• faster86
  faster8622.5. 09:09Na odstřel
  jako jo, nějaký nápad to má, provedení je OK, taková neakční "to je vražda, napsala"
 • faster86
  myslel jsem že, nějak není co z harrow už vyždímat, ale Bunn udělal to stejné co Mignola s Baltimorem, posunul děj o 10 let a ono to funguje. Kvalita se vyrovná posledním knížkám základní série, takže az mě dobrý.
 • faster86
  Je to dětský hellboy pro vytvoření nových mladých fanoušků.
 • faster86
  faster8616.5. 23:271984 (limitovaná edice)
  O příběhu se ví, že je to co je. Tahle adaptace je dobrá, kresba zachycuje dobře tu marnost ve které se děj odehrává. Bonusové leporelo je fajn věc čím machrovat když někdo dojde. Je to prostě lepší než říct, hele mám limitku a poznáš to podle toho, že má jinou obálku. Otázka zní: stálo mi to za ty prachy? Odpověď: nejsem si zcela jist.
 • faster86
  faster8615.5. 14:27Batman: Dvojník
  Skvělá kresba, barvy, panelování. Tady ty komiksy kdy se tak nějak vrtají batmanovi v hlavě a spíš než akce je tu detektivní práce se mi líbí víc než samoúčelná akce. Black label opět nezklamal a dal mi něco jiného než klasického batmana.
 • faster86
  Spíš než horor je to thriler s prvkama hororu, ale s velmi kvalitníma prvkama hororu. Správně nastavené tempo, roztříštěnost hlavní postavy i zápletka. U limitky má božský efekt grafika jmen autorů. A asi 1/4 jsou bonusy.
 • faster86
  Přesně tohle bych si představoval v legendách, příběh který je jiný, zajímavý. Už chápu co se myslelo tím, že z tohoto čerpal seriál wandavison. Nicméně komiks... první 4 sešity jsem byl strašně nadšený, rozhodnutý dát 5 hvězd, druhé 4 sešity to malinko ztrácí dech, vydechne si a na poslední 4 sešity je to opět pecka. V první půlce je vypravěč a celou dobu to má neskutečný feeling zoufalých manželek, ne že bych byl fanoušek zoufalek, ale tohle mi přišlo strašně dobrý nápad i vzhledem k tomu kde se to odehrává.
 • faster86
  faster8610.5. 09:34Štěky Broka Špindíry
  v tomhle se mi Kopl trefuje do vkusu svým humorem, velmi pěkně, ale platí tu nepsané pravidlo stripů - aby jste si to užili je třeba si to dávkovat postupně, ne aby jste to přečetli za jeden den
 • faster86
  fakt je to úžasně vymyšlené, nejen hlavní hrdina ale i jeho sidekick, i záporáci, přiběhy krátké přesně tak akorát aby autor ukázal nějaký nápad, jakmile díl přesáhne jednu stránku je to už moc, vyjímkou je jen díl se záporákem zjevujícím se odnikud, tam těch víc stran je potřeba, super a su rád, že bude druhý díl
 • faster86
  faster869.5. 08:12Thorgal #10: Země Qaa
  je to začátek výpravy která se táhne přes asi 4 knihy, a je to fakt jen začátek, nic se tu pořádně nestane, kdyby se celá knížka zredukovala na 20 stránek tak o nic nepřijdeme a mohla se přidat nějaká akce
 • faster86
  faster869.5. 08:09Pérák: Jantarová komnata
  hellboy namíchaný s kap.amerikou... rozjede se to asi po 10ti stranach, je to asi po všech stránkach o chlup lepší než první díl, takové dospělejší bych asi řekl (tak jak je zázrak hrdina pro děti tak pérák je hrdina pro lidi kteří byli děti před 10ti rokama)
 • faster86
  Pořád se pohybujeme v prvoplánovém béčku, lehce slabší než minulý díl. Poslední sešit Amanda nezklamala a napsala strašnou sračku, celou knihu harley bojuje s tím že uvidí jokera a jak se k tomu postaví, nějak se to ukončí a v posledním sešitu se chová diametrálně odlišně, jako proč do prdele?
 • faster86
  je to béčko u kterého kolísá kvalita, ne jen ze sešitu k sešitu ale ze stránky na stránku, vtipných hlášek je tu plná prdel jen většina vtipná není, jako oddych večer je to ok. ALE poslední sešit je nějaký annual nebo co to... a to je taková, ale taková pičovina, že to není možný.
 • faster86
  Předmluvu jsem přeskočil hned po první stránce... Příběh je to takový abíčkový céčkový tak nějak nemastný neslaný, bez zvratů. Co mi tu přišlo jako hlavní problém je, že jsem měl pocit jakoby autor měl v hlavě vymyšlené všechno, ale do komiksu se mu dostala jen půlka. Postavy mění chování ze stránky na stránku, samotný Corto je tam jen do počtu, chvílema jsem měl pocit že mi tam ze dvě stránky chybí.... Pozitivní je tu kresba která je řekl bych fajn, a cena 39 korun byla taky pěkná.
 • faster86
  pro fanousky seriálu asi ok, je to ukecany a je tu asi milion postav a milion mist, takze pri reseni politiky sem netusil vubec ktera packa... ale kdyz tohle pominu tak to neni zle
 • faster86
  pro fanousky seriálu asi ok, je to ukecany a je tu asi milion postav a milion mist, takze pri reseni politiky sem netusil vubec ktera packa... ale kdyz tohle pominu tak to neni zle
 • faster86
  rekl bych ze o chlup lepsi nez prvni dil (az na posledni dva sesity, ty jsou slabsi) jinak damienova posedlost tim ze je nejlepsi robin je tu super zpracovana, jako bonus je tu dil ktery zapada do pred morrisonovske rady a celkove je tu videt napojeji na snyderoveho batmana
 • faster86
  Vlažný začátek, ale jak se objeví Nikdo začne to být zajímavé a dobré. Hezky se pokračuje v tom co začal Morrison. Fajn čtení.
 • faster86
  Příběhy na asi 9 stránek je tak akorát ideální délka, proto je nejhorší část 3 dílný příběh uprostřed. Naopak nejlepší příběhy jsou poslední dva. Kresba nijak nenadchne, ani neurazí. Co se ale musí nechat tak australani mají krásné obálky.
 • faster86
  každý usagi je super už tím že odhaluje další kousek japonské mytologie a stylu života, komiks je to super i když tady musím říct, že mě hlavní příběh Tenguů úlpně neoslovil, ale i přes to je to pořád nadprůměr
 • faster86
  tak jak mě dvojku a asi i trochu trojku oproti jedničce přestávalo bavit číst, tak tady se to trošku zase zvedne, je to hold průměr i když příjemný průměr
 • faster86
  kresba ani neoslní, ale ani nezhnusí i když sem tam se člověk ztratí. Nápad na příběh je dobrý, pošleme pár lidí na smrt, pak křičme pomsta aby nám lid odsouhlasil napadení Británie je ok, jen to zpracování je strašně uspěchané, kdyby měla knížka o 40 stran víc tak by to jen pomohlo. Co mi přijde jako průser- nezáleží mi na žádné postavě, je mi jedno která strana vyhraje a kvůli tomu je mi jedno co se v komiksu stane. Jako do ábíčka asi dobrý, ale jinak by chtělo ještě zamakat na spoustě věcí.
 • faster86
  Jako první knížka dobrá, druhá stála za prd, třetí pokračuje v prdu. Půlka je retrospektiva protože potřebujeme vědět co bylo dřív. Hlavní postava jak byla ze začátku zajímavá, tak tady je mi úplně jedno jak dopadne, nebo jestli tam vůbec bude. Chtěl jsem dát o hvězdu víc za ten ližpič na obálce, ale nic nebude.
 • faster86
  vzhledem tady k tomu hodnocení jsem čekal že to bude pecka a bohužel jsem doufal ve víc než jsem dostal... jsou tu dobré i hodně dobré věci, stejně tak je tu pár věcí které bych vytknul, ale vzato kolem a kolem to je dobrý
 • faster86
  faster8617.4. 00:28Paper Girls II.
  bavilo mě to o něco víc než první díl, protože mi přišlo že je to víc Brian K. Vaughanovske
 • faster86
  faster8611.4. 08:35Údolí zrůd
  Ono barvy jsou tu úžasně, příběh není špatný, jen vám tak nějak nic neřekne a nedá. Prostě děcka, co utečou z domu. Nic víc, nic míň.
 • faster86
  faster868.4. 08:54Zabij, nebo budeš zabit I.
  Tady není o čem, plný počet. Člověk by se ohledně dua Brubaker/Philips opakoval, pořád dokola. Uvidím jak dopadne druhá kniha, ale zatím to je velký aspirant na nejlepšího Brubakera co u nás vyšel.
 • faster86
  Mignola se nezamotal, laťku zvedá (minimálně oproti posledním dvoum knihám Baltimora). Akce, čarodějky, létající bulvy, harpuny prolétávající čarodějkou, je tu přesně to co by jste očekávali od Baltimora a možná ještě krapet víc.
 • faster86
  faster865.4. 07:38The Ghost in the Shell
  Jako ne-e. co kapitola to jakoby jiný díl seriálu, některé průměrné, některé nezáživné, poslední 3 na sebe navazují a stojí za strašné hovno... je to jakoby autistický ajťák s ocd vyplodil chaotiský guláš protože nikdy neviděl denní svělto.
  Poznámky pod panelama, vedle panelů jsou někdy informativní, někdy úsměvné, někdy autor strašně polemizuje o hovně a jindy zase vysvětluje proč jde borec do skříňky, ale většinou je do rušivé.
  Proč proboha je část dělaná barevně a část černobíle? Kdyby to bylo barevné tak je aspoň se na co dívat.
 • faster86
  Čekal jsem dlouhý halloween, nebo temné vitězství, ale nic z toho nedostanete, tohle je o poznání slabší než předešlé knihy od dua Loeb/Sale. Tři příběhy které nejsou vyloženě špatné, ale.... kdyby každý příběh byl jako halloweenský speciál animovaného seriálu batman, tak asi dobrým, ale tady mě to nenadchlo, založím do knihovny a za týden nebudu vědět o čem to je a ani že to mám doma.
 • faster86
  faster8624.3. 15:25Klece
  Obyčejné monology a dialogy obyčejných lidí mě bavili, ty strašně hluboké myšlenky pak jdou bokem mě. Graficky to je určitě umělecké dílo, ale hovno tomu rozumím, takže za mě prostě obrázky.
 • faster86
  faster8620.3. 21:50Tomb Raider Archivy S.2
  Znatelně horší než jednička, přišlo mi to zmatené, tak nějak nikam nevesoucí, s odřítýma ušima dávám 3 hvězdy a to jen kvůli Jurgensovi a Parkovi, bez nich by to byli jasné 2.
 • faster86
  faster8618.3. 08:26Josephine Bakerová
  Vzhledem k životu Josephiny Baker není divu, že je komiks tak tlustý. Zažila toho strašně moc, zpěvačka, tanečnice, špionka, herečka a dalo by se pokračovat. Medailonky postav jsou hodně rozsáhle, ono taky když létáte po světě a potkáváte spoustu lidí tak se to dá čekat. Kresba a zpracování je ok, některé životní etapy mě bavili víc než jiné. Jako životopisné dílo je to fajn, donutilo mě to zapnout si na YT pár videí s Jo, jen škoda, že jsem nenašel banánový tanec určený pro evropské obecenstvo.
 • faster86
  faster863.3. 07:35Občanská válka
  Dobře napsaný a nakreslený příběh. Miller krásně zvládl ukázat gradaci sporu který začíná jako hádka kamarádu o tom co je správné, až po oboustranné zaslepení svojí pravdou a ochotou jít přes mrtvoly kvůli své pravdě.
 • faster86
  faster863.3. 07:24To byla zákopová válka
  I když by postava na obálce mohla připomínat Švejka, tak Švejkoviny nečekejte, stejně jako nečekejte děj od A do Z. Komiks je sestaven z krátkých střípků z války. Z kresby a vyprávěni jde krásně cítit ta absurdnost války nejen té 1914-18, ale vlastně všech. válek.
 • faster86
  faster8628.2. 09:29Ptáčátko
  Jde vidět že je to první komiks autora. Pár věcí je tam tak nějak mindfuck (viz komentář pode mnou), nebo autor chtěl aby si čtenář spoustu věcí domyslel jak by to asi mělo fungovat. Hold je potřeba po dočtení si to v hlavě celé projít znovu a poskládat si to nějak. Nicméně, scénář je ok, pár zvratů překvapí, kresba je škaredá ale k příběhu se hodí.
 • faster86
  O trochu slabší díl než ten předešlý. Druhá část knihy se mi libila vic než ta první.
 • faster86
  Příběhy s Vaderem mi přijdou z celé série star wars ty nejlepší. Tady dějově naskakujeme hned po skoncení trojky/šestky. Vader se hledá, vader je zlý a vader je fakt dobré čtení.
 • faster86
  faster8626.2. 20:09Asterix XXI-XXIV
  asterix je vždycky sázka na jistotu, tady bych vypichnul velkou zámořskou plavbu a obelix a spol. Ideální je číst souborné vydání po 2 příbězích na jeden zátah, ať se toho nepřejíte.
 • faster86
  faster8625.2. 23:41Babylon Berlín
  Začátek to má velice dobrý, ale po první části mě to malinko začalo ztrácet. Nicméně je to dobré čtení.
 • faster86
  Tak jak Hellboy a UPVO tak i Humr má svou knížku krátkých samostatných příběhů. Kvalitou se všechny tak nějak drží při sobě (žádné velké odchylky) Chvílama mi to přišlo brakové až kýčovité, což je ale součástí celého Humra, když si uvědomíme, že jde vlastně o komiksové příběhy které Hellboy čte když je kluk v době kolem roku 50.
 • faster86
  faster8622.2. 08:39Ú.P.V.O. #15: 1948
  Na poušti zkoušíte atomovku, objeví se bubáci a je jasné koho povoláte.... Akce tu je pozvolna, ale víc mě baví balící techniky Bruttenholma, rozjebaný agent Anders, nebo krásně napučený mladý Hellboy. A zjistíme proč si Hellboy žačal zakracovat rohy.
 • faster86
  I když nejsem žádný velký fanoušek sw tak mě to bavilo, celou dobu jsem měl takový feeling filmového zpracování
 • faster86
  faster8619.2. 13:51Pérák: Oko budoucnosti
  Ze začátku mě strašně srala každá rádoby vtipná slovní hříčka, časem sem si na to asi zvykl nebo sem to odfiltroval. Jak to začalo mít lehce Hellboy/Rasputin nádech, tak se mi to začalo i líbit. Cliffhanger mě donutí koupit si pokračování i když během čtení sem nechtěl.
 • faster86
  faster8619.2. 13:47Hellblazer: Vzlety a pády
  Podařený Constantine, ne tak jako Ennisův a Azzarellův, ale dobrý a anglický. Škoda že Hellblazer šel v čr do sraček.
 • faster86
  Tak tohle je hodně podařené. Kvalitní a temný příběh jde napsat i o třech, dvou, vlastbě jednom člověkovi.
 • faster86
  faster8616.2. 21:04Negalyod: Božský had
  Začalo to jakože nadějně, ale asi od 70té stránky mě to ztrácelo s každou stránkou víc a víc. Pterodaktyl, který vede dialog mě přesvědčil že čtu sračku i když se dobře vymyšlenou a nakreslenou scenérií.
 • faster86
  faster8615.2. 08:43Crew² #37
  Rex: dobrý
  Skalpy: boží, vyvolávejme sláva crwi za to že vydali komplet
  Hellblazer: boží, nenáviďme crew za to že vydali jen jednu knížku Hellblazera od Ennise
 • faster86
  faster8615.2. 08:41Crew² #36
  Rex: pokračování zlepšilo moje smýšlení o sérii
  Skalpy: to je boží
  Anita: no tak to vůbec
 • faster86
  faster8615.2. 08:39Crew² #35
  Tento formát se mi velmi zamlouvá...
  Lobo batman : lobo mě přestal nějak bavit 5 let zpět, takže celkem odpad
  Rex mundi: co se stalo že e na to crew vykašlala? no žádná hitparáda to není ale třeba by to v těch 38 ešitec kompletně nebylo zlé
 • faster86
  Darth: ok, ja to střelil tak od boku, rikal sem si 160 stran z toho je 5 sesitu takze asi 110 stran, tim mi zbylo 50 stran coz je +/- 1/4, ale diky za upřesnění.
 • faster86
  faster8616.2.2022Prodám
  Negalyod 290 korun
 • faster86
  faster865.2.2022Prodám
  asterix gladiatorem - 50
  asterix a caesaruv vavr. venec - 50
  asterix v hispanii - 200
  minecraft chodi witcher okolo - 50
  grandville 1 ppb - 150
  kosmo knedlíci - 250
  assasin creed zkouska ohnem - 50
  dckk batman ticho 1+2 - 100
  doctor strange ceste podivnych - 140
  thanos svatyne nuly - 140
  strazci galacie cisar guill - 140
 • faster86
  faster8616.4.2021Prodám
  prodám v CZ:

  Thor 1 - 150kč
  Aquaman DC znovuzrození 1,2 - 110kč/kus (nebo 200 dohromady)
  NHM - Vision - 90kč
  DCKK - WW oči gorgony - 90kč
  zásilkovna - 65kč
  osobka - Hodonín a okolí
 • faster86
  faster865.11.2019Prodám
  Muži kteří nenávidí ženy 1 - 130kč
  Silent Hill - 130kč
  Asterix 3,8,9,18 -50kč/kus
  předání Hodonín, Praha
  nebo pošta (zásilkovna)

  mail: jozsa.jozsa@centrum.cz
 • faster86
  faster869.11.2017Prodám
  batman temný rytíř 1-4 paperback za 900kc komplet + posta
 • faster86
  faster8623.9.2017Prodám
  PRODÁM DCKK 1-16
  batman ticho 1+2 dohromady 150, zbytek 150 za díl
  při koupi všeho je poštovné zdarma
 • faster86
  faster8624.6.2017Prodám
  Zdravim.

  Koupim komiks

  ZAZRAKY-MARVELS

  HELLBOY-CERV DOBYVATEL (klidne paperback

  USAGI (vesmes cokoliv mezi 15-25)
 • faster86
  faster8615.5.2017Prodám
  Prodám Batman Ticho souborné vydání a Superman pro zítřek 1+2. Nejsou z kompletu DCKK.
 • faster86
  faster868.3.2016Koupím
  Koupim: Y:Posledni z muzu 4,8,9,10.

  mail: jozsa.jozsa@centrum.cz
 • faster86
  faster8624.2.2014Koupím
  koupim Hitman: par vrazd navic.
 • faster86
  faster8620.11.2013Prodám
  prodám SANDMAN HRA O TEBE, nové 160kč i s postou mail: jozsa.jozsa@centrum.cz
 • faster86
  faster8610.7.2013Koupím
  koupim punisher IV za 200 a preacher 4-10, 250 za kus. nejaky dobrovolnik?
 • faster86
  faster8618.5.2013Prodám
  prodám:
  XIII komplet 1-5 700kč
  CHE 100kč
  Freddie a já 90kč
  La perdida 90kč
  Srdce impéria 350kč
  Smax 250kč
  Wildcats 250kč
  Artemis Fowl (bez přebalu) 120kč
  ultimatni spiderman 1-6 120kč kus, nebo 600kč komplet
  Parchanti 1 (paperback) 150kč
  Parchanti 2 (pevne) 180kč
  Kazatel 150kč
  Dracula: skutecny deník Jonathana Harkera 120kč
  Alpha 2 110kč
  Alvin Norge 110kč
  Gipsy 1 110kč
  Gipsy 4 110kč
  James Bond: Dr.No 110kč
  Princ noci:úplněk 100kč
  Thorgal: lukostřelci 120kč
  Thorgal: nad jezerem beze dna 120kč
  Slaine: zabiják démonů 120kč
  Slaine: královna čarodějek 120kč
  Crew 6/1997 70kč
  Crew 14/1999 70kč
  Crew 16/2000 70kč
  Crew2 22/2008 70kč
  Zelený raoul druhý 50kč

  mail: jozsa.jozsa@centrum.cz
 • faster86
  faster8616.4.2013Prodám
  prodavam cast sbirky
  http://comicsdb.cz/user_s.php?id=5883&kat=3
 • faster86
  faster8621.3.2013Prodám
  neco malo na prodej

  hitman
  hitman II
  hitman V
  comicsove legendy 1: barbar conan
  eymerikuv hnev
  che

  mail: jozsa.jozsa@centrum.cz
 • faster86
  faster861.3.2013Prodám
  Iron man Extremis - 120kč
  Hitman I - 140kč
  Punisher II - 120kč
  Batman:Ticho II - 250kč
  Cesta do pekel - 180 kč
  XIII I - 50kč
  XIII II - 50kč
  James Bond: Casino Royale - 80kč
  Zeleny Raoul II - 40kč

  poštovné - 40kč

  mail: jozsa.jozsa@centrum.cz
 • faster86
  faster8618.2.2013Prodám
  prodam

  Iron man exremis- 150
  Hitman I- 180
  Hitman II- 180
  Punisher I- 150
  Punisher II- 150
  Cesta do Pekel- 300
  XIII (tam kam jede indian)- 80
  XIII (ztrata pameti)- 80
  Zeleny Raoul(druhy)- 40
  Spiderman 9 (duben 2000)- 25
  Spiderman 15 (brezen 2001)- 25

  mail: jozsa.jozsa@centrum.cz
 • faster86
  faster8621.5. 22:53Filmový a hudební klub
  Myslim si ze hodnoceni na csfd je stejne relevantni jak comicsdb. Nemyslim to zle, jen ze ani jedno nejde brat jako smerodatnou hodnotu pro kazdeho sledovace/ctenare.
 • faster86
  faster8620.5. 11:20Filmový a hudební klub
  fimi: ss ten s Janem, nějak mi na tu roli sedl a bylo to zrovna v dobe co sem cetl ten 4dilny run co tu vysel takze sem si to nejak spojil dohromady a mam to rad a hellboy ten novy se mi taky libi, ale ten stary ma pro me proste tu nostalgickou hodnotu, ale na Sin City jednucku nedam dopustit, do dvojky si kopejte jak chcete ale jednicka je nedotknutelna :D
 • faster86
  faster8620.5. 00:05Filmový a hudební klub
  kdybych to měl nějak řadit do topky tak by to bylo na dlouho takže v random pořadí mě z hlavy napadne

  sin city - nejlip přetvořený komiks na film
  asterix mise kleopatra, hellboy od del tora, punisher - to jen čistě kvůli nostalgii
  deadpool - fakt vtipné (narozdíl od většiny mcu)
  alois nebel - super "hrana" animace
 • faster86
  faster8618.5. 08:25Filmový a hudební klub
  Když už se tu zmiňují ty marvel filmy tak za mě spider-man 3 byl dělaný jen pro to aby měli fanoušci radost a proto aby se nějak otevřelo to multiversum, hold příběhově je to pak dost o ničem. DR.strange 2 to bylo čisté utrpení, našel bych snad 3 věci které tam jsou ok, ale všechno ostatní byl boj. Sem tam byl s kamošem co teda marvelovky viděl všechny, ale tady sem se vyloženě styděl že sem ho do teho kina vzal.
 • faster86
  faster8617.5. 21:37Slevy, výprodeje, bazary
  Sorry Norri, napřed střílím, až pak se ptám
 • faster86
  faster8617.5. 19:09Slevy, výprodeje, bazary
  kosmas ma ted 20% na vse odectenou automaticky takze kdyby nekdo chtel limitku alias tak ted vyjde na 1910
 • faster86
  faster8616.5. 21:59Sběratelský klub
  Alfi: toto je z fb arga: "Obě obálky Aliasu máme schválené, tak teď už jen doufat, že stihneme tuhle kultovní záležitost vydat na Svět knihy, přinejhorším na Crwecon. Ale všechno je zatím na dobré cestě, tak to snad nezakřikneme. Limitní verze se tentokrát nebude lišit pouze přebalem. Bude mít také jiný potah na deskách a plátěný hřbet. Jeho odhalení si ještě chvíli schováme, ladíme speciální efekty... :-)"
 • faster86
 • faster86
  faster8613.5. 07:06Pindárna
  @Zack: jj já bral ozvěny v předprodeji se sběratelskou obálkou a ta stála 479, normální obálka 489, sorry originálně sem nenapsal kompletní informaci
 • faster86
  faster8612.5. 22:55Pindárna
  mensi edit, ozveny od MB staly 479 penez
 • faster86
  faster8612.5. 18:42Slevy, výprodeje, bazary
  @Mikei asi 3 hodiny ored tim nez to sem dals sem si objednal tu velkou knihu sherlocka, sem mohl pockat a usetrit zavrstnych 35 korun sakra
 • faster86
  faster869.5. 17:36Sběratelský klub
  Hawwwran: jak pise BB... trojk bude v lredprodeji v cervnu, vyjde v srpnu, letter a sentient budou v predprodeji pres prazdniny az do pulky zari a vyjdou pak nejak prelom rijen/listopad
 • faster86
  faster868.5. 17:26Pindárna
  centrala se rozhodla potaji aby to nikdo nevedel zacat predprodej 3 novych komiksu, kdyby to nekhloho zaujalo https://www.centrala.club/
 • faster86
  faster868.5. 17:23Sběratelský klub
  rozhodl sem se ty 3K dat radsi MB za letter 44 + sentient a centrale (nebo spis filipovi zatloukalovi) za mezitah, ale chapu ze to lidi kupuji kdyz maji obsesi, ja to mam ze sin city, mam prvni vydani, bile vydani, kurva velke a musim nekde sehnat tu verzi v boxu
 • faster86
 • faster86
  faster8625.4. 18:33Pindárna
  hele když už se tu řeší cena... všichni víme že komiksy budou dražší... argo conan z cimmerie díly 1,2,3 po 598 a číslo 4 bude za 788, to mi přijde jako pěkná divočina
 • faster86
  faster8625.4. 16:25Pindárna
  radek- nechcu se vám srat do hádky s nulovou hodnotou, ale třeba to sin city je blbý příklad, tam musíš brat v potaz, že např. překlad už je hotový takže na tom novém vydání stál CC skoro 0 peněz což se pak projeví na ceně.
 • faster86
  faster8625.4. 16:05Pindárna
  Když už je tu MB, chválu už sem psal tak teď jedna věc co mě tak nějak krátkodobě nasrala. Člověk je chce podpořit tak si od nich objedná cestu kostí, pak je chce podpořit znova tak si objedná ozvěny, a chvílu po tom co je objednám tak na mě vyskočí, že mají superpack kosti a ozvěny dohromady o cca 150 levnější jak zvlášť. To mi přišlo jako těžký výdrb stylem "díky za předobjednávku, ale jdi do prdele".
 • faster86
  faster8624.4. 23:48Pindárna
  Darth- tak ja su primo na hranicach ze slovenskem, takze rikas ze polstina pujde levou zadni jo? no je fakt ze sem si kdysi poridil ennisuv THE PRO v polstine, ani nevim proc, tak to mozu zkusit projit jak mi to pujde.
 • faster86
  faster8624.4. 22:08Pindárna
  ono asi je jedno kdo je fanousek jakeho nakladatelstvi, kdyz to vemete celkove tak u nas proste stoji ty komiksy vic (klidne dvojnasobne) a je jedno kdo ma jakou cenovou politiku. ono samotna crew rikala driv ze polsko ma nekolikanasobne vetsi trh komiksovy nez jaky je u nas a podle me za to hodne muze zrovna tady ta cena, byt tu komiksy za polovicku kolik tu jsou tak si myslim ze se ta komunita rozroste, at se tu vsichni vydavatele spoji, tisknou v polsku a bude
 • faster86
  faster8624.4. 19:14Pindárna
  uz zacinam chapat proc je tu ta polstina tak profanovana, jako kdyz clovek zvlada polstinu (hold karvina havirov maji vyhodu) tak dostane 3x tolik muziky co u nas i kdyz teda v polstine, to je fakt husty jak to stoji par korun
 • faster86
  faster8624.4. 16:22Pindárna
  Gmork- a kvalitu papiru je to na co jsme zvykly v cr nebo ten low cost co je v americkych sesitovkach treba? to neni mozny aby tam byl takovy rozdil. kolik by to stalo v cr? 1500?
 • faster86
  faster8624.4. 15:33Pindárna
  gmork - to mi chces rict ze pevna vazba v barve s 500ti stranama (ten goon library) stoji plus minis 500 korun?
 • faster86
  faster8623.4. 20:06Pindárna
  fimi: bude to klasicka velikost co cc dela
  peterxpeter: zazraky tu uzvydalo cc a vyslo to ukk takze jo ross/busiem

  jinak jak jsem rikal, jde videt ze crew me nema asi cim posadit na prdel
 • faster86
  faster8623.4. 19:27Pindárna
  fimi: ja myslim ue by keanu mel stal klasicky 599 je to 128 stran, maly format
 • faster86
  faster8623.4. 19:26Pindárna
  Dinik- rozjeli hodne superhero a mang a jodorovskeho a mne nebavi ani jedno. ono mi prijde ze ta crew jde spis na mladsi lidi protoze asi kupuji vic, pak vydaji mdek kde jsou pro me naprosto nezajimave veci :-D. ja hold patrim mezi skupinu lidi co chtel parkera a nas je proste malo. Jinak za me je pulka veci od cc, brubaker od bbart, jinak asi ani nic :-D argo umi prekvapit (psanec, alias) vybiral jde skoro uplne bokem me, letos jen shi... ale mighty boys zatim dobry, oba komiksy mam, treti objednani, stopro vemu trojku.
 • faster86
  faster8623.4. 18:35Pindárna
  a s tim CC, jde videt ze si troufaji na veci na ktere by si netroufli 5 let zpet, jak rikate maji silnou fan zakladnu, at je jak chce tak si od nich stejne pulku veci beru a par veci co sem chtel zkusit tak sem litoval jako jsou klece. Jinak mně se treba rok od roku vzdaluje crew tim co vydavaji.
 • faster86
  faster8623.4. 18:31Pindárna
  CC
  CERVEN:
  zamek a klic - zlaty vek 240 stran
  ZARI:
  mazebook (lemire) 256 stran
  odkaz rodu blacku 2
  ten conan
  RIJEN:
  upvo 17 byt clovekem
  hellboy kosti obru
  kral jenz bude 4
  brzkr od keanu reevese
  LISTOPAD
  balada pro sofii (filipe melo) 320 stran
  bestie burdenske 4
  goblin (erik grisson)
  invisible kingdom - velky format 400 stran
  angel 2
  prekvapko (208 stran)
  ostrov dr moreaua - velky format 96 stran adaptovany Tedem Adamsem

  dal bych sem obrazky ale vim picu jak

 • faster86
  faster8622.4. 20:04Slevy, výprodeje, bazary
  Ja to cetl uz nejakou dobu zpet, myslim ze kdyz reknu , ze pokud se nekomu libit daredevil od bendise, tak tohle se mu taky bude libit. ono to totiz s klasickym superhero nema nic moc spolecneho
 • faster86
  faster8622.4. 16:19Slevy, výprodeje, bazary
  @RicHard diky, taky sem vzal alias
 • faster86
  faster8620.4. 12:36Srazy, cony, festivaly
  nejede tu někdo z okolí hodonína/břeclavi popřípadě přes brno v pátek na comic con? že bych se vsocknul na sharenute svezeni?
 • faster86
  faster8612.4. 08:48Pindárna
  sorry kluci za mystifikace, nějak se mi asi blbě načetl obchod (při kupování normál komiksů, ne kolosálky) a jediná doprava šla českou poštou (nenačetlo mi to z nějakého důvodu zásilkovnu), ale po "vypnutí a zapnutí" už naskočila aj zásilkovna..... takže se omlouvám za zbytečné křičení. sem se zhrozil ze by cc meli dopravu jen pres postu a vysrali by se na zasilkovnu.
 • faster86
  faster8612.4. 07:32Pindárna
  comics centrum se nejak posralo s tou postou?
 • faster86
  faster8611.4. 08:58Slevy, výprodeje, bazary
  tady je pár věci z dobrovského ve slevě:

  https://www.knihydobrovsky.cz/komiksy-2496?product_tags%5B%5D=insale&product_tags%5B%5D=defect

  corto maltese, které se tu nějak v době vydání celkem řešilo je za 29 korun...
 • faster86
  faster8631.3. 16:01Sběratelský klub
  Tak argo už má hotové leporeloidní 1984, budou to pouštět po 20ti kusech.

  https://www.argo-bibliofilie.cz/knihy/79-1984-komiks-s-3d-mestem
 • faster86
  faster8621.3. 22:00Sběratelský klub
  Hold už od crwe nebudem mít pololetní náhled na začátku února jak bylo zvykem.... ale aspoň se z čekání na edičák stalo velké haló jak na čekání na trailer
 • faster86
  faster868.3. 13:49Sběratelský klub
  jakože bbart vyda 8.6.2022 druhu knizku kill or be killed, takze konplet behem 3 mesicu, to by byla krasna pohadka kdyby to vyslo
 • faster86
  faster862.3. 14:31Pindárna
  @Badboy - a na kniznim klubu je to za par korun a jeste je tam ta sleva 100 pri nakupu nad 499, tak to jde predobjednat za velice peknu korunu si myslim, akorat tam nemozu najit nic co k tomu prihodit :D
 • faster86
  faster8623.2. 13:50Slevy, výprodeje, bazary
  tak valka a ptacatko z booktook dneska doslo v cajku
 • faster86
  faster8621.2. 18:07Slevy, výprodeje, bazary
  ja mel v booktook veci skladem a do toho zakopovku a ptacatko ktere mely byt u dodavatele, nekolikrat se omluvili ze jeste zakopovku a ptacatko nemaji, po domluve mi poslali to co meli skladem a na vlastni naklady mi prej tento tyden poslou ptacatko a zakopovku (ptal sem se jich kdy to bude a jestli to bude). tak dam prubezne vedet jak to dopadlo
 • faster86
  faster8614.2. 18:58Pindárna
  Milo_Harwey: dneska sem se ptal v CC:

  Ediční plán bychom rádi zveřejnili v průběhu února. Není nás v týmu bohužel tolik, abychom zvládli vše najednou. Prioritu mají knihy a jejich zaslání do tisku.
  Ono se to na první pohled nezdá, ale domlouvání se zahraničím je nekonečné čekání a čekání a vyřizování, dopisování atd. Tak to jen abyste věděl, že se neflákáme :-)
 • faster86
 • faster86
  faster8614.2. 08:22Slevy, výprodeje, bazary
  Tak booktook tu akci 20% dolu s kodem SLEVA20 prodlouzil jeste na dnesek
 • faster86
  faster8613.2. 21:25Slevy, výprodeje, bazary
  yogi: booktook na me skocil na fb jako sponzorovana reklama a jinak treba comicspoint sleduju na instagramu, ale vetsinou je to haluz ze mi to hodi vetsinou fb jako reklamu
 • faster86
  faster8613.2. 11:05Slevy, výprodeje, bazary
  booktook opet akce, do nedelen takze asi ro dneska 23:59 pri zadani SLEVA20 bude sleva 20 procent
 • faster86
  faster866.2. 12:07Pindárna
  měl bych dotaz ohledne podcastu na spotify, neco v cestine o komiksech? neci sem nasel u komiksum a neco u multiverzum.. napady, tipy?
 • faster86
  faster863.2. 11:09Slevy, výprodeje, bazary
  Hmm, tak to bylo asi jen do osme nebo do devate hodiny :D ja kdyz sem se dival pred osmu rano tak bylo jeste 299, to se omlouvam.
 • faster86
  faster863.2. 07:56Slevy, výprodeje, bazary
  na comicspointu gotham central 1 za krasnych 299 jen dneska https://www.comicspoint.cz/gotham-central-1-pri-vykonu-sluzby-ed-brubaker
 • faster86
  faster8628.1. 15:56Slevy, výprodeje, bazary
  @Light uz ho docitam pomalu
 • faster86
  faster8625.1. 18:31Pindárna
  ja to asi s tema prebalama nechapu, jednicka a dvojka bude met bily prebal, dvojka bude aj barevna a trojka taky barevna?
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 243 (cca 122981 Kč)
Mám: 705 (cca 324570 Kč)
Chci: 3 (cca 1347 Kč)
Sháním: 3 (cca 1347 Kč)
Nabízím: 0
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0