Všichni mě znáte. A moje kozy taky. Kdo ne, použije google.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin2.12.2020 12:21Jak žijí dnes?
  Výborné dílko a Brouk Pytlík je vystižený úplně dokonale. Jenom škoda, že to není delší.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin9.1.2020 15:51Ze života knihomolky
  Ještě mě v životě žádná kniha tak dobře nevystihla. 95 procent stripů bylo vytrženo z mého každodenního života.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin10.12.2019 19:53Batman: Můj temný princ
  Celkem slabota, ale za trans Jokera to čtení stálo
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin16.5.2019 12:45Oči kočky
  Pointa pobavila. Příjemné "gore" na závěr.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin20.4.2019 20:55Nový český komiks (2000–2012)
  Výborná připomínka toho, co si má člověk po letech znovu přečíst. Fajn trojjazyčná propagační publikace.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin7.3.2019 19:38Ryby - Útok z hlubin
  Celou dobu mi lezla po zádech husina a chtělo se mi zvracet a v noci jsem měla noční můru! Boží! Horor jak má být!
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin2.3.2019 18:49Batman #10: Epilog (pevná vazba)
  Vejškrabek. Taky tomu můžete říkat kyretáž.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin2.3.2019 18:47Batman #09: Květy zla (pevná vazba)
  Nahej Bruce Wayne ve sprše! Pan J. chodí krmit kapry do rybníčku a strachuje se o enviromentální otázky! Alfred neposlouchá rozkazy!
  To je bordel, co?
  A konečně si můžeme být jistí, že Snyderův Batman je faktzlejzmrd, nadhusťák a bobekházista.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin2.3.2019 18:44Batman #08: Supertíha (pevná vazba)
  Jim Gordon je překvapivě dobrý detektiv i bez kníru, ale ještě lepší hláškař. Konečně se člověk dočká Batmana, co by uměl uzemnit slovem, kdyby na to měl batsílu. Želbohu má jen velkou přilnavost. A na pozadí nám to klíčí...
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin2.3.2019 18:38Batman #07: Konec hry (pevná vazba)
  Panu J. to sluší jako nikdy, koho jen by mohl takový úsměv nevylepšit?
  Ovšem jeho uzemněním nakonec se Batman překonává. Bohužel, nabídka fyzického naplnění jejich lásky přichází pro oba pozdě...
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin2.3.2019 18:33Batman #06: Hřbitovní směna (pevná vazba)
  Výplňovka. Ale Bluebird žeru. Ta holka má říz. Pižly pižly. A já vždycky budu fanda nových začátků, že pane Hraničáři :) MuHAhAaHAaHAhahha
 • Draco nobilis
  Tenhle Báťa je docela zbrklej rapl... A má mnohem méně empatie než jiní Báťové. Tady v téhle sérii se žádné léčení šílenců za peníze Waynovy nadace konat nebude... Přitom by to chlapec měl znát a chápat sám nejlíp. Sobeček.
 • Draco nobilis
  Batman se nám stává Batmanem a ze sestřihu na jarheada mi dycky vlhly kalhotky. Z jizev taky. Hlavně mě rajcujou průstřely z Vietnamu. Leč zpět ke komiksu.
  Ó můj bože, ty barvy! To se fakt povedlo! Plácám radostí! A doufám, že ty jizvy už mu zůstanou... ňam.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin2.3.2019 18:17Batman #03: Smrt rodiny (pevná vazba)
  Ten Joker, to je ale svůdník! Už to není žádný sladký "puddin´", ale absolutní donchuán. Proč jen si ten ošklivý Báťa nedá říct? Vždyť by tu mohlo vzniknout něco krásného a čistého! Místo tanečního čísla končícího hlubokým francouzákem a ještě hlubším průnikem pod kostýmy dostaneme alespoň scénu u Reichenbašských vodopádů. To taky ujde. A bod navíc za Zappu.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin2.3.2019 18:10Batman #02: Soví město (pevná vazba)
  Ach ti potracení bratři... Snyder určitě četl Pixyho!
  A Bruce Wayne konečně vypadá jak vypadat má! Strhaný, protože Batman odpočinku moc nedá... A tváři miliardářského playboye tenhle večírkový touch éclat sluší. Jenom mi začíná docházet, že v téhle série nedostane Bruce Wayne velký prostor.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin2.3.2019 18:02Batman #01: Soví tribunál (pevná vazba)
  Nádherná kresba, na který mě minimálně sedm knih srala tvář Bruce Wayna. Skvělá práce s emocemi, grimasami, stíny, neuvěřitelné úhly ze kterých můžeme nahlížet na Batmana, ale doprčic, ten hladkej ksicht středoškolskýho fotbalovýho útočníka... Uááágrrrr.
  A Batman tady byl šílenství rozhodně blíže než v Arkhamu... A jako vždycky to zvládnul.
  Protože Gotham je Batman.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin22.2.2019 14:19Otazníky detektiva Štiky
  Nádherná kresba. Ale jsem vážně ráda, že mi v tiráži osvětlili, proč se mnoho komiksů doslovně opakuje. Neb jsem detektiva Štiku, kterého jsem jako dítě měla docela ráda, začala po 120 stranách komiksu pokládat za syfilitického paralytika zajatého ve světě vlastních představ, naplněném zdánlivě ambiciozními potomky s vášní pro květiny, kteří si vymýšlí megalomanské výmluvy kvůli šoustačce, nepříliš bystrými cyklodvojčaty, nespolehlivými, prolhanými kolegy a sousedy a sbírkou kriminálníčků, již číhají div ne v každé okapové díře. Lov na slony v Brazílii byl značným osvěžením. Uf.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin13.2.2019 08:31Valašský komiks: Hornolidečsko
  Jak tohle mohlo dostat pevné desky, je mi záhadou. Vypadá to jako nadšenecký samizdat, co by zapadl do sešitu. Kresba je zmatečná, disproporční a dětská, ale ta největší hrůza je lettering komentářů pod panely. Nářečím se prokousáte docela snadno, ne už tak rukopisem autora... K obsahu - kdyby se na Valašsku tolik nechlastalo, nebylo by v téhle knížce co psát. Buď se ožerou zbojníci a vyvedou nějakou blbost nebo jde někdo ožratý z hodpody a obluzují ho nadpřirozené bytosti, tolik k základním syžetům.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin8.2.2019 09:50Štěky Broka Špindíry: Psí kusy v cirkusy
  Je to fajn, stejně jako první díl.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin30.1.2019 14:11Sochař
  Četla jsem znovu a brečela jak želva. David je sobeckej blbeček, kterýmu uniká život mezi prsty a žije až ve chvíli, kdy už život ztratil. A Meg... Meg je další nádherně šílená ženská. A já bych zrovna tak moc potřebovala, aby to na tohle čtení mělo šťastný konec!
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin29.1.2019 18:26Superman: Co se stalo s Mužem zítřka?
  Zatímco hlavní příběh mi přijde až moc průhledný (i když jak si Supřík na konci rýpe sám do sebe, to je fajné), Superman ztracený v šílenství a zachráněný Bažináčem naplňuje vzorce obou hrdinů, pak Supermana ztraceného ve svém ideálním světě jsem si vychutnala. A ta drobná delikatesní tečka s Batmanem na závěr! Škoda, že Wonder Woman je taková blbá *píp*
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin25.1.2019 15:40Superman: Pro zítřek #2
  Každá žena by chtěla být milována tak, jako je Lois Lane. Tak to jsme shrnuli pozitiva scénáře. Zbytek příběhu je generická mlátička, ve které se nám objeví pěkných pár Deus ex machina, někteří skutečně zbytečně pro celý příběh - dějová linie s knězem je toho jasný příklad. Jim Lee neumí kreslit nohy ani boty, neuměl to nikdy, ale v téhle knize mě to ruší zdaleka nejvíc. A ti psi? To mělo být co? Lee neumí nakreslit ani psí tlapu?! Natož čumák. Ještě horší anatomický fail než koně od Franka Millera. Cením odkazy na velká díla sakrálního umění (to jak Zod ucukne tou pěstičkou před záchranou? Ólalá!), ty jsem si nefalšovaně užívala. Škoda, že tenhle Superman nemohl zůstat existenciální konverzačkou a musel přejít v akci...
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin25.1.2019 15:27Superman: Pro zítřek #1
  Superman nejistý, pochybující, osamělý... Jeho "zpověď" a nejistota jsou nejsilnějšími prvky knihy. A jak MOC nejistá může být tahle modročervená paralela Boha? Azarello se předvedl úžasně, tohle je přesná podoba moderního Supermana, který přestává chápat, proč se rozhodl chránit lidstvo, který vidí, že se stává rozporuplnou postavou pro celou Zemi a nemá ani náznak řešení, leda pachuť z vměšování. A nic, co by ho tu drželo, protože jeho žena je pryč. Jim Lee mu dodal více než důstojnou podobu. Superman ještě nikdy nesestupoval z nebes katoličtěji. To stínování! To žeru! Tuhle knihu jsem četla hodněkrát, ale nikdy jsem si neuvědomovala odkazy, které se v ní nacházejí. Až do třicítky :D
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin24.1.2019 11:56Superman: Utajený počátek
  Gary Frank se neuvěřitelně vytáhl! Tak dokonalá kresba ňoumovitosti a grimas Clarka Kenta se jen tak nevidí! Inspirace sedmdesátkovými filmy je nepopiratelná. Jeden z mála Supermanů, kterého jsem si užívala od začátku do konce, kdy poslední skaut byl beze zbytku uvěřitelný a dokonale klasický, žádná mlátička, co se neohlíží na druhé, ale až příliš citlivý hoch a pak jemný nenápadný muž, který nestojí o žádnou publicitu (tomu už napovídá volba jeho civilního povolání, novinář přece ke slavným přistupuje z té druhé strany!). Užívala jsem si to od začátku do konce, takhle má vypadat pocta klasice žánru.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin24.1.2019 11:50Lex Luthor: Muž z oceli
  Krásně nakreslený, dobře napsaný, Lexe jsem měla vždycky ráda, jasné potěšení!
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin23.1.2019 09:33Duchové mrtvých
  Nejlépe nakreslený komiks od Corbena, co tu vyšel. Ale s Poem to moc společného nemá.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin15.1.2019 11:39Modré pilulky
  Nejlepší edukační materiál o HIV, co znám
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin15.12.2018 22:07Mrakobití
  Prasan je san je pra je Sanpra. Bylo to fajn to aj aj to jnfa.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin15.12.2018 22:05Diosamante
  Takový fantasy průměr. A překvapivě mě ani kresba moc nenadchla, myslím, že Galovi víc sluší černobílá. Navíc má ta holka fakt brutálně úzký boky! A všichni mají tak strašlivě hubený nohy (i když to i v Asterixovi a Obelixovi, že)!
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin10.12.2018 18:57Zlá ovce II.
  V konfrontaci se Zlomyslným prasátkem prohrává o celé rouno. Ze začátku jsem se nad těmi stripy usmívala, ale brzo se okoukaly a za stranou 56 již opakující se vtip není vtipem... Ale možná je to lepší než jednička...?
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin11.11.2018 13:01Cromwell Stone
  Dechberoucí. A to tempo vyprávění! Strhne vás na začátku a přežvýkané vyplivne na konci.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin4.11.2018 17:50Prázdnota
  Celej Haruki Murakami.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin4.11.2018 17:49Včelař Ignát a poklad pralesa
  Fajn komiks pro děti s ochranářskými prvky
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin4.11.2018 17:48Klášter Nejsvětějšího srdce
  Na začínajícího autora těžký nadprůměr, jen tak dál!
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin30.10.2018 20:55Vůně neviditelného
  Pohonila jsem.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin28.10.2018 09:24Umbrella Academy #02: Dallas
  U prvního dílu jsem si nebyla jistá, co to čtu, u druhého už jsem úplně ztratila pojem, ale zato ten výsledný dojem! Boží koží!
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin25.10.2018 12:49Netvora #01: Probuzení
  Docela slušný manga fantasy
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin10.10.2018 12:10Gimpl Bejmiš, dohazovač
  Vtipy a překlad jsou fajn, ale stripům chybí digitální vyčištění, na pohled je to hrůza běs
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin17.8.2018 11:50Snění
  Logika vyprávění si vzala dovolenou a pointa byla na nemocenské. A kresba děs a hrůza, jak lady Mechanika, já tuten styl "urobil som na tabletě" nemám rád.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin16.8.2018 23:43JLA: Svoboda a spravedlnost
  Plastic man a Elastic man na jedné stránce! A Alex Ross! A miluju DC! A vůbec.. je to celý takový nijaký, včetně J´Onn J´Onzze. Chjo. Ale aspoň to vydali ve velkým formátu. I když je to vlastně storka na prd.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin17.6.2018 12:46Ve stínu šumavských hvozdů (2. vydání)
  Ještě lepší než to první!
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin14.6.2018 21:51Fatale #01: Smrt je mi v patách
  Pozitivně mě to překvapilo. Klobouk dolů po vší tý fame okolo.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin14.6.2018 21:47Ovoce poznání
  Mnohem lepší než Sexkomiks: dějiny sexuality. Já ty Švédky prostě žeru. Muck.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin6.6.2018 10:55Hladový Jeníček a nenasytná Mařenka
  Je to fajn a dobře se to čte (aka příběh existuje a má jasný narrativ!), což je u androše celkem výjimka.
 • Draco nobilis
  Tož já se u toho směju, neb to znám z webu, leč tak hnusně rozpixelovaný a vybledlý tisk vážně pohledat... Smutek mě oblil, jak to grafik zkazil. Co zkazil, osral.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin30.5.2018 14:44SPAM
  Doporučuje pět mailů o zvětšování penisu z pěti!
 • Draco nobilis
  Je to takové Anderssonovské. Ne, nemyslím Wese Andersona.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin27.4.2018 22:25Nejdůležitější věc na světě
  Vlastně vůbec nevím, co bych dělala, kdyby se k nám do domu přistěhoval Bůh.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin16.4.2018 19:48Rikki-tikki-tavi
  Na začínajícího autora velice slušný nadprůměr, krásný coloring, vodovky indické atmosféře svědčí. Dobrá gradace příběhu, jenom zvířátka jdou autorovi kreslit o dost lépe než lidé...
 • Draco nobilis
  Děsná kresba, naštěstí se zlepšuje. Příběh je dost slabý, ale což, každý začátek je krušný...
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin27.11.2020 23:19Jak žijí dnes?
  Na webu take take take to prodávají...
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin27.11.2020 18:09Jak žijí dnes?
  http://comicsdb.cz/vydavatelstvi/383/take-take-take
  já to jdu změnit
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin27.11.2020 18:07Jak žijí dnes?
  Nejmenuje se to nakladatelství Take take take?
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin24.5.2020 21:39Roll out the barrels!: Vzpomínky na osvobození
  GWB: Představ si, že jsem si toho všimla. Ale přijde mi jako by to nikdy nebylo dostupné nikde, ovšem Richard Klíčník mi tu knížku ukazoval vytištěnou už kolem data osvobození
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin21.5.2020 15:05Roll out the barrels!: Vzpomínky na osvobození
  Máte někdo tušení, kde to lze koupit? Dostala jsem info, že to bylo v Arkhamu, Comics Pointech a Kosmasu, ale zjevně ne online...
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin24.9.2019 09:28Mezi řádky #09: Mýty mezi řádky
  No pro lidi, co čtou obojí v češtině tu mám radu, nečíst Mezi řádky 9 dřív než vyjdou Mýty 16. Jinak je to brutální spoiler a nehezké překvapení.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin25.1.2019 15:41Superman: Utajený počátek
  Doppelganger: Já usoudila, že má řácký předkus :D
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin28.11.2018 19:39Ms. Marvel #01: (Ne)normální
  Definitivně, definitivně mi po dočtení téhle diskuze došlo, že jsem stará.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin15.10.2018 07:29Fatale #02: Ďábelská záležitost
  Vezmu si knihu, sednu si s ní na gauč, manžel mrkne na obálku a řekne "Dneska čteš svůj životopis?" Oooo, srdíčko se mi zatetelilo, díky pane Brubakere!
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin17.8.2018 11:21Sicktown
  A je to dobrý? Já si to koupíma GWB to pučím, on stejně o hromadění komiksů nestojí
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin1.6.2018 02:13Harley Quinn #01: Šílená odměna (paperback)
  Fry: Před pěti lety bys napsal: Opět skvělý komiks! Dávám pět hvězdiček! Ten vývoj, ach ten vývoj...
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin20.4.2018 21:46Sága #06
  Já už to kupuju asi jen ze setrvačnosti. To je zacyklení jak noha.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin7.4.2018 20:59Batman / Želvy nindža Adventures
  Jedna kniha no. A já mám nejradši Raphaela. A pak Leonarda, chudáka zodpovědnýho.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin4.4.2018 15:42Sandman #03: Krajina snů
  Fry: A co teprve až to budeš hodnotit za dalších šest let!
 • Draco nobilis
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin4.4.2018 15:31Batman / Želvy nindža Adventures
  Hm. No řekla bych že je to tak pro osm plus... pro šestiletý to úplně nejni. Je to asi pro tak starý děti, co baví klasickej Titeuf. Ale zkusit to můžeš a je to levný. A ty se asi pobavíš. Hele, pak vydali speciál Liga spravedlnost a Scooby Do či čo a to už bylo pro mě trochu moc nablblý, ale vím, že brácha takový věci žral jako malej.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin7.3.2018 22:52Umbrella Academy #01: Apokalyptická suita
  Musím si to přečíst ještě jednou, abych si správně utřídila, jak toho co nejvíc prozradit v co nejméně slovech. Viva la Spoiler! Karburátor! Podvozek! Turbodmychadlo!
 • Draco nobilis
  Vezme si Satrapiovou a odstěhujou se do Izraele.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin3.3.2018 14:10Plutona
  Pánové, spoilery se přeceňují. Úplně vidím, jak si 20th Century Fox stěžujete na to, že v traileru vyzradil celou zápletku filmu na který jste se táááák moc těšili a teď na něj určitě nepůjdete. Naučte se vnímat díla kvůli jejich zpracování místo honby za překvapením - stejně obvykle žádné není, jenom hromádka klišé, zpracovaná lépe či hůře. V Plutoně žádné úžasné překvapení není, taková zápletka mohla být překvapením někdy v době vydání Kravenova posledního lovu.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin26.2.2018 21:40Plutona
  SPOILER!
  Nemají se moc rádi. Najdou mrtvolu. Dál se moc nemusej, ale hledaj k sobě cestu. Mrtvola se ztratí. Mrtvola se najde. Ještě víc se nemaj rádi, až se zabíjej. Mrtvola není mrtvola. Hurá! A tohle má být nějaký zázrak?! Jediný co je na tom dobrý je kresba a jak jsou všichni realisticky pubertálně nesnesitelný. Už se těším až si je policajti podají při výslechu.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin17.12.2017 14:15Knihy magie
  Tiba: Já jsem jen popsala svoji asociaci na pultu knihkupectví...
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin13.12.2017 22:17Chyba
  Já ten komiks prostě potřebuju! Prošvihla jsem to a nestihla ho koupit! A teď už se nedá nikde sehnat!!! Nepadá na něj někomu prach, že byste se ho výhodně zbavili?
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin13.12.2017 13:41Batman / Želvy nindža (pevná vazba)
  baatcha: Já osobně jim přezdívám Luj, Duj a Chuj. Málem jsem praskla smíchy, když mi to manžel prozradil (jo, mám za muže ovcomrda z Tater)

  Ter: Přeložené to je proto, že všichni zákazníci v ČR poznají produkt. Teenage Ninja Mutant Turtles se tu lidem nespojí a nesepnou. A já mám zafixovaný jména všech postav ze Želv Ninja v češtině... máme i písničku, dokonce Michelangela zpívá nějakej právník mám dojem http://www.youtube.com/watch?v=gIoZ_Q5387g
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin13.12.2017 12:22Batman / Želvy nindža (limitovaná edice)
  Ricarderon: můj brácha (nyní 19) to jeden čas říkal. Asi jako moje generace říkala "hustý" a když ji to znudilo, tak "tvrdý".
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin11.12.2017 23:20Batman / Želvy nindža (pevná vazba)
  DEmnoG: Já si říkala, že mu tohle řeknu až si to přečtu!

  Ter: Pokud si kupuješ emerický komiksy v českým překladu, nepíčuj. Slovenský překlad stojí většinou za velké hnědé tlustě namazané, ty jeden Slizolíne. Kdyby Slováci překládali Terry Prattcheta, u těch knížek by se nikdo nesmál. To, že vaši překladatelé mají tak ubohý nedostatek fantazie, že nejsou schopni převádět významonosná jména z AJ do SJ, není problém na naší straně. Ostatně, nejlepší české komiksové překlady, kam řadím Lobáky přeložené Dortem nebo Sin City od Kopřivy mají sice daleko do přesnosti, ale jsou literárně o dost lepší, vtipnější, říznější, čtivější a zábavnější než anglický originál. Viva la Trhač!
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin28.2.2017 22:00Bahno, bída, bohémové
  Náklad 1000 a nedá se to koupit?!
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin28.2.2017 12:22Bahno, bída, bohémové
  Kde se to dá koupit, nevíte někdo?
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin13.7.2016 22:41Lucifer #10: Jitřní hvězda
  kurnik, to abych si rychle dokoupila sedmičku, osmičku a devítku!
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin14.1.2016 09:15Witchblade Kompendium #01
  DEmnoG: Já si teda pamatuju, jak si tady nejmenovaná osoba chtěla pořídit čtecí pultík na knihy podobnýho formátu, protože ho v posteli tlačily při čtení do bříška.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin5.3.2015 23:29Rudo
  GWB: Já už Ruda dřív četla na fejsbucích, sesypala jsem se u toho do řezanky povícerý a pořád to nabíhá jak koks od nejlepšího kamaráda. Na palubě.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin26.12.2014 20:26Ekonomix
  "je to první kniha o ekonomice, z které ji lze pochopit a nedá se u ní nudit", Kapis, tos nadsadil. Já ji odložila už asi po dvaceti stranách a ani dvouhodinovka volnýho času ve vlaku po dočtení Podhorské vesnice od Božky Němců mě nepřiměla si to znovu otevřít. Zkusím ji dnes trochu navlhčit ve vaně, nebude-li po takovém zásahu tahle sušenka krapítek stravitelnější.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin30.6.2013 20:20Green Lantern: Pomsta Green lanternů
  Fryi, Fryi, Fryi, ty jsi ale nechutný sprosťák.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin29.1.2012 21:41Čaromor #01: Stíny nad Prahou
  Trimbuon: Já Vám upřímně závidím Vaše sebevědomí. Pár deka by se mi taktéž hodilo, na válku s trolly.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin22.10.2011 19:06Pascin
  Kapis: Je to začátek 20. století...
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin7.3.2011 10:38Usagi Yojimbo #01: Ronin
  Fry: Zkoukni film Zatoichi, Takeshi Kitano je Bůh One!
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin15.1.2011 17:33Batman: Návrat Temného Rytíře
  mikki.maser: Doprdele, doprdele, doprdele...
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin14.1.2011 17:47Batman: Návrat Temného Rytíře
  matrosh: Návrat temného rytíře je starší než Year One... Ehm, ehm, ehm...
 • Draco nobilis
  Ještě to nikde nemají. Ani v Krakáči. Vyčkávám.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin3.11.2010 12:14Komiksový diář 2011
  Kazumaki: 50% komiksového obsahu a vydané v čechách jsou prakticky jediné podmínky, na kterých obvykle AZTeck více než málo bazíruje. Jsme všichni nepříjemně překvapeni a konsternováni. Co se děje s AZTeckem? Kdo ho nahradil?!
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin26.10.2010 20:06Komiksový diář 2011
  No tak to bych tu já chtěla taky Nový prostor, protože tam kreslí Hza Bažant a to je můj oblíbený autor. Připomínám, že naprostá většina komiksů už byla otištěná, takže to kromě dvou děl nové věci nepřináší... Nepatří to sem.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin25.10.2010 16:59Komiksový diář 2011
  andre: Už jsem to navrhovala, ale AZTeck mi to zamítl.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin17.9.2009 09:43Pixy
  Kapis: Když budeš hlasovat pro stažení oné inkriminované fotky, budu se modlit klečíce na hrachu a vezmu si svůj nejdelší růženec a uznám všechna tvá slova, bratře Kapisi. A velebiti budu Ježíše, pána našeho.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin17.9.2009 07:51Pixy
  Kapis: Já ale děkuji Bohu židovského národa (jehož jméno je nevyslovitelné). Co by tam jako ten falešněj prorok s tím svým pravdoláskařským životním názorem dělal?
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin13.4.2021Prodám
  Prodám komplet MDEK v pevné vazbě, všechny díly, včetně Incalu, Blacksada, Borgie, Metabaronů atd. ve stavu near mint. Cenu nabídněte. nietzschean@seznam.cz
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin20.11.2019Prodám
  Prodám komplet MDEK, cena dohodou.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin20.11.2019Prodám
  Vyměním (kus za kus) nabízím DCKK #014: JLA: Rok jedna, kniha první a #015: JLA: Rok jedna, kniha druhá
  poptávám jiné tituly z DCKK a to čísla 12, 21, 26, 36, 37, 43, 47, 48, 49, 57, 60, 64, 65, 66, 68, 71, 73, 74
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin18.9.2019Prodám
  Koupím
  Modrá Crew 4-12
  Češi 7, 8, 9
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin19.5.2019Prodám
  Koupím Spirála komplet
  nietzschean@seznam.cz
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin11.5.2019Prodám
  Koupím Berlin 1-3
  nietzschean@seznam.cz
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin20.4.2019Prodám
  Nabízím kompletní MDEK sérii v pevné vazbě. Nejvyšší nabídce.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin22.6.2018Prodám
  Koupím Blacksad, Incal, Borgia z MDEK v pevné vazbě, nabídněte.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin1.6.2018Prodám
  Prodám Lucifer: Děti a monstra za 250 a Lucifer: Božská komedie za 300
  předání pouze osobní v Praze nebo na Crweconu
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin19.3.2018Prodám
  Koupím Batman: Smrt rodiny v pevné vazbě, A+ stav. I za vyšší cenu. Nabídněte na mail nietzschean@seznam.cz
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin9.12.2017Prodám
  Koupím komiks Chyba. Výměna za některé raritní komiksy, které mám v Nabízím, možná.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin14.7.2017Prodám
  Koupím komiks Chyba od Lipnika
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin21.5.2017Prodám
  Koupím komiks Chyba od nakladatelství Lipnik a Blacksad v pevné vazbě.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin1.2.2017Prodám
  Prodám (nebo vyměním za něco z mého seznamu Sháním)

  Kasta Metabaronů (pevná vazba)
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin14.12.2016Prodám
  Vyměním Oskar Ed 1 slovenskou verzi(modrá) za českou(červená). jsem ochotná i něco připlatit.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin8.12.2016Prodám
  Koupím komiks Chyba od nakladatelství Lipnik
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin14.1.2016Prodám
  Koupím Blacksad v pevné vazbě a Crew2 čísla 38, 39, 40, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50

  nabídky pište na mail nietzschean@seznam.cz
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin2.12.2015Prodám
  Koupím Blacksad v pevné vazbě.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin19.5.2013Prodám
  Vymění Alois Nebel: Hlavní nádraží za Alois Nebel: Zlaté hory

  nietzschean@seznam.cz
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin22.7.2012Prodám
  Neměl by někdo zájem o Rose od Jeffa Smithe?
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin30.7.2009Prodám
  Prohrabávala jsem sbírku a našla pár věcí,které se u mě objevily jaksi záhadně,takže prodám:

  Ghost 13(Dark horse comics 1996)
  Rusty Razorclam,Dark horse presents 107(Dark horse comics 1996)-obsahuje 6 různých komiksů

  Une aventure d´Astérix le gaulois(1961)
  Une aventure d´Astérix le gaulois-le tour de Gaule d´Astérix(1963)
  Nic et Mino-legrand ixe contre les milliardaires(1964)

  Cenu nabídněte,po mailu napíšu podrobnosti.

  Á propos,zapomněla jsem dodat,že ten Rusty Razorclam je od Mike Mignoly...takže pokud sbíráte jeho tvorbu..
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin17.10. 20:34Pindárna
  14 dnů tu nejsem a zas je tu brajgl. Já se z vás poseru. Jako buzna nevím co s váma.

  A komu to ještě pořád není s tou pedofilií jasné, doporučím se dovzdělat zde
  https://pedofilie-info.cz/
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin24.9. 22:34Pindárna
  Ještě že jsem tam nešla. Zlatej Svět knihy.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin19.9. 21:54Srazy, cony, festivaly
  Kromě toho, že mám navštívit stánek nakladatelství Vybíral, děje se na světě knihy něco zajímavého?
 • Draco nobilis
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin8.9. 21:05* Připomínky a návrhy
  Koukám, že Zack je oldschooler
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin21.8. 22:19Pindárna
  Tak třeba aspoň Fry?
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin20.8. 20:40Nakupujeme venku
  Od kdy je nahá paní bizár? Kdo se narodil oblečený, může zvednout ruku.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin20.8. 20:36Pindárna
  Pánové, dvacet stránek fora. Dvě a půl hodiny života, jen proto, abych si připomněla, že se hrálo euro (olympiádu jste překvapivě vynechali) a že Fimi nezná studio Ghibli!!! a líbí se mu aktuálně stejné komiksy jako mě (My favourite thing are monsters je moje topovka, On the sunbeam mám doma atd).

  Tak co, dědci, někdo na sraz se mnou?
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin20.8. 20:32Stripy, jouky, fejky :)
  Já jsem ten v slipech, ale bez slipů!
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin27.5. 11:49Sběratelský klub
  O děti narozdíl od knih nezakopávám, děti uhnou!
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin27.5. 10:50Sběratelský klub
  Já těch Billy měla v původním bytě 10, když to přepočtu... jako všech knih. Knihy všude, v knihovnách, pod knihovnami, pod postelí, v dětské postýlce...

  Fimi: Myslím že čtvrtina až třetina může jít do pryč
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin26.5. 23:25Sběratelský klub
  Stěhování a furt nemám vybalený knihy a bůhvíkdy je mít vybalený budu... Uch.

  Ad Aargh! 20 s mým podpisem, podepsala jsem dva kusy v Krakatitu, jeden Elfovi a jeden pro "kamaráda". Tak asi kamarád potřeboval peníze? Já taky jeden ze svých autoráků prodala a nakoupila plíny.

  Ad mých 60 krabic komiksů... Myšlenka digitální knihovny se stála náhle značně přitažlivější. Ti z vás, co čtou v digitalu i tištěné, podle jakého klíče si vybíráte, které tištěné komiksy si opravdu koupit a to ještě důležitější, které si vážně nechat? Díky nadbytku financí jsem začala hrozně hromadit a kupovat třeba i po celých sériích věci, co nejsou mé srdcovky a popravdě, už mě to množství knih asi docela tíží...
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin20.4. 23:10Pindárna
  Nojo, ale to bych si Invincible a Irredeemable musela koupit... já narozdíl od vás kuci nečtu v onlajnu
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin20.4. 16:18Pindárna
  Fimi: Já tak nějak myslela zda by mi ten zbytek někdo půjčil v angličtině. Čtu to už podruhé.

  Zack, Toe: pustím si seroš a nebudu shánět knihy. To lepší z Hitmana to připomíná fakt masivně. Jinak Hitmana, Preachera i pár Punisher Max od něj mám načteno. Ale tohle mi přišlo teď celkem k chuti. Asi to vystřídám Strážci.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin20.4. 10:52Pindárna
  Nemáte někdo další booky The Boys? Mám jen ty dva, co vyšly u nás a početla bych dál. Mimochodem, jaký je ten seriál? Ty knihy mají ještě hodně feeling nultých let, tak se mi obtížně představuje jak to převedli do současnosti
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin15.4. 22:15* Připomínky a návrhy
  Za mě také stačí malé m. Nebo hmotnost. Váha není hmotnost. Buď je to zařízení na měření hmotnosti, nebo je to znamení zvěrokruhu. Musím říct, že od zavedení té kolonky mě to prudilo, ale nechtěla jsem začínat flame wars.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin13.4. 17:10Sběratelský klub
  Kapis: Nechci.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin12.4. 10:21Sběratelský klub
  Milo: Lepší je dostat autoráky a sušit je deset let :D

  DEmnoG: Můj muž se tvému popisu dost smál a říkal, že jsi to strefil úplně přesně, včetně tý větvičky. Halt vidíš do mě jako do hubený kozy.

  Fimi: Seš prostě moc hodnej kluk. Já jsem peklo.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin1.4. 23:50Sběratelský klub
  DEmnoG: Vážně to bylo až tak špatný?
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin1.4. 17:57Filmový a hudební klub
  Fimi: Fiat Multipla je mé nejoblíbenější auto. Scifi na kolečkách! A z metalu znám asi jedině Kiss. Na mě si nepřijdete, ha!
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin1.4. 17:53Sběratelský klub
  Díky všem za info. Sháněla jsem ceny, abych mohla nacenit Aargh! 20 se mnou na obálce. Měl menší náklad než jednička, takže mi z toho nakonec vyšlo, že si ty kusy navíc asi budu sušit.

  DEmnoG: Mám velice intenzivní dojem, že jsem ti ho musela při rozchodu proplatit za tehdy aktuální cenu 5000. A vůbec, buď rád, že máš díky mně obě varianty dvojky.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin31.3. 16:26Sběratelský klub
  Prosím vás, za kolik se teď prodávají první čísla Aargh! ? Nejsem na Aukru a nějakou dobu to nesleduji. Zajímá mě prvních pět čísel
 • Draco nobilis
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin19.3. 18:12Pindárna
  Ad limitka Aarghu - Cha, i po třicítce jsem žhavé zboží!
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin8.3. 22:04Sběratelský klub
  Já si snad koupím něco v Polštině... až tam pojedu na dovču.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin4.3. 21:01Slevy, výprodeje, bazary
  Meander v rámci měsíce knihy Března zlevnil několik titulů, je tam i pár komiksů, slevy 40-50 procent.
  https://www.meander.cz/brezen-mesic-knihy-velke-slevy--vybrane-tituly-za-100-kc--150-kc-a-200-kc-/

  Milo_Harwey: taky jsem si všimla, ale i sleva 40 procent potěší
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin3.3. 14:16Slevy, výprodeje, bazary
  Kosmas má slevy až 80 procent na stovky titulů od Arga, je v tom i pár komiksů - Jaro na Sommě, Zatím dobrý, Příběh běžkyně Jusufové...
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin15.2. 17:22Slevy, výprodeje, bazary
  Lidičky, já vůbec nevím proč, ale psala jsem o komiksech a ne webech nakladatelství. Ehm.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin15.2. 11:08Slevy, výprodeje, bazary
  Nezbi: To už bude otázka vkusu, ne? Technické zpracování tady má nejlepší Comics centrum a u zbytku se jedná čistě jen o vkus konzumenta. To je jak v Cimrmanech, vykřikovat "Kdo je tady nejlepší, kdo je tady nejlepší!"
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin15.2. 11:02Filmový a hudební klub
  GWB: To už tu bylo dva roky zpátky
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin8.2. 17:22* Připomínky a návrhy
  Jo a prosím vás, jak si můžu seřadit sbírku podle aktualizace?
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin8.2. 17:21* Připomínky a návrhy
  Fry: Mám i fialovou obálku, ale nemám skener.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin8.2. 17:20Pindárna
  A nebo komiksy od Guye Delisle, ty jsou vlastně cestopisné... pokud se zajímá o politiku a cizí kultury.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin8.2. 17:19Pindárna
  Hawwwran: Zen Žen a taky mě napadá Šitíčko, to by mohlo bavit i tchýni. Jestli má opravdu ostrý smysl pro humor, klidně Kustodka Květa. Ten Rudo je boží, ale dst sprostý, tak záleží jaká tchýně je. Ještě mi řekni, jakou má tchýně ráda literaturu, já mám dost sečtělou tchýni a taky jí kupuju knížky...
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin27.1. 20:46Slevy, výprodeje, bazary
  Na Kosmasu momentálně jedou slevy a když si v nich zadáte klíčové slovo "komiks" vyjede vám to slušnou dávku (hlavně dětských) titulů se slevou i více než padesát procent. Žádný úžasný věci, ale taky jsem našla pár kousků, co mi ještě chybělo.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin11.1. 17:33Sběratelský klub
  Jsem jim od začátku posílala negativní energii, tím to je. Holt s velkou mocí přichází občas i velký trol. A nebo to je tou konjunkcí Jupiteru a Marsu
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin11.12.2020 21:51Sběratelský klub
  Kdo vidíte do distribuce, vypadá to, že se některé tituly blíží vyprodání? Které? Hlavně mě zajímá to, co vyšlo letos, neb Paseka už nemá na skladě Jedno obyčejný léto (jinde ještě je).
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin11.12.2020 21:49Filmový a hudební klub
  Zajímá mě něco ze Star Wars, ale odhalení čehokoliv jiného než režiséra, šlo vždy mimo mě, osobně komiksové filmy moc neoblibuju, z těch marvelovskych jsem si toho přestala všímat někdy kolem druhého Iron Mana - pořád to samý furt dokolečka, uf. Zlatá islandská kinematografie
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin10.12.2020 20:44Slevy, výprodeje, bazary
  Ve kterém knihkupectví kromě Luxoru můžu uplatnit Sodexo poukázky? Jim se mi nechce dávat žádný prachy. V Krakatitu je asi neberou, co?
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin9.12.2020 18:31Pindárna
  Kde jsou ty časy, kdy jsem se tu (neúspěšně) snažila vzbudit dojem, že jsem mladá sexy zrzka a ne obtloustlý zpocený nerd... Taky někde v Asii.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin7.12.2020 19:31Pindárna
  Fimi: Třeba to je copy paste z jeho blogísku, kde to uveřejnil již dááávno
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin6.12.2020 09:13Pindárna
  SlouzimStarymPsum: Dávám lajčík za pozornost!
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin6.12.2020 09:06* Připomínky a návrhy
  Vypadá to stejně.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin5.12.2020 22:39Slevy, výprodeje, bazary
  Greyman: bůhvíproč jsem místo Comics centrum četla BB Art a dost si nadávala, že jsem tu tak dlouho nebyla. Uf. Zlaté druhé čtení.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin5.12.2020 22:37Pindárna
  Seneke: Hodnej. Děkuju.

  Fry: Já si říkala... Že ty nikdy.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin5.12.2020 15:43Pindárna
  Tak mi trvalo tři dny pročíst těch dvacet stran, co se nastřídaly za dobu, kdy jsem tu nebyla, protože se mi nechtělo chodit na cdb z mobilu - to jsem přehodnotila. Mobil se u kojení mnohem líp drží!
  Taaaakže...
  Proč mám teď chuť číst mangu naveliko?
  Hezký knihovny kluci, ale až na tu od GWB celkem nuda.
  Kdo je sakra esoes?!
  Ten popisek v Pindárně psal Fry?

  SlouzimStarymPsum: Co jsem udělala, že sis mě všiml?!

  Seneke: Holt! Holt! Za posledních dvacet stran dvakrát hold ve významu holt! Ty sis povzdechl, ty jsi nevzdával hold!
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin5.12.2020 15:35* Připomínky a návrhy
  Já toho Pixyho asi mám, večer to zkontroluju.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin23.9.2020 13:45Sběratelský klub
  quetzalogg: Spíš kolik energie se na fóru věnuje jedné knize... nevztahuji to k Mighty Boys, myslím to obecně, u Providence to samé. Jako chlapi, mor na vás.

  SSP: právě, už jsem řekla, co jsem mohla, bylo to zbytečné, bezva,stačí mi to sledovat zpovzdálí. Nejsem tu od toho, abych někomu vnucovala nevyžádané rady ve chvíli, kdy už se vntiřní procesy nedají zastavit.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin22.9.2020 17:32Sběratelský klub
  Walome: Já jsem prostě fascinovaná jakými píčovinami tady lidi žijou.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin21.9.2020 11:36Sběratelský klub
  Darth Raelchi: Prostě posrat se může kdykoliv komukoliv cokoliv. To není nic proti vám. Ale ta grafika je fakt bída, a že na hithitu nemáte ukázku pěti stránek s překladem je tristní.
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 1328 (cca 430676 Kč)
Mám: 1372 (cca 452148 Kč)
Chci: 389 (cca 139569 Kč)
Sháním: 97 (cca 32653 Kč)
Nabízím: 102 (cca 46222 Kč)
Osobní: 26 (cca 7401 Kč)
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 61
Chci: 6
Sháním: 6
Nabízím: 2
Osobní: 0