• Sawyer
  Čekal jsem to dobrý, ale že to bude až takhle dobrý, to jsem teda nečekal. Působí to na mě hrozně geniálně. Je to zábava od začátku až do konce. První manga, u které jsem se pořádně zasmál. Hned kupuji dalších několik dílů naráz.
  Plusy- postavy, kresba, děj

  Celkem-100%
 • Sawyer
  Další slabší díl. Čekal jsem napínavé pátrání ve vesnice, kde se královská hra už odehrála, ale ničeho takového jsem se nedočkal. Polovina lidí co přežila je nezajímavá a vlastně někteří se tam doteď pořádně neukázali. Konec skočil zvláštně, tak doufám, že v příští poslední knize bude vše vysvětleno, protože jinak budu zklamaný.
  Plusy-kresba, chci vědět, kdo je ten krááál
  Mínusy- postavy, je to natahované

  Celkem-50%
 • Sawyer
  I třetí díl této westernové mangy je velice kvalitní záležitost. Není zde tolik akce jak v minulé knize, ale to vůbec nevadí. Konec byl skvělý a nádherná kresba. No prostě pokračování jak má být. Jak já tuhle sérii žeru.
  Plusy-kresba, postavy, děj

  Celkem-90%
 • Sawyer
  Tak já nevím. Mám z toho trochu smíšené pocity. Na jednu stranu mě první polovina bavila, ale ta druhé moc ne, i když byla stejná jako ta první. V tom je možná ten problém. Celá kniha je pořád to samé dokola a v polovině už to prostě moc nebaví. Je to pořád zabij tohohle prezidenta a pak tohohle. Deadpool zde není moc vtipný. Je zde pár dobrých fórů, ale jinak nic moc. Jak porazit nemrtvé je zde vysvětleno ve dvou stránkách a to se mi tak moc nelíbilo. Abych jenom nekritizoval, tak se mi líbí kresba a samotný děj je zábavný a bavil.
  Plusy-je to deadpool, kresba, děj
  Mínusy-vtipy, v polovině to začne být nudné, vyřešení problému jenom na dvou stránkách

  Celkem-60%
 • Sawyer
  Tak zatím asi nejlepší díl. Začátek byl celkem dost emotivní a ten konec... wow. Druhému dílu jsem vyčítal, že to byla docela nuda, ale tady to bylo napínavé od začátku až do konce. Víc a víc otázek, tak doufám, že budou pořádně vysvětleny. Bohužel je problém v tom, že je zde přes 30 postav a kromě hlavních třech lidí vám jsou ostatní postavy ukradené. Musím říct, že král se tady dost rozjel a zabíjí koho chce a kolik chce. Je na hovno, když umře vaše oblíbená postava. Samozřejmě tomu odpouští stupidní věci jako je policie a takové detaily.
  Plusy-děj, napětí, kresba
  Mínusy-postavy

  Celkem-80%
 • Sawyer
  Sawyer22.2. 19:45Skrýš
  No... to byla jízda. Na tuhle knihu jsem čekal dlouho. Kakizaki si mě získal sérií Green Blood a to hlavně díky kresbě.
  Ta je skvělá i zde. Postavy nejsou moc sympatické, ale vztah si k nim najdete. Skvělé napětí a i když je skoro celá kresba ve tmě, tak je přehledná. Konec byl trochu předvídatelný, ale i tak to bylo dobré zakončení. Jedním slovem to byla paráda. Kakizaki opět nezklamal.
  Plusy-kresba, děj, postavy, napětí

  Celkově-90%

  P.S Je tam pár "zvukových" bublin, ve kterých není nic napsáno a to mě trochu naštvalo. Taková blbost. XD

 • Sawyer
  Film Na hraně zítřka se mi strašně líbil a proto jsem po této knize hned sáhl.
  Bohužel film je o něco lepší. Nicméně je to zábavné a napínavé čtení. Trochu jsem měl problém vyznat se v akčních obrázcích, ale nebylo to tak často. Postavy jsou fajn a mimikové jsou fajn. No... prostě si to užijete.
  Plusy-postavy, kresba, mimikové, děj
  Mínusy-nepřehledná kresba pří akčních scénách, slabší než film

  Celkově-80%
 • Sawyer
  Pokles kvality oproti prvnímu dílu. Čekal bych že se tady bude více umírat, protože série má pouze pět svazků.
  Začátek je docela napínavý ale potom přijde další úkol, který trvá skoro půl knihy a je strašně natahovaný.
  Na postavách vám moc nezáleží, ale pořád mě to tak nějak baví a chci sakra vědět, kdo je ten král.
  Plusy-děj, kresba
  Mínusy-zdlouhavé, někdy nudné, postavy, pořád slabé úkoly

  Celkově-50%
 • Sawyer
  Džundži Itó je opravdu mistr hororu. Příběhy jsou napínavé a strašidelné. Má to skvělou atmosféru a kresbu. Pár obrázků bylo opravdu strašidelných a nepůsobily na mě moc dobře. První příběh byl asi nejslabší a poslední byl divný ale zábavný, ale jinak je to top.
  Plusy-kresba, atmosféra, originální příběhy
  Mínusy-první a poslední příběh

  Celkem-90%
 • Sawyer
  Perfektní konec dlouhé války s Neganem. Za mě asi jeden z nejlepších dílů. Čekal jsem ale více obětí.

  Celkem-100%
 • Sawyer
  Dobré pokračování. Dějově jsme se posunuli o pár let dopředu a je to sakra fajn. Postavy se mi zdají takové rozumnější. Je tam pár stránek, kde se spíš řeší nějaké vztahy a to mě nějak moc nebavilo. Ale objevili se zde noví nepřátelé a ti jsou cool.
  Plusy- děj, postavy, nepřátelé, kresba

  Celkem-80%
 • Sawyer
  Čekal jsem trošku víc, ale fajn jednohubka.

  Celkem-80%
 • Sawyer
  Královská hra je přesně to co mám rád. Skupina lidí, kde začne umírat jeden po druhém a vy musíme přijít na to kdo je vrah.
  Oblíbíte si pár lidí a budete doufat, že nezemřou. Zatím to funguje docela dobře. Postavy se nechovají hloupě, ale jsou dost nesympatické. Je to napínavé a má to rychlé tempo. Úkoly pro žáky nejsou zatím nijak originální, ale to se určitě v příštích dílech rychle změní.
  Plusy-děj, prostředí
  Mínusy-postavy, úkoly

  Celkem-70%
 • Sawyer
  Druhý díl westernové mangy Green Blood si udržuje kvalitu prvního dílu. Hlavní hrdina zde má konečně stejně silného protivníka a postavy mi jsou už více sympatické. I konec dopadl mnohem napínavěji než minule. Celkově je druhý díl o kapánek lepší než předešlý.
  Plusy-kresba, prostředí, postavy, konec

  Celkem-90%
 • Sawyer
  Green Blood je westernová manga. Dá se tedy říct, že je to jedinečná manga s nádhernou a detailní kresbou. Příběh není nic originálního, ale to vůbec nevadí. Konec skončil dost napínavě a jsem zvědavý, jak to bude pokračovat. K postavám jsem si ale zatím nevytvořil moc vztah.
  Plusy-kresba, prostředí
  Mínusy-postavy

  Celkově-80%

  P.S. Moje první manga.
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 36 (cca 10454 Kč)
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0