Fanda Star Wars (v podstatě všeho), komiksů (zejména superhrdinských), Applu (ne, Wokna opravdu nemám rád).
 • SomeOne
  Druhý díl Pana Neporazitelného už nepůsobí tak skvěle jako jednička, ale to bude zejména tím, že hodně nápadů je zde stejných jako v jedničce. Nicméně pořád je to velmi originální přístup ke komiksovému médiu a mně se to líbí.
 • SomeOne
  Mám originální vydání, takže nemůžu posoudit kvalitu českého vydání, ale předpokládám, že jako u dalších SW komiksů od Egmontu je tato sbírka dobře zpracovaná. Teď ale k samotným příběhům. Máme zde tři minisérie odehrávající se v období sequelové trilogie.

  The Rise of Kylo Ren – Příběh o tom, jak se Ben Solo (Kylo Ren), podle mého názoru trapný záporák ze sequelů, přidá k bandě válečníků, které vede Sith verze Lite, o kterém jsme dosud vůbec neslyšeli. Také sledujeme, co se stalo po vypálení Lukova chrámu Jediů, ale i nějakou tu misi, na kterou Ben doprovází Luka. Jo a taky tady je zahradník Snoke, z čehož jsem se pořádně nevzpamatoval od posledního přečtení, což bylo před několika měsíci. Takže nic moc.

  Allegiance – Příběh odehrávající se na Mon Cale před epizodou IX. Asi nejméně zajímavý příběh z této sbírky.

  Galaxy’s Edge – V každém sešitu je krátká povídka z předchozích období se starými známými (Han Solo, Chewbacca, Greedo, Hondo) i novými (Aphra, Chirrut Imwe) postavami a ještě se samozřejmě napříč sešity táhne jeden delší story arc. Ty povídky jsou docela dobré, ten delší příběh už tak dobrý není.

  Za mě toto patří k nejméně povedeným novodobým SW komiksům, které u nás vyšly, což může být dáno mým ne úplně nejvřelejším vztahem k sequelům. Fanoušci sequelů si to asi užijou, což bohužel není můj případ.
 • SomeOne
  SomeOne16.9.2021 21:57Batman: Svět
  Úplně nevím, jak tohoto Batmana hodnotit. Kvalita povídek je bohužel hodně kolísavá, hlavním problémem je podle mě počet stránek (každá povídka má přibližně 10–15 stránek); je jasné, že na takovémhle počtu stran nelze napsat nic přelomového. Pro mě je nejzajímavější to, jak různě autoři v příbězích pracují se svými zeměmi (a Batmanem/Brucem Waynem). Někdy Batman zůstane jen v hlavním městě, někde se podívá na více míst. Také se mi líbily nové obleky (hlavně ty z Asie), které připomínají stará válečnická brnění.

  Nápad je to rozhodně zajímavý a originální, ale jednotlivým povídkám měli věnovat dvakrát více stránek, to by tomu za mě mohlo pomoct.
 • SomeOne
  Návrat Temného rytíře se mi těžko hodnotí. Pokud bych měl hodnotit čistě pouze komiks, dal bych tak 2*, což je koneckonců mé původní hodnocení zde na databázi po mém prvním přečtení. Ovšem pokud přihlédnu k historickému významu tohoto Batmana, dávám 3*–4*. Tento komiks, spolu s Watchmeny, je povinnost pro fanoušky DC, ačkoliv se během čtení musíte prokousat hromadou nezáživného textu, který příběh hodně zpomaluje.
 • SomeOne
  Jeden z nejlepších komiksů, které jsem minimálně v poslední době četl. Dost dobře to uvede do situace, o které jsem vůbec nic nevěděl. Doplnění příběhu faxy zážitek pouze stupňuje.
 • SomeOne
  Je vidět, že se to snaží být pokračování Watchmenů, což se komiksu tak úplně nedaří. Je to docela dobré, jen se trochu bojím, jak bude vypadat dokončení v druhé knížce. Možná to bude trochu uspěchané, ale doufám, že se mýlím.
  Také už se konečně více rozvíjí příběh z té úvodní knížečky do Znovuzrození hrdinů DC.
 • SomeOne
  Chvíli trvá, než se to pořádně rozjede, ale jakmile se tak stane, tak je to pořádná jízda. Bohužel je v tom hromada postav, které český čtenář asi vůbec nezná, ale nijak zásadně to ani nevadí. Hodně zajímavý je závěr příběhu, ve kterém se řeší následky krize.
  Příběhu by prospělo, kdyby byl tak o 2 až 3 sešity kratší. Ovšem je potřeba pochválit, že u nás toto zásadní dílo vyšlo, snad vyjdou i další krize.
 • SomeOne
  Vypadá to, že tato série se již ubírá dobrým směrem. King se již dostal z toho psychologického šťourání se postavám v hlavě, což je jedině dobře. Kdyby takto pokračovaly další díly, mohla by to být docela dobrá série.
 • SomeOne
  SomeOne25.5.2020 08:02Star Wars Omnibus: Zjevná hrozba
  Krásně to propojuje první a druhou epizodu Hvězdných válek. Je škoda, že to jsou Legends a za chvíli to asi Disney nahradí něčím o dost "kvalitnějším".
  Je to můj první omnibus z této kolekce ze Star Wars. Viděl jsem ho ve slevě za 300 Kč, takže jsem ho hned popadl a nelituji toho.
 • SomeOne
  Přijde mi to o trochu slabší než první díl, ale pořád je to dost dobré dokončení příběhu.
 • SomeOne
  Na tomto komiksu se mi opravdu líbí, že Spider-Man je zde pojat trochu jinak (podle mě). Musí si sáhnout na úplné dno svých sil, dokonce i vyzkoušet nové možnosti, aby porazil Morluna.
  Kresba mi úplně nesedla, ale přežít se to dá a ten příběh to docela dost kompenzuje.
  Rozhodně to doporučuji k přečtení.
 • SomeOne
  SomeOne9.5.2020 09:33Caravaggio (pevná vazba)
  Kniha začíná tím, jak Caravaggio přijíždí do Říma, kde se z něj stane velký umělec. Napsané je to dobře, nakreslené ještě lépe. Pokud znáte Caravaggiův životopis, tohle si koupíte jenom kvůli té kresbě. Můžu to pouze doporučit.
  Ještě bych chtěl pochválit Crew za vázanou verzi, příplatek oproti broži je pouze 100 Kč, vyplatí se si za to připlatit.
 • SomeOne
  Komiks, který se snaží tvářit, že v něm jde o velkou věc. Hrdinové opět říkají, jak to je nad jejich síly, ale samozřejmě to zvládnou (tím, že Superman na to hodí Slunci podobnou věc, kterou přinese ze zemského jádra). Je to další komiks z těch, které si přečtete, když jste totálně unavení a potřebujete vypnout mozek.
 • SomeOne
  Pokud totálně vypnete mozek, tak to docela ujde. Pokud očekáváte nějakou detektivku s Coulsonem (kterou jsem čekal), tak se připravte na velké zklamání. Přijde mi, že všechny sešity jsou příběh všech možných hrdinů Marvelu, a do toho tam pobíhá Coulson.

  PS: Alespoň by si překladatel mohl ujasnit, jak bude něco překládat. Poprvé tam máme napsáno bifrost, podruhé asgardský duhový most (Co? jakože......Cože?) a potřetí opět bifrost.
 • SomeOne
  Amazing Fantasy 15 a Amazing Spider-Man Annual 1 u nás už vyšlo, takže jsem si to kupoval kvůli prvním šesti sešitům Amazing Spider-Man. Očekával jsem, že dostanu klasické šedesátky, ale kdybyste tomuto komiksu vyměnili kresbu a odstranili pár bublin, tak bych možná ani neřekl, že to jsou šedesátky. Navíc v této knížce dostanete hromadu bonusů, jako je třeba průřez domem Petera Parkera, rozbor jeho kostýmu, atd., za to jsem také rád.
 • SomeOne
  Mírné zlepšení po předchozím díle. Zajímalo by mě, jak to bude s tou Civil War II, na kterou se na konci odkazuje.
 • SomeOne
  Největší chyba tohoto komiksu je, že pokračování vyjde až za necelé dva měsíce.
 • SomeOne
  Skvělá detektivka, výborně to vystihuje věta z rozhovoru s autorem: "Je to Spidey, ale ne tak, jak ho znáte!". A to je i pravda. Spider-Man je zde detektiv, a ne superhrdina. Kresba se velmi povedla, má to nádech této doby.
 • SomeOne
  Komiks jsem si hodně užil, i když Superman není moje oblíbená postava a nemám s ním téměř nic načteno.
 • SomeOne
  Kniha, ve které je jedna (velká) bitva, plus dva výplňové příběhy. Nic víc od toho nečekejte.
  Po přečtení úvodního textu jsem se lekl, že v tom bude Captain mít velkou roli, naštěstí to tak není.
  Bitva je jeden dlouhý čtyřsešitový příběh, možná by tomu nevadilo zkrátit to na tři sešity, ale jinak je to docela dobře napsané. Výplň je čistý průměr. S kresbou celé knihy jsem neměl problém.
  Jedinou výtku mám k českému překladu, protože výrok "díky Captainovi Americe", to bych nejradši blil...
 • SomeOne
  Tato kniha je spíše takový sborník několika povídek, jak se Bat a Cat připravují na svatbu, není to jeden dlouhý souvislý příběh, což je nakonec asi i dobře.
 • SomeOne
  První dva sešity jsou skvělé, výborně navazují na předchozí knihu. Ovšem u dalších dvou sešitů mi přijde, že Zdarsky tam najednou chce nacpat obrovské množství věcí, což ve většině případů nedopadne dobře, tato kniha bohužel není výjimkou. Doufám, že něco podobného nebude ve třetím dílu.
  Konec tohoto dílu je také lehce zmatečný, najednou se tam děje něco, co vůbec nesouvisí s předchozím dějem této knihy.
  Abych ale nepsal jen negativa, musím pochválit kresbu, která se povedla.
 • SomeOne
  Stan Sakai je prostě mistr ve svém oboru, je to vidět na každé jeho knížce s Usagim.
  Jsem rád za hlubší prozkoumání Katsuichiho postavy v tomto dílu.
 • SomeOne
  Celé je to jedna velká mlátička. Po úvodní nastane ta hlavní, která skončí na jedné stránce a hned na té samé začne další!! Tohle fakt nechápu. Vývoj děje je... On tam vlastně ani není, což je možná dobře. V rámci mlátiček to funguje, kresba by ale mohla být rochu lepší.
 • SomeOne
  SomeOne31.12.2019 15:33Star Wars: Aphra, Citadela hrůzy
  Po předchozích dílech, které mě hodně bavili, zde máme pokles kvality. Aphra u mě jako samostatná postava nefunguje, nejlepší byla v předchozích dílech, kde dělala poskoka Vaderovi, tam mě i docela bavila, jinak je to pro mě dost nudná postava. Kresba v prvním příběhu není úplně povedená, připomíná mi kresbu z Doctora Strange, kterého u nás teď vydávala Crew. V ději jsem se občas trochu ztrácel. Kresba druhého příběhu se mírně vylepší, nejhezčí jsou asi obličeje postav na některých panelech, kde vypadají jako jejich představitelé. Po příběhové stránce je Citadela hrůzy docela nezáživným příběhem, ovšem dokáže zabavit.
  Škoda, že zde v hodnocení nejdou dávat půlhvězdičky, dávám 3, 5*.
 • SomeOne
  Stejné jako předchozí díly, což vůbec nevadí. Jen se mi zdá, že nějak Williamson začíná více řešit Barryho Allena na úkor Flashe.
 • SomeOne
  Jediné, co mi trochu vadí, je kresba, která je místy hodně cartoonová, jinak je stejná jako u předchozích dílů.
 • SomeOne
  Souhlasím s předešlými komentáři. Jen je škoda, že se kniha vůbec nezmiňuje o vzniku Avengers.
 • SomeOne
  Nejzajímavější na tomto komiksu je, že hlavní příběh je spíše o Alfrédovi, a ne o Batmanovi.
 • SomeOne
  SomeOne10.11.2019 17:31Daredevil: Muž beze strachu #01
  Já jsem s Daredevilem zatím četl jen jeho úplně první sešit, takže toto je mé první pořádné setkání s touto postavou.
  Kniha obsahuje dva příběhy. První se podle mě moc nepovedl, kresba je sice zajímavá, ovšem mi úplně nesedí k tomuto příběhu, který se mi také moc nelíbil. Naštěstí to má pouze čtyři sešity.
  Druhý příběh je o mnoho lepší a i zajímavější. Hodně se mi líbí, že se řeší jak Daredevil, tak i Matt Murdock. Něco podobného je i u Flashe z Rebirthu. Kresba je docela povedená, jen jsem občas měl problém rozeznat některé postavy.
 • SomeOne
  Ze začátku to je skvělé, zajímavě se to vyvíjí, ovšem po půlce tam přijde Lennox a celé to jde z kopce. Celkově to je ale docela povedené. Kresba se mi v tomto případě líbila jen trochu.
 • SomeOne
  Průměrný komiks, moc nemá čím urazit. Konečně se to už tak silně neváže s dalšími díly jako to bylo, to tomu hodně pomáhá. Kresba je tentokrát trochu slabší.
 • SomeOne
  SomeOne2.11.2019 11:13Modrá Crew #10 - Orbital #3, 4
  Příběh je jednoduchý, neztrácel jsem se v něm. Kresba je stejná jako u prvního dílu, je docela hezká. Celkově se mi to líbilo více než první díl. Hlavně to strašně zajímavě skončilo.
 • SomeOne
  SomeOne8.10.2019 21:52Green Arrow: Rok jedna
  Nic s Green Arrowem jsem ještě nečetl, toto bylo mé první setkání s touto postavou (Ligu spravedlnosti nepočítám), ze seriálu jsem také neviděl ani jeden díl.
  Jako origin slouží tato kniha docela dobře. Je to takové, co asi od většiny originů očekáváte.
  Jako seznámení s touto postavou to moc dobře nefunguje. Kvůli tomu, jak je napsán charakter hlavní postavy, ji nemáte moc šanci poznat. Na začátku knihy tady máme nějakého Olivera a chvíli poté, co ztroskotá, se nám úplně změní a je to někdo jiný, jsou to víceméně dvě různé osoby.
  Kresba je taková nijaká. Pohledy z dálky se Jockovy moc nepovedly, postavy nejdou od sebe rozlišit. Ovšem záběry zblízka jsou úplně jiné, jsou hodně vydařené, detailně zachycují rysy jednotlivých postav.
  Celkově se moc nemůžu rozhodnout, jaké hodnocení tomu mám dát. Jak jsem již psal, jako origin postavy, kterou již znáte, to funguje skvěle, a jako poznání pro vás nové postavy to moc nefunguje.
 • SomeOne
  Je škoda, že už od druhého dílu této série to celé King píše z toho psychologického hlediska, jak se musí všem vrtat v hlavě. Podle mě to je plýtvání potenciálem této postavy. Mnohem víc bych ocenil, kdyby všechny díly byly napsané stylem prvního dílu, ten byl výborný. Ovšem tento styl psaní je naštěstí ještě docela dobrý, mohlo by to být i horší.
  Zápletka této knihy je zajímavá, respektive je zajímavý způsob, jakým to King podává. O kresbu se opět jako u druhého dílu postaral Mikel Janín. Jeho práce není vyloženě špatná, jen se mi u tohoto Batmana více líbí kresba Davida Finche.
  Celkově mi to přišlo nepatrně lepší než předchozí dva díly.
 • SomeOne
  První příběh se vůbec nepovedl, kresba se mi vůbec nelíbila a i příběhově to je trochu ..... (doplňte si za to, co chcete).
  Ovšem druhý příběh je naprostý opak prvního příběhu, kresba se mi hodně líbila (jo, vím, že oba příběhy kreslí i píše Todd McFarlane), což je zvláštní, protože to oboje vyšlo hned za sebou v sešitech. Nicméně i příběh je zde inteligentní, mně se hodně líbilo, že zde chybí nějaký klasický záporák, to tomu hodně prospívá. Řešení zápletky je dobře udělané, jen se mi trochu nelíbílo, jak se ten Spidey nechal přesvědčit tak rychle.
  Za tu cenu je to luxusní edice, kterou každému doporučuji zakoupit.
 • SomeOne
  SomeOne22.9.2019 19:16Watchmen - Strážci
  Před přečtením tohoto komiksu jsem již viděl film a ten se mi líbil, jenom to zpracování toho filmu se mi moc nelíbilo, a tak jsem k tomuto komiksu přistupoval trochu opatrně a myslím si, že to ovlivnilo můj celkový dojem z této knihy. Po příběhové stránce je to výborné, stejně jako film, ale některé pasáže jsou zde podle mě úplně zbytečné. Zpracování komiksu se mi docela dost líbilo.
  Kresba je víceméně stejná jako u dalších komiksů z tohoto období, takže pokud máte rádi tuto éru, bude se vám tahle kresba líbit.
 • SomeOne
  SomeOne15.9.2019 17:51Doctor Strange #04: Mr. Misery
  Trochu zvláštní, že hlavní příběhová linka skončí v půlce knížky, ale ani mi to moc nevadilo, jen to bylo trochu rychlé. Zbytek knížky byl už jen takový epilog.
  Kresba je stejná jako u předchozích dílů, jen u prvního sešitu této knížky se vyměnil kreslíř a jeho práce se mi líbila více než ta od Bachaly.
  Annual #1 je trochu zvláštní, kresba se mi moc nelíbila a příběhově takhle samo o sobě to také není povedené, ale uvidíme, jestli se to nějak rozvine v další knížce od jiného autora.
 • SomeOne
  Prostě další Usagi. Začátek tohoto dílu je malá dohra Ostří trav, jinak je tento díl zhlediska kvality stejný jako díly před Ostří trav.
 • SomeOne
  Líbilo se mi to více než první díl tohoto příběhu, možná i proto, že zde sledujeme pouze jednu příběhovou linku a vyskytuje se zde několik, i když docela předvídatelných, zvratů.
  Kresbu není potřeba nijak komentovat, no, prostě Stan Sakai a Usagi.
 • SomeOne
  SomeOne13.9.2019 18:15Deadpool: Drákulova výzva
  Dobrá jednohubka, docela rychle to uteče, akorát finální souboj byl na mě až příliš dlouhý. Vtipy jsou zde celkem povedené.
  Nejvíce se mi asi líbil konec celé knihy.
  Kresebně spadá tento komiks do normálního mainstreamového průměru.
 • SomeOne
  Zpočátku se mi to hodně líbilo. Ovšem trochu mé nadšení opadlo, když příběh úplně odbočil a najednou se začal věnovat něčemu úplně jinému. To jsem trochu nepochopil, proč je děj rozdělený na několik "samostatných" částí. Všechny části jednotlivě se mi líbili, ale dohromady je z toho docela guláš.
  Kresba je zde velmi povedená, líbila se mi každá stránka. Je dobře, že to vyšlo v tomto větším formátu.
 • SomeOne
  SomeOne10.9.2019 18:45Modrá Crew #09 - Orbital #1, 2
  Pokud jste fanouškem sci-fi, bude se vám to líbit. Já mám rád sci-fi i komiksy, ovšem z tohoto výtvoru mám trochu rozpačité pocity.
  Zápletka je povedená, jen jsem se často ztrácel v postávách a ve všech těch obyvatelích různých planet.
  Kresba není nic moc, pár panelů je hodně hezkých, nejvíce jich je mírný podprůměr a některé nejsou moc pěkné.
  Do druhého dílu asi nepůjdu.
 • SomeOne
  SomeOne10.9.2019 18:39Rick a Morty #01
  Takže, o tomto titulu jsem věděl, že ho crwáci vydali, ale ani jsem neuvažoval o tom, že bych si to koupil. Jednoho dne jsem to spatřil v knihovně, tak jsem si to půjčil. A jsem HODNĚ, HODNĚ, HODNĚ rád, že jsem si to nekoupil. Seriál jsem neviděl, takže toto bylo moje první setkání s touto dvojicí. A musím říct, opravdu se to nepovedlo. Tak stupidní příběhy jsem snad nikdy nečetl, vůbec mě to nebavilo, vadilo mi, že na každé druhé stránce se objevil nějaký vulgární výraz (je dobře, že na této knížce je napsáno POUZE PRO DOSPĚLÉ ČTENÁŘE). A dokonce i ta kresba je fakt hnusná, trošičku mi připomíná kresbu Simpsonových, ale tam se mi aspoň trochu líbila, což u této knížky nemůžu říct.
  Když to shrnu, tak jsem na každé stránce docela dost trpěl a vůbec se mi to nelíbí.
  Druhý díl bych si přečetl pouze v případě, kdyby mi někdo za jeho přečtení nabízel alespoň několik stovek korun.
  Odpad
  0%
 • SomeOne
  Tak toto je velmi povedené dílo. Seznámíte se s Milesem Moralesem, pokud ho tedy neznáte, zároveň to pobaví a ani to není přihlouplé. Peter Parker opravdu dlouho neví, co se to s ním stalo, a je pěkné sledovat, jak to postupně zjišťuje a jak na něj reaguje okolní svět. Plus potěší Nick Fury, S.H.I.E.L.D. a Ultimates. Pokud máte rádi (jakéhokoliv) Spider-Mana, kupte si to.
  Jen mi přišlo, že na to, že se na obálce píše "Miles Morales", tak je to spíše o Petru Parkerovi, ale to může být čistě můj subjektivní pocit.
 • SomeOne
  Toto je vlastně pokračování Odznaku a je docela povedené. Jako u mnoha dalších komiksů, knížek a filmů je zajímavé vidět, jak si autor představuje svět o několik (desítek/stovek) let později, v tomto případě je to 25. století. Místy je to trochu zmatečné, ztrácel jsem se tam v příběhu, ale takových pasáží je pouze pár.
  Kresba je průměrná, pro Flashovu řadu normální.
  U této knihy jsou hezké obě obálky, jak ta americká, tak i ta česká od Petra Kopla.
 • SomeOne
  Je škoda, že to jako pokračování Rodinného podniku nepíše Mark Waid. Ovšem i přes to je scénář docela dobrý.
  Abyste tento komiks pochopili, nemusíte číst Rodinný podnik, ale pokud jste ho četli, máte malou výhodu v tom, že se nebudete trochu ztrácet v Petrově vysvětlování předchozích událostí.
  Kresba je povedená, jen je škoda, že u šestého sešitu došlo k malé změně v kresbě.
  Už se těším na pokračování.
 • SomeOne
  Flashpoint ani Watchmeny jsem nečetl, pouze jsem viděl filmy a to pro pochopení tohoto komiksu bohatě stačí. Jsem rád za návaznost na úvodní díl celého Znovuzrození, jediné, co mi zde vadí, je, že příběh se o moc neposune, ale i tak je to docela zajímavé. Dále je nutné číst Flashovu řadu, docela dost se na ni odkazuje.
  Já jsem si to užil a už se těším na další pokračování tohoto příběhu.
 • SomeOne
  SomeOne22.6.2019 20:22JLA: Svoboda a spravedlnost
  Toto je první komiks s kresbou od Alexe Rosse, který jsem četl. Ve většině komentářů na této stránce je jeho kresba vychvalována, avšak mně úplně nesedí. Některé panely sice jsou povedené, ale v celé knize jich je opravdu pár. Není to úplně špatná kresba, je docela dobrá, ale určitě by se na ní dalo něco vylepšit.
  Jinak příběh je docela dobrý a jsem rád, že Liga se zde nepotýká s normálním záporákem, ale řeší také něco jiného, a zároveň se tu také dočkáme Ligy v trochu jiném světle, ovšem to si na konci obhajují.
  Celkově je to dost povedené čtení a doporučuji to všem fanouškům Ligy spravedlnosti.
 • SomeOne
  SomeOne22.6.2019 15:51Iron Man: Extremis
  Kresba se v tomto případě docela povedla, je to spíše taková malba. Příběh to má také zajímavý, líbí se mi na tom, že Iron Man a Tony Stark jsou od celého světa vnímáni trochu odlišně, ale tak to je i v dalších komiksech, a také, že je zde více řešen jejich "vztah". Je to dobré čtení pro fanoušky Iron Mana.
 • SomeOne
  SomeOne1.7. 18:53Slevy, výprodeje, bazary
  Během července je možné si v Crewním eshopu objednat Crewní výroční tričko, ve kterém bylo možné vidět na různých akcích Crewní zaměstnance.
 • SomeOne
  SomeOne1.7. 16:00Publicistika
  Ok, díky :-)
 • SomeOne
  SomeOne1.7. 15:30Publicistika
  Zack: Hustý. Snad ten přírůstek není tvořen lidmi, kteří se v komiksech vůbec nevyznají a myslí si, že investují do zlata, to by se nám mohly opakovat devadesátky. Co si myslíte, že by mohlo být příčinou tak velkého zvýšení prodejů?
 • SomeOne
  SomeOne29.6. 21:34* Připomínky a návrhy
  Díky.
 • SomeOne
 • SomeOne
  SomeOne28.6. 20:06Sběratelský klub
  DR: Tak na Crweconu měli určitě nějaké kousky vybalené, aby se do nich dalo nahlédnout, takhle byla vybalená i Alias. Asi jste si vzali zrovna ty vybalené, kdežto Radim zabalený. Ale je to teda zvláštní, že to více lidem přišlo bez fólie.
 • SomeOne
  SomeOne28.6. 19:11Sběratelský klub
  Tak třeba se stoupajícími cenami všeho už Mdeky nebudou ve fólii...
 • SomeOne
  SomeOne28.6. 18:39Slevy, výprodeje, bazary
  Komiksový krám bude mít přes léto pár zajímavých slev.

  https://www.nerdi.cz/leto-plne-slev/
 • SomeOne
  SomeOne28.6. 18:23Sběratelský klub
  Hawwwran: Co vím, normálně jsou vázané Mdeky, jak píšeš, zabalené ve fólii. Asi omylem poslali nějaký rozbalený výtisk. Jim napiš jestli to vymění.
 • SomeOne
  SomeOne28.6. 17:24Slevy, výprodeje, bazary
  Kosmas má za vysvědčení několik knih v poměrně velkých slevách, je tam i pár komiksů, třeba první dva díly sešitové Prašiny.

  https://www.kosmas.cz/vyklad/937/knihy-za-vysvedceni-se-slevou-az-84/?sortBy=prodej
 • SomeOne
  SomeOne27.6. 07:45* Připomínky a návrhy
  Skvělé, Zacku, díky!
 • SomeOne
  SomeOne26.6. 13:11Sběratelský klub
  Ale Vader má několik minisérií, takže předpokládám, že to bude něco z toho.
 • SomeOne
  SomeOne26.6. 13:11Sběratelský klub
  Ejdý: To by mě taky zajímalo, žádný komiks nazvaný "Vader must die" jsem nenašel.
 • SomeOne
  SomeOne26.6. 13:10Sběratelský klub
  Milo: To je na tobě, ale já bych doporučil si pořídit ta nová vydání, protože ty další věci budou vycházet se stejnými hřbety. Ale ono už hodně knih dostalo dotisky s novými hřbety, takže už asi tolik starých hřbetů se prodávat nebude.
 • SomeOne
  SomeOne26.6. 12:59Sběratelský klub
  Jak píše lantan, průběžně se dotiskují vyprodané věci. Ohledně hřebtů, vše, i nová vydání a dotisky, má hřbety nové.
 • SomeOne
  SomeOne26.6. 11:51Srazy, cony, festivaly
  A ještě co si pamatuju od Albatrosu: na podzim by měly vyjít další díly těch dětských Avengers a Spider-Mana, v září a listopadu další sešitové Rychlé šípy, v říjnu RŠ J. Foglara a Marko Čermáka a příští rok budou následující Star Wars komiksy: Katastrofa v káznici - Nejhorší mezi rovnými (Aphra), Han Solo: Imperiální kadet - Vader musí zemřít, Vrcholná Republika 1: Není bázně, Vrcholná Republika 2: Srdce Drengirů. Ta Vrcholná Republika by měla vycházet jako v originále, tzn. paperback s jedním příběhem.
 • SomeOne
  SomeOne26.6. 11:47Srazy, cony, festivaly
  Ještě byl potvrzen druhý Iznougud. 1602 je jinak už delší dobu vyprodaná, takže to bude nové vydání.
 • SomeOne
  SomeOne19.6. 22:12Pindárna
  Milo: Všechno normálně vyjde, na Crweconu to ale budu s párdenním předstihem.
 • SomeOne
  SomeOne9.6. 11:58* Připomínky a návrhy
  GWB: Tak ještě by to mohlo být spajdrmenúv sjút nebo pavoučo-mužovský oblek...
 • SomeOne
  SomeOne9.6. 11:51* Připomínky a návrhy
  U nového Fortnitu je v popisku překlep: Speder-Manův oblek.
 • SomeOne
  SomeOne6.6. 22:08Pindárna
  Wasseg10: Já jsem z Bookdepa už objednal paperback, kterej vychází na konci listopadu.
 • SomeOne
  SomeOne1.6. 12:52Slevy, výprodeje, bazary
  perak: Díky.
 • SomeOne
  SomeOne1.6. 12:31Slevy, výprodeje, bazary
  Tak hlavně tam je zlevněných spoustu dílů NHM, které je jinak docela obtížné sehnat ve slevě.

  Ví někdo, do kdy ta akce trvá?
 • SomeOne
  SomeOne27.5. 07:43Poznej comics nebo postavu
  Bary02: Přečteného ani nemusíš mít nic. Trochu se odkazuje na toho Batmana z New 52, což jsem já neměl, když jsem Metal četl a bylo to v pohodě. Taky je dobrý se vyznat v postavách, protože jich tam je docela dost, takže začátečníkům bych to asi úplně nedoporučil.
 • SomeOne
  SomeOne25.5. 16:41Pindárna
  Zack: Tak snad se nás do toho malýho sálu tolik vejde, jinak bychom se museli přesunout na chodbu nebo nedejbože na trávník před Cross :-D Další možnost by byla pod pohrůžkou násilí vystěhovat Crew z toho stanu, který bychom pak obsadili a přejmenovali na "Pevnost ComicsDB" :DD
 • SomeOne
  SomeOne25.5. 15:33Pindárna
  Už je na stránkách Crweconu program. Škoda, že se to povídání o CDB kříží s crewním panelem :-( Ale co Crew vydá za komiksy se dozvíme tak jako tak, takže volím to povídání o CDB :-)
 • SomeOne
  SomeOne28.4. 21:24Sběratelský klub
  Basto19: Jak se píše v bazaru, inzeráty lze přidávat jen z účtů starších 6 měsíců.
 • SomeOne
  SomeOne22.4. 13:18Pindárna
  soulbringer: Já jsem si ty SW věci dal do regálů u podlahy, takže pokud se tam přímo nepodívám, tak to ani moc neregistruju. A s tím kupováním dotisků s novými hřbety jsem si samozřejmě dělal srandu, žádnej insight do Egmontu/Albatrosu nemám. Ale nepochybuju, že by se jim tohle řešení určitě líbilo.
 • SomeOne
 • SomeOne
  SomeOne19.4. 20:46Pindárna
  Hanussen: To už se kdyžtak vyplatí nakoupit u nich s tím 25% kódem, který platí pořád a ještě je v něm zahrnutá doprava zdarma.
 • SomeOne
  SomeOne19.4. 15:57Pindárna
  A samozřejmě mi to taky hodně vadí, že to je takhle otočený. A nejhorší je, že to otočení se týká i hřbetů SW románů, takže mám nad sebou ne jednu, ale rovnou dvě poličky, ve kterých mi nesedí hřbety. Bravo!
 • SomeOne
  SomeOne19.4. 15:54Pindárna
  deefha: Jak jsem psal v tom původním komentu, který Toe cituje, tak si můžeme počkat, až všechny dosud vydané knížky budou mít dotisky s novou orientací hřbetu. To je určitě řešení, které se Egmontu/Albatrosu líbí, protože takto získají více peněz. A kdybychom jim vykoupili skladové zásoby se starými hřbety, abychom ty nové hřbety dostali dříve, budou z toho mít peněz ještě víc! :-) A pak to v tý polici bude hezky jednotné a ty starší výtisky můžeme použít třeba na podpal nebo místo toaleťáku ;-)
 • SomeOne
  SomeOne16.4. 19:42Herní vlákno
  Kód už našel svého majitele.
 • SomeOne
  SomeOne16.4. 14:08Herní vlákno
  Dostal jsem k nákupu u Alzy licenci ke hře Assassin's Creed Valhalla Dawn of Ragnarok. Vím, že to nevyužiju, takže pokud někdo máte zájem, dejte mi vědět. Kód lze uplatnit do 15. 5.
 • SomeOne
  SomeOne11.4. 20:52Pindárna
  massilia: Souhlas, nevypadá to nic moc, ale třeba se to dětem, na které to je očividně cíleno, bude líbit.
 • SomeOne
  SomeOne5.4. 07:13* Připomínky a návrhy
  Jo a těším se na ty další díly!
 • SomeOne
  SomeOne5.4. 07:12* Připomínky a návrhy
  Scarface: Ano, tuto sérii Nejvyšší čaroděj mám na mysli. Zde je uvedená jako Doctor Strange (Volume 4) a je označená jako dokončená, ohledně čehož byl můj dotaz, jestli to tak je správně, a z Vaší odpovědi vyplývá, že není.
 • SomeOne
  SomeOne4.4. 21:14* Připomínky a návrhy
  Nová série Doctor Strange je označená jako dokončená, ale to asi bude chyba, ne? Předpokládám, že Crew vydá i další díly.
 • SomeOne
  SomeOne4.4. 09:14Pindárna
  Crewní katalog na první polovinu roku je venku!
  https://www.crew.cz/Katalog-komiksu-CREW_2022_leden-cerven.pdf
 • SomeOne
  SomeOne2.4. 09:32Slevy, výprodeje, bazary
  Díky!
 • SomeOne
  SomeOne1.4. 19:49Slevy, výprodeje, bazary
  karl: Taky bych byl prosím rád za odkaz ;)
 • SomeOne
  SomeOne31.3. 18:02Filmový a hudební klub
  Asi to už většina lidí tady ví, ale kdyby někdo ne, tak od 14. června bude v Česku dostupné Disney+. Předplatné bude 199 Kč za měsíc nebo 1990 Kč za rok.
 • SomeOne
  SomeOne22.3. 17:37Pindárna
  Mě potěšil druhý pan neporazitelný, smějící se Batman a dr. Strange.
 • SomeOne
  SomeOne22.3. 17:04Pindárna
  A to ještě nezveřejnili katalog. Až se tak stane, asi se budu muset rozloučit s ledvinou :(
 • SomeOne
  SomeOne22.3. 16:47Pindárna
  Je to venku! Vypadá to, že druhé čtvrtletí bude hodně náročné na peněženku...

 • SomeOne
  SomeOne9.3. 21:56Filmový a hudební klub
  Tak tady máme první trailer na Kenobiho! Vypadá to hodně dobře, až na jisté kostýmy, které nevypadají úplně nejlépe, ale uvidíme, jak to nakonec bude. A ta hudba! Ta je fakt skvělá!
 • SomeOne
  SomeOne7.3. 20:56Srazy, cony, festivaly
  Na kanálu Komiksáře ve videu shrnujícím únorové novinky od Crwe prozradil mistr Pavlovský, že 25. 6. by se měl konat Crwecon.
 • SomeOne
  SomeOne28.2. 22:01* Připomínky a návrhy
  Ahoj, vydání nového dílu Detective Comics se posunulo o jeden týden na 23. 3., mohl bych poprosit o opravu v kalendáři? https://www.bbart.cz/katalog.asp?id=3477
 • SomeOne
  SomeOne15.2. 18:40Herní vlákno
  K příležitosti vydání nového rozšíření hry Star Wars: The Old Republic byl vydán nový cinematc trailer s názvem Disorder:  Kdo hrajete? Já hraju jen občas, ale je to skvělá hra.
 • SomeOne
  SomeOne14.2. 17:43Slevy, výprodeje, bazary
  JIK: Jo jo, kód se nemění.
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: neveřejné
Mám: neveřejné
Chci: neveřejné
Sháním: neveřejné
Nabízím: neveřejné
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: neveřejné
Mám: neveřejné
Chci: neveřejné
Sháním: neveřejné
Nabízím: neveřejné
Osobní: 0