Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 2 další ukázky

Kačer Donald je zpět a v ještě lepší formě... a spolu s ním i všichni z Kačerova tak, jak je známe. Příhody plné napětí a humoru s precizní kresbou, která je pro studio Disney již standardem. Začtěte se do obnoveného komiksového magazínu, určeného nejen dětem, ale všem, kteří mají příběhy oblíbených hrdinů rádi a vyrůstali na nich.

Comicsy:
Goofy: Srdečné pozdravy - Jan Kruse, Maximino, Comicup
Šikula: Foukač (strip)
Kačer Donald: Na koberci - Carlo Gentina
Strýček Skrblík: První dobrodružství - Kari Korhonen
Hádanka (Kačer Donald): Ve městě - Stefan Printz-Påhlson, Miguel
Mladí svišti: Zdroj vědomostí - Lars Jensen, Sebastian Punales
Kačer Donald: Lékař v nesnázích - Gorm Transgaard, Manrique
Goofy: Vichřice - Jaakko Seppälä, Daan Jippes, Ulrich Schröder
Šikula: Nezměrná síla - Carl Barks
Kačer Donald: Principál - Gaute Moe, Joan Crexells
Mickeyho hádanka: Na stopě - Per Hedman, Miguel Fernandez Martinez
Kačer Donald: Větrný kohout - Martin Morgan, Dave Angus, Daniel Branca
Hádanka (Kačer Donald): Tenisové eso - Gorm Transgaard, Miguel
Hádanka (Kačer Donald): Středověká jarní slavnost - Jaakko Seppälä, Miguel
Mickey Mouse (hádanka): Odvážný výkon - Wiktor Ericsson, Miguel

Ostatní rubriky:
Žertíky vtipálků
Malé bezvýznamné plus

Periodicita: Jednou za dva měsíce.
Příloha: Děsivá havěť.

První číslo obnovené série.


Scénář
Dave Angus, Carl Barks, Wiktor Ericsson, Carlo Gentina, Per Erik Hedman, Lars Jensen, Kari Korhonen, Gaute Moe, Martin Morgan, Stefan Printz-Påhlson, Jaakko Seppälä, Gorm Transgaard
Art
Creative Studio Comicup, Carl Barks, Daniel Branca, Joan Crexells, Miguel Fernandez Martínez, Carlo Gentina, Daan Jippes, Kari Korhonen, José Maria Manrique, Sebastian Puñales, Ulrich Schröder, Maximino Tortajada Aguilar
Překlad
Petr Novotný
Redakce
Klára Nettlová
Žánry
dětský, humorný, magazín
ISBN/ISSN
ISSN 1211-3301 (Egmont Polska Sp. z o.o.)
Vazba
sešit v měkkých deskách
Formát
170 x 260 mm
Tisk
barevný
Stran
52
Cena
120 Kč
 • Landauer
  Landauer4.9. 13:31Kačer Donald 2023/01
  Zevrubné listování a povídání o shánění zde https://youtu.be/K1u97-NlF0s
 • 46028
  4602822.8. 12:30Kačer Donald 2023/01
  Komiksy Kačera Donalda jsou moje nejoblíbenější ze všech komiksů i filmů obecně. Jsem rád, že se po pěti letech vrátilo. Dokonce je to, až na přibalený dárek, tři strany vtipů a obálky, vsechno ale fakt všechno komiksy, včetně zadní a vnitřní obálky. Je to opět, jako za celou dobu vydávání těchto komiksů v ČR, skoro mutace polských vydání, až na pár stránek komiksů navíc, konkrétně číslo Kaczor Donald 2022-03. Koupil jsem si to hlavně kvůli komiksů Brancy, o zlatém kohoutovi. Po deseti letech nám konečně vycházejí i holandské díly komiksů, třeba ten Goofy na druhé stránce, a díl Na koberci. Akorát mě nejvíc mrzí změna překladu Housera Gusty na Štístko, vím že to je změnou překladatele, ale taková změna, u Gusty, nebyla ani u dřívějších vydání v historii, a to tehdy ten zmatek s překladem jmen postav, i u těch výrazných, byl hodně.
25
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš30.9. 22:19Kačer Donald 2023/01
  Ani mi nemluvte, sam spekuluji nad originaly, jestli jo nebo ne. Jenze ja jsem si nejak zvykl na tu cestinu, tak nevim, jestli by se mi to libilo. Pri cteni se mi v hlave zobrazuje ten dabing a mam z toho vetsi srandu. Chjo, Albatros.... Thorgal pujde asi taky do kopru.
 • deefha
  deefha mecenáš30.9. 13:30Kačer Donald 2023/01
  Tvl, oni tu Klasiku fakt zařízli? Já pořád čekám na další knihy :-/
 • lantan1
  lantan130.9. 08:47Kačer Donald 2023/01
  Zaříznutí Zlaté klasiky mě taky mrzelo, ale aspoň jsem se díky toho dokopal a koupil si Barkse a Rosu anglicky.
 • royan
  royan30.9. 07:52Kačer Donald 2023/01
  Albatros už svojí střelbou naslepo zařízl nesčetně sérií (Šmoulové, Leonardo, ad hoc vydané první čísla slavných francouzských serii). Od doby co převzal Asterixe, tak už nevychází ani reedice vyprodaných sešitů.
 • baatcha
  baatcha29.9. 20:54Kačer Donald 2023/01
  Darth Raelchi: Nebo jak vydali dvě hodně slušné knihy Kačeřích příběhů, všechny namlsali, pak to utnuli, a jako navazující komiks vydali Velkou knihu zábavy, kde jsou mezi příběhy nacpané debilní hříčky. Tahle kniha prolítla českou scénou skoro bez povšimnutí. A pak už nic ke Kačeřím příběhům nevydali, i když to na začátku vypadalo, že rozjíždí novou sérii. V tomhle případě mi dokonce přijde, že dostali k dsipozici uzavřený balíček příběhů a hledali, jak to vydat, aby se to prodávalo. Prostě cokoliv dělají je jako střelba naslepo.
  Ničemu jinému než Zlaté klasice (díky které většina lidí zjistila, že komiksové kačeří příběhy můžou být fakt super čtení, které kvalitou výrazně přesahuje to, co si pamatujeme z dětsví, kdy jsme četli Mickey Mouse) v podstatě ten zájem o nového Kačera Donalda nepřikládám.
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš29.9. 20:24Kačer Donald 2023/01
  Lanta 1: tomu rozumim, ale mne primo v Sendu jasne rekli, ze to bude k nabidnuti k preplatnemu, viz muj jisty stary prispevek. Tak jsem si rikal, asi z toho sedlo. Kdy jindy dat pruzlumny prodej nez nechat lidi namlsat a donutit je si koupit predplatne.
  Baatcha: o tech klasikach ani nemluv, mozna mame vetsi povedomi, me to vazne obohatilo, ale na druhou stranu to stejne zarizli, takze ted si z toho vybrat. Osobne bych se nekdy rad ucastnil schuze v Egmontu, takhle to vypada jako jeden velky komplot nebo vydavat nahodile komiksy a knihy. Zkratka Egmontu, ergo Albatrosu, vubec nerozumim.
 • baatcha
  baatcha28.9. 11:40Kačer Donald 2023/01
  Ivan Kucera: On totiž mezitím vydal Egmont Zlatou klasiku a Život a dobu Skrblíka McKváka, navíc se i u nás rozjel rebootovaný seriál Duck Tales. Řekl bych, že teď má výrazně víc lidí povědomí o tom, kdo to byl Carl Barks, ale i mnohem lepší mínění o kačeřích komiksech, proto taková odezva na nový dvojměsíčník.
 • lantan1
  lantan128.9. 10:20Kačer Donald 2023/01
  Ivan Kucera a Darth Realchi: Vžyť i tady v diskuzi několikrát padlo, že je to pouze průzkumný prodej. Nebyl k dostání všude, seznam trafik kde časopis byl, tady někdo nabízel. Dal bych jim ještě pár týdnů/měsíců na vyhodnocení.
 • Ivan Kucera
  Ivan Kucera mecenáš28.9. 09:42Kačer Donald 2023/01
  Mal by to byť dvojmesačník... Ale je fakt, že zohnať to je nad ľudské sily. Začínam mať podozrenie, že nás riadne zmanipulovali; si vezmite, že ešte relatívne donedávna Káčer Donald normálne vychádzal (Ok, v roku 2018, ale to nie je zas až tak dávno) a zrejme predaje neboli bohvieaké, inak by (logicky) zrejme neskončil. A zrazu sa po pár rokoch opäť objaví na scéne a všetci ho chceme ako keby u nás nič také nikdy nevychádzalo.
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš27.9. 12:53Kačer Donald 2023/01
  Koukam, ze to byly asi velky reci, ze bude Kacer Donald vychazet pravidelne. Na Sendu zatim nic, nikde jinde taky nic. Hmmm
 • JIK
  JIK10.9. 19:46Kačer Donald 2023/01
  V Ústí v Kauflandu mají pořád 5ks..
 • Alistair
  Alistair8.9. 08:21Kačer Donald 2023/01
  V seznamu je i počet kusů, kolik jich bylo do prodejny zasláno. Takže někde, kde je třeba menší počet, se může stát, že už nejsou. V prodeji je od 10.srpna, takže už jich za tu dobu zřejmě dosti zmizelo z pultů. Teď už to sehnání bude asi ještě těžší i se seznamem. Já naštěstí svůj kousek koupil včas (2. týden po vydání) a asi i díky štěstí jsem trefil obchod, kde ho měli. Včera jsem také ze zvědavosti koukal do prodejny, kde má být, a už jsem tam žádný kus nenašel, ale podle seznamu tam byli dodány jen 2 kusy. Jestli je nenajdete ani v ochodech, kde bylo dodáno přes 10 kusů, tak to beru jako dobré znamení, že je o to zájem, vyprodává se to a trh s kačery se rozjede. Podle seznamu bylo někde po obchodech rozdistribuováno 6 256 kusů, tak doufám, že každý z vás najde svůj kousek. Ať se všem zadaří!
 • yogi
  yogi7.9. 19:42Kačer Donald 2023/01
  I když budete mít seznam od Alistaira jako já , nejásejte předčasně. Já zatím navštívil v Olomouci pět krámů ze seznamu a jediný kačer , na kterého jsem narazil, byl v Albertu v chlaďáku.
 • Alistair
  Alistair7.9. 07:59Kačer Donald 2023/01
  JIK: Je jich přes 1200, to rozepisovat nebudu, excel sem nenahraji a po převedení do formátu obrázku je z toho přes 40 souborů. Rád bych pomohl, ale zaslání excelu přes mail mi přijde jako nejjednodušší. Jiné návrhy přijímám. :)
 • JIK
  Alistair: Nebuďte slušnej, řekněte jména!
 • baatcha
  baatcha4.9. 16:07Kačer Donald 2023/01
  Landauer: Jasně, je mi jasné, že se barvy nedělají u nás, myslel jsem to obecně, že mě překvapuje, že Disney pro tyhle dětské komiksy zvolil tak studenou, depresivní a vlastně úplně tupou barevnou paletu. Nechápu proč. Fantagraphics je někde úplně jinde, oni ten koloring dělají hlavně tak, aby odpovídal koloringu prvního vydání daného komiksu. Je to sice retro, jsou to ploché barvy bez stínování, ale pro tenhle druh kresby to funguje hodně dobře. Vlastně je to pro mě nejlepší varianta koloringu Disneyho komiksů. Ty příběhy jásají a září a pomáhá to jak vyznění, tak čitelnosti komiksu. Netuším, proč se moderní Disney vydal úplně opačným směrem, vždyť to těm příběhům škodí.
 • Landauer
  Landauer4.9. 15:51Kačer Donald 2023/01
  Baatcha: Mně taky. Já chápu, že dřív přepalovali barvy kvůli sacímu papíru nižší kvality, na který se to tisklo, takže teď už to tak křiklavý dělat nemusí, ale sklouznout hned k šedi... Zlatá klasika byla šedivá docela dost, ale to není chyba českého vydání, u nás to fakt nekolorovali. Jinak Fantagraphics books si dělá koloring u starých komiksů sám a pracují na tom staří koloristé, aby to vypadalo co nejvíc retro. A i s tím barevným minimalismem, který používají to vypadá fantasticky.
 • baatcha
  baatcha4.9. 15:01Kačer Donald 2023/01
  Alistair: Nač takové žinýrování? To postni rovnou sem. :D
 • Alistair
  Alistair4.9. 14:58Kačer Donald 2023/01
  Všem, kteří shání tohle číslo doporučuji napsat e-mail s prosbou o zaslání seznamu prodejen, kam byla čísla zaslána na klara.sofrova@egmont.pl. Byl mi obratem zaslán excel soubor se seznamem prodejen v celé ČR, kam byla čísla distribuována. Případně kdo chcete, napište e-mail a já vám soubor pošlu. Přeji úspěšný lov na kačery.
 • baatcha
  baatcha4.9. 11:16Kačer Donald 2023/01
  Landauer: To je teda zběsilé, vidět na Inducks ty příběhy Barkse a Brancy s původním optimistickým koloringem. Moderní Disneyho koloring mi přijde strašně tupý, šedý a nevýrazný, jak u Zlaté klasiky, tak i teď u Kačera Donalda. Viz. ta obálka tady, šedá země, šedozelený deštník, studená šedomodrá obloha. Chybí mi ty barvy, které v reprintech používá Fantagraphics, ty pozitivní syté tóny vždycky dodávaly Kačerovu optimistický a "easy going" podtext a náladu líného letního odpoledne.
 • Landauer
 • royan
  royan2.9. 15:11Kačer Donald 2023/01
  Tak řetězec Valmont má zřejmě k dispozici, objevil jsem 1 kousek v OC Krakov. Když jsem si ale osahal ten zabalený a značně promačkaný tenký sešítek (zřejmě díky objemné hračce, která ho zdeformovala) , na kterém jsem i přes obal viděl na zadní straně ošklivé černé čmouhy, jakoby snad od špatného tisku, tak jsem ho vrátil zpět. Tohle se moc nepovedlo.
 • deefha
  deefha mecenáš2.9. 06:12Kačer Donald 2023/01
  Sběratel se nestará, sběratel sbírá :⁠-⁠P
 • SomeOne
  SomeOne1.9. 21:57Kačer Donald 2023/01
  Zajímavé, že když něco shání pár zdejších uživatelů, tak to hned ti dotyční považují za takový trhák...:D
 • Spider-man
  Spider-man1.9. 20:26Kačer Donald 2023/01
  Oprava, sehnal jsem ho v Globusu, nikoliv v kauflandu, už jsem z tech obchoďáků zblblej. :-D
 • deefha
  deefha mecenáš1.9. 19:32Kačer Donald 2023/01
  @baatcha Sakra! Měl jsem je v té trafice vzít všechny, mohl jsem být milionář :-D
 • baatcha
  baatcha1.9. 19:14Kačer Donald 2023/01
  deefha: Pokud chtějí překupníci vydělat, teď je ta pravá chvíle. Kačer Donald is the new Kolosální Conan. :D
 • deefha
  deefha mecenáš1.9. 18:45Kačer Donald 2023/01
  Tak jsem dneska sehnal v noname trafice v Praze na Francouzské, ve které ho před týdnem neměli. Asi fakt vázne distribuce. Vzal jsem pro jistotu jeden kousek navíc, takže kdyby někdo chtěl, mohu poskytnout :-)
 • baatcha
  baatcha1.9. 16:24Kačer Donald 2023/01
  royan: Chjo. Sorry, já ho tam včera sehnal. Takhle se dělá marketing. :D Uděláš ze s*ačky nedostatkové zboží a lidi ti urvou ruce. :D
 • royan
  royan1.9. 15:35Kačer Donald 2023/01
  baatcha: tak cca před hodinou už tam neměli ani jeden kousek. Tohle shánění Kačera Donalda je jedna velká partyzánská akce:)
 • baatcha
  baatcha1.9. 11:46Kačer Donald 2023/01
  Praha, trafika Valmont v pasáži Štefánikova v OC Nový Smíchov, ještě jich tam pár měli.
 • Spider-man
  Spider-man1.9. 08:14Kačer Donald 2023/01
  Už to vypadalo, že tu je další nesehnatelny kus, obiham trafiky ve třech městech, ještě jsem chtěl rozhodit další sítě anebo počkat na kupčení na aukru a dnes ráno v Kauflandu se podařilo. A vzhledem k plnému fochu (5 kusů), to vypadá na nové zboží...tipuju tedy spíš problémy s distribucí.
 • Landauer
  Landauer31.8. 17:45Kačer Donald 2023/01
  Darth Raelchi: Díky moc za info. Mám ho!!!
 • Doppelganger
  Doppelganger31.8. 12:07Kačer Donald 2023/01
  Jestli je tu ještě nějaký kačerochtivý Zlíňák, tak dnes dopoledne jsem koupil v trafice u polikliniky (budova OKO) a měli tam ještě asi 4 kusy… :)
  Jinak tedy nemile mě překvapila kvalita papíru, vzhledem k ceně.
 • JIK
  JIK28.8. 19:22Kačer Donald 2023/01
  V Ústí jsem to sehnal v Kauflandu.
 • Nikkarin
  Nikkarin28.8. 13:55Kačer Donald 2023/01
  byl jsem asi v deseti trafikách napříč různými firmami. Relay, Geco, Valmont, u různých soukromníků... a ani ťuk. Pokud si polský egmont oťukává český trh, nedělá to zrovna nejlepším způsobem.
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš28.8. 13:54Kačer Donald 2023/01
  Na zastavce Budejovicka kdyz pujdete do DBK do trafiky Valmont, vchod je u vylezu z metra, jak jsou ty schody, maji tam jeste ted 3 kusy.
 • Ivan Kucera
  Ivan Kucera mecenáš27.8. 20:48Kačer Donald 2023/01
  Tu už sa končí sranda.
 • royan
  royan25.8. 18:22Kačer Donald 2023/01
  Ani v prodejně tisku v Jungmannově ulici to není. Podivná distribuce.
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš25.8. 12:34Kačer Donald 2023/01
  Volal jsem do Sendu a opravdu ho nabidnou k predplatnemu, ale prozatim neni v nabidce, snad pry pristi tyden. Pani nicmene zavanela jistotou v hlase, takze se ho treba uz brzy dockame. Ptal jsem se jestli nema aspon nejake info o moznosti koupe nekde v trafice apod, a to bohuzel nevedela.
 • Mikei
  Mikei24.8. 23:32Kačer Donald 2023/01
  V Liberci jsem taky nesehnal. :(
 • Toe
  Toe admin24.8. 12:49Kačer Donald 2023/01
  Tvl je vidět že je okurková sezóna a není moc kde na co jiného hejtovat, tak se musí vzít za vděk aspoň Kačeři :)
 • Ivan Kucera
  Ivan Kucera mecenáš24.8. 09:20Kačer Donald 2023/01
  Tak toto je ako za komunistov, nikde nič nemajú. Behám posledné dni po stánkoch, trafikách, časopiseckých oddeleniach v Kauflandoch a nikde nič. Zháňam Káčera Donalda. Nula bodov. Zháňam figúrku Iron Mana. Nula bodov. O figúrke Captaina Americu nehovoriac. Najhoršie je, že je to celé tak zašmodrchané, že sa to nedá poriadne objednať ani z pohodlia domova (figúrky možno áno, ale ak som to správne pochopil, nedajú sa objednávať jednotlivo po kuse, Káčer Donald pre zmenu nejde objednať elektronicky vôbec, aspoň nie v SR). Kam sme sa to dopracovali? Pýtam sa, toto sme chceli?
 • yogi
  yogi23.8. 23:49Kačer Donald 2023/01
  baatcha: S jásotem ? kdybych sem nechodil tak o tom nevím a ani v žádné z trafik které jsem navštívil o tom neměli zatím páru.
 • baatcha
  baatcha23.8. 18:53Kačer Donald 2023/01
  JIK: Taky se po tom podívám, jen mě překvapila ta šuntová kvalita, když už s velkým jásotem vydávají Kačera Donalda znovu. :/
 • JIK
  JIK23.8. 17:40Kačer Donald 2023/01
  baatcha: Dnes jsem to koupil a je to fakt vytištěný na jednovrstvém recyklovaném hajzl papíru, tisk prosvítá a okraje stran jsou ušpiněné od barev, ale bez váhání bych to koupil znova!
 • Toe
  Toe admin23.8. 12:29Kačer Donald 2023/01
  yogi: V minulém století to dokonce stávalo z počátku třeba i 37 Kč !! :) Ono to opravdu není žádná "novinka", ale s "přestávkami" pořád vycházející periodikum už z devadesátek, u kterého se dříve nikdo moc nepozastavoval - se divím, že to tu teď má tolik komentů :)
  Jinak jo, přílohy byly u tohodle vždy součástí, ze startu spíš na přeskáčku, pak už s železnou pravidelností.... blackJag se tady s tím vždycky i vypisuje chudák :)
 • baatcha
  baatcha23.8. 12:08Kačer Donald 2023/01
  Boha jeho, i z těch náhledů je vidět, že je to tištěné na ultrašitózním papíře a že tisk prosvítá skrz. Paráda tohle.
 • deefha
  deefha mecenáš23.8. 11:30Kačer Donald 2023/01
  Pokud si někdo myslí, že to Egmont vydává pro děti, tak to došlo k obrovskému nepochopení. Oni to přece vydávají pro nás! :-D
 • yogi
  yogi23.8. 09:33Kačer Donald 2023/01
  JIK: Jasně , ale ty plastový blbosti tam byly myslím vždycky, před 5 lety, kdy Kačera zařízli, stál 79 Kč , nárůst o 40 korun je celkem velký , navíc asi spoustě děcek je dnes Donald ukradený, mají už jiné oblíbence.
  filmator: dík, mrknu na to
 • filmator
  filmator23.8. 09:07Kačer Donald 2023/01
  yogi: trafika v Letech patří do skupiny "Tabák Valmont"
 • JIK
  JIK23.8. 08:03Kačer Donald 2023/01
  yogi: Já to koupím, přečtu a dám dětem. Cena je vysoká pravda, otázkou je o kolik by se snížila kdyby k tomu necpali ty plastový nesmysly, kterým říkají vznešeně hračka..jak je komiks v igelitu je mi mdlo stejně jako pak velrybám, když ho pozřou :-D
 • Toe
  Toe admin23.8. 06:18Kačer Donald 2023/01
  Pravděpodobně stejně jako se všema předešlýma řadama před tím včetně Spider-Manama, Mickeyama, Avengers, Transformers, Star Warsama a dalšíma ze stejného ranku... :) Ale ono asi stačí, když to 2-3 roky pojede :)
 • deefha
  deefha mecenáš22.8. 23:22Kačer Donald 2023/01
  Jedenáct. A taky jsem to ještě nesehnal :-P
 • yogi
  yogi22.8. 22:20Kačer Donald 2023/01
  JIK: Jo, všech 10 lidí co tu je by si to moc rádo koupilo. Otázka jestli to budou kupovat rodiče, ta cena je celkem vysoká, když to srovnám se sešitovkama od Crwe.
 • 46028
  4602822.8. 21:42Kačer Donald 2023/01
  Yogi: ta trafika na Zličíně byla GECO, měli tam jen dva kusy
 • blackJag
  blackJag admin22.8. 21:40Kačer Donald 2023/01
  Já to bral ve Zlíně v centru na Zlatem Jablku, v trafice vedle Billy...
 • JIK
  JIK22.8. 21:02Kačer Donald 2023/01
  Soudě dle příspěvků tady to vypadá, že je po tom hlad..
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš22.8. 19:53Kačer Donald 2023/01
  Yogi: pred chvili jsem prosel vsechny trafiky co byly na metru Opatov, Budejovicka, Kacerov a Chodov vcetne Westfieldu a Alberta, vcera jsem prosel trafiky na Nadrazi Holesovice po navratu z Banatu. Nikde zatim ani tuk.
 • yogi
  yogi22.8. 19:19Kačer Donald 2023/01
  Trafika ve Zličíně a na Chodově , to nám tady na Moravě moc neřekne . Mě by spíš zajímalo, co to bylo za trafiky , nějaký řetězec třeba ? Koukal jsem dnes v Gecu a tam to nemají.
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš22.8. 15:23Kačer Donald 2023/01
  Toe: diky, uz jsem se na Chodove pripomnel
 • 46028
  4602822.8. 12:23Kačer Donald 2023/01
  Já to číslo už mám od soboty. Koupil jsem ho v trafice v Metropoli Zličín v Praze, tu trafiku, která je pár obchodů od knihkupectví, ne tu u hlavního vchodu.
 • filmator
  filmator22.8. 10:21Kačer Donald 2023/01
  Sehnal jsem ho v trafice v Letech u Dobřichovic. V tiráži uvádějí, že půjde objednat přes Send, ale ti tu možnost na webu ještě nemají. Potěšilo mě, že u příběhů jsou uvedeni autoři scénáře i kreslíři.
 • JIK
  JIK22.8. 09:46Kačer Donald 2023/01
  Toe: Jenže sledování porna na telextu mě moc neláká.
  Palebras: Takže až to přijde do Ústí tak ve Frýdku už budete mít 2.číslo :-D
 • Palebras
  Palebras22.8. 09:25Kačer Donald 2023/01
  Tak jen informuji, že dnes zakoupeno normálně v trafice ve Frýdku-Místku... Dostali to teprve včera.
 • Toe
  Toe admin22.8. 09:00Kačer Donald 2023/01
  JIK: To nepotřebuješ, když máš teletext, víno a slivovicu!
 • JIK
  JIK22.8. 08:48Kačer Donald 2023/01
  Na Moravě zas nemají internet, což trochu tlumí mou závist..
 • Toe
  Toe admin22.8. 08:41Kačer Donald 2023/01
  JIK: Jop, blackJag to počítám má, takže na moravu to asi dorazilo :D
  DR: Jop, tyhle stánkové prodeje si žijou vlastním životem :) A ano, jak píšeme i tady, není to Albatros Egmont.
  Kdo by náhodou chtěl, v CP je ještě několik starých čísel téhle řady, komplet balení včetně hraček, co k tomu tehdy dávali - stačí napsat na info@comicspoint.cz na domluvu jako obvykle ;)
  Tohle nové ještě řeším, možná bude v CP taky, ale určitě jen pár kousků, aby to nezbylo jako ty dříve ;) A spíš až tak za měsíc, jak se vrátí kusy z remitendy...
 • JIK
  JIK22.8. 08:06Kačer Donald 2023/01
  Ani já jsem v trafikach nepochodil.Je tu někdo kdo už to sehnal?
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš22.8. 08:00Kačer Donald 2023/01
  V cp o nicem zatim nevi, bezna distribuce to nenabizi, vypada to, ze vydavatel neni egmont pod albatrosem, ale ze jee o opetovny polaky pokis mit tu egmont polska. Zatim nic blizsiho nemam.
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš21.8. 11:26Kačer Donald 2023/01
  Relay to nema, ma nekdo tip kde to koupit? Zeptam se jeste v CP, jak to vidi u nich, pak napisu.
 • blackJag
  blackJag admin20.8. 17:12Kačer Donald 2023/01
  Je to už normálně na stáncích...
 • Landauer
  Landauer20.8. 16:50Kačer Donald 2023/01
  To musím mít!
 • Mikei
  Mikei20.8. 13:27Kačer Donald 2023/01
  Ty brďo, tak to nutně potřebuji. Závan nostalgie. :)
 • Ivan Kucera
  Ivan Kucera mecenáš20.8. 09:23Kačer Donald 2023/01
  Je to už v stánkoch? Myslím v SR. Alebo sa to dá objednať niekde na webe, nevie niekto? Pátram po tom a nejak to nikde neviem nájsť.