• yogi
  yogi29.8.2022 12:39Barakuda #1, 2
  Nikdy jsem neviděl jediný díl ze série o Angelice. Takhle nějak si to představuju.
 • yogi
  yogi29.3.2013 23:08Marzi 1984-1987
  Život v Polsku za komančů očima malé holčičky , tohle téma slibovalo hodně . Snad proto se historky polské Máří dostalo v našich mediích celkem kladného hodnocení . Bohužel komiks je to nevýrazný a šedivý jako betonové králíkárny ve kterých se odehrává . Je tam vše co člověk čeká , fronty v krámech a podobné skopičiny ale nic z toho vám neutkví v hlavě a těžko se ke komiksu někdy budete chtít vrátit.
 • yogi
  Tohle snad může bavit jen Lucase .
 • yogi
  yogi2.2.2013 22:38Avengers: Do boje!
  No je to fakt pěkná cihla , když jí držím v ruce mám chuť s ní majznout s ní nějakého Avengera po kebuli , nebo K. Busieka .
  Vítejte v alternativním vesmíru , v němž Watchmen nespatřili světlo světa a dospělí čtou komiksy jen ve sklepě nebo na záchodě .
  I když jsem si zavelel Do boje ! , tohle se fakt nedalo . Říkal jsem si pořád , že je to o chlup lepší než kultovní krystalická pitomost Tajné války , moc mi to ale nepomohlo . Desítky týpků oháklých jako heavy kapely v osmdesátkách sedí na schůzi , jedou na alegorickém voze v prvomájovém průvodu a svádějí meganudné bitvy , proti kterým je Ladova hospodská rvačka lahůdkou pro gurmány . Semtam pobaví spíš nechtěně , třeba vykrádačkou O veliké řepě (in Amazing řepa 147 ) . Kdybych vzal v úvahu cenu , musím jít do záporného hodnocení .
 • yogi
  yogi2.2.2013 21:48CREW² #30
  Slušná crew , bylo už líp a ještě bude hůř . Člověk to kupuje hlavně ze zvyku a čeká že snad někdy ještě překvapí .
 • yogi
  Hodně dobrý mainstream , nenápadný komiks překvapí hutnou noirovou atmosférou a uvěřitelnými postavami .
 • yogi
  yogi2.7.2011 18:43Dragonero
  Originální to samozřejmě není , ale to není 99 procent fantasy , aniž by to jejím fanům nějak extra vadilo . Takové čtení do vlaku ( pokud tedy ajzlbońáci zrovna nebojujjí proti zlotřilé vládě , sakra to by byla fantasy pentalogie ) . Nejzábavnější byly ty akční pasáže , kdy jsem luštil co se v panelech vlastně odehrává ( možná mi z komiksu vypadli 3D brýle ) . Ale pokud to alespoň některého z mladých čtenářů přinutí vyrazit do přírody s dřevěnou šavličkou a partou kamarádů oblečených do jutových pytlů , tak myslím že komiks svůj úkol splnil . Já si jdu číst Tolkiena .
 • yogi
  Já bych typoval , že tohle dílko pro nás Zoner nakoupil v balíku s některými z mang či manhw pro náctileté . Ben Knoflík není samozřejmě zdaleka tak pitomý ( zdravím Pána démonů ) , ale to je asi tak vše co se o něm dá kladného napsat . Neurazí , nenasere toť vše . A Fincherův biják je samozřejmě úplně jiná liga .
 • yogi
  yogi19.8.2010 20:24Predátor Omnibus 2
  Další akční řežba , čili jak říkávaly naše babičky - čím víc hovno mažeš , tím víc smrdí . Pozitiva - snad jen , že přestože to vypadá na čtení na celý víkend , projede to člověkem velice rychle .Důvod vlastnit tyhle skvosty nevidím .
 • yogi
  Tak v Praze na Hlaváku jsem jako doma a hlavně při čekání na půlnoční rychlík jsem se nikdy nenudil . Nebel patří kresebně i scénáricticky k tomu nejlepšímu ,co u nás vzniklo . Ta postava mi přijde na rozdíl od jiných českých komiks. hrdinů velmi uvěřitelná,je to vlastně příbuzný Hrabalova Hanti a jiných antihrdinů . Jen nevím co by Alois řekl na proměnu ,kterou nádraží nyní prochází . V těch prosklených obchůdcích by zřejmě moc duchů minulosti nepotkal . Hodnotit musím vysoko ,jinak by mě ta moje ,co prodává v kase lupeny přetáhla zarážkou (taková těžká železná věc ,co s ní posunovači zastavují vagony).
 • yogi
  yogi12.11.2009 19:22Predátor Omnibus 1
  Rež a rúbaj do krve , nebude to poprvé a vzhledem k tomu jakým tempem se na nás valí Omnibusy jistě ani naposled . Protože jsem od Predatora nic neočekával , nebyl jsem ani zklamán . Když uvážím,že se jedná o klasické čtivo do vlaku či metra pro dospívající , celkem mě zaráží cena . Paperback by tomu slušel mnohem více .přece jen to není Vojna a mír ani Watchmen . Filmový předchůdce je jistě klasický akční film ,u v mém Top 500 byste ho ale stěží našli . Proto jsem na některé věci celkem valil oči . Proč třeba Emzáci kteří na naší modré ,nikoliv zelené planetě dělají bordel už hezky dlouho (T. rex by mohl vyprávět ,tedy ne britská glamrocková kapela ,ale ta jurská potvora ) tak umanutě jdou po bráchovi guvernéra Kalifornie . Že by po celou historii Země nepotkali většího řízka se mi nechce moc věřit . Ale stejně umanutě jako ten polda jsem se i já porval s tímhle komiksem , i když ke konci jsem byl unavenej , jak kdybych tu mrchu sám honil po pralese . Takže pokud je Ti čtenáři okolo 12 let a máš vysoké kapesné , jdi do toho (ale za ty prachy by se dalo užít spousta jiné srandy - v blízkém supermarketu bys za to koupil tak 1000 lahváčů a to už je na pováženou) .
 • yogi
  Ve své době na našem trhu naprosté zjevení .Chodil jsem na to koukat do Netopejra v Olomouci (budiž mu země lehká ) a říkal si - tři stovky za komiks ,to je teda síla . A přes všechno násilí především příběh o lásce až do hořkého konce .
 • yogi
  yogi1.11.2009 19:05Fury: Bůh ochraňuj válku
  Takovéhle kousky evidentně seká Ennis jak Baťa obuv do tělocvičny . Příběh je zde jen aby se neřeklo ,asi jako v pornu o opraváři měnícím těsnění ,a slouží jen k tomu ,aby nějak ospravedlnil závěrečnou rádobydrsnou holomajznu .Ta by dnes šokovala snad jen Roda a Todda Flandersovi a to kdoví jestli . Ennis je prostě při síle jak potřetí zalitý sáček Pigi čaje .Kresba sice neirituje jako u jiné ho chcípáka -Ghost ridera , ale pluje v proudu současného komerčního komiksu . Tentokrát Garthe bohužel palec dolů .
 • yogi
  yogi5.4.2009 17:25Šitíčko
  Jasně že je to spíš pro ženy , ty v mém okolí však vytrvale dávají přednost vékávéčkům ,růžovkáma podobným zhovadilostem.Já jsem se pobavil a rád se k Satrapiové vrátím .
 • yogi
  Kouzlunula nula sedmičky jsem doposud nepropadl a tyhle sebrané novinové stripy na tom nic nezměnily .Dost zbytečná věc ,zítra nebudu vědět že jsem to četl .
 • yogi
  yogi3.4.2009 20:04Jak rozumět komiksu
  Vynikající.Snad po tom sáhne i někdo koho zatím obrázky s bublinami míjely .Pro komiksové fanoušky naprostá povinnost .
 • yogi
  Nic jsem od toho nečekal a dostal jsem ještě méně . Ennisův scénář nestojí za řeč ,nic to však není proti kresbě, která mě doslova iritovala .Celkem fakt slabota .
 • yogi
  Opravdu příjemná věc.Pro milovníky židovského humoru povinnost .
 • yogi
  yogi19.8.2008 19:35Bomber
  Tenhle komiks je zřejmě něco jako tatáčovské Nanoalbum (mnou nepříliš oblíbené ).Takže dokoupit CD, DVD,tričko ,trenýrky ,lístek na koncert a jízdenku do Jeseníků ,ono to nakonec do sebe všechno zapadne . Ve srovnání s Rudišovým falešným a prázdným Potichu přece jen palec mírně nahoru .
 • yogi
  yogi19.8.2008 19:16Šifra mistra Hanky
  Klasičtí cimrmanovští pionýři slepých uliček. Komiksoví publicisté by asi neměli psát scenáře , stejně jako hudební publicisté zakládat rockové kapely ,výsledek je ve většině případů podobný. Nevím jestli se chtěli autoři svést na vlně Brownových slátanin ,či snad probudit zájem o naši historii .Pro jakou věkovou kategorii je příběh určen ? Přijde mi to jako něco ze slabších kousků z Ábíčka .
 • yogi
  Čtivé a přehledné zpracování historie jedné z nejvytrvalejších lží v novodobých dějinách.Moc se těším na mistrova zásadní díla .
 • yogi
  Tak tady si u mě pan Azzarello po suprákovi napravil reputaci ,Rissova kresba k tomuto žánru vyloženě sedne. Jen se po zjištění ,že venku vyšla již třináctá kniha,obávám zda se dožiju rozuzlení této sárie .
 • yogi
  Vynikající .Myslím že v Sekellovi poznáme leckoho z principálů naší politické scény.
 • yogi
  Z prvu mi to přišlo jako děsná ptákovina ,pak se to nějak zlomilo a přišlo mi to jako mírně geniální ptákovina .Ke konci jsem místy propukal v nevázaný řehot .Ujeté to tedy je ,barokní superhrdina ojede co dýchá , potká Batmana ,králíka z Alenky ,vypraví se do Osvětimi a nezastaví se ani před klášterem plným ctnostných jeptišek.Pohybuje se to na hraně mezi genialitou a trapasem .Jen pro příznivce ujeťáren.
 • yogi
  yogi18.5.2008 12:33Flafík
  Takhle nenápadně k nám přicházejí komiksové skvosty .Žádné kdy už to konečně vyjde ,zítra to jde do tiskárny ,žádné rojení ultras před komiksovými speciálkami . Jako vždy zmatení čeští knihkupci a knihovníci umísťují Flafíka do výlohy vedle kocoura Vavřinečka a v knihovně do dětského oddělení . Přitom tento komiks ocení spíše starší čtenáři ,kteří už mají za sebou mají nějaký ten vyhaslý vzt ah a je jim už jasné že život nebude nějaká super jízda.Jak přede mnou napsal bílý čaroděj ,čtení je to vtipné i dojemné .Pro mě zatím komiks roku .
 • yogi
  yogi18.5.2008 12:16Lobo se (z)vrací!
  U Loba záleží na tom kolik Vám je let a kolikátý Lobo to je . Když přečtete jednoho ,jako byste přečetl všechny . Tady si Lobo vybral svou slabší chvilku .Já se nezasmál ani jednou . A to pro čtenáře s maturitou ,myslím že na základce by Lobák spíš zabodoval .
 • yogi
  Garfield od počátku pobavil,na Peanuts ale nemá.
 • yogi
  yogi20.10.2007 18:22CREW #14
  Tato crew jevcelku standartní. Z čísla vyčuhují výsledky soutěže,naopak Aliens podprůměr jak z obalu na žvýkačky.Ale bude hůř.
 • yogi
  yogi20.10.2007 18:10Torpedo: Sebrané spisy #02
  Tohle mi sedne víc sem tam v Crwi.Přečetl jsem,celkem se pobavil,ale deset booků bych mít v knihovně nemusel.
 • yogi
  Nadprůměrná série.Moc bych to už neprotahoval,takového Prattchetta už čtu občas spíše ze zvyku.
 • yogi
  Dost dobrá věc, jednička mě celkem nadchla.K té zmiňované brutalitě- u nás v knihovně mají komiks vdětském oddělení.
 • yogi
  yogi20.10.2007 17:45Hitman #03: Zabijácké eso
  Výborná oddechovka!Místy jsem se smál nahlas, což se mi nestává každý den. Taková sbírka individuí jako Paragraf osm snad nebyla ani v proslulé Zemanově Vládě sebevrahů.Ve svém žánru nadprůměrná věc.
 • yogi
  yogi21.9.2007 20:29Pod dekou
  Jedna z nejlepších věcí na našem trhu.Četl jsem ho jedním dechem a úplně se v něm ztratil.Kresba i scénář v dokonalé rovnováze.Kupodivu se to prý u nás moc neprodává,přesto moc prosím pana Buchala-více Craiga Thompsona.
 • yogi
  yogi21.9.2007 20:19Voleman #01
  Tohle mi přišlo jako dost velké zklamání.Nic proti ujetosti, my odkojení Lynchem a Monty Pythonem snesem ledacos. Je prostě vidět že Grus není scénárista. Čekal jsem větší úlet,tohle je zmatenost odnikud nikam.Jistě že to své fandy najde, ale 100%,toje hodně silné kafe.
 • yogi
  Jednička sice pobavila víc,stále však ve svém žánru nadprůměrná věc. Fanoušky hokeje pobaví originální citoslovce:JÁÁÁGR!
 • yogi
  yogi3.9.2007 17:03CREW #13
  Sandman se mi líbil teď víc, než když jsem točetl poprvé. Lobo je hovado jako vždy,Sinister taky ujde. Tuhle crew mi dal 7letý syn k Džízasovi, takže musím hodnotit vysoko.
 • yogi
  yogi3.9.2007 16:33Oidipus Rex
  Vcelku příjemná věc .Nedostatek kvalitních českých scénářů vyřešil Jerie adaptováním řecké klasiky. V Řecku a okolí čeká spousta dalších kvalitních námětů. Je to rozhodně nadprůměrná věc,ale když vím od začátku jak to dopadne...
 • yogi
  yogi3.9.2007 16:21Lucky Luke: Lovec lidí
  Další díl francouzské klasiky. Kdyby to komanči v té době vydali, prodá se sto tousands, ani okem nemrknou.Goscinny nějakou blbost snad ani nedělal. Příjemná zábava.
 • yogi
  yogi18.8.2007 11:55Superman: Pro zítřek #2
  To je mi jasné. Já znám jen věci u nás vyšlé, a tam se myslím příliš neprohání. Samozřejmě Kingdom come, to jsem ještě nečet ,i když ho vlastním.
 • yogi
  yogi17.8.2007 17:50Příliš hlučná samota
  Tohle jsou spíše ilustrace k Hrabalově geniální novele. Po tom šáhněte všichni, komiks-nekomiks. Tohle je spíš inťoušsská kuriosita.
 • yogi
  yogi17.8.2007 17:41Anča a Pepík zasahují
  Dětem se to líbí ,víc netřeba dodávat. Msím dát hodně procent,nebo nám tu předškoláci na oplátku začnou hodnotit Watchmens a budeme mít vymalováno.
 • yogi
  yogi17.8.2007 17:29Anna chce skočit
  Taky jsem pořád koukal kde má Anna s Alanem myší ocas.Škoda,že se Lucie místo Tintinovsko-hitchckokovské zápletky nesoustředila na zachycení všedního života mladé ženy na životní křižovatce. Řeknu dvě slova-Pod dekou. V Thompsonově komiksu se nestřílí,Bush neběhá po lese ,vlastně se tu nic zvláštního neděje, přesto se kniha čte jedním dechem. Jinak kresba je moc příjemná,další Lomové komiks si rád přečtu. Teď jdu se psem do lesa ,kdybychom se už neviděli...
 • yogi
  yogi17.8.2007 17:09Superman: Pro zítřek #2
  Snad by pomohla znalost Supemanova vesmíru, já např. Wonderwomen i tu druhou holku vidím poprvé.Osobně mi mnohem více sedl Singerův biják, než překomplikovaný Psycho-Superman.Ty holky jsou ale čupr, o tom žádná.Azzarello se chtěl zřejmě pokusit o něco, co udělal Miller s Batmanem, u mě jasná prohra.
 • yogi
  Pokud si na Tintina zvyknete ,neměl by vás album zklamat.Příběhy jsou stále podle stejného vzorce. To není na škodu,přesto jsem zvědav na nějaký vývoj. Jako dokument z komiksových prvohor skvělé.
 • yogi
  Dnes je těžké to hodnotit. Tohle měl číst člověk v době vzniku. Každý žánr má své zakladatele a Hergé je jedním s otců nejen evropského komiksu.Ta naivita k té době patří apokud si na ni člověk zvykne může se slušně pobavit.U mně přesto zatím vítězí šípáci.
 • yogi
  yogi12.8.2007 11:25Příběhy Majora Zemana
  Četl jsem to ve stezce a sežral jsem to i s navijákem.Klidně bych vstoupil do lidových milic ašel s Honzou a Blankou bránit naši fabriku.Saudkova kresba mě vzala,Honza byl čestnej příslušník,táta by zněj měl radost. V podstatě i přes snahu stále bolševická propaganda. Dnes by Honza prudil s rudochama v parlamentu.Od té doby jsem to nečet, takže se zdržím hlasování.
 • yogi
  V předškolním věku moje oblíbená týmovka. Sice trochu klon party z Třeskoprsk,ale pro malé děti super věc.Celý book si dodnes pamatuji.Když to srovnám s lecčím pro děti ,co mi přišlo do ruky po samet´áku,tak tohle je na EISNER PRICE.
 • yogi
  Je to vcelku zábavné,na klasické Gosscinyho kusy to ale nemá ani omylem.Já vlastním celou řadu do č.24,tohle jsem si půjčil a až doma zjistil,že už jsem to nedávno četl.To taky o něčem svědčí.Minimálně o mojí pokročilé skleróze.
 • yogi
  yogi12.8.2007 00:43Muriel a andělé
  Nerad bych tady kazil honocení.Měl jsem to vtom 91 ,moc mě to nevzalo.Je tam cítit duch šedesátek,svoje určité kouzlo to má jako kdeco z té doby.Kája by potřeboval kvalitní scénář šitej sobě na tělo.Rozhodně je to ale lepší ,než plakáty ke kamen´áku apod. z poslední doby.Čet jsem to ale dávno,tak nehodnotím.
 • yogi
  yogi12.8.2007 00:29Superman: Pro zítřek #1
  Tak jako každý jsem to četl dvakrát po sobě.Jště si dám podruhé dvojku,to už na hodnocení těžko něco změní.Pro mě zatím největší zklamání z produkce crew-BB ART.V kresbě chyba není-Lee je protě Lee akdo má jeho kapitalistický realismus rád přijde si na své.Scénář mi připomíná artové filmy třeba francouzské výroby.Divák-intelektuál setváří zadumaně.Vkavárně je o čem debatovat.A co na to Jan Tleskač.Otazník neumím. Když to hodně přeženu-komiksovej Coelho. Ale je to jen můj ,možnáblbej ,názor.Proto jsme jaksi tenkrát zvonili klíčema,že.
 • yogi
  yogi21.3. 13:08Dívčí válka #05
  Já do knihkupectví moc nechodím, ale fascinuje mě představa dětí, pobíhajících po prodejně a nakukujících do knih a komiksů, jestli tam nejsou nějaké jim nepřístupné čuňačinky. Myslím že youtuber taky v knihkupectví dlouho nebyl, nebo obecně někde venku.
  V Londýně jsem teď koupil pár věcí a minimálně v jedné toho bylo k vidění poměrně hodně a samozřejmě žádný igelit ani upozornění, ani se mi nezdá že by komiksem listovalo víc lidí než je běžné(a nebojím se ukázat, bylo to knihkupectví Gosh!).

  Taky úplně nechápu jak mělo Argo reagovat, svolat tiskovku přenášenou v hlavním vysílacím čase( něco jako za covidu obden), kde by Klíčník složil funkci a odevzdal klíče? Jinak samozřejmě to angažování youtubera byl od nich výborný marketingový tah. Bylo to snad domluvené ne ?
 • yogi
  yogi21.3. 09:57Dívčí válka #05
  Co takhle zabalit do igelitu Meona, to by sice taky nebylo nejekologičtější, ale byla by to investice do budoucna. Nebo třeba jen dávat ty porno komiksy v knihkupectví někam nahoru, kam na ně nedosáhne.
 • yogi
 • yogi
  Norri ,deefha : ale tak o tom není sporu, někdy jsou recenze zábavnější než dílo samotné, šlo mi spíš o to že tu jeden člověk napíše, že je něco pitomost a už se to bere jako fakt( tohle tu čtu pravidelně , takže moje poznámka nebyla o jednom komentáři).Jako třeba kdybych já nebyl líný psát komentáře a napsal jako první recenzi na něco s parcelárním lakem s tím, že je to kravina a lidi by to tu vzali jako fakt(což se stát nemůže).
  Na nikoho s podobným vkusem jsem zatím nenarazil( čest výjímkám), takže se musím vším prokousat sám.
 • yogi
  Otázka je, která kniha je pitomá, považovat za pitomou knihu , kterou jsi neměl v ruce po přečtení komentářů jednoho člověka , no nevím .
 • yogi
  Pravdu mám , jen musím upřesnit , v Olomouci chodí od Dobrovského sms vždy v pátek po 15 hodině - teď mi zrovna přišla.
 • yogi
  Fort: pokud myslíš prodejnu Dobrovský , tak tam vždy posílají sms v pátek po 15 hodině , s prodejností to nemá nic společného
 • yogi
  yogi27.12.2023 17:43Enigma
  Dinik: tak se nám to nějak zamotalo viď.
 • yogi
  yogi26.12.2023 14:09Enigma
  Možná ti tři lidi jsou fanatičtí odpůrci CC , to tě nenapadlo? I když ti se vyznačují spíše tím, že se vyjadřují k produkci CC, aniž by měli v plánu něco od nich někdy číst, či snad přímo vlastnit.
 • yogi
  yogi26.12.2023 13:27Enigma
  Dinik : Ty jsi to četl, měl v ruce ( já ne)? Jak a čím se to potvrzuje?
 • yogi
  yogi5.12.2023 14:02Pohovka a mrtvola
  Ale vždyť to nikdo kupovat nemusí, on ani ten pecen Šumavy už dnes není za 25 .
 • yogi
  yogi24.11.2023 15:32Pohovka a mrtvola
  soulbringer: Ale zahraniční vydání je paperback, takže ty 2 kila navrch je daň za naši posedlost pevnou vazbou. Obecně CC nemá komiksy úplně levné ale většina lidí tady to asi koupí za půlku , což je fajn cena .
 • yogi
  yogi23.10.2023 13:09Kačer Donald 2023/02
  Alistair: To jsi pěknej kazišuk, takhle ty lidi prdele od kompů nezvednou , když jim vše přinesou až pod nos . A taková to byla pěkná městská bojovka .
 • yogi
  yogi18.10.2023 13:19Kačer Donald 2023/02
  Jo jo, Alistairovy Kačeří seznamy se jednou zařadí k legendárním listům pánu Schindlera a Cibulky.
  Alespoň na chvíli je svět zase normální, ženy doma hlídají oheň a muži vyrážejí na lov Kačera. Jen by mě zajímalo jak by to vyřešil Hawwran , s tou jeho hodinovou mzdou
 • yogi
  yogi5.10.2023 09:32Hitler
  Já chápu démonizovat jako dělat z něho někoho mnohem horšího než ve skutečnosti byl, to snad ani u Hitlera nejde ne ?
 • yogi
  yogi4.10.2023 13:40Hitler
  George Walker Bush : já nechci nijak rozporovat co jsi tu napsal , jen si nemůžu vzpomenout na žádné dílo, kde by byl Hitler tzv. démonizován . Ale zase nemusím znát všechno žejo.
 • yogi
  yogi7.9.2023 19:42Kačer Donald 2023/01
  I když budete mít seznam od Alistaira jako já , nejásejte předčasně. Já zatím navštívil v Olomouci pět krámů ze seznamu a jediný kačer , na kterého jsem narazil, byl v Albertu v chlaďáku.
 • yogi
  yogi23.8.2023 23:49Kačer Donald 2023/01
  baatcha: S jásotem ? kdybych sem nechodil tak o tom nevím a ani v žádné z trafik které jsem navštívil o tom neměli zatím páru.
 • yogi
  yogi23.8.2023 09:33Kačer Donald 2023/01
  JIK: Jasně , ale ty plastový blbosti tam byly myslím vždycky, před 5 lety, kdy Kačera zařízli, stál 79 Kč , nárůst o 40 korun je celkem velký , navíc asi spoustě děcek je dnes Donald ukradený, mají už jiné oblíbence.
  filmator: dík, mrknu na to
 • yogi
  yogi22.8.2023 22:20Kačer Donald 2023/01
  JIK: Jo, všech 10 lidí co tu je by si to moc rádo koupilo. Otázka jestli to budou kupovat rodiče, ta cena je celkem vysoká, když to srovnám se sešitovkama od Crwe.
 • yogi
  yogi22.8.2023 19:19Kačer Donald 2023/01
  Trafika ve Zličíně a na Chodově , to nám tady na Moravě moc neřekne . Mě by spíš zajímalo, co to bylo za trafiky , nějaký řetězec třeba ? Koukal jsem dnes v Gecu a tam to nemají.
 • yogi
  GWB: já četl samizdat a to tehdy byla Zvířecí farma.
 • yogi
  adevr: že ty máš v pokojíku na plakátě křečka , tedy vlastně Křečka?
 • yogi
  V Comicsových legendách bylo přeci vše černobílé, důvodem byla myslím cena, tedy obava , že by v komiksovém pravěku lidi za barevný komiks tolik peněz nedali.
 • yogi
  Já nevím, mě ta cena přijde v pohodě, je to 6 dílů, koupím na netu tak za 750Kč, čili jeden díl za 125 plus minus, folie v ceně.
 • yogi
  Na tohle se začínám těšit, konečně zas jednou něco bez příběhu.
 • yogi
  yogi25.8.2022 19:15Mother Nature
  mě by spíš zajímalo kde tyhle malonákladový věci sehnat , tedy nejen tohle
 • yogi
  Darth Raelchi :podle mě je to jasnej Johnny Weissmüller
 • yogi
  SSP : Jo takhle, jako stírací los.
 • yogi
  Vypadá podobně jako sběratelsky sběratelská edice. Ale že ti začmárali to číslo, bych asi reklamoval.
 • yogi
  yogi14.7.2022 14:10Thor: Zabiják bohů
  To je asi fuk , já to vždycky bral jakože odpad je 0 % ze 100%
 • yogi
  yogi14.7.2022 12:41Thor: Zabiják bohů
  no tak nějak jsem to myslel , těžkej podprůměr bych řekl tak 1 *
 • yogi
  yogi14.7.2022 11:32Thor: Zabiják bohů
  Fimi : ale filmu jsi dal 3 hvězdy. To u mě znamená , docela dobrý, ale znovu to vidět nemusím.
 • yogi
  baatcha : Já Mlýn zrovna dočetl a pocity z něj mám podobné. Ke konci jsem to už trochu na sílu i četl.
 • yogi
  yogi30.6.2022 13:36Zámek a klíč - Kompendium
  Milo_Harwey : A není to na straně 666?
 • yogi
  Než to vyšlo v češtině , tak už se venku pár kousků prodalo a to myslím nebyli fanoušci CC.
 • yogi
  yogi19.12.2021 21:34Ptáčátko
  Ogre: Napiš jim na fcb , já jim nedávno psal o Trávu a hned ji poslali i když je všude myslím vyprodaná. Bez poštovného.
 • yogi
  yogi1.12.2021 18:52Chlad
  Silně pochybuju, že by to někdo prodával za míň než 50%. A určitě vydává CC zajímavé věci , možná kdyby něco z toho vydal Vybíral , bude jeho fanclub řičet blahem. Prostě různý vydavatelství vydávají komiksy pro různý lidi. A někdo koupí všechno a doma to pak někdy roztřídí (já).
 • yogi
  yogi25.11.2021 21:39Klece
  Darth Raelchi : Pro mě to zní jako doporučení, jen bych rád věděl co z Paseky ti to tak může připomínat .Komiks jsem v ruce zatím neměl.
 • yogi
  SomeOne: Je to tak, já myslel z těch co vyjdou letos.
 • yogi
  Z prvních deseti tu nevyšla jen osmička .
 • yogi
  yogi2.11.2021 18:04Jágr, legenda
  ssp : Tu reklamu snad Jarda sám vymyslel . A je vidět , že má herectví v krvi , škoda že Zdeněk Troška už nic nenatočí .
 • yogi
  yogi2.11.2021 02:07Jágr, legenda
  Vypadá to celkem hezky , ale těch 160 stran budí pochybnosti . je tam opravdu všechno ?
  Mama Jagr , mullet , kasino , maturita , Alexej druhý , Iva , Nicol , Lucie , Inna , Veronika , Číňani , Energie , ODS , Babiš a Vodńanské kuře ?
 • yogi
  SSP : To budou zřejmě vlastenci .
 • yogi
  trudoš : já pár rasistů znám a nevšiml jsem si , že by něčím mávali či se hlásili k nějaké straně , to myslím není nutné . Dokonce můžou na někoho působit jako milí a sympatičtí lidé , tátové a mámy od rodin - třeba .
 • yogi
  trudoš : A s kterými autory jsi se tedy setkal osobně , to by mě zajímalo . Já při mé smůle ještě s žádným . Asi nechodím na ta správná místa .
 • yogi
  yogi30.7.2021 21:07NANITS chronicles
  baatcha : Tihle dva mají navíc skoro stejné číslo . Profil si tedy založili ve stejnou dobu , možná je to jeden člověk co tzv. hejtí sám sebe . Až zjistím něco víc , dám vědět .
 • yogi
  yogi11.7.2021 19:27U283
  Chtělo by to někam napsat ty nepsaný pravidla , ať je jasno jednou pro vždy .
 • yogi
  yogi9.6.2021 20:39NANITS chronicles
  Alespoň zvednete zadky od kompu a kapku se proběhnete . A nikdo nikoho nenutí si obouvat boty , teďkom je cool chodit bosky , něco jako koupání v zimě v ledovým potoku .
 • yogi
  yogi27.11.2020 20:05Jak žijí dnes?
  Já si teda spíš myslím , že si to vydal Jakub Plachý sám - na obálce je Fake Fake Fake , to je prostě vtip . Take Take Take to ani na stránkách nemají . ale komiks jsem neviděl , jen to tak tipuju .
 • yogi
  yogi26.9.2020Prodám
  prodám :
  Batman a Robin - Batman znovuzrozený - 200 Kč
  Znovuzrození : Sebevražedný oddíl 1 - Černá sféra (váz. ) - 200 Kč , ( brož) - 100 Kč
  Batman 1 - Já jsem Gotham ( brož ) - 100 Kč
  Hitman - Pár vražd navíc - 150 Kč
  Transmetropolitan : 2 - Život je pes - 130 Kč
  4 - Nová lůza - 130 Kč
  DCKK - JLA - Spravedlnost - kniha druhá - 100 Kč
  Vše nové . Ideálně osobka Olomouc , možná je i Praha , když dá Covid
  beda154@centrum.cz


 • yogi
  yogi10.6.2018Koupím
  Koupím Kouzelný polštář .
  Kateřina Sechovcová .
  beda154@centrum.cz
 • yogi
  Takže třeba tohle při hlasování neprošlo? https://www.centrala.club/maly-dreveny-robot-a-polinkova-princezna/
 • yogi
  yogi11.4. 19:15Pindárna
  geek-woman: Ale to je přece jasné, proč to tu vyšlo, kdyby byla manga o Havlovi a Chartě 77(například), tak ji tu na beton taky někdo vydá(snad i s přebalem). A odkud víš o špatných vztazích s Japonci? Tady má každý nějaké zákulisní informace a k nám na Moravu nedorazí nic.
 • yogi
  yogi11.4. 10:58Pindárna
  Qvestor: Já se tedy přidám, jaké byly ty další průsery ( přešlapy)Arga? Kromě jednoho notoricky známého mě napadá jen že vydávají Coelha, ale to jsi zřejmě neměl na mysli.
  A jak by podle tebe na Meoní kauzu měli reagovat?
 • yogi
  Že já na to kreslení byl dycky tak levej. 1400 éček za panďuláka!
 • yogi
  yogi5.4. 17:53Sběratelský klub
  deefha : Vážně ti ta cena přijde v pohodě ? Klidně ať to nabízí třeba za půl mega , já nic z toho nechci, ale když si projedeš pár bazarů tak těch MDEKů, o které mají lidi zájem, je hrstka , zbytek prodáš horko těžko za původní cenu, všechny ty věci co vyšly zhruba po roce 2016.
  Jeden hodný člověk, který nikdy věci na kšeft nekupoval, se kdysi nechal týden před jistým conem nakukat od knihkupce v jisté speciálce, že Druna 3 už je téměř vyprodaná v předprodeji. Přihodil tedy do košíku 2 kusy navíc a o té doby se mi to tu válí, nikdo to nechce ani za pětikilo.
  Většina komiksů, co je máme doma je za původní cenu neprodejná, naštěstí sběrný dvůr je kousek od mého bydliště, takže můj syn s tím bude jednou raz dva hotov.
 • yogi
  yogi4.4. 17:51Pindárna
  seneke : ale zase věci které jsou nějakým způsobem blbé až to bolí bývají často zábavnější než komiksy, které sice úplně blbé nejsou, ale ani ničím zajímavé, tváří se jako bůhvíco a mají 800 stran.
 • yogi
  yogi4.4. 16:31Pindárna
  A kdo to určí , co je špatný komiks? Mně většina věcí co kupuješ přijde jako ptákovina, jak má někdo špičaté uši , už objednáváš, ale kupuj si co chceš, jsou to tvoje prachy. Komiksy od MB mi nepřijdou nijak vyjímečné, ale asi mám jiný vkus než zdejší hlasitá většina. A podobných věcí jsou třeba v Londýně na krámě tuny. Krásné jou třeba knížky z Baobabu a od podobných nadšenců, jsou to autorské věci, vždy něčím jiným originální. A ani nemají parcelární lak.
 • yogi
  yogi4.4. 16:09Pindárna
  Nevidím rozdíl mezi příspěvky na fcb CC a MB. Je to samé - jak jste skvělí a úžasní, jdu se vysrat a hned objednávám, jsou to ty nejkrásnější knihy co jsem kdy viděl, koukejte už to mám doma ( plus příslušné foto), zítra jdu na poštu a tak dál furt dokola.Trochu á la Dolejte řediteli v devadesátkách.
  Ale upřímně zase, já na ty stránky vlezu jednou za uherák.
 • yogi
  yogi4.4. 15:36Pindárna
  Jestli tomu dobře rozumím , lidi co si koupí to co se vám nepozdává jsou sekta ( něco jako adamité v té pětce Dívčí války), lidi co kupují věci od Vybírala či MB jsou gurmáni s vybraným vkusem. A pak jsou tu ti od studia Lain a to je už úplně jiný level.
 • yogi
  yogi3.4. 22:08Pindárna
  MaF :je to tak, jsem říkal ,kousek od Lucerny
 • yogi
  yogi3.4. 19:31Pindárna
  Fry: Taky jsi byl voprsklej jak nádražní vrabec.
 • yogi
  yogi3.4. 18:27Pindárna
  Ale ban od MB je nejvíc, ten já nikdy nedostanu. Já dostal ban jen od Crwe, stejně jako Fry, ale byl jsem v tom nevinně , fakt, nekecám.
 • yogi
  yogi3.4. 15:10Pindárna
  Walome: Je to přesně tak, stejně to tady ale někdo zase za pár týdnů vytáhne. V kině dáš stejný prachy za Dunu i za srandu s Langošem. Zrovna nedávno jsem si koupil hrníček s Mumínkama a až doma zjistil, že stál 6 stovek. A vlezou se do něho s bídou dvě deci.
 • yogi
  yogi3.4. 14:32Pindárna
  Toe :Stoprocentně Václavák. Bylo to zhruba v místech , kde je Lucerna, ten krám nebyl z ulice vidět , šlo se tam takovou jako chodbičkou. Já tehdy nikam jinam než do Prahy nejezdil a to jen jednou dvakrát za rok, když mi dala bývalá opušťák. Ten krám tam měli určitě pár let. Ta žena už tam potom nebyla. Jednou před Vánoci, kdy jsem jezdil na nákup do prodejny BB Artu na Vinohradské ( tehdy snových 50% sleva), jsem se tam stavoval pro něco a kluci mi dali zadara plnou igelitku sešitů modré Crwe. Vždyť říkám , milouši.
  V Olomouci to nebylo, tam měl krám Netopejr, kde jsem chodil jen na čumendu, stejně jako většina lidí co tam chodila.
  A je rozhodně pravda co se říká, že si senioři nepamatují, co měli včera k obědu, ale že mě Dort vynesl v zubech ( obrazně)si pamatuju.
 • yogi
  yogi3.4. 14:01Pindárna
  Dá se říct, že to byla tenkrát kampááň. Parta lidí se domluvila a přemluvila ještě svoje kámoše v práci, hospodě a ve fitku. Byli to takoví ztroskotanci. A samozvanci.
 • yogi
  yogi3.4. 13:22Pindárna
  damacon: ale to není nic extra zajímavého. Někdy v temném dávnověku, kdy maximální možná sleva na cokoliv byla 10% a to jsem si musel založit v internetové kavárně email( jen matně jsem tušil, co to tak asi je) a jít na nákup do prodejny CC na Václaváku. Tam seděla taková myslím celkem sympatická punkerka nebo tak něco( je to už pravěk, mám to v mlze)a ty ceny byly fakt na tehdejší dobu někde jinde než BB ART A Crew. Ta žena mi nabízela nějaký komiks , který jsem myslím ani neměl v plánu koupit, s tím , že je to poslední kousek. Zeptal jsem se , jestli čistě náhodou nevyjde za rok znovu, s deseti stránkami navíc. Dort , který tam zřejmě v tichosti něco kutil za závěsem ( viděl jsem ho poprvé) na moje slova vystartoval jako čertík z krabičky a vyprovodil mě z obchodu i když jsem chabě namítal, že jsem zákazník , co už u nich pár korun nechal.
  Ale všichni jsme nějak začínali, teď už je jako milius( ne ten s M, co natočil Conana)a za covidu jsme si jednou i docela pokecali.
 • yogi
  yogi3.4. 11:22Pindárna
  valon: Ale zase psal ....Agent strachu je proti tomuhle umělecké dílo. Čert aby se v tom vyznal.
 • yogi
  yogi3.4. 11:11Pindárna
  Nebo na CDB.
 • yogi
  yogi3.4. 10:46Sběratelský klub
  Chápu, ale dá se s tím žít ne.
 • yogi
  yogi3.4. 10:26Sběratelský klub
  damacon: a ty by sis rád Smrtonoše koupil, ale štve tě ta cena , nebo jak tomu mám rozumět? Většinou tu totiž CC a jejich vydavatelskou politiku vytahují lidé, kteří si nic od nich v plánu koupit nemají. Vědí totiž , že kvalita je někde jinde, na rozdíl od CC zabedněnců.
 • yogi
  yogi3.4. 09:51Sběratelský klub
  CC mělo vždy ceny tzv. přepálené, divit se tomu po 25 nebo kolika letech?
  Mně je fakt úplně jedno kolik má Tulák stránek , jediné co si z jeho četby teď po půl roce vybavuji je , že byla sakra dřina se tím prokousat.
 • yogi
  yogi3.4. 09:10Sběratelský klub
  Já to fakt nechápu, tohleto přepočítávání stránek a ještě box k tomu , bude aspoň chladící ? Prostě různý věci stojej různě a ne vždy to souvisí s kvalitou(skoro nikdy). Přijde mi to drahý , nekoupím to. Jiným lidem to přijde v pohodě, tak si to koupí.
  Za lístek na Springsteena jsem dal skoro 3 litry, no to není málo, ale zase je to Boss, neviděl jsem ho 35 let a už asi nikdy neuvidím a co taky s těma prachama, do hrobu si je nevezmu.
  Kolegyně dala stejnou částku za koncert, ehm, nevím jestli to tu psát , ale tak co už, Daniela Landy, tam bych nešel ani kdyby mi platili, ale oba zřejmě dostaneme co čekáme i když já bývám občas otrávený i z koncertů na které se těším. A kolik minut bude hrát Boss? Dám vědět, počítám že minuta koncertu vyjde tak na 15 korun.
 • yogi
  yogi3.4. 08:20Sběratelský klub
  damacon: Ale vždyť tě snad nikdo nenutí to kupovat. Já si nic od CC v předprodeji nikdy nekoupil a zatím nemám v plánu to měnit.
  Dle tvojí logiky, když vydám průměrnou věc v luxusním provedení a za pár kaček, moji věrní mě budou vynášet do nebes, hlavně tedy jen ať je to pořádný špalek.
  Jen ještě .....kdyby CC zabalilo psi hovno do kolosalniho kabátku, z toho usuzuji že to za sračku někdo považuje a tedy i z jiných komentářů, které se tu objevují pořád dokola, kdykoliv CC vydá něco nového či představí edičák.
  Rozhodně nejsem jejich hc fanda co koupí vše co vydají, nemluvě o tom že mě kdysi Dort v podstatě vyhodil z jejich krámku na Václaváku. Ale už jsem mu odpustil.

  A pokud bereš míň než 5 litrů čistého , měl by ses možná poohlídnout po jiném zaměstnání.
 • yogi
  yogi2.4. 22:07Sběratelský klub
  Takový Tulák má na Goodreads ještě nižší hodnocení a jaká to byla mňamka, co kluci? Nebo ne? Hlavně tedy dycky napište,co je sračka, co kdybych se uklikl a objednal to.
 • yogi
  asi budu sám, ale je mi to šumák, smartfoun nemám ani neplánuju mít a tak jak to je teď je za mě v klidu
 • yogi
  yogi13.3. 11:08Pindárna
  blackJag : Gratuluji a vše nejlepší do další desetitisícovky. Četl jsi prý 367 kousků, to máš co dohánět.
 • yogi
  yogi6.3. 09:29Pindárna
  seneke : vydávají pořád stejným tempem , jedna manga týdně , občas dvě
 • yogi
  yogi2.3. 11:17Pindárna
  Já One Piece neznám, ani seriál, kupovat ho budu, ale je mi úplně jedno jestli se dočkám zakončení serie, lidi to snad čtou protože je to baví a jak to nakonec skončí, jestli tedy vůbec někdy, zase není tak důležité.
 • yogi
  blackJag : a máš v tom nějaký systém? já třeba vůbec, i když zhruba tuším kde by co mohlo být( ale zase mám toho mnohem méně) a když se rozhodnu vyhledat konkrétní titul, bylo by často jedndušší si pro něj zajet do města do knihovny
 • yogi
  yogi1.3. 11:38Pindárna
  Kapis: v jednom tě zklamu , u nás na vesnici jsou stejní idioti jako ve městě , ne -li větší ( včetně mé maličkost). Navíc jsem tzv. náplava z města, což tedy zase naopak potvrzuje tvoji teorii o rozumných venkovanech.
 • yogi
  yogi29.2. 17:43Pindárna
  I kdyby si jen prohlížel obrázky, tak se mi to zdá stěží uvěřitelné.
 • yogi
  yogi29.2. 17:03Pindárna
  Každopádně je chyba otevírat dvě tzv. kontroverzní témata ve stejnou dobu, epidemiolog - amatér Kapis je najednou na vedlejší koleji a to si vzal na pomoc samotného verbala
  To video s majtki boys jsem nikdy neviděl , ale jestli ten člověk přečetl desetitisíce knih tak velký respekt. Neví někdo kolik jich bylo , jakože třeba vyšší desetitisíce? Co by chudák dělal za komančů , když čte rychleji než oni tenkrát stíhali ty knihy vydávat.
  A ještě, když někdo natočí video a prsne to na trubku, musí počítat s tím, že ne každý z něj bude nadšený, já bych do toho třeba nešel.
 • yogi
  yogi27.2. 19:21Pindárna
  soulbringer: mně vyloženě vadí jen to když někdo tzv. hejtí něco co ani neměl v ruce, nebo to neviděl. Asi když budu mluvit třeba o filmech mistra Magnuska, tak snad i bez zhlédnutí se dá říct, že to bude kokotina, ale jinak se snažím nehodnotit něco, co neznám. Je mi opravdu jedno, co mají rádi ostatní, jen mi přijde že u nás je ten všeobecný rozhled dost malý i ve srovnání třeba s Polskem, kde například na festivalu je plno i na kapely a umělce, kteří by u nás horko těžko zaplnili malý klub. ..... Jinak to mé samozřejmě je nejkrásnější , o tom vůbec nepochybuju, jen nemám tucha co to bude třeba za rok
 • yogi
  yogi26.2. 21:29Pindárna
  Norri: ok , chápu, jen jsem si všiml, ale nemyslím jen tady i v reálu , tedy nejen v komentářích na netu, že lidi jen tak odstřelujou věci které neznají ani neměli v úmyslu je číst , koukat na ně. Někde četli, že je to blbost už ani neví kde , možná četli jen titulek. Nedávno jsem šel na Ferrariho, potkám kamaráda - prý je to blbost( film neviděl). Blbost to tedy rozhodně nebyla, spíš masterpiece. U hudby je to to samé, většina lidí si jede to svoje , ostatní je nějaká blbost , vždyť tam ani nejsou pořádná kytarová sola.
 • yogi
  yogi30.1. 15:09Pindárna
  S313: Třeba ještě překvapí, taková limitka s lahví ryzlinku z domácího vinohradu....
 • yogi
  Já se rozhodně připojuji k senilům , třeba na CSFD 15 let zpátky se divím co jsem vše viděl, většinu filmů co jsem kdysi viděl někde na ČT2 ve 22 hodin si vůbec nepamatuju.
 • yogi
  Jonathan Arbuckle: to je jednoduché , udělej to jako já , nic si podepsat nenechávej.
 • yogi
  yogi29.12.2023 17:46Nakupujeme venku
  Gmork: Já myslel, že si dáš do konce roku pauzu.
 • yogi
  yogi20.12.2023 18:41Pindárna
  baatcha: poprvé v životě jsem navštívil skupinu Nerdopolis a co říkáš není pravda , rozhodně žádná drtivá většina , spíš výrazná menšina
 • yogi
  yogi14.12.2023 06:30Nakupujeme venku
  MaF: Díky .
 • yogi
  yogi13.12.2023 18:06Nakupujeme venku
  Mně by bohatě stačilo, kdyby tu jednou za rok bratr Slovák dal echo, co zajímavého u nich vyšlo, myslím tedy věci, které nevyšly v českém překladu. Než jsem objevil Brak a nyní třeba Absynt , o kterém jsem vždy myslel , že vydává jen reportáže, jsem myslel, že na Slovensku ani nic komiksového nevychází
 • yogi
  yogi13.12.2023 10:46Nakupujeme venku
  Kaluž: Jsem nevěděl, že Absynt vydává i komiksy( ad tvůj insta post), docela bych ocenil kdyby tu někdo nahodil info , když na Slovensku vyjde něco zajímavého. Objednávám.
 • yogi
  yogi12.12.2023 08:35Pindárna
  Gmork: Podobně jako u ComicsDB musí mít člověk na zřeteli, že je většina hodnocení od kluků, mužů, např. protěžovaná hard sci-fi a jiné dobrodrůžo.
 • yogi
  yogi11.12.2023 16:53Pindárna
  GWB: Já se v poslední době taky rozcházím ve vkusu s většinou uživatelů ComicsDB a přesto to tu mám rád a vlastně je mi to i jedno. Jen nad tou adorací z mého pohledu sotva průměrných kusů ( ale jakože fakt kusů) pozvedám obočí, jako VK kdysi.
 • yogi
  yogi11.12.2023 16:09Pindárna
  soulbringer : U nás jsou jen dvě ne?Já používám CBDB prostě proto , že jsem ji objevil dřív, hlavně tedy tam mám seznam těch stovek knih,které chci jednou přečíst ( v důchodě ? co pane Jurečko?). Jinak CBDB se od Databáze knih nijak zvláť neliší, jen ta druhá má víc uživatelů a taky lepší ( přehlednější) bazar .
 • yogi
  yogi7.12.2023 17:51Sběratelský klub
  faster86: A když tedy máš všechno, pořád to tak smrdí , nebo si to časem sedne a vyvane to ? Taky nechci samozřejmě nepokoje , chraňbůh.
 • yogi
  yogi13.11.2023 18:43Publicistika
  Alfi: Fidel Castro míval i delší projevy a jeho fans to v pohodě dávali.
 • yogi
  yogi10.11.2023 15:52Slevy, výprodeje, bazary
  Fakt je že hoši z klubu Rychlých šípů by si nejspíš komiks do klubové knihovničky neobjednali, alespoň pokud by měl M.D. do toho co mluvit, u Rychlonožky si nejsem jist.
  Samozřejmě všichni ví, že je to chyba a ne knížka v akci, ale lidi jsou prostě kurvy(https://www.youtube.com/watch?v=HBpvL_iSSEU) a svoji roli hraje i ta anonymita. Pod Dobrýma knihama si nikdo z nás nepředstaví nikoho konkrétního, okrást Jirku Pavlovského nebo samotného Vybírala by se mnohým asi příčilo. No o Dobrovském se nebudeme vůbec bavit, ten neplatí alimenty, jen by ho dohnala karma.
 • yogi
  yogi9.11.2023 17:42Slevy, výprodeje, bazary
  Asi všichni brali Betelguese v pevné ( i já , starý brožák), takže už cenu upravili, nyní tedy jen brož za pěkných 323 Kč.
 • yogi
  yogi9.11.2023 16:03Slevy, výprodeje, bazary
  Sám jsem zvědav jak ta objednávka dopadne, ale třeba KK a Luxor když takhle zmrví cenu, tak to nestornují, viz můj Black Jack á 37 Kč.
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 749 (cca 241401 Kč)
Mám: 3838 (cca 1122656 Kč)
Chci: 99 (cca 37658 Kč)
Sháním: 41 (cca 8069 Kč)
Nabízím: 0
Osobní: 100 (cca 13031 Kč)
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0