Skot [mecenáš]

Skot

Jméno: Miroslav Skoták
Email: skotak.m@quick.cz

Skot
M Skot 5.9.2012 Hra o trůny - Grafický román, svazek 1

Bohužel jsme nečetl knihu a neviděl seriál. Bydlím na vesnici. Alespoň mohu hodnotit komiks. Zřejmě se jedná pouze o úvod k rozsáhlejší sáze, ale příliš velké množství postav podobných jmen a tváří . Příběh je hůře přehledný , rozehrává řadu fantasy motivů . Kresba je stanadardní ale rovněž tváře trochu splývají a v tmenějších barvách se čtenář hůře orientuje. O osudu tétoserie rozhodne tedy zřejmě druhý díl, který ale má vyjít dle anotace až za půl roku, což je rovněž trochu dlouho a mnozí čtenáři vychladnou .

Skot
M Skot 18.2.2012 Tintinova dobrodružství #24: Tintin a alf-art

Artefakt pro sběratele jako jsme my. Okno do autrovy dílny. Klasika koupená již jen z nostalgie. Serie je uzavřená, pokračování bych rozhodně nedoporučoval, jen se podívejte na poslední Asterixe, to si přece Tintin nezaslouží.

Skot
M Skot 18.2.2012 Planeta Xindlu

Pan Toman průkopník téměř vyhynulého českého sci-fi komiksu ustrnul v 70. letech . Slabý předvídatelný scénář , bez pointy a s otevřeným zbytečným koncem . Kresba rovněž budí dojem lehce dobyté zakázky , možná má svojí kvalitou odpovídat scénáři. Výrazně předraženo, ještě , že jsem sešit obdržel jako bezplatnou odměnu pro předplatile Ikarie.

Skot
M Skot 18:23:26 9.3.2014* Připomínky a návrhy

Dobrý den, zakoupil jsem Comicsccentrem vydanou knihu Cesta do pekel . Na přebalu je ale jiná obálka - barevná odpovídá filmovému plakátu či obalu na videokazetě. Tom Hanks se synem v dešti... Prosím o sdělení , zda se jedná o raritu či hybu tiskárny - v data bázi je pouze klasická krelsná obálka, jak ji známek všichni . S přátelským pozdravem Skot

Skot
M Skot 18:45:32 12.1.2013* Připomínky a návrhy

Dobrý den, Jsem už starší sběratel , jaksi mohu přidat do sbírky zahraniční komiksy ?? Díky Skot

Aktivita

Naposledy přihlášen: 11.8.2017 15:42
Komentáře u comicsů: 3
Hodnocení comicsů: 9
Příspěvků ve foru: 2

Sbírka (z CDB)

Četl: 0
Má: 4055 (cca 710888 Kč)
Chce: 0
Shání: 0
Nabízí: 0