Parchanti z jihu 4 - obálka pod přebalem
Ukázka
Ukázka

+ 6 dalších ukázek

Koupit
Trenér Boss drží okres Craw pod krkem z jediného důvodu: hodně vyhrává ve fotbale. Takže pokud chce unikat svým nepřátelům i po nejtrapnější a nejhorší porážce kariéry, musí být ještě míň trenér a ještě víc zločinec. A těch nepřátel je čím dál víc: včetně Roberty Tubbové, která přijela do města vyzbrojená nejen pár zásadními dotazy na to, jak zemřel její otec, ale i doslovně, tedy zbraněmi.

Obsahuje sešity série Southern Bastards #15-20 (listopad 2016 - květen 2018)

Scénář
Jason Aaron, Jason Latour
Art
Chris Brunner, Jason Latour
Ink
Chris Brunner, Jason Latour
Barvy
Chris Brunner, Jason Latour
Obálka
Jason Latour
Lettering
Andrea Nekvapilová
Překlad
Richard Podaný
Redakce
Filip Gotfrid, Patrik Linhart, Petr Stejskal
Žánry
akční, noir, thriller
ISBN/ISSN
978-80-7679-345-3 (Crew)
Vazba
šitá v tvrdých deskách s přebalem
Formát
168 x 258 x 15 mm
Tisk
barevný
Váha
675 g
Stran
168
Cena
549 Kč
Originál
Southern Bastards #04: Gut Check (Image Comics, 2018)
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin21.7. 17:23Parchanti z jihu #04: Zkouška odvahy
  Pokračování velice drsné - a svým způsobem čtivé - série z retardované jižanské komunity, která žije něčím tak nesmyslným jako je americký fotbal. Přesto mně osobně vadí dvě věci: celý ten svět je až nevěrohodně příliš surový a krutý na to, aby mi to dávalo nějaký autentický smysl; zadruhé, cítím silnou scenáristickou vykalkulovanost, kdy do sebe všechno až moc hezky zapadá s napínavými vábničkami "pokračování příště".

  Celkový dojem: 50%
 • Good Games
  Good Games mecenáš8.5. 21:03Parchanti z jihu #04: Zkouška odvahy
  Kvalitná drsná séria, ktorá sa síce celkovou kvalitou Skalpom nevyrovná, ale určite poteší fanúšikov drsnejších realistickejších príbehov. Ktovie, či sa vôbec dočkáme plánovaného piateho dielu, keďže má Jason LaTour dosť veľké problémy, ale z mojej strany by to mohlo byť kľudne ukončené aj takýmto spôsobom a touto knihou. =►Celá recenzia◄=
 • louza
  Ne, že by první dvě knihy nutně postřebovaly následníka. Ale když už, tak aspoň takhle a ne jako ta debilní trojka, kde jediný přínos byl rozšíření pohledu na vidlákov, z něhož se tady úplně zbytečně použije jen jediná postava. Příběh se opět točí kolem fotbalu, který tu už skoro nehraje žádnou roli. Základní premisou je vyhrát a přežít. Trenér Boss se tu střetává nejen s herními protivníky, ale konečně už i s Earlovou dcerou, která mu předloží účty. Konfrontace nějak dopadne a série je kvůli LaTourovým osobním problémům uložena k ledu. Je otázka jestli brzo, nebo pozdě. Vcelku mě to bavilo číst, ale ty dvě první knihy by stačily. Mohli jsme si ušetřit tuhle rozpačitou stopku jež může být i definitivním post koncem.
4275