Fanda Star Wars (v podstatě všeho), komiksů (zejména superhrdinských), Applu (ne, Wokna opravdu nemám rád).
 • SomeOne
  Mám originální vydání, takže nemůžu posoudit kvalitu českého vydání, ale předpokládám, že jako u dalších SW komiksů od Egmontu je tato sbírka dobře zpracovaná. Teď ale k samotným příběhům. Máme zde tři minisérie odehrávající se v období sequelové trilogie.

  The Rise of Kylo Ren – Příběh o tom, jak se Ben Solo (Kylo Ren), podle mého názoru trapný záporák ze sequelů, přidá k bandě válečníků, které vede Sith verze Lite, o kterém jsme dosud vůbec neslyšeli. Také sledujeme, co se stalo po vypálení Lukova chrámu Jediů, ale i nějakou tu misi, na kterou Ben doprovází Luka. Jo a taky tady je zahradník Snoke, z čehož jsem se pořádně nevzpamatoval od posledního přečtení, což bylo před několika měsíci. Takže nic moc.

  Allegiance – Příběh odehrávající se na Mon Cale před epizodou IX. Asi nejméně zajímavý příběh z této sbírky.

  Galaxy’s Edge – V každém sešitu je krátká povídka z předchozích období se starými známými (Han Solo, Chewbacca, Greedo, Hondo) i novými (Aphra, Chirrut Imwe) postavami a ještě se samozřejmě napříč sešity táhne jeden delší story arc. Ty povídky jsou docela dobré, ten delší příběh už tak dobrý není.

  Za mě toto patří k nejméně povedeným novodobým SW komiksům, které u nás vyšly, což může být dáno mým ne úplně nejvřelejším vztahem k sequelům. Fanoušci sequelů si to asi užijou, což bohužel není můj případ.
 • SomeOne
  SomeOne16.9. 21:57Batman: Svět
  Úplně nevím, jak tohoto Batmana hodnotit. Kvalita povídek je bohužel hodně kolísavá, hlavním problémem je podle mě počet stránek (každá povídka má přibližně 10–15 stránek); je jasné, že na takovémhle počtu stran nelze napsat nic přelomového. Pro mě je nejzajímavější to, jak různě autoři v příbězích pracují se svými zeměmi (a Batmanem/Brucem Waynem). Někdy Batman zůstane jen v hlavním městě, někde se podívá na více míst. Také se mi líbily nové obleky (hlavně ty z Asie), které připomínají stará válečnická brnění.

  Nápad je to rozhodně zajímavý a originální, ale jednotlivým povídkám měli věnovat dvakrát více stránek, to by tomu za mě mohlo pomoct.
 • SomeOne
  Návrat Temného rytíře se mi těžko hodnotí. Pokud bych měl hodnotit čistě pouze komiks, dal bych tak 2*, což je koneckonců mé původní hodnocení zde na databázi po mém prvním přečtení. Ovšem pokud přihlédnu k historickému významu tohoto Batmana, dávám 3*–4*. Tento komiks, spolu s Watchmeny, je povinnost pro fanoušky DC, ačkoliv se během čtení musíte prokousat hromadou nezáživného textu, který příběh hodně zpomaluje.
 • SomeOne
  Jeden z nejlepších komiksů, které jsem minimálně v poslední době četl. Dost dobře to uvede do situace, o které jsem vůbec nic nevěděl. Doplnění příběhu faxy zážitek pouze stupňuje.
 • SomeOne
  Je vidět, že se to snaží být pokračování Watchmenů, což se komiksu tak úplně nedaří. Je to docela dobré, jen se trochu bojím, jak bude vypadat dokončení v druhé knížce. Možná to bude trochu uspěchané, ale doufám, že se mýlím.
  Také už se konečně více rozvíjí příběh z té úvodní knížečky do Znovuzrození hrdinů DC.
 • SomeOne
  Chvíli trvá, než se to pořádně rozjede, ale jakmile se tak stane, tak je to pořádná jízda. Bohužel je v tom hromada postav, které český čtenář asi vůbec nezná, ale nijak zásadně to ani nevadí. Hodně zajímavý je závěr příběhu, ve kterém se řeší následky krize.
  Příběhu by prospělo, kdyby byl tak o 2 až 3 sešity kratší. Ovšem je potřeba pochválit, že u nás toto zásadní dílo vyšlo, snad vyjdou i další krize.
 • SomeOne
  Vypadá to, že tato série se již ubírá dobrým směrem. King se již dostal z toho psychologického šťourání se postavám v hlavě, což je jedině dobře. Kdyby takto pokračovaly další díly, mohla by to být docela dobrá série.
 • SomeOne
  SomeOne25.5.2020 08:02Star Wars Omnibus: Zjevná hrozba
  Krásně to propojuje první a druhou epizodu Hvězdných válek. Je škoda, že to jsou Legends a za chvíli to asi Disney nahradí něčím o dost "kvalitnějším".
  Je to můj první omnibus z této kolekce ze Star Wars. Viděl jsem ho ve slevě za 300 Kč, takže jsem ho hned popadl a nelituji toho.
 • SomeOne
  Přijde mi to o trochu slabší než první díl, ale pořád je to dost dobré dokončení příběhu.
 • SomeOne
  Na tomto komiksu se mi opravdu líbí, že Spider-Man je zde pojat trochu jinak (podle mě). Musí si sáhnout na úplné dno svých sil, dokonce i vyzkoušet nové možnosti, aby porazil Morluna.
  Kresba mi úplně nesedla, ale přežít se to dá a ten příběh to docela dost kompenzuje.
  Rozhodně to doporučuji k přečtení.
 • SomeOne
  SomeOne9.5.2020 09:33Caravaggio (pevná vazba)
  Kniha začíná tím, jak Caravaggio přijíždí do Říma, kde se z něj stane velký umělec. Napsané je to dobře, nakreslené ještě lépe. Pokud znáte Caravaggiův životopis, tohle si koupíte jenom kvůli té kresbě. Můžu to pouze doporučit.
  Ještě bych chtěl pochválit Crew za vázanou verzi, příplatek oproti broži je pouze 100 Kč, vyplatí se si za to připlatit.
 • SomeOne
  Komiks, který se snaží tvářit, že v něm jde o velkou věc. Hrdinové opět říkají, jak to je nad jejich síly, ale samozřejmě to zvládnou (tím, že Superman na to hodí Slunci podobnou věc, kterou přinese ze zemského jádra). Je to další komiks z těch, které si přečtete, když jste totálně unavení a potřebujete vypnout mozek.
 • SomeOne
  Pokud totálně vypnete mozek, tak to docela ujde. Pokud očekáváte nějakou detektivku s Coulsonem (kterou jsem čekal), tak se připravte na velké zklamání. Přijde mi, že všechny sešity jsou příběh všech možných hrdinů Marvelu, a do toho tam pobíhá Coulson.

  PS: Alespoň by si překladatel mohl ujasnit, jak bude něco překládat. Poprvé tam máme napsáno bifrost, podruhé asgardský duhový most (Co? jakože......Cože?) a potřetí opět bifrost.
 • SomeOne
  Amazing Fantasy 15 a Amazing Spider-Man Annual 1 u nás už vyšlo, takže jsem si to kupoval kvůli prvním šesti sešitům Amazing Spider-Man. Očekával jsem, že dostanu klasické šedesátky, ale kdybyste tomuto komiksu vyměnili kresbu a odstranili pár bublin, tak bych možná ani neřekl, že to jsou šedesátky. Navíc v této knížce dostanete hromadu bonusů, jako je třeba průřez domem Petera Parkera, rozbor jeho kostýmu, atd., za to jsem také rád.
 • SomeOne
  Mírné zlepšení po předchozím díle. Zajímalo by mě, jak to bude s tou Civil War II, na kterou se na konci odkazuje.
 • SomeOne
  Největší chyba tohoto komiksu je, že pokračování vyjde až za necelé dva měsíce.
 • SomeOne
  Skvělá detektivka, výborně to vystihuje věta z rozhovoru s autorem: "Je to Spidey, ale ne tak, jak ho znáte!". A to je i pravda. Spider-Man je zde detektiv, a ne superhrdina. Kresba se velmi povedla, má to nádech této doby.
 • SomeOne
  Komiks jsem si hodně užil, i když Superman není moje oblíbená postava a nemám s ním téměř nic načteno.
 • SomeOne
  Kniha, ve které je jedna (velká) bitva, plus dva výplňové příběhy. Nic víc od toho nečekejte.
  Po přečtení úvodního textu jsem se lekl, že v tom bude Captain mít velkou roli, naštěstí to tak není.
  Bitva je jeden dlouhý čtyřsešitový příběh, možná by tomu nevadilo zkrátit to na tři sešity, ale jinak je to docela dobře napsané. Výplň je čistý průměr. S kresbou celé knihy jsem neměl problém.
  Jedinou výtku mám k českému překladu, protože výrok "díky Captainovi Americe", to bych nejradši blil...
 • SomeOne
  Tato kniha je spíše takový sborník několika povídek, jak se Bat a Cat připravují na svatbu, není to jeden dlouhý souvislý příběh, což je nakonec asi i dobře.
 • SomeOne
  První dva sešity jsou skvělé, výborně navazují na předchozí knihu. Ovšem u dalších dvou sešitů mi přijde, že Zdarsky tam najednou chce nacpat obrovské množství věcí, což ve většině případů nedopadne dobře, tato kniha bohužel není výjimkou. Doufám, že něco podobného nebude ve třetím dílu.
  Konec tohoto dílu je také lehce zmatečný, najednou se tam děje něco, co vůbec nesouvisí s předchozím dějem této knihy.
  Abych ale nepsal jen negativa, musím pochválit kresbu, která se povedla.
 • SomeOne
  Stan Sakai je prostě mistr ve svém oboru, je to vidět na každé jeho knížce s Usagim.
  Jsem rád za hlubší prozkoumání Katsuichiho postavy v tomto dílu.
 • SomeOne
  Celé je to jedna velká mlátička. Po úvodní nastane ta hlavní, která skončí na jedné stránce a hned na té samé začne další!! Tohle fakt nechápu. Vývoj děje je... On tam vlastně ani není, což je možná dobře. V rámci mlátiček to funguje, kresba by ale mohla být rochu lepší.
 • SomeOne
  SomeOne31.12.2019 15:33Star Wars: Aphra, Citadela hrůzy
  Po předchozích dílech, které mě hodně bavili, zde máme pokles kvality. Aphra u mě jako samostatná postava nefunguje, nejlepší byla v předchozích dílech, kde dělala poskoka Vaderovi, tam mě i docela bavila, jinak je to pro mě dost nudná postava. Kresba v prvním příběhu není úplně povedená, připomíná mi kresbu z Doctora Strange, kterého u nás teď vydávala Crew. V ději jsem se občas trochu ztrácel. Kresba druhého příběhu se mírně vylepší, nejhezčí jsou asi obličeje postav na některých panelech, kde vypadají jako jejich představitelé. Po příběhové stránce je Citadela hrůzy docela nezáživným příběhem, ovšem dokáže zabavit.
  Škoda, že zde v hodnocení nejdou dávat půlhvězdičky, dávám 3, 5*.
 • SomeOne
  Stejné jako předchozí díly, což vůbec nevadí. Jen se mi zdá, že nějak Williamson začíná více řešit Barryho Allena na úkor Flashe.
 • SomeOne
  Jediné, co mi trochu vadí, je kresba, která je místy hodně cartoonová, jinak je stejná jako u předchozích dílů.
 • SomeOne
  Souhlasím s předešlými komentáři. Jen je škoda, že se kniha vůbec nezmiňuje o vzniku Avengers.
 • SomeOne
  Nejzajímavější na tomto komiksu je, že hlavní příběh je spíše o Alfrédovi, a ne o Batmanovi.
 • SomeOne
  SomeOne10.11.2019 17:31Daredevil: Muž beze strachu #01
  Já jsem s Daredevilem zatím četl jen jeho úplně první sešit, takže toto je mé první pořádné setkání s touto postavou.
  Kniha obsahuje dva příběhy. První se podle mě moc nepovedl, kresba je sice zajímavá, ovšem mi úplně nesedí k tomuto příběhu, který se mi také moc nelíbil. Naštěstí to má pouze čtyři sešity.
  Druhý příběh je o mnoho lepší a i zajímavější. Hodně se mi líbí, že se řeší jak Daredevil, tak i Matt Murdock. Něco podobného je i u Flashe z Rebirthu. Kresba je docela povedená, jen jsem občas měl problém rozeznat některé postavy.
 • SomeOne
  Ze začátku to je skvělé, zajímavě se to vyvíjí, ovšem po půlce tam přijde Lennox a celé to jde z kopce. Celkově to je ale docela povedené. Kresba se mi v tomto případě líbila jen trochu.
 • SomeOne
  Průměrný komiks, moc nemá čím urazit. Konečně se to už tak silně neváže s dalšími díly jako to bylo, to tomu hodně pomáhá. Kresba je tentokrát trochu slabší.
 • SomeOne
  SomeOne2.11.2019 11:13Modrá Crew #10 - Orbital #3, 4
  Příběh je jednoduchý, neztrácel jsem se v něm. Kresba je stejná jako u prvního dílu, je docela hezká. Celkově se mi to líbilo více než první díl. Hlavně to strašně zajímavě skončilo.
 • SomeOne
  SomeOne8.10.2019 21:52Green Arrow: Rok jedna
  Nic s Green Arrowem jsem ještě nečetl, toto bylo mé první setkání s touto postavou (Ligu spravedlnosti nepočítám), ze seriálu jsem také neviděl ani jeden díl.
  Jako origin slouží tato kniha docela dobře. Je to takové, co asi od většiny originů očekáváte.
  Jako seznámení s touto postavou to moc dobře nefunguje. Kvůli tomu, jak je napsán charakter hlavní postavy, ji nemáte moc šanci poznat. Na začátku knihy tady máme nějakého Olivera a chvíli poté, co ztroskotá, se nám úplně změní a je to někdo jiný, jsou to víceméně dvě různé osoby.
  Kresba je taková nijaká. Pohledy z dálky se Jockovy moc nepovedly, postavy nejdou od sebe rozlišit. Ovšem záběry zblízka jsou úplně jiné, jsou hodně vydařené, detailně zachycují rysy jednotlivých postav.
  Celkově se moc nemůžu rozhodnout, jaké hodnocení tomu mám dát. Jak jsem již psal, jako origin postavy, kterou již znáte, to funguje skvěle, a jako poznání pro vás nové postavy to moc nefunguje.
 • SomeOne
  Je škoda, že už od druhého dílu této série to celé King píše z toho psychologického hlediska, jak se musí všem vrtat v hlavě. Podle mě to je plýtvání potenciálem této postavy. Mnohem víc bych ocenil, kdyby všechny díly byly napsané stylem prvního dílu, ten byl výborný. Ovšem tento styl psaní je naštěstí ještě docela dobrý, mohlo by to být i horší.
  Zápletka této knihy je zajímavá, respektive je zajímavý způsob, jakým to King podává. O kresbu se opět jako u druhého dílu postaral Mikel Janín. Jeho práce není vyloženě špatná, jen se mi u tohoto Batmana více líbí kresba Davida Finche.
  Celkově mi to přišlo nepatrně lepší než předchozí dva díly.
 • SomeOne
  První příběh se vůbec nepovedl, kresba se mi vůbec nelíbila a i příběhově to je trochu ..... (doplňte si za to, co chcete).
  Ovšem druhý příběh je naprostý opak prvního příběhu, kresba se mi hodně líbila (jo, vím, že oba příběhy kreslí i píše Todd McFarlane), což je zvláštní, protože to oboje vyšlo hned za sebou v sešitech. Nicméně i příběh je zde inteligentní, mně se hodně líbilo, že zde chybí nějaký klasický záporák, to tomu hodně prospívá. Řešení zápletky je dobře udělané, jen se mi trochu nelíbílo, jak se ten Spidey nechal přesvědčit tak rychle.
  Za tu cenu je to luxusní edice, kterou každému doporučuji zakoupit.
 • SomeOne
  SomeOne22.9.2019 19:16Watchmen - Strážci
  Před přečtením tohoto komiksu jsem již viděl film a ten se mi líbil, jenom to zpracování toho filmu se mi moc nelíbilo, a tak jsem k tomuto komiksu přistupoval trochu opatrně a myslím si, že to ovlivnilo můj celkový dojem z této knihy. Po příběhové stránce je to výborné, stejně jako film, ale některé pasáže jsou zde podle mě úplně zbytečné. Zpracování komiksu se mi docela dost líbilo.
  Kresba je víceméně stejná jako u dalších komiksů z tohoto období, takže pokud máte rádi tuto éru, bude se vám tahle kresba líbit.
 • SomeOne
  SomeOne15.9.2019 17:51Doctor Strange #04: Mr. Misery
  Trochu zvláštní, že hlavní příběhová linka skončí v půlce knížky, ale ani mi to moc nevadilo, jen to bylo trochu rychlé. Zbytek knížky byl už jen takový epilog.
  Kresba je stejná jako u předchozích dílů, jen u prvního sešitu této knížky se vyměnil kreslíř a jeho práce se mi líbila více než ta od Bachaly.
  Annual #1 je trochu zvláštní, kresba se mi moc nelíbila a příběhově takhle samo o sobě to také není povedené, ale uvidíme, jestli se to nějak rozvine v další knížce od jiného autora.
 • SomeOne
  Prostě další Usagi. Začátek tohoto dílu je malá dohra Ostří trav, jinak je tento díl zhlediska kvality stejný jako díly před Ostří trav.
 • SomeOne
  Líbilo se mi to více než první díl tohoto příběhu, možná i proto, že zde sledujeme pouze jednu příběhovou linku a vyskytuje se zde několik, i když docela předvídatelných, zvratů.
  Kresbu není potřeba nijak komentovat, no, prostě Stan Sakai a Usagi.
 • SomeOne
  SomeOne13.9.2019 18:15Deadpool: Drákulova výzva
  Dobrá jednohubka, docela rychle to uteče, akorát finální souboj byl na mě až příliš dlouhý. Vtipy jsou zde celkem povedené.
  Nejvíce se mi asi líbil konec celé knihy.
  Kresebně spadá tento komiks do normálního mainstreamového průměru.
 • SomeOne
  Zpočátku se mi to hodně líbilo. Ovšem trochu mé nadšení opadlo, když příběh úplně odbočil a najednou se začal věnovat něčemu úplně jinému. To jsem trochu nepochopil, proč je děj rozdělený na několik "samostatných" částí. Všechny části jednotlivě se mi líbili, ale dohromady je z toho docela guláš.
  Kresba je zde velmi povedená, líbila se mi každá stránka. Je dobře, že to vyšlo v tomto větším formátu.
 • SomeOne
  SomeOne10.9.2019 18:45Modrá Crew #09 - Orbital #1, 2
  Pokud jste fanouškem sci-fi, bude se vám to líbit. Já mám rád sci-fi i komiksy, ovšem z tohoto výtvoru mám trochu rozpačité pocity.
  Zápletka je povedená, jen jsem se často ztrácel v postávách a ve všech těch obyvatelích různých planet.
  Kresba není nic moc, pár panelů je hodně hezkých, nejvíce jich je mírný podprůměr a některé nejsou moc pěkné.
  Do druhého dílu asi nepůjdu.
 • SomeOne
  SomeOne10.9.2019 18:39Rick a Morty #01
  Takže, o tomto titulu jsem věděl, že ho crwáci vydali, ale ani jsem neuvažoval o tom, že bych si to koupil. Jednoho dne jsem to spatřil v knihovně, tak jsem si to půjčil. A jsem HODNĚ, HODNĚ, HODNĚ rád, že jsem si to nekoupil. Seriál jsem neviděl, takže toto bylo moje první setkání s touto dvojicí. A musím říct, opravdu se to nepovedlo. Tak stupidní příběhy jsem snad nikdy nečetl, vůbec mě to nebavilo, vadilo mi, že na každé druhé stránce se objevil nějaký vulgární výraz (je dobře, že na této knížce je napsáno POUZE PRO DOSPĚLÉ ČTENÁŘE). A dokonce i ta kresba je fakt hnusná, trošičku mi připomíná kresbu Simpsonových, ale tam se mi aspoň trochu líbila, což u této knížky nemůžu říct.
  Když to shrnu, tak jsem na každé stránce docela dost trpěl a vůbec se mi to nelíbí.
  Druhý díl bych si přečetl pouze v případě, kdyby mi někdo za jeho přečtení nabízel alespoň několik stovek korun.
  Odpad
  0%
 • SomeOne
  Tak toto je velmi povedené dílo. Seznámíte se s Milesem Moralesem, pokud ho tedy neznáte, zároveň to pobaví a ani to není přihlouplé. Peter Parker opravdu dlouho neví, co se to s ním stalo, a je pěkné sledovat, jak to postupně zjišťuje a jak na něj reaguje okolní svět. Plus potěší Nick Fury, S.H.I.E.L.D. a Ultimates. Pokud máte rádi (jakéhokoliv) Spider-Mana, kupte si to.
  Jen mi přišlo, že na to, že se na obálce píše "Miles Morales", tak je to spíše o Petru Parkerovi, ale to může být čistě můj subjektivní pocit.
 • SomeOne
  Toto je vlastně pokračování Odznaku a je docela povedené. Jako u mnoha dalších komiksů, knížek a filmů je zajímavé vidět, jak si autor představuje svět o několik (desítek/stovek) let později, v tomto případě je to 25. století. Místy je to trochu zmatečné, ztrácel jsem se tam v příběhu, ale takových pasáží je pouze pár.
  Kresba je průměrná, pro Flashovu řadu normální.
  U této knihy jsou hezké obě obálky, jak ta americká, tak i ta česká od Petra Kopla.
 • SomeOne
  Je škoda, že to jako pokračování Rodinného podniku nepíše Mark Waid. Ovšem i přes to je scénář docela dobrý.
  Abyste tento komiks pochopili, nemusíte číst Rodinný podnik, ale pokud jste ho četli, máte malou výhodu v tom, že se nebudete trochu ztrácet v Petrově vysvětlování předchozích událostí.
  Kresba je povedená, jen je škoda, že u šestého sešitu došlo k malé změně v kresbě.
  Už se těším na pokračování.
 • SomeOne
  Flashpoint ani Watchmeny jsem nečetl, pouze jsem viděl filmy a to pro pochopení tohoto komiksu bohatě stačí. Jsem rád za návaznost na úvodní díl celého Znovuzrození, jediné, co mi zde vadí, je, že příběh se o moc neposune, ale i tak je to docela zajímavé. Dále je nutné číst Flashovu řadu, docela dost se na ni odkazuje.
  Já jsem si to užil a už se těším na další pokračování tohoto příběhu.
 • SomeOne
  SomeOne22.6.2019 20:22JLA: Svoboda a spravedlnost
  Toto je první komiks s kresbou od Alexe Rosse, který jsem četl. Ve většině komentářů na této stránce je jeho kresba vychvalována, avšak mně úplně nesedí. Některé panely sice jsou povedené, ale v celé knize jich je opravdu pár. Není to úplně špatná kresba, je docela dobrá, ale určitě by se na ní dalo něco vylepšit.
  Jinak příběh je docela dobrý a jsem rád, že Liga se zde nepotýká s normálním záporákem, ale řeší také něco jiného, a zároveň se tu také dočkáme Ligy v trochu jiném světle, ovšem to si na konci obhajují.
  Celkově je to dost povedené čtení a doporučuji to všem fanouškům Ligy spravedlnosti.
 • SomeOne
  SomeOne22.6.2019 15:51Iron Man: Extremis
  Kresba se v tomto případě docela povedla, je to spíše taková malba. Příběh to má také zajímavý, líbí se mi na tom, že Iron Man a Tony Stark jsou od celého světa vnímáni trochu odlišně, ale tak to je i v dalších komiksech, a také, že je zde více řešen jejich "vztah". Je to dobré čtení pro fanoušky Iron Mana.
 • SomeOne
  SomeOne22.6.2019 13:02Joker
  Výborný příběh pro ty, kteří chtějí více poznat Jokera. Jeho parťák mi výborně k němu sedl, takhle je to skvělá dvojka. Kresba se povedla, místy trochu hraničí s malbou.
  Na konci se s Jonnym stalo to, co jsem čekal, ale to asi nejsem sám. Plus jsem rád za krátký výskyt Batmana.
 • SomeOne
  GWB: “normální” knihy? To neznám :D
 • SomeOne
  Comicsmaniaczone: V informacích o knížce tady na databázi máš odkaz na ukázku.
 • SomeOne
  Comicsmaniaczone: Pokud vím, ještě není zveřejněný český edičák, takže nevíme, co přesně v kompletu vyjde. Samozřejmě to bude vycházet ze zahraniční verze, ale předpokládám, že nějaké úpravy výběru komiksů určitě proběhnou.
 • SomeOne
  hellblazer: Pravdu máš. Kdyby mělo být vyměněno všechno, museli by obměnit možná tak půlku kompletu.
 • SomeOne
  Comicsmaniaczone: Podle vyjádření J. Pavlovského by z toho mělo být vyjmuto to, co u nás již vyšlo. Což je poněkud zvláštní, vzhledem k tomu, že Rok nula i Tváře smrti tady již vyšly.
 • SomeOne
  SomeOne13.7. 10:58Batman: Tři Jokeři
  Fry: A přesto o ní stále píšeš ve svém komentáři. Asi jsi tou Batwoman nějak posedlý, viď? :D
 • SomeOne
  SomeOne12.7. 12:22Batman: Tři Jokeři
  Fry: nechtel jsi napsat Batgirl? Batwoman se v tomto komiksu vůbec nevyskytuje :)
 • SomeOne
  JackOneil: určitel bude
 • SomeOne
  Milo: Jak jsem již dvakrát psal, nechal jsem se unést svým nedávným výzkumem situace okolo tohoto komiksu a jak jsem již jednou psal, v následujících dnech si to znovu prolistuji a promyslím si to hodnocení. Třeba komiksu dám tři hvězdy a významu jednu hvězdu :)
 • SomeOne
  Tak podle komentářů tomu více lidí přidalo nějakou tu hvězdu kvůli významu tohoto díla. A jak jsem již psal, možná jsem se nechal ovlivnit výzkumem, který jsem pár týdnů nazpět prováděl. Během několika dní, kdy se mi to trochu rozleží v hlavě, si to znovu prolistuji a případně upravím hodnocení.
 • SomeOne
  Sagikkun: Máš pravdu, že tohle je hodně overrated komiks. Vzhledem k tomu, že jsem se před pár týdny zabýval tímto komiksem během psaní školní práce na historii komiksů, možná jsem se nechal trochu unést. Jako mě taky štve, že to je tak overrated, ale vysvětlil jsem, proč jsem tomu dal toto hodnocení. Pokud ti to vadí, klidně to srazím na 2* :-)
  Jinak jsem čekal, jestli na mě někdo zareaguje :-)
 • SomeOne
  SomeOne16.6. 12:02Flash #08: Válka Flashů
  Comicsmaniaczone: Doomsday Clock vydal BBArt, ne Crew.
 • SomeOne
  SomeOne16.6. 12:01Mera: Královna Atlantidy
  Tyfus: podle komentářů na Goodreads se to odehrává mezi 5. a 6. Aquamanem, ale prý není potřeba znát tuto sérii.
 • SomeOne
  SomeOne13.6. 11:44Flash #08: Válka Flashů
  To nevím. Ale věřím, že Crew má dobře promyšlené a rozvržené, co kdy vydají.
 • SomeOne
  SomeOne13.6. 09:53Flash #08: Válka Flashů
  Fimi: Ale pokračování této řady pořád vychází v Americe, pokračuje to sešitem The Flash #750.
 • SomeOne
  SomeOne13.6. 09:12Flash #08: Válka Flashů
  Comicsmaniaczone: Je pravda, že to tu nevychází takovou frekvencí jako manga, ale zase vzhledem k tomu, že to je aktuální série, tak až by dohnali DC, zřejmě by už nevydávali díly takovou frekvencí a museli bychom čekat ještě déle. Jako já bych taky byl rád, kdybychom další díly dostávali častěji, ale pak by se mi nechtělo čekat.
 • SomeOne
  SomeOne3.6. 17:50Batman Mikea Mignoly
  Milo_Harwey: Jistě že mě to napadlo, ale nechtělo se mi to dělat. Druhý výtisk bych si kvůli tomu opravdu nekoupil, tento koníček není finančně nenáročný a vzhledem k tomu, že studuji, radši ty 400 dám do nějakého jiného komiksu a Stana si napočítám párkrát ručně.
 • SomeOne
  SomeOne3.6. 12:42Batman Mikea Mignoly
  SlouzimStarymPsum: "Tohle nečíslování stránek v komiksu musí být děs pro lidi, co pracují na nějaké práci a odkazují či citují."

  Přesně to se mi stalo. Píšu práci na historii komiksů, čerpám z toho crewního komiksu o Stanu Leem a těch 200 stránek jsem několikrát musel počítat kvůli citacím. Fakt zábava.

  Já osobně jsem rád, když jsou v komiksu číslované stránky. Neruší mě to a pomáhá to, když občas omylem místo jedné stránky otočím dvě.
 • SomeOne
  Přesně tak, celá tahle edice má skvělý poměr cena/výkon.
 • SomeOne
  Beng.D: Jo, funguje to samostatně. Teda, je dobré znát epizodu 6, na kterou navazuje příběh Roztříštěné impérium :-)
 • SomeOne
  Je zde chybně uveden obsah tohoto komiksu, ta stránka z ukázky s Jabbou pochází ze sešitu Star Wars #034, který je zřejmě jako bonus v této knížce.
 • SomeOne
  Je to tedy poslední číslo NHM?
 • SomeOne
  cyboy: A nelíbilo se ti to třeba, protože jsi nečetl 14. svazek, ve kterém byl první díl příběhu? Toto je pokračování. Asi každá série, u které bys začal od druhého dílu, by se ti moc nelíbila, kdybys nevěděl, co se stalo předtím.
 • SomeOne
  baatcha: A to, že český překlad by to mohl nějakým zázrakem totálně pokazit, si budeš ověřovat u překladatele, že jo?
  cyboy: Právě pro případ, že by se nám tvůj názor nelíbil, jsem navrhoval, ať počkáme na více lidí, kteří to přečtou.
 • SomeOne
  Takže jsme se dostali do smyčky, kdy čekáme, až to přečte někdo jiný. Většina asi čeká, až to přečte cyboy, ale ten čeká, až to přečteme my. Nějaké návrhy, jak z toho ven?
 • SomeOne
  Já navrhuji počkat, až to přečte více lidí než jen cyboy. Poté se zařídíme podle průměrného hodnocení.
 • SomeOne
  trudoš: Eaglemoss má na stránkách 29., tak to asi budou ti předplatitelé.
 • SomeOne
  Lenny: V tom případě se omlouvám a svoji výtku přesměrovávám na autora originálu.
 • SomeOne
  A ten Amazing Spider-Man Special #1 je to samé jako bylo v NHMku?
 • SomeOne
  mcleek – Ty jsi teda také kouzelník.
 • SomeOne
  Zajímalo by mě, jestli je záměr, že v 15 čísle Komiksového výběru Spider–Man je komiks Amazing Fantasy 15, ve kterém se Spidey poprvé objevil.
 • SomeOne
  Před Strážci se (logicky) odehrává před komiksem Strážci.
 • SomeOne
  SomeOne14.10. 10:42* Připomínky a návrhy
  Zack: Díky, je to super, ale na mobilu nemůžu najít, kde se přepínají ty kategorie. Na počítači to je ok.
 • SomeOne
  SomeOne6.10. 10:23Sběratelský klub
  Denis: Jak píšu, je to na stránkách DeAgostini (https://www.deagostini.com/cz/produkty/batman/VD3692000000/) úplně dole.
 • SomeOne
  SomeOne5.10. 16:12Sběratelský klub
  Na stránkách DeAgostini jsou zveřejněny názvy pátého a šestého svazku Batman kompletu. Bude to Soví tribunál a Soví město.
 • SomeOne
  SomeOne25.9. 14:03Sběratelský klub
  CREW na Světě knihy oznámili, že budou vydávat Immortal Hulka.
 • SomeOne
  SomeOne21.9. 17:09Sběratelský klub
  V Arkhamu je možné objednat si Batman: Svět s podpisem Michala Suchánka.
 • SomeOne
  SomeOne20.9. 15:48Srazy, cony, festivaly
  Já se tam dostanu až v sobotu.
 • SomeOne
  SomeOne18.9. 07:13Slevy, výprodeje, bazary
  Až do 30. září je na Crewním eshopu sleva 30% na vybrané crewní Batmany.
 • SomeOne
  SomeOne10.9. 17:22Herní vlákno
  Byl zveřejněn teaser na remake Star Wars: Knights of the Old Republic!
 • SomeOne
  SomeOne9.9. 12:34* Připomínky a návrhy
  Zack: trochu jsem čekal, že tam dáš toto: https://youtu.be/QB7ACr7pUuE
 • SomeOne
  SomeOne9.9. 10:35* Připomínky a návrhy
  deefha: Na tihle verzi jsem nedávno také narazil. Ze zvědavosti jsem si to pustil a po chvíli jsem to musel vypnout :)
 • SomeOne
  SomeOne8.9. 19:39Sběratelský klub
  Btw plánuje někdo dorazit na křest Světa?
 • SomeOne
  SomeOne8.9. 19:35* Připomínky a návrhy
  Hawwwran: Pod tím rámečkem pro psaní textu je znázorněno, jak se má zadat tučné písmo, kurzíva, YouTube video apod. A ten Youtube odkaz vede na skutečné video :)
 • SomeOne
  SomeOne8.9. 19:22Sběratelský klub
  DC zveřejnilo trailer na nový komiks Batman: Svět. Bohužel v něm není správně napsán název Česka a ani se jim nepodařilo napsat jméno Štěpána Kopřivy :-(
 • SomeOne
  SomeOne8.9. 19:20* Připomínky a návrhy
  Právě jsem se podíval, na jaké YouTube video vede odkaz z nápovědy při psaní příspěvku. Skvělé, Zacku :-)
 • SomeOne
  SomeOne1.9. 06:30Sběratelský klub
  karl173: Komiks už je delší dobu na mnoha místech (včetně distribuce) vyprodaný.
 • SomeOne
  SomeOne28.8. 19:01Sběratelský klub
  Fry: Ok, díky.
 • SomeOne
  SomeOne28.8. 18:52Sběratelský klub
  Neví někdo, jestli BB/art vydá dotisky všech čtyř dílů série Před Strážci? Oznámené jsou zatím Minutemani / Hedvábný přízrak a Komediant / Rorschach. Jde mi o to, jestli si ty zbylé díly (Ozymandias / Karmínový korzár a Sůva / Dr. Manhattan) mám pořídit už teď, nebo jestli mám počkat na dotisky.
 • SomeOne
  SomeOne22.8. 08:56Sběratelský klub
  mcleek: Před nějakou dobou jsem viděl, že v zahraničí vychází nějaký komiksový Star Wars komplet. Za ten bych byl rád, kdyby vyšel i u nás.
 • SomeOne
  SomeOne19.8. 21:21* Připomínky a návrhy
  Mohl bych poprosit o přidání zářijového Star Wars komiksu od Egmontu do komiksového kalendáře? Díky.
 • SomeOne
  SomeOne5.7. 10:41Pindárna
  Denis: Jako z ostatních kompletů budu brát jen to, co mě zaujme.
 • SomeOne
  SomeOne30.6. 13:35* Připomínky a návrhy
  Darker: Tuším, že pokud máš nějaké nepřečtené zprávy, tvoje přezdívka je zbarvená do červena.
 • SomeOne
  SomeOne25.6. 19:58Pindárna
  Když hodnotím nějaký komiks, který mám půjčený z knihovny, přijde mi, že bývám více kritický než u komiksů, které jsem si koupil, protože pak bych měl pocit zbytečně vyhozených peněz. Máte to někdo taky takhle?
 • SomeOne
  SomeOne11.6. 16:32* Připomínky a návrhy
  pro adminy: Šestý díl Batman/Fortnite vyjde 6. července, ne 30. června, jak je uvedeno v kalendáři. Je to uvedeno vzadu na pátém dílu.
 • SomeOne
  SomeOne4.6. 07:44Pindárna
  Prvních cca 20 knížek Usagiho na sebe docela navazuje, zbytek už tolik ne.
 • SomeOne
  SomeOne28.5. 17:23Pindárna
  deefha: Třeba to takhle vyšlo i v Japonsku a Crew se jen drží originálu :D
 • SomeOne
  SomeOne27.5. 17:19* Připomínky a návrhy
  U všech tří verzí komiksu "Superman Action Comics #02: Neprůstřelný" chybí, že obsahuje sešit Action Comics #0.
 • SomeOne
  SomeOne26.5. 10:05Nakupujeme venku
  nejakdivne: To mně naopak to naposled rovnou uložili na poště, protože do schránky by se to nevešlo.
 • SomeOne
  SomeOne25.5. 21:37Nakupujeme venku
  P.G.: Mně ten komiks v dubnu přišel cca za dva týdny od objednání. Samozřejmě záleží, jak rychle to vyeexpedují, moje knížky objednané na začátku minulého týdne odeslali teprve včera.
 • SomeOne
  SomeOne25.5. 20:24Nakupujeme venku
  A do neděle mají slevu 10 % na vše, viz: https://www.bookdepository.com/may-discount-offer
 • SomeOne
  SomeOne25.5. 20:21Nakupujeme venku
  P.G.: Jeden komiks mi od nich přišel v dubnu, bez problému. Pořád to vozí pošta. Včera mi odeslali nějaké další knížky, tak doufám, že to opět dorazí v pořádku.
 • SomeOne
  SomeOne25.5. 12:37Pindárna
  Norri: Ještě by tam byla Válka velké trojky.
 • SomeOne
  SomeOne25.5. 12:02Pindárna
  Páni, oni dovydaj JLA z 52.
 • SomeOne
  SomeOne15.5. 06:29* Připomínky a návrhy
  Zack: Nemám. Jako já to bez této funkce přežiju, comicsdb navštěvuji denně, tak se nemusíš případně jen kvůli mně hrabat v systému.
 • SomeOne
  SomeOne14.5. 20:55* Připomínky a návrhy
  Chtěl bych nahlásit, že mi nefunguje posílání avíza o nové zprávě na ComicsDB na email. Jsem jediný?
 • SomeOne
  SomeOne14.5. 20:33* Připomínky a návrhy
  Fry: Máš to tam.
 • SomeOne
  SomeOne14.5. 19:50* Připomínky a návrhy
  Mám otázku k novému Vaderovi. Ty tři tečky u 18. sešitu a 2. annualu v seznamu příběhů chcete nahradit názvy příběhů? Pokud ano, tak jejich názvy jsou "Nebezpečné území" a "Technologická hrozba". A příběhy jsou ve svazku poskládány v tomto pořadí: Moře v plamenech, Technologická hrozba, Nebezpečné území, Pevnost Vader.
 • SomeOne
  SomeOne14.5. 13:29Pindárna
  Walome: Tak to je geniální, málem jsem se zadusil obědem :DD
 • SomeOne
  SomeOne4.5. 19:14Povinná četba
  lantan1: Na otestování těchto funkcí se hodí použít možnost poslat zprávu sám sobě, pak to tady nebude zaspamované modrými čtverečky :–)
 • SomeOne
  SomeOne4.5. 18:41Filmový a hudební klub
  Kdo jste viděl premiéru Star Wars: The Bad Batch, co na to říkáte? Za mě skvělý začátek, snad to tak bude pokračovat. Akorát mě, s prominutím, se*e, jak Lucasfilm opakovaně přepisuje svůj kánon. Kdo četl komiks Kanan, ví, o čem mluvím.
 • SomeOne
  SomeOne29.4. 18:41Pindárna
  Jo, taky budu pokračovat v řadě Usagiho, opravdu si to nechci dát vedle Doc. Strange :-) Kdyby to aspoň bylo stejně velké jako Yokai...
 • SomeOne
  SomeOne29.4. 18:32Pindárna
  Hanussen: Tak to už bylo avizováno, že to má standardní americké rozměry. Můžeš si to založit třeba k tomu Pohádkovu :–)
 • SomeOne
  SomeOne29.4. 18:30Pindárna
  Nezbi: Tak oni už dávno na fb neoficiálně oznámili, jaké komiksy chtějí letos vydat jako první. A možná ještě počkají, jestli opravdu dojde k otevření, nebo jestli to zase odsunou.
 • SomeOne
  SomeOne26.4. 10:35Sběratelský klub
  Hanussen: Kdyby to nemělo ten kód, tak si to koupí jen fanoušci komiksů a možná pár hráčů, ale určitě by to nebylo takhle rozprodané.
 • SomeOne
  SomeOne25.4. 15:52Sběratelský klub
  Fimi: Ono možná bude problém v tom, že trafiky, kam šla většina nákladu, pravděpodobně neomezily počet kusů na osobu. Takhle někdo mohl ve středu ráno vyrazit do tří nejbližších trafik, koupit vše, co měli, a teď to prodává za takové peníze, že si možná koupí i nový iPhone.
  Crew má na e-shopu omezení 1 kus na zákazníka, Arkham má 3 kusy na zákazníka, kdyby to takhle bylo všude, asi by situace nebyla taková, jaká je. Pak se nedostane na lidi, které kód do hry vůbec nezajímá a chtějí si jen přečíst komiks, který takovou hodnotu určitě nemá. (Nechce někdo zadarmo kód do hry z mého výtisku?)
 • SomeOne
  SomeOne15.4. 20:11* Připomínky a návrhy
  Zack: No jo, hovorově to je to samé. Já osobně to moc nemám rád, ale samozřejmě je na tobě, jak se tady všechno jmenuje.
 • SomeOne
  SomeOne15.4. 17:18* Připomínky a návrhy
  Mám dotaz, jestli by se u komiksů mohla kategorie "Váha" přejmenovat na "Hmotnost", protože váha a hmotnost je něco jiného.
 • SomeOne
  SomeOne4.4. 14:09* Připomínky a návrhy
  Toe: Díky za návrh, podívám se.
 • SomeOne
  SomeOne3.4. 19:44* Připomínky a návrhy
  Není v plánu udělat dark mode verzi databáze?
 • SomeOne
  SomeOne30.3. 15:09* Připomínky a návrhy
  Onkel 1928: Mně se hodně líbí ten ukazatel, kolik hvězd dalo kolik uživatelů, což bylo přidáno poměrně nedávno.

  SlouzimStarymPsum: Všichni jsme teď zavření doma, takže na řešení blbostí máme hromadu času :-) Ono je zábavnější dlouze diskutovat o zavedení palců u komentářů než poslouchat, co za blbosti si pořád pan premiér a spol. vymýšlejí.
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: neveřejné
Mám: neveřejné
Chci: neveřejné
Sháním: neveřejné
Nabízím: neveřejné
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: neveřejné
Mám: neveřejné
Chci: neveřejné
Sháním: neveřejné
Nabízím: neveřejné
Osobní: 0