv české vydání. Za mě krásně kreslený nic. Jak já říkám, nevadí že je to hovno, ale hlavně, že krásně voní... Prostě Azzarello mi na Batmana nějak nepasuje, to už se mi líbí více Noel, který Bermejo dělal komplet, tam mi přijde, že pro to má větší cit než Azzarello. V porovnání s např Luthorem od stejné dvojice je to diametrálně horší... Na druhou stranu ovšem lepší než Batman Já jsem todlecto a Já jsem tamhlecto
 • Fimi
  Fimi mecenáš24.1.2020 09:35Doctor Strange #04: Mr. Misery
  Zakončení jsem čekal v poradně akčním magickém drsném stylu, když už se vše vrací a vrcholí s Mr. Miserym, který nás doprovází celou sérií, voz je super a není to tedy ten jeden padouch co se objeví v jednom sešitu, jen aby byl rázem během dalšího sešitu poražen. Poslední dva sešity jsou vyloženě lákadla na další knihu a poslední sešit s Cleou mě vyloženě nebavil. Každopádně super série, Aaron pláštěnky psát umí.
 • Fimi
  Fimi mecenáš24.1.2020 09:32Doctor Strange #03: Krev v Éteru
  O trochu horší než předešlé díly, ale pořád čtivé, originální a zábavné. Každý sešit se věnuje nějakému protivníkovi a mně zdaleka nejzajímavější přišel ten s Orbem. Konečně se taky vrací Mordo a růžky vystrčil i Dormammu. Aaronovi to neskutečně sedne.
 • Fimi
  Fimi mecenáš20.1.2020 09:50Doctor Strange #02: Poslední dny magie
  Aaron tady fakt válí, poznáváme 100+1 dalších kouzelníků Marvelu, kresba velmi zajímavá, padouch výbornej a celkově velmi čtivé. Aaron zřejmě ujíždí na vzití hrdinům jejich schopnosti a jejich následné vypořádání se s tím, viz Strange bez magie, unworthy Thor.
 • Fimi
  Fimi mecenáš4.12.2019 23:58Temné noci - Metal
  Snyder to bere skutečně hodně ze široka, vrací se ke svému Batmanovi a ukazuje nám, jak to měl nejspíš promyšlené od začátku, už od dob Sovího Tribunálu. akorát mi přijde, že je zde vše možné a vše nějak hrozně lehce lacině jednoduché a vysvětlené. Hromada okecávání ukazující, že jde skutečně o hodně. Ty kruhy labyrintu Odboje mě už tolik nebavily, spíš ta hlavní linka Metalu, nějakého kovu, o kterém nám na každé stránce Snyder řekne tak desetkrát, abychom jó už konečně pochopili, že za vše může kov a průzkum a ejhle už od počátku věků bylo všem temným silám jasné, že jednou vznikne nějaký Batman, který bude klíčem všeho....no, nějak to vše zapadá dohromady, je to lepší než Snderův Batman, než celý Rebirth, než Snderův All star...vlastně jsem za to rád, protože právě na toto naváže později Snyderova Liga
 • Fimi
  Fimi mecenáš3.12.2019 14:07Essex County
  Jeff opět válí a Paseka nasadila neskutečný kalibr...za mě nejlepší věc co jsem za poslední roky četl. rodinná dramata napsaná s lehkostí a přesto v sobě ukrývají hodně. Výborné a kresba je klasický Lemire, ty jeho čmariky žeru.
 • Fimi
  Fimi mecenáš1.12.2019 00:04Rváč
  Já prostě Lemira žeru, jeho styl a to hlavně autorské věci. Ta skycoidní kresba mi sedne, rozpyté pozadí oblohy, primitivní čáry máry, prostě super. Postavy a příběh, tohle je život, napsané s lehkostí ovšem se silným příběhem trosek někde v prdelákově, to je přesně Jeff Lemire...doufám, že tu u nás Lemire bude vycházet stále častěji, už ted od něj vychází hodně a nějak věřím, že to neskončí...
 • Fimi
  Fimi mecenáš30.11.2019 22:50Thor #01: Bůh hromu znovuzrozený
  Jak to ten Aaron dělá, že ve svých seriích Thorů má tak skvělé kreslíře, Ribic, Dauterman a ted Mundo a Ward. Tady platí několikanásobně více než v jeho Avengers, že je třeba znát předešlé, což skutečně si odhaduji říct sráží hodnocení lidí, kteří to prostě nečetli. TO není můj případ a právě o to víc, že čtu celou Aaronovu Thoří pouť, jsem si toto užil maximálně. Za mě skvělý. Prostě Aaronovi Thor sedí každým coulem, vrací se zde k nedokončený linkám, které navíc ještě posouvá dále, viz King Thor a jeho neteře. Linka s Phoenix Wolverinem zajímavá, Doomem s mocí dávných Avengers taky skvělá a hlavně perfektně nakreslená a inkovaná. Já jsem spokojen.
 • Fimi
  Fimi mecenáš27.11.2019 16:11Murena #01: Cyklus matky
  Tohle je nádhera, nejlepší Vybíral doposud. Jedna z nej knih 2019, vazba, velikost a samozřejmě příběh.. Úžasný.. Nenapadá mě jediné minus. Úžasný historický komiks.
  Vybíral se u mě stává top českým vydavatelem protože co komiks to skvělý zážitek a vždy se mi trefí do noty. Doufám, že tímto bude pokračovat a rozhodně se těším na další jeho věci...
  Jak píše Gmork, takových hovadin u nás vychází a věci jako Murena aby člověk pohledal...
 • Fimi
  Fimi mecenáš22.11.2019 12:52Živí mrtví #29: Jak daleko zajdem
  Tady se už fakt nic neděje. Pořád je to fajn, vztahy se proplétají, ale pořádně nic se nestalo... Jeden z těch slabších dílů této telenovely
 • Fimi
  Klasika od Můra, prostě klasika, žádná sláva ani průser. Ono se Supermanem je to těžký, pořádnej příběh abys pohledal.
 • Fimi
  Svět Palice se nadále rozšiřuje a zde v tom největším měřítku, pravda o událostech a hrdina konečně v, vstala z popela a dobře z toho hrdinům rozhodně nebude..Lemir postupně dává skládačku dohromady a já mu to fakt žeru. Skvěle napsané postavy a důkaz že superhero se dá pojmout i v dnešní době pořád originálně...
 • Fimi
  Velmi příjemné, naprosto uvolněné a pohodové čtení. Sympatické dětské postavy, úžasná kresba a žádná hluchá místa.. Výborné
 • Fimi
  Fimi mecenáš9.10.2019 20:28Mýty #15: Růženka
  Naprosto úžasné, tohle je jedna z nejlepších sérií, neuvěřitelně čtivé, chytlavé a zábavné a pořád zajímavé plné skvělých nápadů.
 • Fimi
  Fimi mecenáš4.10.2019 23:14Avengers #02: Světové turné
  Kdybych mohl, dám tři a půl a možná i čtyři hvězdy. První polovina byla úžasná, linka s Namorem povedená. Namor se naštve, všude po oceánu udělá bordel a to se samozřejmě nikomu nelíbí a každý to chce řešit a pošle na něj lidi a dochází ke konfrontaci. Důvody a motivace Namore jsou naprosto pochopitelné a i trochu osobně s ním souhlasím. Tahle část byla super, ale pak se to náhle zvrhne do neskutečné přehlídky kreslených postaviček v řádu desítek a člověk, aby se v tom vyznal. Aaron začne vytahovat nejbéčkovější postavy z posledních stran příručky superhrdinů, jeden jako druhý je zaměnitelný a nezajímavý. Samozřejmě musí vytáhnout ruskou verzi Avengers, kde prostě každý musí mít ekvivalent k Avengers. Proč nevymyslí originální postavy, proč ruský Iron man, ruský Cap..Namor mi přijde až moc přepálený mocí a sílou. To, že seřezal Avengers i s Ghost riderem jsem teda nečekal. Je to rozhodně trochu horší než předchozí díl, ale kdyby to mělo jen tu linku s Namorem na šest sešitů, dám tomu pět hvězd, ale poté to s upíry a Coulsonem a Squadrom Justice league supreme je už šíleně překombinované....vrcholem je romance Thora a She Hulk....určitě pokračovat budu, ale musím říct i přes mou lásku k Aaronovi, že toto je jeho nejslabší pláštěnka....Třetí kniha se věnuje upírům tak uvidíme...

  sumasumárum Aaron rozjíždí perfektní nápady, nasranost Namora a pomsta za jeho křivdu, znečištění suchozemci oceány, konflikt Avengers a Rosse, který skrze vládu sestaví vlastní tým, ruští Avengers...vše dobré nápady, ale ta FORMA.....jinak kresba je pěkná a líbivá, hlavně konverzačka Ghost Ridera a Odina.
 • Fimi
  Fimi mecenáš26.9.2019 19:57DC komiksový komplet #072: Flashpoint
  KONEČNĚ je to tady, komiks, na který čekal nejeden fanoušek DC, pro které je tohle naprostá povinnost. Pokud existuje něco lepšího než toto v DC pláštěnkovém mainstreamu, je to Green Lantern New 52, nebo rozhodně je to tomu rovno. Johns upekl úžasný příběh, Kubert to skvěle nakreslil. Jsem skutečně strašně rád, že zrovna toto vyšlo u nás a ted už nepotřebuju z DC snad nic...rozhodně ne z Ligy. Vlastně si nepamatuju, že by po tomto a GL přišlo něco tak kulervoucího a myslím, že dlouho nepřijde...
 • Fimi
  Tohle už není ten Batman, po žalostném bum bác Já jsem Bane přichází přehlídka bum bác všech Gothamskych padouchů, kreslíř se skutečně vyřadil a není to špatné. Batmanovske gro a kouzlo je zcela vytraceno, konflikt dvou padouchů působí groteskně a jejich motivace směšně. Upřímně jsem se tím pronudil a po tomto díle jsem se sérií mám pocit skončil.

  Čteno v originále
 • Fimi
  Fimi mecenáš23.8.2019 21:11Kick-Ass 2: Nářez 2
  Tohle je tak blbý a v mnoha věcech reálný až je to skvělý a zábavný... Millar prostě umí. K tomu všemu násilí, vulgaritám a zábavě to má i děj, který nenudí a drží na pozornosti. Perfektní
 • Fimi
  Tohle je ryzí akční noir jako prase..asi to není lepší než jednička ale stejně... nejlepší série od Millera, originální a ta kresba je fantastická, alespoň mně dostala...
 • Fimi
  Fimi mecenáš13.8.2019 15:01Žoldnéř #01: Kult svatého ohně
  No tohle mi hodně připomnělo situaci Alexe Rosse, kde je příběh triviálně debilní a obyčejný, ale všichni stříkaj a rosí se z malby. Mám silný pocit, že zde je to totožné. Příběh je skutečně prosťounký, obyčejný a tuctový, ovšem malba úžasná a dechberoucí. Bohužel ale ne natolik, abych na úkor malby ignoroval příběh. Je to fajn fantasy s monumentálním vizuálem a do další knihy půjdu, ale mě Segrelles rohlíkem neopije.
 • Fimi
  Fimi mecenáš13.8.2019 14:58Ryby - Útok z hlubin
  No, není to Spirála ani Tomie, ale pořád je to ten Ito. Příběh je trochu obyčejný, jak je to vlastně zvykem, ale ta kresba a znázornění bizarností je absolutně odporně úžasná, i když to nejlepší od Ita Ryby jistě nejsou. Když už příběh konečně nabírá spád a nějaké tempo a cítíte posun ke konci a nějakému vysvětlení, příběh bohužel končí a my se o původu ryb, jejich motivaci nedozvíme absolutně nic a to je to hlavní co mě štve a za co dávám bod dolů. Příběhy na konci byly sice zajímavé, ale totálně k ničemu, radši bych ty stránky vyplnil příběhem Ryb.
 • Fimi
  Teda tohle mě celkem vzalo. Když už si člověk myslí, jak je Alvar kladná postava, tak se ukáže v tom nejtypičtějším Jodorowském stylu a najednou je tu každej sráč. Incest, brutalita, násilí, sex, vše tu je a do toho naprosto ohromující kresba....zde platí jedno pravidlo, které se potvrdí hned několikrát a sice, že na každou svini se vaří voda a že tu těch sviní je.
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.7.2019 10:38Zaslíbená Země Nezemě #03
  Sakra tady už jde do tuhého. Přesně toto je moje krevní skupina, smyčka se začíná zatahovat a konec přišel v tom nejlepším...
 • Fimi
  Lepší než předchozí díl, vrací se ikonický padouch a kdo nezná minulost Flashe, tak bude totálně v řiti, protože právě to se tu řeší. Kresba je moc fajn a závěrečný souboj je moc pěkný. Flash rozhodně patří mezi to nejlepší.ze znovuzrození, nenechte se ovšem mýlit, je to spíš jednooký král mezi slepími, každopádně je to fajn.
 • Fimi
  Fimi mecenáš9.7.2019 22:53Thanos #02: Lom bohů
  Jako jo pěkné to bylo ale ve výsledku je to takový klasický mainstream. Líbí se mi ale jak to rozšiřuje ten Marvel vesmír a dozvíme se i pár nových věcí, Thanos je krásně popisován jako prostě ten obávaný sráč a ke slovu se dostane i sympatický Thane..za mě fajn i když první kniha byla lepší. Ovšem moc pěkný byl souboj otce syna. To bylo hezčí než kdejaký souboj Supermana...
 • Fimi
  Fimi mecenáš9.7.2019 19:57Skalpy #10: Konec cesty
  Není to nejlepší díl ale jako rozloučení a završení série naprosto ideální a adekvátní. Opět plno krvavé akce, skvělého příběhu, který uzavře linky a samotný závěr je i v celku dojemný.... nejlepší série která tu vycházela
 • Fimi
  Fimi mecenáš27.6.2019 09:25Superman: Mír na Zemi
  Tohle je přesně ten typ Rosse, kdy hraje prim kresba a příběh je v pozadí někde v poslední řadě. Za mě jednoznačně nejslabší Ross, jako ano je to fajn a už jsem četl horší Červenoslipáky, ale i lepší...kdyby tohle nedělal Ross, zapadlo by to někde v propadlišti dějin. Takže ne, nemůžu hodnotit stejně jako u Marvels, Kingdom come nebo Justice, nejde to a dokonce i ta Liga Svoboda a spravedlnost byla lepší...
 • Fimi
  Fimi mecenáš8.6.2019 15:30Spirála #03
  Konečně jsem se po dloooouhé době dostal ke třetí knize...no není to tak nechutné a pobuřující jako předchozí knihy, ale pořád je to mrazivé a bizarní. Příběh jde do finále a jsem rád že Ito není žádný troškař, zachoval mrazivou atmosféru, která vám zaleze až do trenek a navíc některé nezodpovězené otázky zde naleznou odpověd. Výborné.
 • Fimi
  Jako vyplňovka celkem dobré. Příběh samostatně stát nemůže a to trochu srazí výsledný dojem a orientaci v dění, jelikož komiks si přímo říká o znalost dalších věcí z nichž některé v ČR nevyšly. Kresba ovšem perfektní, toto téma všem doporučuji si přečíst až po Flashpointu, který tu vyjde v rámci DCKK, pak to dává smysl a člověk si to užijete víc...
 • Fimi
  V dalších dílech této série se místy odkazuje např na Batmana New 52 od Snydera, nějaký věci od Hawkmana, hlavně myslím druhý nebo třetí díl této série Hawkworld. Vesměs ale je asi důležité vědět kdo je Batman who laughs, z Dark nights a předpokládám že ještě vyjde přímo Batman who laughs....celkově mi liga od Snydera přijde skvělá. Po dlouhé době fajn Liga, lepší než Rebirth možná i lepší než new 52. Každopádně tahle liga je jeden dlouhý příběh skrze knihy, čili se fakt musí číst postupně. Samostatnějších příběhů je zde minimum. Pláštěnky už nečtu ale tohle bych si dal klidně celé znovu.
  Škoda je, že to ve finále sklouzne ke klasickým klišé a superhero průměru.
 • Fimi
  Dinik Cenu se divíš ještě, vždyť to takhle jedou už několik let. Počkej si příště na Black friday za poloviční cenu nebo stihni tu počáteční slevu.
 • Fimi
  Jen ten Captain není captajn ale kapitán že?

  Už i jména se překládají a komolí
 • Fimi
  Fimi mecenáš30.8. 18:02Zaslíbená Země Nezemě #07
  Vždyť tu vyšlo víc dílů
 • Fimi
  Fimi mecenáš8.8. 19:09Deadpool: Klasické příběhy
  Vážně nikdo!
 • Fimi
  Fimi mecenáš2.8. 22:37Němý hlas #01
  Konečně někdo kdo hodnotí české vydání, už jsem myslel že tohle nikdo nekoupil odtud
 • Fimi
  Mně celkově celý ten Aaronuv Run přijde naprosto zbytečný a nuceně z povinnosti dělaný jen protože Marvel přece musí vydávat avengers tak řekli Aaronovi, aby něco udělal, je jedno co ale hlavně něco a ať je to klidně debilní, hlavně když budou vycházet avengers... V čem jiném mají být pro celý Marvel zásadní věci než v Avengers sérii a ejhle ono je to v sérii Venom aka King in Black a Thorovi a možná něco zásadního v xmenech. Bendis měl např dění po civil war a Secret invasion, Hickman měl Secret wars a Infinity... Co má Aaron? Že Moon Knight serezal Thora?
 • Fimi
  Fimi mecenáš12.7. 10:58Batman / Fortnite: Bod nula #06
  Fry a přitom dle jednoho, my víme koho, je to naprosto úžasný..
 • Fimi
  Upřímně dávat hvězdy za význam díla mi přijde stupidní.. Buď je ten komiks dobrej a líbí se mi nebo nelíbí bez ohledu na to, jaký má význam a jak působil před třiceti lety... Jeho význam si uvědomuji, ale to nemění nic na tom, že je to pro mě kardinální slabota...
 • Fimi
  Fimi mecenáš13.6. 12:04Flash #08: Válka Flashů
  Nepochybně.
 • Fimi
  Fimi mecenáš13.6. 11:40Flash #08: Válka Flashů
  To jsou ale už díly co korespondují s novým Batmanem, po Snyderovskou Ligou, nebo ne?
 • Fimi
  Fimi mecenáš13.6. 09:46Flash #08: Válka Flashů
  Jenže tohle už není zrovna aktuální... Dokonce už i liga od Snydera skončila a ta tu ještě nezačala ani vycházet... To samé Batman Who laughs a to nemluvím o Death metalu...
 • Fimi
  Fimi mecenáš8.6. 22:30NANITS chronicles
  SSP ponětí nemám, nerozhoduji, ale nějakou dobu na netu se realizuješ, takže jistý obrázek mám a tak jsem se rozhodl..., snad se tě to nedotklo, na to jsi snad už dost starej.
 • Fimi
  Fimi mecenáš8.6. 08:25NANITS chronicles
  Ssp na Psychora máš ještě hodně daleko, ale určitě k němu směřuješ
 • Fimi
  Fimi mecenáš8.6. 08:02Requiem: Upíří rytíř III.
  Konečně je to venku...
 • Fimi
  Fimi mecenáš8.6. 06:52NANITS chronicles
  Wolfgang samozřejmě že neměl komiks v ruce a jsem si taky jistý že záměrně škodí..
 • Fimi
  Milo nebuď vztahovacnej, já tebe vůbec nemyslel. Měl jsem namysli celou tu historii procesu. Ale pokud se v tom vidíš a máš pocit, že mluvím o tobě, to je tvá věc... Prepalenej? Jsem rád, že budim v druhých emoce a koukám že tobě stačí fakt málo. Takže malá ráda, buď víc nad věcí a neber vše jako osobní urážku na tvou osobu.
 • Fimi
  To je jednoduchý, aby měli hejtři co žrát
 • Fimi
  Jen abych měl přehled a nečetl tunu materiálu předcházejících, ten papír vám Teda vyhovuje nebo vám vadí, a proto tu řešíte tyhle věci? Upřímně téma otisky a papír mě nějak úplně minulo
 • Fimi
  Fimi mecenáš4.6. 15:43NANITS chronicles
  Rozbaleno a je to díky bohu neporušené..
 • Fimi
  Fimi mecenáš4.6. 14:18NANITS chronicles
  Darker s tím souhlasím, takový špalek za tyhle peníze? A víc než 144 stran? Výborné

  Farnhajt pořád jsem to nerozbalil, mám strach...
 • Fimi
  Fimi mecenáš4.6. 13:56NANITS chronicles
  Tak jsem si to právě vyzvedl, takový špalek a oni to zabalí do bublinkové obálky? To je trochu síla, bojím se až to otevřu...
 • Fimi
  Fimi mecenáš27.5. 07:25Batman Mikea Mignoly
  Walome ještě ma letos vyjít z této edice jeden Marvel a jedno DC, zatím neohlaseno... Čili letos 3 DC a 2 Marvel
 • Fimi
  Fimi mecenáš10.5. 15:05Proti přírodě #01: Probuzení
  Rozhodně překvapení, tohle bych od Crwe nečekal...
 • Fimi
  Fimi mecenáš30.4. 15:07Přístav Země / Zatmění
  Hanussen ale budou, neboj...
 • Fimi
  Fimi mecenáš30.4. 14:26Přístav Země / Zatmění
  No a v crewnim eshopu jsou také už
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.4. 14:08Přístav Země / Zatmění
  Ty jo jak jsem mohl zapomenout na Arrival
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.4. 09:37Přístav Země / Zatmění
  Hawwwran možná v jistém ohledu Valerian.

  Třeba se ale dočkáš, protože očividně se chystá adaptace https://imagecomics.com/creators/zack-kaplan

  Přečti si ten článek
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.4. 08:54Přístav Země / Zatmění
  Valon ano to je pravda ale spíš bych definoval mou pseudo funkci jako skaut, jelikož si dovolím říct že mám jak říká Walome, načteno, tak jim doporučuji věci na vydání, dávám návrhy, co by mohlo být zajímavé, to je fakt vše... Externí pracovník zní zajímavě a dá se za to schovat prakticky cokoliv.
  Ano, blíž k nim mam víc než vy, to nepopírám, občas i ale chápu Vaše rozhořčení, jen mi přijde, že někteří se v tom až příliš rochní a užívají si to a vyloženě hledají, na čem by zase MB dostali, někteří mají až pokrytecké chování, ale to už je prostě život. Mně to je ve výsledku jedno, jsem ale hodně zvědav na vaše reakce na další vydané věci MB a vaše reakce Kaplana. Snad další diskuze bude vyloženě ke komiksu a ne zase o něčem co bylo. Sám jsi to viděl, první pozitivní komentář a hodnocení a hned narknuti, že je to snad uměle vytvořený účet.

  Každopádně jak říkáš k tiskárně se už asi vracet nebudeme.

  Hawwwran nic mě nenapadá hele.
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.4. 08:31Přístav Země / Zatmění
  Valon jo s tím se dá bičem méně souhlasit.. Na upřesnění, já nikdy nebyl součástí a členem MB, byť to tak vypadalo a působilo. Ano oznámil jsem to já, věděl jsem o MB a co chtějí vydávat a mohl jsem to oznámit já jelikož já jsem tu na webu jako doma na rozdíl od nich, chodím sem pořád, takže jsem dostal možnost to sem dát. Jinak ne, já nejsem součást MB.
  Ohledně tiskárny, já si prostě myslím, že ty důvody by si nevymysleli, chtěli vydat produkt v perfektním stavu a bohužel se vždy něco posralo. Fotky na fb byly jasným důkazem, takže si to skutečně nevymysleli a kdyby to vypustili s chybou tak zdejší supi by dostali akorát nabitou munici.
  Ale to není jen toto, vzpomeňme na slavný provedení Providence. Takhle kdyby to vydali MB, tak si dokážu živě představit tu diskuzi, ne oni to raději vrátí na předělání tiskárně a holt se prodlouží termín vydání... Ale výsledek je stejný, protože někteří si prostě nemohou pomoct. Nechápu proč se to teď vše vytahuje, když to konečně vyšlo a někteří mají až patologickou potřebu se k tomu vracet..
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.4. 07:51Přístav Země / Zatmění
  Jaký je styl komunikace je věc druhá a to asi každý vnímáme jinak a každej zkousne více či méně. To nerozporuji. No, asi takhle, věřím, že MB se snažili opravdu svou první knihu dotáhnout do konce jak jen mohli, bylo už předem jasné, že spekulanti a rypalove se budou chytat každého stébla, jen aby mohli vytknout sebemenší chybu, takže jistě vynaložili maximální úsilí, aby kniha byla v perfektním stavu a zpracování, je to první kniha přeci jen.. Každopádně ano, je tu corona, izolace a karantény, zavření obchodů a služeb, lidi byli najednou v izolaci a prostě se nejelo. Naše oddělení v práci bylo celé v izolaci a jiné oddělení dělalo na 30 % např. Do toho ty problémy s tiskárnou, nebo si fakt myslíš, že to vše bylo záměrně? Že chtěl, aby do něj chytré hlavy ryly? Že ho to snad baví tyhle diskuze na úrovni žumpy? Výběr tiskárny byla očividně chyba, kterou si MB řádně vyžrali, příště budou chytřejší.. Ostatní nakladatelé vědí, proč si nevybrat stejnou tiskárnu, holt teď už to ví i MB a třeba si najdou i člověka na komunikaci. Akorát ta komunikace bude na fb a ne zde, kde dokonce i ostatní nakladatele komunikují sporadicky s vámi.

  Jako chápu, že prostě notorická potřeba neustále rýt tu je a vždy bude, to je normální. Že jsou tu lidi, co neodpustí sebemenší chybu tady, ale jinde ano. To je prostě běžné. Nechci se zastávat MB, jen mi přijde, že vyloženě hledáte, do čeho kopnout.
 • Fimi
  Fimi mecenáš28.4. 23:41Přístav Země / Zatmění
  Pánové, když MB začínali, byli dva, vše dělali poprvé, práce bylo hodně, v průběhu byl už jen jeden a opravdu neviseli na netu na cdb aby mohli reagovat na každého spekulanta, notoricky postižené hejtry a rýpali a na normální dotazy a když už komunikovali tak hlavně na fb ale kvůli kvantu práce prostě nestíhali ještě komunikovat pravidelně samozřejmě, proč? Protože byli dva později jeden, což poznáte dle slov byli dva později jeden a dělali vše pro to, aby to vyšlo. Při druhém třetím projektu už možná někdo bude na tuhle komunikaci a vychytají se mouchy. Mám ale tušení, že spekulantů a rejpalů neubyde, kdo chce psa bít, hůl si vždy najde...
 • Fimi
  Jo aha, už vím odkud vítr vane, přirozeně...
 • Fimi
  Fimi mecenáš28.4. 17:34Přístav Země / Zatmění
  Danko pobavilo
 • Fimi
  Fimi mecenáš28.4. 11:54Přístav Země / Zatmění
  Zack, promiň...
 • Fimi
  Fimi mecenáš28.4. 11:19Přístav Země / Zatmění
  Valon jde o to, že nejmenovaný uživatel, který zde není kvůli komiksům, ale plevelení diskuzí, nabyl dojmu, že komentář a hodnocení je uměle vytvořený účet, protože MB nemá samozřejmě nic jiného na práci. Kdo si toto myslí, je dle mě prostě tak trochu hňup.

  Hezký den
 • Fimi
  Fimi mecenáš28.4. 06:10Přístav Země / Zatmění
  Ssp to jsem rád, že zrovna tobě se to líbí
 • Fimi
  Fimi mecenáš27.4. 13:12Přístav Země / Zatmění
  Čekal jsem, kdo s tím začne, trvalo to 12 komentářů.
 • Fimi
  Fimi mecenáš26.4. 14:13Přístav Země / Zatmění
  Darker: Novinky o průběhu příprav byly převážně na Fb
 • Fimi
  Fimi mecenáš23.4. 20:15Královská hra #05
  díky lidi, možná někdy to zkusím teda
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.4. 22:32Královská hra #05
  to je velmi zvláštní termín teda, když vypneš mozek....na vypnutí mozku chci něco co je fajn a přesto si to užiju a ne něco co má nízké hodnocení, je to pátý díl serie a stejně to stojí očividně za hovno. Ale sto lidí....
 • Fimi
  Fimi mecenáš14.4. 08:04Královská hra #05
  Dle komentářů a hodnocení jsem rád, že jsem do tohoto nešel, očividně není o co stát
 • Fimi
  Jh666 no vidíš, díky, já měl za to že před tím.., ale stejně to tu musí taky vyjít
 • Fimi
  Liga od Snydera je hodně megalomanska a hodně na sebe navazuje, je to jeden příběh napříč celé série, ale každý díl je větší a větší, snyder je stejný megaloman jako Zack Snyder. Snad vyjde i No justice co předchází celé sérii, no a nejdřív ale bude muset vyjít samostatný Batman který se směje...

  Kazdopadne po Lize od snydera následuje Death metal a to už je fakt bizar co tak nějak celý ten snyder event trochu shazuje
 • Fimi
  Fimi mecenáš26.3. 15:55Berserk #04
  Já hlavně uchcával u knich 12 a 13 kdy přišel Eclipse... To byly teprve emoce
 • Fimi
  No, až mcu uvede Secret wars, třeba i crew tohle vydá
 • Fimi
  tak hlavně že slíbili speciálky...
 • Fimi
  to vypadá zajímavě
 • Fimi
  Fimi mecenáš5.1. 11:40Fatale #05: Proklít démona
  Od Brubakera ještě Reckless, jednohubka a pořád nevíme zda bb art vydá Kill od be killed, pak to Velvet samozřejmě a klidně bych do tohoto ranku dál i jeho Daredevila.
 • Fimi
  Tak schválně, kdo si tohle nechá podepsat Aaronem na CC? Pokud nějaký bude samozřejmě
 • Fimi
  Fimi mecenáš5.10.2021Prodám
  Prodám
  Soudce Dredd spisy 1-3 za 600kc
  Liga spravedlnosti Válka velké trojky tpb...250kc
  Star wars válka na Shu torunu....300kc
  Království tvé...500kc

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš3.8.2021Prodám
  Zdravím
  Prodám v angličtině
  Immortal Hulk deluxe 1 ....500 kč
  Marvels 25th anniversary HC...600kč
  Infinity wath 1 a 2 ....500 kč
  F4 by Hickman Complete colection 1 a 2 .... 400 kč
  Avengers by Hickman Complete collection 1 ...350 kč
  Thor Gods and Deviants ....350 kč

  v češtině:
  DCKK
  Poslední Hranice 1 a 2 ....400 kč
  Spravedlnost 1 a 2 ....400 kč
  Noví Bohové 1 ...100 kč
  Pod Maskou...150 kč
  Zlatý věk...150 kč
  Flashpoint...150 kč

  ostatní v češtině
  Metabaron tpb ....250
  Válka velké trojky...300 kč
  Star Wars: Válka na Shu-Torunu, Konec her....300kč
  Mezi řádky 1 ....100 kč
  Linka...150 kč

  kontakt:
  606428895, Filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš2.6.2021Prodám
  Prodám v angličtině ceny včetně poštovného

  Immortal Hulk deluxe HC 1 a 2..... 1100 kc
  Secret wars by Hickman deluxe HC... 700kc
  F4 by Hickman Complete collection 1 a 2 tpb.... 800kc
  Avengers by Hickman Complete collection 1 tpb... 450kc
  Thor Gods & deviants Complete collection tpb... 450kc
  Infinity watch 1 a 2 tpb... 800kc

  Tel 606428895
  Filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš8.1.2021Prodám
  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image

  Secret wars...1000 kč
  Immortal Hulk deluxe 1,2...2000kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-4 by Jason Aaron...pouze komplet....6 000 kc + zadarmo tpb War of realms a King Thor
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....3000 kč
  Black science HC 1-3... 3500 kc
  Deadly class Deluxe 1-2...3000 Kč
  Black Hammer Library Edition 1...900kc
  Lazarus deluxe 1-3...3000 kč
  Sweet tooth deluxe HC 1-3 ....2500 kč

  Pevná vazba
  Severed....300 kč
  Marvels 25th Anniversary HC... 900 Kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Fantastic four by Jonathan Hickman 1a 2...1800 Kč
  CC..Avengers by Jonathan Hickman 1...700 Kč
  War of Realms...200 kč
  Vwars.. 300 kc
  Northlanders 1-3....2500 kč

  Valiant a další tpb:
  Rai..150 kč
  Shadowman 1-3..400 kč
  Archer and Armstrong 1-3...400 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  DMZ Compendium 1...1000 kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...8000 kč
  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1200 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot Reborn Book 1... 600 Kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...200 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  Avatar... 250kc

  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš2.12.2020Prodám
  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image

  Secret wars...1000 kč
  Immortal Hulk deluxe 1,2...2000kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-4 by Jason Aaron...pouze komplet....6 000 kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....3000 kč
  Black science HC 1-3... 3500 kc
  Deadly class Deluxe 1-2...3000 Kč
  Black Hammer Library Edition 1...1000kc

  Pevná vazba
  Severed....300 kč
  Marvels 25th Anniversary HC... 900 Kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Fantastic four by Jonathan Hickman 1a 2...1800 Kč
  CC..Avengers by Jonathan Hickman 1...700 Kč
  War of Realms...200 kč
  Vwars.. 300 kc

  Valiant a další tpb:
  Rai..150 kč
  Shadowman 1-3..400 kč
  Archer and Armstrong 1-3...400 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  DMZ Compendium 1...1000 kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...8000 kč
  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1200 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot Reborn Book 1... 600 Kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...200 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  Avatar... 250kc

  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš9.11.2020Prodám
  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image

  Secret wars...1000 kč
  Immortal Hulk deluxe 1,2...2000kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-4 by Jason Aaron...pouze komplet....6 000 kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....3500 kč
  Black science HC 1-3... 3500 kc
  Deadly class Deluxe 1-2...3000 Kč
  Low deluxe... 1200kc
  Black Hammer Library Edition 1...1000kc

  Pevná vazba
  Severed....300 kč
  Marvels 25th Anniversary HC... 900 Kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Ghost Rider by Jason Aaron 1,2 (komplet)...1000 kč
  War of Realms...200 kč
  Vwars.. 300 kc

  Valiant a další tpb:
  Rai..150 kč
  Shadowman 1-3..400 kč
  Archer and Armstrong 1-3...400 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  DMZ Compendium 1...1000 kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...8000 kč
  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1200 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot Reborn Book 1... 600 Kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...200 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  Avatar... 250kc

  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš12.10.2020Prodám
  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image

  Secret wars...1000 kč
  Immortal Hulk deluxe 1,2...2000kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-4 by Jason Aaron...pouze komplet....6 000 kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....3500 kč
  Black science HC 1-3... 4000 kc
  Deadly class Deluxe 1-2...3000 Kč
  Low deluxe... 1200kc
  Black Hammer Library Edition 1...1200kc


  Pevná vazba
  Severed....400 kč
  Marvels 25th Anniversary HC... 900 Kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Ghost Rider by Jason Aaron 1,2 (komplet)...1000 kč
  War of Realms...200 kč
  Vwars.. 300 kc  Valiant a další tpb:
  Rai..150 kč
  Shadowman 1-3..400 kč
  Archer and Armstrong 1-3...400 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  DMZ Compendium 1...1000 kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...8000 kč
  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1200 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot Reborn Book 1... 600 Kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...200 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  Avatar... 250kc

  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš21.9.2020Prodám
  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image

  Secret wars...1000 kč
  Immortal Hulk deluxe 1,2...2000kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-4 by Jason Aaron...pouze komplet....6 000 kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....3500 kč
  Black science HC 1-3... 4000 kc
  Deadly class Deluxe 1-2...3000 Kč
  Low deluxe... 1200kc
  Black Hammer Library Edition 1...1200kc


  Pevná vazba
  Severed....400 kč
  Marvels 25th Anniversary HC... 900 Kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Ghost Rider by Jason Aaron 1,2 (komplet)...1000 kč
  War of Realms...200 kč
  Vwars.. 300 kc  Valiant a další tpb:
  Rai..150 kč
  Shadowman 1-3..400 kč
  Archer and Armstrong 1-3...400 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Harbinger Wars...200 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  DMZ Compendium 1...1000 kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...8000 kč
  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1200 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot Reborn Book 1... 600 Kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  NHM Elektra 150kč
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...200 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  Avatar... 250kc

  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš30.8.2020Prodám
  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image

  Secret wars...1000 kč
  Immortal Hulk deluxe 1,2...2000kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-4 by Jason Aaron...pouze komplet....6 000 kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....3500 kč
  Black science HC 1-3... 4500 kc
  Deadly class Deluxe 1-2...4000 Kč
  Low deluxe... 1400kc
  Black Hammer Library Edition 1...1200kc


  Pevná vazba
  Severed....400 kč
  Marvels 25th Anniversary HC... 2000 Kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Ghost Rider by Jason Aaron 1,2 (komplet)...1000 kč
  War of Realms...200 kč
  Vwars.. 300 kc  Valiant a další tpb:
  Rai..150 kč
  Shadowman 1-3..400 kč
  Archer and Armstrong 1-3...400 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Harbinger Wars...200 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  DMZ Compendium 1...1200 kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...8000 kč
  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1300 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot Reborn Book 1... 600 Kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  Liga spravedlnosti Alex Ross... 200kc
  Superman Alex Ross ...200kc
  NHM Elektra 150kč
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...200 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  DCKK Noví titáni...100 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  Avatar... 250kc
  Bestie Burdenske... 250kc

  manga v čj a aj
  Bleach 3in1 ...1-2...400 kč  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.7.2020Prodám
  Aktualizace, včetně cen

  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image

  Secret wars...1000 kč
  Immortal Hulk 1...650kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-3 by Jason Aaron...pouze komplet....5 000 kc
  Invincible 1-3 a 5....1400kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....3500 kč
  Immortal Hulk deluxe 1...1000 Kč

  Pevná vazba
  Batman Universe...400 kč
  Severed....400 kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)

  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Ghost Rider by Jason Aaron 1,2 (komplet)...1000 kč
  CC.. Green Lantern by Geoff Johns 1,2, 3...pouze komplet ...2000 kč
  CC.. Fantastic four by Hickman 1,2 pouze komplet ...2000 kč
  CC..Nova Saga 1,2 pouze komplet 1000 kč
  War of Realms...200 kč

  Valiant a další tpb:
  Rai..150 kč
  Bloodshot 1-3...450kč
  Shadowman 1-3..400 kč
  Archer and Armstrong 1-3...400 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Harbinger Wars...200 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  DMZ Compendium 1...1200 kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...8000 kč

  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1300 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot book 2...600 kč
  Bloodshot Reborn 1,2...1300 kč
  Bloodshot Salvation...650 kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  Liga spravedlnosti Alex Ross... 200kc
  Superman Alex Ross ...200kc
  Temná věž 1-2...300 kč
  NHM Elektra 150kč
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...200 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  DCKK Noví titáni...100 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  manga v čj a aj
  Bleach 3in1 ...1-2...400 kč
  Green blood 1....150 kč


  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš30.6.2020Prodám
  Aktualizace, včetně cen

  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image
  Moon Knight by Lemire...800 kč
  Moon Knight by Bendis..800 kč
  Secret wars...1000 kč
  Immortal Hulk 1...650kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-3 by Jason Aaron...pouze komplet....5 000 kc
  Fatale 1,2 pouze komplet...1800 kc
  Invincible 1-3 a 5....1400kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....3500 kč
  Southern Bastards 1...400kč
  Animosity 1...500 kč

  Pevná vazba
  Absolute Justice League by Alex Ross and Paul Dini 1400 kč
  Batman Universe...400 kč
  Severed....400 kč
  Moon Knight by Huston a Benson 2-4, pouze komplet....600 kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  CC..Swamp Thing by Snyder....500 kč
  CC..X-men Milestones Messiah Complex...500 kč
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Ghost Rider by Jason Aaron 1,2 (komplet)...1000 kč
  CC.. Green Lantern by Geoff Johns 1,2 pouze komplet ...1000 kč
  CC.. Fantastic four by Hickman 1,2 pouze komplet ...1000 kč
  CC..Nova Saga 1,2 pouze komplet 1000 kč
  War of Realms...200 kč
  Justice League by Scott Snyder 0-4 včetně spin offu Drowned Earth odehrávající se současně se druhou knihou, je v pevné vazbě...pouze komplet ....1000 kč


  Valiant:
  Rai..150 kč
  Bloodshot 1-3...450kč
  Shadowman 1-3..400 kč
  Archer and Armstrong 1-3...400 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Harbinger Wars...200 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  God Country...200 kč
  DMZ Compendium 1...1000 kč
  Invincible Compendium 1...1100 kč
  Batman Gotham by Galight...100 kč
  Batman What happened with caped crusader...100 kč
  Spawn Hell on Earth..200 kč
  Wytches..150kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...8000 kč

  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1300 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot book 2...600 kč
  Bloodshot Reborn 1,2...1300 kč
  Bloodshot Salvation...650 kč
  Britannia...650 kč
  Divinity complete trilogy edition...1000 kč
  Ivar the Timewalker...600 kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  Liga spravedlnosti Alex Ross... 200kc
  Superman Alex Ross ...200kc
  Temná věž 1-2...300 kč
  NHM Elektra 150kč
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...200 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  DCKK Noví titáni...100 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  manga v čj a aj
  Ghost in the shell 1...200 kč
  Bleach 3in1 ...1-2...400 kč
  Green blood 1....150 kč


  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš17.6.2020Koupím
  Koupím Star wars Vader stíny a tajemství...

  Filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš17.6.2020Prodám
  Aktualizace, včetně cen

  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image
  Moon Knight by Lemire...800 kč
  Moon Knight by Bendis..800 kč
  Secret wars...1000 kč
  Immortal Hulk 1...650kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-3 by Jason Aaron...pouze komplet....5 000 kc
  Fatale 1,2 pouze komplet...2000 kc
  Invincible 1-3 a 5....1400kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....3500 kč
  Uncanny X Force by Rick Remender omnibus....2500 kč
  East of West 1,2 pouze komplet....1700kč
  Southern Bastards 1...400kč
  Animosity 1...500 kč

  Pevná vazba
  Absolute Justice League by Alex Ross and Paul Dini 1400 kč
  Batman Universe...400 kč
  Severed....400 kč
  Moon Knight by Huston a Benson 2-4, pouze komplet....600 kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  CC..Swamp Thing by Snyder....500 kč
  CC..X-men Milestones Messiah Complex...500 kč
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Ghost Rider by Jason Aaron 1,2 (komplet)...1000 kč
  CC.. Green Lantern by Geoff Johns 1,2 pouze komplet ...1000 kč
  CC.. Fantastic four by Hickman 1,2 pouze komplet ...1000 kč
  CC..Nova Saga 1,2 pouze komplet 1000 kč
  War of Realms...200 kč
  Justice League by Scott Snyder 0-4 včetně spin offu Drowned Earth odehrávající se současně se druhou knihou, je v pevné vazbě...pouze komplet ....1000 kč


  Valiant:
  Rai..150 kč
  Bloodshot 1-3...450kč
  Shadowman 1-3..400 kč
  Archer and Armstrong 1-3...400 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Harbinger Wars...200 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  God Country...200 kč
  DMZ Compendium 1...1000 kč
  Invincible Compendium 1...1100 kč
  Batman Gotham by Galight...100 kč
  Batman What happened with caped crusader...100 kč
  Spawn Hell on Earth..200 kč
  Wytches..150kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...8000 kč

  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1300 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot book 2...600 kč
  Bloodshot Reborn 1,2...1300 kč
  Bloodshot Salvation...650 kč
  Britannia...650 kč
  Divinity complete trilogy edition...1000 kč
  Ivar the Timewalker...600 kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  Daredevil Omnibus 1-4 pouze komplet...2000 kč
  Temná věž 1-2...300 kč
  NHM Elektra 150kč
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...200 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  DCKK Noví titáni...100 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  Cesta meče 1-3...komplet 400 kč
  Skalpy 1-10.. Pouze komplet.. 1500 kc
  manga v čj a aj
  Ghost in the shell 1...200 kč
  Bleach 3in1 ...1-2...400 kč
  Green blood 1....150 kč


  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš7.6.2020Prodám
  Aktualizace, včetně cen

  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image
  Moon Knight by Lemire...1 000 kč
  Moon Knight by Bendis..1000 kč
  Secret wars...1300 kč
  House of X, Power of X...750 kc
  Immortal Hulk 1...650kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-3 by Jason Aaron...pouze komplet....6 000 kc
  Fatale 1,2 pouze komplet...2000 kc
  Invincible 1-3 a 5....1600kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....4000 kč
  Uncanny X Force by Rick Remender omnibus....2500 kč
  East of West 1,2 pouze komplet....1700kč
  Southern Bastards 1...500kč
  Animosity 1...500 kč

  Pevná vazba
  Absolute Justice League by Alex Ross and Paul Dini 1400 kč
  Batman Universe...500 kč
  Severed....500 kč
  Moon Knight by Huston a Benson 2-4, pouze komplet....800 kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  CC..Swamp Thing by Snyder....500 kč
  CC..X-men Milestones Messiah Complex...500 kč
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...500 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Ghost Rider by Jason Aaron 1,2 (komplet)...1000 kč
  CC.. Green Lantern by Geoff Johns 1,2 pouze komplet ...1000 kč
  CC.. Fantastic four by Hickman 1,2 pouze komplet ...1000 kč
  CC..Annihilation 1,2...pouze komplet 1000 kč
  CC..Nova Saga 1,2 pouze komplet 1000 kč
  War of Realms...300 kč
  Justice League by Scott Snyder 0-4 včetně spin offu Drowned Earth odehrávající se současně se druhou knihou, je v pevné vazbě...pouze komplet ....1000 kč


  Valiant:
  Rai..150 kč
  Bloodshot 1-3...450kč
  Shadowman 1-3..450 kč
  Archer and Armstrong 1-3...450 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Harbinger Wars...200 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  God Country...200 kč
  DMZ Compendium 1...1000 kč
  Invincible Compendium 1...1200 kč
  Batman Gotham by Galight...100 kč
  Batman What happened with caped crusader...100 kč
  Spawn Hell on Earth..200 kč
  Wytches..150kc

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...10 000 kč
  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1400 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot book 2...600 kč
  Bloodshot Reborn 1,2...1400 kč
  Bloodshot Salvation...650 kč
  Britannia...650 kč
  Divinity complete trilogy edition...1000 kč
  Ivar the Timewalker...600 kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  Daredevil Omnibus 1-4 pouze komplet...2000 kč
  Temná věž 1-2...400 kč
  NHM Elektra 150kč
  NHM Sentry ...150 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...250 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  DCKK Noví titáni...100 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  Cesta meče 1-3...komplet 500 kč

  manga v čj a aj
  Ghost in the shell 1...200 kč
  Bleach 3in1 ...1-2...400 kč
  Green blood 1....150 kč
  Death note 1-6...450 kč


  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš31.5.2020Prodám
  prodám v angličtině

  deluxe edice v pevné vazbě Marvel, DC, Image
  Moon Knight by Lemire...1 000 kč
  Moon Knight by Bendis..1000 kč
  Vision by Tom King...700 kč
  Secret wars...1300 kč
  House of X, Power of X...750 kc
  Immortal Hulk 1...650kc
  Thor God of Thunder 1,2, Thor 1-3 by Jason Aaron...pouze komplet....6 000 kc
  Velvet...650 kc
  Fatale 1,2 pouze komplet...2000 kc
  Invincible 1-3 a 5....1600kc
  Batman White Knight...600kc
  Tales from DC Dark Multiverse....500 kc
  The Wicked and Divine 1-4 pouze komplet....4000 kč
  Uncanny X Force by Rick Remender omnibus....2500 kč
  East of West 1,2 pouze komplet....2000kč
  Southern Bastards 1...500kč
  Animosity 1...500 kč

  Pevná vazba
  Absolute Justice League by Alex Ross and Paul Dini 1400 kč
  Batman Universe...500 kč
  Batman Black Mirror...700 kč
  Severed....500 kč
  Superman Earth one 1-3 pouze komplet...450 kč
  Moon Knight by Huston a Benson 2-4, pouze komplet....1000 kč

  měkká vazba a Complete collection (CC)
  Colder omnibus.....800 kč
  CC..Swamp Thing by Snyder....500 kč
  CC..X-men Milestones Messiah Complex...600 kč
  CC..X-men Milestones Operation Ground Zero...600 kč
  Infinity Watch 1,2 pouze komplet .....1000kč
  CC..Thor Gods and Deviants...500 kč
  CC..Ghost Rider by Jason Aaron 1,2 (komplet)...1200 kč
  CC.. Green Lantern by Geoff Johns 1,2 pouze komplet ...1200 kč
  CC.. Fantastic four by Hickman 1,2 pouze komplet ...1200 kč
  CC..Annihilation 1,2...pouze komplet 1200 kč
  CC..Nova Saga 1,2 pouze komplet 1200 kč
  War of Realms...400 kč
  Guardians of the Galaxy by Cates 1,2 pouze komplet ...500 kč
  Silver Surfer Black treasury by Dony Cates...500 kč
  Justice League by Scott Snyder 0-4 včetně spin offu Drowned Earth odehrávající se současně se druhou knihou, je v pevné vazbě...pouze komplet ....1100 kč
  Sweeth tooth 3...350kč

  Valiant:
  Rai..150 kč
  Bloodshot 1-3...450kč
  Shadowman 1-3..450 kč
  Archer and Armstrong 1-3...450 kč
  Unity 5,6...300 kč
  Harbinger Wars...200 kč
  Ravine 1-2...200 kč
  God Country...200 kč
  DMZ Compendium 1...1000 kč
  Invincible Compendium 1...1200 kč
  Batman Gotham by Galight...100 kč
  Batman What happened with caped crusader...100 kč
  Spawn Hell on Earth..200 kč
  Wytches..150
  Gideon Falls 1-3...650 kč

  Valiant universe v deluxe edici
  X-O Manowar 1-5...pouze komplet...10 000 kč
  X-O Manowar 2017 Book 1...800 kč
  Harbinger 1,2...1400 kč
  Unity...650 kč
  Bloodshot book 2...600 kč
  Bloodshot Reborn 1,2...1400 kč
  Bloodshot Salvation...650 kč
  Britannia...650 kč
  Divinity complete trilogy edition...1000 kč
  Ivar the Timewalker...600 kč
  Shadowman 2...600 kč
  4001 AD...700 kč
  Quantum and Woody...600 kč
  Archer and Armstrong 2...600 kč
  Ninjak 1,2...1200 kč
  Imperium...650 kč

  v češtině
  Daredevil Omnibus 1-4 pouze komplet...2000 kč
  Temná věž 1-2...400 kč
  NHM Elektra 150kč
  NHM Sentry ...150 kč
  Swamp thing 1-4 (jednička černobílá)...1000 kč
  Černá palice 1-3...600 kč
  300...150 kč
  Batman Ticho souborná paperback...450 kč
  Superman Co se stalo s Mužem zítřka Alan Moore...250 kč
  Superman Pro zítřek BB art 1,2 pouze komplet 300 kč
  Batman Dlouhý Halloween 1,2 pouze komplet, BB art...600 kč (jednička je poškozena)
  Batman Temné vítězství 1,2 pouze komplet,...500 kč
  DCKK Red Hood...150 kč
  DCKK Spravedlnost 1,2...300 kč
  DCKK Nová Hranice 1,2...300 kč
  DCKK Zlatý věk...150 kč
  DCKK Noví titáni...100 kč
  žoldnéř 1...150 kč
  Maus 1,2...komplet za 300 kč
  V jako Vendetta...700 kč
  Cesta meče 1-3...komplet 500 kč
  Cromwell stone...300 kč

  manga v čj a aj
  Země nezemě 1-4...300 kč
  Ghost in the shell 1...200 kč
  Bleach 3in1 ...1-2...400 kč
  Green blood 1....150 kč
  Death note 1-6...450 kč


  osobní předání v Praze, Mostě, jinak preferuji zásilkovnu, popřípadě, když si pro to sami přijedete....
  tel 606428895
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš26.5.2020Prodám
  Prodám Infinity od Hickmana v pevné vazbě. Je značně poničena vazba, přebal je natrzeny a hřbet poškozený výrazně, ale vazba jako taková a strany jsou v pořádku, jde jen o hřbet a přebal.... 500 Kč...

  Filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš21.5.2020Prodám

  Modrá crew 1-8 a 11-13..pouze komplet... 1100 kc
  Batman Ticho souborné papeback.. 500 Kč
  Gotham central 1... 300
  Superman Pro zítřek 1,2 pouze komplet... 400 Kč
  Mdek Dlouhý zítřek pevná vazba... 350 kc
  Superman Mír na Zemi a JL Svoboda a Spravedlnost... Komplet 450 Kč

  V angličtině
  Batman damned... 250 kc
  Tales from dc Dark multiverze... 550 kc
  Invincible deluxe 1-3 a 5...1600 kc
  Daredevil by komplet Frank Miller komplet box set... 2500 kc
  Daredevil by Ed Brubaker omnibus 1,2..2500 Kč


  Filipmikolasek1@gmail.com
  606428895
 • Fimi
  Fimi mecenáš10.5.2020Prodám
  Prodám

  Modrá crew 1-8 a 11-13..pouze komplet... 1100 kc
  Batman Ticho souborné papeback.. 500 Kč
  Gotham central 1... 300
  Superman Pro zítřek 1,2 pouze komplet... 400 Kč
  Mdek Dlouhý zítřek pevná vazba... 350 kc
  Superman Mír na Zemi a JL Svoboda a Spravedlnost... Komplet 450 Kč

  V angličtině
  Batman damned... 250 kc
  Tales from dc Dark multiverze... 550 kc
  Invincible deluxe 1-3 a 5...1600 kc
  Daredevil by komplet Frank Miller komplet box set... 3500 kc
  Daredevil by Ed Brubaker omnibus 1,2..3500 Kč


  Filipmikolasek1@gmail.com
  606428895
 • Fimi
  Fimi mecenáš26.3.2020Prodám
  Prodám
  V angličtině Invincible deluxe 1-3 a 5...1600 kc
  Batman damned... 250 kc

  V češtině
  Myší hlídka 1-3... 800kc
  Alex Ross :
  Superman a Liga spravedlnosti... 500 komplet
  Metal 1,2...800 komplet
  Gotham central 1...300kc
  Zoldner... 200
  Mdek Moebius Dlouhý zítřejší pevná vazba .. 300
  Ghost in the shell 1...200
  Superman Rudá Hvězda...600
  Země nezeme 1-4...400
  Superman dlouhý zítřek bb art 1-2..komplet 400 Kč
  Lucifer komplet 3500 kc
  Modrá crew 1-8 a 11-13 (kromě Orbital a Legie 2)... Pouze komplet 1100 Kč...
  Filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš17.3.2020Prodám
  Zdravím, připomínám, celá má sbírka je k prodeji. Dejte vědět, kdybyste chtěli něco.
  Filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš10.1.2020Prodám
  Sága 1-8
  Bílý Lama pevná vazba
  Morbius pevná vazba
  Dobrodružství Jeronýmova Maucherota pevná vazba
  Techniknezi pevná vazba
  Slaine poklady Británie pevná vazba
  Myši hlídka 1-3
  Kniha hřbitovní 1-2
  Sin city pevná vazba 1-3,6,7
  Duchové mrtvých
  Ghost in the shell 1
  Tokijsky ghul 1,2
  Zeme Nezeme 1-4
  Ultimates 2 oba díly
  Kick ass 1,2, hitgirl
  Punisher - Matička Rus, dole je nahoře, dlouhá tma
  Temná věž 1,2
  Planetary 1,2
  Batman černá bílá
  Batman ticho souborna měkká vazba
  Green lantern 2,3
  Lex Luthor muž z oceli bb art
  Superman pro zítřek bb art
  Batman damned v aj
  Metal 1,2
  Upvo 4


  Filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.12.2019Prodám
  Přidám většinu sve sbírky v češtině, nechce se mi to vypisovat, mrkněte na sbírku a sekci prodám.. Série pouze komplet

  Prodám v aj
  INVINCIBLE Ultimate edition 1-3,5.. 2000kc
  Batman Black mirror hc 400kc
  Batman damned hc 300kc
  Wytches 200kc
  Justice league by Scott Snyder 0-3 (paperback) + Drawned Earth (hc).... 1200kc
  Moon knight by Huston Benson HC 2-4...1500kc
  Moon knight by Lemire deluxe 2500kc
  Moon knight by Bendis deluxe... 1000kc
  Goddamned deluxe 400 Kč


  Filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš13.11.2019Prodám
  Ahoj, prodám

  Spawn hell on Earth...300 Kč
  Temná věž Zrození pistolníka a Dlouhá cesta domů, komplet 400 Kč
  Tokijský Ghůl 1+2 komplet 200 kc
  Punisher Dlouhá chladná tma, Matička Rus a Dole je nahoře...komplet 400 Kč
  Moebius Dlouhý zítřek pevná vazba 450 Kč
  Green Lantern 2,3... 300 kč
  Planetary 1+2..300kc
  Superman Pro Zítřek 1+2 bb art komplet 400 Kč
  Dobrodružství Jeronýma Maucherota pevná vazba.... 450kc
  Ryby 300kc
  Ghost in the shell 1... 250 Kč
  Lex Luthor muž z oceli bb art... 300 kc
  Kniha hřbitovní 1+2 komplet 550 kc
  Knihy magie.... 300kc
  Slaine poklady Británie mdek pevná vazba 500 Kč  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš20.10.2019Koupím
  Koupím ukk Klan M, nabízím 500 Kč
 • Fimi
  Fimi mecenáš18.9.2019Prodám
  Ahoj, prodám

  Spawn hell on Earth...300 Kč
  Temná věž Zrození pistolníka a Dlouhá cesta domů, komplet 400 Kč
  Tokijský Ghůl 1+2 komplet 200 kc
  Punisher Dlouhá chladná tma, Matička Rus a Dole je nahoře...komplet 400 Kč
  Moebius Dlouhý zítřek pevná vazba 500 Kč
  Green Lantern 2,3... 300 kč
  Liga spravedlnosti new 52 paperback 1-4 komplet 600 Kč
  100 nábojů 1-3 komplet za 1000 kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš14.9.2019Prodám
  Ahoj, prodám

  Spawn hell on Earth...300 Kč
  Temná věž Zrození pistolníka a Dlouhá cesta domů, komplet 400 Kč
  Tokijský Ghůl 1+2 komplet 200 kc
  Punisher Dlouhá chladná tma, Matička Rus a Dole je nahoře...komplet 400 Kč
  Moebius Dlouhý zítřek pevná vazba 500 Kč
  Green Lantern 2,3... 300 kč
  Liga spravedlnosti new 52 paperback 1-4 komplet 600 Kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš14.8.2019Prodám
  Ahoj, prodám

  Spawn hell on Earth...300 Kč
  Batman Rebirth book 1...400 Kč
  Temná věž Zrození pistolníka a Dlouhá cesta domů, komplet 400 Kč
  Tokijský Ghůl 1+2 komplet 200 kc
  Punisher Dlouhá chladná tma, Matička Rus a Dole je nahoře...komplet 400 Kč
  Moebius Dlouhý zítřek pevná vazba 500 Kč
  Deadly class volume 1-6, komplet 1200 kč
  Green Lantern 2,3... 300 kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš12.6.2019Prodám
  Prodám popřípadě mohu dovést na crwecon..na cenách se dá domluvit

  Spawn book 1 2000kc
  Spawn book 2 550 Kč
  Spawn hell on Earth...300 Kč
  Batman Rebirth book 1...500 Kč
  Temná věž Zrození pistolníka a Dlouhá cesta domů, komplet 400 Kč
  Tokijský Ghůl 1+2 komplet 200
  Batman Ticho souborné paperback 600 Kč
  Punisher Dlouhá chladná tma, Matička Rus a Dole je nahoře...komplet 500 Kč
  Elektra 450 Kč
  Moebius Dlouhý zítřek pevná vazba 500 Kč
  Grandville 1-5...2000 Kč


  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš13.5.2019Prodám
  Prodám

  Spawn book 1 2000kc
  Spawn book 2 550 Kč
  Spawn hell on Earth...300 Kč
  Batman Rebirth book 1...500 Kč
  Temná věž Zrození pistolníka a Dlouhá cesta domů, komplet 400 Kč
  Tokijský Ghůl 1+2 komplet 200
  Alita 1, 300 Kč
  Batman Ticho souborné paperback 600 Kč
  Punisher Dlouhá chladná tma, Matička Rus a Dole je nahoře...komplet 500 Kč
  Deadpool Draculova pomsta.. 300 Kč
  Elektra 500 Kč
  Sandman preludia... barevné vydání...200 Kč
  Pochmurný kraj 1+2...700 Kč komplet
  Moebius Dlouhý zítřek pevná vazba 500 Kč


  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš24.4.2019Prodám
  Prodám
  V angličtině Deluxe knihy

  Spawn book 1 2000kc
  Spawn book 2 550 Kč
  Spawn hell on Earth...300 Kč
  Batman Rebirth book 1...500 Kč
  Thor god of thunder Deluxe 1,2...900kc
  Temná věž Zrození pistolníka a Dlouhá cesta domů, komplet 400 Kč
  Tokijský Ghůl 1+2 komplet 200
  Alita 1, 300 Kč
  Batman Ticho souborné paperback 600 Kč
  Punisher Dlouhá chladná tma, Matička Rus a Dole je nahoře...komplet 500 Kč
  Deadpool Draculova pomsta.. 300 Kč
  Elektra 500 Kč
  Sandman preludia... barevné vydání...200 Kč  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.4.2019Prodám
  Prodám
  V angličtině Deluxe knihy

  Spawn book 1 2000kc
  Spawn book 2 550 Kč
  Spawn hell on Earth...300 Kč
  Batman Rebirth book 1...500 Kč

  Temná věž Zrození pistolníka a Dlouhá cesta domů, komplet 400 Kč
  Tokijský Ghůl 1+2 komplet 200
  Alita 1, 300 Kč
  Batman Ticho souborné paperback 600 Kč
  Punisher Dlouhá chladná tma, Matička Rus a Dole je nahoře...komplet 500 Kč
  Deadpool Draculova pomsta.. 300 Kč
  Elektra 500 Kč
  Sandman preludia... barevné vydání...200 Kč  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš31.3.2019Prodám
  Prodám
  V angličtině Deluxe knihy

  Spawn book 1 2000kc
  Spawn book 2 550 Kč
  Spawn hell on Earth...300 Kč
  Batman Rebirth book 1...500 Kč

  Temná věž Zrození pistolníka a Dlouhá cesta domů, komplet 400 Kč
  Tokijský Ghůl 1+2 komplet 200
  Alita 1, 300 Kč
  Batman Ticho souborné paperback 600 Kč
  Punisher Dlouhá chladná tma, Matička Rus a Dole je nahoře...komplet 500 Kč
  Deadpool Draculova pomsta.. 300 Kč
  Elektra 500 Kč
  Sandman preludia... barevné vydání...200 Kč  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš4.2.2019Prodám
  Prodám...

  Batman Ticho souborné paperback jako nový 600 Kč
  Superman Pro zítřek komplet 1-2 bb art 350 Kč
  Temná věž 1-5 pouze komplet...1300 kc
  Tokijský ghul 1-6 pouze komplet...600 Kč

  V angličtině Dc Deluxe Rebirth (znovuzrození)kus za 450 Kč..jedna kniha obsahuje dvě volume, větší formát, bonusy, pevná vazba

  Batman kniha 1a2
  Flash kniha 1a2


  Spawn Origins Deluxe kniha 1, 2500 Kč výborný stav
  Spawn Origins Deluxe kniha 2, 500 Kč
  Spawn hell on earth..paperback 300 Kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš10.1.2019Prodám
  Prodám...

  Batman Ticho souborné paperback jako nový 600 Kč
  Superman Pro zítřek komplet 1-2 bb art 350 Kč

  Ukk 1-60, běžné používání, občas oděrka.. 11 000 Kč
  V angličtině Dc Deluxe Rebirth (znovuzrození)kus za 450 Kč..jedna kniha obsahuje dvě volume, větší formát, bonusy, pevná vazba

  Batman kniha 1a2
  Flash kniha 1a2


  Spawn Origins Deluxe kniha 1, 2500 Kč výborný stav
  Spawn Origins Deluxe kniha 2, 500 Kč
  Spawn hell on earth..paperback 300 Kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš27.12.2018Prodám
  Prodám...

  Batman Ticho souborné paperback jako nový 600 Kč
  Superman Pro zítřek komplet 1-2 bb art 350 Kč

  Ukk 1-60, běžné používání, občas oděrka.. 11 000 Kč
  V angličtině Dc Deluxe Rebirth (znovuzrození)kus za 450 Kč..jedna kniha obsahuje dvě volume, větší formát, bonusy, pevná vazba

  Batman kniha 1a2
  Flash kniha 1a2


  Spawn Origins Deluxe kniha 1, 2500 Kč výborný stav
  Spawn Origins Deluxe kniha 2, 500 Kč
  Spawn hell on earth..paperback 300 Kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš15.12.2018Prodám
  Prodám... vánoční slevy

  Batman Ticho souborné paperback jako nový 600 Kč
  Superman Pro zítřek komplet 1-2 bb art 350 Kč

  Druuna 1-3 komplet, pevná vazba, 2500 Kč včetně poštovného
  V angličtině Dc Deluxe Rebirth (znovuzrození)kus za 450 Kč..jedna kniha obsahuje dvě volume, větší formát, bonusy, pevná vazba

  Batman kniha 1a2
  Flash kniha 1a2


  Spawn Origins Deluxe kniha 1, 2500 Kč výborný stav
  Spawn Origins Deluxe kniha 2, 500 Kč
  Spawn hell on earth..paperback 300 Kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš6.12.2018Prodám
  Prodám... vánoční slevy

  Batman Ticho souborné paperback jako nový 600 Kč
  Superman Pro zítřek komplet 1-2 bb art 350 Kč

  Druuna 1-3 komplet, pevná vazba, 2500 Kč včetně poštovného
  V angličtině Dc Deluxe Rebirth (znovuzrození)kus za 450 Kč..jedna kniha obsahuje dvě volume, větší formát, bonusy, pevná vazba

  Batman kniha 1a2
  Flash kniha 1a2


  Spawn Origins Deluxe kniha 1, 2500 Kč výborný stav
  Spawn Origins Deluxe kniha 2, 500 Kč
  Spawn hell on earth..paperback 300 Kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš18.11.2018Prodám
  Prodám Druunu 1-3 v pevné vazbě pouze komplet....3000 Kč včetně poštovného

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš13.11.2018Prodám
  Prodám dckk 51 ks za 8000 Kč...jako nové, jednou čtené nebo jen prolistovane.

  Batman Ticho souborné paperback jako nový 800 Kč
  Superman Pro zítřek komplet 1-2 bb art 400 Kč

  Druuna 1-3 komplet, pevná vazba, 3500 Kč
  - první díl má známky opotřebení ale jinak je v super stavu, druhý perfektní stav a třetí je zcela nový zabalený. Cena včetně poštovného

  V angličtině Dc Deluxe Rebirth (znovuzrození)kus za 500 Kč..jedna kniha obsahuje dvě volume, větší formát, bonusy, pevná vazba

  Batman kniha 1a2
  Flash kniha 1a2
  Wonder woman kniha 1
  Batman Flash Buttom...300 Kč

  Spawn Origins Deluxe kniha 1, 3000 Kč výborný stav
  Spawn Origins Deluxe kniha 2, 600 Kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš25.10.2018Prodám
  Prodám dckk 49 ks za 7500 Kč...jako nové, jednou čtené nebo jen prolistovane.

  Punisher 1-4 za 800 Kč
  Batman Ticho souborné paperback jako nový 800 Kč

  V angličtině Dc Deluxe Rebirth (znovuzrození)kus za 500 Kč..jedna kniha obsahuje dvě volume, větší formát, bonusy, pevná vazba

  Batman kniha 1a2
  Flash kniha 1a2
  Wonder woman kniha 1
  Batman Flash Buttom...300 Kč

  Spawn Origins Deluxe kniha 1, 3000 Kč výborný stav
  Spawn Origins Deluxe kniha 2, 600 Kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš27.9.2018Prodám
  Prodám Dc Rebirth Deluxe za 550 ks jako nové jednou čtené. Pevná vazba, dvě volume souborně, bonusy a velký formát

  Flash kniha 1 a 2
  Wonder woman kniha 1
  Batman kniha 1 a 2
  Batman Flash buttom...350 Kč


  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš7.8.2018Prodám
  Prodám Dc Rebirth Deluxe knihy (v angličtině) za 550 kus- pevná vazba, velký formát, dvě volume společně, bonusy.

  Batman kniha 1,2 výborný stav
  Flash kniha 1,2 výborný stav
  Wonder woman 1 výborný stav

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš30.7.2018Prodám
  Prodám Dc Rebirth Deluxe knihy (v angličtině) za 600 kus- pevná vazba, velký formát, dvě volume společně, bonusy.

  Batman kniha 1,2 výborný stav
  Flash kniha 1,2 výborný stav
  Wonder woman 1 výborný stav

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš24.6.2018Prodám
  Profam v angličtině

  Black science volume 1-7 paperback 1700 Kč (Rick Remender)
  Saviour complete 250 Kč (Tod Mcfarlane)


  V češtině
  Tomb Raider 1+2 zabalené pouze kompletní 1000 Kč
  Topten 200 Kč
  Batman želvy Ninja limitovaná obálka zabalené nové 800 Kč
  Plášť 300kc
  Superman pro zítřek 1+2 komplet 550 Kč
  JLA 1 350 Kč

  Pište na filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš10.6.2018Prodám
  prodám

  Tomb Raider archivy 1 + 2 komplet 1400 kč
  Batman želvy ninja limitovaná obálka nové zabalené 700 kč
  Plášt 350 kč
  JLA 1 ...400kč
  Batman Snyder
  -Soví město - brož 200 kč
  -Soví tribunál - brož 200 kč
  -Smrt rodiny - brož 200
  -Temné město - pevná vazba 400 kč
  -Tajné město - pevná vazba 500 kč
  -Konec hry - pevná vazba 400 kč
  - Supertíha - pevná vazba 350 kč
  -Top ten - 200 kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš2.6.2018Prodám
  Prodám na crweconu, nechci rejžovat, na ceně se domluvíme

  Batman od Snydera 1-5,7-10, první tři paperback
  Joker
  Conan dcera pana mrazu pevná vazba
  Plášť
  Grandville 1 paperback
  Tomb Raider spisy 1-2 komplet zabalené nové
  JLA 1
  UKK hulkova planeta 1-2 komplet
  Batman a želvy limitovaná obálka ještě zabalená

  V angličtině
  Kill or be killed 1-2 - Brubaker
  Nemesis Mark Millar
  Saviour
  Spawn paperback 1-3
  Dc univerze by Mike Mignola

  Pro zamluvení pište na filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.4.2018Prodám
  Prodám

  1. Tomb Raider archivy 1+2 pouze komplet 1650 kč (zabalené nové)
  2. Conan, Dcera pána mrazu pevná vazba jednou čtené 400 kč
  3. JLA kniha 1 400 kč
  4. Deadpool 1+3 500kč
  5. Plášť 350 kč
  6. Technokněží pevná vazba 1600 kč (nové zabalené)
  7. Wolverine vs Hulk, comicsové legendy 13 Wolverine 4 komplet 300kč
  8. UKK
  -Hulk proti světu 400 kč
  -Spiderman Smutek 400 kč
  -Hulkova planeta 1+2 700 kč

  9. NHM 1-44 v perfektním stavu, čteno jen něco - 8500kč
  10. Batman New 52 (Scott Snyder) 1-5 a 7-10 (vše pevná vazba kromě Soví Město/tribunál a Smrt rodiny) 3200 kč
  11. Celá UKK1 tedy 1-60...dejte cenu..stav běžné používání
  12. Sandman 1 v barvě...200 Kč
  13. Batman a želvy limitovaná obálka nové zabalené...dejte cenu

  anglické
  1. Nemesis (Mark Millar) pevná vazba 300kč
  2. Kill or be killed (Ed Brubaker) 1+2 380 kč
  3. Spawn 1-3 (Todd McFarlane) brož 600 kč

  pište na filipmikolasek1@gmail.com, vše je samozřejmě bez poštovného, na Slovensko neposílám
 • Fimi
  Fimi mecenáš24.4.2018Prodám
  Prodám

  1. Tomb Raider archivy 1+2 pouze komplet 1650 kč (zabalené nové)
  2. Conan, Dcera pána mrazu pevná vazba jednou čtené 400 kč
  3. JLA kniha 1, 400 kč
  4. Deadpool 1-3, 500kč
  5. Plášť 350 kč
  6. Technokněží pevná vazba 1600 kč (nové zabalené)
  7. Wolverine vs Hulk, comicsové legendy 13 Wolverine 4 komplet 300kč
  8. UKK
  -Hulk proti světu 400 kč
  -Spiderman Smutek 400 kč
  -Hulkova planeta 1+2 700 kč

  9. NHM 1-44 v perfektním stavu, čteno jen něco - 9 000kč (200kč/kus)
  10. Batman New 52 (Scott Snyder) 1-5 a 7-10 (vše pevná vazba kromě Soví Město/tribunál a Smrt rodiny) 4500 kč

  anglické
  1. Nemesis (Mark Millar) pevná vazba 300kč
  2. Kill or be killed (Ed Brubaker) 1+2 380 kč
  3. Spawn 1-3 (Todd McFarlane) brož 600 kč

  pište na filipmikolasek1@gmail.com, vše je samozřejmě bez poštovného, na Slovensko neposílám
 • Fimi
  Fimi mecenáš31.3.2018Prodám
  Hulk proti světu...500 Kč
  Hulkova planeta 1+2 ...700kc
  Klan M...500 Kč
  Spiderman smutek...500kc

  Vše plus 60 Kč poštovné

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš8.3.2018Prodám
  Prodám v perfektním stavu jednou čtené/nový
  1. Predátor 1-4 omnibus (pouze jako komplet)…2000 kč
  2. Bílý Láma pevná vazba – nový zabalený…800 kč
  3. Tomb Raider archivy 1a2 – nové, zabalené (pouze
  komplet)…1800 kč
  4. Witchblade compendum 1 a 2 – nové, zabaleno, (pouze
  komplet)…8 000 kč
  5. Darkness compendum 1 – nové zabalené…3000 kč
  6. Hellboy Pekelná knižnice 1-3 – KOMPLET pouze,nové, zabalené…cenu nabídněte!!! (ještě se rozmýšlím)
  7. Nikdykde 1. Vydání…400 kč
  8. Technokněží pevná vazba – nová zabalená…2000 kč
  9. UKK Hulkova planeta část 1 – nová zabalená…400 kč
  10. Ultimate Spiderman a spol 1-18 + Ultimate F4 Zrod + Ultimate Spiderman Venom...1400 kč
  11. Plášť – výborný stav, jednou čtené…400kč
  12. Deadpool 1,2,3 ....600 kč
  13 JLA 1 ...jednou čtený....450 kč

  pište na filipmikolasek1@gmail.com...Praha, Brandýs nad Labem nebo pošta. Na Slovensko neposílám...vše je + poštovné
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.2.2018Prodám
  Prodám v perfektním stavu jednou čtené/nový
  1. Predátor 1-4 omnibus (pouze jako komplet)…...........2500 kč
  2. Bílý Láma pevná vazba – nový zabalený…..................800 kč
  3. Tomb Raider archivy 1a2 – nové, zabalené (pouze
  komplet)…...........................................................................2000 kč
  4. Witchblade compendum 1 a 2 – nové, zabaleno, (pouze
  komplet)…...........................................................................8 000 kč
  5. Darkness compendum 1 – nové zabalené…...............3500 kč
  6. Hellboy Pekelná knižnice 1-3 – nové, zabalené…....20 000 kč
  7. Nikdykde 1. Vydání….....................................................450 kč
  8. Technokněží pevná vazba – nová zabalená….............2000 kč
  9. UKK Hulkova planeta část 1 – nová zabalená…............450 kč
  10. Před Strážci, jednou čtené, výborný stav – měkká vazba
  (pouze komplet)…...................................................................900 kč
  -Komediant/Rorschach
  -Minutenami/Hedvábný přízrak
  -Sůva/Dr. Manhattan
  11. Plášť – výborný stav, jednou čtené…,................................450kč

  pište na filipmikolasek1@gmail.com...Praha, Brandýs nad Labem nebo pošta. Na Slovensko neposílám...vše je + poštovné
 • Fimi
  Fimi mecenáš20.10.2017Prodám
  Bílý Láma pevná vazba zabalený 800 kč
  Batman vol 1 I am Gotham (Rebirth)...aj... 200 kč
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš21.4.2017Prodám
  Prodám Pekelnou knižnici 2 za původní cenu, je zabalená, nerozbalená v perfektním stavu
  mám další zajímavý nabídky v Nabízím, tak podívejte

  mimo téma, lístek na Linkin park k podiu dne 11.6. za 3200 kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš22.3.2017Prodám
  zdravím, prodám

  první vydání Watchmen, čtené ale ve výborném stavu....nabízejte cenu

  Hellboy Pekelná knižnice 2
  Druuna 2 pevná vazba zabalená
  Sandman Preludia nocturna první vydání ČB
  Sandman Předehra
  Před strážci
  -Sůva...
  -Komediant...
  -Minutenami...
  Býlí Láma pevná vazba zabalená
  Temnými cestami zabalený pevná vazba

  ceny mám uvedené v Nabízím

  pište na filipmikolasek1@gmail.com

  z jiného soudku, prodám dva lístky na Linkin park, Simply plan, Enter Shikary a Machinegun Kelly k PODIU...jedná se o akci Aerodrome 11.6. 2017 v Praze... 3200/lístek
 • Fimi
  Fimi mecenáš5.2.2017Prodám
  Nemá to s komiks nic společného, ale prodám 6 lístků na Aerodrome Linkin Park, Enter Shikary, Machinegun Kelly a Simple Plan. Lístky jsou k podiu.
  Cena lístku 3500 kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.8.2016Prodám
  musím se vám pochlubit, povedl se mi husarský kousek, na aukru jsem vyhrál první tři knihy v pevné vazbě Hellboye, druhá a třetí kniha navíc první vydání dohromady za 1200 kč...prosím pochvalte mě

  PRODÁM

  Sandman Preludia Nocturna, první vydání 1000 kč
  jednou čtené UKK

  1602 1350 kč
  X-men Klan M 1000 kč
  Wolverine Zrození 1350 kč
  Hulk proti Světu 900 kč
  Spiderman Smutek 1000 kč
  Starý Dobrý Logan 2 ks 1000/ kus kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš18.7.2016Prodám
  prodám v perfektním stavu jednou UKK

  Wolverine Zrození
  Wolverine Starý Dobrý Logan 2 ks
  Spiderman Smutek
  Hulk proti světu
  X-men Klan M
  1602

  nabídky prosím na filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš30.6.2016Prodám
  Prodám jednou čtené v perfektním stavu, prosím pište nabídky

  UKK:

  Wolverine Zrození
  Wolverine Starý dobrý Logan 2ks
  Hulk proti světu
  1602
  Spiderman Smutek
  X-men Klan M

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš29.6.2016Prodám
  Till:
  ahoj na Sbazaru prodává Kolosálního Conana za 5500
 • Fimi
  Fimi mecenáš20.6.2016Prodám
  Prodám v perfektním stavu Ultimátní komiksový komplet, vždy nejvyšší nabídce, piště na filipmikolasek1@gmail.com

  X-men Klan M
  Wolverine Starej dobrej Logan 2ks
  Hulk proti světu
  1602
  Wolverine Zrození
  Spiderman Smutek
 • Fimi
  Fimi mecenáš19.6.2016Prodám
  firesnake: na netu mají Před Strážci pevná vazba za 650, je to hodně?
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.5.2016Prodám
  prodám druhé vydání Sandman Domeček pro panenky, je jako nový navrhněte cenu
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš2.5.2016Prodám
  prodám černobílé vydání Sandman Domeček pro panenky, stav jako nové, ceny nabídněte
  PS: mám dva kusy k prodeji
  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš25.3.2016Prodám
  Koupím

  Sandman 2: Domeček pro panenky
 • Fimi
  Fimi mecenáš22.3.2016Prodám
  PRODÁM

  Arkham Pochmurný dům
  UKK Captain America Zimní voják 1 a 2
  Kasta Metabaronů paperback
  Zámek a klíč 1 Vítejte v Lovecraftu paperback

  SHÁNÍM, KOUPÍM VYMĚNÍM ZA:
  Batman Dlouhý Halloween 1
  Hellboy Pekelná knižnice 1

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.3.2016Prodám
  Nabízím
  Kasta metabaronů paperback 2500 kč
  Zámek a klíč: Vítejte v Lovecraftu paperback 1000 kč
  UKK Captain America: Zimní voják 1 + 2 1200 kč
  Arkham Pochmurný dům v pochmurném městě 1200 kč

  filipmikolasek1@gmail.com
 • Fimi
  Fimi mecenáš07:54Pindárna
  Gmork no to jsem hodně zvědav, vybíral u mě vede s argem...
 • Fimi
  Fimi mecenáš23.10. 13:30Nakupujeme venku
  Gmork wika vypadá pěkně. Koukám že zde je to souborně
  https://www.bookdepository.com/Wika-Thomas-Day/9781787735927?ref=grid-view&qid=1634988557901&sr=1-1 do toho možná půjdu
 • Fimi
  Fimi mecenáš23.10. 08:22Filmový a hudební klub
  To je ono, já chodím na všechny komiksovky takže ano i na Birds jsem byl. Ovšem jak říkám, chodím takřka na vše, jsem taky v kině v jednom kuse. Je to škoda, zrovna LD si to zaslouží a doufám že i Duna bude mít řádný úspěch. Hodně zvědav jsem na Eternals a koncem roku Dont look up s DiCapriem
 • Fimi
  Fimi mecenáš22.10. 23:32Filmový a hudební klub
  Yogi tak já byl na všem o čem se mluví, jen mě překvapuje že se moc nechodí na Last duel, ale asi historické věci prostě netáhnou... lidi jdou raději POUZE na Venoma.
 • Fimi
  Fimi mecenáš22.10. 21:59Filmový a hudební klub
  Last duel je fantastický, po delší době se mi film od Scotta líbí. Škoda že takové hnoje jako Venom 2 trhají rekordy a je úspěšný a LD nikoliv
 • Fimi
  Fimi mecenáš22.10. 19:32Nakupujeme venku
  Tak to bude chyba na straně bookdepa
 • Fimi
  Fimi mecenáš22.10. 19:01Nakupujeme venku
  Já si to říkal, ale vazbu uvádějí jako hardback jak nahoře tak dole v popisu.... zvláštní že?
 • Fimi
 • Fimi
  Fimi mecenáš22.10. 15:25Nakupujeme venku
  Zní to zajímavě..já teď sehnal Case study of vanitas...prostě ty obálky mě přemluvily a co jsem si o tom zjistil, nezní to špatně...
 • Fimi
  Fimi mecenáš22.10. 13:43Sběratelský klub
  Jako nevypadá to špatně, líbí se mi to, ale do barvy asi nepůjdu.
 • Fimi
  Fimi mecenáš22.10. 09:59Sběratelský klub
  Darker údajně jak je to po sobě v edicaku, tak takhle to má vyjít jelikož mezi to vložili Sentienta právě na třetí místo, tak mi to tak vychází.
 • Fimi
  Fimi mecenáš22.10. 08:31Sběratelský klub
  Valon stačí se úplně normálně zeptat

  Darker no na jejich stránkách to mají v edicaku nějak postupně ale myslím že druhé je Echoes.

  Dinik a co když to vydají příští rok?
 • Fimi
  Fimi mecenáš22.10. 05:40Sběratelský klub
  Valon tohle nevím, to se zeptej na jejich fb, tam ti odpoví.
 • Fimi
  Fimi mecenáš21.10. 19:46Sběratelský klub
  Mighty Boys ohlásili Sentient od TKO, autor Jeff Lemire. Vyjde jako třetí kniha v pořadí ohlášených.
 • Fimi
  Fimi mecenáš20.10. 11:27Nakupujeme venku
  Kapis taky ještě vyšlo compendium a v prosinci vyjde druhé a bude to komplet
  https://www.bookdepository.com/search/advanced?seriesId=983784
 • Fimi
  Fimi mecenáš20.10. 09:23Nakupujeme venku
  Gmork znáš Heathen od Natashi Alterici?
  https://www.bookdepository.com/Heathen-Natasha-Alterici/9781939424181
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.10. 17:56Sběratelský klub
  Fry už se jakou dobu po tom pokukuju, jak je to vyprodané tak se ani nesnažím. V čj to zkusím schválně
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.10. 17:20Sběratelský klub
  Hádám že ještě ohlásí Chainsaw mana...

  Fort co jsem slyšel tak Démon Slayer má strašně debilní konec...
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.10. 14:26Sběratelský klub
  Tak to je ovšem masakr, samé skvělé věci, hlavně ten Batman, Vision a Immortal Hulk.. výborné.... Jujutsu Kaisen je prý skvělá manga a co jsem koukal je těžce vyprodaná....
 • Fimi
  Fimi mecenáš16.10. 08:51Filmový a hudební klub
  Upřímně já taky, jako když to začalo a už t byl Eddie a konverzoval a Venomem, bylo to tak trapný a mně bylo jasný, že takhle to bude celý film. Neskutečná debilita tenhle film. Upřímně nevím co je horší, zda tohle nebo WW84 či Shazam nebo Birds...podle mě jedno větší blbost než druhé
 • Fimi
  Fimi mecenáš15.10. 23:45Filmový a hudební klub
  Karl: Tak jsem viděl toho Venoma, opravdu hrozný, jeden z nejhorších komiksových filmů...neskutečná srajda
 • Fimi
  Fimi mecenáš15.10. 23:45Pindárna
  Delisle znám, ted mu vyšel další komiks https://www.bookdepository.com/Factory-Summers-Delisle-Guy/9781770464599?ref=grid-view&qid=1634334270741&sr=1-4 však u nás taky od něj něco vyšlo, ale prý jsou to ležáky
 • Fimi
  Fimi mecenáš15.10. 17:39Pindárna
  Že vydají Sacca se vědělo ale přímo titul myslím že ještě ne...no rozhodně pořídím, Sacco je povinnost
 • Fimi
  Fimi mecenáš14.10. 15:57Pindárna
  Dopp není Simon Bazz taky gay?teď si nejsem jistý, dlouho jsem Lanterny nečetl..to samé Iceman jeden čas snad byl
 • Fimi
  Fimi mecenáš14.10. 15:52Sběratelský klub
  Alias, no pěkné
 • Fimi
  Fimi mecenáš14.10. 12:24Pindárna
  Dopp no já to číst nebudu. DC a Marvel už nečtu..max něco jako Gotham centrál ale pláštěnky už vůbec. Jen jsem reagoval na to co se chystá. Stejně jako nebudu číst New warriors se Snowflake a dalšími žůžovymi novými hrdiny
 • Fimi
  Fimi mecenáš14.10. 11:46Pindárna
  Maco chápu že to někomu vadí ale takhle zvostra je trochu napovazenou a přehnané.
 • Fimi
  Fimi mecenáš14.10. 11:38Pindárna
  Dop ale jo, máš pravdu...
 • Fimi
  Fimi mecenáš14.10. 09:39Pindárna
  Tak já se přenesu teda přes to, že mě bude operovat doktor který je sice dláto, ale černý dláto, co titul dostal, jen aby se neřeklo že komise jsou rasisti a stejně tak mou těhotnou ženu odrodí jeho neméně černý muslimský spolužák, který je na tom upne stejně.

  Je to jen vtip pro případ, že by se někdo rozhodl se urazit.
 • Fimi
  Fimi mecenáš13.10. 22:27Filmový a hudební klub
  karl: já na to jdu zítra
 • Fimi
  Fimi mecenáš13.10. 16:24Pindárna
  Nijak já jen říkám že celou se u něj vyvíjí vztah se Steph. To je jakoby to najednou udělali z Parkera když víš že měl vztahy s MJ, Gwen a dalšími...já hlavně už aktuální DC nečtu, to se nedá číst...ale to u Tima jsem ještě přečetl dál už ne...ale to je komplet DC..i Marvel
 • Fimi
  Fimi mecenáš13.10. 14:37Pindárna
  Ach jo, pro mě byl nejlepší Robin hlavně jako Red Robin se mi líbil...

  Lenny no jo bohužel, na Robiny se kašle. Ale slyšel jsem že nového Jokera v Reevsove univerzu má hrát Kevin Hart nebo Rebel Wilson, tak uvidíme
 • Fimi
  Fimi mecenáš13.10. 13:48Pindárna
  Ona aktuální tvorba DC tohle směřuje už i k Timu Drakovi. Pro mě za mě ale když už to teď vyzradili, nejspíš to bude hlavní nosné téma. Taky mohli počkat ab si na to čtenář sám přišel.
 • Fimi
  Fimi mecenáš12.10. 19:10Pindárna
  Čekal jsem, že to bude někdo takto komentovat, správně jsem se trefil.
 • Fimi
 • Fimi
 • Fimi
  Fimi mecenáš10.10. 20:29Srazy, cony, festivaly
  Ohlášen Manu Bennett
 • Fimi
  Fimi mecenáš10.10. 08:39Sběratelský klub
  Gmork Darth Raelchi se v tom velmi dobře vyzná
 • Fimi
  Fimi mecenáš7.10. 18:40Pindárna
  Já upřímně ani nevěděl že je to na vic dílů, mám to v aj komplet v jedné knize, není to ani špalek. Takže celkově je to na dvě tři knihy? Velká škoda, tohle je věc co se musí číst komplet najednou a ne po dílech
 • Fimi
  Fimi mecenáš7.10. 12:27Pindárna
  Tak jestli to chápu dobře, tak ten Solanin bude na víc knih a ne souborně, škoda...
 • Fimi
  Fimi mecenáš7.10. 12:23Pindárna
  Kde to tam je ?
 • Fimi
  Fimi mecenáš7.10. 12:21Pindárna
  Solanin je od autora Punpuna, je to dospělejší věc. Mohu jen doporučit. Celkem depresivní manga, rozhodně to mání žádný Gantz, Titáni, FMA nebo OPM. já to mám v jedné knize, předpokládám že to takhle vydá i Egmont
 • Fimi
  Fimi mecenáš7.10. 11:52Nakupujeme venku
  Jo vypadá to pěkně. Mně jde aktuálně Eternaut, možná už dnes přijde poštou
  https://www.bookdepository.com/Eternaut-H%C3%A9ctor-Germ%C3%A1n-Oesterheld/9781606998502?ref=grid-view&qid=1633600308898&sr=1-1
 • Fimi
  Fimi mecenáš7.10. 11:28Nakupujeme venku
  Už jsem na to koukal, někdy to dám dohromady
 • Fimi
  Fimi mecenáš7.10. 11:01Nakupujeme venku
  Ten Blade of the Immortal vypadá skutečně nádherně, akorát mám koupenou čtvrtou deluxku jejíž vydání posunuli, co už. Jinak jsem si pořídil jak box set Akiry tak Assassination Classroom. Až to přijde postnu fotečku
 • Fimi
  Fimi mecenáš6.10. 20:07Nakupujeme venku
  Gmork, dnes dorazilo
  https://imgup.cz/image/kBP4
  https://imgup.cz/image/kBPy
 • Fimi
  Fimi mecenáš6.10. 13:22Sběratelský klub
  To je věc druhá
 • Fimi
  Fimi mecenáš6.10. 10:46Sběratelský klub
  To je stejné sranda, lidi co to už mají od Bb artu nebo Crwe, si to nekoupí, leda kvůli sbírání kompletu či obrázku na hřbetu a lidé, co to nemají si raději koupí komplet protože je levnější a zase budou strádat bb art a Crew.....takže jako ultimate Spiderman a spol. se budou vydaní Batmani prodávat za stovku...
 • Fimi
  Fimi mecenáš4.10. 20:48Nakupujeme venku
  Gmork nebo ten předražený anglický
 • Fimi
  Fimi mecenáš4.10. 20:37Nakupujeme venku
  Gmork ten svět Ran vypadá taky pěkně...je to dobré?
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: neveřejné
Mám: 58 (cca 23976 Kč)
Chci: 1 (cca 498 Kč)
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: neveřejné
Mám: 162
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0