Fanda Star Wars (v podstatě všeho), komiksů (zejména superhrdinských), Applu (ne, Wokna opravdu nemám rád).
 • SomeOne
  Druhý díl Pana Neporazitelného už nepůsobí tak skvěle jako jednička, ale to bude zejména tím, že hodně nápadů je zde stejných jako v jedničce. Nicméně pořád je to velmi originální přístup ke komiksovému médiu a mně se to líbí.
 • SomeOne
  Mám originální vydání, takže nemůžu posoudit kvalitu českého vydání, ale předpokládám, že jako u dalších SW komiksů od Egmontu je tato sbírka dobře zpracovaná. Teď ale k samotným příběhům. Máme zde tři minisérie odehrávající se v období sequelové trilogie.

  The Rise of Kylo Ren – Příběh o tom, jak se Ben Solo (Kylo Ren), podle mého názoru trapný záporák ze sequelů, přidá k bandě válečníků, které vede Sith verze Lite, o kterém jsme dosud vůbec neslyšeli. Také sledujeme, co se stalo po vypálení Lukova chrámu Jediů, ale i nějakou tu misi, na kterou Ben doprovází Luka. Jo a taky tady je zahradník Snoke, z čehož jsem se pořádně nevzpamatoval od posledního přečtení, což bylo před několika měsíci. Takže nic moc.

  Allegiance – Příběh odehrávající se na Mon Cale před epizodou IX. Asi nejméně zajímavý příběh z této sbírky.

  Galaxy’s Edge – V každém sešitu je krátká povídka z předchozích období se starými známými (Han Solo, Chewbacca, Greedo, Hondo) i novými (Aphra, Chirrut Imwe) postavami a ještě se samozřejmě napříč sešity táhne jeden delší story arc. Ty povídky jsou docela dobré, ten delší příběh už tak dobrý není.

  Za mě toto patří k nejméně povedeným novodobým SW komiksům, které u nás vyšly, což může být dáno mým ne úplně nejvřelejším vztahem k sequelům. Fanoušci sequelů si to asi užijou, což bohužel není můj případ.
 • SomeOne
  SomeOne16.9.2021 21:57Batman: Svět
  Úplně nevím, jak tohoto Batmana hodnotit. Kvalita povídek je bohužel hodně kolísavá, hlavním problémem je podle mě počet stránek (každá povídka má přibližně 10–15 stránek); je jasné, že na takovémhle počtu stran nelze napsat nic přelomového. Pro mě je nejzajímavější to, jak různě autoři v příbězích pracují se svými zeměmi (a Batmanem/Brucem Waynem). Někdy Batman zůstane jen v hlavním městě, někde se podívá na více míst. Také se mi líbily nové obleky (hlavně ty z Asie), které připomínají stará válečnická brnění.

  Nápad je to rozhodně zajímavý a originální, ale jednotlivým povídkám měli věnovat dvakrát více stránek, to by tomu za mě mohlo pomoct.
 • SomeOne
  Návrat Temného rytíře se mi těžko hodnotí. Pokud bych měl hodnotit čistě pouze komiks, dal bych tak 2*, což je koneckonců mé původní hodnocení zde na databázi po mém prvním přečtení. Ovšem pokud přihlédnu k historickému významu tohoto Batmana, dávám 3*–4*. Tento komiks, spolu s Watchmeny, je povinnost pro fanoušky DC, ačkoliv se během čtení musíte prokousat hromadou nezáživného textu, který příběh hodně zpomaluje.
 • SomeOne
  Jeden z nejlepších komiksů, které jsem minimálně v poslední době četl. Dost dobře to uvede do situace, o které jsem vůbec nic nevěděl. Doplnění příběhu faxy zážitek pouze stupňuje.
 • SomeOne
  Je vidět, že se to snaží být pokračování Watchmenů, což se komiksu tak úplně nedaří. Je to docela dobré, jen se trochu bojím, jak bude vypadat dokončení v druhé knížce. Možná to bude trochu uspěchané, ale doufám, že se mýlím.
  Také už se konečně více rozvíjí příběh z té úvodní knížečky do Znovuzrození hrdinů DC.
 • SomeOne
  Chvíli trvá, než se to pořádně rozjede, ale jakmile se tak stane, tak je to pořádná jízda. Bohužel je v tom hromada postav, které český čtenář asi vůbec nezná, ale nijak zásadně to ani nevadí. Hodně zajímavý je závěr příběhu, ve kterém se řeší následky krize.
  Příběhu by prospělo, kdyby byl tak o 2 až 3 sešity kratší. Ovšem je potřeba pochválit, že u nás toto zásadní dílo vyšlo, snad vyjdou i další krize.
 • SomeOne
  Vypadá to, že tato série se již ubírá dobrým směrem. King se již dostal z toho psychologického šťourání se postavám v hlavě, což je jedině dobře. Kdyby takto pokračovaly další díly, mohla by to být docela dobrá série.
 • SomeOne
  SomeOne25.5.2020 08:02Star Wars Omnibus: Zjevná hrozba
  Krásně to propojuje první a druhou epizodu Hvězdných válek. Je škoda, že to jsou Legends a za chvíli to asi Disney nahradí něčím o dost "kvalitnějším".
  Je to můj první omnibus z této kolekce ze Star Wars. Viděl jsem ho ve slevě za 300 Kč, takže jsem ho hned popadl a nelituji toho.
 • SomeOne
  Přijde mi to o trochu slabší než první díl, ale pořád je to dost dobré dokončení příběhu.
 • SomeOne
  Na tomto komiksu se mi opravdu líbí, že Spider-Man je zde pojat trochu jinak (podle mě). Musí si sáhnout na úplné dno svých sil, dokonce i vyzkoušet nové možnosti, aby porazil Morluna.
  Kresba mi úplně nesedla, ale přežít se to dá a ten příběh to docela dost kompenzuje.
  Rozhodně to doporučuji k přečtení.
 • SomeOne
  SomeOne9.5.2020 09:33Caravaggio (pevná vazba)
  Kniha začíná tím, jak Caravaggio přijíždí do Říma, kde se z něj stane velký umělec. Napsané je to dobře, nakreslené ještě lépe. Pokud znáte Caravaggiův životopis, tohle si koupíte jenom kvůli té kresbě. Můžu to pouze doporučit.
  Ještě bych chtěl pochválit Crew za vázanou verzi, příplatek oproti broži je pouze 100 Kč, vyplatí se si za to připlatit.
 • SomeOne
  Komiks, který se snaží tvářit, že v něm jde o velkou věc. Hrdinové opět říkají, jak to je nad jejich síly, ale samozřejmě to zvládnou (tím, že Superman na to hodí Slunci podobnou věc, kterou přinese ze zemského jádra). Je to další komiks z těch, které si přečtete, když jste totálně unavení a potřebujete vypnout mozek.
 • SomeOne
  Pokud totálně vypnete mozek, tak to docela ujde. Pokud očekáváte nějakou detektivku s Coulsonem (kterou jsem čekal), tak se připravte na velké zklamání. Přijde mi, že všechny sešity jsou příběh všech možných hrdinů Marvelu, a do toho tam pobíhá Coulson.

  PS: Alespoň by si překladatel mohl ujasnit, jak bude něco překládat. Poprvé tam máme napsáno bifrost, podruhé asgardský duhový most (Co? jakože......Cože?) a potřetí opět bifrost.
 • SomeOne
  Amazing Fantasy 15 a Amazing Spider-Man Annual 1 u nás už vyšlo, takže jsem si to kupoval kvůli prvním šesti sešitům Amazing Spider-Man. Očekával jsem, že dostanu klasické šedesátky, ale kdybyste tomuto komiksu vyměnili kresbu a odstranili pár bublin, tak bych možná ani neřekl, že to jsou šedesátky. Navíc v této knížce dostanete hromadu bonusů, jako je třeba průřez domem Petera Parkera, rozbor jeho kostýmu, atd., za to jsem také rád.
 • SomeOne
  Mírné zlepšení po předchozím díle. Zajímalo by mě, jak to bude s tou Civil War II, na kterou se na konci odkazuje.
 • SomeOne
  Největší chyba tohoto komiksu je, že pokračování vyjde až za necelé dva měsíce.
 • SomeOne
  Skvělá detektivka, výborně to vystihuje věta z rozhovoru s autorem: "Je to Spidey, ale ne tak, jak ho znáte!". A to je i pravda. Spider-Man je zde detektiv, a ne superhrdina. Kresba se velmi povedla, má to nádech této doby.
 • SomeOne
  Komiks jsem si hodně užil, i když Superman není moje oblíbená postava a nemám s ním téměř nic načteno.
 • SomeOne
  Kniha, ve které je jedna (velká) bitva, plus dva výplňové příběhy. Nic víc od toho nečekejte.
  Po přečtení úvodního textu jsem se lekl, že v tom bude Captain mít velkou roli, naštěstí to tak není.
  Bitva je jeden dlouhý čtyřsešitový příběh, možná by tomu nevadilo zkrátit to na tři sešity, ale jinak je to docela dobře napsané. Výplň je čistý průměr. S kresbou celé knihy jsem neměl problém.
  Jedinou výtku mám k českému překladu, protože výrok "díky Captainovi Americe", to bych nejradši blil...
 • SomeOne
  Tato kniha je spíše takový sborník několika povídek, jak se Bat a Cat připravují na svatbu, není to jeden dlouhý souvislý příběh, což je nakonec asi i dobře.
 • SomeOne
  První dva sešity jsou skvělé, výborně navazují na předchozí knihu. Ovšem u dalších dvou sešitů mi přijde, že Zdarsky tam najednou chce nacpat obrovské množství věcí, což ve většině případů nedopadne dobře, tato kniha bohužel není výjimkou. Doufám, že něco podobného nebude ve třetím dílu.
  Konec tohoto dílu je také lehce zmatečný, najednou se tam děje něco, co vůbec nesouvisí s předchozím dějem této knihy.
  Abych ale nepsal jen negativa, musím pochválit kresbu, která se povedla.
 • SomeOne
  Stan Sakai je prostě mistr ve svém oboru, je to vidět na každé jeho knížce s Usagim.
  Jsem rád za hlubší prozkoumání Katsuichiho postavy v tomto dílu.
 • SomeOne
  Celé je to jedna velká mlátička. Po úvodní nastane ta hlavní, která skončí na jedné stránce a hned na té samé začne další!! Tohle fakt nechápu. Vývoj děje je... On tam vlastně ani není, což je možná dobře. V rámci mlátiček to funguje, kresba by ale mohla být rochu lepší.
 • SomeOne
  SomeOne31.12.2019 15:33Star Wars: Aphra, Citadela hrůzy
  Po předchozích dílech, které mě hodně bavili, zde máme pokles kvality. Aphra u mě jako samostatná postava nefunguje, nejlepší byla v předchozích dílech, kde dělala poskoka Vaderovi, tam mě i docela bavila, jinak je to pro mě dost nudná postava. Kresba v prvním příběhu není úplně povedená, připomíná mi kresbu z Doctora Strange, kterého u nás teď vydávala Crew. V ději jsem se občas trochu ztrácel. Kresba druhého příběhu se mírně vylepší, nejhezčí jsou asi obličeje postav na některých panelech, kde vypadají jako jejich představitelé. Po příběhové stránce je Citadela hrůzy docela nezáživným příběhem, ovšem dokáže zabavit.
  Škoda, že zde v hodnocení nejdou dávat půlhvězdičky, dávám 3, 5*.
 • SomeOne
  Stejné jako předchozí díly, což vůbec nevadí. Jen se mi zdá, že nějak Williamson začíná více řešit Barryho Allena na úkor Flashe.
 • SomeOne
  Jediné, co mi trochu vadí, je kresba, která je místy hodně cartoonová, jinak je stejná jako u předchozích dílů.
 • SomeOne
  Souhlasím s předešlými komentáři. Jen je škoda, že se kniha vůbec nezmiňuje o vzniku Avengers.
 • SomeOne
  Nejzajímavější na tomto komiksu je, že hlavní příběh je spíše o Alfrédovi, a ne o Batmanovi.
 • SomeOne
  SomeOne10.11.2019 17:31Daredevil: Muž beze strachu #01
  Já jsem s Daredevilem zatím četl jen jeho úplně první sešit, takže toto je mé první pořádné setkání s touto postavou.
  Kniha obsahuje dva příběhy. První se podle mě moc nepovedl, kresba je sice zajímavá, ovšem mi úplně nesedí k tomuto příběhu, který se mi také moc nelíbil. Naštěstí to má pouze čtyři sešity.
  Druhý příběh je o mnoho lepší a i zajímavější. Hodně se mi líbí, že se řeší jak Daredevil, tak i Matt Murdock. Něco podobného je i u Flashe z Rebirthu. Kresba je docela povedená, jen jsem občas měl problém rozeznat některé postavy.
 • SomeOne
  Ze začátku to je skvělé, zajímavě se to vyvíjí, ovšem po půlce tam přijde Lennox a celé to jde z kopce. Celkově to je ale docela povedené. Kresba se mi v tomto případě líbila jen trochu.
 • SomeOne
  Průměrný komiks, moc nemá čím urazit. Konečně se to už tak silně neváže s dalšími díly jako to bylo, to tomu hodně pomáhá. Kresba je tentokrát trochu slabší.
 • SomeOne
  SomeOne2.11.2019 11:13Modrá Crew #10 - Orbital #3, 4
  Příběh je jednoduchý, neztrácel jsem se v něm. Kresba je stejná jako u prvního dílu, je docela hezká. Celkově se mi to líbilo více než první díl. Hlavně to strašně zajímavě skončilo.
 • SomeOne
  SomeOne8.10.2019 21:52Green Arrow: Rok jedna
  Nic s Green Arrowem jsem ještě nečetl, toto bylo mé první setkání s touto postavou (Ligu spravedlnosti nepočítám), ze seriálu jsem také neviděl ani jeden díl.
  Jako origin slouží tato kniha docela dobře. Je to takové, co asi od většiny originů očekáváte.
  Jako seznámení s touto postavou to moc dobře nefunguje. Kvůli tomu, jak je napsán charakter hlavní postavy, ji nemáte moc šanci poznat. Na začátku knihy tady máme nějakého Olivera a chvíli poté, co ztroskotá, se nám úplně změní a je to někdo jiný, jsou to víceméně dvě různé osoby.
  Kresba je taková nijaká. Pohledy z dálky se Jockovy moc nepovedly, postavy nejdou od sebe rozlišit. Ovšem záběry zblízka jsou úplně jiné, jsou hodně vydařené, detailně zachycují rysy jednotlivých postav.
  Celkově se moc nemůžu rozhodnout, jaké hodnocení tomu mám dát. Jak jsem již psal, jako origin postavy, kterou již znáte, to funguje skvěle, a jako poznání pro vás nové postavy to moc nefunguje.
 • SomeOne
  Je škoda, že už od druhého dílu této série to celé King píše z toho psychologického hlediska, jak se musí všem vrtat v hlavě. Podle mě to je plýtvání potenciálem této postavy. Mnohem víc bych ocenil, kdyby všechny díly byly napsané stylem prvního dílu, ten byl výborný. Ovšem tento styl psaní je naštěstí ještě docela dobrý, mohlo by to být i horší.
  Zápletka této knihy je zajímavá, respektive je zajímavý způsob, jakým to King podává. O kresbu se opět jako u druhého dílu postaral Mikel Janín. Jeho práce není vyloženě špatná, jen se mi u tohoto Batmana více líbí kresba Davida Finche.
  Celkově mi to přišlo nepatrně lepší než předchozí dva díly.
 • SomeOne
  První příběh se vůbec nepovedl, kresba se mi vůbec nelíbila a i příběhově to je trochu ..... (doplňte si za to, co chcete).
  Ovšem druhý příběh je naprostý opak prvního příběhu, kresba se mi hodně líbila (jo, vím, že oba příběhy kreslí i píše Todd McFarlane), což je zvláštní, protože to oboje vyšlo hned za sebou v sešitech. Nicméně i příběh je zde inteligentní, mně se hodně líbilo, že zde chybí nějaký klasický záporák, to tomu hodně prospívá. Řešení zápletky je dobře udělané, jen se mi trochu nelíbílo, jak se ten Spidey nechal přesvědčit tak rychle.
  Za tu cenu je to luxusní edice, kterou každému doporučuji zakoupit.
 • SomeOne
  SomeOne22.9.2019 19:16Watchmen - Strážci
  Před přečtením tohoto komiksu jsem již viděl film a ten se mi líbil, jenom to zpracování toho filmu se mi moc nelíbilo, a tak jsem k tomuto komiksu přistupoval trochu opatrně a myslím si, že to ovlivnilo můj celkový dojem z této knihy. Po příběhové stránce je to výborné, stejně jako film, ale některé pasáže jsou zde podle mě úplně zbytečné. Zpracování komiksu se mi docela dost líbilo.
  Kresba je víceméně stejná jako u dalších komiksů z tohoto období, takže pokud máte rádi tuto éru, bude se vám tahle kresba líbit.
 • SomeOne
  SomeOne15.9.2019 17:51Doctor Strange #04: Mr. Misery
  Trochu zvláštní, že hlavní příběhová linka skončí v půlce knížky, ale ani mi to moc nevadilo, jen to bylo trochu rychlé. Zbytek knížky byl už jen takový epilog.
  Kresba je stejná jako u předchozích dílů, jen u prvního sešitu této knížky se vyměnil kreslíř a jeho práce se mi líbila více než ta od Bachaly.
  Annual #1 je trochu zvláštní, kresba se mi moc nelíbila a příběhově takhle samo o sobě to také není povedené, ale uvidíme, jestli se to nějak rozvine v další knížce od jiného autora.
 • SomeOne
  Prostě další Usagi. Začátek tohoto dílu je malá dohra Ostří trav, jinak je tento díl zhlediska kvality stejný jako díly před Ostří trav.
 • SomeOne
  Líbilo se mi to více než první díl tohoto příběhu, možná i proto, že zde sledujeme pouze jednu příběhovou linku a vyskytuje se zde několik, i když docela předvídatelných, zvratů.
  Kresbu není potřeba nijak komentovat, no, prostě Stan Sakai a Usagi.
 • SomeOne
  SomeOne13.9.2019 18:15Deadpool: Drákulova výzva
  Dobrá jednohubka, docela rychle to uteče, akorát finální souboj byl na mě až příliš dlouhý. Vtipy jsou zde celkem povedené.
  Nejvíce se mi asi líbil konec celé knihy.
  Kresebně spadá tento komiks do normálního mainstreamového průměru.
 • SomeOne
  Zpočátku se mi to hodně líbilo. Ovšem trochu mé nadšení opadlo, když příběh úplně odbočil a najednou se začal věnovat něčemu úplně jinému. To jsem trochu nepochopil, proč je děj rozdělený na několik "samostatných" částí. Všechny části jednotlivě se mi líbili, ale dohromady je z toho docela guláš.
  Kresba je zde velmi povedená, líbila se mi každá stránka. Je dobře, že to vyšlo v tomto větším formátu.
 • SomeOne
  SomeOne10.9.2019 18:45Modrá Crew #09 - Orbital #1, 2
  Pokud jste fanouškem sci-fi, bude se vám to líbit. Já mám rád sci-fi i komiksy, ovšem z tohoto výtvoru mám trochu rozpačité pocity.
  Zápletka je povedená, jen jsem se často ztrácel v postávách a ve všech těch obyvatelích různých planet.
  Kresba není nic moc, pár panelů je hodně hezkých, nejvíce jich je mírný podprůměr a některé nejsou moc pěkné.
  Do druhého dílu asi nepůjdu.
 • SomeOne
  SomeOne10.9.2019 18:39Rick a Morty #01
  Takže, o tomto titulu jsem věděl, že ho crwáci vydali, ale ani jsem neuvažoval o tom, že bych si to koupil. Jednoho dne jsem to spatřil v knihovně, tak jsem si to půjčil. A jsem HODNĚ, HODNĚ, HODNĚ rád, že jsem si to nekoupil. Seriál jsem neviděl, takže toto bylo moje první setkání s touto dvojicí. A musím říct, opravdu se to nepovedlo. Tak stupidní příběhy jsem snad nikdy nečetl, vůbec mě to nebavilo, vadilo mi, že na každé druhé stránce se objevil nějaký vulgární výraz (je dobře, že na této knížce je napsáno POUZE PRO DOSPĚLÉ ČTENÁŘE). A dokonce i ta kresba je fakt hnusná, trošičku mi připomíná kresbu Simpsonových, ale tam se mi aspoň trochu líbila, což u této knížky nemůžu říct.
  Když to shrnu, tak jsem na každé stránce docela dost trpěl a vůbec se mi to nelíbí.
  Druhý díl bych si přečetl pouze v případě, kdyby mi někdo za jeho přečtení nabízel alespoň několik stovek korun.
  Odpad
  0%
 • SomeOne
  Tak toto je velmi povedené dílo. Seznámíte se s Milesem Moralesem, pokud ho tedy neznáte, zároveň to pobaví a ani to není přihlouplé. Peter Parker opravdu dlouho neví, co se to s ním stalo, a je pěkné sledovat, jak to postupně zjišťuje a jak na něj reaguje okolní svět. Plus potěší Nick Fury, S.H.I.E.L.D. a Ultimates. Pokud máte rádi (jakéhokoliv) Spider-Mana, kupte si to.
  Jen mi přišlo, že na to, že se na obálce píše "Miles Morales", tak je to spíše o Petru Parkerovi, ale to může být čistě můj subjektivní pocit.
 • SomeOne
  Toto je vlastně pokračování Odznaku a je docela povedené. Jako u mnoha dalších komiksů, knížek a filmů je zajímavé vidět, jak si autor představuje svět o několik (desítek/stovek) let později, v tomto případě je to 25. století. Místy je to trochu zmatečné, ztrácel jsem se tam v příběhu, ale takových pasáží je pouze pár.
  Kresba je průměrná, pro Flashovu řadu normální.
  U této knihy jsou hezké obě obálky, jak ta americká, tak i ta česká od Petra Kopla.
 • SomeOne
  Je škoda, že to jako pokračování Rodinného podniku nepíše Mark Waid. Ovšem i přes to je scénář docela dobrý.
  Abyste tento komiks pochopili, nemusíte číst Rodinný podnik, ale pokud jste ho četli, máte malou výhodu v tom, že se nebudete trochu ztrácet v Petrově vysvětlování předchozích událostí.
  Kresba je povedená, jen je škoda, že u šestého sešitu došlo k malé změně v kresbě.
  Už se těším na pokračování.
 • SomeOne
  Flashpoint ani Watchmeny jsem nečetl, pouze jsem viděl filmy a to pro pochopení tohoto komiksu bohatě stačí. Jsem rád za návaznost na úvodní díl celého Znovuzrození, jediné, co mi zde vadí, je, že příběh se o moc neposune, ale i tak je to docela zajímavé. Dále je nutné číst Flashovu řadu, docela dost se na ni odkazuje.
  Já jsem si to užil a už se těším na další pokračování tohoto příběhu.
 • SomeOne
  SomeOne22.6.2019 20:22JLA: Svoboda a spravedlnost
  Toto je první komiks s kresbou od Alexe Rosse, který jsem četl. Ve většině komentářů na této stránce je jeho kresba vychvalována, avšak mně úplně nesedí. Některé panely sice jsou povedené, ale v celé knize jich je opravdu pár. Není to úplně špatná kresba, je docela dobrá, ale určitě by se na ní dalo něco vylepšit.
  Jinak příběh je docela dobrý a jsem rád, že Liga se zde nepotýká s normálním záporákem, ale řeší také něco jiného, a zároveň se tu také dočkáme Ligy v trochu jiném světle, ovšem to si na konci obhajují.
  Celkově je to dost povedené čtení a doporučuji to všem fanouškům Ligy spravedlnosti.
 • SomeOne
  SomeOne22.6.2019 15:51Iron Man: Extremis
  Kresba se v tomto případě docela povedla, je to spíše taková malba. Příběh to má také zajímavý, líbí se mi na tom, že Iron Man a Tony Stark jsou od celého světa vnímáni trochu odlišně, ale tak to je i v dalších komiksech, a také, že je zde více řešen jejich "vztah". Je to dobré čtení pro fanoušky Iron Mana.
 • SomeOne
  SomeOne28.1.2023Prodám
  Zdravím, prodám 1.-13. díl série Naruto. Všechny díly jsou ve velmi dobrém stavu, po jednom přečtení byly uložené v knihovně. Cena 100 Kč/kus, nebo komplet za 1000 Kč. Pouze osobní předání v Praze. V případě zájmu se ozvěte do soukromé pošty nebo na daniel14.hort@gmail.com.
 • SomeOne
  SomeOne18.3. 19:37Sběratelský klub
  spíš další práci...:-)
 • SomeOne
  SomeOne14.3. 22:53Pindárna
  Kapis: Jak jako kategorie, rovnou celá databáze záložek by měla být! :D
 • SomeOne
  SomeOne13.3. 20:13Čtenářský koutek
  Denis: Sebevražedný oddíl má koukám na Goodreads mezi 3 a 4 hvězdičkami, tady zatím schytává bídu. Pokud to je tak špatné, jsem rád, že jsem to sehnal "jen" za 300 u Booktooku:-)) Ale ještě jsem se k tomu nedostal, stále to je zabalené ve fólii:-)
 • SomeOne
  SomeOne9.3. 19:25Slevy, výprodeje, bazary
  Tak Sebevražedný oddíl za 300 opravdu dorazil, trochu mě to překvapilo:))
 • SomeOne
  SomeOne27.2. 11:04Slevy, výprodeje, bazary
  Tak už cenu opravili na 584 Kč, uvidíme, jak to tedy bude s objednávkami...:)
 • SomeOne
  SomeOne27.2. 07:18Slevy, výprodeje, bazary
  Už je u toho napsáno bestseller, včera večer to tam ještě nepsali :D
 • SomeOne
  SomeOne26.2. 21:52Slevy, výprodeje, bazary
  A na Booktooku mají Sebevražedný oddíl: Dostaňte Jokera, který má vyjít přespříští týden, jen za 314 Kč, přičemž plná cena je 649 Kč. Objednal jsem si to, tak uvidíme, zda opravdu dodají s tak velkou slevou...

  https://www.booktook.cz/v/2402445/sebevrazedny-oddil-dostante-jokera
 • SomeOne
  SomeOne26.2. 21:42Slevy, výprodeje, bazary
  Mě baví, jak vždycky má Booktook slevu jen do víkendu, a pak to na poslední chvíli prodlouží tak o 2 dny...
 • SomeOne
  SomeOne16.2. 17:54Nakupujeme venku
  Radši věřím tomu, že to opravdu otevřeli jen na celnici, ale zavřené ani nijak označené to nebylo.

  Norri: Odesílají to z Británie, ale pokud si správně vzpomínám, tak pro zásilky mezi EU a Británií platí (nebo možná platila) nějaká zvláštní pravidla...
 • SomeOne
  SomeOne16.2. 14:19Nakupujeme venku
  Tak před chvílí na mě zvonila pošťačka se zásilkou z Bookdepa. Měl jsem u nich objednané dva US paperbacky, přišly v jedné té jejich kartonové obálce, která ovšem byla otevřená. Pošťačka říkala, že jim to tak již přišlo a aspoň na to dala gumičku, aby to aspoň trochu drželo pohromadě. Stalo se někdy někomu něco takového, nevíte důvod? Knížky jsou v pořádku a obálka ani nebyla otevřená odtrhnutím toho proužku, ten je netknutý přilepený k obálce.
 • SomeOne
  SomeOne14.2. 19:45Pindárna
  baatcha: Ty asi moc nelezeš do sběratelského klubu, co?:D
 • SomeOne
  SomeOne9.2. 08:17Sběratelský klub
  jh666: Super, díky.
 • SomeOne
  SomeOne8.2. 21:11Sběratelský klub
  deefha: Líbí se mi, že k tomu přistupuješ s optimismem:) Prozradíš, jaké příběhy v knihách jsou??:)
 • SomeOne
  SomeOne24.1. 14:54Slevy, výprodeje, bazary
  Už jsem ve schránce našel dobropis. Splatnost je 2 týdny, takže do týdne by mi to mělo přijít. Díky:)
 • SomeOne
  SomeOne24.1. 11:42Slevy, výprodeje, bazary
  Komu z těch, kterým Booktook zrušil objednávku, již vrátili peníze? Mně stále nic nepřišlo.
 • SomeOne
  SomeOne18.1. 15:50Slevy, výprodeje, bazary
  Já jsem tam měl předobjednávku, takže to asi stihli odchytit.
 • SomeOne
  SomeOne18.1. 15:17Slevy, výprodeje, bazary
  BadBoy: Také mi to dnes přišlo. V objednávce jsem použil kód, který sem 10. 1. dával t0mas.
 • SomeOne
  SomeOne17.1. 20:12Filmový a hudební klub
  Trailer na třetí sérii Star Wars: Mandalorian. Premiéra 1. března na Disney+.

 • SomeOne
  SomeOne17.1. 20:11Pindárna
  Očekávaná Crewní ohlašovačka je venku:)

 • SomeOne
  SomeOne14.1. 19:16Sběratelský klub
  izuku midoria: Příběh pokračuje v Hodinách posledního soudu.
 • SomeOne
  SomeOne11.1. 14:07Sběratelský klub
  Norri, Hawran: “pokud bez fólie, tak radši i bez přebalu” - Co vám brání hodit ten přebal do kamen?:))
 • SomeOne
  SomeOne5.1. 21:50Sběratelský klub
  Zack: Jedna databáze, kde tě otravujeme, ti nestačí? ;)
 • SomeOne
  SomeOne3.1. 22:34Slevy, výprodeje, bazary
  radek: Díky, použil jsem na Rorschacha.
 • SomeOne
  SomeOne3.1. 15:46Pindárna
  Scarface: zkuste místní bazar:)
 • SomeOne
  SomeOne2.1. 09:52Pindárna
  deefha: Neboj, mám to úplně stejně :)
 • SomeOne
  SomeOne28.12.2022 10:05* Připomínky a návrhy
  Ok, dík.
 • SomeOne
  SomeOne28.12.2022 09:16* Připomínky a návrhy
  Zack: Ze zvědavosti, k čemu ti to je? :)
 • SomeOne
  SomeOne27.12.2022 13:06* Připomínky a návrhy
  maitreja: Už se to tady jednou řešilo, někdo používá comicsdb.cz a někdo www.comicsdb.cz, výhoda relativních cest tedy je, že když si to rozklikneš, tak nezáleží, na jaké doméně jsi. A vzhledem k tomu, že doručování oznámení na mail mnoha uživatelům nefunguje, asi se to nebude měnit
 • SomeOne
  SomeOne19.12.2022 16:54Publicistika
  soulbringer: Zarazilo mě, jak se tam píše, že si nemůžou dovolit vyrábět knihy na sklad, to jsem tedy nečekal. Asi si potřebují u všech knížek říct, jaké to mají skvělé prodeje, když se většina nákladu rozprodá pár týdnů po vydání... to je jako Trumpův výrok, že když se bude testovat méně lidí, bude méně nakažených:)
 • SomeOne
  SomeOne15.12.2022 14:42* Připomínky a návrhy
  Možná by některé zajímala celková cena všech komiksů, které v uplynulém roce označili jako Mám… já to ale v rámci zachování mého duševního zdraví asi radši ani vědět nechci :D
 • SomeOne
  SomeOne14.12.2022 19:58* Připomínky a návrhy
  jj, já jen jestli víš že existuje ten přehled jak je to teď, což víš
 • SomeOne
  SomeOne14.12.2022 18:13* Připomínky a návrhy
  kinak: pokud tě správně chápu, tak seznam komiksů, které má nebo chce nejvíc uživatelů, je zde: https://comicsdb.cz/comicsy-podle-sbirky
 • SomeOne
  SomeOne7.12.2022 15:08Čtenářský koutek
  Zack: Sorry:D
 • SomeOne
  SomeOne7.12.2022 14:13Čtenářský koutek
  Alfi: pred prilepenim je jeste potreba hrbet rozriznout na nazev knihy, logo SW a logo egmontu, aby to sedelo cele, protoze pouhe otoceni by nezabralo.
 • SomeOne
  SomeOne7.12.2022 12:31Čtenářský koutek
  Hřbety obrátili, protože v Albatrosu chtěli sjednotit orientaci hřbetů všech svých knížek, bohužel rozhodli pro tu obrácenou orientaci. Ale nová vydání mají novou orientaci, takže můžeme vesele kupovat to, co už máme. A třeba od Crwe hardcoverů za 369 Kč moc není:-(
 • SomeOne
  SomeOne7.12.2022 11:31Čtenářský koutek
  https://www.albatrosmedia.cz/edice/32811537/star-wars/?filter=%22notonlypurchasable%22%3Atrue

  Doufám, že důvod převrácených hřbetů znáš;)
 • SomeOne
  SomeOne7.12.2022 10:31Čtenářský koutek
  Ano, bude hardcover, už to je na eshopu Albatrosu. Také mě to příjemně překvapilo, původně to opravdu měl být TPB, ale hardcover za 369 Kč je výbornej deal.
 • SomeOne
  SomeOne7.12.2022 07:55Čtenářský koutek
  Na konci ledna a začátku února vydá Egmont první dva díly komiksové série Star Wars: Vrcholná Republika. Každý díl vyjde v samostatné knížce, ovšem bude to jako předchozí počiny v hardcoveru.
 • SomeOne
  SomeOne19.11.2022 10:41Slevy, výprodeje, bazary
  Milo: Ve filtru podle kategorie je možnost zvolit si jen komiksy.
 • SomeOne
  SomeOne8.11.2022 21:54Slevy, výprodeje, bazary
  Pokud by si někdo chtěl koupit první díly mang od Dobrovského Dívka ze země Venku, Sbohem, má růžová zahrado a Zdál se mi zase ten stejný sen, tak do 16. 11. je při koupi všech tří knížek zlevní na 99 Kč za kus.

  https://www.knihydobrovsky.cz/akce-a-slevy/detail/manga-starter-pack-prvni-dily-skvelych-mang-za-99-kc-1871
 • SomeOne
  SomeOne31.10.2022 22:26Pindárna
  Ter: Nejspíš vyšla, několik eshopů už ji má vedenou jako skladem.
 • SomeOne
  SomeOne26.10.2022 15:56* Připomínky a návrhy
  Dělá to, že ti to označí příspěvky jako přečtené až poté, co si v přehledu vláken rozklikneš konkrétní vlákno, nepřečtené příspěvky z ostatních vláken to ponechá označené jako nepřečtené :-)
 • SomeOne
  SomeOne26.10.2022 15:47* Připomínky a návrhy
  mkw: pokud to je to co myslíš, tak v nastavení máš možnost "Příspěvky ve foru označit za přečtené přímo v celkovém přehledu?" je to ono?
 • SomeOne
  SomeOne26.10.2022 11:41Pindárna
  Nebo to teda ani nemusí být AI, stačilo by připoutat někoho (admina) ke kompu, furt by to tady sledoval a příspěvky by zatřiďoval dle svého uvážení :)
 • SomeOne
  SomeOne26.10.2022 11:40Pindárna
  Zack: Co kdyby se implementovala AI, která by ty příspěvky automaticky třídila? Takhle by určitě nebylo 90% příspěvků špatně :D
 • SomeOne
  SomeOne23.10.2022 08:44Slevy, výprodeje, bazary
  V Krakatitu mají do konce října slevu 20% na NHMka.
  https://www.krakatit.cz/sleva-tydne/
 • SomeOne
  SomeOne20.10.2022 12:23Pindárna
  Alfi: díky, snad se to už podaří vydat.
 • SomeOne
  SomeOne20.10.2022 11:25Pindárna
  Nevíte někdo jak to je s dalším sešitem Prašiny?
 • SomeOne
  SomeOne18.10.2022 13:41Sběratelský klub
  Když už byly vyřešeny problémy s distribucí knih, tak nastanou problémy s distribucí dárků :D
 • SomeOne
  SomeOne5.10.2022 13:52Slevy, výprodeje, bazary
  Pokud tady je někdo z brna…

  https://www.nerdi.cz/az-30-slevy/
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: neveřejné
Mám: neveřejné
Chci: neveřejné
Sháním: neveřejné
Nabízím: neveřejné
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: neveřejné
Mám: neveřejné
Chci: neveřejné
Sháním: neveřejné
Nabízím: neveřejné
Osobní: 0