• deefha
  deefha6.10. 20:05Safari pláž
  Je to pěkňoučké, příjemně se to čte a trvá to asi pět minut - takže samá pozitiva :-)
 • deefha
  Příběhy tentokrát dost slabé. Jako kočkomila mě nejvíc oslovila obálka a prostřední dvoustrana s kočičím rébusem :-)
 • deefha
  deefha22.4. 15:25Kapitán Kloss
  Nejen tohle souborné vydání, ale vlastně celý "kult" kapitána Klosse chápu jako dobový artefakt, resp. jako připomenutí toho, jak se jedna doba vypořádala s dědictvím doby předchozí. Není to ani polský James Bond, ani polský major Zeman, není to ani lehce zkreslené podání událostí ani úplně překroucená propaganda, je to něco mezi tím vším. Takhle pohromadě je zřetelná repetitivní podobnost mezi jednotlivými díly, což činí četbu na jeden zátah téměř nesnesitelnou. Navíc jsem si u některých zápletek připadal jako v některé z mnoha anekdot o Stierlitzovi (na něj bych ve výčtu podobností úplně zapomněl), hlavně díky všudypřitomným vysvětlujícím popiskám. Má to prostě opravdu výraznou patinu a i když jsem rád, že mám v knihovně aspoň vydání z roku 2020, moc často se k němu asi vracet nebudu. Jo a seriál jsem samozřejmě neviděl.
 • deefha
  Tentokrát jen dva delší příběhy, oba jsou nemastné neslané. Nicméně standard.
 • deefha
  Hlavní příběh tentokrát věru nic moc. Naopak potěšily válečné vzdušné eskapády dědy Simpsona a jednostránková Grandiózní dobrodružství radioaktivního Huga.
 • deefha
  deefha25.3. 10:33Tesáky
  Tahle jednohubka je černá jako noc a chutná po krvi (a psích chlupech...). Tématika je mi blízká, proto jsem si těch pár stránek užil podobně, jako jinou pekelnou jednohubku - Belzepubové (ty ale považuju za lepší). Především ale obdivuju autorku, jak se dokáže vymanit ze svých infantilně-autisticko-menstruačních Sarah's Scribbles, kterými se původně proslavila. Tesáky jsou ve všech směrech na opačné straně spektra (včetně kresby) a hlavně o třídu lepší... takže určitě nebudou mít takový úspěch :-) Nicméně já bych si klidně dal krevní nášup. Jo a mohly by tam být nějaké kočky, když je má Sarah tak ráda. Já je mám taky rád.
 • deefha
  Tentokrát se povedly oba dva příběhy, doslova jeden lepší než druhý... Resp. ten druhý je lepší než první :-), protože představa rebootovaných Simpsonů - to je něco!
 • deefha
  Fantastická exkurze do divokých tuzemských komiksových devadesátek. A protože se jedná opravdu o samý počátek (1990), tak se všim všudy. Obálka je "lákavě" kolotočářská ve stylu malůvek na světských maringotkách, ale uvnitř na čtenáře čeká šok ještě větší. Hnusná kresba, zmatené dialogy, nepřehledný děj, chatrná zápletka s prazvláštním zakončením, nakonec pokus o několik stran tematicky ne úplně související publicistiky a na zadní straně obálky povídání o tuleních kuželozubých (?!), o kterých nikde v příběhu nepadne ani slovo... To vše vydáno ve spolupráci s "Československou leasingovou, finanční a obchodní spolčností" v nákladu 80 tisíc :-D No jak říkám - nádhera, v té době prostě bylo možné všechno.
 • deefha
  deefha30.12.2020 10:01Rabínův kocour 1–5
  Jakožto bezvěrce (a milovníka koček) mě kniha velice oslovila, což o ní myslím hodně vypovídá. Kocour má samozřejmě ve všem pravdu :-) Bavil jsem se opravdu dobře, ale s přibývajícími stránkami došlo i na vážnější témata, což nelze než ocenit. Po zaklapnutí knihy jsem měl neodbytný pocit, že si hned musím přečíst další pětici příběhů. Tak doufejme, že se tenhle soubor bude dobře prodávat a Baobab se rozhoupe k pokračování. A i kdyby ne, tak už tenhle masivní počin si zaslouží obrovskou pochvalu.
 • deefha
  deefha24.9.2020 07:37Simpsonovi 2020/09 Bart Simpson
  Tak tentokrát se povedly všechny čtyři příběhy, doslova jeden lepší než druhý :-) Aragonés válí, jako ostatně vždycky.
 • deefha
  deefha19.8.2020 10:52Simpsonovi 2020/08 Bart Simpson
  Druhý příběh je i tentokrát zábavnější, než ten hlavní. A navíc se u něj naučíte pár životně důležitých frází ve španělštině :-)
 • deefha
  deefha4.7.2020 23:51Marzi 1984-1987
  Jsem ročník 1978, Marzi 1979 (jde de facto o autobiografii), takže jsme si padli do oka. Fakt jsem rád, že jsem prvních deset let mého života prožil aspoň o kousek víc na jih od Polska, protože jejich tehdejší problémy byly mnohem horší, než ty naše. Nemám tak sice vzpomínky na věčně prázdnou lednici, přídělový systém, stanné právo a stávkující rodiče, takže o tom nemůžu napsat komiks... Ale pochopit ho dokážu stejně dobře.
  V dobovém kontextu mě vytáčí snad jen těch pár příbehů, které se dotýkají církve a víry obecně. Nechápu, proč se Poláci téhle koule na noze nedokážou asi nikdy zbavit - vždyť třeba právě v téhle knize je krásně vidět, jak si jsou obě ideologie (křesťanství a komunismus) vlastně v jádru podobné.
  A ano, říkám "v knize", protože tohle je opravdu hodně, hodně moc ukecaný komiks :-) Ale vůbec mi to nevadilo! Docela rád bych si přečetl další dvě knihy příběhů, které v originále vyšly. Ale francouzsky se kvůli tomu učit nehodlám...
 • deefha
  Tuhle zvířecí partičku jsem poprvé potkal někdy před deseti lety v digitální podobě. Na první pohled to byla moje krevní skupina, zhltnul jsem těch pár povídek (v podstatě ty samé, které jsou v této knize) na jeden zátah. Říkal jsem si tehdy, že pokud Beasts of Burden někdo vydá v češtině, rozhodně si je pořídím. Protože sliby se mají plnit, tak teď tedy činím a zároveň děkuji Comics Centru za uvedení na náš trh.
  Povídky s sice mluvícími, ale nikoli antropomorfními zvířecími vyšetřovateli okultně-paranormálních zločinů gradují jen zvolna a opravdu je vidět, že autorský záměr na začátku nebyl nijak komplexní (ostatně se o tom píše i v poznámkách na konci knihy). Lidský i zvířecí svět Burdenu se tak zaplétá a zároveň začíná držet pohromadě docela nenápadně, přičemž když už se tyhle dva světy protnou, neznamená to vůbec nic dobrého. Ty nejhorší věci v těchhle občas i dojemných povídkách totiž rozhodně nedělají zvířata.
  Kniha samozřejmě končí v tom nejméně vhodném okamžiku, ale to nevadí! Stačí si počkat na podzim, kdy by CC mělo vydat druhou knihu se zbývajícími povídkami. V nich se (pokud si dobře vzpomínám) objeví i veleslavný host z úplně jiného komiksového vesmíru, leč nepředbíhejme...
  A mimochodem - kniha vyšla s vadou, chybí meziobálka posledního příběhu. Skoro si toho ani nevšimnete, ale Comics Centrum se k tomuto problému postavilo tak, že si u mě vysloužilo obdiv a nehynoucí úctu. Protože přetisknout celý náklad a nabídnout všem zákazníkům opravený výtisk zdarma, na to dneska potřebujete koule.
 • deefha
  deefha29.6.2020 12:02Simpsonovi 2020/02 Bart Simpson
  Pěkný hlavní příběh "Bartman vs. Dr. Osmerant", zbytek obvyklý dobrý průměr.
 • deefha
  deefha24.6.2020 19:44Simpsonovi 2020/06 Bart Simpson
  Tentokrát se obvyklému standardu aspoň trochu vymyká minipříběh "Springfieldská miminka" :-)
 • deefha
  deefha14.9.2019 13:58Zelený Raoul: S opicí na hrad
  Obsahuje výběr 73 dílů z let 1995-2004, 2012 a 2013. Jako bonus 9 tematicky nesouvisejících dílů označených jako "přes čáru", např. legendární "Paroubkovy erotické fantazie".
 • deefha
  deefha14.9.2019 13:49Zelený Raoul
  Obsahuje díly 518-771 (leden 2005 - prosinec 2009). Kniha bezprostředně navazuje na předchozí sbírku http://comicsdb.cz/comics/947/zeleny-raoul-deset-let-ceske-republiky-ocima-ufona .
 • deefha
  deefha14.9.2019 13:35Zelený Raoul #06
  Obsahuje díly 229-255 (3. června 1999 - 2. prosince 1999).
 • deefha
  deefha14.9.2019 13:32Zelený Raoul #05
  Obsahuje díly 203-228 (26. listopadu 1998 - 27. května 1999).
 • deefha
  deefha14.9.2019 13:24Zelený Raoul #03
  Obsahuje díly 121-175 (24. dubna 1997 - 14. května 1998).
 • deefha
  deefha14.9.2019 13:22Zelený Raoul #01
  Obsahuje díly 1-67 (5. ledna 1995 - 11. dubna 1996).
 • deefha
  Dlouhodobý standard. Ovšem jestli se Sergio Aragonés dozví, že jeho kresbu někdo označil jako "dost špatnou" zrovna v porovnání s řadovým řemeslníkem Jamesem Lloydem, tak ho trefí šlak .-) Třetí příběh od Petera Kupera vyčnívá po všech stránkách, takových jen víc!
 • deefha
  Chvályhodný počin, který cílovka (myšleno šklebani) jistě příliš neocení. Zároveň jde tak trochu o střelbu tuzemského vydavatele do vlastních řad, protože pokud to ještě někdo nevěděl, tak teď mu to konečně dojde: většina těch nejlepších vtipů v rámci Simpsonů je nepřeložitelná, ať se člověk snaží sebevíc. Negativní efekt ztraceno v překladu díky přímému srovnání a hlavně vysvětlivkám na konci sešitu vynikne tolik, až je to člověku skoro líto... No, ale to máte jako s dabingem - originál je vždycky lepší!
 • deefha
  deefha26.4.2018 10:04Znovuzrození hrdinů DC
  Přijde mi to jako když X let sledujete seriál, který se po mnoha sezónách tvůrci najednou rozhodnout kompletně změnit, takže vám nejdřív nabídnou radši jen takovou trochu zmatenou ochutnávku, abyste se zkusili připravit na to, co vás teprve čeká. Navíc ochutnávku s mnoha odkazy, které bych - a to se klidně přiznám - bez relativně obsáhlých textových vysvětlivek moc nedával (protože jsem ten hypotetický seriál třeba nesledoval dostatečně pozorně a taky jsem ho už polovinu zapomněl, protože se vysílá už opravdu dlouho). No, takže... jsem docela zvědavý, ale na druhou stranu se bojím, jestli se mám vůbec na co těšit. Takže se nechám překvapit :-)
 • deefha
  Asi se těším na plnou verzi, bude-li tedy.
 • deefha
  deefha20.2.2018 10:52Rumcajs se vrací #02
  Oproti prvnímu dílu výrazně přibylo akce, která je plná krve, slizu, kyseliny a mrtvol :-) Nesmí samozřejmě chybět rodinné dilema, černohumorné momenty a pistol nabitá tvrdým žaludem - nebo možná něčím trochu lepším? Na finální třetí díl jsem opravdu zvědavý. Pokud mi první Rumcajs atmosférou připomínal Vetřelce jedničku, tak ten druhý by se místy dal přirovnat ke dvojce (např. tupá rota "mariňáků", kteří netuší, s čím mají tu čest). Tím pádem bychom se ve třetím sešitu mohli dočkat existenciálního dramatu, jenže ona je trojka Vetřelec všeobecně dost (ovšem dost neprávem) neoblíbená, takže asi ne... Nechám se tedy překvapit a těším se moc. Sečteno a podtrženo: dobrá práce a v tuzemských končinách veskrze unikátní počin! P.S. Opravdu mě mrzí, že upoutávkové obálky uvnitř sešitu i tentokrát lákají na komiksy, které neexistují. Myslím, že by se po nich jen zaprášilo :-)
 • deefha
  deefha10.1.2018 15:29Sojčák
  Přečteno za půl hodiny, ale přemýšlet o tom budu asi ještě dlouho...
 • deefha
  deefha24.9.2017 22:22Liberty Meadows #01: Ráj
  Milé. Chci další!
 • deefha
  deefha15.8.2017 12:10Zelený Raoul #04
  Obsahuje díly 176-202 (21. května 1998 - 19. listopadu 1998).
 • deefha
  deefha15.8.2017 11:58Zelený Raoul #02
  Obsahuje díly 68-120 (18. dubna 1996 - 17. dubna 1997).
 • deefha
  Popis zde špatně uvádí čísla dílů, které kniha obsahuje: není to 772-961, ale 772-979 (7. ledna 2010 - 30. ledna 2014, příběhy z roku 2009 totiž obsahuje předchozí kniha). Z toho mimo jiné vyplývá, že i kniha samotná (!) obsahuje na svém úvodu zavádějící informaci "208 příběhů za roky 2009-2014". Příběhů je sice opravdu 208, ale jsou za roky 2010-2014, přičemž ale z roku 2014 jich je jen pět (pouze lednové díly).
 • deefha
  deefha31.5.2017 08:12Rumcajs se vrací #01
  K tomuhle "Rumcajsovi pro dospělé" jsem se dostal naprostou náhodou a musím říct, že jsem velmi mile překvapen! Hrdinové našich dětských let ožívají v atmosféře příjemně černého humoru, spletitý a na Jičínsko nečekaně temný příběh se svižně rozjíždí, postupně se buduje hutná atmosféra plná popkulturních narážek a vizuálních vtípků, dokonce i "reklamy" jsou patřičně stylové... Vysoký nadprůměr (nejen) v rámci tuzemské tvorby, nadšení pro věc je na tom vidět z každé strany. Pevně doufám, že se dočkáme i slibovaných dalších dvou pokračování. Nemůžu se dočkat, jak to celé dopadne :-)
 • deefha
  Já teda nevím, ale vyhledávání mi funguje docela dobře :-) https://www.google.com/search?q=gantz+30+site%3Acomicsdb.cz
 • deefha
  deefha18.10. 22:51* Připomínky a návrhy
  Podle počtu stran ne, ale třeba to někdo rozlouskne. Ten starší komiks nemám, nemůžu porovnat.
 • deefha
  deefha18.10. 17:16Slevy, výprodeje, bazary
  Jestli je to na mě, tak já mezi lidi nechodím. Jen občas někam s vámi :-P
 • deefha
  deefha18.10. 10:31Slevy, výprodeje, bazary
  Fajn, díky. Jde se objednávat :-)
 • deefha
  deefha18.10. 10:00Slevy, výprodeje, bazary
  Danthrakon má teda jen tři díly, ano?
 • deefha
  deefha17.10. 14:24Herní vlákno
  @GWB To rád slyším. Já se k tomu ještě moc nedostal, dohrávám teď Maneater. To sice nemá s komiksy vůbec nic společného, ale je to sranda :-)
 • deefha
 • deefha
  deefha16.10. 22:43Sběratelský klub
  Tvl lidi, vy jste (někteří) fakt magoři :-D
 • deefha
  deefha14.10. 14:11* Připomínky a návrhy
  ad upravné Přehledy komiksů podle Sbírky - dobrá práce, díky. Opravdu zajímavé.
 • deefha
  deefha14.10. 14:08Pindárna
  dokud nezačnete akceptovat že dnešní doba je jiná, respektive stejná, akorát se o tom více mluví, tak štěstí v moderní společnosti nikdy nenajdete. Štěstí souvisí se spoustou věcí, ale s tímhle teda rozhodně ne. Si troufám tvrdit. A ano, cítím se být šťastným :-)
 • deefha
  deefha14.10. 10:05Pindárna
  @Fimi U opravdu odborných profesí (myslím u prakticky odborných, ne jen teoreticky) tohle naštěstí tolik nehrozí. Nicméně moje manželka má tady v Praze praktického lékaře původem z Afriky a ano, je tupý jako poleno :-) Takže výjimky se zjevně najdou. Jo ale muslimský porodník je opravdu vzácnost, vetšinou si u porodu tamní rodina vyžádá ženu. Doporučuju přečíst si třeba https://www.maminka.cz/clanek/jak-se-rodi-v-saudske-arabii - je fascinující, jaké se v 21. století vyskytují na zeměkouli středověké enklávy.
 • deefha
  deefha12.10. 15:41Pindárna
 • deefha
  deefha8.10. 10:45Art
  Už se těším :-)
 • deefha
  deefha8.10. 10:44Herní vlákno
  Nápodobně, ale na tohle si čas rozhodně najdu :-) Je to open world, ale není tam žádný fighting, čili něco pro mě.
 • deefha
  deefha8.10. 09:52Herní vlákno
  Máte-li rádia Moebia, od téhle hry se nebudete moct odtrhnout. Sable - novinka na Xbox/Windows, aktuálně v Game Passu: https://www.xbox.com/cs-CZ/games/sable


 • deefha
  deefha8.10. 09:46Art
  @Ter Tak to se hned hlásím do fronty na předobjednávku :-)
 • deefha
  deefha7.10. 10:24Slevy, výprodeje, bazary
  Takhle mi od nich přišla druhá zásilka (objednával jsem nadvakrát, protože jsem něco přehlédl a už to nešlo přidat do první objednávky). Návrat krále Šumavy, všechny tři díly. Taky zabaleno ve fólii a v bytelné krabici, žádný problém. Proto mě překvapilo, že ta druhá zásilka byla zabalená tak debilně :-)
 • deefha
  deefha6.10. 22:49Slevy, výprodeje, bazary
  Reklamovat nebudu. Strčím to do knihovny mezi jiné knihy, třeba se to srovná :-D
 • deefha
  deefha6.10. 21:01Slevy, výprodeje, bazary
  Chm, tak zásilka z Knižního klubu dneska dorazila. Objednával jsem tři věci, všechny brožované a menšího rozsahu (Paper Girls byla ta nejsilnější kniha). Všechno to přišlo naházené ve velké bublinkové obálce, ani to nestáhli do fólie, takže mám ožvýkané rohy :-/
 • deefha
  deefha5.10. 14:09* Připomínky a návrhy
  @Zack Ó děkuji :-)
 • deefha
  deefha5.10. 13:40* Připomínky a návrhy
  @Toe Aha, tak to je super! Té ikonky tady jsem si nevšiml :-) Nicméně bylo by možné, kdyby se ta ikonka objevila u názvu série i v detailu těch komiksů, které do ní patří? Tedy tady:

 • deefha
  deefha5.10. 13:23* Připomínky a návrhy
  Všiml jsem si, že Crewní e-shop má u komiksů příznak, že je jejich série dokončená (např. https://www.obchod.crew.cz/kategorie-22734/komiks/nesnasim-pohadkov ). Možná je to novinka, možná jsem to jen doteď nezaregistroval, každopádně - tahle informace by možná přišla vhod i tady, co myslíte?
 • deefha
  deefha5.10. 12:52Srazy, cony, festivaly
  Jinak teda když vidím ty vizuály Comic Conu, tak on Michal Suchánek tu Alžbětu kreslí koukám pořád :-) • deefha
  deefha5.10. 10:42* Připomínky a návrhy
  Opravdu zajímavý. Otázka možná je, jak kdo to označení Sháním / Chci používá. Já třeba si pomocí nich dělám frontu "normálních" komiksů, které si pak postupně kupuju, čili tam raritní kousky spíš nemám (protože se stejně nedají moc dobře sehnat, žejo, tak proč po nich toužit). Čili asi kazím žebříček :-)
 • deefha
  deefha4.10. 17:31Srazy, cony, festivaly
  Nejdu. Leda že by tam zase prodávali nějakou limitku, kterou by nešlo koupit nikde jinde, jako (před?)loni :-)
 • deefha
  deefha1.10. 15:21Slevy, výprodeje, bazary
  @perak Hele, na záchodě přečtu cokoliv :-D
 • deefha
  deefha1.10. 13:50Slevy, výprodeje, bazary
  @sleepless Cool, tak to jsem úplně přehlédl! OK, takže další objednávka... :-D No a tím bych jen tak mimochodem měl splněné podmínky klubu (v předchozí objednávce jsem měl taky tři knihy):
  V období platnosti aktuálního katalogu si zakoupíte alespoň jeden titul (tj. 5 knih ročně), a to buď v knihkupectví, na www.knizniklub.cz nebo objednáním přes zákaznický servis. Pokud nenakoupíte, můžeme vám zaslat námi vybraný bestseller. Tuto knihu si následně můžete do 14 dnů vyměnit za jinou.
 • deefha
  deefha1.10. 12:26Slevy, výprodeje, bazary
  @Alfi Hele, můžeš si klidně vybrat tu nejmenší odměnu a poslat víc, já to občas dělám, obecně hlavně u kampaní na "nefyzické" záležitosti. Třeba "přispějte nevidomé umělkyni na pec na vypalování keramiky", od určité částky byla jako odměna právě nějaká ta keramická věc. A tu já jsem nechtěl, co bych s ní dělal :-) Ale myšlenka mě zaujala, takže jsem si vybral tu nejmenší odměnu (nic) a poslal víc. Ale to jen tak, aby řeč nestála :-)
 • deefha
 • deefha
  deefha30.9. 22:58Slevy, výprodeje, bazary
  @Fry Pfff, Burns objednán už dááááávno :-)
 • deefha
  deefha30.9. 21:23Slevy, výprodeje, bazary
  Musíš. Ale teda já si nepamatuju, že bych tam za posledních X let něco objednal.
 • deefha
  deefha30.9. 12:56Slevy, výprodeje, bazary
  Super, taky jsem něco objednal. Ani jsem nevěděl, že už jsem tam registrovaný :-D
 • deefha
  deefha28.9. 20:07Sběratelský klub
  Ta nějak. Druhá zásilka mi přišla včera, první 24. srpna, čili je to baj vočko těch 30 dnů. V klientské zóně jsem snad ještě nebyl, vždycky mi stačí e-mail od České pošty, je v něm číslo zásilky pro sledování.
 • deefha
  deefha28.9. 11:55Sběratelský klub
  @Denis U nás je nakonec možné všechno :-P
 • deefha
  deefha27.9. 15:28Sběratelský klub
  Ale to je super nápad!
 • deefha
  deefha27.9. 15:08Sběratelský klub
  Je mi úplně jedno, jak to je řazené. Jen už bych chtěl mít v knihovně ten obrázek :-D
 • deefha
  deefha27.9. 14:46Sběratelský klub
  Mimochodem, kdo jedete Legendu o Batmanovi - jednotlivé knihy nevycházejí v chronologickém pořadí. Ttřetí kniha je v pořadí 58., čtvrtá 56. a tak dál, vlastně úplně náhodně. Takže to v knihovně bude vypadat debilně až do samého konce, kdy teprve se hřbety složí do obrázku... Jsou věci, které moc nechápu :-/
 • deefha
  deefha27.9. 13:14Sběratelský klub
  Tak nějak :-) To se dělá úplně běžně.
 • deefha
  deefha27.9. 07:35Sběratelský klub
  @Matthew Vybere se určitě.
 • deefha
  deefha25.9. 19:30Pindárna
  Btw ale ta hra je naprosto geniální :-D
 • deefha
  deefha25.9. 19:28Srazy, cony, festivaly
  Ach ano. Konečně v tom mám jasno!
 • deefha
  deefha23.9. 13:40Srazy, cony, festivaly
  @Fimi Budu tam, klasicky +1 :-)
 • deefha
  deefha21.9. 12:09* Připomínky a návrhy
  @Zack To je moc pěkný, díky! Ještě by to chtělo přidat tam celkovou částku, kterou bych si měl připravit :-D
 • deefha
  deefha19.9. 21:57Srazy, cony, festivaly
  Budou tam Mighty Boys :-)
 • deefha
  deefha18.9. 19:31Sběratelský klub
  Pěkně! Takhle se na ně musí :)
 • deefha
  deefha18.9. 10:55Slevy, výprodeje, bazary
  Huh, a i tak se skoro všechno dá sehnat někde jinde levněji... To jsou věci :-)
 • deefha
  deefha15.9. 22:50Pindárna
  Hustý, tak tahle konsekvence mě vůbec nenapadla. Ovšem zase se můžeme radovat, že hodnota už existujících knih bude (zřejmě?) stoupat :-P
 • deefha
  deefha15.9. 15:59Slevy, výprodeje, bazary
  Pěkná akce, díky za info :-)
 • deefha
  deefha14.9. 12:21Sběratelský klub
  Tak to je, a budu jako vždy upřímý, kurva škoda :-(
 • deefha
  deefha14.9. 10:47Sběratelský klub
  Mimochodem - nevíte někdo, jak je to se sérií https://comicsdb.cz/serie/448/disney-zlata-klasika ? To už taky chcíplo, nebo je to celé, nebo jak?
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 233 (cca 40867 Kč)
Mám: 940 (cca 252748 Kč)
Chci: 434 (cca 180407 Kč)
Sháním: 434 (cca 180407 Kč)
Nabízím: 3 (cca 717 Kč)
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0