• Sawyer
  Bohužel se jedná o nejslabší díl. Nejvíce natahovaný, skoro žádné zvraty a děj se už moc neposouvá. Ještě, že už je příští díl poslední.

  Celkem - 60%
 • Sawyer
  Taky mě tenhle díl bavil nejméně. Celé se to odehrává v bunkru a musí se to celé prozkoumat, ale jinak se zde nic moc neděje. Konec skončil dost napínavě, takže si myslím, že další díl zvedne laťku dost vysoko.

  Celkem - 60%
 • Sawyer
  Po lehce slabším třetím díle je tu zase parádní díl. Kouzelný svět, postavy, kresba, to vše mě na téhle sérii tak baví.

  Celkem - 100%
 • Sawyer
  Sawyer30.8. 15:57Tokijský ghúl #06
  Docela ukecaný díl. Což chválím, protože akce v téhle série stojí za prd. Představení jednotlivých ghúlých drápů bylo fajn. Zajímavé to místy je, ale není to zase nic extra.

  Celkem - 55%
 • Sawyer
  Mohu v klidu říct, že se zatím jedná asi o nejlepší díl. Ztráta jedné postavy mě hodně mrzela. Když se k té smrti vyjádří i sám autor, tak už to něco znamená. Má to akci, překvapení a hodně silné emoce. Prostě skvělá práce.

  Celkem - 100%
 • Sawyer
  Mikami jako nová postava mi tam moc nesedí, ale uvidíme, co udělá dál. Jinak mi taky přijde, že to začíná být natohavané, ale stále baví.

  Celkem - 70%
 • Sawyer
  Poměrně akční díl, který nezaostává za předchozím. Za mě pořád spokojenost.

  Celkem - 85%
 • Sawyer
  Tento díl trochu zvolnil. Zajímavé to stále je, ale už by si mohli odpustit pořád ty samé řeči jako: "My to přežijeme." Nikdo už neumře." atd. Ono slyšet to samé v každém díle už není ono.

  Celkem - 70%
 • Sawyer
  Sawyer1.8. 14:35Tokijský ghúl #05
  Hrůza a děs. Polovina kniha je jenom rozmazaný a nudný souboj s Labužníkem. Bonusový příběh o Rize byl celkem fajn, ale to je asi tak vše, co se mi na tomhle díle líbilo. Trochu zvažuji, jestli mám v sérii pokračovat.

  Celkem - 40%
 • Sawyer
  První kniha téhle série byla vlastně moje úplně první manga, takže díky Green Blood jsem si mangu oblíbil a začal ji sbírat. Finální book dopadl velmi dobře. Bratři Burnsovi se konečně setkávají se svým fotříkem a dojde na finální souboj, ve kterém každý utrží nějakou tu ránu. Jsem rád, že se tu objevují postavy z předešlých dílů, hlavně jedna osoba mě dost překvapila. I když nemáte moc rádi western stejně jako já, tak i tak dejte této sérii šanci. Už jenom díky kresbě, která je nejlepší ze všech mang, co tu vycházejí. Ano... je to patetické a má to jednoduchý děj, ale mě to nějak moc nevadilo. Prostředí a kresba dělá Green Blood skvělou sérií.

  Celkem - 90%

  Celá série - 90%
 • Sawyer
  Tak jsem se ze začátku bál, že budou nové postavy slabé a děj začne pošlapávat na místě, ale díky bohu se tak nestalo. Ano je to slabší než předchozí díly, ale jenom trochu. Přece jenom se nám tady rozjíždí něco nového, takže tenhle díl je tak trochu seznamující.

  Celkem - 80%
 • Sawyer
  Ani pátý díl nezklamal. Svět za zdi je zajímavý a děcka to nebudou mít lehké. Za mě spokojenost.

  Celkem - 70%
 • Sawyer
  Tam kde minulý díl byl tajemný a emotivní, tak tady se vracíme do starých kolejí. Retro příběh mě vůbec nebavil, kresba je zatím nejhorší a příběh je taky slabý. Celé je to jenom o tom, jak se snaží dostat Prestonovou z Deadpool stejně jako v předchozích dílech a taky o pomstě, protože Deadpool nedostat zaplaceno za zneškodnění prezidentů v prvním díle. Opravdu slabé.

  Celkem - 40%
 • Sawyer
  Sawyer12.7. 11:54Linka
  Bohužel ale za mě je to zklamání. Začnu ale s pozitivy. Takovéto příběhy, kdy sledujeme několik postav a ke konci se všechny protnou mám hodně rád. To se tady povedlo dobře. Zároveň komiks nenudí, rychle odsejpá a má dobrou atmosféru. Z negativ musím vypíchnout rozhodně kresbu. Ta je opravdu odporná a perspektiva je na budu mrazu. Další mínus patří rozhodně za postavy, které si až příliš hrají na drsňáky a jsou celkem nezajímavé. Ke konci už je vám jasné, jak to skončí. Na mě tam bylo až příliš málo textu. To mi většinou nevadí, ale musí tam být aspoň hezká kresba.

  Celkem - 40%
 • Sawyer
  Tak i třetí díl ateliéru mě baví, ale nic moc se tady nestane a děj se moc neposune. To je taky kámen úrazu tohoto dílu. Jediné co zjistíme je, že Qifrey má nějaké tajemství s Klobouky s krempou, a že Coco bude nemocná a skamarádí se s jedním klučinou. On to vlastně není nějaký velký problém, protože vás kniha bude stejně bavit a to jenom díky dialogům mezi postavami.

  Celkem - 65%
 • Sawyer
  Tahle série mě dokáže dostat každým dílem. Bohužel se budeme s některými postavami muset rozloučit a přivítal nové. Ale líbí se mi, jak je každé zabití postavy uděláno. Není to nějak zdlouhavé, ale prostě z ničeho nic bum a je někdo po smrti. Musím říct, že je to hrozně návykové to číst. Jen se bojím další dílů, protože nové postavy na konci mě nijak moc extra nezaujaly.

  Celkem - 100%
 • Sawyer
  Parádní temný a emotivní příběh s Deadpoolem. Postavy jsou super, každá má dostatek prostoru a tvoří parádní trojku. Humor odstoupil a je ho tady minimum. A to je sakra dobře. Tenhle depresivní a vážný Deadpool se mi hodně líbí. Jen ty retro příběhy mě moc neberou, ale neříkám, že jsou špatné.

  Celkem - 90%
 • Sawyer
  Sawyer24.6. 20:57Tokijský ghúl #04
  Ach bože. Ten Kaneki je tak naivní a hloupá postava, že ho mám až rád. Prostě borec jde do neznámé restaurace ve světě ghúlů, kam ho zavede nějakej úchylák a není mu divné, že se před vstupem musí osprchovat. Normálnímu člověku by asi došlo, že ho tam budou chtít sežrat, ale ne... náš hrdina si myslí, že se pořádně nadlábne. Tentokrát méně akce a nová postava Labužníka je fajn. Celkem to bylo dobré až na ten konec, ten mě moc neuspokojil.

  Celkem - 70%
 • Sawyer
  Nevím proč, ale emoce na mě moc nefungovaly. Konec byl dobrý, ale ta první polovina je dost natahovaná a nic moc se tady nestane. Je to stále napínavé a zábavné, ale zatím se asi jedná o nejslabší díl.

  Celkem - 65%
 • Sawyer
  První půlka je stále trochu slabší, ale ta druhá je akční jízda, od které jsem se nemohl odtrhnout. Bohužel vám nemůžu nic moc říct, protože by všechno bylo spoiler, ale po dočtení budete chtít hned otevřít další díl.

  Celkem - 85%
 • Sawyer
  Sawyer15.6. 14:45Tokijský ghúl #03
  Zatím asi nejlepší díl, i když z toho pořád nejsem nějak ohromen. Děj byl zajímavý a konečně naši hrdinové bojovali s ÚPG. Kresba je ale stále nepřehledná. Zatím mě to stále baví.

  Celkem - 70%
 • Sawyer
  Opravdu dobré pokračování. Už se jde do tuhého a mě to sakra hodně baví. Je to zábavné, rychle se to čte a má to v každé knize zvraty. Hned jdu číst další díl.

  Celkem - 90%
 • Sawyer
  Sawyer29.5. 12:46Tokijský ghúl #02
  Pořád mě to moc nezaujalo. K nezajímavým postavám přibylo dalších pár nezajímavých a plochých postav. Kresba už je mi víc sympatická, ale absolutně nepobírám, co se děje při akci. Nic moc se tady nestane, kromě toho, že se tady objeví ÚPG. Kanekiho maska bude přece nepraktická v soubojích, když mu zakrývá jedno oko, ale nejdůležitější přece je, že mu ta páska přes oko sluší. Průměr.

  Celkem - 50%
 • Sawyer
  Tak a máme tady pátý díl a musím říct, že se zatím jedná asi o nejslabší díl. Pořád je to velmi kvalitní čtení, ale zdálo se mi, že se tady nic moc nestalo. Objevuje se nám zde z ničeho nic hodně postav, které mi ale nepřišli nijak moc zajímavé. Nechápejte mě špatně. Pořád je to zábava od začátku až do konce, jenom tomu tentokrát něco chybělo.

  Celkem-80%
 • Sawyer
  Tak tohle mě vůbec nebavilo. Na seriálu mám rád to, že je to normální rodinka, který se dějí normální věci. V prvním příběhu jim kolem domu postaví nákupní centrum za noc. Ve druhém příběhu si jen tak normální rodinka vyrazí do vesmíru. Jasně že se to má brát s humorem, ale ani ten mě neoslovil. Všechno je to dlouhé a nudné. Do dalších dílů už nejdu.

  Celkem-30%
 • Sawyer
  Něco bylo zábavné, něco zase nudné. Nějaký příběh jsem měl problém dočíst, ale celkově to nebylo zas tak špatné. Ať nejsem zlý, tak dám 50%.

  Celkem-50%
 • Sawyer
  Po letech jsem si to znovu přečetl a musím říct, že mě to moc nebavilo. Čarodějnické speciály mám rád, protože se tam postavy zabíjejí a je to zábavný a drsný. Tady nic takového není. U nějakých příběhů mi kresba přišla opravdu škaredá. Parodie na vetřelce by byla fajn, kdyby byla delší a tak nějak promyšlenější. Přijde mi to hrozně odfláknuté. Bart uvidí pár nakažených postav, ze kterých vystřelí vetřelci, začnou ho honit a on se probudí v posteli ze zlého snu. A TO JE VŠE. Všechno je to nějak uspěchané a nudné. Když jsem byl malý, tak mě to určitě bavilo ale teď už moc ne.

  Celkem-30%
 • Sawyer
  Tak tohle je taky jasná stovka. Na scéně se objevil druhý hezčí Kira. Do Misy jsem se během čtení hned zamilovat a Light zkouší přijít na to, jak využít Misu k tomu, aby zabil L. Konec taky skončil dost zajímavě, takže... potřebuju hned další díl!

  Celkem-100%
 • Sawyer
  Přibývá nám textu a je to prostě paráda. Viděl Lighta a L jak spolu mluví z očí do očí je sakra boží. Light musí přemýšlet nad každou větou, co řekne, aby nedal vědět, že je Kira. L už ale tuší, že by to mohl být on. Řeknu vám, že ta blondýna na konci, tam ještě zamíchá kartami.

  Celkem-100%
 • Sawyer
  Tak Lovec duší mě bavil víc než Prezidenti. Kniha začíná retro sešitem, kde se Deadpool potká se Starkem. Ten byl fajn. Poté se Deadpool vrací do současnosti a musí zabít nevinné lidi, kteří se upsali Vetisovi. Je to úplně to samé, jako když musel zabíjet prezidenty, ale tady je to podané lépe. Takže první polovina je dobrá, jenže pak přijdou na scénu rádoby vtipné týmovky a ty už mě moc nebavily. Každou chvíli se tam autor pokouší házet nějaký ten vtip, i když už to začíná hraničit s trapností. Taky mi vadily ty nudné dialogy mezi postavami a ty otravné čechismy. Není to nic extra, ale na pobavení je to fajn.

  Celkem-70%
 • Sawyer
  Tak druhý díl je trochu slabší. Drak na začátku je fajn, ale jinak tam není nic zapamatovatelného. Postavy mě stále baví a kresba je pořád úžasná, ale musím říct, že u prvního dílu jsem byl více okouzlen. Pořád je to ale zábavná a kvalitní manga.

  Celkem-75%
 • Sawyer
  Druhý díl je taky fajn, i když je trochu slabší. Je to plné zvratů, ale odhalení zrádce na mě moc nefungovalo.

  Celkem-75%
 • Sawyer
  Sawyer26.4. 11:51Tokijský ghúl #01
  Nic extra. Bavilo mě to, ale to je tak všechno. Postavy jsou ploché a je vám jedno, jestli se jim něco stane. Kresba je dost průměrná a akce je nepřehledná. Začátek je předvídatelný a mám radši více textu než citoslovcí. Jak už jsem ale říkal, tak mě to hodně bavilo a na další díl se těším. Ghúlové jsou cool.

  Celkem-65%
 • Sawyer
  Wow. Nečekal jsem, že mě fantasy takhle chytne. Je to zábavné od začátku až do konce. Kresba je opravdu nádherná, až jsem se někdy pozastavil a dlouho si ji prohlížel. Asi první věc, co vás zaujme je panelování stránek. To se jen tak nevidí. Postavy jsou super a hlavní hrdinku Coco si každý musí oblíbit. Je zde i originálně vymyšleno používání kouzel. Nemůžu jinak něž dát 100%.

  Celkem-100%
 • Sawyer
  Velmi kvalitní začátek, byť úvod může působit trochu jako klišé. Postavy jsou fajn, má to skvělou atmosféru a ze sestry Krone a Mamá jde opravdu strach. Mám raději detailnější kresbu, ale musím říct, že tady se ta jednodušší kresba k tomu hodila. Trochu se ale bojím toho, že to v dalších dílech začne být trochu zdlouhavé, protože série má hodně svazků.

  Celkem-90%
 • Sawyer
  Trochu slabší díl, ale pořád mě ten krvavý a drsný western baví. Objevuje se nám zde hodně postav, které jsou tady jenom proto, aby je naši hlavní hrdinové zabili. Moc jsem nechápal začátek, kdy Brad nechá bojovat mladšího bratra Luka s nejrychlejším pistolníkem Hawkem, když to není tak dlouho, co se učil střílet. Ale očividně je Luke na střílení talent. Abych jen nekritizoval, kresba je pořád nádherná, cesta za pomstou je vždycky fajn a konečně se tady objevili indiáni. Hodně se tady řeší nadřazenost bělochů nad černochy. Něco vám řeknu: Kdokoliv v této knize řekne to slovo na N, tak zemře.

  Celkem-80%
 • Sawyer
  Tak druhý díl je rozhodně napínavější, ale první díl mě bavil trošku víc. Děj se nám posunuje zatím pomalu, což ale neubírá na kvalitě. Jsou tady výborné scény, kdy Light vydírá agenta, musí zjistit jméno jedné snoubenky a odhalení L. Jsem fakt zvědavý, co se bude dít, až se Light osobně setká s L.

  Celkem-90%
 • Sawyer
  Sawyer2.4. 20:05Královská hra #05
  Nečekal jsem, že to bude nějak extra dobrý konec a ono taky ne. Ale díky malému očekávání jsem si to vlastně užil. První polovina je klasická napínavá vyvražďovačka, která mě bavila a rychle se četla. No... jenže pak přišlo odhalení a... to není moc dobré. Vlastně ani nevím, jestli jsem to dobře pochopil. Přijde mi to hrozně odfláknuté. Jestli si myslíte, že víte, jak to skončí a kdo je král, tak mi věřte, že se mýlíte. Tak či onak mě to bavilo i přes ten slabý konec. Celou královskou hru jinak hodnotím kladně. Když vypnete mozek, tak si to užijete. Je to prostě béčkovina, která se rychle čte a čtenáře zajímá, jak to vlastně dopadne.
  Plusy- kresba, napětí
  Mínusy- konec, vysvětlení

  Celkem-60%

  Celá série-60%
 • Sawyer
  Čekal jsem to dobrý, ale že to bude až takhle dobrý, to jsem teda nečekal. Působí to na mě hrozně geniálně. Je to zábava od začátku až do konce. První manga, u které jsem se pořádně zasmál. Hned kupuji dalších několik dílů naráz.
  Plusy- postavy, kresba, děj

  Celkem-100%
 • Sawyer
  Sawyer26.2. 15:03Královská hra #04
  Další slabší díl. Čekal jsem napínavé pátrání ve vesnice, kde se královská hra už odehrála, ale ničeho takového jsem se nedočkal. Polovina lidí co přežila je nezajímavá a vlastně někteří se tam doteď pořádně neukázali. Konec skočil zvláštně, tak doufám, že v příští poslední knize bude vše vysvětleno, protože jinak budu zklamaný.
  Plusy-kresba, chci vědět, kdo je ten krááál
  Mínusy- postavy, je to natahované

  Celkem-50%
 • Sawyer
  I třetí díl této westernové mangy je velice kvalitní záležitost. Není zde tolik akce jak v minulé knize, ale to vůbec nevadí. Konec byl skvělý a nádherná kresba. No prostě pokračování jak má být. Jak já tuhle sérii žeru.
  Plusy-kresba, postavy, děj

  Celkem-90%
 • Sawyer
  Tak já nevím. Mám z toho trochu smíšené pocity. Na jednu stranu mě první polovina bavila, ale ta druhé moc ne, i když byla stejná jako ta první. V tom je možná ten problém. Celá kniha je pořád to samé dokola a v polovině už to prostě moc nebaví. Je to pořád zabij tohohle prezidenta a pak tohohle. Deadpool zde není moc vtipný. Je zde pár dobrých fórů, ale jinak nic moc. Jak porazit nemrtvé je zde vysvětleno ve dvou stránkách a to se mi tak moc nelíbilo. Abych jenom nekritizoval, tak se mi líbí kresba a samotný děj je zábavný a bavil.
  Plusy-je to deadpool, kresba, děj
  Mínusy-vtipy, v polovině to začne být nudné, vyřešení problému jenom na dvou stránkách

  Celkem-60%
 • Sawyer
  Sawyer24.2. 13:35Královská hra #03
  Tak zatím asi nejlepší díl. Začátek byl celkem dost emotivní a ten konec... wow. Druhému dílu jsem vyčítal, že to byla docela nuda, ale tady to bylo napínavé od začátku až do konce. Víc a víc otázek, tak doufám, že budou pořádně vysvětleny. Bohužel je problém v tom, že je zde přes 30 postav a kromě hlavních třech lidí vám jsou ostatní postavy ukradené. Musím říct, že král se tady dost rozjel a zabíjí koho chce a kolik chce. Je na hovno, když umře vaše oblíbená postava. Samozřejmě tomu odpouští stupidní věci jako je policie a takové detaily.
  Plusy-děj, napětí, kresba
  Mínusy-postavy

  Celkem-80%
 • Sawyer
  Sawyer22.2. 19:45Skrýš
  No... to byla jízda. Na tuhle knihu jsem čekal dlouho. Kakizaki si mě získal sérií Green Blood a to hlavně díky kresbě.
  Ta je skvělá i zde. Postavy nejsou moc sympatické, ale vztah si k nim najdete. Skvělé napětí a i když je skoro celá kresba ve tmě, tak je přehledná. Konec byl trochu předvídatelný, ale i tak to bylo dobré zakončení. Jedním slovem to byla paráda. Kakizaki opět nezklamal.
  Plusy-kresba, děj, postavy, napětí

  Celkově-90%

  P.S Je tam pár "zvukových" bublin, ve kterých není nic napsáno a to mě trochu naštvalo. Taková blbost. XD

 • Sawyer
  Film Na hraně zítřka se mi strašně líbil a proto jsem po této knize hned sáhl.
  Bohužel film je o něco lepší. Nicméně je to zábavné a napínavé čtení. Trochu jsem měl problém vyznat se v akčních obrázcích, ale nebylo to tak často. Postavy jsou fajn a mimikové jsou fajn. No... prostě si to užijete.
  Plusy-postavy, kresba, mimikové, děj
  Mínusy-nepřehledná kresba pří akčních scénách, slabší než film

  Celkově-80%
 • Sawyer
  Sawyer22.2. 08:29Královská hra #02
  Pokles kvality oproti prvnímu dílu. Čekal bych že se tady bude více umírat, protože série má pouze pět svazků.
  Začátek je docela napínavý ale potom přijde další úkol, který trvá skoro půl knihy a je strašně natahovaný.
  Na postavách vám moc nezáleží, ale pořád mě to tak nějak baví a chci sakra vědět, kdo je ten král.
  Plusy-děj, kresba
  Mínusy-zdlouhavé, někdy nudné, postavy, pořád slabé úkoly

  Celkově-50%
 • Sawyer
  Džundži Itó je opravdu mistr hororu. Příběhy jsou napínavé a strašidelné. Má to skvělou atmosféru a kresbu. Pár obrázků bylo opravdu strašidelných a nepůsobily na mě moc dobře. První příběh byl asi nejslabší a poslední byl divný ale zábavný, ale jinak je to top.
  Plusy-kresba, atmosféra, originální příběhy
  Mínusy-první a poslední příběh

  Celkem-90%
 • Sawyer
  Perfektní konec dlouhé války s Neganem. Za mě asi jeden z nejlepších dílů. Čekal jsem ale více obětí.

  Celkem-100%
 • Sawyer
  Dobré pokračování. Dějově jsme se posunuli o pár let dopředu a je to sakra fajn. Postavy se mi zdají takové rozumnější. Je tam pár stránek, kde se spíš řeší nějaké vztahy a to mě nějak moc nebavilo. Ale objevili se zde noví nepřátelé a ti jsou cool.
  Plusy- děj, postavy, nepřátelé, kresba

  Celkem-80%
 • Sawyer
  Čekal jsem trošku víc, ale fajn jednohubka.

  Celkem-80%
 • Sawyer
  No tak! Já pořád čekám.
 • Sawyer
 • Sawyer
  George Walker Bush: Je to patetické, ale myslím si, že podprůměrné hodnocení si to nezaslouží.
 • Sawyer
  Sawyer17.4. 18:41Královská hra #05
  Fimi: Je to průměrná série s pár světlými okamžiky, takže za hovno, bych to nepovažoval. Jasně těch 850Kč (nebo kolik to celé stojí) můžete vložit do nějaké lepší mangy, ale pro fanoušky vyvražďovaček je to oddechová zábava do vlaku, když se nudíte. Zkus aspoň ten první díl a budeš vidět. Ten si ty 3 až 4 hvězdičky určitě zaslouží. :D
 • Sawyer
  Sawyer16.4. 18:51Královská hra #05
  Fimi: Když vypneš mozek, tak je to celkem dobrý. Teda až na ten konec, ten kazí celou sérii.
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 78 (cca 20122 Kč)
Mám: 67 (cca 17463 Kč)
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0