Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
K.O. první ranou.

Saitama se stal až příliš silným, a i ty nejstrašlivější příšery poráží jediným úderem. Začíná legenda o nejsilnějším hrdinovi v těle obyčejného chlápka.
Přinášíme dílo spojující v sobě šarm webového komiksu se skvělou profesionální kresbou. Dílo, které všednosti natrhne… triko.

Série je známá především pod názvem One-Punch Man (anglický název), než pod originálním názvem Onepunch-man.

Scénář
ONE
Art
Yusuke Murata
Obálka
Yusuke Murata
Lettering
Jiří Hrbek
Překlad
Marek Mikeš
Redakce
Filip Gotfrid, Andrea Nekvapilová
Žánry
akční, humorný, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7679-073-5 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách s přebalem
Formát
128 x 182 mm
Tisk
černobílý
Váha
262 g
Stran
204
Cena
249 Kč
Originál
Onepunch-man #01: Ichigeki (Shueisha Inc., 2012)
 • Sawyer
  Nečekal bych, že mě to bude tak bavit. Celá první kniha je tvořena krátkými příběhy, které nám slouží jenom k tomu, aby nám ukázali, jak je náš hlavní hrdina nepřemožitelný, ale světe div se... ono to funguje. Není zde ani jedna stránka navíc a opravdu jsem se do toho zažral a přečetl to skoro na jeden zátah. Samozřejmě je zde stále plno věcí, které mi moc nevoní. Když je zde hodně krátkých příběhů, tak to znamená, že je zde i plno nevyužitých záporáků, kteří se zde objeví jenom na pár stránek, náš hrdina je zde ihned porazí a víc už o nich nevíme. Hlavní postava nemá skoro žádný příběh, ale z toho si hned na začátku dělají srandu, takže bych to i odpustil. Celkově tomu chybí nějaký ucelenější příběh, ale jako první díl navnadil velmi dobře. Nic moc jsem od toho neočekával, ale doufal jsem aspoň v nějaký zábavný průměr, který mě na nějakou dobu zabaví, a že nebudu mít nutkání chtít další díl, ale sakra... fakt mě to bavilo. Úkol splněn.

  Hodnocení – 7/10
 • Mitsuko
  Premisa borce, který všechny nepřátele zdolá jedinou ranou, mě nikdy neoslovila, ale když to v češtině vyšlo v tak hezkém formátu s přebalem, ehm… a hele, ona je to fakt sranda. Očekávala jsem klasický akční šonen a ono je to zatím spíš komedie.
  Jsem zvědavá, jak se to stalo, že se z takového slabocha stal ten, koho známe. Jak už zde bylo řečeno, souboje působí spíš komicky tím, jak si nikdo jiný skoro neškrtne. Zatím mi to nevadí, uvidíme, jak to bude působit za pár volumek.
 • Norri
  Norri mecenáš30.12.2021 16:26One-Punch Man #01: Jednou ranou
  Taková zábavná blbina. Na nic si to nehraje a rozesměje to. Jenom mám pocit, že jak se scénář soubojů často opakuje, tak to může začít nudit.
 • Fry
  Fry admin12.12.2021 20:40One-Punch Man #01: Jednou ranou
  One-Punch Man #01: Jednou ranou - De-konstrukce žánru pracující na principu krátkých a vypointovaných mikro-příběhů, které se postupem času začnou formovat v ucelenější příběh. One-Punch Man ale asi nebude sérií úplně pro každého, autoři zde cíleně vystupují z mainstreamu a obchází tradiční postupy vyprávění. Mám v ENG a kvůli přebalu (!?!) také v CZ verzi ... Za mě 4*!
 • Fort
  Je to divný, místy vtipný s pěknou kresbou, děj se dá shrnout do jedné věty. Je vidět, že se to urodilo v hlavě mladého kluka, bez větších životních zkušeností a velkou představivostí.
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš31.10.2021 13:01One-Punch Man #01: Jednou ranou
  Trochu jiný suprácký komiks, který si více hraje s pozadím postav a snaží se jít pod povrch, do toho je to často, docela dost často, prostřídáno silnými a dlouhými akčními pasážemi. Na to, že to není vyloženě můj šálek, to nebylo hloupé, četlo se to dobře a vcelku to i pobavilo. Jen už to není pro mě. Proto je to pro mě střed.
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin23.10.2021 17:48One-Punch Man #01: Jednou ranou
  Číst to rozhodně dál nebudu, protože je to děsná ptákovina, ale musím se přiznat, že to místy vtipné je a koncept je celkem originální, roztomile ulítlý... všeobecnou glorifikaci nechápu, ale prvky zábavnosti tomu upřít rozhodně nelze.

  Celkový dojem: 50%
 • MindReader
  MindReader13.10.2021 18:11One-Punch Man #01: Jednou ranou
  Strašná pecka :D
2188