Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Sága Temná věž fascinuje čtenáře už víc než tři desetiletí. Nyní se zcela poprvé objevují příběhy z raného období života Rolanda Deschaina, protože jedna z největších literárnich postav získává na stránkách komiksu nový život.

Panství Gilead podlehlo vojskům zlého Johna Farsona a pistolníci jsou pobiti v bitvě na kopci Jericho. Ale jeden pistolník vstane z popela: Roland Deschain. Když Deschainovo bezvládné tělo házejí na pohřební hranici... není ještě mrtvý. Roland unikne a jako poslední z pistolníků se vydá hledat tajemnou Temnou věž - jediné místo, kde může napravit to, co se děje v jeho světě vychýleném z řádu. Cestou bude Roland bojovat s Ne-lidmi, Pomalými mutanty a dalšími, přičemž stále sleduje Muže v černém, čaroděje, který je klíčem k tomu, aby Roland Temnou věž nalezl.

Obsahuje sešity série The Dark Tower: The Gunslinger: The Journey Begins #1-5 (květen 2010 - září 2010)

Scénář
Peter David, Robin Furth
Kresba
Sean Phillips
Ink
Sean Phillips
Lettering
Josef Ládek
Barvy
Richard Isanove
Překlad
Linda Bartošková
Redakce
Filip Gotfrid, Boris Hokr
Obálka
Richard Isanove, Sean Phillips
Námět
Stephen King
Žánry
dobrodružný, fantasy
ISBN/ISSN
978-80-7449-609-7 (Crew)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
171 x 259 mm
Tisk
barevný
Váha
576 g
Stran
136
Cena
349 Kč
Originál
The Dark Tower: The Gunslinger #01: The Journey Begins (Marvel Comics, 2011)
 • Spacecore
  Příběh se nám mění a to je dobře, je to úplně jiný typ vyprávění než předchozí osudová cesta ke tragédii. Ovšem se tu ubralo na naléhavosti a nevím, jestli to je dobře. Všech doposud vydaných šest komiksů ve mě probudili zvědavost nebo chuť si přečíst přímo Kingovu Temnou věž, ale další díly série asi vyhledávat nebudu.
 • karl173
  Není to tak dobré, jako předchozí díly, ale i tak mě to bavilo. Kresba není tak epická jako dřív, ale stále baví. Horší je to s příběhem. Ten je spíše povídkový a odkrývá nám hlavně minulost a to co se dělo po bitvě. Zároveň kniha zatím jen nastiňuje kam se zhruba bude série ubírat. A jelikož jsem nečetl knižní předlohu, tak si musím počkat na další díl, abych zjistil co se vlastně bude dít dál. Cesta je totiž naprosto vyklizená. 70%
 • George Walker Bush
  Bohužel i tato komiksová série začíná mít pro mě značně klesající tendence v kvalitě. Předlohu neznám, ale cosi mi říká, že když si scénáristé nyní cucají děj z prstu, není to tak dobré jako Kingovo dílo. Atmosféra, která byla vždy výborná, začíná ustupovat nepříliš dobře vymyšlenému scénáři a podivným postavám.

  Celkový dojem: 60%
 • cyboy
  S touhle serii mam cim dal vetsi problem. Libilo se mi to vic, nez predchozi serie, ale ani tak to knizni verzi nesaha ani po kotniky.
  60%
31551