Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
BANE SE VRÁTIL, ALE KDE JE BATMAN?

Bane proslul jako padouch, který kdysi zlomil Batmanovi páteř. Nedávno pak zlomil i jeho ducha, a teď, když začalo velké finále Baneovy hry o Gotham a městem se prohánějí jeho pomocníci, není po Batmanovi ani slechu.

Jelikož Temný rytíř zmizel, Baneovi nic nebrání v tom, aby všechny gothamské zločince donutil k poslušnosti. Pokud odmítnou, pocítí hněv Baneova nečekaného spojence: Thomase Waynea.

Protože Gotham má stále svého Temného rytíře – jen ne toho, jakého známe. Nemilosrdný Batman z univerza Flashpointu si podá každého zločince, který vzdoruje Baneovu panování – a není nic, co by s tím Bruce z tohoto univerza mohl udělat.

Pokud se ovšem nedá dohromady s nepravděpodobným spojencem: se Selinou Kyleovou alias Catwoman, ženou, která ho opustila přímo před oltářem…

Obsahuje sešity série Batman (Rebirth) #75-79 (červenec 2019 - září 2019)

Scénář
Tom King
Art
Tony S. Daniel, Mitch Gerads, Mikel Janin, Clay Mann
Ink
Tony S. Daniel, Sandu Florea, Mitch Gerads, Mikel Janin, Clay Mann, Seth Mann, Norm Rapmund
Barvy
Jordie Bellaireová, Mitch Gerads, Tomeu Morey
Obálka
Tony S. Daniel, Tomeu Morey
Lettering
Petr Schwarz
Překlad
Štěpán Kopřiva
Redakce
Filip Gotfrid, Andrea Nekvapilová
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7679-282-1 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
168 x 258 x 11 mm
Tisk
barevný
Váha
400 g
Stran
144
Cena
399 Kč
Originál
Batman #12: The City of Bane Part 1 (DC Comics, 2020)
 • Mleako
  Mleako mecenáš19.3. 17:36Batman #12: Baneovo město, díl první
  Moc Kingovi nežeru ty velké suprácké události s Banem a ostatními zločinci, ale ty menší konverzačky mu jdou skvěle. Takže ačkoliv je tohle asi úvod velkého finále, tak události v Gothamu mi byly ukradené, zatímco komorní linka s Brucem a Selinou mě bavila dost.
 • Palebras
  Samotný úvod čtení ve mně evokoval pocit, že se na to asi vykašlu a nechám to prostě na někdy jindy. Gotham ovládající záporáci, Bane oplývající rádoby honosně chytrými bláboly a já si prostě říkal, že tohle jsem už sakra četl a viděl tolikrát. Naštěstí se situace po prvním sešitu zlepší a celkový chaos nastolený hned v úvodu vezme za své a děj začne příjemně nabírat na obrátkách. Když se pak přesuneme společně s Brucem a Selinou do sluncem zalitého plážového resortu, kde Bruce zdárně operuje v přestrojení za Magnuma ze stejnojmenného seriálu a Selina působí zatraceně sexy, musel jsem uznat, že tohle Kingovi prostě žeru. Sice jsem tak trochu rád že se blížíme do finále, ale tahle první část mi fakt sedla. Plus ke všemu ta Selina. Fakt dobrá práce.
 • jh666
  Části s Brucem a Selinou fantastické, dění v Gothamu už tolik ne.
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin28.11.2022 11:19Batman #12: Baneovo město, díl první
  Super, to zní tak strašně, že to asi už nemusím číst!:))) Ale jinak se mi první dvě třetiny Kingových Batmanů hodně líbily, za to dík.
 • baatcha
  Doppelganger: Díky za osvětu! :)
 • Fimi
  Fimi mecenáš10.11.2022 17:47Batman #12: Baneovo město, díl první
  Neuvěřitelný kolikrát ten Gotham už padl
 • Doppelganger
  Doppelganger10.11.2022 17:33Batman #12: Baneovo město, díl první
  baatcha: Batman v ukázce je Thomas Wayne, Batman ze světa Flashpointu, kde se místo Bruce stal Batmanem jeho otec (viz stejnojmenný event). Tady tenhle book je první polovina závěrečného story arcu z runu Toma Kinga, který se celou dobu soustředil na postupnou psychickou destrukci Bruce Waynea nenápadnými machinacemi Banea. Gotham padl, záporáci mají vše pod palcem, atd atd, není to dlouhodobý status quo :)
 • baatcha
  Panejo, co to je? Pomůžete mi se zorientovat? Batmana poslední roky ignoruju, a teď koukám, že z profesora Strange je policejní komisař, místo Alfréda je... kdosi, ale hlavně tu roli Batmana evidentně (a opět) převzal Dick Grayson. Respektive s tímhle Robinovsko-Batmaním kostýmem s netopýrem v červeném poli se často setkávám na FB stránkách o retrokomiksu, protože takhle se oblékal dospělý Dick Grayson, když v několika alternativních depresivních příbězích ze 60. - 70. let převzal roli po Batmanovi... U nás to ale vidím poprvé. Wtf? To takhle teď vypadá batmaní vesmír?