krvinka56

krvinka56

Jméno: Petr
Email: krvinka56@seznam.cz

krvinka56
krvinka56 | 4.10.2020 | Tankerka #01

Walome gratuluji 40.000 komentáři.

krvinka56
krvinka56 | 1.10.2020 | Tankerka #01

Tak tohle jsem četl kdysi dávno v magazínech Crew a vcelku se mi to líbilo. A rovnou se přiznám ,že jsem se zprvu bál toho, že to po létech ztratí grády a nebude to moc fungovat. Ale ono to i tak funguje pobavil jsem se sice né tak jako za mlada ale pobavil . Rozhodně je na tomto vydání vidět vývoj kresby díky uspořádání a jeho délky. Nad překladem jsem se teda nepozastavoval (teda až na překlad názvu tohoto komiksu) protože mne nebavilo hledat staré Crwe. A navíc mi to bylo vcelku jedno. Rád jsem si zavzpomínal a musím taktéž pochválit zpracování které se opravdu povedlo . Snad až ne jednu drobnost zasloužilo by to přebal aby chránil knihu. A tady by se možná hodila měkká vazba ale i tak spokojenost. Bylo by to na 3 hvězdy ale díky zpracování a malému náhledu obálek dávám 4 . Do dalších dílů určitě půjdu.

krvinka56
krvinka56 | 21.9.2020 | Tankerka #01

Hmmm Tankerka? Ale jo snad to bude i po letech fungovat.

krvinka56
krvinka56 | 12.8.2020 | Sunstone #03

Sice slabší díl ale to je dané tím jak se autor soustředí čistě na hlavní hrdinky a jejich psychiku vztahu.Ale jako celek jsem si to opravdu užil ač tu nefiguruje moc šílených nápadů ale kresba ta je úchvatná hlavně jak se v průběhu příběhu vyvíjí.A bacha vedlejší postavy z minulých dílů tu mají podstatně menší prostor. Ač tu vlastně vynikne hlavně ta tatérka Anne bez které by to dopadlo velmi špatně. Tohle je vlastně první romantická série kterou jsem zvládl dočíst a která mne fakt bavila . A netuším čím to je . Dokonce jsem ji po zkompletování znova přečetl a jako jeden celek je to fakt paráda. No snad vyjde pokračování.Tomuto dílu sice dávám 4plus ale jako celek včetně bonusů si to zaslouží 5z5 hvězd.Pokud jste romantici tuhle trilogii nesmíte minout.

krvinka56
krvinka56 | 29.6.2020 | Harleen

Na tohle jsem se dlouho těšil a musím říci že to mé očekávání předčilo. To zpracování knihy nemá chybu obálka je fakt něco no doufám že vydrží. Popravdě jsem si vzpomněl na tu původní romanci Jokera a Harley. A toto zpracování se mi opravdu líbilo. Doufal jsem že to nebude jen akční jízda a tohle opravdu není akční jízda je to parádně nakreslená dialogovka s ukázkou toho jak člověk může snadno doplatit na své plány a spadnout až na dno . Šejič patří k mým oblíbeným autorům a jeho kresba je zde fakt úžasná ztvárnění Jokera se mu povedlo ale ženský to je něco ta Ivy. Přimýchání postavy Denta/Two face bylo povedené hlavně se mi líbí jak je zpracován jeho pohled na svět přímo jeho očima. To snad nikdo ještě neudělal.
Zamne rozhodně spokojenost a jen s radostí doporučím tipuji že díky minimu akce a ukecanosti to nebude pro každého ale pro ty co mají Jokera a Harley rádi je to povinnost. Knha je parádně zpracovaná se super bonusy doufám v to že se Šejič k těmto či jiným postavám ještě vrátí .

krvinka56
krvinka56 | 28.1.2020 | Znovuzrození hrdinů DC: Flash #04: Bezhlavý úprk (paperback)

Tak tohle je ten bezesporu nejhorší díl rychlíka co sem četl. Někdy až opravdu bizardní kresba, návaznost jednotlivých kapitol a někdy i samotných stránek byla fakt špatná. Nijak to nenavazuje ani na předešlou knihu rozjíždí se to divně. Fakt jsem se těšil na reverzního flashe ale bylo to parádní zklamání. Ano přečtl jsem to na jeden zátah ale nějak mi zde chybělo to nadšení z minulých knih. Bylo to dost meh.
Pokračovat budu protože flashe mám rád a tohle bylo snad jen mírné škobrtnutí v doposud kvalitní sérii

krvinka56
krvinka56 | 26.1.2020 | Balónky oběšenců a další hororové příběhy

Džundži Ita jsem si oblíbil hned od té doby co u nás kdysi vyšla manga Spirála a ta zatím zůstává tím nejlepším co od tohoto autora u nás vyšlo. A zdatně se ji v závěsu drží tato hororová sbírka . Nebýt několika slabších příběhů dal bych rozhodně plné hodnocení. Rozhodně jsem si oblíbil tu zubatou modelku její povídky jsou fajné a Tomie v malíři byla taky perfektní v jejím případě chci fakt víc. Ale tuk no páni to bylo tak nechutné obvykle mi v komiksu nic nevadí ale na tuhle povídku hned tak nezapomenu. Ústřední balonky oběšenců je rozhodně zajímavý nápad který by si ale zasloužil trochu rozvést ale i tak jsem spokojen. Dům loutek mi přišel trochu zdlouhavý a nudnější ale asi si ho pročtu znova. Dlouhý sen tady jsem na vážkách líbí či nelíbí povídka je to svižná ale spíše bych ji zařadil jako fantasi a ne do hororu. Vyjímečně ničím ani nešokuje a ani není podivná ale čte se fakt dobře. Velectění předkové fajn odteď nesnáším housenky. A vcelku povedený příběh. Zpracování této povídkové knihy je fakt kvalitní líbily se mi i bonusy jediné mínus je že by si zasloužila pevnou vazbu.
A je to za mne 4.5 hvězdy

Takže rozhodně doporučuji každý si zde určitě najde svou oblíbenou povídku či příběh nebo postavu . A už se těším na další autorova díla.

krvinka56
krvinka56 | 26.1.2020 | My Hero Academia - Moje hrdinská akademie #03: Allmight

Tak se nám to rozjíždí jak zkoušky ta nám liga padouchů začne vystrkovat růžky. No jen trochu ukáže svůj um ,ale později... . Kresba je stále přehledná jednotlivé charaktery jsou fajně vykresleny a postupně se se všemi seznamujeme. Kacu je fakt na přesdržku. Manga má o proti anime rychlejší tempo a občas něco moc přeskočí bral bych to volnější. Ale i tak jsem spokojen a těším se na další díly.

krvinka56
krvinka56 | 22.1.2020 | Batman v černé a bílé

Tak na tohle jsem se opravdu těšil a jsem rád že , jsem si tohle souborné vydání pořídil. Dost komiksů vyšlo kdysi v legedárních magazínech Crew . Některé příběhy zubu času neodolali a udrželi si kvalitu do dneška a jiné zub času pořádně poškodil. Navíc některé příběhy mají fakt otřesnou kresbu ale naštěstí převažují ty které mají super kresbu a zajímavý příběh. Dokonce se tu najde pár pekelných šíleností. Ale i ty mne dokázali zaujmout. Nejvíc se mi líbily ty to příběhy: Věčné truchlení, Dokonalý pár, Drobné zločiny, Černý a bílý svět ač Bisleyho kresbu moc nemusím tady se opravdu vytáhl, Ve snech, Dobrý člověk ještě žije, Obludy ve skříni, Případová studie, Batsman no tady jsem dlouho váhal ale nakonec je to tak střelené že se mi to zalíbilo a dočetl jsem to. Schovávaná ten konec hmm..., Peníze na hraní, Sázka : nu tohle patří k mým oblíbeným už z dávna ač blbina prostě srdcovka, Bouřlivé podsvětí no snad nejlepší příběh se Scarecrowem.

Toto souborné vydání má perfektní zpracování jak bonusy pevnou vazbu. Je vidět že Crew si na téhle knize dala opravdu záležet a patří k tomu nej co tu s Batmanem vyšlo a neměla by chybět v našich sbírkách . Jsem spokojen.

krvinka56
krvinka56 | 22.1.2020 | Sunstone #02

Tak a máme tu druhý díl této ukecané trojdílné sérky . A za mne spokojenost i když mi trochu začala vadit autorova kresba kde střídá styly kresby a hlavně ženský jsou v základu hodně podobné. Příběh hlavních protagonistek se trochu posune ne moc ono je to fakt strašně ukecaný ale to mi u tohoto tipu komiksu kupodivu nevadilo. Stále je tu lehce erotično a to je fakt kvalitně nakresleno. Vztahy se zde poněkud zašmodrchají. Odhalí se pozadí některých postav a objeví se další.No v pár případech by řekl ,že ty pstavy jsou zde zbytečné protože se jen mihnou. Ale uvidíme u třetího dílu . Na který se fakt těší.
Opravdu jsem nečekal že mne vztahový a velmi ukecaný komiks s podobným tématem chytne, za mne asi nejlepší lehce erotický komiks od Crwe co tu vyšli teda pokud nepočítám Borgiu ale ten tak trochu řadím jinam. Takže nebojte se a jděte do tohoto komiksy já si to opravdu užil

krvinka56
krvinka56 | 2.11.2020 23:09 | Povinná četba

Tak super ze zde zmíněné mangy vydá Crew mangu Ibitsu

krvinka56
krvinka56 | 1.8.2020 00:58 | Sběratelský klub

Fimi pokud se nepletu je i anime tak se mrkni a pak posoudíš zdali má cenu se tím prokousávat. Ale doporučil bych ti jednu starší věc osobně znám jen anime ale na název si nevzpomenu ale je to fakt dobrý podle popisu bys to mohl najít hlavními hrdiny jsou otec a syn kteří spadnou do jakých si zakletých jezírek a pak se mění na padnu a holku je to fakt dobré. A ještě bych ti doporučil http://en.wikipedia.org/wiki/Yu_Yu_Hakusho.

krvinka56
krvinka56 | 29.7.2020 14:04 | Pindárna

Tak vám pánové taky držím palce a jsem rád ,že se pustíte do jednosvazkových nanejvýš dvou knih. Rád si přečtu vše tak jsem opravdu zvěda a rád Vás podpořím. Držím palce. Aby jste nedopadli jako ten miny vydavatel Mot. Doufám že vám bude trh nakloněn a vy si vybojujete své místo na trhu. Hodně štěstí.

krvinka56
krvinka56 | 26.1.2020 11:33 | Pindárna

Sv1hl1k tohle se nedá snadno říci záleží na tom o jakým druhu a žánru komiksu se jedná. A jestli to není na úkor kresby.

krvinka56
krvinka56 | 15.2.2019 10:41 | Filmový a hudební klub

Ale čte.

krvinka56
krvinka56 | 25.11.2018 11:51 | Sběratelský klub

Od BBartu už raději nic nekupuji co mne zajímalo zařízli a nebo neudělali dotisk prvního dílu. O gotham central jsem měl zájem ale raději nekoupil. Ty prachy raději dám CC nebo Crwi ti sérky dodělají.

krvinka56
krvinka56 | 27.2.2018 09:55 | Ikonková dílna

Že by nastal čas na změnu ? A nechat si vyrobit něco pořádného.

krvinka56
krvinka56 | 15.1.2018 11:30 | Pindárna

Fry jasně chápu tě. Ale to by si dotyčný musel přečíst předešlé recenze a jít to pak psát. A většinou ti vznikne zádrhel v tom že tě předchozí recenze jej ovlivní. Tudíž si je většina lidí co je che psát nepřečte. A tak jich vznikne dost podobných.

krvinka56
krvinka56 | 15.1.2018 10:55 | Pindárna

Fry náhodou jsou ty dlouhé texty super. Nic neříkající jen hodnocení nebo stejný kratičký koment je dle mého na prd. Sem zvědav kdy se tu třebas objeví několika stránková mega recenze. Není důvod nikoho od pasní odrazovat. Od toho je snad DB dle mého vhodné.

krvinka56
krvinka56 | 16.8.2017 00:51 | * Připomínky a návrhy

Velice moderní ale i tak gratuluji k novému DB. Sem hold stromilec . Snad si zvyknu . Ale má to šanci přilákat nové fanoušky.

krvinka56
krvinka56 PRODÁM6.9.2009

Kometa 6, Pif poche č.16 poněkud poničen ,Conan 5 perfektní stav a zabalen,4 komiksy o turtles Punťovy příhody :157,,168,166,164,162,158,156, viz nabízím sou v horším stavu .Cenu za jednotlivé komiksy nabídněte.Vše tu bude do čtvrtka pak to de na Aukro.

krvinka56
krvinka56 KOUPÍM18.3.2008

Sháním staré sešitky Punťovy příhody od vydavatelství Rodina(pouze od nich).Za jeden sešitek v dobrém stavu nabízím 40kč v mírne poškozeném 30kč pokud byl v perfektním stavu(vzhledem ke stáří pochy buji) tak i 50kč.Zajímají mne pouze sešitky nemám zájem o knižně upravené sešitky.

Aktivita

Naposledy přihlášen: 25.11.2020 22:30
Komentáře u comicsů: 484
Hodnocení comicsů: 470
Příspěvků ve foru: 161

Sbírka (z CDB)

Četl: 0
Má: 1555 (cca 328692 Kč)
Chce: 160 (cca 13902 Kč)
Shání: 0
Nabízí: 17 (cca 397 Kč)