• moiqpiom
  Velká převeliká škoda že tu tenhle skvost nevychází v pevné vazbě jako Morganka. Jednou to už v lepence máme a teď znova.
 • moiqpiom
  moiqpiom mecenáš13.11.2021 12:31Čolák & Doláč #02: To je ale smůla
  Ahoj, máme tu druhý díl Čoláka a Doláče? Velmi příjemné překvapení! :) Před lety jsem náhodou natrefil na první díl, komiks přesně podle mého gusta na který dodnes vzpomínám.

  Moc rád bych si to přečetl. Neví někdo kde by se to dalo sehnat, zda-li vůbec? Na internetech kde nic tu nic.
 • moiqpiom
  moiqpiom mecenáš3.9.2022 11:43Slevy, výprodeje, bazary
  Prodám komiksy Alpha 1 až 4, Alvin Norge #01: @peklo.Zcom, Alvin Norge #03: Lucyber, Kniha větru, Hluboké rány a Conan #01: Dcera pána mrazu a další povídky (lepená v měkkých deskách). Pěkný stav. Cena dohodou.
 • moiqpiom
  moiqpiom mecenáš24.11.2017 10:23* Připomínky a návrhy
  Zack: Chci se večer rozvalit v křesle, šmátnout po mobilu a pohodlně si vybrat co jsem ještě nečetl. Zkoušel jsem mobilní aplikaci, ale v té se nedá přihlásit, takže tahle možnost rovnou padá, net v mobilu je prťavounký, pro mě nepraktický, takže mi zbývá starý dobrý excelový soubor. Pokud jsem jediný, kdo kdy něco takového hledal, tak asi nemá cenu se tím zabývat. Práce s webem máte myslím až nad hlavu a nechci přidělávat další :)

  Jinak oceňuji snahu a všechnu práci, kterou jste do celého projektu vložili. Muselo to být neskutečné množství hodin a soukromého času, který na to padl. Smekám... Mecenáš sice nejsem, děkuji aspoň takto.
 • moiqpiom
  moiqpiom mecenáš23.11.2017 15:50* Připomínky a návrhy
  Zdravím vespolek, je někde dostupná možnost vyexportovat si najednou detaily vlastní sbírky do csv, tak aby se ukazovali i detailnější údaje (ISBN, vydání, vazba, počet stran...). Díky
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 0
Mám: 1217 (cca 324770 Kč)
Chci: neveřejné
Sháním: 0
Nabízím: neveřejné
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 29
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0