George Walker Bush [admin]

George Walker Bush

Jméno: Michael Fiala
Email: michaelfiala@seznam.cz

Mám své vlastní názory - jasné názory -, ale ne vždy s nimi souhlasím.
George Walker Bush

George Walker Bush
A George Walker Bush 18.9.2017 Ú.P.V.O. #08: Vražedné místo

Tohle byl tedy značně brutální díl, tolik změn a tolik překvapení.

Celkový dojem: 80%

George Walker Bush
A George Walker Bush 18.9.2017 Ú.P.V.O. #07: Zahrada duší

Nemůžu říct, že jsem si četbu neužil, naopak. Opět jsem byl účasten a svědkem skvělé atmosféry, půvabně estetických momentů, napínavosti a zajímavých nápadů. Ovšem celková zápletka mi přišla trošku víc přitažená za vlasy. Nicméně stále parádně kreslená a parádně vymyšlená série.

Celkový dojem: 80%

George Walker Bush
A George Walker Bush 14.9.2017 Všechny důvody světa, proč běhám

maraton: (pods. jm.) Populární forma předraženého sebemrskačství, jehož účastníci vstávají v nějakou úchylnou hodinu, aby pak mohli před startem mrznout, než budou moct vyběhnout k příšernému několikahodinovému mučení, přičemž by se namísto toho mohli věnovat mnohem příjemnějším aktivitám, jako je například spánek nebo konzumace většího než malého množství piva a sladkých mňamek.

Viz také: masochismus, sebetrýzeň, "kokotina", rozedřené bradavky, terapie dortíky


Ačkoli je autor velmi sebeironický (sám právěže běhá), docela mi tímto mluví z duše. Nikdy jsem pro tuto aktivitu neměl pochopení. Moje fyzička je úplně na nic, přiznávám, ale dokud se neběhá za kulatým nesmyslem, což mě naopak baví velmi i v aktivní formě, tak to pokud možno nedělám, nepočítám-li sem tam sprint na tramvaj. Ale na druhou stranu, zase nejsem vypasené prasátko, abych to musel tolik řešit, mě totiž zabijou cigára a pivo. Mimochodem, chtěl jsem si vygooglit autora, kterého znám velmi dobře z internetu, ale netušil jsem, jak vypadá. Žádnou jeho "fat" fotku jsem tedy nenašel. Naopak - a nechci znít jako gay - je to docela štramák. Tss.

Jinak kniha je to celkem dost vtipná a třeba někomu poslouží jako motivační příručka ala Konec prokrastinace. I když, jak jsem zmínil, běžec nejsem, momenty a "argumenty" zachycené v knize zcela chápu a rozumím jim. Sám kvůli tomu běhat nezačnu, ale třeba zkusím vstát zítra časněji, hehe...

Na 5. hodině ranní není nic dobrého. I v Bibli se naprosto jasně píše, že v 5 ráno vstává tak akorát Satanovi péro. Je to mizerná hodina. Vyhýbejte se jí.

Celkový dojem: 80%

George Walker Bush
A George Walker Bush 13.9.2017 Živí mrtví #22: Nový začátek

Máme tu novou éru, krásnou éru nového počátku, slunce zapadá a lidé se mají rádi, společnost funguje skoro už tak nějak "normálně", já osobně jsem zase téměř dojat... ale všichni známe Kirkmana a tuhle sérii - bude průseeeeeeeer...

Celkový dojem: 90%

George Walker Bush
A George Walker Bush 13.9.2017 Živí mrtví #21: Totální válka - část druhá

Tak jsem klikl na komentáře tohoto dílu dříve, než jsem ho začal číst, abych jen tak prolétl, proč má tento díl horší průměrné hodnocení než ostatní... a jak to bývá mým zvykem, čtu nejdříve Kapisovy komentáře - "přežití Negana", ó kurwa, to jsem nechtěl vědět! Se takhle debilně spoileruju sám? No nevadí, zavřel jsem tuhle záložku a začal číst. Je to masakr, Rick tak trochu Havlem, finální rozhovor lehce podivný... sahám automaticky na další díl a uvidíme.

Celkový dojem: 80%

George Walker Bush
A George Walker Bush 12.9.2017 Deadpool #03: Hodný, zlý a ošklivý

Zprvu jsem si myslel, že se bude příběh odvíjet podobně jako u předešlých dvou dílů, tedy jako přiblblá sranda s několika lepšími vtipy a hláškami, nějaká ta řezničina s kýbly plnými krve doplněnými povinnou glosou hlavního hrdiny. A skutečně, první stránky tak vypadaly. Například moment, kdy je Běloch ke konci v jakési mimozemské zoologické zahradě s vlastním výběhem, mě rozsekal naprosto. Jenže po několika dalších stránkách se příběh posunul někam, kde jsem to vskutku nečekal. Wow. Feauturing Wolverine a Captain America, a přesto to nebylo naivně blbé. Temný, ponurý příběh a jak trefně poznamenal cyboy - emoce. Jsem velmi mile překvapen.

Mimochodem obálka k 18. číslu je perfektní. Škoda, že celkový svazek vždycky dostane nějakou "mainstreamovou nudu" na předek. Ale chápu, komerčně je třeba ukázat akci a s kým budeme mít tu čest.

Celkový dojem: 80%

George Walker Bush
A George Walker Bush 11.9.2017 Země tří úsměvů & Apokalyptické příběhy

Tak jsem se po osmi letech vrátil k tomuhle komiksu a už mi ten začátek nepřišel tak třeskutě vtipný, ale super komiks to je. Hlavně jsem všude teda viděl Kapise:)) (Jo a taky jsem chtěl zjistit, jak funguje sekce Diskuze, tadá...)

George Walker Bush
A George Walker Bush 10.9.2017 Mezi řádky #04: Leviatan

Careyho "luciferovské" metody vyprávění mě prostě baví...

Celkový dojem: 80%

George Walker Bush
A George Walker Bush 6.9.2017 WarCraft: Pouta bratrství

Škrtitrnové údolí (Stranglethorn Vale)... tyhle překlady vždycky pobaví, i když fakticky asi není co namítat. Namítat lze však proti příběhu a knize samotné. Taková klišoidní a dětsky naivní nudáááá! A to jsem se i trochu těšil. Dialogy trapas, kresba trapas (ale to je Warcraft, zde to beru), válečné scény totální trapas, a to nepočítám šplhání po zdi a snahu prorazit mříže... připadal jsem si, že jsem se ocitl v Helmově žlebu. Nemít rád Hearthstone, tak jdu s hodnocením snad ještě níže.

Celkový dojem: 40%

George Walker Bush
A George Walker Bush 5.9.2017 MATEŘÍdoušky

Tož takové banální postřehy ze života maminky. Jako vtipné to trochu je, ale... není toho trochu málo? A nakreslené je to úděsně.

Celkový dojem: 40%

George Walker Bush
A George Walker Bush 10:24:07 13.9.2017Stripy, jouky, fejky :)

dobré dopoledne...

George Walker Bush
A George Walker Bush 08:36:11 5.9.2017* Připomínky a návrhy

baatcha: Čtu si tvůj příspěvek nyní ve Firefoxu a diakritika úplně v pohodě, text vypadá konzistentní...

George Walker Bush
A George Walker Bush 14:06:43 16.8.2017Publicistika

Takový malý český rybníček a tolik srandy:-)

Reakce na Svět v bublinách 1 (z produkce IGN CZ SK) - by Walome
http://www.youtube.com/watch?v=O8xtJA0_ZYU

George Walker Bush
A George Walker Bush 13:11:09 18.7.2017* Připomínky a návrhy

Tormentr: Tak přidáno;)

George Walker Bush
A George Walker Bush 19:02:29 17.7.2017* Připomínky a návrhy

Tromentr:
Chybí. Určitě přidáme, prosíme o prázdninách o trochu větší shovívavost:)

George Walker Bush
A George Walker Bush 14:31:25 12.7.2017Art

George Walker Bush
A George Walker Bush 10:24:13 29.6.2017Art

George Walker Bush
A George Walker Bush 17:18:45 9.6.2017Publicistika

skvělý:))

George Walker Bush
A George Walker Bush 09:05:45 5.6.2017* Připomínky a návrhy

Draco: A na ozdobu, ne?:-)

Aktivita

Naposledy přihlášen: 18.9.2017 22:04
Komentáře u comicsů: 1114
Hodnocení comicsů: 1155
Příspěvků ve foru: 259

Sbírka (z CDB)

Četl: 0
Má: 31 (cca 6322 Kč)
Chce: neveřejné
Shání: 0
Nabízí: neveřejné