• sedw
  Tady tady se dostavilo zklamání. Přijde mi, že autor většinu nápadů a zápletek tak trochu zahodil a vše se opět proměnilo v "epickou" vesmírnou bitvu, což je něco, co mě na superhrdinských komiksech dokáže vždy zklamat. Škoda, série se jevila jako zajímavý nový pohled na X-meny, ale nakonec jako celek zklamala.
 • sedw
  Pořád se drží kvalita předchozích dílů, tento nabízí zajímavý pohled do duše jednotlivých X-menů Zábavné čtení, i když nadšení z prvního dílu se nekoná.
 • sedw
  sedw21.5. 20:39Nervy
  Horší, než předchozí díly, ale pořád velmi příjemné čtení, které pobaví i dospělé. Tématem mě míjelo, ale i tak pobavilo. Slabší 4*.
 • sedw
  sedw21.5. 20:37Doomboy
  Uff, tak toto bylo zklamání. Plytký a nezajímavý příběh s kresbou, která mi většinu času spíše vadila. Hodně jsem se, jakožto fanoušek metalu, na příběh těšil, ale zklamání bylo opravdu velké.
 • sedw
  sedw21.5. 20:28Krásná temnota
  Upřímně, přímo po přečtení jsem úplně přesně nevěděl, co si o komiksu myslet. Byl hezky namalovaný, přečetl jsem ho na jeden zátah, celou dobu jsem se bavil, ale moje dojmy byly dost rozporuplné. Potom, co se mi ale po pár dnech rozležel musím říct, že šlo opravdu o parádní a unikátní zážitek a jde o komiks, který si určitě ještě přečtu.
 • sedw
  O něco slabší, než první díl, ale i tak jsem se hodně bavil. Záporák, i když mě trochu zklamal, byl opravdu originální a nečekaný, ale co mě na této sérii opravdu baví, jsou postavy a jejich vývoj. Těším se na další dva díly.
 • sedw
  Konec série, která za mě měla tak akorát délku, myslím, že čtvrté album už by mohlo být na škodu. Takto jsem se po celé tři díly bavil a závěr přišel v příjemném tempu. Určitě by se v tomto světě dal vystavit několikadílný epos ve stylu Ekho, ale nevím, jestli by mě to ještě bavilo. Tyto tři díly mě ale bavily víc, než jsem vůbec čekal.
 • sedw
  Za mě mírně lepší, než první díl. Zajímavé zvraty, parádní Mygatule, drsné bitvy... Velmi příjemné čtení, když si chcete cca 30 minut odpočinout a neřešit složité zápletky a komplikované děje.
 • sedw
  Původně jsem neměl v plánu kupovat, protože popisy ani hodnocením mě moc nezaujalo, ale když jsem našel všechna alba v Levných knihách po 39 Kč za kus, tak jsem zkusil. A jsem moc rád, protože jde o velmi příjemný fantasy příběh, který má spád a ničím se nezdržuje. Na kresbu jsem u evropských komiksů zvyklý lepší, ale svému účelu posloužila.
 • sedw
  sedw14.4. 15:02Vincent
  Koupil jsem vlastně jen proto, že bylo v Levných knihách za pár korun. A za tyto peníze příjemné počtení, ale nic, za co bych chtěl dát plnou cenu, nebo k čemu bych se chtěl znovu vrátit. Kresba byla příjemná, dějově však velmi zkratkovité.
 • sedw
  sedw14.4. 14:57Mrtvej svět
  Abych byl upřímný, po reakcích, které jsem v průběhu let posbíral, jsem čekal naprosto unikátní a přelomové dílo. Nakonec jsem dostal "jen" velmi příjemný příběh, které zkoumá krátké období v životě dvou kamarádek. Velmi civilní a vlastně poměrně obyčejný příběh, se kterým se ale může čtenář ztotožnit.
 • sedw
  Ani pár týdnů po přečtení vlastně nevím, jestli jsem konec plně pochopil, ale vím, že mě prostě tento díl bavil. Už jsem přestával věřit a doufat, že Carey všechny linky dokáže uzavřít, ale nezklamal a všechny mé obavy rozptýlil. Takto si představuji parádní závěr série.
 • sedw
  Musím souhlasit, že tento díl je opravdu nejslabší z celé série. Příběhově podstatě zbytečné zdržení před finále, pořád to ale nebyla žádná tragédie a šlo o příjemný průměr.
 • sedw
  Baví mě Mýty, baví mě Mezi řádky a bavilo mě i toto. Je pravda, že série by se bez tohoto příběhu v klidu obešla, ale na druhou stranu by byla o zábavný díl kratší. Líbilo se mi, jak se autorům povedlo obě série propojit tak, že to i v příběhové linii Mezi řádky dávalo smlys.
 • sedw
  sedw14.4. 14:46Bůh krys
  Hodně jsem se na tento komiks těšil, očekával jsem nadprůměrné dílo, ale ve výsledku jsem byl poměrně zklamaný. Za mě čistý průměr, nepříliš zajímavý příběh a velmi nesympatické postavy. Jedno přečtení bohatě stačilo.
 • sedw
  Opět návrat do top formy. Bavily mě obě linky, jak linka z reálného světa, tak z podsvětí. Dochází opět k několika odhalením a zvratům, zároveň se konečně propojují linky, které byly od počátku vedeny samostatně. A nevím, čím to je, ale tento díl mi zároveň přišel zatím jako nejlépe kreslený ze všech.
 • sedw
  Po předchozím díle dochází k mírnému zklidnění a začíná se odvíjet druhá polovina příběhu a tedy nová linka. Objevují se nové postavy, a ne všechny jsou mi tak sympatické, jak jsem byl u tohoto komiksu zvyklý. I tak jsem se ale bavil a konec navnadil na další události.
 • sedw
  Prozatím nejlepší díl, bavilo mě na něm všechno, jak příběh z přítomnosti, tak nahlédnutí do minulosti. Velké zvraty, velká odhalení, napětí od začátku do konce. Nemám co vytknout.
 • sedw
  Návrat do top formy, i když tentokrát je to dáno i tím, že v komiksech mám opravdu velmi rád příběhy z minulosti, což byl přesně tento případ. Navíc přijde i na několik poměrně zásadních odhalení, takže plná spokojenost.
 • sedw
  Po předchozím díle, který byl za mě zatím nejlepší přichází naopak prozatím nejhorší. I tak jde ale o nadprůměrný díl, který ale bohužel trošku pošlapuje na místě. Propojení s bílou velrybou mě ale velmi bavilo z pohledu originálního nápadu.
 • sedw
  Díl, ve kterém začíná docházet k prvním zásadním zvratům a který mě opravdu bavil od začátku do konce. Tato série mě baví stále více.
 • sedw
  Druhý díl a hned na plný počet. Příběh je napínavý, parádně kreslený, ale hlavně zábavný. Propojení světa Mezi řádky s jinými knihami a příběhy je opravdu parádně zvládnuté a nemůžu se dočkat, jak se vše bude vyvíjet.
 • sedw
  Velmi zábavné čtení, u kterého je ale velmi poznat, že jde o rozjezd a čtenář se tedy v podstatě nic nedozví, jen mu po přečtení zůstane spousta otázek. Je to ale tak zábavné a originální, že to vůbec nevadí, protože člověk prostě chce číst dál.
 • sedw
  Tady obrovský propad, jak v příběhu, tak v kresbě. Za mě nudný a nezajímavý, dočetl jsem hlavně proto, protože jsem chtěl vědět, jak vše dopadne, konec byl ale tak rychlý, že kolem mě prosvištěl a nic ve mě nezanechal.
 • sedw
  Trochu slabší, než předchozí díl, ale pořád jsem se dobře bavil, koupací scény mě nijak neurážely a i když tempo bylo trochu pomalejší, nebylo to nic dramatického.
 • sedw
  První díl mě bavil a tento v jeho stopách pokračuje. Zábavný a hezky nakreslený příběh.
 • sedw
  Příjemný nadprůměr, tak 3,5*, ale jelikož mám Constatina v oblibě, přiklonil jsem se ke 4. Příběh, který není nijak složitý, ale který velmi odsýpá, kresba je velmi příjemná. Za mě spokojenost.
 • sedw
  sedw31.12.2023 19:59Klece
  Poměrně rozporuplné pocity. I když byl komiks pomalý, a v podstatě se v něm nic zásadního nedělo, tak první polovinu mě hodně bavil. Zajímaly mě postavy, byly dobře psané dialogy i monology a vše tak nějak dávalo smysl. Za vrchol považuji sešit s monologem paní Smýčivé. Od dílu, kde jako hlavní "postava" vystupovala kočka však došlo k propadu kvality a já se začal v komiksu hodně ztrácet a až na výjimku v podobě příběhu o králi jsem dočetl s tím, že na konci bude něco wow, něco, co dá celému příběhu smysl... ale to se bohužel nestalo. Kresba mě nebavila, ale ke komiksu tak nějak seděla, takže mi ani nevadila. Jsem rád, že jsem si toto dílo přečetl, ale nakonec převážilo zklamání.
 • sedw
  Povídky z Hellboyversa mě vždy bavily a ani tady to nebylo jinak. Povídky mě bavily všechny jak po stránce scénáře, tak kresebně. Spokojenost.
 • sedw
  Druhý díl pro mě byl po všech stránkách lepší, než první. I když zde není zjevná dějová návaznost na první díl, zážitku to neubírá, stejně jako mu neubírá poměrně plochá osobnost Humra, která se pravděpodobně příliš neposune ani v dalších dílech. Kresba lepší, než v prvním díle, velmi mě bavila.
 • sedw
  Velmi zábavný první díl, člověk nesmí čekat nějaké hlubší myšlenky nebo sofistikovaný děj, ale především zábavu, a to poměrně akční. Kresba velmi dobře seděla.
 • sedw
  sedw27.12.2023 23:52Vánoční říše
  Joe Hill mě baví (s výjimkou pláště, který mě zklamal) a jinak tomu nebylo ani tady. Trošku zklamáním pro mě byl ale hlavní příběh, kterému sice nechyběla představivost a zajímavý svět, ale děj jako takový byl poměrně klasický. Zato plný počet zaslouží prolog a epilog, ty byly naprosto super. Takže zasloužené 4*, na kterých velký díl nese i kresba, která krásně celý svět vykreslila.
 • sedw
  sedw27.12.2023 23:50Sledgehammer 44
  Příjemný příběh z Hellboyova universa, přímočařejší a méně mystický, než je zvykem, ale nevadilo mi to. První část mě bavila více, druhá už mi přišla, že ztrácí dech, s ohledem na to, že šlo o jednu knihu, to nevadilo a nudit jsem se nezačal. Slabší 4 hvězdy.
 • sedw
  sedw17.12.2023 20:52Dracula
  Příjemné a velmi dobře nakreslené převyprávění slavného hororového příběhu. Bavilo.
 • sedw
  sedw17.12.2023 17:55ZERO #04: Kdo ohněm
  Tady škoda slov, nepochopil jsem, dočetl jsem, protože nerad nechávám komiksy nedočtené.
 • sedw
  sedw17.12.2023 17:54ZERO #03: Vlčí něha
  Pokračuje úpadek komiksu, který se po prvním díle jevil velice nadějně. Samá akce, bez hlubšího smyslu.
 • sedw
  sedw1.12.2023 15:00Bludiště
  Mám Lemira hodně rád a hodně jsem se na tento příběh těšil. Čekal jsem opět emocemi nabitý komiks, který člověka zasáhne u srdce, ale bohužel jsem ho nedostal. Je to asi i tím, že nejsem cílovka, ale příběh mi přišel na jednu stranu velmi jednoduchý, na druhou stranu těžkopádně napsaný. Zatím pro ně nejhorší Lemire.
 • sedw
  sedw1.12.2023 14:56Punisher MAX #04: Bez domova
  Run od Aarona hodnocený jako celek, protože jinak to s ohledem na ucelenost nejde. Jednoznačně nejlepší Punisher (což nijak nesnižuje kvality Punishera od Ennise, který je také naprosto parádní). Aaron nám naservíroval uzavřený, ne zbytečně dlouhý příběh, který měl akci, napětí a koňskou dávku emocí. Dillonova kresba není realistická, ale k příběhu, jak ho napsal Aaron, naprosto parádně seděla a nedovedu si představit, že by ho kreslil někdo jiný. Jeden z nejlepších komiksů, který si u nás můžete přečíst.
 • sedw
  sedw1.12.2023 14:56Punisher MAX #03: Frank
  Run od Aarona hodnocený jako celek, protože jinak to s ohledem na ucelenost nejde. Jednoznačně nejlepší Punisher (což nijak nesnižuje kvality Punishera od Ennise, který je také naprosto parádní). Aaron nám naservíroval uzavřený, ne zbytečně dlouhý příběh, který měl akci, napětí a koňskou dávku emocí. Dillonova kresba není realistická, ale k příběhu, jak ho napsal Aaron, naprosto parádně seděla a nedovedu si představit, že by ho kreslil někdo jiný. Jeden z nejlepších komiksů, který si u nás můžete přečíst.
 • sedw
  sedw1.12.2023 14:55Punisher MAX #02: Bullseye
  Run od Aarona hodnocený jako celek, protože jinak to s ohledem na ucelenost nejde. Jednoznačně nejlepší Punisher (což nijak nesnižuje kvality Punishera od Ennise, který je také naprosto parádní). Aaron nám naservíroval uzavřený, ne zbytečně dlouhý příběh, který měl akci, napětí a koňskou dávku emocí. Dillonova kresba není realistická, ale k příběhu, jak ho napsal Aaron, naprosto parádně seděla a nedovedu si představit, že by ho kreslil někdo jiný. Jeden z nejlepších komiksů, který si u nás můžete přečíst.
 • sedw
  sedw1.12.2023 14:55Punisher MAX #01: Kingpin
  Run od Aarona hodnocený jako celek, protože jinak to s ohledem na ucelenost nejde. Jednoznačně nejlepší Punisher (což nijak nesnižuje kvality Punishera od Ennise, který je také naprosto parádní). Aaron nám naservíroval uzavřený, ne zbytečně dlouhý příběh, který měl akci, napětí a koňskou dávku emocí. Dillonova kresba není realistická, ale k příběhu, jak ho napsal Aaron, naprosto parádně seděla a nedovedu si představit, že by ho kreslil někdo jiný. Jeden z nejlepších komiksů, který si u nás můžete přečíst.
 • sedw
  Komiks jsem dočetl asi před měsícem, ale pořád jsem s hodnocením otálel, protože jsem čekal, že se mi dojmy rozleží a pochopím to, co mi při čtení unikalo. Ale bohužel se nestalo a já si říkám, že mi asi nic neuniklo, ale že šlo jen o velmi průměrný komiks, který se tvářil jako něco více. Začátek byl zajímavý, svět byl poměrně originální a bavilo mě ho poznávat, ale pak se to začalo kazit a celé se to rozplizlo do "divnopříběhu", nevím, jak jinak to nazvat. Kresba byla fajn. nejsem z ní tak nadšený, jako kolegové níže, ale rozhodně byla lepší, než příběh. Takže ve výsledku poměrně zklamání.
 • sedw
  sedw19.11.2023 15:26Texaský Jack
  Mírně slabší, než Sykes, ale pořád parádní čtení. Bohužel hlavní postava mě tentokrát místy až vadila. Ne, že by Jack byl napsaný špatně, možná (pravděpodobně) to byl i záměr, ale mně příliš nesedl. Po ostatních stránkách ale opět super western, který se četl skoro sám.
 • sedw
  sedw19.11.2023 15:24Sykes
  Filmové westerny mě vždy bavily a o to více mě mrzelo, že v komiksech u nás moč časté nebyly. S Vybíralem se to však zásadně změnilo a přináší nám další příběh, kterému nemám co vytknout. Atmosféra divokého západu sálá z každé stránky a přečetl jsem jedním dechem. Pecka.
 • sedw
  sedw19.11.2023 15:22Košík plný hlav
  Naprostá spokojenost. Příběh, který parádně odsýpal, ale nebyla to jen bezduchá vyvražďovačka, ale byl zde i super nápad. Kresba k typu příběhu a atmosféře seděla, takže naprostá spokojenost.
 • sedw
  sedw4.11.2023 23:48Lucky Luke: Koleje v prérii
  Četl jsem všechny Lucky Luky, kteří u nás vyšli před tím, než se do vydávání pustila Crew a tento bohužel patří mezi ty horší. Dostal jsem sice přesně to, co jsem očekával, ale hlavní příběh bohužel nebyl tak nosný, jak v jiných případech a i vtipných nebo zapamatovatelných situací zde bylo méně, než jsem byl zvyklý.
 • sedw
  Sacca mám opravdu rád a toto dílo mělo všechno, co mě na něm baví. Jen na můj vkus bylo trošku moc natahované. Na začátku jsem byl rád, že je kniha tak objemná, ale na konci čtení jsem si říkal, že mírné zkrácení by nebylo na škodu. Jinak příběhově velmi silné a poučné.
 • sedw
  sedw8.10.2023 13:05Siegfried
  Na komiks jsem se poměrně dost těšil, Wágnerův Prsten Nibelungů se kolem mě pořád "ochomýtal", ale vlastně jsem ho nikdy opravdu neznal. Těšil jsem se tedy na toto ztvárnění, u kterého jsem očekával přístupné přiblížení celého příběhu. A v tomto jsem se spletl, jelikož jako člověk, který příběh v podstatě nezná, jsem se téměř 3/4 komiksu ztrácel. I tak to sice nebylo špatné čtení, hodně pomáhala hlavně kresba, ale ve výsledku u mě převládlo zklamání. Hodnotím jako průměr, asi už znovu číst nebudu.
 • sedw
  Tady to pro mě bylo s hodnocením trochu složitější. I když jsem totiž většinu času vlastně nechápal, co čtu a příběh byl opravdu těžko stravitelný, celou dobu jsem se zároveň dobře bavil. Líbil se mi svět, ve kterém se komiks odehrává, bavily mě postavy, líbila se mi kresba. A i když to na konci skoro všechno krásně zapadlo, tak je fakt, že některé linky vyzněly do ztracena (nebo aspoň já jsem jejich význam nepochopil). Takže toto byl jeden z komiksů, kde i přes poměrně složitý děj, který začal dávat smysl až na konci, byla cesta lepší, než cíl. I přes tyto drobné výtky ale komiks mohu jen doporučit, je ale potřeba ho číst bez větších pauz, jinak některé věci člověku vypadnou.
 • sedw
  sedw8.10.2023 12:42Conquistador #3, 4
  Hodnocení za obě knihy: Upřímně nerozumím nízkému hodnocení tohoto komiksu, protože šlo o super žánrovku, ještě navíc zasazenou do netradičních kulis. Příběh byl poměrně přímočarý, srozumitelný, tak akorát akční a celý komiks byl navíc krásně kreslený. Nejedná se o žádné přelomové dílo, ale pobavilo a přesně proto jsem tento komiks kupoval.
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 611 (cca 250810 Kč)
Mám: 757 (cca 282162 Kč)
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 22 (cca 10843 Kč)
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0