• faster86
  Co si budem, šel jsem do toho kvůli kresbě (nebo malbě) ta je úžasná. Od příběhu jsem si nic nesliboval, ale musím uznat že i Skarab i Western jsou super, není to nijak natahované (i když u skaraba mi vyprávění u soudu přišlo chvílema zbytečné a nevěděl jsem proč se to vlastně děje ale na konci pochopíte že je tam všechno potřeba) , s dobrýma koncama. Co se týče MDEKu tak rozhodně nadprůměrné dílo.
 • faster86
  Je to taková příjemná blbůstka. Některé vtipy a Kirkmanovi nápady jsou tu dobré a promyšlené, samotný děj je nic neříkající... je tu klasické superhrdinské "spojíme síly a porazíme všechno a všechny". Pokud si chcete vzít něco na půlhodinu až hodinu na odreagování tak proč ne. Z kompletů celkově je to jedna z těch lepších věcí.
 • faster86
  faster8630.1. 09:38Thorgal #24-29: Barbar
  Nevím jestli je to mým věkem, věkem autora, nebo jsem měl prostě jen správnou thorgalovskou náladu, ale v této knize se sešli, pokud ne nejlepší, tak jedny z nejlepších dílů thorgala. Všechny díly až asi na Království pod pískem, jsou hodně nadprůměrné.

  Doufám že Albatros půjde do sebe a vydají jak zpětně všechny díly ať je máme pěkně pohromadě ve velkém, a dá nám aspoň ochutnat ty novější věci které už teda nepsal Van Hamme.
 • faster86
  faster8623.1. 00:38Rorschach (paperback)
  Po přečtení první asi půlky jsem se chtěl rozplívat jak je to dobré jako Brubakerovi noirovky, pak jsem se dostal do půlky kde se začal motat Frank Miller a to me trošku naštvalo. Pak jedeme zase dál a zase se to blíží Brubakerovi a pak přijde zakončení u kterého nějak nevím jestli mě uspokojilo. Co se té knížce nemůže upřít je způsob jak pracuje s komiksem jako médiem, to je fakt super stejně tak kresba a barvy. Ale bacha není to o Rorschachovi běhajícím po střechách a předčítáním ze svého deníku. Vlastně to na celé watchmeny jen lehce pomrkává.
 • faster86
  faster8617.1. 00:19JLA: Svoboda a spravedlnost
  je to superhrdinský komiks a ještě k tomu týmovka, takže scénář stojí za prd i když se to snaží jít na hlubokou, zamyšlenou notu. Ale kvůli scénaři to nevzniklo, je to krásný dílo, když je na celé stránce Aquaman na velrybě, nebo když Superman sestupuje z nebe s pochodní v ruce, to je těžce kulervoucí. Pokud ale nemáte rádi Rosse tak ruce pryč.
 • faster86
  faster8615.1. 10:46Aldebaran (paperback)
  Je to takový lepší ábíčkovský příběh s nádechem Cesty do pravěku. Jako což o to, on Leo má dobře vymyšlenou faunu i flóru a příběh taky není špatný, ale že by mě to nějak nadchlo a potřeboval bych číst další knížky z tohoto světa, to zas ne.
 • faster86
  faster8614.1. 20:36Země potomků
  Je to nejlepší komiks co trystero zatim vydalo, je ale potřeba si uvědomit že jde o jednookého krále mezi slepýma. Epizodní příběh mladých bratrů z relativně čerstvého postapa. Asi bych to označil jako dobré, ale není to tak dobré abych za to vyvalil 899 ani 700 na hithit kampani.
 • faster86
  Tvůrčí dvojice u které jdete téměř na jistotu. Milostný dopis Petera ke Gwen, skvěle to pasuje do děje kde se mihne spousta záporáků.
 • faster86
  No tak i v MDEKu se najde nějaký ten klenot. Oba dva příběhy jsou kvalitativně na stejné (vysoké) úrovni. Vypravěčsky se mi asi o trochu víc líbí Tulipánek, ale Rypák má vinetouova děda. Takže jaou super oba dva.
 • faster86
  faster866.1. 00:27Tomb Raider Archivy S.3
  Tomb raider vytáhnete, když chcete číst něco co vás nepřekvapí a kdy dostanete přesně to co chcete - béčkové quilty pleasure. Spousta jedno, či dvou sešitových příběhů kdy v půlce knihy už vlastbě nevíte co bylo na začátku. Na můj vkus málo plavkových scén.
 • faster86
  faster864.1. 08:43Jágr, legenda
  Hezký životopis mapující Jágrovu kariéru od žáků po konec v Pittsburgu. Pro komiksového fanouška je tu fajn, že každý zámořský tým je kreslený podle svého maskota, pro fanouška hokeje popřípadě hobby hokejistu jak jsem já je to prostě must have.
 • faster86
  Z crve si kdysi pamatuju, že jsem Slaina četl a celkem mě to bavilo, no asi už jsem z toho vyrostl. První půlka mě nebavila vůbec a díky barvám tmavým jak ve finále her o trůny sem viděl hovno. Druhá půlka mě bavila o něco víc a to vlastně jen díky zapojení vikingů. Mět 16 a číst to pod lavicí ve škole byl bych z toho nadšený víc. Teď mě spíš Millsovo nadávání na křesťanství a trapné rádoby vtípky toho skřeta unavovali a otravovali.
 • faster86
  faster8631.12.2022 00:28Incal (paperback)
  Moebiova kresba jde bokem mě a s Jodem to mám na divoko- Borgia nenadchne, neurazí, Kasta je super a Bouncer je super sračka. Incal je zmatený, škaredě letterovaný blábol který od pouhé jedné hvězdy dělí celkem dobré první dvě kapitoly. Nejlíp to popíšu když řeknu že se mě partnerka asi v půlce zeptala co čtu a o čem to je a já nebyl schopný říct víc než "Já vlastně nevím co se tam děje." Prej to je nejzásadnější evropské dílo, asi su málo meta, nevidím to v tom.
 • faster86
  faster8629.12.2022 01:31Paper Girls, kniha třetí
  Další a další cestování časem, když se oprostíte od toho že jde o 12ti leté holky (protože mě fakt nepřesvědčíte o tom, že by se ve většině příladů zachovali tak jak se chovají) tak je to super a Vaughan i konec velmi pěkně ukočíroval. Co se týče celé série, tak jsem byl ze začátku skeptický, ale je to super a nemůžu jinak než doporučit.
 • faster86
  faster8629.12.2022 01:24Konec civilizace - Brave New World
  Další vize budoucnosti, na to že je předloha psaná v roce 1923 tak musím uznat, že nějaké myšlenky se až nepříjemně potkaly se současnou realitou... Nicméně, začátek s popisem jak svět funguje je ok, ten prostředek se střetem nového a starého je asi taky ok, pak můj zájem nějak opadl. Komiks ve mě nic nezanechal (za měsíc nebudu vědět co jsem četl) ale špatné to není.
 • faster86
  faster8625.12.2022 11:36Naposled
  Ono už tu bylo asi všechno řečeno, můžete v komiksu najít jak smysl života, tak vám může přijít že jde o nic neříkající blábol. S komiksovou formou se tu pracuje dobře (rozdělení panelu na dva, čímž dosáhne autor zpomalení času a zároveň navodí tíživost situace když se poprvé potká Nitnit s expřítelem je super). Každopádně po dočtení ve mě nezůstala žádná emoce která by stála za zmínku, nic proč bych na dílo nadával nebo ho chválil. Jako zbytek věcí od trystera a Meanderu se to hodí do pražské hipsterské kavárny kam si zajdete na brunch v podobě předraženého vejce Benedikt, ke kávě vám přinesou eco bio raw vegan cokoladový brownie a ve stínu jilmu si budete pod natupírovabý knír mumlat jak čtete dílo, které ukazuje surovou nevyhnutelnost bytí.
 • faster86
  faster8624.12.2022 00:40Balada pro Sofii
  Ke koupi mě přemluvila ukázka z katalogu edičáku cc. Hudbě nerozumím ani za mák, tak jsem měl lehce obavy, ale ...... je to boží. Tím jak všechno krásně zapadá, plynulost čtení, kresba, barvy všechno je to v krásné symbióze. Velká pecka.
 • faster86
  faster8622.12.2022 23:18Neviditelné království
  Eisner za barvu - proti tomu nic nemám, ale Eisner za nejlepší novou sérii... to fakt NE. Příběh lásky, která si najde cestu skrze překážky. A to je problém protože v tomto bodě jsem se nachytal, čekal jsem sci-fi se zajímavým námětem a dostal jsem nesourodý blábol plný scénaristyckých děr. Zadání asi znělo jasně: finančně úspěšné dílo se šancí na Eisnera. Co k tomu potřebujeme: situaci ze současnosti, multipohlavní lásku, nějakou akci, happyend, prázdné hesla. Tohle všechno dáte dohromady a dostanete guláš který na sílu sníte, ale chutě tam k sobě neladí a chvílemi máte pocit, že jíte vzduch. Ale zase je fajn, že CC se rozhodlo, po Buffy, vydat něco pro náctileté dívky.
 • faster86
  faster8619.12.2022 10:11Sweet Tooth - Mlsoun #03
  Hostující kreslíř, rozuzlení zápletky, pohled do budoucnosti, pohled do minulosti, rozhovor s autorem, to všechno je v poslední knize Sweet tootha. Moc se mi líbí jak Lemire ukočíroval konec, jeden z nej zakončení série co jsem četl. Jako velké plus se mu musí nechat, že jsem až do konce nevěděl jak všechno skončí.
 • faster86
  faster8610.12.2022 10:54Mrtvej svět
  Přátelství jsou pomijivá? nebo co sem si z toho měl vzít? Autorovi se musí nechat, že pokud chtěl mít hlavní postavu příběhu naprostou píču tak se mu to skvěle povedlo. Jde o náhled do života holky, která měla skončit otcovi v kapesníčku. Naprosto nezajímavé, otravné a místy předvídatelné. No, takže první nahlédnutí trysteru na dvorek skončit naprostou katastrofou.
 • faster86
  faster869.12.2022 09:49Punisher: Četa
  Mám rád Ennise, mám rád Punishera a mám rád Punishera od Ennise... Tady je komplet děj z vjietnamské války, Ennis je známý tím, že má rád válečné témata a zbraně takže by měl být ve svém živlu. Před otevřením sem si byl jistý že to budou 4 hvězdy, ale nějak jsem se do příběhu nemohl ponořit, bylo mi tak nějak jedno jak celá četa ve vietnamské džungli dopadne, párkrát jsem se ztratil na kterou postavu se tam volá. Bolí mě to u srdíčka, ale musím dát nižší hodnocení než sem si myslel že dám.
 • faster86
  faster867.12.2022 09:45Místo činu
  Brubaker opět nezklamal, stejná kvalita jen v menším vydání. Pokud chcete někomu představit Brubakera tak klidně tímhle, je to stejně kvalitní jak větší věci (Criminal, Velvet) a je to za chvilku přečtené. Vyborná věc.
 • faster86
  faster864.12.2022 00:23Hellboy: Kosti obrů
  Mám rád Hellboye, mám rád severskou mytologii. Takže pro mě super namíchaná jednohubka.
 • faster86
  faster863.12.2022 10:00Dopis 44 (sběratelská varianta)
  Tentokrát to zkusím vzít postupně po řekněme +/- paperbacích.

  1-6: První sešit by měl vypadat přesně takhle - po přečtení by mělo být ve čtenářovi něco jako "tak to je hodně dobrý, pojďte do mě s dalšíma". Dvě dějově linky, jedna politická s pletichařením o moc a druhá o navazování prvního kontaktu, plus co se stane na vesmírné stanici když tam jste 3 roky zavření. Líbí se mi jak Soule myslí na detaili (zbraň bez zpětného rázu, doručování zprávy skrz vesmír trvá půl hodiny, války vedeš abys měl ospravedlnění pro vývoj nových zbraní a měl doma veterány, kteří tě v budoucnu mohou bránit ...) Plus z vyprávění mám stejný pocit jako ze seriálu ztracení, útěk z vězení, hrdinové což je za mě věc která u spoustu komiksů chybí. A navíc kdo je sakra Rowan a hlavně... kde kurva je?
  5⭐️

  7-12: Věci se začínají vyostřovat, jak ve vesmíru tak na zemi. Oproti první části zmačně akčnější, příběh to ale nijak nezjednodušuje. Dějová linka z afgánistánu a hlavně její konec je boží. Druhé setkání vesmírných druhů, mě uplně neoslovuje, ale je dobré. Neuvěřitelné jak Soule dokáže udržet "Ztracení" atmosféru, kdy do každého sešitu narve spoustu věcí a žádná nenudí. A konec 12tého sešitu je prostě.... BOOOM.
  5⭐️

  13-18: Jak se dalo čekat, na zemi se život v hovna obrací (a bude hůř), ve vesmíru probíhá další fáze setkání třetího druhu a přibyla nám retrospektivní linka a počátek projektu Monolit. To co se děje na Clarku mě zajímalo ze všech tří linek nejmíň, osud země už je lepší linka a retrospektiva je super i díky tomu, že začneme chápat kdo je s kým, na základě čehož vyvstává hromada dalších otázek... například: "Co ta jehla v Eliášově krku?" Nicméně tady musím jít s hodnocením malinko níž.
  4⭐️

  19-24: Všechno je posraným na vrch a namazanou stranou dolů. Dvě hlavní linky se rozrůstají o třetí, která je retrospektivní a ukazuje začátky (první rok) společného života na lodi Clarke. Soule si pořád drží standartní hromadu informací a cliffhangerů.
  4⭐️

  25-29: Než skočíme do velkého finále, je potřeba se ohlédnout co dovedlo posátku Clarku tam kde je teď. Co sešit to verbování dvou členů posádky, kvalita příběhu je stabilní, bez větších výkyvů.
  4⭐️

  30-35: Velké finále. Tak si říkám jestli spolu Soule a Kirkman nechodí na pivo.
  5⭐️

  Na první dobrou jsem si říkal, že mám spoustu otázek na které neznám odpovědi. Když se nad nima ale zamyslíte jakmile vám komiks tak říkajíc posedne, zjistíte že odpovědi někdecv příběhu jsou jen to chce poodstoupit.

  Jinak zpracování suprovní.

  Spolu s Alias, Velvet, Zabij nebo budeš zabit je to nejlepší věc co v roce 2022 vyšla v Čr.
 • faster86
  faster8627.11.2022 00:39Dopis 44 (sběratelská varianta)
  Tentokrát to zkusím vzít postupně po řekněme +/- paperbacích.

  1-6: První sešit by měl vypadat přesně takhle - po přečtení by mělo být ve čtenářovi něco jako "tak to je hodně dobrý, pojďte do mě s dalšíma". Dvě dějově linky, jedna politická s pletichařením o moc a druhá o navazování prvního kontaktu, plus co se stane na vesmírné stanici když tam jste 3 roky zavření. Líbí se mi jak Soule myslí na detaili (zbraň bez zpětného rázu, doručování zprávy skrz vesmír trvá půl hodiny, války vedeš abys měl ospravedlnění pro vývoj nových zbraní a měl doma veterány, kteří tě v budoucnu mohou bránit ...) Plus z vyprávění mám stejný pocit jako ze seriálu ztracení, útěk z vězení, hrdinové což je za mě věc která u spoustu komiksů chybí. A navíc kdo je sakra Rowan a hlavně... kde kurva je?

  5⭐️
 • faster86
  faster8624.11.2022 23:11Asterix XXV-XXVIII
  dva průměrné a dva nadprůměrné příběhy, ať si každý vybere který je který. Jako bonus je tu pokrknutí na Isnoguda
 • faster86
  faster8620.11.2022 12:38Matka (sběratelská varianta)
  Na první dobrou jsem chtěl dát 3 hvězdy, ale neunáhlil jsem se, nechat to den odležet, v hlavě si prošel co se stalo v jednotlivých kapitolách a usoudil, že 4 budou zaslouženější. Hodně velký palec musím dát Lemirovi nahoru, za to že myslím v páté kapitole jsem naprosto nevěděl kdo je ten bad guy (Val/Vik). Hezky pěkně mě MB učí že i klasické sci-fi může být dobré.
 • faster86
  faster8619.11.2022 13:01Sunstone, kniha třetí
  Kdyby to skončilo předešlou knihou asi se nic nestane, to že spin offy nejsou je jen dobře. Ale zase tady tomu třetímu dílu musím uznat, že jsem těm dvěma fandil ať jim to vyjde i když je to zase celé stylem "milý deníčku".

  Když to budu brát jako komplet, tak nevím jestli je to průměr, nebo o chlup leší jak průměr.
 • faster86
  faster8618.11.2022 14:23Sunstone, kniha druhá
  Slovo subinka/subík už mi leze na nervy. Už vím co mi nesedělo na jedničce. Hromada monologu, těch je ve dvojce naštěstí míň, ty dialogy i když většinou o ničem jsou pořád lepší jak prázdné monology. Červené je tu taky míň, takže dobrý. No oběví se tu nové postavy, hlavně teda jedna a je z toho hned oheň na střeše. Je to lepší jak jednička, ale aby to postoupilo do 4hvězdičku to má ještě daleko...
 • faster86
  faster8616.11.2022 08:37Sunstone, kniha první
  Nějak dlouho jsou si zvykal na ty hromady malinkých písmen... ale časem se to poddalo. Zprvu je to nasáklé erotikou až do stropu, člověk si na to zvykne, a i když erotika nezmizí, tak ji v hlavě upozadí stejně jako zombíky ve walking dead. Jako ano je tu nějaké řešení vztahů, ale mně to přijde jako osvětová příručka pro BDSM nepolíbené. Kresba je perfektní (a když je na konci porovnání s originálníma kresbama z netu tak je fakt vypiplaná), ale stejně jako všude přítomné svazování a kousání do rtu i kresba vám postupem přijde stylem "ok je tu". Nádech erotické červené není špatný nápad, ale malinko mě ten odstín červené, který je všude, postupem začal srát. Čtení dobré, podívaná pěkná, na konci dokonce nějaké to poučení jako v seriálu krok za krokem, nebo sedmé nebe.... uvidíme co bude dál...
 • faster86
  faster8613.11.2022 10:33Texaský Jack
  Začátek je vlažný ale jako uvedení do obrazu je to dostačující. Pak se přidá Sykes a zlepší se to. Konec je tak nějak hezky šestákově románové. Celý ten box od Vybírala mile překvapil, jako celek je to asi nejlepší western co sem v přeloženém komiksu četl.
 • faster86
  faster869.11.2022 08:50Sykes
  Společne s Jackem jsem to koupil, v boxu protože to jednou bude mít obří cenu a když už to mám doma tak si to přečtu. No nečekal jsem nic a dostal jsem dobrý příběh, který může být klišojidní od začátku do konce, ale Dubois to krásně odvyprávěl. Nevěřil jsem, že se to někdy stane, ale western dostane 4.
 • faster86
  Já jsem asi ze Spider-mana vyrostl.... Příběh je strašně rychlý a, nemůžu si pomoct, strašně blbý. Nějak mi to celé nedává pořádně smysl. Primárně jsem si to ale kupil kvůli kresbě (namlsaný tajnou válkou), která ji tady ale nesahá ani po kotník. No blbý to je.
 • faster86
  faster867.11.2022 09:42Svatá Barbora
  Případ kuřimské kauzy znám jen velmi letecky... napsané čtivě, nakreslené a panelované výborně. Pokud je jen třeba desetina z toho komiksu postaveno na skutečných věcech tak je to posraným navrch.
 • faster86
  faster865.11.2022 23:39Zátopek
  Fajn příběh, který se dobře čte a je fajn nakreslený.
 • faster86
  Lepší než 6ka. Tady se ukáže plné provázání s Sherlockem Holmesem od Doyla. Sherlocka je tu hodně... i když ho mám rád tak to příběhu malinko škodí. Mám přece jenom radši, když si Čtyřka řeší tak nějak svoje problémy....
 • faster86
  Pořád je to dobré čtení i když mám pocit, že je to celé jen takový předkrm před sedmým dílem. Je fajn že to vyšlo zároveň.
 • faster86
  faster862.11.2022 09:42BRZRKR #01
  80 000 let starý John Wick na steroidech.... neviděl jsem aby někde někdo umlátil člověka spodní čelistí koně tak často jak tady. Moc pěkně napsaná první kniha akční rubačky o nesmrtelném válečníkovi. Na konci cliffhanger jak hovado. Rozhodně nejakčnější věc co CC vydalo.
 • faster86
  faster861.11.2022 08:08Batman #11: Pád a padlí
  Mám neodbytný pocit, že nám to pan King už druhou knihu zbytečně natahuje. Nějak tady ten road trip přes poušť nechápu (na mě je to asi moc hluboké). A pak opět nastavování pomocí Secret files, možná Bane a Hugo by prošli sýtem, a to Hugo jen diky kresbě Rissa, jinak jsou ty files velký špatný.
 • faster86
  faster8631.10.2022 00:14Batman #10: Temné můry
  Ono jde vidět, že má King v hlavě plán od samého začátku, ale není tohle jen zbytečné natahování série, která by se dala smrsknout do klasických 60ti sešitů? Co díl to noční můra o někom z batmanova života, kdybych měl vypíchnout 2 tak je to sen s Jokerem a s Catwoman u které je to King takový proč ho máme v Batmankvi rádi.
 • faster86
  faster8630.10.2022 00:55Batman #09: Dravá moc
  Opět jde o knížku která je rozdělena na dvě části, v první půlka je pokračování předešlé knihy a druhá půlka jsou příběhy doplňující předešlé dení. Nejvíc se mi tu líbila asi část s Alfrédem.
 • faster86
  faster8630.10.2022 00:52Batman #08: Chladné dny
  Celá trilogie svatby mi přišla kvalitní a tato kniha v kvalitě pokračuje. První půlka je hodně ukecaná, drujá půlka je akčnější, obě části jsou dobré i když každá jiným způsobem.
 • faster86
  Jako první sešit je to uspokojující, představení postav, skills, a proč po sobě jdou. Ze začátku se mi to nějak blbě četlo (asi mi nesedl slovosled, ale zvyknul jsem si, až na nevyslovitelné jména....) Ono to z nějakého důvodu na mě působilo strašně pohádkově, až po stránku na které je kopím probodnuté dítě (i když trollí) skrz.
 • faster86
  faster8626.10.2022 08:32Přitažlivost
  stejně jako Darth tak nějak nevím co si o tom přesně myslet... Začátek (první 1/2 knihy) je hodně atmosférická díky kresbě a málo písmenkům. Od druhé půlky už se pohybujeme na hraně možná i hororu, bájí, thrilleru???? Není to špatné ani dobré, první a poslední stránka tomu celému dodává takové mysteriózno, jako prvotina mi to přijde dobrý. Jen nejsu schopný říct jak moc nebo málo dobrý to je.
 • faster86
  faster8623.10.2022 11:01Chibi Usagi: Útok breberek čiperek
  Fanoušci usagiho z toho budou mít radost, že mají další bříběh s králíkem. Pokud chcete své dítě nakopnout na usagiho tak je to ideální. Pokud si místo hliněných postaviček představíte vesničany, a místo salamandra néjakého banditu, tak vám vyjde klasicky Sakaiovský příběh, který by se v klasickém usagim neztratil.
 • faster86
  faster8623.10.2022 10:59Thor: Zabiják bohů
  Nemám rád pláštěnky, ale tohle je super jak scénářem tak kresbou. Dobrý záporák, dobře zvládnuté 3 etapy Thorova života. Tento příběh si zaslouží být v legendách. Když si vezmete, že jde o předlohu posledního filmového Thora tak je člověk smutný jak to MCU šíleně zkurvilo....
 • faster86
  faster8623.10.2022 10:55Ú.P.V.O. #17: Lidská bytost
  4 povídky, kdy je jeden origin, 2x první mise a kraťas. Kvalita všech příběhů je zhruba stejně dobrá a příběh s Liz je dokonce příjemně hororový. První část UPVO je za náma, tak honem pojďme na druhou...
 • faster86
  O Eichmanovi jsem měl povědomí jen díky filmu Operace Eichman (https://www.csfd.cz/film/602653-operace-eichmann/galerie/), což je vlastně fajn, protože komiks plus minus navazuje na děj filmu. Chápu, že jde o velká témata, o tom žádná, ale komiks mi to není schopný dát ve formě která by to ve mně vzbudilo nějakou emoci (což je škoda). Ono to není špatné, ale něco tomu chybí....
 • faster86
  faster8617.10.2022 07:49Zámek a klíč: Zlatý věk
  Měl jsem obavu, jak Hill zvládne Sandmanův svět ale musím říct že zbytečně. Všechny příběhy jsou madprůměrně dobré, skoro by si to zasloužilo i plný počet.
 • faster86
  faster867.10.2022 09:29Bludiště
  Další Jeff "deprese a zmar" Lemire s dílem ve kterém si mohl dělat co chtěl (a udělal si na něm všechno). První a druhý sešit, jsem byl chycený a nadšený- dobrá zápletka, napínavé, a samozřejmě atmosferiské jako hovado, pak přišel třetí a čtvrtý sešit, kde sem naopak měl pocit že mě Lemire ztratil a že je to nějak prázdné hipster tlachání- tady asi ani nevím jak to popsat. No a pak je pátý-poslední sešit, ukončení s velkou parádou a mě nezbylo podotknout, že Lemire pořád umí a ty 4 si zaslouží.
 • faster86
  faster865.1. 00:07Zázraky
  ukk ke každému výtisku, tam myslím ta stránka nechybí, tak si to může prečíst v ukk a neprijde o děj
 • faster86
  faster8611.12.2022 15:39Sweet Tooth - Mlsoun #01
  Hele já teď čtu celého mlsouna znovu a v bonusech se pise ze Buddy .... bla bla bla je Jepparduv syn. Jakože celkem zvlastní způsob jak to oznámit vzhledem k tomu, že Buddy je asi na 4 stranach a nic neříká.
 • faster86
  faster8618.11.2022 18:56Perramus
  ja nad tim premyslam, ale vubec nevim co to ma byt, asi to budu potrebovat osahat
 • faster86
  faster8620.6.2022 08:23Psanec
  no p. Klíčník mi na crweconu říkal že Northlanders od Wooda vydávat nebudou protože, to má kolísavou kvalitu, a pak s vikingskou tématikou vydají tohle, no nevím no.....
 • faster86
  faster8628.5.2022 00:12Wonder Woman #06: Kosti
  a bbart bude pokracovat dal, v listopadu 7 dil
 • faster86
  faster8615.5.2022 10:24Ozvěny (sběratelská verze)
  Darth: ok, ja to střelil tak od boku, rikal sem si 160 stran z toho je 5 sesitu takze asi 110 stran, tim mi zbylo 50 stran coz je +/- 1/4, ale diky za upřesnění.
 • faster86
  faster861.1.2023Prodám

  Konec civilizace - 370
  Myty 19 Snehurka - 280
  Slaine MDEK paperback - 280
  Batman muj temnu princ - 250
  Batman evropa - 250
  All star batman 1-3 - 450
  Hellboy 5,6,7 tpb - 390
  Grandville tpb - 130
  Hellboy 2 (pevna) - 260
  Spider-man rodinny podnik - 180
  Wolverine zrozeni - 330

  zasilkovna 80

  osobka Hodonín
 • faster86
  faster864.10.2022Prodám
  Čus, něco ze stěhování knihovny, předání hodonín a okolí nebo zásilkovna za 80 nebo kolik za to aktuálně chců teď, ceny v kč.

  All star Batman tpb 1-3 - 500 (bacha trojka je v black edici)
  Venom 1 - 160
  Grandville tpb - 100
  Shi první kniha - 240
  Esmera - 120
  Na odstřel - 50
  Corto Maltese - 80
  Cizinec - 150
  Kapsy - 180
  Retro sci-fi (obálka s dinosaurem) - 200
  Střet králu 1+2 - 350 (nebo 200 kus)
  Svoboda - 150
  Wolverine zrozeni (legendy) - 300
  Batman můj temný princ - 250
  Batman evropa - 250
  Star wars - popel jedhy+vzpoura na mon cale - 320
  Star wars - Aphra citadela hruzy - 280
  Star wars - smrt naděje+ztrestání shu-torunu - 320 - REZERVACE

  pište sem nebo jozsa.jozsa@centrum.cz
 • faster86
  faster8622.1. 21:13Pindárna
  mám za to, že by letos u bbartu měl vyjít mimo incognito aj SLEEPER od brubakera
 • faster86
  faster8618.1. 19:42Pindárna
  crew nezklamala, uz par let je 95% co vydavaji bud detske plastenky, nudny jodo a nebo manga pro deti, coz jde bokem me, ale zase zbylych 5% je u nich cca 10 knih, coz mi za rok vyjde jako dost knizek ktere jsou pro me zajimave
 • faster86
  faster8612.1. 07:05Sběratelský klub
  a my socky a.k.a. prohledávači bazarů máme smůlu....
 • faster86
  faster868.1. 21:21Filmový a hudební klub
  U mě letos vyhrála nostalgie.

  V kině byl top PSH Nekonečný příběh

  Legalně staženo a sledováno doma TOP GUN

  Bullet train a Na nože jsou pak pod topkou.

  A na humor v Nikde, vždycku, všude, nebo jak se to menuje su už asi starý
 • faster86
  faster866.1. 11:18Sběratelský klub
  no jo a proto si myslím že to dají zadara k tomu tulakovi, nepamatuju se ze by meli nedky prelozeny takto ofiko nazev komiksu ktery by nebyl v predrodeji, ale mozna je to jen moje zbozne prani, takze klidne muzete nahazovat smysluplnejsi tipy :D
 • faster86
  faster866.1. 00:13Sběratelský klub
  Hele no moc pěkná debata se tu vysemenila... Každopádně z jiného soudku. Mighty boys mají ke komiksu Tulák nachystané nějaké velké překvápko, já to vidim na komiks THE LAST DETECTIVE. Nějaké tipy?
 • faster86
  faster862.1. 18:55Pindárna
  ad edicak crwe: loni se mne zda, ze bud v prvnim nebo druhem pololeti ho vydali az 4ty mesic , takze bych kone zatim nikam nehnal
 • faster86
  faster8620.12.2022 16:47* Připomínky a návrhy
  @vyplnovat? ja to precetl ke treti odrazce a koncim
 • faster86
  faster8620.12.2022 07:10Publicistika
  @soulbringer, no nerad ale musím dát argu za pravdu, já si od nich letos koupil limitku 1984 s leporelem a limitne limitni alias, a u obou celou dobu přemýšlím jestli sem to nekoupil jen kvůli tomu slovu limitní které je asi nadužívané, u aliasu ještě dejme tomu ale 1984 vyprodali asi 150 kusu a 100ka jim teď leží někde na skladě a neštěkně po ní ani pes :D
 • faster86
  faster8613.12.2022 23:13Pindárna
  Já už dal manze šanci asi 10x a pokaždé sem už v půlce věděl, že to půjde z baráku, ale za 37 korun bych to asi zkusil, co si budem :-D
 • faster86
  faster8611.12.2022 00:36Čtenářský koutek
  @MILO - ty velke hrace sem myslel tak, ze crew, bbart a cc urcite skalni fandy maji a verim ze treba cc ma skalni fandy co od nich berou automaticky vsechno. Nemyslel sem fo tak ze velci hraci z comicsdb jsou fandove trystera (jestli to tak myslels teda)
 • faster86
  faster8611.12.2022 00:34Čtenářský koutek
  Tak vzhledem k tomu ze jim - trysteru - hithit pokazde vyjde (je mi jasne ze nikdy nevybrali celou castku jen od fanousku) tak nejakou fanouskovskou zakladnu budou mit. Z centraly mam 3 veci -ptacatko, travu a mezitah (toho se ale celkem bojim-zatim sem necetl) a premyslim nad sangri-la. Ale u centraly me teda mrzi ze jeste neudelali rusty browna, ktery mel byt hotovy snad uz v roce 2021. A ted si uvedomuju, ze aniz bych to chtel tak budu skalni fanousek MB, protoze mam od nich vsechno :D
 • faster86
  faster8610.12.2022 22:46Čtenářský koutek
  Teď mě napadlo jestli je někdo vyloženě fanoušek centrály.... Trystero tu nejake fanousky ma velci hraci jsou jasni.
 • faster86
  faster8610.12.2022 17:21Čtenářský koutek
  no ono treba trystero ma portfolio toho co vydali celkem specificke tak sem se jim vyhybal jak cert krizi, ale tak nakonec me zvedavost premohla a chtel sem neco zkusit, mam tam to NAPOSLED a ZEMI POTOMKU mam v hledacku ze bych to asi i zkusil, ale zase na to ze to chcu na zkousku to stoji celkem balik :-D
 • faster86
  faster8610.12.2022 10:59Čtenářský koutek
  Trystero bylo asi spolu s Gate poslední komiksové nakladatelství od kterého sem nic nečetl, tak sem si řekl že něco z trystera zkusím. Začal jsem opěvovaným dílem Mrtvej svět. A jediné plus je počet stránek (máte chuť zemřít jen asi 70 stránek). Ale naděje umírá poslední takže teď zkusím NAPOSLED. Máte taky nějaké resty, že jste se vyhýbali nějakým nakladatelům/vydavatelům, nebo máte poctivě odzkoušené od každého něco?
 • faster86
  faster8627.11.2022 21:13Slevy, výprodeje, bazary
  S313: vim ze darker je tu este z bojanovic jinak netusim estli tu nekeho mame
 • faster86
  faster8627.11.2022 15:29Slevy, výprodeje, bazary
  S313 ty vole asi chodim spatnyma ulicama Hodonina, sem si tam niceho nevsiml
 • faster86
 • faster86
 • faster86
  faster8625.11.2022 08:20Sběratelský klub
  jo to byl ja, diky Šéfe
 • faster86
  faster8623.11.2022 22:58Slevy, výprodeje, bazary
  ZANIR bude mit 25.11.-27.11. slevu minimalne 40% na komiksy a plakaty a Jim Hawkins se odsouvá na konec ledna (vim, ze to nepatri do slev ale stejne si to vsichni prectete)
 • faster86
  faster8623.11.2022 22:55Srazy, cony, festivaly
  Tak ja su z jizni moravy, to cemu vy tady rikate brykule ja mel za bezny vikend kdyz mi bylo 17-25...
 • faster86
 • faster86
  faster8622.11.2022 18:36Povinná četba
  hromotlk: vim ze je to z original ceny
 • faster86
  faster8622.11.2022 13:52Povinná četba
  no já kdesi četl že je neviditelné království dobré sci-fi kvalitou se blížící sáze (ale 100 lidí 100 chutí) - a jak píše Norri, tak MB se mi sci-fi trefujou do vkusu tak zkusím co to bude, třeba se CC taky podaří...

  a z těch novinek co mají být u CC tak zkusím i baladu pro sofii (nechtěl sem ale ukázka mi přijde ze všech novinek nejlepší)

  je to za polovic tak když se mi to nebude líbít tak to hold za 40% původní ceny pošlu dál (10%-15% si dávám jako poplatek za blbost - u loňského black friday to byli Klece) :D :D
 • faster86
  faster8621.11.2022 21:43Slevy, výprodeje, bazary
  tak u CC mame ten black friday uz ofiko https://www.comicscentrum.cz/cerny-patek-2022
 • faster86
  faster8621.11.2022 12:27Pindárna
  a teď z jiného soudku, ještě to není ofiku ale myslím jsem někde zahlídnul že CC bude mít zase 25.11. black friday, už si děláte seznam nad tím co všechno si koupíte? já mam jasnou útratu 2K...
 • faster86
  faster8618.11.2022 14:18Sběratelský klub
  ted kdyz se tu resi ta limitka PP kolik bylo nakladu te krabice na sykes a jacka? Gmork??? mame nejake cisla?
 • faster86
  faster8616.11.2022 21:26Sběratelský klub
  Stejne jak Mikeie zajima perramus mne zajima kdy vyhoupne Konec civilizace :-D
 • faster86
  faster8616.11.2022 21:24Pindárna
  je fakt ze sem doufal, ze diky serialu by se mohla banda vzkrisit, stejne jak sen doufal ze po serialu Hawkeye pujde komiksovy Hawkeye od Fractiona, a stejne tak Invincible, Outcast... asi davam serialum moc velkou vahu :-D
 • faster86
  faster8616.11.2022 21:22Pindárna
  zack: no bylo by to od nich hezke, ale zrovna bandu si asi nevemou, tam myslim Jiri P. rikal, ze ho banda, ani ennis od urcite doby neberou
 • faster86
  faster8616.11.2022 17:08Pindárna
  Pokud se do toho nepusto nekdo jiny tak ne. Bbartvmam takovy pocit uz prava nema a pokracovat v planu nemaju, stejne jako dotisknout nekdy Transmetro jednicku nebo jakehokoliv preachera. Jedine by si tu nekdo zalozil vydavatelstvi Dojizdec a dojizdel by rozdelane veci po ostatnich
 • faster86
  faster8616.11.2022 08:38* Připomínky a návrhy
  @Zack přesně
 • faster86
  faster866.11.2022 20:58Pindárna
  GWB: no to wanssee, tady na to ctu jen opak chvali....
 • faster86
  faster861.11.2022 13:44Pindárna
  ok, díky kluci
 • faster86
  faster861.11.2022 12:32Pindárna
  zgůňám komikse propojené s koncentračníma táborama... Maus, Boxer, I když mě pravda zničí. Napadá vás eště něco?
 • faster86
  faster861.11.2022 07:04Pindárna
  jj, hele on knižní klub a booktook se stali díky slevám asi nejlevnější obchody na komiksy, a 2K za rok za komiksy není uplně nedosažitelné, su tam 3 roky myslím a žádný problém nebyl, jen sem si musel zrušit zasílání jejich katalogu každý měsíc - šetříme lesyCZ
 • faster86
  faster8626.10.2022 07:23Pindárna
  Taky už sem si říkal, že to sem zkusím nadhodit, udělal to za mě Alfi a má u mě podporující hlas.
 • faster86
  faster8622.10.2022 18:46Slevy, výprodeje, bazary
  @gmork jak rikas...
 • faster86
  faster8621.10.2022 14:42Povinná četba
  no měli by jsme na knizniklub udelat nájezd ze poitrebujeme tu jejich slevu 100 popripade 200 korun, jako fakt nutne to potrebuju
 • faster86
  faster8613.10.2022 12:18Pindárna
  Díky kluci
 • faster86
  faster8613.10.2022 08:35Pindárna
  Čau, potřeboval bych poradit, jaké řady tu vycházejí, kde se dá najít thor a je to pro děti od 7 let? Já se neorientuju ani v dospělejších pláštěnkách, natož tak něco takhle pro prcky.
 • faster86
  faster864.10.2022 13:08Sběratelský klub
  beru zpět, moje peníze nesmrdijů
 • faster86
  faster864.10.2022 12:33Sběratelský klub
  Proč mě nikdo nevolal? :D moje penize jim smrdijů? :D
 • faster86
  faster864.10.2022 07:12* Připomínky a návrhy
  Zack: ježiš to je rychlost, dobrá práce
 • faster86
  faster861.10.2022 23:43* Připomínky a návrhy
  zack: no ono se s tim pocita, ze by to doplnil uzivatel, a je jasne ze by trvalo rok/dva nez by to bylo trosku smerodatne ty data
 • faster86
  faster861.10.2022 21:47* Připomínky a návrhy
  Při přemýšlení o nové knihovně mě napadlo, jestli stejně jak váha, by šla přidat délka sbírky (součet hřbetů).

  Šéfové.... šlo by?
 • faster86
  faster8630.9.2022 12:01Sběratelský klub
  Argo přes víkend projde kompletně nově vytisklou limitní limitku ALIASu a příští týden bude asi rozesílat jak to tak vypadá.
 • faster86
  faster8622.9.2022 17:10Sběratelský klub
  u nejakeho postu na fb psal klicnik ze by to snsd mohlo byt do konce rijna ale zatom nic neslibuje, jak je tu psane, daji vedet mailem
 • faster86
  faster868.9.2022 14:12Povinná četba
  jak bylo řečeno v kmotrovi "tell faster it was only business"
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 328 (cca 171473 Kč)
Mám: 746 (cca 358748 Kč)
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0