• Fort
  Fort3.2. 23:36Tokijský ghúl #13
  Budu stručný, díl o ničem. Jde vidět, že autor neměl děj od začátku ucelený a psal to díl od dílu, až se do toho úplně zamotal.
 • Fort
  Fort2.2. 23:13Tokijský ghúl #12
  Jde vidět, že se to už chýlí ke konci a jsem za to rád. Celkově nemastné neslané, ale zase tento díl je o dost lepší než předchozí. Je to taková ghulí telenovela, velké štěstí, že to čtu v době, kdy už vyšly všechny díly. Kdybych na pokračovaní měl čekat 3 měsíce neměl bych z děje vůbec nic.
 • Fort
  Fort1.2. 10:33Tokijský ghúl #11
  Bitva, ve které nikdo nevyhrál, neprohrál, proč vůbec proběhla jsem nepochopil. Příběhová vata obohacena o nové inspektory.
 • Fort
  Fort31.1. 10:18Tokijský ghúl #10
  Lepší čtení než předešlé díly, tempo pěkně odsypá a vypadá to na pořádnou melu, která by mohla uklidit pár charakterů a ještě více přitopit pod kotlem.
 • Fort
  Fort29.1. 17:21Tokijský ghúl #09
  Díl ve kterém se nic moc nestane, namísto toho dochází k rozvinutí příběhu trochu do hloubky a spíš dává najevo co očekávat příště.
 • Fort
  Fort28.1. 12:33Tokijský ghúl #08
  Mnoha linkový díl, který dospěje aspoň v něčem do svého konce. Těžko hodnotit, pořád mi vadí kresba a momenty vykreslující minulost. Příliš mnoho postav nepřispívá k přehlednosti, jednotlivých panelu. Ovšem příběh jako takový je dobrý a mám chuť i nadále pokračovat v jeho objevovaní.
 • Fort
  Fort22.1. 07:33Tokijský ghúl #07
  Dějově nabitý díl, napěchovaný akcí. Sledujeme zde přerod hlavní postavy a představení nových postav. Autor má zjevně problém udržet hlavní dějovou linku, kdy neustále od ní odbíhá, pozornost čtenáře si ovšem umí udržet.
 • Fort
  Mangu jsem jsi zamiloval od první povídky. Příběhy nejdou chronologicky za sebou, tak jak vycházeli v originále, což místy dost mate, ale lze očekávat, že se objevili v další knize, pokud prodeje dovolí. Celkově hodnotím velmi kladně Tezuka opět nezklamal.
 • Fort
  Fort14.1. 11:46Dopis 44
  Dobrý literální počin, skvěle zpracované vydaní. Úvodní polovina dějově uvěřitelná, o to víc vás pohltí. Ta druhá už je čisté sci-fi a už se mi tolik nelíbila. Kupte si to a uvidíte sami, navíc časem bude mít komiks vetší hodnotu.
 • Fort
  Fort2.1. 17:28Akira #04
  Po zběsilém tempu v předešlém díle se zvolnilo. Přistihl jsem se, že jen tak čumím na už přečtenou stránku. Neumřelo tolik lidí kolik bych si přál, ovšem už se ledasco vysvětlilo. V době vydání musela mít Akira epické rozměry a být nejlepší manga široko daleko, teď s odstupem času působí spíš úsměvně.
 • Fort
  Fort1.1. 11:13Akira #03
  Přečteno na jeden zátah, což nevidím vůbec jako plus. Zcela chybí kapitoly, místo kde bych si řekl, tak jo teď jsi odskočím na záchod, dám si něco k snědku, kouknu do telefonu. Přišlo mi to jako seriál Twin Peaks, kdy se řeší všechno jen né hlavní dějová linka. Vůbec jsem nechápal co je ten Akira zač, proč jsou lidi ochotni kvůli němu zbořit části města. Musí to být zbraň hromadného ničení nebo sere zlaté pruty. Nikdo mi neřekne čím je výjimečný, tudíž, ani nevím komu mám fandit. Po přečtení svazku mě bolí kvůli přílišnému zapáleni do četby hlava. Doufám, že na konci většina protagonistů umřela a Akira se nám v příštím svazku rozpovídá a přeživší postavy dostanou prostor taky na spánek.
 • Fort
  Fort31.12.2022 17:54Tokijský ghúl #06
  Vidím změny, univerzum se rozšiřuje, seznámíte se s novými charaktery, kteří budou v budoucnu umírat. Autor se připravuje na obsáhlou ságu. Dějově to ujde, nejslabší je kresba.
 • Fort
  Fort30.12.2022 19:20Tokijský ghúl #05
  Tento svazek má vše co nemám rád. Dlouhý nudný souboj, který muže skončit pouze jedním způsobem. Krátky příběh z minulosti, který se stál ještě před prvním dílem. Inspektor, který ukousne strážníkovi ucho už je jen poslední kapkou konce svazku.
 • Fort
  Fort30.12.2022 12:33Tokijský ghúl #04
  Pokud se snížíte na úroveň hlavní postavy, tak vás konec překvapí. Pro autora mangy je to prvotina a je rád za takovýto závěr. Vlastně můžeme vidět jeho profesní růst v přímém přenosu.
 • Fort
  Vyzkoušel jsem to jako nefanoušek Star Wars, dokonce jsem se před čtením podíval na první čtyři epizody, abych nebyl úplně mimo. Překvapilo mě to svou kvalitou. Příběh přímo navazuje na konec třetí epizody a dozvíte se v něm jak Darth Vader získal svůj světelný meč. Knižka je pro fanoušky na zaplnění hluchých míst mezi epizody, kdy se děj posune příliš dopředu a zbyde prostor pro tvorbu přídavného materiálu, který dokonale pasuje do univerza Star Wars.
 • Fort
  Fort27.12.2022 15:09Tokijský ghúl #03
  Mado, je inspektor? Vždyť je to pošuk jak mohl projít psychotesty. Dějově to není špatný, ale ta kresba...
 • Fort
  Fort25.12.2022 10:52Tokijský ghúl #02
  Jestli se hlavní hrdina bude učit boj stejně pomalu jako je tempo této knihy, tak se bojovat naučí na konci série. Ovšem pořád jde děj pomaloučku kupředu, tak zatím spokojenost.
 • Fort
  Podobný Tomie, různorodá kvalita povídek, tentokrát dějově zcela samostatné a vždy končící stejně, smrtí.
 • Fort
  Fort15.12.2022 17:25Paper Girls, kniha třetí
  Sestupná tendence zábavnosti, asi jsem od toho čekal více. Jsem rád, že už je konec, pokračovaní už bych vážně nechtěl.
 • Fort
  Fort13.12.2022 16:42Mýty #16: Supertým
  Tenčí díl, ale zase zde není prostor pro natahovaní děje. Zábavné, ukončené a připraveno na pokračování.
 • Fort
  Fort11.12.2022 09:18Mýty #15: Růženka
  Znatelné zlepšení, hodně se toho stane. Není co vytknout, tento svazek se povedl na výbornou.
 • Fort
  Fort26.11.2022 09:30Mýty #14: Čarodějnice
  Lepší než minule. Dějová linka se moc neposune zato se nám větví do nepochopitelných situací, kdy po zničení Mýtova se jde hrát baseball.
 • Fort
  Taková nadstavba pro fanoušky, která představí i další dvě provázané série. Do čtení jsem se vyloženě nutil, ale tak od půlky se to rozjelo a zachránilo.
 • Fort
  Fort6.11.2022 10:01Tokijský ghúl #01
  Nečekal jsem, že by mě to bavilo a tomu odpovídalo dlouhé otálení s pořízením prvního svazku. Kresba je slušná, kromě bojových scén a děj se vyloženě rozjíždí.
 • Fort
  Fort5.11.2022 15:30Útok titánů #01
  Nevím co si mám myslet, kresba je otřesná, zcela mi v mí chybí detaily. Nejoblíbenější dvojstránka se stala ta, kde je vyobrazeno nejlepších 10 kadetů ročníku. Na ní jsem se musel podívat, vždy pro identifikaci postavy. Ovšem zasazení titánů do světa připomínající ten náš mě docela nadchl. Zatím těžko soudit chce to přečíst další svazky než budu mít názor.
 • Fort
  Fort29.10.2022 20:53Mýty #12: Doba temna
  K sérii se vracím po několikaleté pauze, kdy předtím jsem ještě zde komiksy nehodnotil. Úvod do nového začátku se zdá být zdařilí, vadil až závěrečný Mauglího příběh, který mě přišel zbytečný.
 • Fort
  Fort26.10.2022 11:31Aldebaran (paperback)
  Promyšlený příběh se zajímavým ukončením a nalákaní na další knihu. Nelíbila se mi neoriginální fauna, která si bere za vzor tu pozemskou. Obří hlava vyčnívající z moře podobná člověku na planetě, kde se nevyvinul člověk, fakt ne.
 • Fort
  Fort18.9.2022 11:38Dívka ze země Venku #04
  Myslel jsem jsi, že lehce našedlý papír k této temné sérii patří, ale Dobrovský ho používá ve všech svých mangách. Čistě bílý papír by byla vhodnější varianta i za vyšší cenu. I přes oprávněné výtky, které se na nakladatelství vynořila, jsem rád, že to tu vychází. Díl jsem jsi užil, žádné trauma z jedné velikosti fondu v bublinách nemám.
 • Fort
  Fort17.9.2022 19:22Gantz #01
  Kdybych četl jen každou druhou stránku, možná bych z toho měl lepší pocit, ale já četl všechny a něco tak utahaného se mi dlouho nedostalo k rukám. Autor nemá děj promyšlený, svazek končí aniž by navnadil na pořízení druhého.
 • Fort
  Fort16.9.2022 10:02Pokémon #01: Red a Blue
  Dětská manga s jednoduchou kresbou ve které ve většině případů chybí vykreslení pozadí. Dějová linka má spát, souboje netrvají dlouho. Pro dospělé publikum to není.
 • Fort
  Fort14.9.2022 11:44Spirála
  Povídková hororová manga, která na rozdíl od Tomie si udržuje průběžně postupující dějovou linku s uspokojivým zakončením.
 • Fort
  Fort3.9.2022 17:34Tomie
  Z tohohle vás s jistotou bude bolet zápěstí. Povídková hororová knížka, která s každou další kapitolou ztrácí na zábavnosti. Konec mohl přijít mnohem dříve. Nedoporučuji číst najednou, klidně si přečtěte u Tomie i něco jiného. Dvě kapitoly denně stačí.
 • Fort
  U ctihodné dílo, které se čte jedna radost. Nerad čtu cokoliv co jsem už předtím viděl, ale tady to vůbec nevadí. Krásná přehledná kresba, příběh na jedničku, délka ideální.
 • Fort
  Fort14.8.2022 18:32Crueler than Dead 1/2
  Je to rychlovka, než se nadějete jste na konci knihy. Není tu prostor pro poznání postav, kresba je slušná, dějově je to podprůměr. Jedná se o autorovu prvotinu a bohužel jde to znát. V hodnocení mang se nachází aktuálně na 27979 místě a mě hlava nebere, proč u nás vychází právě tohle, když jsou mnohem lepší věcí k uvedení na náš trh.
 • Fort
  Nic podobného jsem ještě nečetl. Je to ulitlé, vtipné a vůbec nevím co si o tom mám myslet. Zatím to má 20 dílu a o čem všechny budou, je mi záhadou.
 • Fort
  Fort11.8.2022 17:46Dívka ze země Venku #03
  Textu tu moc není, čtení tím pádem rychle uteče. Chtěl bych si ihned přečíst další díl.
 • Fort
  Podstata štěstí je vyřešena. Máme tu konec knihy, kterou jsem si moc užil. Žádné natahovaní, každá stránka má smysl, všechno do sebe krásně zapadne. Jsem šťastný. Příběh mě navnadil k dalšímu tvůrčímu dílu a koupi Chci sníst tvoji slinivku.
 • Fort
  Hledání štěstí pokračuje. Z druhého dílu jsem si odnesl, že japonské kočky dělají mňá a ne mňau, ale vážně. Mladá Nanoko si žije ve svém vlastním světě a užívá si dětství i s jeho problémy, které přesně ví jak řešit. Ovšem výsledky její činů nejsou takové jaké očekává, čímž se dostává do situace ve které nikdy předtím nebyla a učí se je řešit. Zakončení a navnadění na poslední díl mi nedovolí dát menší hodnocení.
 • Fort
  Milé, romantické čtení o holčičce, která chce vědět co je to štěstí a miluje příběhy.
 • Fort
  Fort31.7.2022 08:53Dívka ze země Venku #02
  Úvodní bojová scéna černých postav na stejném pozadí nepřehledná. Začíná mi trochu vadit ne moc detailní kresba, protože tady se opravdu černou barvou nešetří. Druhá polovina se nese už v duchu prvního dílu.
 • Fort
  Fort30.7.2022 07:20Dívka ze země Venku #01
  Příběh opuštěné pětileté holčičky, která žije na lidu prázdném místě, kde se o ní stará pan učitel. Je to dětinské, smutné, milé, trochu jinak nakreslené. Čtení je lehké, uvolněné. Úvodní díl mě rozhodně navnadil na další díly.
 • Fort
  Fort28.7.2022 19:49Paper Girls, kniha druhá
  Kniha druhá má takový zlozvyk, že se snaží vysvětlovat některé šílenosti z předloho dílu, ale tak, aby nebylo prozrazeno vše. Je to jako pěst na oko, kdy si jako čtenář říkám a teď se něco dozvím a ono prd. Ovšem pořád se to čte velmi dobře.
 • Fort
  Fort25.7.2022 18:46Wild West, kniha 1 a 2
  Westernový komiks o Calamity Jane, obohaceny o další historický známe postavy, nádhernou kresbou a překvapivě i zajímavým příběhem.
 • Fort
  Fort22.7.2022 20:07Akira #02
  Zmenšené Zlaté stránky nám od posledně zmodraly. Velice oceňuji shrnutí předešlého dílu, které mi vysvětlili informace, které mi nebyli při prvním čtení jasné. Tempo nabírá na obrátkách, děj nám pokročil, čte se to skvěle, není co vytknout.
 • Fort
  Fort17.7.2022 19:08Akira #01
  První pocit s Akirou v ruce je jako bych držel zmenšené Zlaté stránky. Do děje jste ihned vržení a z úvodu vůbec nechápete co se děje. Postupem času ve velmi pomalém tempu s filmovým střihem se příběh odvíjí tak, že budete chtít vědět jak bude děj pokračovat dál.
 • Fort
  Fort10.7.2022 10:34Solanin 2
  Příběh obyčejných lidí pokračuje s vypořádáváním se z následky činu, vlastních i jim blízkých osob. K dokonalosti mi vadí některé kapitoly zabírající se událostmi z minulosti, které bych rád viděl v prvním svazku. Pokud u nás autorovi vyjde jeho další tvorba, mě jako čtenáře má jistého.
 • Fort
  Fort10.7.2022 10:15Solanin 1
  Reálně uvěřitelný příběh o náhodně vybrané skupince lidí z Japonska, kteří mají každodenní starostí jako každý jiný obyčejný člověk prožívající si svoje vlastní úspěchy i krize.
 • Fort
  Fort20.5.2022 19:26SPY×FAMILY #02
  Po průměrném prvním díle jsem tomu dal ještě šanci a scénář mě přijde dětinský, fóry jako z Dikobrazu, zápletka naivní, celé to zachraňuje kresba. Dál už číst nebudu.
 • Fort
  Fort20.5.2022 13:39SPY×FAMILY #01
  Tento příběh je fikce. Jakákoliv podobnosti s žijícími či skutečnými událostmi je čistě náhodná a proto šup ihned scéna z Mission: Impossible. No nevím celé mi to nepřijde logické, kde se vzal splašený dobytek v prostorách školy, to nemají ani na zemědělské škole a nepřijde mi to ani vtipné.
 • Fort
  Fort19.5.2022 16:34Němý hlas #04
  Postavy tu k sobě něco cítí, ale nejsou schopné si to říct do očí a když už ano, tak to řeknou jenom proto, že je k tomu někdo vybídne nebo tím něco maskují. O potlačovaných emocích ani nemluvě, začínám se v tom ztrácet.
 • Fort
  Fort25.11.2021 17:02Sweet Tooth - Mlsoun #01
  Matthew: I tebe zaujal můj příspěvek více než diskuze níže :)
 • Fort
  Fort24.11.2021 17:40Sweet Tooth - Mlsoun #01
  Podle mě ani tak nejde o cenu, ale koho zajímá kluk s parohy? Kdyby to bylo o holce s ocasem, to by byli tržby někde jinde.
 • Fort
  Fort23.11.2021 18:10Sweet Tooth - Mlsoun #01
  Tomuhle předvídám komerční neúspěch.
 • Fort
  Fort3.2. 23:22Pindárna
  Record of Ragnarok v češtině fanoušci vybrali název Ragnarok: Soumrak bohů. Název se stále řeší kvůli podobnosti s mangou Ragnarök od Albatrosu.

  Kniha 1 vyjde 12.4.
  Kniha 2 vyjde 10.5.
  Kniha 3 vyjde 7.6.
  Kniha 4 vyjde 4.7.
  Kniha 5 vyjde 9.8.
  Kniha 6 vyjde 6.9.
 • Fort
  Fort2.2. 23:04Pindárna
  Seneke: S Holmes of Kyoto a The Saint’s Magic Power Is Omnipotent jsem nadšen u Gangsta. si nejsem jist jestli to bude pro mě, ale má to dobré recenze.
 • Fort
  Fort2.2. 10:41Pindárna
 • Fort
  Fort2.2. 08:39Pindárna
  Na Facebooku Zanir lze hlasovat o vydaní jedné série pro letošní rok, na výběr je Double Me, Oneiru, Space Punch.
 • Fort
  Fort2.2. 07:49Pindárna
  Adam Pýcha na Facebooku Dobrovského, Instagramu a Twitchi zveřejnil další chystané mangy: Gangsta, Holmes of Kyoto a The Saint’s Magic Power Is Omnipotent spolu s už známými Muž v domácnosti a Record of Ragnarok. Datum vydání ještě není známé.
 • Fort
  Zack: Jestli budou uživateli nabízeny příspěvky, z kterých ho bude bolet hlava nebo z toho, že nebude diskuze dávat smysl, bych už nechal jako volbu.
 • Fort
  Dotyčný to nemusí vědět. Nechci nikoho omezovat ať si píše kdo chce co chce, ale chci mít stejnou možnost číst si jen toho koho chci.
 • Fort
  Uvítal bych zařadit si některé uživatele do ignore listu, aby od nich už nikdy žádný příspěvek neviděl.
 • Fort
  Fort5.1. 10:20Pindárna
  V angličtině vycházelo po dvou svazcích v paperback.
 • Fort
  Fort5.1. 09:02Pindárna
  Nakladatelství Argo včera odhalilo na svém Facebookovém profilu, že plánují mangu Gegege no Kitaro, jako druhou mangu od autora Šigeru Mizuki. Posledně jsem zmiňoval seznam možných kandidátů, ale netrefil jsem svým tipem. Tato manga je epizodická, podobně jako Black Jack, tak uvidíme kolik knih nakonec vyjde.
  myanimelist: Ranked #4963, Score: 7.25
 • Fort
  Fort2.1. 21:34Publicistika
  Teď jsem to dokoukal, bylo to zajímavé. Dopis 44 mám zakoupen, ještě jsem se k tomu nedostal. Taky se mi libí depresivní konce a happy end nemusím, tak Tulák celkem navnadili.
  Jestli prodají celí náklad a až tím se dostanou do plusu, to je dost depresivní.
 • Fort
  Fort2.1. 17:45Pindárna
  Tak za týden by ho mohli udělat, týden jim bude trvat ho vydat, nejdříve za 14 dní tipuji.
 • Fort
  Fort2.1. 17:14Pindárna
  Kupovat do zásoby dělám taky. Aktuálně 26 svazku mang. Nedělám to ani tak, aby na ně uzral čas, ale některé mangy prostě nemá cenu číst po jednotlivých svazcích. Věci, které po dočtení vím, že už podruhé číst nebudu pošlu do světa. Čím více toho přečtu, tím lepší mám vkus na další nákupy.
 • Fort
  Fort2.1. 07:51Pindárna
  V článku mě nejvíce zaujalo. V Německu musí knihy první rok držet doporučenou cenu na celém trhu a zlevňovat mohou až poté.
  To, že někdo koupí knihu a nečte ji už dokázali i zdejší jedinci.
 • Fort
  Fort1.1. 04:31Pindárna
  seneke: Ve škole jsem se učil rusky a německy, ani jedno pořádně a hlavně jsem po škole s cizími jazyky nepřišel vůbec do styku, tak jsem je zapomněl. Angličtina mě míjela, filmy, hry vždy v češtině nebo s cz titulky.

  PG: Je to tak, Crew jsi nás zhýčkala a pro ty co čtou pouze v češtině, je to standart i když v globálu to tak není. Osobně mangy od Gate kupuji všechny, z důvodu jejich přeložení do češtiny což je pro mě priorita. Gramatická část se u nich zlepší, pokud to s vydáváním myslí dlouhodobě vážně. Papír mají dle mého nasmlouvaný na dlouho dopředu, tam nelze očekávat změnu.
 • Fort
  Fort31.12.2022 17:42Pindárna
  Ještě jste tu měli kauzu Meon vs Dobrovský, ukončili jste to druhým videem od Meona s tím, že další reakce bude za 6 měsíců.
  Mělo to pokračování, kdy Pýcha nabízel Meonovi placenou spolupráci ohledně sazby, ten odmítl, protože v sazbě ztratil praxi. Ovšem doporučil své známe sazeče a oni se skutečně s Dobrovským domluvili. Dále přišel do týmu bohemista, který jako poslední v řetězci bude číst mangu aniž by s ní kdy předtím přišel do styku a bude mít závěrečné slovo. Tady pramení informace o ceně 1 milion za Zdál se mi ten stejný sen nebo Sbohem má růžová zahrado.
  Celý proces vydávaní mang u Gate se prodlouží, což ale chtějí vynahradit větším počtem titulů. O papíru žádná zmínka.


  Dnes se objevil o Gate článek na knihkupci https://www.knihkupec.net/magazin/objevte-svet-komiksu-vymente-laskave-a-premyslive-zalezitosti-za-mangy-plne-napeti-a-zlocinu
 • Fort
  Fort31.12.2022 17:10Pindárna
  seneke: Jsem stejného názoru, poptávka po kvalitních titulech je. Byl jsem teď v Luxoru a mají tam i oddělení anglicky přeložené mangy, jsem tam jen tak stál a slintal nad tím co si nikdy nepřečtu. Ovšem cena jde rok od roku nahoru, tak vydavatelé spekuluji. Crew trvalo dostat se s mangou tam kde je 10 let. Ne každý je ochoten čekat tak dlouho, aby se jim to vyplatilo. Tajně doufám, že by se po Dobrovském mohl objevit ještě někdo. Hanami má potenciál asi to nebude příští rok, ale věřím jim.
 • Fort
  Fort31.12.2022 13:10Pindárna
  K Balzamovači je taková historka. Zjistilo se, že někdo z ČR projevil u Japonců zájem o vydaní Monster, neptejte se mě jak, to nevím, ale to, že někdo projeví zájem ještě nic neznamená. Fanoušci ihned kontaktovali největší naše vydavatelé a Crew i Dobrovský jasně napsali, že oni nic takového neplánuji. Pak po pár měsících byli kontaktování naši vydavatelé, aby prozradili plány na rok 2023, někdo prozradil někdo ne. Hanami, které se u nás bere jako nespolehlivé, překvapivě ihned zareagovalo (facebook) a prozradilo plány na do vydaní Balzamovače. Neznamená to automaticky, že to dovykají, tomu věří málokdo, ale šance tu je. Zároveň napsali plán vydaní i jiných mang, které už vydali v Polsku a tam vydali Monster, právě oni.

  Z toho si máte odnes pouze, to, že zde vydavatelé mají zájem vydávat mangu a jen zvažují možnosti, jestli se jim to vyplatí.
 • Fort
  Fort31.12.2022 11:49Pindárna
  Toe: Napsal jsem "Jedná se o dotisk K2: Kill Me, Kiss Me". Čemu nerozumíš? Vydal to Egmont, ztratili na to práva, chtějí vydat dotisk, jednají znovu o práva. Jestli to znovu vydají nikdo neví, ale chtějí. Zbytek tvého komentáře ignoruji, protože je to směsice reakcí na jiné mé komentáře a bavit se o nich v jednom příspěvku je zmatečné.
  Jestli ti ještě něco není jasné, sem s tím.

  seneke: To bych mohl, zdroj čerpá z oficiálních sociálních medií vydavatelství a komunikace s fanoušky. Budu se snažit pro příště mít jen jednu informaci v příspěvku pro menší zmatečnost.
 • Fort
  Fort31.12.2022 07:57Pindárna
  Milo_Harwey: Je to z oficiálních zdrojů není to fantazírovaní. Některé informace jsou i několik měsíců staré a zatím vše se potvrdilo. Však uvidíme, sám jsem zvědav, dejme tomu 3-6 měsíců.
 • Fort
  Fort30.12.2022 19:34Pindárna
  Hanami má v plánu u nás dovydat Balzamovače a pokud budou spokojeni s prodeji uvažuje se i nad Monster nebo něčím jiným co už vydali v Polsku.
 • Fort
  Fort30.12.2022 19:00Pindárna
  Fry: ze sociálních sítí, konkrétně ty tři jsou z Tiktoku.

  seneke: Na žádný, kdyby ano, začíná příspěvek jménem dotyčného. Jen jsem nabyl informace, které předávám dál.
 • Fort
  Fort30.12.2022 09:44Pindárna
  Licence na One Piece stojí $2500 až $5000 na díl.
  Na vydaní mangy Zdál se mi ten stejný sen nebo Sbohem má růžová zahrado je potřeba 1 milion korun.
  Jedná se o dotisk K2: Kill Me, Kiss Me.
 • Fort
  Fort29.12.2022 11:35Pindárna
  Garamond součást Albatros Media, vydá norskou mangu Ragnarök 1: Vlk Fenri 16. února 2023. 
  Znáte někdo? Trochu mě tam zaráží doporučený věk od 10 let, to asi nebude pro dospělé publikum.
 • Fort
  Fort20.12.2022 08:26Publicistika
  Pro mě je limitka něco co by se ve velkém množství neprodávalo a pokud to chce vydavatelství vydat, tak mu nezbývá omezit náklad, zvýšit cenu a vydávat to jako exkluzivní a doufat, že trochu vydělá.
 • Fort
  Fort13.12.2022 15:21Pindárna
  Ta samurajská manga má být od Kodanshi.
 • Fort
  Fort12.12.2022 18:48Pindárna
  Na mikulášském streamu Crew naznačili starší mangu o né úplné samurajích. Nabízí se Rurouni Kenshin, nebo Afro Samurai určitě ne Vagabond a Gintama.
 • Fort
  Fort12.12.2022 18:36Pindárna
  seneke: Ano ten, má jít ještě o druhou jeho knihu spekuluje se o jedno-volumovce Onward Towards Our Noble Deaths, ale to je pouze tip.


  Nonnon:
 • Fort
  Fort12.12.2022 15:57Pindárna
  Argo se pouští do mangy, první je Hitler, druhá manga má být od Mizuki, kterou ještě ale zatím tají.
  Teď ještě koukám u Gate ohlásili The Way of the Househusband.
  Zanir vydá NONNON.
  Egmont vydá Takoví jsme byli (Bokura ga Ita)
  Crew vydá Zaklínač: Rónin
 • Fort
  Fort12.12.2022 15:40Pindárna
  Když už jsme u Gate, tak mají v plánu vydat taky Record of Ragnarok.
 • Fort
  Fort26.6.2022 12:39Srazy, cony, festivaly
  Dobrovský má na svých stránkách vydání 3 dílné mangy Sbohem, růžová zahrado (Sayonara Rozu Gaden)
 • Fort
  Fort12.12.2021 15:24* Připomínky a návrhy
  Zach:
  Pôvod: Slovensko
  Jazyk čeština.

  Obrázek z knihy je zde

  Jsou dvě verze česká a slovenská.
 • Fort
  Fort24.10.2021 06:10* Připomínky a návrhy
  Zach: Děkuji
 • Fort
  Fort23.10.2021 18:15* Připomínky a návrhy
  Smazal jsem si inzerát, který jsem tu před měsícem dal, že ho nahodím v aktuálním stavu a vy jste pro nové inzeráty zavedli mezitím pravidlo o 6 měsících, nešlo by u mě udělat výjimku?
 • Fort
  Fort17.10.2021 07:43Sběratelský klub
  Fimi: Zabijáka démonů jsem ještě nezačal číst, kupuji do zásoby až bude více dílu.
  Chainsaw man, taky si myslím, že to u nás dříve nebo později bude, jsem rád za jakoukoliv mangu která u nás vyjde.
 • Fort
  Fort16.10.2021 16:44Sběratelský klub
  Jujutsu Kaisen po Zabiják démonu nejprodávanější manga v Japonsku v první polovině roku 2021.

  ČSFD
 • Fort
  Fort7.10.2021 18:33Pindárna
  Zvláštní proč to nevydají komplet, takhle lidi koupí první díl a jen někteří druhý. Mohli lidem prodat o Vánocích dva díly najednou.
 • Fort
  Fort6.8.2021 19:09Filmový a hudební klub
  Hilight Tribe - Free Tibet Trochu něco jiného než tu máte.

Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 173 (cca 57058 Kč)
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0