Skot [mecenáš]

Skot

Jméno: Miroslav Skoták
Email: skotak.m@quick.cz

Skot
M Skot 18.2.2018 Šejch Músá aneb prof. Alois Musil

Čtu komentáře kolegů, které jsou spíše o panu Musilovi. Samotný komiks ustrnul scénářem i kresbou někde před 40 lety, jedná se spíše o ilustrovaný příběh , děj minimální, ke kresbě či malbě nenalézám ten správný vztah. Od opravdového komiksu bych čekal víc.

Skot
M Skot 18.2.2018 Green Arrow: Rok jedna

Standardní superhrdinský komiks , trochu uspěchaná kresba ,běžná kresba moderního stříhu, scénář trochu kulhá místo posunuje děj nelogicky zvláště v závěru je méně uvěřitelný. Průměr.

Skot
M Skot 18.2.2018 Tarzan: Éra Joea Kuberta 1

Stokrát zpracované téma. Těžko už se dá přinést něco nového , standartní retro kresba , průhledný scénář. Čtení na jedno odpoledne. A bohužel kniha první je i knihou poslední a pokračování se nedočkáme. Na rozdíl od jiných serií toho příliš nelituji .

Skot
M Skot 4.2.2018 Jirka #21

Bohužel ani tento sešit nevybočuje z řady. Slaboduchý děj , statická kresba . Je to svém způsobem umění udržet stále stejnou úroveň této komiksové řady.

Skot
M Skot 4.2.2018 Hory mají oči – Počátek

Bohužel jsem neviděl filmy , kterým děj předchází. Standardní hororově akční komiks s lehce předvídatelným dějem, velmi dobrou kresbou a barvami.. V druhé polovině lehce ztrácí scénář dech a zjednodušuje se. Dobrý průměr ve svém žánru,

Skot
M Skot 31.1.2018 Scooby-Doo - Týmovka #01

Dětský komiks s jistě záměrně primitivní kresbou a křiklavými barvami. Scénář rovněž na úrovni malého čtenáře. Ten je snad cílovou skupinou. Po přečtení se omlouvám tak kritizovanému čtyřlístku. Spojení s comicsovými hrdiny tuto knihu rovněž nezachránilo. Na rozdíl od například Planetary ( i když to je jiná liga) doufám , že již další kniha nevyjde a nezhorší ekonomickou bilanci BB artu.

Skot
M Skot 27.1.2018 Dragonero

Klasická fantasy s jejími atributy, předvídatelný příběh , průměrný scénář, ale v době vydání ještě poměrně málo vydáváný typ comicsu. Škoda jen že formát a místy nečitelná černobílá kresba zvláště na velkých panelech českému vydání ubližuje.. Za přečtení stojí, ale vracet se k ní asi nebudu. V Itálii vyšlo několik dalších příběhů z této série ale s těmi se asi v Modré crwi ani MDEKu nesetkáme.

Skot
M Skot 7.1.2018 Profesorova dcera

Těžko zařaditelná směsice dobrodružného, milostného a částečně detektivního příběhu s prvky absurdního humoru , dá-li se to tak nazvat od renomovaných autorů. Této směsici odpovídá i kolorovaná kresba. Celkově není tento komiks špatný ale nejsem si jistý, zda bych ho chtěl číst ještě jednou .

Skot
M Skot 6.1.2018 Komiksová etiketa

Autor textu a scénáře, pokud se to tak dá nazvat se etiketou živí a tak zřejmě z již mnohokrát provařené látky chce ještě jednou provařit něco nového. S komiksem nemá nic společného snad jen výtvarnou stylizaci , ilustrační scénky. Nedovedu si představit , že tuto knihu bude schopen někdo přečíst a protrpět více než jednou.

Skot
M Skot 24.12.2017 Letní blondýnka

Obvyklé schéma, autor zřejmě popisuje své vlastní zážitky a zážitky svých přátel. Jsem rád, že toto bodobí neradostného tápání mám už dávno za sebou Příběhy citlivých outsiderů na okraji společnosti, jednotlivé povídky se zlepšují od Alter ego až po Pozor bomba. Melancholické náladě odpovídá i statická kresba a důraz na scénář.Obvyklým nešvarem je převod barvené kresby na černobílou. Jakoby bychom přišli do galerie a byla tam černobílá Mona Lisa. Nejen scénář, kresba ale i barvy mají svůj význam. Za to ale může vydavatel. Při vší úctě jen průměr.

Skot
M Skot 18:23:26 9.3.2014* Připomínky a návrhy

Dobrý den, zakoupil jsem Comicsccentrem vydanou knihu Cesta do pekel . Na přebalu je ale jiná obálka - barevná odpovídá filmovému plakátu či obalu na videokazetě. Tom Hanks se synem v dešti... Prosím o sdělení , zda se jedná o raritu či hybu tiskárny - v data bázi je pouze klasická krelsná obálka, jak ji známek všichni . S přátelským pozdravem Skot

Skot
M Skot 18:45:32 12.1.2013* Připomínky a návrhy

Dobrý den, Jsem už starší sběratel , jaksi mohu přidat do sbírky zahraniční komiksy ?? Díky Skot

Aktivita

Naposledy přihlášen: 21.2.2018 18:27
Komentáře u comicsů: 14
Hodnocení comicsů: 20
Příspěvků ve foru: 2

Sbírka (z CDB)

Četl: 13 (cca 3566 Kč)
Má: 4158 (cca 762613 Kč)
Chce: 0
Shání: 0
Nabízí: 0