• SomeOne
  Je vidět, že se to snaží být pokračování Watchmenů, což se komiksu tak úplně nedaří. Je to docela dobré, jen se trochu bojím, jak bude vypadat dokončení v druhé knížce. Možná to bude trochu uspěchané, ale doufám, že se mýlím.
  Také už se konečně více rozvíjí příběh z té úvodní knížečky do Znovuzrození hrdinů DC.
 • SomeOne
  Chvíli trvá, než se to pořádně rozjede, ale jakmile se tak stane, tak je to pořádná jízda. Bohužel je v tom hromada postav, které český čtenář asi vůbec nezná, ale nijak zásadně to ani nevadí. Hodně zajímavý je závěr příběhu, ve kterém se řeší následky krize.
  Příběhu by prospělo, kdyby byl tak o 2 až 3 sešity kratší. Ovšem je potřeba pochválit, že u nás toto zásadní dílo vyšlo, snad vyjdou i další krize.
 • SomeOne
  Vypadá to, že tato série se již ubírá dobrým směrem. King se již dostal z toho psychologického šťourání se postavám v hlavě, což je jedině dobře. Kdyby takto pokračovaly další díly, mohla by to být docela dobrá série.
 • SomeOne
  Krásně to propojuje první a druhou epizodu Hvězdných válek. Je škoda, že to jsou Legends a za chvíli to asi Disney nahradí něčím o dost "kvalitnějším".
  Je to můj první omnibus z této kolekce ze Star Wars. Viděl jsem ho ve slevě za 300 Kč, takže jsem ho hned popadl a nelituji toho.
 • SomeOne
  Přijde mi to o trochu slabší než první díl, ale pořád je to dost dobré dokončení příběhu.
 • SomeOne
  Na tomto komiksu se mi opravdu líbí, že Spider-Man je zde pojat trochu jinak (podle mě). Musí si sáhnout na úplné dno svých sil, dokonce i vyzkoušet nové možnosti, aby porazil Morluna.
  Kresba mi úplně nesedla, ale přežít se to dá a ten příběh to docela dost kompenzuje.
  Rozhodně to doporučuji k přečtení.
 • SomeOne
  Kniha začíná tím, jak Caravaggio přijíždí do Říma, kde se z něj stane velký umělec. Napsané je to dobře, nakreslené ještě lépe. Pokud znáte Caravaggiův životopis, tohle si koupíte jenom kvůli té kresbě. Můžu to pouze doporučit.
  Ještě bych chtěl pochválit Crew za vázanou verzi, příplatek oproti broži je pouze 100 Kč, vyplatí se si za to připlatit.
 • SomeOne
  Komiks, který se snaží tvářit, že v něm jde o velkou věc. Hrdinové opět říkají, jak to je nad jejich síly, ale samozřejmě to zvládnou (tím, že Superman na to hodí Slunci podobnou věc, kterou přinese ze zemského jádra). Je to další komiks z těch, které si přečtete, když jste totálně unavení a potřebujete vypnout mozek.
 • SomeOne
  Pokud totálně vypnete mozek, tak to docela ujde. Pokud očekáváte nějakou detektivku s Coulsonem (kterou jsem čekal), tak se připravte na velké zklamání. Přijde mi, že všechny sešity jsou příběh všech možných hrdinů Marvelu, a do toho tam pobíhá Coulson.

  PS: Alespoň by si překladatel mohl ujasnit, jak bude něco překládat. Poprvé tam máme napsáno bifrost, podruhé asgardský duhový most (Co? jakože......Cože?) a potřetí opět bifrost.
 • SomeOne
  Amazing Fantasy 15 a Amazing Spider-Man Annual 1 u nás už vyšlo, takže jsem si to kupoval kvůli prvním šesti sešitům Amazing Spider-Man. Očekával jsem, že dostanu klasické šedesátky, ale kdybyste tomuto komiksu vyměnili kresbu a odstranili pár bublin, tak bych možná ani neřekl, že to jsou šedesátky. Navíc v této knížce dostanete hromadu bonusů, jako je třeba průřez domem Petera Parkera, rozbor jeho kostýmu, atd., za to jsem také rád.
 • SomeOne
  Mírné zlepšení po předchozím díle. Zajímalo by mě, jak to bude s tou Civil War II, na kterou se na konci odkazuje.
 • SomeOne
  Největší chyba tohoto komiksu je, že pokračování vyjde až za necelé dva měsíce.
 • SomeOne
  Skvělá detektivka, výborně to vystihuje věta z rozhovoru s autorem: "Je to Spidey, ale ne tak, jak ho znáte!". A to je i pravda. Spider-Man je zde detektiv, a ne superhrdina. Kresba se velmi povedla, má to nádech této doby.
 • SomeOne
  Komiks jsem si hodně užil, i když Superman není moje oblíbená postava a nemám s ním téměř nic načteno.
 • SomeOne
  Kniha, ve které je jedna (velká) bitva, plus dva výplňové příběhy. Nic víc od toho nečekejte.
  Po přečtení úvodního textu jsem se lekl, že v tom bude Captain mít velkou roli, naštěstí to tak není.
  Bitva je jeden dlouhý čtyřsešitový příběh, možná by tomu nevadilo zkrátit to na tři sešity, ale jinak je to docela dobře napsané. Výplň je čistý průměr. S kresbou celé knihy jsem neměl problém.
  Jedinou výtku mám k českému překladu, protože výrok "díky Captainovi Americe", to bych nejradši blil...
 • SomeOne
  Tato kniha je spíše takový sborník několika povídek, jak se Bat a Cat připravují na svatbu, není to jeden dlouhý souvislý příběh, což je nakonec asi i dobře.
 • SomeOne
  První dva sešity jsou skvělé, výborně navazují na předchozí knihu. Ovšem u dalších dvou sešitů mi přijde, že Zdarsky tam najednou chce nacpat obrovské množství věcí, což ve většině případů nedopadne dobře, tato kniha bohužel není výjimkou. Doufám, že něco podobného nebude ve třetím dílu.
  Konec tohoto dílu je také lehce zmatečný, najednou se tam děje něco, co vůbec nesouvisí s předchozím dějem této knihy.
  Abych ale nepsal jen negativa, musím pochválit kresbu, která se povedla.
 • SomeOne
  Stan Sakai je prostě mistr ve svém oboru, je to vidět na každé jeho knížce s Usagim.
  Jsem rád za hlubší prozkoumání Katsuichiho postavy v tomto dílu.
 • SomeOne
  Celé je to jedna velká mlátička. Po úvodní nastane ta hlavní, která skončí na jedné stránce a hned na té samé začne další!! Tohle fakt nechápu. Vývoj děje je... On tam vlastně ani není, což je možná dobře. V rámci mlátiček to funguje, kresba by ale mohla být rochu lepší.
 • SomeOne
  Po předchozích dílech, které mě hodně bavili, zde máme pokles kvality. Aphra u mě jako samostatná postava nefunguje, nejlepší byla v předchozích dílech, kde dělala poskoka Vaderovi, tam mě i docela bavila, jinak je to pro mě dost nudná postava. Kresba v prvním příběhu není úplně povedená, připomíná mi kresbu z Doctora Strange, kterého u nás teď vydávala Crew. V ději jsem se občas trochu ztrácel. Kresba druhého příběhu se mírně vylepší, nejhezčí jsou asi obličeje postav na některých panelech, kde vypadají jako jejich představitelé. Po příběhové stránce je Citadela hrůzy docela nezáživným příběhem, ovšem dokáže zabavit.
  Škoda, že zde v hodnocení nejdou dávat půlhvězdičky, dávám 3, 5*.
 • SomeOne
  Stejné jako předchozí díly, což vůbec nevadí. Jen se mi zdá, že nějak Williamson začíná více řešit Barryho Allena na úkor Flashe.
 • SomeOne
  Jediné, co mi trochu vadí, je kresba, která je místy hodně cartoonová, jinak je stejná jako u předchozích dílů.
 • SomeOne
  Souhlasím s předešlými komentáři. Jen je škoda, že se kniha vůbec nezmiňuje o vzniku Avengers.
 • SomeOne
  Nejzajímavější na tomto komiksu je, že hlavní příběh je spíše o Alfrédovi, a ne o Batmanovi.
 • SomeOne
  Já jsem s Daredevilem zatím četl jen jeho úplně první sešit, takže toto je mé první pořádné setkání s touto postavou.
  Kniha obsahuje dva příběhy. První se podle mě moc nepovedl, kresba je sice zajímavá, ovšem mi úplně nesedí k tomuto příběhu, který se mi také moc nelíbil. Naštěstí to má pouze čtyři sešity.
  Druhý příběh je o mnoho lepší a i zajímavější. Hodně se mi líbí, že se řeší jak Daredevil, tak i Matt Murdock. Něco podobného je i u Flashe z Rebirthu. Kresba je docela povedená, jen jsem občas měl problém rozeznat některé postavy.
 • SomeOne
  Ze začátku to je skvělé, zajímavě se to vyvíjí, ovšem po půlce tam přijde Lennox a celé to jde z kopce. Celkově to je ale docela povedené. Kresba se mi v tomto případě líbila jen trochu.
 • SomeOne
  Průměrný komiks, moc nemá čím urazit. Konečně se to už tak silně neváže s dalšími díly jako to bylo, to tomu hodně pomáhá. Kresba je tentokrát trochu slabší.
 • SomeOne
  Příběh je jednoduchý, neztrácel jsem se v něm. Kresba je stejná jako u prvního dílu, je docela hezká. Celkově se mi to líbilo více než první díl. Hlavně to strašně zajímavě skončilo.
 • SomeOne
  Nic s Green Arrowem jsem ještě nečetl, toto bylo mé první setkání s touto postavou (Ligu spravedlnosti nepočítám), ze seriálu jsem také neviděl ani jeden díl.
  Jako origin slouží tato kniha docela dobře. Je to takové, co asi od většiny originů očekáváte.
  Jako seznámení s touto postavou to moc dobře nefunguje. Kvůli tomu, jak je napsán charakter hlavní postavy, ji nemáte moc šanci poznat. Na začátku knihy tady máme nějakého Olivera a chvíli poté, co ztroskotá, se nám úplně změní a je to někdo jiný, jsou to víceméně dvě různé osoby.
  Kresba je taková nijaká. Pohledy z dálky se Jockovy moc nepovedly, postavy nejdou od sebe rozlišit. Ovšem záběry zblízka jsou úplně jiné, jsou hodně vydařené, detailně zachycují rysy jednotlivých postav.
  Celkově se moc nemůžu rozhodnout, jaké hodnocení tomu mám dát. Jak jsem již psal, jako origin postavy, kterou již znáte, to funguje skvěle, a jako poznání pro vás nové postavy to moc nefunguje.
 • SomeOne
  Je škoda, že už od druhého dílu této série to celé King píše z toho psychologického hlediska, jak se musí všem vrtat v hlavě. Podle mě to je plýtvání potenciálem této postavy. Mnohem víc bych ocenil, kdyby všechny díly byly napsané stylem prvního dílu, ten byl výborný. Ovšem tento styl psaní je naštěstí ještě docela dobrý, mohlo by to být i horší.
  Zápletka této knihy je zajímavá, respektive je zajímavý způsob, jakým to King podává. O kresbu se opět jako u druhého dílu postaral Mikel Janín. Jeho práce není vyloženě špatná, jen se mi u tohoto Batmana více líbí kresba Davida Finche.
  Celkově mi to přišlo nepatrně lepší než předchozí dva díly.
 • SomeOne
  První příběh se vůbec nepovedl, kresba se mi vůbec nelíbila a i příběhově to je trochu ..... (doplňte si za to, co chcete).
  Ovšem druhý příběh je naprostý opak prvního příběhu, kresba se mi hodně líbila (jo, vím, že oba příběhy kreslí i píše Todd McFarlane), což je zvláštní, protože to oboje vyšlo hned za sebou v sešitech. Nicméně i příběh je zde inteligentní, mně se hodně líbilo, že zde chybí nějaký klasický záporák, to tomu hodně prospívá. Řešení zápletky je dobře udělané, jen se mi trochu nelíbílo, jak se ten Spidey nechal přesvědčit tak rychle.
  Za tu cenu je to luxusní edice, kterou každému doporučuji zakoupit.
 • SomeOne
  Před přečtením tohoto komiksu jsem již viděl film a ten se mi líbil, jenom to zpracování toho filmu se mi moc nelíbilo, a tak jsem k tomuto komiksu přistupoval trochu opatrně a myslím si, že to ovlivnilo můj celkový dojem z této knihy. Po příběhové stránce je to výborné, stejně jako film, ale některé pasáže jsou zde podle mě úplně zbytečné. Zpracování komiksu se mi docela dost líbilo.
  Kresba je víceméně stejná jako u dalších komiksů z tohoto období, takže pokud máte rádi tuto éru, bude se vám tahle kresba líbit.
 • SomeOne
  Trochu zvláštní, že hlavní příběhová linka skončí v půlce knížky, ale ani mi to moc nevadilo, jen to bylo trochu rychlé. Zbytek knížky byl už jen takový epilog.
  Kresba je stejná jako u předchozích dílů, jen u prvního sešitu této knížky se vyměnil kreslíř a jeho práce se mi líbila více než ta od Bachaly.
  Annual #1 je trochu zvláštní, kresba se mi moc nelíbila a příběhově takhle samo o sobě to také není povedené, ale uvidíme, jestli se to nějak rozvine v další knížce od jiného autora.
 • SomeOne
  Prostě další Usagi. Začátek tohoto dílu je malá dohra Ostří trav, jinak je tento díl zhlediska kvality stejný jako díly před Ostří trav.
 • SomeOne
  Líbilo se mi to více než první díl tohoto příběhu, možná i proto, že zde sledujeme pouze jednu příběhovou linku a vyskytuje se zde několik, i když docela předvídatelných, zvratů.
  Kresbu není potřeba nijak komentovat, no, prostě Stan Sakai a Usagi.
 • SomeOne
  Dobrá jednohubka, docela rychle to uteče, akorát finální souboj byl na mě až příliš dlouhý. Vtipy jsou zde celkem povedené.
  Nejvíce se mi asi líbil konec celé knihy.
  Kresebně spadá tento komiks do normálního mainstreamového průměru.
 • SomeOne
  Zpočátku se mi to hodně líbilo. Ovšem trochu mé nadšení opadlo, když příběh úplně odbočil a najednou se začal věnovat něčemu úplně jinému. To jsem trochu nepochopil, proč je děj rozdělený na několik "samostatných" částí. Všechny části jednotlivě se mi líbili, ale dohromady je z toho docela guláš.
  Kresba je zde velmi povedená, líbila se mi každá stránka. Je dobře, že to vyšlo v tomto větším formátu.
 • SomeOne
  Pokud jste fanouškem sci-fi, bude se vám to líbit. Já mám rád sci-fi i komiksy, ovšem z tohoto výtvoru mám trochu rozpačité pocity.
  Zápletka je povedená, jen jsem se často ztrácel v postávách a ve všech těch obyvatelích různých planet.
  Kresba není nic moc, pár panelů je hodně hezkých, nejvíce jich je mírný podprůměr a některé nejsou moc pěkné.
  Do druhého dílu asi nepůjdu.
 • SomeOne
  SomeOne10.9.2019 18:39Rick a Morty #01
  Takže, o tomto titulu jsem věděl, že ho crwáci vydali, ale ani jsem neuvažoval o tom, že bych si to koupil. Jednoho dne jsem to spatřil v knihovně, tak jsem si to půjčil. A jsem HODNĚ, HODNĚ, HODNĚ rád, že jsem si to nekoupil. Seriál jsem neviděl, takže toto bylo moje první setkání s touto dvojicí. A musím říct, opravdu se to nepovedlo. Tak stupidní příběhy jsem snad nikdy nečetl, vůbec mě to nebavilo, vadilo mi, že na každé druhé stránce se objevil nějaký vulgární výraz (je dobře, že na této knížce je napsáno POUZE PRO DOSPĚLÉ ČTENÁŘE). A dokonce i ta kresba je fakt hnusná, trošičku mi připomíná kresbu Simpsonových, ale tam se mi aspoň trochu líbila, což u této knížky nemůžu říct.
  Když to shrnu, tak jsem na každé stránce docela dost trpěl a vůbec se mi to nelíbí.
  Druhý díl bych si přečetl pouze v případě, kdyby mi někdo za jeho přečtení nabízel alespoň několik stovek korun.
  Odpad
  0%
 • SomeOne
  Tak toto je velmi povedené dílo. Seznámíte se s Milesem Moralesem, pokud ho tedy neznáte, zároveň to pobaví a ani to není přihlouplé. Peter Parker opravdu dlouho neví, co se to s ním stalo, a je pěkné sledovat, jak to postupně zjišťuje a jak na něj reaguje okolní svět. Plus potěší Nick Fury, S.H.I.E.L.D. a Ultimates. Pokud máte rádi (jakéhokoliv) Spider-Mana, kupte si to.
  Jen mi přišlo, že na to, že se na obálce píše "Miles Morales", tak je to spíše o Petru Parkerovi, ale to může být čistě můj subjektivní pocit.
 • SomeOne
  Toto je vlastně pokračování Odznaku a je docela povedené. Jako u mnoha dalších komiksů, knížek a filmů je zajímavé vidět, jak si autor představuje svět o několik (desítek/stovek) let později, v tomto případě je to 25. století. Místy je to trochu zmatečné, ztrácel jsem se tam v příběhu, ale takových pasáží je pouze pár.
  Kresba je průměrná, pro Flashovu řadu normální.
  U této knihy jsou hezké obě obálky, jak ta americká, tak i ta česká od Petra Kopla.
 • SomeOne
  Je škoda, že to jako pokračování Rodinného podniku nepíše Mark Waid. Ovšem i přes to je scénář docela dobrý.
  Abyste tento komiks pochopili, nemusíte číst Rodinný podnik, ale pokud jste ho četli, máte malou výhodu v tom, že se nebudete trochu ztrácet v Petrově vysvětlování předchozích událostí.
  Kresba je povedená, jen je škoda, že u šestého sešitu došlo k malé změně v kresbě.
  Už se těším na pokračování.
 • SomeOne
  Flashpoint ani Watchmeny jsem nečetl, pouze jsem viděl filmy a to pro pochopení tohoto komiksu bohatě stačí. Jsem rád za návaznost na úvodní díl celého Znovuzrození, jediné, co mi zde vadí, je, že příběh se o moc neposune, ale i tak je to docela zajímavé. Dále je nutné číst Flashovu řadu, docela dost se na ni odkazuje.
  Já jsem si to užil a už se těším na další pokračování tohoto příběhu.
 • SomeOne
  Toto je první komiks s kresbou od Alexe Rosse, který jsem četl. Ve většině komentářů na této stránce je jeho kresba vychvalována, avšak mně úplně nesedí. Některé panely sice jsou povedené, ale v celé knize jich je opravdu pár. Není to úplně špatná kresba, je docela dobrá, ale určitě by se na ní dalo něco vylepšit.
  Jinak příběh je docela dobrý a jsem rád, že Liga se zde nepotýká s normálním záporákem, ale řeší také něco jiného, a zároveň se tu také dočkáme Ligy v trochu jiném světle, ovšem to si na konci obhajují.
  Celkově je to dost povedené čtení a doporučuji to všem fanouškům Ligy spravedlnosti.
 • SomeOne
  SomeOne22.6.2019 15:51Iron Man: Extremis
  Kresba se v tomto případě docela povedla, je to spíše taková malba. Příběh to má také zajímavý, líbí se mi na tom, že Iron Man a Tony Stark jsou od celého světa vnímáni trochu odlišně, ale tak to je i v dalších komiksech, a také, že je zde více řešen jejich "vztah". Je to dobré čtení pro fanoušky Iron Mana.
 • SomeOne
  SomeOne22.6.2019 13:02Joker
  Výborný příběh pro ty, kteří chtějí více poznat Jokera. Jeho parťák mi výborně k němu sedl, takhle je to skvělá dvojka. Kresba se povedla, místy trochu hraničí s malbou.
  Na konci se s Jonnym stalo to, co jsem čekal, ale to asi nejsem sám. Plus jsem rád za krátký výskyt Batmana.
 • SomeOne
  Krásně se to doplňuje s třetím dílem této série. To samé bylo i s druhým dílem, který rozšiřoval jedničku. Toto je podobný případ. Po přečtení této knížky si třetí díl užijete mnohem více.
 • SomeOne
  Zack: No jo, hovorově to je to samé. Já osobně to moc nemám rád, ale samozřejmě je na tobě, jak se tady všechno jmenuje.
 • SomeOne
  Mám dotaz, jestli by se u komiksů mohla kategorie "Váha" přejmenovat na "Hmotnost", protože váha a hmotnost je něco jiného.
 • SomeOne
  Toe: Díky za návrh, podívám se.
 • SomeOne
  Není v plánu udělat dark mode verzi databáze?
 • SomeOne
  Onkel 1928: Mně se hodně líbí ten ukazatel, kolik hvězd dalo kolik uživatelů, což bylo přidáno poměrně nedávno.

  SlouzimStarymPsum: Všichni jsme teď zavření doma, takže na řešení blbostí máme hromadu času :-) Ono je zábavnější dlouze diskutovat o zavedení palců u komentářů než poslouchat, co za blbosti si pořád pan premiér a spol. vymýšlejí.
 • SomeOne
  Onkel 1928: Je vidět, že regressiv hodnotí většinu věcí 1 nebo 5 hvězdičkami, takže jeho hodnocení asi nelze brát úplně vážně.
 • SomeOne
  Jestli přidáte ty smajlíky, určitě musí být provedené minimálně v deseti různých odstínech kůže, aby to nebyla nějaká diskriminace...
 • SomeOne
  SomeOne17.3. 12:14Pindárna
  karl173: To už se tady rozebíralo, BB art chce z nějakého důvodu s vydáváním počkat, až se otevřou obchody.
 • SomeOne
  SomeOne17.3. 10:26Pindárna
  jh666: Xmeni vyjdou v dubnu, včera to i Jirka s Petrem říkali v komiksáři. Jinak jsou tam ještě pokračování Batmana, Flashe, atd.
 • SomeOne
  SomeOne17.3. 09:45Pindárna
  Tak Crew už má na stránkách katalog na první pololetí letošního roku.
 • SomeOne
  SomeOne17.3. 09:20Pindárna
  Toe: Kéž by.
 • SomeOne
  SomeOne17.3. 08:14Pindárna
  Hanussen: Říkali, že na tom Usagim je všechno jinak – papír, rozměry, desky, atp.
 • SomeOne
  SomeOne26.2. 20:01Pindárna
  Dalamar: Euromedia a Albatros jsou velikáni, protože pod ně spadá hromada drobnějších nakladatelů. Když se podíváš na ty jednotlivé nakladatele, zjistíš, že toho nevydávají tolikrát víc než Crew.
 • SomeOne
  SomeOne24.2. 11:12Pindárna
  Denis: Na fb uvedli, že mezi prvními komiksy, které letos vydají, má být: Mera: Královna Atlantidy / Sebevražedný oddíl 6: Tajná historie operační skupiny X / Batman: Detective Comics 7: Batmeni navěky / Aquaman 6: Smrt krále / Hodiny posledního soudu 2. A je to, jak píše Zack, z nějakého důvodu čekají na otevřené obchody.
 • SomeOne
  SomeOne23.2. 16:50Pindárna
  Pro fanoušky Star Wars literatury: 12. dubna vydá Egmont první díl trilogie Thrawn: Ascendancy, s podtitulem Chaos na vzestupu.
 • SomeOne
  Lojza: Také mám tento problém.
 • SomeOne
  SomeOne15.2. 19:03Pindárna
  Jen pro info, Comics Point v posledních dnech zařadil na svůj eshop hodně komiksů v angličtině, něco jsou rozhodně zajímavé kousky.
 • SomeOne
  SomeOne13.2. 11:43Pindárna
  maco: V nastavení je možnost, jestli chceš, aby se příspěvky ve fóru označily za přečtené v celkovém přehledu nebo v jednotlivých vláknech.
 • SomeOne
  trudoš: Chris Eliopoulos napsal minikomiks "No Good Deed...", který byl zveřejněn v prvním paperbacku této série. Ovšem v českém vydání se tento příběh nevyskytuje, takže zařazení autora k dílu je zřejmě chyba. Ono asi admini zadávali do databáze komiks, aniž by jej měli v ruce, takže autory překopírovali z anglického vydání.
 • SomeOne
 • SomeOne
  admini: V komiksovém kalendáři máte u druhého dílu Iron Mana uvedeno datum vydání 9. března, ovšem měl by vyjít už 2. března.
 • SomeOne
  Karlito_69: Děj se rozhodně vyvíjí zajímavým směrem, budu zajímavé sledovat, jak se to celé vyřeší.
 • SomeOne
  Fry: Napadlo mě, že Egmont označením autorů jenom u Volume 1 myslí první deluxku této série, viz https://starwars.fandom.com/wiki/Star_Wars:_Darth_Vader_-_Dark_Lord_of_the_Sith_Vol._1 , která obsahuje stejné sešity.
 • SomeOne
  Fry: Máš to tam.
 • SomeOne
  Fry: Akorát v ní teda nevidím ani překlad ani lettering.
 • SomeOne
  Fry: Toho Vadera už taky mám, tak ti můžu poslat tiráž, jestli chceš.
 • SomeOne
  willis: The Chosen One, The Dying Light a The Rule of Five jsou názvy story arců. Imperial Machine a Legacy’s End jsou názvy paperbacků, v kterých tyto příběhy vyšly.
 • SomeOne
  ad SW: Ono je škoda, že Egmont všechny ty komiksy staví prostě jako Star Wars, nerozlišuje jednotlivé řady. Pod to logo SW by stačilo přidat název série, to by tomu podle mě pomohlo.
 • SomeOne
  Darth Raelchi: Je to tak, máš pravdu. Ono ani není tak moc ongoing sérií SW, je to jen ta základní řada, pak Vader, Aphra, Bounty Hunters a 2 série The High Republic. Dobře, možná to není málo, ale není toho tolik, aby se v tom nedalo vyznat, protože jinak vychází jen minisérie.
 • SomeOne
  Fry: Jediný rozdíl, který v tom vidím, je jiné chronologické zařazení, jinak je to kánon a vydal to Marvel. Stejně tak se ten nový svazek s Vaderem odehrává necelých dvacet let před těmi ostatními svazky, takže ani ten by tam nemusel být.
 • SomeOne
  lantan1: Příběh Darth Maul je od Marvelu, ale Syn Dathomiru je původně od Dark Horse, ovšem později vyšel Syn Dathomiru i v edici od Marvelu, takže komiks by tam podle mě mohl být zařazen.
 • SomeOne
  Fry: Nemám to a ani neplánuju pořízení, protože oba dva příběhy už mám v originále. Jen mě zaujalo, že je u komiksu stránka i z jiného sešitu, který je ovšem také o Landovi, takže by zařazení sešitu do sbírky dávalo i smysl.
 • SomeOne
  U komiksu Star Wars: Lando, Roztříštěné Impérium zřejmě chybí v popisu, že kniha obsahuje i sešit Star Wars #034, protože ta scéna s Jabbou z ukázky je právě z tohoto sešitu.
 • SomeOne
  S313: To je velice příjemná zpráva, díky!
 • SomeOne
  SomeOne26.1. 08:15Pindárna
  nejakdivne: Průměrný počet hvězdiček u komiksu se počítá po každém novém hodnocení uživatele, ovšem komiks musí být ohodnocen alespoň pěti uživateli, aby měl údaj alespoň trochu vypovídající informaci.
 • SomeOne
  Alfi: rok a měsíc vydání je pod názvem komiksu.
 • SomeOne
  SomeOne13.1. 16:35Pindárna
  mineralk: Rozklikni si svůj profil, zvol si kartu s informacemi o sbírce a tam už je možnost exportu. Nenech se zarazit tím, že tam je napsáno "jen pro mecenáše", funguje to i pro ostatní.
 • SomeOne
  SomeOne4.1. 18:56Pindárna
  Jaké jsou vaše názory na Star Wars: The High Republic? Za mě je minimálně ta myšlenka zajímavá, protože toto období není moc prozkoumané ani v Legends.
  Akorát se obávám, že u nás to nějakou dobu neuvidíme, vzhledem k Egmontímu šnečímu tempu vydávání Star Wars literatury.
 • SomeOne
  felis: V sekci komentáře si nahoře zaškrtni "Jen diskuze", na mobilu to je sbalený do těch 3 teček, jak píše Zack.
 • SomeOne
  Fry: Ještě nepojmenovaný SW film od Taiky Waititiho.
 • SomeOne
  Dnes, 29. listopadu, zemřel ve věku 85 let David Prowse, představitel Dartha Vadera z originální trilogie. May the Force be with you.
 • SomeOne
  U nového MDEKU Čertův rypák / Tulipánek nejsou paperback a pevná vazba uvedeny jako varianty komiksu, zároveň není provázané hodnocení.
 • SomeOne
  perak: Ale pokud jsi od víkendu vlezl na YouTube, tak asi už máš vyspoilerovaný výskyt jedné postavy, ne?
 • SomeOne
  karl173: Je to skvělý rozjezd druhé řady. Sice se to příběhově moc neposune, ale je to obrovský fanservice. Mám takový pocit, že Favreau dokázal do těchto 50 minut natlačit více věcí ze starých filmů než kolik toho dali Johnson s Abramsem do nové trilogie.
 • SomeOne
  Za dva měsíce vydá Egmont konečně další Star Wars komiks o Vaderovi, viz http://www.facebook.com/cswucz/photos/a.137659082095/10157256274437096/?type=3&theater
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: neveřejné
Mám: neveřejné
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: neveřejné
Mám: neveřejné
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0