• Matthew
  Čekal jsem něco jako "Jak se neposrat, když vás život posere."
  Dostal jsem, že posrat se, když vás život posere, je naprosto normální a pochopitelný.
  Tvůrkyně se s nemocí vyrovnala touto knihou. Za mě velmi zajímavou, přitažlivě nakreslenou a hlavně se nesnažící nijak poučovat.
  Doufám, že nějaký další komiks od autorky ještě dostaneme, ale hlavně ať to není pokračování Lymfom city!
 • Matthew
  Matthew28.4. 22:33Vetřelci Omnibus 1
  Takhle si představuji pokračování filmových Vetřelců.

 • Matthew
  Takto jsem si u knihy dlouho neodpočinul! Přenesení starých znamých postav do současného světa proběhlo hladce a s přehledem. Dialogy nejsou telenovelně nucené a nestydíte se, že je vůbec čtěte jak to mám u spousty knih kde si puberťáci řeší své milostné trable. Pobavilo mě jak nikomu nepřijde zvláštní že po městě litá přerostlý mluvící netopejr a berou to už jako rutinu. Škoda že jsou komiksy Buffy i do budoucna jen po 4 sešitech, člověk se navnadí a najednou konec.
 • Matthew
  Matthew2.1. 18:20300 (5. vydání)
  Doplněný rest. A je to moc fajn. Barevná Millerova kresba je líbivější a hlavně přehlednější než černobílé Sin city. Jen těch cca 90 stran by určitě sneslo rozšíření o více vyjevů z bitev!
 • Matthew
  Matthew15.12.2020 11:29Sochař
  Velké umělecké N I C!
  Jen snad nakreslené je to hezky.
  Jako umělec nestojím prý za prd, ale jeden šmejd mě pomluvil, takže nikdo nechce mé sochy. Béééé!!!
  Fajn tady máš superschopnost a něco s tím udělej.
  Něco jsem udělal, ale nikdo mi nerozumí. Bééééééé!
  Ok tady máš tu buchtu, co si furt uháněl a zkus si užít zbytek života.
  Ale ona je magor a já chci být uznaný umělec ! Bééééé!!!!
  Tak víš co?! Jdi do hajzlu a zdechni!!! A na 10 celostránkových ilustracích!!!
 • Matthew
  Kdysi jsem viděl úžasný film Sin city. O mnoho let později jsem se konečně dokopal ke koupi i komiksu. A musím říct, že Frank Miler je skvělí scénárista, ale zároveň i prase co neumí kreslit! A nebo umí?! Já do prdele nevím! Jsou tam věci, které bych si z fleků dal doma na zeď a i věci, co jsou jen patlaniny černé s bílou, které působí, že už ho to nebaví, tak tam něco načmáral. Kultovní status chápu, jen si nejsem jist, zda ho neodválo samotné zfilmování díla.
 • Matthew
  Alternativní verze příběhů jsou určitě mnohem lepší než ty hlavní. Nemusí se držet mantinelů a dělají si co chtějí. Je fajn, že Superkomouš je trochu zmrd a nevadí mu ani, že se z lidí dělají tupá zombie. Hlavně ať je vše v zájmu strany (tedy mě :-D). Oni vlastně všichni komoušverze hrdinů jsou solidní magoři. Že jo Batmane?! Super příběh a zejména závěr je chutná třešinka na dortu.
 • Matthew
  Matthew15.9.2020 11:28Děti z Montmartru
  Můžeš si sáhnout na prsa naší Manon!
  Bylo nás pět po francouzsku.
 • Matthew
  Matthew15.9.2020 11:22Batman: Zatracení
  Moc fajn jednorázovka z Netopýrova chorého mozku podpořená naprosto úžasnou kresbou!
 • Matthew
  Matthew15.9.2020 11:20Mýtus Cthulhu
  Velmi zajímavé podívaní do Lovecraftova světa. A zase mě o kousek blíže posunulo k tomu, že si tyjeho magořiny přečtu. Jednotlivé příběhy jsou sami o sobě fajn, ikdyž místy je znat, že se to psalo před skoro 50 lety. Jen mi místy vadila kresba, která pro ztvárnění nepředstavitelného je super, ale někdy je to jako koláž malého děcka.
 • Matthew
  Jak mě první 2 díly bavily, tak tady mi něco chybělo. Asi tomu dost ubírá, že člověk ví, že tyhle eventy prostě vždy skončí nakonec dobře.
 • Matthew
  Co by kdyby....musim rict ze ty originy me bavily. Sice dej posouvaji vpred minimalne, ale nudit se u toho clovek nebude.
  Snad nektery BadBatman prezije do budoucna. Jako padouch do serie by byl urcite fajn

 • Matthew
  Tohle bylo velký dobrý! Nastínění světa, kde příběhy jsou něco víc než jen slova na papíře a mystická skupina zloduchů slibuje parádní příběh do dalších dílů. Jak je možný, že to v naší republice prodejově propadlo!
 • Matthew
  Matthew3.5.2020 20:43Nezkrotný Berserkr #01
  Nezkrotný Bersekr 1 je moc fajn úvod většího příběhu s příjemnou kresbou. Poznáme hlavní postavy a co mají společného. Víc ale nic. Snad pokračování přijde co nejdříve. Oceňuji, že Comicscentrum vydávalo i za virové krize!
 • Matthew
  Matthew1.5.2020 15:27Bludiště
  Příběh, tedy nástin příběhu je zajímavý, ale ta forma vydání je dost nešťastná. Tyhle věci by měli za mě vycházet v kompletu jako celek. Takhle to je jako kdyby vám vypnuli film v 1/3.
  Jeden mešuge klučík, co je udělanej do zrzky (ne není to Spiderman od Raimiho) má dost širokou fantazii, kreslířské nadání a lásku k béčkovým starým filmům.
  Na těch 64 stranách se toho člověk moc nedozví.
  Snad nebude 2. díl za 2 roky.
 • Matthew
  Matthew13.3.2020 13:46Murena #01: Cyklus matky
  Murena baví. Velmi příjemné počtení, kde je všeho akorát, tak aby to nalákalo na další pokračování a obstálo i jako samostatná kniha. Všechny postavy dostanou prostor hodný jejich důležitosti. Příjemným bonusem jsou vysvětlivky některých historických situací.
  Je hrozně fajn vidět, že všichni vědí, kdo proti komu intrikuje a nikdo s tím nic nedělá, protože mu to tak vyhovuje :-D
 • Matthew
  Matthew18.2.2020 09:56Essex County
  Teda něco takhle lidského jsem v komiksu ještě neviděl. Tohle je přesně dílo, které díky souhře kresby a textu strká beletrii do kapsy a dalece ji předbíhá.
  Příběh může být vlastně o komkoliv z nás a už jen to jej člověku hrozně přibližuje.
  Kresba mi zpočátku přišla zvláštní a hodně nelíbivá, ale kolem 50 stránky se to zlomilo. Takhle krásně ušmudlaně vykreslit pocity postav do děje je kumšt.
  Hvězdy příběhů jsou pro mě vrány provázející nás všemi časovými linkami a příběhy. Síla zavěru povídky o ošetřovatelce, která provázané příběhy ukončuje, kdy pták preletá nad krajinou a mizí v dáli, mě posadila na prdel!

 • Matthew
  Matthew14.2.2020 20:57Sága Valty
  Něco mi na tom nesedělo.
  Vždycky, když se hrdina ocitne v úzkých, zázrak mu pomůže.
  Jako legenda z dávných časů je to, když si odmyslím mou výhradu, příjemné čtení. Spíše taková pohádka, která si upravuje nebo spíše tvoří vlastní severskou mytologii.
  Závěr láká na pokračování, doufám, že Vybíral bude ve svých příbězích pokračovat, i když bude nejdřív pár let trvat než je tvůrci nachystají. Pokud vůbec.

 • Matthew
  Matthew14.2.2020 20:48Temná věž #03: Zrada
  Přiznávám, že mě začíná ovládat nadšení z možnosti pokračovat v Temné věži po tom, co knihy jsem přečetl. A asi to ovlivňuje i moje hodnocení. Příběh se pro tentokrát soustředí hlavně na Gilead a víc se do děje zapojuje Rolandův tatík. Marten je vlastně jen poskok hlavního zloducha, ale v mých očích je to ta největší svině v příběhu! To, jak autoři nakládají s jeho charakterem, je pecka!
  Události, které tvarují Rolanda pro jeho cestu k Temné věži jsou dost drastické a jsem zvědav, co pro něho mají ještě tvůrci přichystané.
  Nová postava dívky nemíchá dějem tolik, jak bych podle synopse čekal. Ale jako všechny postavy stvořené jen pro komiks je moc příjemným zpestřením.
  Kresba opět dotváří temný svět který se hnul. Deprese z toho teče.
  Doufám, že bude Crew pokračovat ve vydávání příběhu, co nejdéle a pokud možno nechá Ka dojít až na konec stezky. Je fajn když vedle Marvel superhrdinů tu vychází i něco hutnějšího...od Marvelu.
 • Matthew
  Matthew13.2.2020 20:04Providence (limitovaná edice)
  Spíš bych to viděl na 4,8 hvězdy. Začátek je hodně pozvolný, člověk se do toho musí trochu začíst. Naštěstí to vydalo Argo, jako kompletní vydání, ten formát je boží, takže nemusíte čekat na další části, jako byli omnibusy v zahraničí (3x4). Že nemám načteného Lovecrafta mi vůbec nevadilo. Naopak! Těším se, až si jeho povídky přečtu a dozvím se více o postavách, které Black potkal! Kresba je za mě hodně příjemná a perfektně přehledná, docela by mě zajímalo, co na ní ostatním vadí, ale tohle je subjektivní věc.
  K deníkových zápiskům, z kterých jsem měl docela strach, mám nakonec vlastně pozitivní věci. Zajímavě rozšiřují příběh a v závěru dostanou velmi zajímavou roli. Že by se v nich jen opakoval děj komiksu mi skoro nepřišlo. Vždy byl jen zmíněn v rychlosti a dál Black vyprávěl své poznatky a rozšiřoval příběh o události nad rámec komiksu.
  Jediné, co mi vadilo je konec. Tedy z pohledu, že Providence je završení více příběhů a trápilo mě, že hlavně Neonomicon tady ještě nevyšel a bůh ví, jestli vzhledem k hejtu, co se tu rozběhl, vůbec vyjde.
  Mytologie příběhu je velmi zajímavá a role, které Blackovi a Lovecraftovi a vlastně všem postavám přisuzuje jsou skvělé a místy i dost znervózňující.
  PS: Chybějící bubliny vzhledem k deníkových zápiskům a skvělé kresbě moc nevadí. Oprava, kterou nakladatelství zvolilo, je ale dost nešťastná. Fialový sešítek s průhlednými stránkami se sice dá v pohodě přečíst, ale k té knize to prostě nesedí. Zajímalo by mě, co by na to řekl samotný autor.
 • Matthew
  Zajímavá cesta domů, která se v knize vyskytuje jen náznakem a Rolandovo setkání s úhlavním badguyem značně pikantní? Druhou cestu k Temné věži si velmi užívám a doufám, že tady vyjde až do úplného konce... i když do konce... Ka je kolo a kolo se otáčí 😁
 • Matthew
  Znám předlohu a zbožňujuji, takže jsem byl zvědav na komiksové zpracování. Knihy totiž do filmů nenacpete a seriál by podle mě nebyl úplně pro každého. Je zajímavé vidět postavy v předloze jen naznačené, tal jak si je představil někdo jiný a vůbec nemám pocit, že by byla moje fantasie někým omezena.
  Kresba je dost tmavá, což skvěle pomáhá příběhu, protože tohle není žádný pozitivní příběh, ale dost hustá esence depky. Příběh je oproti knize dost zrychlený, což ve výsledku nevadí. To nejdůležitější je vykresleno skvěle a potencionálně může pokračovat v druhém díle. Roland je ještě mládě a hora mrtvých teprve klade své základy. Velmi pevné základy!

 • Matthew
  Tohle je jako vyvrcholeni Znovuzrozeni DC nebo je to takovy mezievent (v tom pripade, co je teda vyvrcholeni Znovuzrozeni) ? Po precteni to totiz pusobi spis jako epilog zivota Dr. Manhattana.
  A vzhledem k tomu, jak modry fraja na konci vyjmenovava budoucnost DC, vcetne ted uz zruseneho 5G, mi prijde to ted spise jako fake trailer na neco, co nebude :-D
  Jinak cteni nadmiru prijemne za mne.
 • Matthew
  Matthew12.7. 22:20U283
  Milo: asi u me spise prevlada nechapani toho srance ze vsechno co se dnes podpori na nejake dotacni strance je hned brane jako sberatelska edice a bu bu bu pokud to nevyjde.

  Jop knizku mam z hit hitu a vzhledem k tomu ze uz ji mam tak neslidim kde kolik ted stoji. Na me to pusobi jako kdybych sel do Alberta a nadaval jak si muzou dovoli mit sunku za 15 Kc kdyz ja ji minuly tyden koupil za 23 Kc.
  Ale ok kazdy ma svuj nazor.
 • Matthew
  Matthew11.7. 20:29U283
  Czeeri aneb jak ze sebe udelat moulu behem dvou prispevku....skoda ze ti pan Bakula vysvetlil proc maji ostatni knihkupci tu cenu takovou a makovou....skoda ze kazda kniha na hithitu je hned povazovana za investitci. Desim se toho co napises pani Travnickove na jeji Lymfom city kdyz si dovoli vytisknout vic knih nez ty si predstavujes.
 • Matthew
  Saša Niklíčková: Super!
  Víc takových reakcí. Překlady tady dostávají čočku často.
 • Matthew
  Matthew8.4. 09:02Odkaz rodu Blacků
  Norri: možná se pletu ale mám takové tušení, že při ohlašování edičáku Comicscentra bylo i řečeno, že na pokračování už se pracuje. Nebo bylo aspoň v zahraničí potvrzeno.
 • Matthew
  Matthew24.12.2020 18:48Batman: Bílý rytíř
  Nevíte proč Crew už tady nemá tak boží přebal jako u předchozích black labelu? U Batman zatracení i Harleen jsou úplně boží a posouvají zpracování knihy za mě o řád jinam.
 • Matthew
  louza: však není sama kniha a její obsah tou cestou? Samozřejmě s tím, že obsahuje i cíl a tím je závěr knihy. Tohle už doslovně napsal S. King na konci svého opusu Temná věž. Doslova tam nabádá čtenáře, ať poslední stránky nečte, protože nenaplní jeho očekávání budované po 7 knih (ač za mě je naplnil).
  To že pro komiks je důležitá, jak kresba tak i scénář je snad tady všem jasné.
  A pokud potrebuje Miller peníze za prodej jednotlivých výkresů neměl by zároveň i dbat na to, aby celková kniha měla pozitivní ohlas a díky tomu se obrazy lépe prodávaly?
 • Matthew
  Tak určitě to vyšlo hlavne k 5. vydání 300, spíš jako doplněk. Přece jen o kvalitě příběhu dost napověděli ohlasy ze zámoří. Mě by spíš zajímalo, jestli se Miller vážně zbláznil nebo zda je schopný dnes ještě splodit něco dobrého. Zas na druhou stranu mít tohle spolu s Terorem, jako takový bizár, kam až může genius spadnout může být lákavé.
 • Matthew
  Jaky je rozdil mezi limitkou a obyc verzi 2. vydani krome obalu a ceny?
 • Matthew
  Fimi - budu jedine rad! Ale ac tady dostavali hrdinove neustale na prdel a az na osvobozeni cyborga se jim nic do posledni casti nepovedlo, tak furt z toho na me salal klidek tim neustalym opakovanim, jak Batman vzdycky na neco prijde, jak Superman na posledni chvili prileti, jak Wonder woman s poslednim vzedmutim sil ustedri uder...proste to neustale utesovani, jak ze strany hlavnich hrdinu, tak jejich pomocnicku, ze to dobre dopadne, ten dojem ve me vyvolavalo.
  Podle posledniho ohlasovani ve Volejte reditelum to ve me vyvolalo dojem, ze by to Crew vsechno rada vydala. Byl tam i lehky nastim cesty, ktera by k tomu mela vest, aby i clovek, co necte vse v anglictine, pochopil o co jde.
 • Matthew
  Matthew16.10. 21:12Sběratelský klub
  Me dost prekvapilo, ze se WW Mrtva zeme, prodava letos nejhur z DC. To rovnitko: pouze pozitivni recenze = nizky prodej je vazne na palici ;-D
 • Matthew
  Matthew16.10. 21:08Sběratelský klub
  Dinik: vsichni podporovatele meli moznost si ty kousky Kaplana, ktere byly puvodne urcene pro pripadne reklamace, prednostne v poslednich asi 2 tydnech koupit. A prodava se to i za o neco vetsi cenu nez byla na hithitu. To ze nekdo proda 14 knizek, aby se nevaleli ve sklepe je opravdu hrdelni zlocin.
 • Matthew
  Matthew14.10. 08:59Pindárna
  Darker je rozdil, jestli to nekdo rekne v hospode nebo novinach a nebo na netu.
  V hospode a novinach vis naprosto presne, kdo to rekl a muzes s nim na dane tema vest debatu (dobre s novinama se blbe debatuje, ale proste vis, kdo je autorem)
  Kdezto net je semenistem anonymnich prispevku, kde si staci zalozit profil napr. se jmenem Pepik Inseminator a prakticky beztresne trolit diskuze a klamat lidi. Anonymita dokaze udelat z lidi pekny svine.
 • Matthew
  Matthew13.10. 22:21Pindárna
  Fry:
  Sakra neblbni nebo tě označí za levičáckou podržtašku :-D:-D
 • Matthew
  Matthew13.10. 09:39Pindárna
  Ja teda neznam dopodrobna historii Supermana, ale nikdo tu neprepisuje osobnost Clarka Kenta jen buduje novou postavu jeho syna. Ten at si uziva klidne s chobotnici.
  Horsi je to propaleni pribehu pred vydanim. Tady uz to smrdi zneuzivani teto "uslechtile" veci a dela to z toho spise takovou tu "divnost", kterou prece musite mit.
 • Matthew
  Matthew26.9. 22:41Sběratelský klub
  Co myslíte, vybere se na to 2. Bludiště? Sám jsem přispěl, ale moc tomu nevěřím. Zbývá jen 4 a půl dne.
 • Matthew
  Matthew23.9. 12:29Sběratelský klub
  Celkem me zarazilo, ze tu edicak crwe jen zasumel.
  Po Venomovi od Catese se tu volalo uz po jeho prvnich par cislech v US (nekde jsem i cetl, ze je to po Hulkovi nejlepsi soucasna serie od Marvelu)
  Snyderuv Black Mirror, se take pravidelne opakuje v pranich i vychvalovani.
  Sweet tooth, ten je jasný.
  Jen nevim, co si myslet o No justice a Hellbrazerovi.
  Black label je krom Zatraceni nadprůměrná serie, takze asi zkusim.
  Ale DC Metal me pribehem, tak namlsal, ze finale bylo strasnym zklamanim.
 • Matthew
  Matthew10.8. 09:05* Připomínky a návrhy
  Pridate tohle:
  https://www.lymfomcity.eu/
  ?
  Prisel mi uz v patek. Nejake info z tiraze verze exclusive mohu zaslat, kdyz mi reknete kam.
 • Matthew
  Matthew13.7. 20:59Sběratelský klub
  Nevite jak ted chodi ty Nanits od Epochy? Objednano i zaplaceno uz pres 14 dni a nic.
 • Matthew
  Matthew12.7. 22:10Nakupujeme venku
  Svym zpusobem popisujete Tardis
 • Matthew
  Matthew12.7. 10:40Pindárna
  Že je v Evropě spousta lepsich nároďáků bych úplně netvrdil. Anglický národak je naslapany a ta silena defenzivni taktika pomalu se 7 obranci vzesla jen z nejake statistiky kdy Southgate zjistil ze vyhravaji hlavne tymy s defenzivnim pojetim hry. Jinak to dopredu maji naslaple mozna lepe nez ostatni mancafty vzhledem k talentu a veku. Jen k tomu ty kluci nedostali prilezitost. Vzdyt Sancho(21 let), Rasford(23), Grealish(25), Bellingham(18) a Foden(21) dostali na sampionatu sotva cuchnout. Kdepak jeste tak na nasledujicich 8 let maji Anglani skvelych hracu dost a musi se nimi pocitat.
 • Matthew
  Matthew7.7. 09:39Filmový a hudební klub
  Milo_Harvey - a nebo tim spise bude
 • Matthew
  Matthew7.7. 09:38Nakupujeme venku
  Toe - prvni cast jsem mel na mysli. Diky!
 • Matthew
  Matthew6.7. 18:37Nakupujeme venku
  Chtel bych spaneslky mluvicimu kamaradovi poridit komiks v jeho rodnem jazyce. Je dobre i pro do spanelstiny prelozene komiksy vyuzit amazon nebo nejake jine stranky?
 • Matthew
  Matthew29.6. 11:59Nakupujeme venku
  Diky vsem za osvetu, evidentne mam jeste velke mezery
 • Matthew
  Matthew29.6. 09:56Pindárna
  Fimi tak rugby by vubec celym pristupem a "kodexem" chovani vuci sobe meli vsechny sporty brat jako vzor. Na hristi si zprelamou kazdou kost ale hned po zapiskani si podaji ruce a konec. Nejaka medaile nema vyznam a unfair play uz vubec nepripada v uvahu.
 • Matthew
  Matthew29.6. 09:41Nakupujeme venku
  Lenny co je prosim te magicky realismus? :-D
 • Matthew
  Matthew25.6. 07:37Pindárna
  SSP předpokládám že tím Bořilem si myslel Bořka "Flusance" Dočkala?!
  Bořil tam totiž hraje.
 • Matthew
  Matthew14.5. 22:42Nakupujeme venku
  Gmork - souhlas s TonyT, hlavně dokončovat série, co nejrychleji to jde.
  Jen tak mimo - jak je to se Ságou Valta? Tam kniha končí napůl otevřeně.
 • Matthew
  Matthew28.3. 00:09Filmový a hudební klub
  Tak mit Whedon možnost udělat svuj 4 hodinový sestřih, mohlo to dopadnout stejne :-D
  Jaki film je to urcite koukatelnejsi nez puvodni verze, ale ne o moc.
 • Matthew
  Matthew28.2. 00:01Pindárna
  Strojek na rovnani neni treba :-D
  Kniha sama to zvladne, staci jen zalozku pekne srovnat a pomalu zavrit. Ne vzdy se povede. Vetsinou se mi to trva tak 3 dny...jo jsem magor a nenavidim prelozeny snurkovy zalozky :-D :-D
 • Matthew
  Matthew15.2. 23:16Pindárna
  Co si myslíte o deskách knih v posledních letech? Mě úplně vytáčí, jak se pod přebal často schovává tvrdý kus papíru, který nevydrží bez odření ani jednu cestu batohem. Je vážně tak drahé udělat rovnou pevné barevné desky v lesku?
  Ideální je třeba vydání Lucifera. Ani mi nevadí, že je tam pod přebalem stejný obrázek.
 • Matthew
  Matthew9.2. 12:13* Připomínky a návrhy
  Neonomicon od Arga uz opravdu vysel tak jej muzete pridat :-D
  Klidne poslu data udaje o knize kdyby bylo treba uz ji mam doma.
 • Matthew
  Matthew12.1. 22:24Filmový a hudební klub
  Hey presne 80. leta pro ne znamenali, ze tam staci dat trochu sytejsi barv,, z rusaku udelat sovety a hotovo :-D Jako me uplne nesedla ani jednicka, ale rekl jsem si ok je to origin. Tohle bylo ale uplne mimo. Fajn chci tomu dat nejakou message, ale tak spatne, zdlouhave a hlavene nudne to snad NE!!!
 • Matthew
  Matthew12.1. 12:08Filmový a hudební klub
  Miluju DCEU! Kdyz uz to vypada na vlastovku, ze se na jejich filmy bude dat divat, tak dodaji bizar, jako WW84! Ten rok k tomu sedi, protoze to bylo osmdesatkove misty trapne a trikove odflaknite. To jak Gadotka vyskoci z auta a predbehne ho z hlavy asi uz nevymazu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
 • Matthew
  Matthew28.12.2020 22:48Slevy, výprodeje, bazary
  charvos: takze jsem si ho ted pral k Vanocum za 400 jako idiot? :-D
 • Matthew
  Matthew27.12.2020 23:22Slevy, výprodeje, bazary
  SSP: True story!
  Ted po letech, s novymi generacemi ctenaru komiksu, ale nastává otazka, jestli se nevyplati delat dotisky. Treba jen z duvodu, aby se zbytek vyprodal.
 • Matthew
  Matthew25.12.2020 22:27Pindárna
  Batman: Bily rytir, Harleen, Lucifer 11, Myty 2, Temna vez : Sestricky z Elurie a Bitva v Tullu, Bazinac 1, 3x dvojkniha z Preachettovi zemeplochy a vzhledem k tomu ze mam narozky tesne pred Vanoci tak i Krasna temnota a Zatmivacka. Letosni svatky lesy u darku pro mne zaplakaly ale ja mam radost jak svina a wishlist byl splnen na 100%
 • Matthew
  Matthew24.12.2020 10:10Slevy, výprodeje, bazary
  V tom pripade doufam ze to jednou nekdo vyda jako komplet🤣🤣🤣stan se zazrak saturnalii😀
 • Matthew
  Matthew17.12.2020 22:12Pindárna
  Fimi: jedina manga co ctu. Jo v postavach je problem. Spousta si jich je dost podobnych (asi dano i cernobilim vydanim) a obcas mi prislo, ze se tam vyskytli z niceho nic. Co se vyvolje tyce. Samozrejme by se dalo rict, ze tam je zame me je to jen zdani. Vzdy, kdyz ti prijde, ze se pribeh vydal bokem, tak se na konci te odbocky dozvis dalsi dilek skladacky pribehu a nakopne te to dal. Za me momentalne v ceskem vydani je zrejme veskere tajemno odhaleno a schyluje se k necemu opravdu velkemu. Ony tomu asi nasvedcuji i informace o tom, ze to bude v Japonsku koncit.
 • Matthew
  Matthew9.12.2020 23:34Pindárna
  Co rikate na tento vyber?

  http://wave.rozhlas.cz/komiksy-zazivaji-podobny-vzestup-jako-serialy-jake-jsou-nejlepsi-graficke-romany-8378813

  A vubec jaky by byl vas vyber za dekadu?
 • Matthew
  Matthew9.12.2020 23:32Filmový a hudební klub
  Karlito_69: on to jmeno na konci opravdu prozradi.
 • Matthew
  Matthew17.11.2020 00:44Pindárna
  Seneke: kdepak jen, tak často nekomunikuji, jelikož mé znalosti zdaleka nejsou tak široké, co se komiksu týká , jako vaše . Prijde mi, že co 3 - 4 měsíce se vždycky objeví nový rejpal a všechno to jede zase od začátku . Já jsem rád. Bavím se!
 • Matthew
  Matthew16.11.2020 07:43Pindárna
  Je to spatne. Pokud jste nekdy v poslednim stoleti komunikovali s lidmi, tak musite mit povedomi, jaka je to blbost. Jedine, ze prekladateli je 12 let. V tom pripade je to mozne, protoze ta generace plodi hrozny srance 😃
  A je bozi, jak tu nekdo za cenu dokazani vlastni pravdy plytva casem😁
 • Matthew
  Matthew24.10.2020 20:28Slevy, výprodeje, bazary
  Darker: vzhledem k tomu, ze mam ted na Andelu Megaknihy, tak uz na Ladvi nechodim, ale uz drive tam meli na to mnozstvi zakazek malo personalu. Jak pise SSP je mozne, ze se nekdo hodil marod. Pochybuji, ze by ovsem zavreli navzdy.
 • Matthew
  Matthew24.10.2020 20:04Slevy, výprodeje, bazary
  Darker: vzhledem k narizenim vlady kvuli cinsky chripce maji zavrejnou prodejnu, takze asi i stopli eshop at se jim to nehromadi. Vyskoci to jako oznameni na hlavni strance webu.
 • Matthew
  Matthew23.10.2020 14:35Sběratelský klub
  Zack: psali to na svem fb profilu.
  Darker: nebudu, ja si to chci jen precist, takze jsem si nepriplacel😉
 • Matthew
  Matthew23.10.2020 10:55Sběratelský klub
  Co říkáte na prodloužení možnosti si koupit knihu od Mighty boys? Za me se ta "exkluzivita" celkem vytrácí. Co je mi po tom, že to nekdo za měsíc nestihl.
 • Matthew
  Matthew1.10.2020 19:04Sběratelský klub
  Uplne nevim, jestli zrovna Medojed s tim, jak poslednich pul roku dela jen priblble zebricky, podle par pubosu na chatu, by byl pro tohle spravnou volbou.
  A to jsem mel to prevypravovani komiksu celkem rad v praci k obedu😃
 • Matthew
  Matthew22.9.2020 14:57Pindárna
  Galupus - diky za odpoved 😉 na me to z toho tak pusobilo. Od nekoho z vas tam padla i veta: Nekurvete trh. Nebo tak nejak.
  Jinak za me rozhovor super, mam rad, kdyz se o tehle vecech pro normalni lidi bavi lidsky👍
 • Matthew
  Matthew21.9.2020 21:39Pindárna
  Co se tyce Dobrovskeho, Luxoru a dalsich vetsich prodejen, tak to asi bude i hodne stat na jejich umisteni v obchodnich centrech. Jejichz nenazranost s pronajmy je dost brutalni. Nekde na to ty kramy vzit musi.
  Driv byl nejlevnejsi eshop levneucebnice.cz. Vydejnu meli na kolejich na jiznim meste a postupem casu se dostali pres chodov do Galaxie na Hajich a to uz ta cena byla nizka, ale ne nejnizsi. Pak se to prodalo Albatrosu a je z toho dnes Booktook s klasickymi cenami.
  Ony Megaknihy treba maji levny jen eshop, na prodejnach funguje klasicka cena.
 • Matthew
  Matthew21.9.2020 16:34Pindárna
  Mili_Harwey - tak zase, ze by nekoho agresivne hanili...jo rekli, ze to chteji udelat jinak a to ze jmenovali, ze ten to dela tak a ten tak to dle me urazka neni.
  Stejne hodnotit je muzeme, az ta knizka vyjde. Zatim se tu jen mlati prazna slama.
  Ale mohli by mi rict nebo moderator p. Vojta🤟, proc jsou ty levny knihkupci zly😁
  Chapu proc je zly Albatros po tom co provedli pri lockdownu, ale toto... 🤔
 • Matthew
  Matthew21.9.2020 14:06Pindárna
  Koukal jsem teď na rozhovor MB v Komiksovych novinach a je tam rejpnuti do Megaknih. Vyznelo to, ze jsou prakticky nepritelem trhu. Muzu zeptat proč?
  Ono tech knihkupectvi online, co takhle levne prodavaji je dost.
 • Matthew
  Matthew15.9.2020 08:02Pindárna
  Seneke: Díky
  Tak to nemusí být úplně na škodu ne?
  Třeba to vezmou úplně novým směrem... ikdyž po víc jak půl století tomu nevěřím 😅
 • Matthew
  Matthew14.9.2020 19:32Pindárna
  Jak to teď vypadá u DC?
 • Matthew
  Matthew7.9.2020 11:27Pindárna
  Argo podle vydaneho edicaku podzim/zima chysta Mooruv Neonomicon.
 • Matthew
  Matthew3.9.2020 16:55Filmový a hudební klub
  Darker: Trochu se zastanu tvůrců. Ono je to podle tehle knižní předlohy:
  http://www.cbdb.cz/kniha-219988-lovecraftova-zeme-lovecraft-country
  Takže ta tlačenka černochů není z jejich hlavy😉
 • Matthew
  Matthew9.7.2020 11:56Sběratelský klub
  Diky za info. Punkovejsi Lobo soulozici klokany... to si musim precist😂
  Ten nazev obhajuji slovni hrickou Pu(Ta)nk girl = Pu(Ta)nkerka. Asi ta myslenka nedojde skoro nikomu, ale upalovat je za to nebudu.
 • Matthew
  Matthew8.7.2020 15:44Sběratelský klub
  Argo ohlásilo v nejblížší době vydání Tank-girl. Máte někdo zkušenost, jak moc šílený to je?
 • Matthew
  Matthew16.6.2020 22:15Sběratelský klub
  Oni jsou dnes i finanční možnosti lidí někde jinde než byly před 10 lety. Vidím to i u sebe. Tenkrát jsem nastoupil čerstvě do práce za mrzký peníz a byl hlavně rád, že už nemusím každý týden čekat, jaké brigády vypíše agentura na další týden. Ale dodnes si pamatuji jak ohlásili Kurva velký Sin city a já věděl, že prostě 2 500 Kč za komiks vyhodit nemůžu a dodnes mě to mrzí. Dnes? Po 9 letech ve stejné práci jsem finančně úplně jinde a neměl bych problém si to jednou za čas koupit.
  A i ty nakladatelství se posunuly. Vždyť Argo vydalo Providence v nádherným formátu a provedení (jasně, vím o chybějících bublinách). A to je vlastně také omnibus. Takže ať je dělají dál a klidně na startovači nebo předprodejem jako CC. Prostě to buď vyjde nebo ne a je jen na lidech, jestli po tom půjdou.
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 170 (cca 80648 Kč)
Mám: 174 (cca 84264 Kč)
Chci: 1 (cca 349 Kč)
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0