• deefha
  Příběhy tentokrát dost slabé. Jako kočkomila mě nejvíc oslovila obálka a prostřední dvoustrana s kočičím rébusem :-)
 • deefha
  deefha22.4. 15:25Kapitán Kloss
  Nejen tohle souborné vydání, ale vlastně celý "kult" kapitána Klosse chápu jako dobový artefakt, resp. jako připomenutí toho, jak se jedna doba vypořádala s dědictvím doby předchozí. Není to ani polský James Bond, ani polský major Zeman, není to ani lehce zkreslené podání událostí ani úplně překroucená propaganda, je to něco mezi tím vším. Takhle pohromadě je zřetelná repetitivní podobnost mezi jednotlivými díly, což činí četbu na jeden zátah téměř nesnesitelnou. Navíc jsem si u některých zápletek připadal jako v některé z mnoha anekdot o Stierlitzovi (na něj bych ve výčtu podobností úplně zapomněl), hlavně díky všudypřitomným vysvětlujícím popiskám. Má to prostě opravdu výraznou patinu a i když jsem rád, že mám v knihovně aspoň vydání z roku 2020, moc často se k němu asi vracet nebudu. Jo a seriál jsem samozřejmě neviděl.
 • deefha
  Tentokrát jen dva delší příběhy, oba jsou nemastné neslané. Nicméně standard.
 • deefha
  Hlavní příběh tentokrát věru nic moc. Naopak potěšily válečné vzdušné eskapády dědy Simpsona a jednostránková Grandiózní dobrodružství radioaktivního Huga.
 • deefha
  deefha25.3. 10:33Tesáky
  Tahle jednohubka je černá jako noc a chutná po krvi (a psích chlupech...). Tématika je mi blízká, proto jsem si těch pár stránek užil podobně, jako jinou pekelnou jednohubku - Belzepubové (ty ale považuju za lepší). Především ale obdivuju autorku, jak se dokáže vymanit ze svých infantilně-autisticko-menstruačních Sarah's Scribbles, kterými se původně proslavila. Tesáky jsou ve všech směrech na opačné straně spektra (včetně kresby) a hlavně o třídu lepší... takže určitě nebudou mít takový úspěch :-) Nicméně já bych si klidně dal krevní nášup. Jo a mohly by tam být nějaké kočky, když je má Sarah tak ráda. Já je mám taky rád.
 • deefha
  Tentokrát se povedly oba dva příběhy, doslova jeden lepší než druhý... Resp. ten druhý je lepší než první :-), protože představa rebootovaných Simpsonů - to je něco!
 • deefha
  Fantastická exkurze do divokých tuzemských komiksových devadesátek. A protože se jedná opravdu o samý počátek (1990), tak se všim všudy. Obálka je "lákavě" kolotočářská ve stylu malůvek na světských maringotkách, ale uvnitř na čtenáře čeká šok ještě větší. Hnusná kresba, zmatené dialogy, nepřehledný děj, chatrná zápletka s prazvláštním zakončením, nakonec pokus o několik stran tematicky ne úplně související publicistiky a na zadní straně obálky povídání o tuleních kuželozubých (?!), o kterých nikde v příběhu nepadne ani slovo... To vše vydáno ve spolupráci s "Československou leasingovou, finanční a obchodní spolčností" v nákladu 80 tisíc :-D No jak říkám - nádhera, v té době prostě bylo možné všechno.
 • deefha
  deefha30.12.2020 10:01Rabínův kocour 1–5
  Jakožto bezvěrce (a milovníka koček) mě kniha velice oslovila, což o ní myslím hodně vypovídá. Kocour má samozřejmě ve všem pravdu :-) Bavil jsem se opravdu dobře, ale s přibývajícími stránkami došlo i na vážnější témata, což nelze než ocenit. Po zaklapnutí knihy jsem měl neodbytný pocit, že si hned musím přečíst další pětici příběhů. Tak doufejme, že se tenhle soubor bude dobře prodávat a Baobab se rozhoupe k pokračování. A i kdyby ne, tak už tenhle masivní počin si zaslouží obrovskou pochvalu.
 • deefha
  deefha24.9.2020 07:37Simpsonovi 2020/09 Bart Simpson
  Tak tentokrát se povedly všechny čtyři příběhy, doslova jeden lepší než druhý :-) Aragonés válí, jako ostatně vždycky.
 • deefha
  deefha19.8.2020 10:52Simpsonovi 2020/08 Bart Simpson
  Druhý příběh je i tentokrát zábavnější, než ten hlavní. A navíc se u něj naučíte pár životně důležitých frází ve španělštině :-)
 • deefha
  deefha4.7.2020 23:51Marzi 1984-1987
  Jsem ročník 1978, Marzi 1979 (jde de facto o autobiografii), takže jsme si padli do oka. Fakt jsem rád, že jsem prvních deset let mého života prožil aspoň o kousek víc na jih od Polska, protože jejich tehdejší problémy byly mnohem horší, než ty naše. Nemám tak sice vzpomínky na věčně prázdnou lednici, přídělový systém, stanné právo a stávkující rodiče, takže o tom nemůžu napsat komiks... Ale pochopit ho dokážu stejně dobře.
  V dobovém kontextu mě vytáčí snad jen těch pár příbehů, které se dotýkají církve a víry obecně. Nechápu, proč se Poláci téhle koule na noze nedokážou asi nikdy zbavit - vždyť třeba právě v téhle knize je krásně vidět, jak si jsou obě ideologie (křesťanství a komunismus) vlastně v jádru podobné.
  A ano, říkám "v knize", protože tohle je opravdu hodně, hodně moc ukecaný komiks :-) Ale vůbec mi to nevadilo! Docela rád bych si přečetl další dvě knihy příběhů, které v originále vyšly. Ale francouzsky se kvůli tomu učit nehodlám...
 • deefha
  Tuhle zvířecí partičku jsem poprvé potkal někdy před deseti lety v digitální podobě. Na první pohled to byla moje krevní skupina, zhltnul jsem těch pár povídek (v podstatě ty samé, které jsou v této knize) na jeden zátah. Říkal jsem si tehdy, že pokud Beasts of Burden někdo vydá v češtině, rozhodně si je pořídím. Protože sliby se mají plnit, tak teď tedy činím a zároveň děkuji Comics Centru za uvedení na náš trh.
  Povídky s sice mluvícími, ale nikoli antropomorfními zvířecími vyšetřovateli okultně-paranormálních zločinů gradují jen zvolna a opravdu je vidět, že autorský záměr na začátku nebyl nijak komplexní (ostatně se o tom píše i v poznámkách na konci knihy). Lidský i zvířecí svět Burdenu se tak zaplétá a zároveň začíná držet pohromadě docela nenápadně, přičemž když už se tyhle dva světy protnou, neznamená to vůbec nic dobrého. Ty nejhorší věci v těchhle občas i dojemných povídkách totiž rozhodně nedělají zvířata.
  Kniha samozřejmě končí v tom nejméně vhodném okamžiku, ale to nevadí! Stačí si počkat na podzim, kdy by CC mělo vydat druhou knihu se zbývajícími povídkami. V nich se (pokud si dobře vzpomínám) objeví i veleslavný host z úplně jiného komiksového vesmíru, leč nepředbíhejme...
  A mimochodem - kniha vyšla s vadou, chybí meziobálka posledního příběhu. Skoro si toho ani nevšimnete, ale Comics Centrum se k tomuto problému postavilo tak, že si u mě vysloužilo obdiv a nehynoucí úctu. Protože přetisknout celý náklad a nabídnout všem zákazníkům opravený výtisk zdarma, na to dneska potřebujete koule.
 • deefha
  deefha29.6.2020 12:02Simpsonovi 2020/02 Bart Simpson
  Pěkný hlavní příběh "Bartman vs. Dr. Osmerant", zbytek obvyklý dobrý průměr.
 • deefha
  deefha24.6.2020 19:44Simpsonovi 2020/06 Bart Simpson
  Tentokrát se obvyklému standardu aspoň trochu vymyká minipříběh "Springfieldská miminka" :-)
 • deefha
  deefha14.9.2019 13:58Zelený Raoul: S opicí na hrad
  Obsahuje výběr 73 dílů z let 1995-2004, 2012 a 2013. Jako bonus 9 tematicky nesouvisejících dílů označených jako "přes čáru", např. legendární "Paroubkovy erotické fantazie".
 • deefha
  deefha14.9.2019 13:49Zelený Raoul
  Obsahuje díly 518-771 (leden 2005 - prosinec 2009). Kniha bezprostředně navazuje na předchozí sbírku http://comicsdb.cz/comics/947/zeleny-raoul-deset-let-ceske-republiky-ocima-ufona .
 • deefha
  deefha14.9.2019 13:35Zelený Raoul #06
  Obsahuje díly 229-255 (3. června 1999 - 2. prosince 1999).
 • deefha
  deefha14.9.2019 13:32Zelený Raoul #05
  Obsahuje díly 203-228 (26. listopadu 1998 - 27. května 1999).
 • deefha
  deefha14.9.2019 13:24Zelený Raoul #03
  Obsahuje díly 121-175 (24. dubna 1997 - 14. května 1998).
 • deefha
  deefha14.9.2019 13:22Zelený Raoul #01
  Obsahuje díly 1-67 (5. ledna 1995 - 11. dubna 1996).
 • deefha
  Dlouhodobý standard. Ovšem jestli se Sergio Aragonés dozví, že jeho kresbu někdo označil jako "dost špatnou" zrovna v porovnání s řadovým řemeslníkem Jamesem Lloydem, tak ho trefí šlak .-) Třetí příběh od Petera Kupera vyčnívá po všech stránkách, takových jen víc!
 • deefha
  Chvályhodný počin, který cílovka (myšleno šklebani) jistě příliš neocení. Zároveň jde tak trochu o střelbu tuzemského vydavatele do vlastních řad, protože pokud to ještě někdo nevěděl, tak teď mu to konečně dojde: většina těch nejlepších vtipů v rámci Simpsonů je nepřeložitelná, ať se člověk snaží sebevíc. Negativní efekt ztraceno v překladu díky přímému srovnání a hlavně vysvětlivkám na konci sešitu vynikne tolik, až je to člověku skoro líto... No, ale to máte jako s dabingem - originál je vždycky lepší!
 • deefha
  deefha26.4.2018 10:04Znovuzrození hrdinů DC
  Přijde mi to jako když X let sledujete seriál, který se po mnoha sezónách tvůrci najednou rozhodnout kompletně změnit, takže vám nejdřív nabídnou radši jen takovou trochu zmatenou ochutnávku, abyste se zkusili připravit na to, co vás teprve čeká. Navíc ochutnávku s mnoha odkazy, které bych - a to se klidně přiznám - bez relativně obsáhlých textových vysvětlivek moc nedával (protože jsem ten hypotetický seriál třeba nesledoval dostatečně pozorně a taky jsem ho už polovinu zapomněl, protože se vysílá už opravdu dlouho). No, takže... jsem docela zvědavý, ale na druhou stranu se bojím, jestli se mám vůbec na co těšit. Takže se nechám překvapit :-)
 • deefha
  Asi se těším na plnou verzi, bude-li tedy.
 • deefha
  deefha20.2.2018 10:52Rumcajs se vrací #02
  Oproti prvnímu dílu výrazně přibylo akce, která je plná krve, slizu, kyseliny a mrtvol :-) Nesmí samozřejmě chybět rodinné dilema, černohumorné momenty a pistol nabitá tvrdým žaludem - nebo možná něčím trochu lepším? Na finální třetí díl jsem opravdu zvědavý. Pokud mi první Rumcajs atmosférou připomínal Vetřelce jedničku, tak ten druhý by se místy dal přirovnat ke dvojce (např. tupá rota "mariňáků", kteří netuší, s čím mají tu čest). Tím pádem bychom se ve třetím sešitu mohli dočkat existenciálního dramatu, jenže ona je trojka Vetřelec všeobecně dost (ovšem dost neprávem) neoblíbená, takže asi ne... Nechám se tedy překvapit a těším se moc. Sečteno a podtrženo: dobrá práce a v tuzemských končinách veskrze unikátní počin! P.S. Opravdu mě mrzí, že upoutávkové obálky uvnitř sešitu i tentokrát lákají na komiksy, které neexistují. Myslím, že by se po nich jen zaprášilo :-)
 • deefha
  deefha10.1.2018 15:29Sojčák
  Přečteno za půl hodiny, ale přemýšlet o tom budu asi ještě dlouho...
 • deefha
  deefha24.9.2017 22:22Liberty Meadows #01: Ráj
  Milé. Chci další!
 • deefha
  deefha15.8.2017 12:10Zelený Raoul #04
  Obsahuje díly 176-202 (21. května 1998 - 19. listopadu 1998).
 • deefha
  deefha15.8.2017 11:58Zelený Raoul #02
  Obsahuje díly 68-120 (18. dubna 1996 - 17. dubna 1997).
 • deefha
  Popis zde špatně uvádí čísla dílů, které kniha obsahuje: není to 772-961, ale 772-979 (7. ledna 2010 - 30. ledna 2014, příběhy z roku 2009 totiž obsahuje předchozí kniha). Z toho mimo jiné vyplývá, že i kniha samotná (!) obsahuje na svém úvodu zavádějící informaci "208 příběhů za roky 2009-2014". Příběhů je sice opravdu 208, ale jsou za roky 2010-2014, přičemž ale z roku 2014 jich je jen pět (pouze lednové díly).
 • deefha
  deefha31.5.2017 08:12Rumcajs se vrací #01
  K tomuhle "Rumcajsovi pro dospělé" jsem se dostal naprostou náhodou a musím říct, že jsem velmi mile překvapen! Hrdinové našich dětských let ožívají v atmosféře příjemně černého humoru, spletitý a na Jičínsko nečekaně temný příběh se svižně rozjíždí, postupně se buduje hutná atmosféra plná popkulturních narážek a vizuálních vtípků, dokonce i "reklamy" jsou patřičně stylové... Vysoký nadprůměr (nejen) v rámci tuzemské tvorby, nadšení pro věc je na tom vidět z každé strany. Pevně doufám, že se dočkáme i slibovaných dalších dvou pokračování. Nemůžu se dočkat, jak to celé dopadne :-)
 • deefha
  deefha12.7. 20:21Srazy, cony, festivaly
  Já si teda většinou povídám o čemkoli jiném, jen ne o komiksech :-D
 • deefha
  deefha12.7. 18:11Srazy, cony, festivaly
  Ale chodí, třeba já tentokrát přivedu dvě až tři :-)
 • deefha
  deefha12.7. 16:17Srazy, cony, festivaly
  Fotky stejně lžou :-)
 • deefha
  deefha11.7. 18:24Srazy, cony, festivaly
  Už se nám to blíží, potřeboval bych nějak naplánovat srpen... Takže jak teda, v pátek šestýho? Přijde mi to lepší než sobota, člověk pak má dva dny na rekonvalescenci :-)
 • deefha
  deefha4.7. 17:13Pindárna
  @Denis No, já mám fixaci na obrázky na hřbetech, takže pokud to skutečně bude vycházet... Nedá se nic dělat, jdu do toho :-)
 • deefha
  deefha4.7. 17:12Srazy, cony, festivaly
  Mohl bych tak i tak.
 • deefha
  deefha1.7. 12:43* Připomínky a návrhy
  Wow, tak teda toho zčervenání nicku jsem si doteď vůbec nevšiml :-D
 • deefha
  deefha29.6. 11:51Nakupujeme venku
  @Scarface No že by třeba Murakami, Coelho nebo Bulgakov psali fantasy, to by mě teda nenapadlo napsat ani ve snu :-D
 • deefha
  deefha27.6. 17:22Sběratelský klub
  @Milo_Harwey Dovaž zbytek, co ti ještě chybí :-)
 • deefha
  deefha26.6. 15:20Pindárna
  Joooo, komiksburza! Ale jestli nás nepřijdou rozehnat benga, tak nejdu :-P
 • deefha
  deefha25.6. 10:40Sběratelský klub
  Tam by se ale nedostala ani moje packa :-) Jak to vyndáváš?
 • deefha
  deefha22.6. 19:49Stripy, jouky, fejky :)
 • deefha
  deefha20.6. 12:50* Připomínky a návrhy
  Myslím, že jsem jeden případ praktického využití objevil. Docela mě překvapilo, kolik ty knihy vlastně váží, fakt bych to neřekl. Už aspoň chápu, proč mi police rvaly šrouby ze zdi, takže jsem nakonec musel použít chemickou kotvu. A taky proč se mi některá prkna prohýbají. Takže - kdybych teď projektoval novou knihovnu, nakreslím si kde co v ní bude a přesně si spočítám potřebnou nosnost, abych zase nebyl nemile překvapený. Čili myslím, že jsou to hodně cenné informace.
 • deefha
  deefha20.6. 08:20* Připomínky a návrhy
  Chtělo by to nějakou motivaci. Třeba jako že kdo do nejbližšího srazu zváží nejvíc komiksů, dostane za každých deset kilo panáka :-D
 • deefha
  deefha19.6. 09:14* Připomínky a návrhy
  @Zack Kolik procent komiksů teď ještě nemá zadanou váhu?
 • deefha
  deefha19.6. 09:12Srazy, cony, festivaly
  Jo, to by šlo.
 • deefha
  deefha16.6. 12:15* Připomínky a návrhy
  Ufff, tak hlásím - vážení dokončeno! Rukama mi od včerejška prošlo cca 250 kilo komiksů, mimo jiné prakticky všechny UKK, NHM, DCKK a KVSM (za to si ale můžu sám, nemám kupovat každou kravinu jen kvůli obrázku na hřbetu, žejo). Teď navrhuju udělat seznam pro guerilla vážení: komiksy bez hmotnosti, které člověk ve sbírce nemá. Abych mohl s váhou vyrazit do obchodu :-D
 • deefha
  deefha15.6. 16:45* Připomínky a návrhy
  No to by měl být ale právě ten odkaz https://comicsdb.cz/doplneni-vahy, ne?
 • deefha
  deefha15.6. 14:59* Připomínky a návrhy
  Fajn, tak už to tam sypu. Prvních patnáct kilo je za mnou! :-D
 • deefha
  deefha14.6. 10:57* Připomínky a návrhy
  Jak se bude řešit, pokud přes formulář přijde k jednomu komiksu váha od víc uživatelů a údaje se budou lišit?
 • deefha
  deefha8.6. 20:59Pindárna
  seneke: Dneska dá celkem práci, aby se něco ztratilo :-) Nebudu sem dávat odkaz, ale dej si na Uložto hledat "Akira cz dabing.mp4" a je to doma. Skutečně jde o dabing z VHS, jen je syncnutý na maličko lepší obraz (zřejmě z DVD). Buďto si s tím někdo pohrál, protože ten zvuk nezní ani zdaleka tak hrozně, jako z těch ukázek na YouTube... A nebo to prostě vyšlo znovu na DVD.
 • deefha
  deefha8.6. 10:57Pindárna
  Já bych ocenil nějakou prasárnu :-D
 • deefha
  deefha8.6. 10:56Filmový a hudební klub
  Týjo, tak to si snad pořídím!
 • deefha
  deefha4.6. 10:36Filmový a hudební klub
  Pche, cédéčka... Jedině Minidisc od Sony, to je médium budoucnosti! Jo a čtyřicet už mi bylo :-D
 • deefha
  deefha4.6. 10:34Pindárna
  Je to tak, šest knih.

 • deefha
  deefha28.5. 19:19Pindárna
  P.G.: Přesně, zrcadlově obrácený sklad listů je sice termit, který neznám :-), ale přesně to odpovídá. No, tak držím Crwi palce, ať to takhle nemá celý náklad...
 • deefha
  deefha28.5. 18:11Pindárna
  O co jde - o těch prvních deset barevných stránek. Do vazby jsou totiž vřazené v klasickém pořadí, tzn. kniha tím pádem začíná stranou 10, pokračuje k první straně (titul) a pak následuje první černobílá strana 11. Navíc ty barevné listy k sobě nesedí ve hřbetu, protože jsou do vazby zařazené opačným okrajem. Jedno foto pro představu, zbytek zde: https://photos.app.goo.gl/SGd9YCc23rfsjJe77

 • deefha
  deefha28.5. 18:06Pindárna
  Scarface: Tak pokud je to jen otázka mého výtisku, tak v pohodě. Pokud jsou takovéhle všechny, tak má Akira po všech těch letech ostudu...
 • deefha
  deefha28.5. 18:06Pindárna
  SomeOne: Divil bych se, to by byli Japonci ještě divnější, než si myslíme :-) Kromě toho to ani nesouhlasí s ukázkami na Crewním shopu.
 • deefha
  deefha28.5. 16:48Pindárna
  Hmmm... Tak jsem si právě z Krakatitu přinesl Akiru a teda nejsem si jistý, neznám originál (resp. neměl jsem ho v ruce tištěný)... Ale prostě zdá se mi, že má kniha nějaký problém s několika prvními listy, zdají se být přehozené a špatně oříznuté. Nestíhám to teď nafotit, to udělám večer. Tak se chci aspoň zeptat, jestli už někdo knihu taky máte doma, abyste to případně zkontrolovali.
 • deefha
  deefha28.5. 10:34Sběratelský klub
  Já mám papír rád. Skvěle se na něj práší, tohle žádnej digitál nemůže nikdy nahradit :-P
 • deefha
  deefha16.5. 07:31Srazy, cony, festivaly
  Jj, pátky a soboty jsou OK. Nicméně už v tuhle chvíli vím, že bych nemohl v sobotu 22. května, pak taky celý ten první červnový víkend mám zabitý.
 • deefha
  deefha15.5. 15:50Srazy, cony, festivaly
  Se mnou počítejte prakticky kdykoli.
 • deefha
  deefha4.5. 16:44Sběratelský klub
  @Nezbi No to víš, už rok se nechodí do hospody, mezi lidma je teď peněz...! :-)
 • deefha
  deefha30.4. 08:31Povinná četba
  Jj, to byla bestie (myslím teda primárně to auto)! Jezdit se v něm ale moc nedalo, akorát tak na přehlídkách: https://en.wikipedia.org/wiki/Mercedes-Benz_W31
 • deefha
  deefha29.4. 17:23* Připomínky a návrhy
  Tak poslední komentáře tu jsou. A ta sekce by se leckdy mohla jmenovat spíš "kde to hnije" :-/
 • deefha
  deefha17.4. 22:24* Připomínky a návrhy
  Tak pánové (a dámy) - vytáhnout pravítka a do práce!
 • deefha
  deefha17.4. 07:46* Připomínky a návrhy
  Chm... A nebylo be tedy fajn mít uvedenou šířku hřbetu u všech komiksů? Když budeme mít váhu (sic!), tak ať si každý může nechat spočítat i to, kolik metrů toho doma má :-)
 • deefha
  deefha16.4. 11:24* Připomínky a návrhy
  Úžasný. Zrovna o víkendu jsem si k tomu chtěl sednout a začít to cpát aspoň do tabulky, abych měl náskok :-)
 • deefha
  deefha16.4. 10:50* Připomínky a návrhy
  Jé, ona už tam ta váha/hmotnost je? Tak to bych mohl něco zvážit, ne? :-) Kdyby bylo potřeba...
 • deefha
  deefha9.4. 17:42Sběratelský klub
  @Karlito_69: Dával jsem sem kdysi fotky, ten rozdíl byl dost viditelný (samozřejmě hlavně na výšku). Plus byly ještě rozdíly v obálce, trochu jinak se tam pracovalo s těmi oddělovacími červenými čarami v záhlaví. Takhle:
  https://f.aukro.cz/images/sk1590923435558/spider-man-komiksovy-vyber-prvni-ctyri-cisla-z-testovaciho-prodeje-77487320.jpeg
  https://f.aukro.cz/images/sk1590923433025/spider-man-komiksovy-vyber-prvni-ctyri-cisla-z-testovaciho-prodeje-77487311.jpeg
 • deefha
  deefha30.3. 10:41* Připomínky a návrhy
  Pokud k tomu dojde, tak hlavně prosím i o palec dolů. Pocity mohou být různé.
 • deefha
  deefha26.3. 23:43Filmový a hudební klub
  @Zack Ó ano, Gordon je pekelník :-D Ale když jsme u těch herních věcí, tak Andrew Hulshult taky není špatný: https://www.youtube.com/watch?v=AGK1dr-Ql0w
 • deefha
  deefha25.3. 19:55Filmový a hudební klub
  @yogi Jo dík, že jsi mi připomněl - u Guerilla Records právě vychází 2xDVD Vzpomínka na Mejlu a remasterovaný živák Plastiků z roku 1997. Málem bych zapomněl, že si to chci objednat. Zdraví bývalá mánička - na něco se holt nezapomíná :-P https://www.guerilla.cz
 • deefha
  deefha25.3. 16:33Filmový a hudební klub
  @nejakdivne Když si mám pustit hudbu jen "k něčemu", tak to prakticky vždycky musí být beze slov (jedno v jakém jazyce). Prostě když někdo zpívá, tak u toho nemůžu dělat nic jiného :-D Takže končím na instrumentálkách různého druhu (od Tangerine Dream a Oldfielda přes Vangelise a Jarreho až po rozličná score a italský symfonický metal). Poslední dobou mi stačí nějaké pěkné herní score, ideálně z nějaké staré pecky, kterou znám nazpaměť včetně hudby. Třeba Diablo.
 • deefha
  deefha25.3. 13:41Filmový a hudební klub
  S tím GitS to mám podobně, včetně hudby.
 • deefha
  deefha25.3. 12:30Filmový a hudební klub
  @Darker To já asi radši Bloodywood :-) https://www.youtube.com/c/Bloodywood/videos
 • deefha
  deefha25.3. 11:20Filmový a hudební klub
  Lidi jsou různý, hudba taky. Ale člověk si musí pořád rozšiřovat obzory! Já jsem třeba teprve nedávno objevil ClownCore https://www.youtube.com/user/ClownC0re/videos :-)
 • deefha
  deefha25.3. 11:04Filmový a hudební klub
  Dovolil bych si nesouhlasit - na takový klip já se vždycky rád podívám!
  Ale bez hudby :-D
 • deefha
  deefha25.3. 10:46Filmový a hudební klub
  @Fry Jak se máme bavit o komiksech, když jsme v hudebním vlákně :-) Ale tak dobrá - co třeba Belzebubové? Kdybych neměl naposlouchán i nějaký ten black metal (jako že ho jinak vyloženě nevyhledávám), tak bych si tenhle komis rozhodně tak neužil. To je docela zajímavé, ne?
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 216 (cca 37797 Kč)
Mám: 887 (cca 233008 Kč)
Chci: 545 (cca 225958 Kč)
Sháním: 545 (cca 225958 Kč)
Nabízím: 4 (cca 1206 Kč)
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0