Hitman #01
BBart s.r.o., CREW1. vydání 2004série Hitman 1/9
4.4
...
Tommy Monaghan byl docela obyčejný nájemný zabiják, dokud na něj při jedné fušce nevyskočilo mimozemské monstrum a nezakouslo se do něj. Tohle opravdu hodně blízké setkání třetího druhu Tommy sice přežil, ale dost ho to změnilo. Jako památku na ně si totiž odnesl superschopnosti - rentgenový zrak a telepatii. Jiný by se vrhl na dráhu superhrdiny a šířil dobro. Takový idiot ovšem Tommy Monaghan není. Pořád pracuje jako nájemný zabiják - jen se jeho klientela trochu změnila. Místo normálních grázlu zabijí supergrázly. Třeba Jokera.

Obsahuje sešity série Hitman #1-7 (duben 1996 - listopad 1996)

Scénář
Garth Ennis
Art
John McCrea
Ink
John McCrea
Barvy
Heroic Age Studios, Carla Feeny
Obálka
John McCrea
Lettering
Miroslav Kosek, Petr Suchý
Překlad
Štěpán Kopřiva, Šimon Španihel
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
80-7341-285-3 (BBart s.r.o.)
80-7341-285-3 (CREW)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
176 x 250 x 11 mm
Hmotnost
498 g
Tisk
barevný
Stran
160
Původní cena
349 Kč
Originál
Hitman #01: A Rage in Arkham; Hitman #02: Ten Thousand Bullets (DC Comics, 1997, 1998)
Myslel som si, že ma Hitman nebude baviť a tak som sa mu dlho vyhýbal, ale napokon ten scenár, drsný, ale ľudský hlavný hrdina, nápady, čierny humor... nie je to také zlé. Aspoň prvý diel teda zaujal a síce to kresbou nie je úplne môj štýl, dalo sa na to aj pozerať.
Drsný příběh s antihrdinou s trochou toho černého humoru. Za mě perfektní komiks a rozhodně budu pokračovat. Perfektní kresba. Perfektní scénář. Perfektní vtipy. Geniální zaporáci. Nemám co dodat.
Anti-hrdinský super drsňák s černými brýlemi a kamenným výrazem, se vydává na krvavou cestu za odpočinkem. Po komiksu jsem sáhl zejména kvůli Tommyho negativnímu postoji k superhrdinům. G. Ennis totiž pošle Hitmana trošku jinou cestou, než je nám u hrdinů známo. Prostředí Arkhamu i s jeho známými postavami stylově zachytil J. McCrea (dnes už je to velký oldschool). Kdo čeká typicky drsnou temnou atmosféru, nemilosrdné zlo, silný závan střelného prachu a nekončící akci - určitě je na adrese Hitman správně.
(Tři a půl hvězdy dát nejde, přesto na 4 hvězdy to není - 70%) *BOOM-BADA, BOOM-BADA...*
Ennisův výlet mezi superhrdiny redefinuje mnohé zažité přístupy. Autor přichází s extrémně cool hrdinou drobně ochmýřeným superhrdinským peřím, jinak ale normálňákem každým coulem. Ennis nabízí chlapáckým humorem pentelný příběh jednoho kluka z gothamského undergroundu s příklonem k pistolím, který místy potemní až to temné černoty. Postavy v knize jsou i přes veškerou ujetost perfektně živé a Noonanův bar místo kam se chce čtenář vracet. Tragédie na konci knihy ho s postavami spíš stmelí. Výborné dílo v němž autor předběhl dobu a ukázal budoucnost komiksu po přelomu milénia. Drží se sice trochu při zemi, ale je to lepší než úchylnostmi přepálený a utlachaný Preacher.
Boží. Tommy sice střílí a zabíjí, ale je to sakra sympaťák. První dva kšefty jeho samostatné série jsou nacpané vším co mám já osobně nejradši (suché hlášky, zvrácený humor i osudové rozhodování, to já můžu, to jo) a to všechno v parádní oldschoolové kresbě Johna McCrey. Preacher je asi drobet lepší, ale ten zase nemohl poblít Baťovi boty. ;-)
Hitman je taková akční pohodovka od Ennise s kresbou McCrei.
První povídka - A Rage in Arkham je taková pohodovka, která rozhodně neurazí a potěší cameo mnoha Batmanových protivníků - například Killer Croca nebo Mad Hattera s prostřeleným kolenem. Za mě 4*
Ten Thousand Buletts - druhá povídka se mi líbila taky, přibyl tvrďáckej kámoš Tommyho Natt a Johny Navarone pracující pro rozkládajícího se pana Dubelze.:D
Druhé povídce bych taky dal 4 hvězdy, takže celkově 4*.
Hitmana jsem koupil na základě toho, jak skvěle jsem se bavil u čtyřdílného Punishera - Vítej zpátky, Franku, protože jej má taktéž na svědomí Ennis. Po přečtení jsem ale hodně zklamán. Kresba není nic moc, postrádá detaily, příběh je absolutně prázdné akční béčko, kterému chybí napětí, nadhled a hlavně vtip. Jo, takhle se možná dělávaly komiksy na přelomu osmdesátých a devadesátých let, ale pod dnešní optikou už to neobstojí. Absolutně mě to nebavilo, nijak jsem se s tím nesžil. Je ale možné, že kdybych to četl v 16ti, mluvil bych jinak.
"Hitman" pro mě není zázrak, ale tahle kritika hodně vychází z toho, že člověk už toho od Gartha Ennise načetl díky našemu trhu, kde se tomuto scénáristovi daří, opravdu hodně. Jeho postavy, ač mají být opakem superhrdinů, jsou ve skutečnosti pořád správňácké. Ano, Hitman je vrah, ale pořád je to borec, s kterým byste šli na pivo. Jeho postava prostě nemůže být úplně špatná. Snad proto, že by to nikdo nečetl. Jen ty hodnoty jsou až příliš... americké? Patetické? Přihlouplé? Proč by sakra neměl sejmout policajta, když to jsou někdy taky šmejdi? Proč? No protože DC... Ale to je jedno, jsou jen moje stesky nad mainstreamem a nad politikou vydavatelství. Ennis má dobré příběhy a dokazuje to hlavně komiksem "Deset tisíc kulek". Tady má děj smysl a má tu správnou sílu a vy se můžete připravit na ten správný buddy comics, který bude následovat. Více: http://www.comics-blog.cz/2014/01/458-hitman-70.html
Velmi příjemné překvapení. Takhle si představuji čistou zábavu, komiks na odreagování, který se čte sám a člověk nemusí moc hluboce přemýšlet. To však neznamená, že by příběh nebyl propracovaný, jen nečekejte nějaké složité zvraty. Postavy jsem si hned zamiloval, hlavně Tommyho a Natta. Těším se na dašlí díl.
K týhle knize jsem se dostal náhodou. Jedna z těch lepších náhod. Hitman je brutální, vtipnej a hodně zábavnej. Hlavní ( snad ) hrdina Tommy je pohodovej týpek, s ničim se nemaže a má skvělý hlášky. Comics mě bavil tim, že je to jedna velká pohodovka, a dost dobře se to čte. Kresba je výborná. Líbilo se mi že je do toho zapletenej i Batman, a setkání s Hitmanam mělo říz. Pro toho, komu příjde Punisher od Ennise, moc brutální je Hitman ideální volba.
Tenhle Hitman je zajímavý hlavně proto, že zde Ennis používá jednu z nejdebilnějších příběhových postupů vůbec - hlavní hrdina je nalákán do nesmyslné pasti místo toho, aby byl přepaden někde na ulici. Připomíná mi to Harryho Pottera a Voldemortem očarovaný Ohnivý pohár... místo toho, aby očaroval např. nějakou nebelvírskou kliku.

Jinak je Hitman je parádní série, ale ruku na srdce - dělat si prdel z DC universa je přece tak snadné... Ennis rád dělá ze supráků kretény a pokládá otázky, které my, čtenáři supráckých komiksů, často a úmyslně přehlížíme.

Ale teda co bych ještě rád pochválil napříč celou sérií - Ennis umí napsat kvalitní scénář, ve kterém je máloco jen tak bez pozdějšího opodstatnění - není to jen o akci a srandě, ale má to velice chytře vymyšlené, kluk jeden irská...
seznamovačka, batman s joker (rovnýma nohama do DC) nejpraktičtější demonstrace síly rtg videni, klasicky Ennis multikill
Číst Hitmana je pro mě stejná pohoda jako sedět u piva s nejlepším kámošem. Lépe své dojmy shrnout nedovedu:))

Tommy se potýká s problémy ze všech sfér - z nadpřirozena ( = démon s vyřezanym hákovym křížem na čele) i přirozena ( = ženský). Pozadu nezůstanou ani různý pochybný existence v superhrdinských kostýmech (ehm...Batmanem počínaje a...ehm...Minkem konče), ninjové nebo prohnilá (někdy doslova) mafie.

Krom ne-tak-úplně-dobrovolně získaných schopností se může spolehnout i na kumpány ze svýho oblíbenýho baru. Je to sbírka velmi rozdílných charakterů a mezi celou bandou panuje skvělá chemie. Samostatnopu zmínku si zaslouží Natt, kterej je pro Tommyho tím, čím je Danny Glover pro Mela Gibsona. Věčně lamentujícím černochem, kterej i přes spoustu řečí stejně nikdy nenechá parťáka ve štychu:))

Přijde mi, že v celym Hitmanovi neni ani slovo navíc, žádnej fór nevyzní do prázdna. Nebál bych se ani toho prvního příběhu s démonem, podle mě jako představovačka zákonitostí Tommyho světa funguje výborně.

A když už dojde na vážný události, tak si myslim, že budou "ultrapohodově" působit jen na málokoho:))

PS: Moc se mi líbí i McCreova kresba, je výrazná a vůbec si nedokážu představit, že by Hitman mohl vypadat jinak.
Jmenuju se Tommy Monaghan a zabíjím lidi pro peníze. Celkem to nese.

V prvom rade je nutné poznamenať, že Tommy Monaghan je veľmi dobre vymyslená postava. Má síce nadľudské schopnosti, ktoré ho robia výnimočným, ale nevyužíva ich na to, čo by sa od neho v rámci klasického superhrdinského klišé čakalo. Jeho morálna „adaptabilita“ a minimum pravidiel, podľa ktorých žije z neho robia veľmi zaujímavú neriadenú strelu, ktorá môže prekvapiť prakticky na každej stránke. Jediné, čo ale je konštatné, sú jeho hlášky, ktoré skvele dotvárajú odľahčenú atmosféru. Veľmi dobrý je aj fakt, že Tommy má aj civilný rozmer. Má kamarátov, má svoje miesta kam rád chodí a to mu dáva dobrý základ k tomu, aby si ho čitateľ naozaj obľúbil.

Prvý príbeh je neskutočná haluz. Ocitá sa v nej spolu s Batmanom, Jokerom, démonmi a aby toho nebolo dosť, nájde si dokonca frajerku ! V druhom príbehu ide o klasickú cestu za odplatou, ktorá má ten správny Punisherovský štýl parného valca a tri vagóny mŕtvych.

Ennis zobral hneď od úvodu svet DC a celkovo svet superhrdinov priamym útokom a jasne tak demonštroval svoj vzťah k zaužívaným superhrdinským konvenciám. Začína to zo Shadow Force, pokračuje Batmanom, Jokerom a vrcholí to neskutočne parodickým Nightfistom. Dej má spád, nad ničím sa zbytočne nefilozofuje a neustále sa niečo deje.

Kresba Johna McCrea mi sadla a skvele vyzdvihla nemilosrdné prestrelky a iné akčné výjavy. Nemám k nej absolútne žiadne výhrady.

Skvele som sa u tohto komiksu bavil a ostatné diely sú preto samozrejmosťou.

Zajdeme k Dubelzovi a budeme zabíjet a zabíjet a zabíjet a zabíjet a neskončíme, dokud Johny Navarone a Moe Dubelz a všichni ti parchanti, kteří pro něj makají, nebudou mrtví. Takovej je plán.

90%
Kult rozhodně ne, nahláškovaná oddechovka solidní kvality ano. Přejetí nohou na str. 132 dává vzpomenout na Preachera 8.
Jo a McCreovu kresbu taky moc nemusím.
Vychutnaná střelená oddechovka namíchaná z filmů Johna Woo o přátelství ušlechtilých zabijáků krvavě kosících zástupy nepřátel střelbou obouruč, které Ennis evidentně zbožňuje, a z démonů a superhrdinů, ze kterých si Ennis nikdy nezapomene udělat prdel. Rozkročené mezi Preacherem a Punisherem a mnou řazené co do obliby až na třetí místo. Nějak tu ultrapohodovost a ultravtipnost Tommyho světa nežeru.
Prvního Hitmana jsem četl několikrát a myslím, že je to suverénně nejlepší díl. Oproti pozdějším dílům víc srandy a hlášek.
Prozatím jediný Hitman, kterého vlastním a kterého jsem přečetl. I když na tento typ komiksu nejsem stavěný, hodně mě zaujal...u prvního dílu určitě nezůstanu...
Hitmana jsem si koupil jen ze zvědavosti a kvůli pozitivním recenzím tady, ale musím říct, že je to přesně takové, jaké jsem čekal. Tedy celkem nudné, první příběh s démonem je fakt úlet, nijak mě nezaujal, druhý o něco lepší...ale taky nic převratného. Tommy je sice drsnej týpek - který zabijí různý zrůdy, prostě verbež všeho druhu za peníze a dělá to výborně, ale a i když to má pár dobrých, resp. vtipných momentů, hlavně setkání s dívkou jeho srdce a jeho následné úpřimné doznání k tomu,co dělá - tak mě to nijak do kolen nedostalo, kresba nic moc...Možná tomu zkusím dát ještě někdy šanci ....ale teď to jde mimo mě.
Dlouho jsem se Hitmanovi vyhýbal, ale příjemně mě překvapil. Doporučuji.
Ve zkratce bych hodnotil Hitmana jako nenáročný komiks, který vás příjemně pobaví, a který se vám vryje to mysli hlavně svou přímostí v příběhu. Pokud máte rádi krvavé filmy a akci, u kterých nemusíte přemýšlet a jen se bavíte, pak je Hitman určený právě pro vás.

Více o recenzi a dalších zajímavostech na http://dc-dailyplanet.blogspot.com/2011/02/hitman-i.html
Dyk Tommy vypadá úplně jako Cassidy. Jen neni zrzavej :D Jinak fajn, nějak jsem se tomu delší dobu vyhýbal, ale je to super akční oddychovka
Koupil jsem ho nahodou v knihkupectvi a sem hodne prekvapenej. luxusni kresba...luxusni pribeh...luxusni Gart ennis...proste hitman==>luxsus!!!!
Dostal jsem se k tomu náhodu.Zalíbilo se mi to.Hitman je prostě SKVĚLEJ.
Běsnění v Arkhamu je takový zatuchlá laskonka bez náplně, zato Deset tisíc kulek je kurevská rakev se šlehačkou!
Hitman je...prostě Hitman. :D
Nemohu než nesouhlasit s Houbařem :) Hitman mě chytl snad ze všch Ennisů nejví,přečet semto jednim dechem,královsky se bavil a teď si asi místo pátýho Preachera dokoupim tuhle pecku :)
Nebylo to špatné, to určitě ne, ale zdaleka mě to nechytlo jako podobný Preacher nebo Punisher. Hitman je takový "uvěřitelný" ale jako celku tam něco chybí. Ani tam není dostatečně silný děj, kresba je sice pěkná, ale jenom tak akorát dostačující, a hlášek taky není dostatek, aby se tento book stal něčím významným.
Vcelku povedená věc. Od Ennise mám sice raději Preachera, nebo Punishera (s Dillonem mi prostě nejlíp sedí), ale tohle bylo taky příjmené. Určitě dokoupím i ostatní díly. 8)
Toto som ešte nehodnotil? No, tak je to pecka. Prvý príbeh trošku kolísa kvôli tomu démonovi, ale druhý je úplná špica.
Hitman je skvělej.
Dobrej střední proud, scénář mě bavil snad víc než kazatel nebo punisher, kresba je obšem horší hlavně pokud je na scéně nějaká postava v dálce tak se celkem nepříjemně deformuje třeba v druhé části někdy v polovině, když hrají kulečník je tomy tochu dál a malinkatou hlavu a normální tělo... Ale jinak dobre... No a kdyz jsem možná přestřelil u kazatele a dal 85 tak zde musím taky...
Neuvěřitelně nudné, zdlouhavé, utahané... A kdyby tam aspoň ten Joker měl větší roli! :)
Tommy je prostě a jednoduše strašně návykovej pohodář, který pro pivko, retko a nářezovou hlášku nemusí chodit daleko. Ennis stvořil doslova kultovní postavu a to slovo kultovní (jenž se dnes nadužívá s velkou oblibou) opravdu nemám rád! Osobně řadím Hitmana o stupeň výš nad legendárního, sodomického Preachera a taktéž výborného Punishera (u kterého bych uvítal jeho drsnější tvář). Hitman je prostě povinnost a neměl by chybět v žádné sbírce comicsu pozitivních fanoušků. Dávám poctivých 90%. Btw kresba páně McCrea je naprosto skvělá a padne Monaghanovi jak prdel na hrnec!
Ale jo, líbilo se mi to o kousek víc než Preacher a o kus víc než Punisher. Kresba místy nic moc, ale drsné výrazy McCreaovi fakt jdou - scénka s "dietním burgrem" a jak tam mezi ně skočil rozčílený a posléze rozstřílený Nightfist mě fakt pobavily
Nemam vyhrad. Hitman mi ucaroval svou obycejnou neobycejnosti. Nebo neobycejnou obycejnosti? Tezko rict...kazdopadne hlasky sou naprosto neprekonatelny.
A sakra curry chysta comeback! - tohle me fakt shodilo ze zidle.. :-D
U tohoto komiksu sem se opravdu místy pořádně bavyl kresba taky super.
KdG16.11.2006 09:58Hitman #01
Bezva čtení, tohle by stálo za to i převést na plátno. (jestli to už někdo neudělal, nemam přehled).
Mám rád, keď sa akcia strieda s vtipom. Ešte lepšie je, ak uveríte, že hlavný hrdina existuje. Napríklad tým, že má vlastný postoj, byt, kamošov, problémy, obľúbenú činnosť, holku a hlavne psychiku. Ak sa s ním ešte k tomu stotožníte, ste už len krôčik od stavu, kedy čakáte na každý ďalší komiks obsahujúci minimálne jeho cameo ak nie rovno celý príbeh. Kedysi sa mi to stalo so Spider-manom. Neskôr s Lobom. Teraz si svoje miesto vyhláškoval Hitman.
S Preacherem nejlepší Ennisovka u nás.
líbí, al ekam na to ten Ennis chodí. Četl jsem to poté co jsem podruhé zabředl do "Z pekla" a pěkně jsem si užíval!
ááno, pana Monaghana mám moc rád.
Je to prostě prdel. MdS
Oproti Preacherovi spíš oddychovka... ale jaká! První příběh je spíš sranda, druhej hodně přitvrdil. No Monaghan je prostě sympaťák... Jsem zvědav na Punishera...
po delsi dobe book kerej mne nesklamal a podle mne medialni masaz tech crwavejch panu tentokrat nelze. Prvni pribeh je, rekl bych ja lajk, ulitbou americkemu trhu, kde vystupuje Batman. je, prvada, pozvracen, zvratku vsak nevidno :(. Druhej pribeh je uz ta bajecna avizovana krasa!
Nelíbilo se mi to tak, jako Punisher, přesto je to nadprůměr
maarv14.10.2004 19:22Hitman #01
Moc pekne udelanej book ktery me potesil hlavne svoji cenou. Ennisovi dialogy jsou o mnoho zajimavejsi nez treba v Punisherovi, kde ackoliv je to zajimava vybijecka tak se tam nejedna o nic jineho. Tommy ma aspon svoji osobnost..ne jen hlaven.
Komiks moooc fajnovej. Poměr "cena-kvalita" nádhernej.
Punisher se mi líbil o něco víc, i tak ale dost zábavy za málo peněz!
...a sto procent nedavam jenom proto, ze ty nejlepsi pribehy se k vydani u nas doufam taky dopracuji...rozjezd prijemny, 10 000 Kulek je ale comicsova klasika v tom nejlepsim slova smyslu, John Woo potkava Tarantina...
Je to strasne ukecany. Dialogy kvalitni. Postavy si vzajemne nahravaji na slovni smece. Nikdo se nezakokta. Nic se nezastavi. Zabijak se schopnosti telepatie je dobre vymyslena postava. Kresba je drsnacka, misty odflakla. Zajimave barvy trochu uhlazuji kresbu zespodu...rozhodne bych cekal trochu jinyho.
Kvalitní scénář a dialogy. Narozdíl od Punishera méně černého humoru a nadsázky. Proto je Hítman snad ještě drsnější.
No jo no ... to byl jeste Ennis na vrcholu sil ...
Spoluprace Crwakum s BBartem je koukam vice nez prospesna. Stejna tiskarna, stejny DTPko, stejny papir, stejna uprava jako u Punishera a opet za mrzky peniz. Jinak Hitman je fakt vybornej (popravde ten dil, jak byl kdysi v Crwi me moc nepresvedcil)McCrea v kresbe odvadi opravdu vytecnou praci. U okynka, kde je z profilu Hitman a potrisneni Batman me malem klepla:).
SLušnej masakr. Parádní hlášky a příběh. Hitman je fakt cool a vůbec celá ta omáčka kolem je fakt prasohustá. No, prostě velký překvapení. Fakt sem nečekal, že mě Hitman tak dostane. Moc dobrý.
Super nářez.Hlavně 2. příběh kde se dost věcí změní.
85602011
Django14.7. 00:36Hitman #01
opytz21.4. 17:10Hitman #01
Syndrom23.8.2023 21:30Hitman #01
radimisko25.6.2023 20:25Hitman #01
Fry20.4.2023 22:03Hitman #01
gezic24.3.2023 22:29Hitman #01
BadBoy25.12.2022 00:44Hitman #01
Mamut129.12.2021 22:40Hitman #01
invape5.6.2021 11:15Hitman #01
Ozymandias29.4.2020 21:53Hitman #01
Joker18917.12.2019 20:58Hitman #01
besikv23.6.2019 13:47Hitman #01
perak28.5.2019 08:19Hitman #01
monte walsh1.5.2019 19:11Hitman #01
Stara.kryta14.4.2019 10:55Hitman #01
raimi28.3.2019 08:55Hitman #01
jh66618.1.2019 14:46Hitman #01
ZeznikoslavCZ28.12.2018 10:25Hitman #01
Matthew23.12.2018 02:12Hitman #01
kendor00721.12.2018 21:07Hitman #01
japes7.11.2018 16:14Hitman #01
Tomket.Tom29.10.2018 11:38Hitman #01
Aldo2631.5.2018 16:19Hitman #01
karl1737.5.2018 22:48Hitman #01
Vincent21.2.2018 22:39Hitman #01
ConanVJ22.1.2018 20:14Hitman #01
Darker27.11.2017 23:13Hitman #01
PKD7.11.2017 18:36Hitman #01
Symbi28.8.2017 15:12Hitman #01
Dzoglik26.8.2017 17:53Hitman #01
Zbysek241015.7.2017 20:18Hitman #01
Bronn14.7.2017 09:21Hitman #01
Dani El30.6.2017 11:12Hitman #01
Salien24.6.2017 20:07Hitman #01
dajik23.6.2017 20:05Hitman #01
louza6.6.2017 13:17Hitman #01
Rezet28.5.2017 12:07Hitman #01
MonsterGyre5.3.2017 08:09Hitman #01
Choky861.3.2017 23:51Hitman #01
lantan116.2.2017 13:48Hitman #01
szajter11.1.2017 03:18Hitman #01
3DD!37.1.2017 11:56Hitman #01
dvory14.9.2016 14:47Hitman #01
Fuf00n23.5.2016 09:43Hitman #01
charvos23.4.2016 13:12Hitman #01
Kokuun15.4.2016 23:29Hitman #01
Jabba5.4.2016 15:46Hitman #01
Paldini25.2.2016 14:12Hitman #01
rafannn118.2.2016 11:26Hitman #01
filemon13.2.2016 09:28Hitman #01
Olesh22.1.2016 18:38Hitman #01
Abstinent4.12.2015 16:15Hitman #01
disclose19.11.2015 21:33Hitman #01
Mrlah10.11.2015 17:30Hitman #01
cyboy15.10.2015 12:11Hitman #01
Staník1.10.2015 18:34Hitman #01
hellblazer21.6.2015 13:01Hitman #01
terrordemon24.4.2015 22:37Hitman #01
José8.4.2015 15:37Hitman #01
Bubsy29.3.2015 18:57Hitman #01
chcita15.3.2015 21:48Hitman #01
calvin101.12.2014 14:49Hitman #01
Kurt Cocaine23.11.2014 21:03Hitman #01
mAGiic2.11.2014 12:01Hitman #01
james dixon2.9.2014 13:16Hitman #01
trudoš8.6.2014 19:36Hitman #01
Dinik16.4.2014 14:13Hitman #01
Lachvos8.4.2014 22:32Hitman #01
J.T.honza7.4.2014 13:05Hitman #01
puolpm29.3.2014 22:41Hitman #01
Schramm5.1.2014 20:14Hitman #01
sedw2.1.2014 23:07Hitman #01
jackie28.12.2013 21:31Hitman #01
stepan.tichy28.12.2013 01:28Hitman #01
Filip12324.11.2013 18:04Hitman #01
kaylin29.9.2013 23:21Hitman #01
Saiffer26.9.2013 14:13Hitman #01
luky.kuky1023.9.2013 11:17Hitman #01
Zeebonk27.8.2013 00:16Hitman #01
sadoman4.8.2013 17:30Hitman #01
OldaB4.8.2013 13:12Hitman #01
oleav30.7.2013 09:15Hitman #01
Walome28.7.2013 21:06Hitman #01
Spideyy13.6.2013 15:46Hitman #01
Noci13.6.2013 11:08Hitman #01
faster8628.5.2013 22:43Hitman #01
Shpeckk5.5.2013 20:32Hitman #01
zdennanek11.4.2013 18:42Hitman #01
Librarian10.4.2013 09:01Hitman #01
namdnas8.4.2013 16:22Hitman #01
strougy5.4.2013 11:11Hitman #01
AxusNalim2.4.2013 19:46Hitman #01
Josh28.3.2013 09:19Hitman #01
mineralk21.3.2013 03:06Hitman #01
Indy18.3.2013 21:03Hitman #01
JFL15.3.2013 01:02Hitman #01
dracula10.3.2013 19:53Hitman #01
Nightmare20.2.2013 09:36Hitman #01
RaptoR14.2.2013 22:01Hitman #01
rooty10.1.2013 21:55Hitman #01
CSE_AC/DC20.11.2012 13:50Hitman #01
Matej-2918.11.2012 13:57Hitman #01
Crazyliquid6.10.2012 17:34Hitman #01
Light30.9.2012 22:46Hitman #01
choze16.9.2012 20:24Hitman #01
willis22.8.2012 12:07Hitman #01
-spacilost-16.8.2012 08:24Hitman #01
Azalin3.6.2012 10:57Hitman #01
Nexis28.5.2012 17:27Hitman #01
3E30.4.2012 10:56Hitman #01
lukascus27.4.2012 01:21Hitman #01
MindReader18.3.2012 03:34Hitman #01
Killingjoke15.2.2012 10:16Hitman #01
Kaluž6.2.2012 18:02Hitman #01
pearlxjam6.2.2012 13:25Hitman #01
erik6.2.2012 08:39Hitman #01
J.Connor5.2.2012 14:06Hitman #01
2Hitman35.2.2012 14:06Hitman #01
svobyy5.2.2012 14:06Hitman #01
kubanec135.2.2012 14:06Hitman #01
brkowycz5.2.2012 14:06Hitman #01
Zajda5.2.2012 14:06Hitman #01
punisher5.2.2012 14:06Hitman #01
BlackDragon5.2.2012 14:06Hitman #01
morlum5.2.2012 14:06Hitman #01
Godsmacker5.2.2012 14:06Hitman #01
Houbař5.2.2012 14:06Hitman #01
Davey5.2.2012 14:06Hitman #01
Tauren5.2.2012 14:06Hitman #01
Shadowblade5.2.2012 14:06Hitman #01
namathur5.2.2012 14:06Hitman #01
Wiruss5.2.2012 14:06Hitman #01
vccn5.2.2012 14:06Hitman #01
Big G5.2.2012 14:06Hitman #01
Corvus5.2.2012 14:06Hitman #01
Kapis5.2.2012 14:06Hitman #01
Jokerka5.2.2012 14:06Hitman #01
Tuxedo5.2.2012 14:06Hitman #01
Spyro5.2.2012 14:06Hitman #01
krvinka565.2.2012 14:06Hitman #01
KdG5.2.2012 14:06Hitman #01
Corto5.2.2012 14:06Hitman #01
2scha5.2.2012 14:06Hitman #01
Slaine5.2.2012 14:06Hitman #01
Lábus5.2.2012 14:06Hitman #01
Ogre5.2.2012 14:06Hitman #01
karel5.2.2012 14:06Hitman #01
Netorack5.2.2012 14:06Hitman #01
maarv5.2.2012 14:06Hitman #01
andre5.2.2012 14:06Hitman #01
j0hni5.2.2012 14:06Hitman #01
DaViD´825.2.2012 14:06Hitman #01
Sleepy5.2.2012 14:06Hitman #01
mára5.2.2012 14:06Hitman #01
Zack5.2.2012 14:06Hitman #01
kojot5.2.2012 14:06Hitman #01
DEmnoG5.2.2012 14:06Hitman #01
HEX5.2.2012 14:06Hitman #01
kurna proc v ceskem vydani neni Batman Chronicles #4 tak krasne by to zapadlo do cele knihy
Četl/a (161)
123peta, 2Hitman3, 2scha, 3DD!3, 81splinter, adevr, Al0f0k, Aldo26, Alfred, AlmightyMates , BadBoy, Balů103, bananzluty, bboorreekk, Bedou, ben_bella, besikv, binnmode, Blacksad, Bronn, calvin10, Cemino, charvos, chcita, Choky86, ComicBookGuy, ConanVJ, crewni.konzerva, cyboy, Darker, Deckard, DEmnoG, Django, Doppelganger, Draco nobilis, dvory, Dzoglik, emanek, erik, farnhajt, filemon, filosh, flipflop, Fox01, Fry, Georgíno J., gezic, Grrr, hellblazer, HellWeber, house192, hromotlk, hypermlok, invape, J.Connor, Jabba, James, james dixon, jankie, JANNE, japes, Jay-jay, Jestrab2, jh666, jiskra, John Wick, Joker189, Josh, Kaluž, Kapis, karl173, kaylin, KdG, kendor007, Killingjoke, kindanerd, Kocour, Kokuun, Lachvos, lantan1, Lawer de Sanctis, Librarian, Light, Lojza, LookAss, lukascus, luky.kuky10, mAGiic, Mamut12, marek zigmund stanko, mart.in, Matthew, michelangelo, MignolaMoore, MonsterGyre, monte walsh, Moyek, Mr.Plysh, Mrtvejbazen, namdnas, NecRoman, Nevidal7, Nexis, Noci, oleav, Olesh, opytz, Ozymandias, Paldini, pavlosson, pbabinec, pearlxjam, pechna, perak, perper, Petr, Petrisko911 , PKD, punisher, puolpm, radimisko, RadimNemec, rafannn1, raimi, RaptoR, Rezet, rooty, RudyRod, Saint of Killers, saja, Schramm, seneke, SHORTY, Shpeckk, Sir_Pete, Slaine, Spacecore, Spike, Symbi, tacmud, taidana, tankgirl, terrordemon, Tomket.Tom, Tony TwoDee, trudoš, Ukko, Velkej šéf, Vincent, vita, vrazdinek, VskPrzk, VXP, Walome, Wasps, WEAPONE, xxSIMIxx, Zbysek2410, Zeebonk, ZeznikoslavCZ, zlejzmrd
(393)
123peta, 2Hitman3, 2scha, 3E, 665+1, 81splinter, adam.butch.kubik, adam.ra, adevr, Aerchel, afri, Al0f0k, Aldo26, Alfi, Alfred, AlmightyMates , amazing_k, andik007, Andreew, arnecht, Avian, Azalin, Azbest, AZTeck, BadBoy, Balů103, bananzluty, bboorreekk, beanek, Bedou, Beng.D, Benji, ben_bella, besikv, binnmode, Black Bro, yo, blackJag, Blacksad, Blaine, bmc75, Bob, bobo666_2005, bodhi, Braindead, brkowycz, Broda, Bubsy, budkin, burzum, buscheer, calvin10, calviti, Cassidy, Celestius, Cemino, charvos, chcita, chobotnička, choze, ComicBookGuy, ConanVJ, Corteg, Corvus, CP, crewni.konzerva, CSE_AC/DC, cyboy, danyno76, Darker, Deckard, delsemela, DEmnoG, Deži, Dinik, disclose, Django, domo9321, doophy, Doppelganger, dr. Gull, Draco nobilis, dracula, dre, dr_benway, Durvi, dvoracekpetr1, dvory, Dzoglik, ebbe_voe, Einstain666 , emanek, erik, EvilvsGod, farnhajt, faster86, FatMonster, fel68, felis, fifas, filemon, Filip123, filosh, Fox01, FrAnK, freestyletricker, Fréza, Frizer, Fry, Fuf00n, Fugas, Georgíno J., Godsmacker, goldschmidchen, goodspeed, GORERATED, Grebenda, grinder, Grynca, Hades, hahahoho, Hamichal, haxxor, Hebled, hedgehog, HellWeber, herbert, hi_jacker, holubdema, house192, hromotlk, Hulik, Hurvy, hyba1991, hypermlok, Iggy Pop, ikshorm, illy, imro, Indy, invape, isildur heir, J.Connor, J.T.honza, Jabba, James, james dixon, jankie, JANNE, japes, Jay-jay, Jestrab2, jett, Jezbo, jh666, JindrasT, jiskra, jjjirik, jmenujiseradekbouril, John Wick, Johnny Sasaki, Joker189, Jokerka, jones1240, JORDY, José, Josh, Joshua_T, JPU, Kabukiman, KadetJaina, Kadin, Kaluž, Kapis, karel, karl173, kaylin, Kazumaki, KdG, Kelt, kendor007, keplik, KINIMODUS, Kjon, Klatic, Kocour, KOko, Kokuun, komik.sx, Krvavý Patejl, krvinka56, krypto, kubanec13, kubik1991, kucik, Lawer de Sanctis, Lenny, Librarian, Light, Lisien, listr, Lobodlak, Lobok257, Lojza, LookAss, Lord Baltimore, lukascus, luky.kuky10, Luse, lutrix, maara, macomix, Majkl, Mamut12, mangan, Marcus Fenix, markic, mart.in, Marthy76, Martin Buchal, Marvin, Masinfira, Matej-29, Matthew, Maty48, Maxman2000, MB, merhyx, mgeralt, Michael Jarkovský, michelangelo, MickeyStuma, MignolaMoore, mikado, Mikei, MIKER65, mikki.maser, misa, Mistak, Mitthrawnuruodo, miuanek, mizet, moiqpiom, MonsterGyre, monty.cl, moris.cz, morlum, Morzael, Moyek, MP, Mr. Bobeček, Mr.Plysh, mrkirby, Mrlah, Mrtvejbazen, namdnas, NecRoman, Netorack, netvor, Nevidal7, Nightmare, Ninjer, Noci, noMster, nx, Odal , Odrikani, OldaB, Olesh, Onkel 1928, opytz, Paldini, Papa Wu, Paprsek, pavel, pavlosson, pavouk, pearlxjam, pechna, pennywise, Pepares, perak, perper, Petr, Petrisko911 , PH79, PKD, planika, Plumm, POLAKST, Poseidon1978, punisher, puolpm, q, radimisko, Radkos, Radowan, rafannn1, raimi, RainDamage, RaptoR, Ricarderon, Rich, Robb, Rocksteady147, Ronik, rooty, royan, RudyRod, Rumburaq, Saiffer, Saint of Killers, Salien, Samurai-Jack, Saran, Schramm, sedw, seeker666, seezeethree, seneke, SHORTY, Shpeckk, Sidi Santini, Sir_Pete, Sitez, Skot, skřetman29, Slaine, Slávek, sleepless, SmoothNCool, SpiderJerusalem, Spideyy, Spike, StanleyHu, stanleystar, Stara.kryta, stepan.tichy, Suchman, superheroesstuff, suricattaontheway, svobyy, Symbi, T-800, tacmud, taidana, tankgirl, terrordemon, TIM.biker, Tomasino79, Tombal, Tomek, Tominos, Tomket.Tom, Tommy Monaghan, tommybauch, tomned, Tony TwoDee, Toren, trener83, trudoš, tulipstros, Ukko, utresyby, vallyslayer, Velkej šéf, vilten, Vincent, vita, Vítek, vrazdinek, VskPrzk, VXP, Wasps, wayhui, WEAPONE, willis, Wiruss, worf, xai, xintax, xxSIMIxx, yama, Yaromil, yogi, yojimbo, Zajda, Zajo original, Zbysek2410, zdennanek, zebedee, Zíďas, zlejzmrd, Zod
Chce (13)
Badgu.y1902, Blacklarch, ChaoticMan, DKoscik, DracoAn, fusnix, Geralt, koniklec, Rezet, Sikk, timek, WereWolf, xxaannddeerr
Prodá (4)
budkin, karl173, MB, seezeethree