• Bary02
  Spencer na začátku nové spajdyho řady přichází se spoustou super nápadů. Kresba mi velice sedla, ze začátku jsem měl trochu problém se začíst, ale ke konci jsem knihu už celkem dost hltal.Jsem velice zvědav jak bude příběh této série pokračovat a do dalšího dílu určitě půjdu.
 • Bary02
  Super thriller se superhrdiny. Celá tahle série není ani tak moc o suprácích a tom jak porazí záporáka, ale spíš o intrikách kapitána ameriky. A já to zbožňuju. Místy sice komiks působí mírně zmatečně a občas to dá práci zorientovat se ve všech příběhových linkách. Stejně jako u prvního dílu mi u některých pasáží chyběl kontext k událostem na které komiks odkazuje. Kresba je fajn, ale není to nic z čeho bych se rozplýval blahem. Za mě 4* a už se těším na další díl.
 • Bary02
  Jako opravdu skvělé retro, a to moc retro komiksy nemusím. Za mě jednu a to, ale zásadní pihu na kráse tenhle díl tohoto kompletu má. A tou a absolutně nudné dva sešity z Francie, které na mě pouze působily tím dojmem výplně a vůbec mě nezaujaly. Když tyto sešity opomenu tak se jedná o velmi dobré retro čtení a jedná se o zásadní kousek pro postavu spider-mana
 • Bary02
  Když jsem si kupil tento komiks šel jsem do toho pouze s tím, že moon knight je schyzofrenik. Po přečtení prvního retro sešitu jsem měl chuť knihu odhodit a taky jsem tak na chvíli učinil. Když jsem však dočetl ten úvodní sešit přešel jsem k skvělému příběhu a možná jednomu z nejlepších co jsem v tomto roce četl. Výborná práce s komiksovým médiem. V paměti mi hlavně zůstává sešit se sniperem, který je opravdu strop. Od 5* mě dělí pouze první sešit. Jinak knihu vřele doporučuji.
 • Bary02
  No na to, že se jedná o retro komiks tak příběh je skvělý. Hobgoblinův origin je výborně podaný a jenom mě to utvrzuje v tom, že Roger Stern postavě spider-mana skvěle rozumí a celý příběh působí v celku opravdu skvěle a tohle si prostě musíte pořídit pokud patříte mezi fanoušky stěnolezce.
 • Bary02
  Na tento komiks jsem slýchával ze všech stran samou chválu, takže jsem byl pochopitelně velice natěšený na to jaké to vůbec bude. A nakonec, možná to bylo mými moc přehnanými očekáváními, ale moc mě 35 díl spidermanovského kompletu nechytl. Na první přečtení jsem si řekl: "Co to proboha bylo?" Když jsem však knížku otevřel podruhé byl z ní dojem už mnohem lepší. V konečném zhodnocení mi tento díl kompletu spadl do průměru.
 • Bary02
  Příběh celkem fajn a zase trochu jiný pohled na pána zločinu v Gotham city. Jokera si zde užijete jako toho správného vraždícího magora, který udělá všechno pro to, aby získal své impérium zpět.Kresba na mě působila dobře. Zkrátka nadprůměrný komiks a ti co mají rádi Jokera si ho zde užijí naplno.
 • Bary02
  No na to že jsem ze všech stran slyšel neuvěřitelný hate na to jak moc je tento restart nucený a nefunguje. Takže jsem se začátkem čtení neměl žádně očekávání. Za mě je, ale zakončení Straczynského runu přinejmenším důstojný. Končí přepsáním statusu quo a ani to mi nepřišlo zase tak hrozné. Celá ta zápletka s umírající tetou May je fajn je vidět že J. Michael se držel toho svého příběhu, který chtěl odvyprávět. Takže první polovina komiksu fajn a nadprůměr. Ale ta druhá... bylo pro mě opravdu těžké se komiksem prokousat. Sice mám spidermanovké retro fakt rád, ale tyto komiksy jsou zde hlavně proto že se zde Peter poprvé setká s Mj ale tyto komiksy mě zase ultimátně nebavily takže komiks shazují do průměru.
 • Bary02
  Dell´Ottova kresba je parádní, ale příběh jako takový mě moc nenadchnul. Začátek byl velmi zajímavý avšak konec to podle mě trochu zazdil.Určitě se zde najde pár fajn nápadů, ale pro mě nic z čeho bych se posadil na zadek.
 • Bary02
  Nádherná kresba.Vynikající příběh. Určitě jeden z nejlepších spider-man komiksů co vyšel v češtině možná i ze všech
 • Bary02
  Tajné války jsou ve zkratce obrovská naivní retro rubačka superhrdinů a záporáků. Celý děj je hrozně naivní zkrátka klasické retro.Výběr záporáků za mě z dnešního hlediska vůbec nefunguje. Jako vidět v integalagtické bitvě na život a na smrt běhat Lizarda s nějakou směšnou wrecking crew mi nepřijde úplně šťastný.Takže stručně pokud jste si někdy přáli vidět velkou bitvu hrdinů a záporáků v absolutně zmatečném ději tak směle do Tajných válek, pokud ne tak tuto osmdesátkovou reklamu na akční figurky můžete přeskočit a prakticky o nic nepřijdete.
 • Bary02
  Bary0227.5.2022 07:51Poznej comics nebo postavu
  Dobře, děkuji.
 • Bary02
  Bary0227.5.2022 07:38Poznej comics nebo postavu
  Zdravím mám takový dotaz. Chtěl bych si přečíst event Metal od crwe ale nevím co všechno musím mít před tím načteno? Četl jsem rebirth Batmana a Flashe. A k tomu komplet batman z new52.
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 97 (cca 25924 Kč)
Mám: 100 (cca 27001 Kč)
Chci: 18 (cca 5642 Kč)
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0