• krvinka56
  krvinka5622.1. 16:38Cyberpunk 2077: Trauma Team
  Tak tohle se povedlo krátká jednohubka z oblíbené hry. Akorát je horší kresba a příběh poněkud narychlo ukončený. Jsem spokojen ale i tak mi přijde že tomu něco chybí. Pro nadšence do hry povinnost .
 • krvinka56
  krvinka5620.10.2021 01:15Němý hlas #02
  Ale jo dá se to a popravdě mne to zaujalo . A vcelku dobře to hraje na city. A opravdu začínám být zvědavý kam se to bude ubírat. A nejspíš si tuhle sérii pořídím
 • krvinka56
  krvinka566.9.2021 23:07Němý hlas #01
  Nějaké ty vztahové anime a i ze školního prostředí jsem už zhlédl. A vypadá to že tohle bude něco trochu jiného. Kresba je příjemná a pohodová. Příběh zas až tak ne ale umí zaujmout. A dobře se to čte ale hlavní hrdina mi opravdu nesedl. No jsem opravdu zvědav kam se to po prvním volume bude ubírat. Buď to je zbytečně natáhlé a nebo dokonalé a konec první knihy mne nedokázal nalákat na další díl ale asi to svou šanci dostane.
  Knihu jsem si půjčil od kolegyně z práce tak mne nemusí trápit jestli se na to vykašlu.
 • krvinka56
  krvinka561.10.2020 17:57Tankerka #01
  Tak tohle jsem četl kdysi dávno v magazínech Crew a vcelku se mi to líbilo. A rovnou se přiznám ,že jsem se zprvu bál toho, že to po létech ztratí grády a nebude to moc fungovat. Ale ono to i tak funguje pobavil jsem se sice né tak jako za mlada ale pobavil . Rozhodně je na tomto vydání vidět vývoj kresby díky uspořádání a jeho délky. Nad překladem jsem se teda nepozastavoval (teda až na překlad názvu tohoto komiksu) protože mne nebavilo hledat staré Crwe. A navíc mi to bylo vcelku jedno. Rád jsem si zavzpomínal a musím taktéž pochválit zpracování které se opravdu povedlo . Snad až ne jednu drobnost zasloužilo by to přebal aby chránil knihu. A tady by se možná hodila měkká vazba ale i tak spokojenost. Bylo by to na 3 hvězdy ale díky zpracování a malému náhledu obálek dávám 4 . Do dalších dílů určitě půjdu.
 • krvinka56
  krvinka5612.8.2020 12:47Sunstone #03
  Sice slabší díl ale to je dané tím jak se autor soustředí čistě na hlavní hrdinky a jejich psychiku vztahu.Ale jako celek jsem si to opravdu užil ač tu nefiguruje moc šílených nápadů ale kresba ta je úchvatná hlavně jak se v průběhu příběhu vyvíjí.A bacha vedlejší postavy z minulých dílů tu mají podstatně menší prostor. Ač tu vlastně vynikne hlavně ta tatérka Anne bez které by to dopadlo velmi špatně. Tohle je vlastně první romantická série kterou jsem zvládl dočíst a která mne fakt bavila . A netuším čím to je . Dokonce jsem ji po zkompletování znova přečetl a jako jeden celek je to fakt paráda. No snad vyjde pokračování.Tomuto dílu sice dávám 4plus ale jako celek včetně bonusů si to zaslouží 5z5 hvězd.Pokud jste romantici tuhle trilogii nesmíte minout.
 • krvinka56
  krvinka5629.6.2020 09:11Harleen
  Na tohle jsem se dlouho těšil a musím říci že to mé očekávání předčilo. To zpracování knihy nemá chybu obálka je fakt něco no doufám že vydrží. Popravdě jsem si vzpomněl na tu původní romanci Jokera a Harley. A toto zpracování se mi opravdu líbilo. Doufal jsem že to nebude jen akční jízda a tohle opravdu není akční jízda je to parádně nakreslená dialogovka s ukázkou toho jak člověk může snadno doplatit na své plány a spadnout až na dno . Šejič patří k mým oblíbeným autorům a jeho kresba je zde fakt úžasná ztvárnění Jokera se mu povedlo ale ženský to je něco ta Ivy. Přimýchání postavy Denta/Two face bylo povedené hlavně se mi líbí jak je zpracován jeho pohled na svět přímo jeho očima. To snad nikdo ještě neudělal.
  Zamne rozhodně spokojenost a jen s radostí doporučím tipuji že díky minimu akce a ukecanosti to nebude pro každého ale pro ty co mají Jokera a Harley rádi je to povinnost. Knha je parádně zpracovaná se super bonusy doufám v to že se Šejič k těmto či jiným postavám ještě vrátí .
 • krvinka56
  Tak tohle je ten bezesporu nejhorší díl rychlíka co sem četl. Někdy až opravdu bizardní kresba, návaznost jednotlivých kapitol a někdy i samotných stránek byla fakt špatná. Nijak to nenavazuje ani na předešlou knihu rozjíždí se to divně. Fakt jsem se těšil na reverzního flashe ale bylo to parádní zklamání. Ano přečtl jsem to na jeden zátah ale nějak mi zde chybělo to nadšení z minulých knih. Bylo to dost meh.
  Pokračovat budu protože flashe mám rád a tohle bylo snad jen mírné škobrtnutí v doposud kvalitní sérii
 • krvinka56
  Džundži Ita jsem si oblíbil hned od té doby co u nás kdysi vyšla manga Spirála a ta zatím zůstává tím nejlepším co od tohoto autora u nás vyšlo. A zdatně se ji v závěsu drží tato hororová sbírka . Nebýt několika slabších příběhů dal bych rozhodně plné hodnocení. Rozhodně jsem si oblíbil tu zubatou modelku její povídky jsou fajné a Tomie v malíři byla taky perfektní v jejím případě chci fakt víc. Ale tuk no páni to bylo tak nechutné obvykle mi v komiksu nic nevadí ale na tuhle povídku hned tak nezapomenu. Ústřední balonky oběšenců je rozhodně zajímavý nápad který by si ale zasloužil trochu rozvést ale i tak jsem spokojen. Dům loutek mi přišel trochu zdlouhavý a nudnější ale asi si ho pročtu znova. Dlouhý sen tady jsem na vážkách líbí či nelíbí povídka je to svižná ale spíše bych ji zařadil jako fantasi a ne do hororu. Vyjímečně ničím ani nešokuje a ani není podivná ale čte se fakt dobře. Velectění předkové fajn odteď nesnáším housenky. A vcelku povedený příběh. Zpracování této povídkové knihy je fakt kvalitní líbily se mi i bonusy jediné mínus je že by si zasloužila pevnou vazbu.
  A je to za mne 4.5 hvězdy

  Takže rozhodně doporučuji každý si zde určitě najde svou oblíbenou povídku či příběh nebo postavu . A už se těším na další autorova díla.
 • krvinka56
  Tak se nám to rozjíždí jak zkoušky ta nám liga padouchů začne vystrkovat růžky. No jen trochu ukáže svůj um ,ale později... . Kresba je stále přehledná jednotlivé charaktery jsou fajně vykresleny a postupně se se všemi seznamujeme. Kacu je fakt na přesdržku. Manga má o proti anime rychlejší tempo a občas něco moc přeskočí bral bych to volnější. Ale i tak jsem spokojen a těším se na další díly.
 • krvinka56
  krvinka5622.1.2020 13:55Batman v černé a bílé
  Tak na tohle jsem se opravdu těšil a jsem rád že , jsem si tohle souborné vydání pořídil. Dost komiksů vyšlo kdysi v legedárních magazínech Crew . Některé příběhy zubu času neodolali a udrželi si kvalitu do dneška a jiné zub času pořádně poškodil. Navíc některé příběhy mají fakt otřesnou kresbu ale naštěstí převažují ty které mají super kresbu a zajímavý příběh. Dokonce se tu najde pár pekelných šíleností. Ale i ty mne dokázali zaujmout. Nejvíc se mi líbily ty to příběhy: Věčné truchlení, Dokonalý pár, Drobné zločiny, Černý a bílý svět ač Bisleyho kresbu moc nemusím tady se opravdu vytáhl, Ve snech, Dobrý člověk ještě žije, Obludy ve skříni, Případová studie, Batsman no tady jsem dlouho váhal ale nakonec je to tak střelené že se mi to zalíbilo a dočetl jsem to. Schovávaná ten konec hmm..., Peníze na hraní, Sázka : nu tohle patří k mým oblíbeným už z dávna ač blbina prostě srdcovka, Bouřlivé podsvětí no snad nejlepší příběh se Scarecrowem.

  Toto souborné vydání má perfektní zpracování jak bonusy pevnou vazbu. Je vidět že Crew si na téhle knize dala opravdu záležet a patří k tomu nej co tu s Batmanem vyšlo a neměla by chybět v našich sbírkách . Jsem spokojen.
 • krvinka56
  krvinka5622.1.2020 12:23Sunstone #02
  Tak a máme tu druhý díl této ukecané trojdílné sérky . A za mne spokojenost i když mi trochu začala vadit autorova kresba kde střídá styly kresby a hlavně ženský jsou v základu hodně podobné. Příběh hlavních protagonistek se trochu posune ne moc ono je to fakt strašně ukecaný ale to mi u tohoto tipu komiksu kupodivu nevadilo. Stále je tu lehce erotično a to je fakt kvalitně nakresleno. Vztahy se zde poněkud zašmodrchají. Odhalí se pozadí některých postav a objeví se další.No v pár případech by řekl ,že ty pstavy jsou zde zbytečné protože se jen mihnou. Ale uvidíme u třetího dílu . Na který se fakt těší.
  Opravdu jsem nečekal že mne vztahový a velmi ukecaný komiks s podobným tématem chytne, za mne asi nejlepší lehce erotický komiks od Crwe co tu vyšli teda pokud nepočítám Borgiu ale ten tak trochu řadím jinam. Takže nebojte se a jděte do tohoto komiksy já si to opravdu užil
 • krvinka56
  Tak jo tohle jsem s užil. Ač jsem nikdy nemusel Hádankáře protože to byla jen taková nic moc komická figurka tak zde je to pořádný magor na úrovni Jokera. A to se mi na něm fakt líbilo. I jeho nový vzhled mi vyhovuje víc. Co mne nejvíc dostalo tak byla strana 39 kdy je hádankář u doktora ten odkaz na Butronova Batman je super . Ač je to jen přímočaré tak to funguje suprově a jedete na jeden zátah super oddychovka s příjemnou a pohodovou kresbou. A hlavně Joker který se furt mračí je parádní to je snad jediný super nápad s tímto charakterem který se obvykle nikam neposune.
  Za mne spokojenost. Není to zas tak typický Batman .
 • krvinka56
  krvinka561.1.2020 10:28Zaklínač #03: Prokletí vran
  Pohodová zaklínačská oddychovka s nepříliš povedenou kresbou. Ano na knihy to nemá ale na chvilku zabaví. Ale jelikož mám zaklínače rád byla povinnost si toto dílko nechat nadělit.
 • krvinka56
  krvinka5616.12.2019 12:11Zaslíbená Země Nezemě #01
  Opět koupeno jako dárek. A opět zdlouhavé bez kapky akce a dost i ukecané navíc mi až tak nesedla hlavní trojice hrdinů. A je vidět že autor se inspiroval zápisníkem smrti a viděl Blejda 3 s upíří farmou. No tomuhle asi i šanci dám Nevypadá to zas tak zle . Ale asi to nebude styl mangy pro mne.
 • krvinka56
  krvinka5616.12.2019 12:06Čarodějova nevěsta #01
  Tak k tomuhle jsem se dostal jen díky tomu že jsem kámošce kupoval dárek. A tak jsem to zkusil přečíst no měl jsem za to že Titáni jsou nejhorší mangou co tu vychází . Ale popravdě nejsou je to toto . První knihu jsem ani nedočetl prostě děs Nic se tam neděje a hlavní hrdinka no emáci jsou o proti ní živé bytosti. Nic pro mne.
 • krvinka56
  krvinka566.12.2019 12:10Sunstone #01
  Komiksy a knihy či filmy o vztazíh a romantice obvykle nesleduji ale tady jsem udělal výjimku z pravidla. A to z i ze zvědavosti vzhledem k tématu toho to komiksu. A musím říci za mne spokojenost. Nečekal jsem že mne to pohltí a opravdu pohltilo jak kresbou tak i příběhem. Je to atypická romance a hlavně je to strašně ukecaný ale kupodivu mi to rozhodně nevadilo užíval jsem si to. A zhltl to na jeden zátah. Ano místy mi to přišlo přehnaný a některé ty oblečky byly magořina ale i tak je to zábavné čtení. Ústřední trio postav je fakt parádní obvykle mi něco na dané postavě nesedne ale tady spokojenost.
  A hlavně ty bonusy a nákresy jsou super skvěle doplňují knihu jedinou podstatnou výtku mám že kniha není v pevné vazbě. Ale i tak za mne spokojenost a těším se až tuto sérku dočtu.
 • krvinka56
  V druhém dílu se nám představí další část školních hrdinů se kterými bude autor pracovat. Kacu má sice super dyzajn ale je to fakt parchant na přesdržku. Příběh se nám mírně posouvá díky zkouškám šitým na míru dvoum hlavním hrdinům aby se střeli a pár drobných odhalení. A pomalu se zde objeví záporácká skvadra. Tato série navíc vyniká i nadále dobrou a přehlednou kresbou. Pro mne pohodové a oddychové čtení.
 • krvinka56
  A máme tu novou sérku bral jsem že to bude podobné Naruttovi. Tak jsem si dohledal anime a s Narutem bych to opravdu nesrovnával. Je tu lepší práce s hlavními hrdiny i těmi vedlejšími . A hlavně je to hodně odvozené od amerických hrdinů ze kterých si bere jen to nejlepší a upravuje si to pro japonský styl smýšlení. Hlavní hrdina není zas tak špatný a liší se od typických hrdinů jako je Naruto či blbeček Lufy. Co mne zde opravdu překvapilo je přehlednost jednotlivých panelů , díky kterým jsou i bitvy a jednotlivé akce dobře rozeznatelné. Jediná postava která mi v této sérii vadí je Bakugo ale i ten se postupem času vyvíjí . První kniha je rychlá seznamovačka se všemi hrdiny a světem. I když postupem času bude postav přibývat. Já si tuto sérku užívám i když je to zas manga pro mladší generaci.
 • krvinka56
  Povedené Želvo Betmení setkání odehrávájící se tentokrát ve světě želv. Minulé setkání bylo povedené i dobře provedené prolnutí světů ale tohle no kdo zná Donatela dobře ví že by takovou kravinu neudělal v tomhle případě by mi to víc sedlo na Majkýho. Trochu víc prostoru dostanou April i Casey i když druhý zmiňovaný moc tentokrát nezaboduje. A máme tu Bejna, páni a jak je ukecaný ale byl fajný stejně tak i zbytek Bat partičky. Souboj Robina s Rafem mne zaujal bral bych jejich společný komiks i kdyby to bylo jen o rvačce mezi nimi. Jsem stále spokojen sice to mělo o pár much víc nežli u minulé knihy ale i tak mne to pobavilo a s chutí jsem si tuto jednohubku přečetl . I když šla mírně kvalitativně dolů . Ale pokud budou další díly stejně do nich půjdu. Takže by to bylo tentokrát za 3.5+ .
 • krvinka56
  Povedené Želvo Betmení setkání odehrávájící se v Gothemu. Kresba je povedená želváci vypadají dobře a nová verze Trhače se povedla. Příběh je sice jednodušší ale tady jde hlavně o to že je tu Batman a želvy plus pár superzmutovaných Batmanových nepřátel. Za mne spokojenost.
 • krvinka56
  Rozhodně bych nečekal že mne příběh s Bejnem bude bavit ale bavil mne. Čekal jsem jen tuctovou mlátičku kde o nic nepůjde, ale naštěstí ze začátku to je dobré. A hlavně pobavila scéna ve fasfůdu asi bych si taky nedal Jokerrizované hranolky. No finální bitka je fajn i když Bejn musí projít Arkhamovým ústavem a setkat se s místními ranaři jen škoda že nestanul proti Jokerovi. Závěr byl snad každému jasný i když to jak to Bat zvládne a díky čemu no nevím. Vlastně proč ty dva jdou proti sobě když jsou ve výsledku stejní stejný osud stejná motivace. Bylo by fajné kdyby spojily své síly. Kresba u toho příběhu je dobré i barvy.
  Posléze nasledují tři krátké příběhy kde mne nejvíc zaujal ten s Bažináčem a nej hláška dle mého je: Bažináč na Batmbna: K čemu potřebuješ auto? načeš semu dostane povedené odpovědi Nevím. K čemu potřebuješ tělo? Kresbu má tento příběh horší ale ve spojení s barvami k němu dokonale sedne užil jsem si to.
  Dalším na řadě je ten příběh se psem no tady vede jednoznačně Alfréd kresba je super a myslím si že barvy tomu to příběhu trochu škodí stačilo si s němi vyhrát a mělo by to lepší atmosféru na začátku bych ubral na barevnosti. A jo fajn tak takhle přišel k Batdogovi super :-)) ale jinak je to povedený příběh co mi sem zapadá.
  Naposled dávám ten rozhovor s Gotham giirl není t úplně ono jak kresebně tak tím čím se to snaží být i tím co z toho nakonec vyleze. K Batmanovi mi to prostě nesedí má to být nabručený temný rytíř který žije osamělý život. Ale hádám že každý hrdina si zaslouží jiskřičku naděje. Ale v přídě Batmana dofám že mu ji někdo pořádně zadupe do zemeně.
  Hlavní příběh by si nejspíš zasloužil tři hvězdy ale čte se to dobře plus dva přidané krátké příběhy se mi líbili hodně kor když mám fakt rád Bažináče. Jo a vyskytne se tu na moment Superman. a docela by mne zajímalo jak se Bat dostal do pevnosti osamění (a jo vždyť je to Batman nejlepší detektiv na světě). Na to kolik kniha stojí je zpracována dobře za mne spokojenost a jsem rád že tu znvuzrození vychází.
 • krvinka56
  Kresba fakt strašná podivný až chaotický příběh , který mne nedokázal vtáhnout do děje. Moc krátké a rozsekané. Nejsem si jist zdali sem vůbec chápal co čtu. Absolutně nebavilo. O proti předešlé knize fakt obrovský propad dolů.
 • krvinka56
  krvinka5625.11.2018 01:57Skrýš
  Tak tohle je parádní jednohubka kde vede jednoznačně kresba. Ta je perfektní a na šikmáčky i super přehledná. Hlavně vedou výrazy v obličeji u jednotlivých postav a hlavní hrdina má fakt dokonalé výrazivo. Po Rybách druhá druhá manga kde mi vysloveně vadila hlavní ženská postava . Tohle byla fakt super kurvička a svině. Konec knihy se povedl. Na to že jsou obvykle japonské horory divné tohle bylo srozumitelné řekl bych až evropské . Svižné a úderné pár chybek bych našel a být to o něco delší asi by mne to tak nebralo . Přečteno na jeden zátah.
  95%
 • krvinka56
  krvinka5612.6.2018 14:50JLA: Svoboda a spravedlnost
  Tak tohle je parádní obří formát jednoznačně této kresbě prospívá. Příběh je druhořadý ačkoli je na superhrdinský komiks dost dobrý. Parádně namalované a rozvržené panely. Sice krátké a bez přidané hodnoty ( bonusy a další) ale i tak velká spokojenost takto měli u nás vyjít Zázraky.
 • krvinka56
  Přiznám se že obvykle nemusím Batmanovské příběhy bez jeho hlavních padouchů ale tentokrát se mi to líbilo . Autor se zde pokusil i o jakousi psychologickou linku která se sice moc nevyvedla ale bylo to fajne. Komiks je dobře nakreslen pár šíleností se mi zde i vcelku líbilo. Batmanovo řízení dopravního letadla přepísklé ale pobavilo. A Alfréd tu není zas tak super jako v Tichu nebo v jiných komiksech . A co sakra ta Amanda je tu mladší a hubenější nežli v sebevražedném oddílu.Měl sem za to že se jedná o stejný vesmír či dobu. A jinak ok ústřední hrdinové okolo kterých se celý příběh točí rozhodně k tomuto příběhu sedli a užil sem si jejich linku. A vytrolená liga za mne v pohodě líbilo. Pár slabších chvil se najde ale komiksem sem nelistoval abych došel dříve konci. Spokojenost a hlavně ty bonusy na konci obálky a nákresy. Další přidaná hodnota i díky tomu dávám čtyři hvězdy dal bych tři a půl ale to tu není . A kniha si to ani nezaslouží. Sem zvědav na další díl.
 • krvinka56
  Svižné a dobře napsané. Bavil sem se a postavy sou dobré a dokonce to mezi nimi dobře jiskří. Kresba není na začátku bombová ale k tomu to příběhu sedne. Ač sem bral ze zvědavosti sem spokojen a určitě pořídím i další díl.
 • krvinka56
  krvinka5626.4.2018 00:16Znovuzrození hrdinů DC
  Nudný rádoby příběh se sterilní kresbou a bez jakéhokoli dobrého nápadu či legendárního odhalení. Prostě nuda.
 • krvinka56
  krvinka5613.11.2017 01:27Útok titánů #01
  Zakoupeno i s Pevností byl sem rozhodnut tomu dát šanci. Ale je to horší než anime . Nesimpatičtí hrdinové hnusná a nepřehledná kresba a velice nezáživné. Monstra nenadchnou. První díly mají navnadit a nadchnut tohle vás odpudí. Jednoznačně nejhorší manga co tu vychází.
 • krvinka56
  Tak tohle se povedlo je to podle mne nejlepší techno manga co u nás vyšla. U mne vede jednoznačně i nad Ghost in the Shell který má taktéž roboty a odehrává se v budoucnosti , ale Alita rozhodně vede jak v ucelenosti příběhu citech nebo uvěřitelnosti světa. Rozehrává se tu velice emotivní příběh jedné dívky která se ve futuristickém světě snaží najít své místo lásku i původ. Ty které baví souboje si taktéž přijdou na své. Manga je perfektně nakreslena a nehrozí že si nebudete jistí na co se vlastně díváte. Kresbu si opravdu užijete místy opravdu detailně promakaná. A postava samotné Ality vám hned od začátku přiroste k srdci. Je zde přehršle perfektních nápadů a dobře vykreslený svět se kterým autor umí pracovat ale i s postavami které tento svět obývají. Rozhodně se nejedná o žádnou tupou akční mangu. Opravdu si ji užijete a bude se těšit na další díly.
 • krvinka56
  Tak tohohle Dradda sem si opravdu užil přečteno na jeden zátah. A musím se přiznat že mne víc baví ty krátké příběhy nežli ty dlouhé z předešlé knihy. První výskyt soudce smrtě byl fajn. Ale v dalších příbězích rozhodně stojí zato. Kresbě není co vytknout a příběhy jsou kvalitní a občas ukážou i trochu lidskou stránku Dredda . Některé nápady jsou opravdu šílené. Asi můj nejoblíbenější postapokaliptický svět ač šílený ale super.Jednoznačně nejlepší evropská série, která tu vychází. Jež by měl dát každý šanci. Rozhodně si tu najdete své oblíbené postavy i dobrodružným příběhům Dredda jak v jeho rodném městě tak přilehlém okolí. Snad se v brzké době dočkáme dalších dílů.
 • krvinka56
  krvinka5620.6.2017 01:01Ryby - Útok z hlubin
  Po Spirále sem se opravdu těšil na další super horůrek s príma partou. A ouha parta je vcelku fajn ten kluk ujde ale ač obvykle charaktery neřeším, tak sem měl po pár stránkách chuť hlavní hrdinku vzít šutrem po lebeni. Totální kráva. Knihu sem si užil a to hlavně první polovinu a na žraloka na nožičkách fakt nic nemá. A atmosféra je podařená. Ale o proti spirále zde autorovi dochází rychle dech a nápady. Podivný úskok stranou v podobě divných cirkusáků sem moc nepobral a mírně mi to zkazilo zážitek z vcelku dobře našláplého příběhu. I linie s strýčkem hlavního hrdiny je rozhodně povedená. No a závěr vcelku ujde.
  Co rozhodně stojí za to jsou dvě mikro povídky které mi spravily náladu a chuť. K rybám se určitě zas někdy vrátím ale nebude to tak často jako ke Spirále. Rozhodně doporučuji číst Ryby před super kvalitní a dokonalou Spirálou víc si je rozhodně užijete.
  A sem připraven na čtení dalších autorových děl.
 • krvinka56
  Nástupce červené a staré modré Crwe je rozhodně kvalitně zpracován. A nápad s hlasováním pro předplatitele rozhodně stojí za to. Možnost ovlivnit vydání komiksu je dobrá cesta. A první zvolený komiks jménem Ekho rozhodně pobaví a má velice líbivou kresbu hlavní hrdinové jsou vcelku fajn a vypadá to na zjímavou sérii. Sem vcelku zvědav kam se příběh posune.
  Sice se nejedná o čtení do vlaku či pro deštivé odpoledne ale cestu tramvají či metrem vám to ukrátí.
  Jen tak dál.
 • krvinka56
  Tak jo já si ty želvy opravdu užil. Ač kresba není z nejlepší rozhodně sem s ní spokojenej Kreslíř umí tvořit i emoce u svých postav a navíc se i postupem času v kresbě vyvíjí. Což je vidět u April a těch plecháčů. a nejvíce se to pozná na posledním příběhu. Scénář je ryze akční béčko které si na nic nehraje a přináší nám přímočarou a oddychovou akci a i se vzpomínkovou částí.Takže konečně po mnoho verzích víme jak to skutečně bylo. Rozhodně je to nejlepší ztvárnění samotných želváků a jejich povah nejvíc se mi líbí poněkud magorskej Rafael. Popravdě mi víc sednou jednobarevné pásky želváků víc nežli ty barevné z filmů a seriálů.
  Co se opravdu povedlo je zpracování knihy u které je hřbet velice kvalitně slepen a nevadí že se jedná jen o brožovanou verzi. Zpracováni knihy ve stylu krabice od pici a restauračního menu mne pobavila. Taktéž se mi líbí možnost seskládat vcelku pěknej obraz. Jen doufám že si comiccentrum ohlídá aby nelítali hřbety jako u konkurence kde to výsledný dojem vcelku kazí.
  Taktéž musím pochválit lidovou cenu která povznáší tento komiks a díky tomu je dostupný naprosto všem. Za to se tato kniha opravdu vyplatí a hlavně se nehrozí že by se při opakovaném čtení či prohlížení rozpadla. Ale přiznám se že bych byl do budoucna rád za nějaké speciální vydání v pevné vazbě.

  Zkrátka a jednoduše mám rád želvy na jakýkoli způsob včetně želví polévky. A tady je i druhý nejlepší trhač.
  P.s.:Mozečky
 • krvinka56
  krvinka5621.6.2015 14:57CREW² #47
  Po dlouhé době zas Crew kterou jsem přečetl naprosto celou. Blacksad jako vždy dobrej akorát mi přijde že dělením na více dílů to hodně ztrácí ale i tak sem sním spokojen. No a pak sem si přečetl ten kočičí příběh říkal jsem si to nebude určitě tak špatné ne nebylo. Byla to fakt paráda perfektně napsané a s parádním rozuzlením jež sem rozhodně nečekal i když vzhledem k autorovi scénáře měl. No a pomyslnou třešničko na dortu je rozhodně ochutnávač. Je to parádní záležitost s velice líbivou kresbou a poněkud šíleným příběhem a zatím sem opravdu spokojen. A doufám že se chytne. Ale sem toho názoru že se víc hodí do Crewního magazínu tam venku nemá bohužel šanci.

  Řadím podle toho jak se mi to líbilo:

  Parádní: OCHUTNAVAČ
  Super: CENA
  Dobré: BLACKSAD

  Rozhodně se jedná o kvalitní číslo s parádní obálkou jež tu dlouho nebylo. A také sem si povšiml že s dalším ročníkem nové přílohy došlo k dalším kosmetickým úpravám našeho oblíbeného komiksového magazínu. Hlavně se redakce zaměřila už na beztak kvalitně upravenou obálku které ty kosmetické úpravy rozhodně prospívají. A rozhodně mi sedne víc slogan SVĚTOVÉ KOMIKSY ČESKY než původní KOMIKS NA KVADRÁT. Uprav se taktéž dočkal hřbet a to k lepšímu popis a informace na něm jsou lépe viditelné. Vždy si všímám magazínu jako celku nejen té komiksové častí. Pro to mi je trochu líto že není listárna či jiné články trocha té omáčky o kolo by rozhodně nebyla od věci. Ale i tak jsem spokojen i když čtení rychle uteče a komiksy není čím prokládat. Osobně jsem zvědav kam příště redakce a jak kvalitativně posune Crwení magazín ono by bylo pěkné se časem dočkat měsíční periodicity.
  A rozhodně doporučuji kupovat je to jediný komiksový magazín u nás ta jděte do něj a tohle číslo stojí opravdu za koupi.
 • krvinka56
  Tak na tohle jsem se těšil od doby kdy jsem četl první článek o této sérii. No a musím říct že pro mne opravdu velké zklamání jak příběhově tak kresbou. Která mi místy přišla dost nepřehledná a málo svižná. Změna kreslíře taky rozhodně nebyla ku prospěchu. V několika místech byl hodně divný přechod a i příběh se nesl od začátku v podivných kolejích. Vysloveně mi vadil Kapitán Amerika a i ten konec no vždy uvědomělý že. Ano pár scének pobaví hlavně Spider-manovo odhalení a reakce jeho novinářského šéfa. Ale to jako celek nezachrání. Série asi měla mít nějaké poslání nebo co ale výsledek se opravdu hrubě nevyvedl.
 • krvinka56
  Super postapokaliptický příběh s mým oblíbeným Marvelovským hrdinou. Starej Wolverin rozhodně nemá chybu je perfektní. Navíc tenhle příběh nemá chybu krom hlavního příběhu se dočkáme dočkáme i odhalení temné minulosti Wolverina. Kresba přehledná perfektně nakreslená. Vše správně temné. Jednoznačně jsem si příběh opravdu užíval. A překvapil mne i konec na americký komiks hodně nestandardní konec. Navíc se mi líbili odkazy na mrtvé postavy.
  Rozhodně parádní minisérie po které by měl každý příznivce Wolverina sáhnout.
  Ps.: Hulk a jeho rodinka no to je fakt maso.
 • krvinka56
  krvinka5618.5.2015 17:35Gunsmith Cats #01
  Přečteno jedním dechem. Kresba parádní přehledná a místy opravdu detailní. Příběhu není co vytknout postavy hlavní hrdinky si hned zamilujete. Nechybí parádní akce se zbraněmi a automobilové honičky které jsou parádně zpracovány. Trocha té erotiky bohužel jelikož je to japonská manga máme tu vcelku rozumnou cenzuru.
  Rozhodně doporučuji i čtenářům kteří manze nefandí protože se rozhodně nejedná o japonskou šílenost a vše je v rozumných mezích.Dalším plusem je že se příběh odehrává v Americe.
  Crew sáhla po opravdu kvalitní a velice čtivé nové sérii která má i rozumnou délku.
 • krvinka56
  krvinka5616.6.2014 08:38Bleach #13: The Undead
  A máme tu mou nejoblíbenější postavu ze této série. A to Kenpači Zaraki. A opravdu to tu tato postava oživí, příběh je díky ní akčnější a svižnější. Zaraki je fakt magor a nic jiného nežli boj ho nezajímá.Něco málo se o něm dozvíme. Dějová osa se zas tak neposune ale tento souboj opravdu stojí za to. Už to jak je Ičigo namyšlený a pak mu spadne hřebínek stojí za to.Kresba kupodivu přehledná ačkoli mi přišlo že tato část byla mnohem lepší v anime nežli v manze. Ale za mne spokojenost a těším se na další díly.
 • krvinka56
  krvinka5626.3.2014 14:06CREW² #39
  Tak tahle Crew je po minulé fakt zlepšení jak naprosto perfektní obálkou s Jokerem tak i jeho příběhem rozhodně dominující komiks. Obálku se fakt povedlo vybrat perfektní řadím ji do své pětky oblíbených obálek. Co se týká posledních dvou Crewních úvodníků ani jeden nesahá těm starším ani po kotníky. Plusem u těchto čísel Crew je i popis na hřbetu magazínu ale bohužel si neudržuje stejnou rovinu. A také si pořád nemohu zvyknou na ty minyobálky v rohu. A teď ke komiksům.

  JOKER:ŽIVĚ! : jednoznačně tahoun tohoto čísla ,ač kresbou vysloveně neoslňuje tak vás příběh nutí číst a jste zvědaví co bude dál. Joker je totiž dost nevyzpitatelná osoba a vy ste zvědaví co vyvede tentokrát, A opravdu si to užijete.

  REX MUNDI: No obvykle mi absence textu u komiksů nevadí. Teda pokud je na co se dí vat nebo to bezvadně navozuje atmosféru. Ale tady je to opravdu nevyužité. Tentokrát se tu nic neudálo a ani sme se ničeho zajímavého nedočkali. Koupit toto jako samostatný sešiot asi to vzteky roztrhám. Mundi je opravdu o ničem.

  SKALPY: Opět poněkud pozvolné ale tentokrát to k tomu sedne trochu se nám tu rozvine příběh a dostame pár nových informací. Tady sem popravdě spokojen a do skalpů na 100% půjdu. Mají určitou atmosféru netipické postavy a opravdu začínajcí příběh který vypadá zajímavě. Ač kresba není kdoví jak super k tomuto příběhu naopak sedne.
  Rozhodně vydařená číslo ale pořád tomu něco chybí. Ale je to Crew jediný komiksový magazín co u nás vychází tak buďme za ní rádi.
 • krvinka56
  krvinka5626.3.2014 12:51CREW² #38
  Tak tahle Crew je hodně špatná.Jak totálně pubertální obálkou která je jednoznačně nejhorší ze všech tak i vnitřkem. Obvykle sem nadšen článkama a i sem se na ně těšil jako na príma oživení Crwe ale tentokrát nic.Článek k nové manze Gantz nic moc a vzhledem k tomu že už se jednou o Gantz psalo tak i zbytečné. Možná kdy byl o něco obsáhlejší nezlobil bych se.Naopak komiksové milníky sou zajímavější ale tentokrát nedokážou svými informacemi vtáhnout.
  A komiksy no ANITA to už opravdu dokulhává(měli by sme ji z milosti utratit) rozdělení tomuto komiksu bohužel velice uškodilo. REX MUNDI: je spíš rex nůďa vůbec nebere jak kresbou tak rádoby příběhem na to kolikátý díl to je tak se nic neudálo.
  SKALPY:| ty si tentokrát taky dávají oddych a měl sem co dělat je dočíst.
  Bohužel nejhorší číslo z nové řady a já osobně doufám že taky jediné, Ale i tak komiksovému magazínu Crwe zůstanu věrný.
 • krvinka56
  krvinka5623.3.2014 17:33Gantz #03
  Původně sem díky absenci větší akce měl v plánu udělit tři hvězdy. Ale díky většímu zaměření na osudy jednotlivých postav zas dávám za čtyři. Ač je zde velké množství charakterů tak díky perfektní a přehledné kresbě je vždy od sebe rozeznáte. Žertíky a mírně erotické hrátky opět nechybí a asi jich tu je o kapánek víc.A pes opětovně nezklamal, ač nemusím psí oblečky jemu to sedne i když není jediný ONA stojí za to. Gantz sice ubral na akci s mimozemšťany ale zas jinde pořádně přitlačil na pilu. Rozhodně bych vypíchl tyto obálky k jednotlivým kapitolám: 0028,0029,0031,0032. A za zmínku stojí i autorův osobní miny forek. Gantz je jednoznačně velice zajímavá manga série která stojí za to se jí věnovat.
 • krvinka56
  krvinka5619.3.2014 13:46Death Note - Zápisník smrti #07
  Taky je dobrá tato stránka: http://www.postavy.cz/mello/
 • krvinka56
  krvinka5619.12.2013 12:08Gantz #02
  Tak se nám děj trochu posunul . Dostalo se nám i nějakého vysvětlení. A je to hlavně povedená akční jízda s naprosto perfektní kresbou a detajly. Nikde se nezaseknete protože kresba je naprosto přehledná a jednotlivé postavy od sebe bez problémů rozeznáte. I když v této manze je to tak trochu jedno. Životnost postav je tu velice krátká. A dokonce tu máme i trochu toho humoru.
  Takže pokud máte rádi přehlednou kresbu a spíš akci a nevadí vám trocha násilí. Je tato manga dobrou volbou ke čtení. Po Freemanovi jednoznačně další nej manga pro starší čtenáře.
  Jen ta hlavní obálka by mohla být o něco lepší.
 • krvinka56
  Tak rozhodně povedená záležitost . Osobně bych srazil nějaký ten bod za posloupnost příběhu, ale to k tomu patří. Rozhodně co stojí za zmínku je autorova práce s postavami a tím, jak se každá s danou situací vyrovnává. Opravdu paráda a vše dokresluje neuvěřitelně propracovaná kresba, která dotváří perfektní celek s emocemi jež místy srší. Nejedná se o záležitost kterou máte za pár minut přečtenou. Musíte si dopřát klid a pohodu se tímto dílkem prokousat.
 • krvinka56
  krvinka5630.11.2013 12:26Gantz #01
  Sice to má pomalý rozjezd ale vypadá to na velice zajímavou sérii. Trocha toho násilí pár nahotinek a naprosto odlišné postavy. Pokud srovnám s filmem líbí se mi manga o kousek víc protože je tam pár věcí co tomu pomohou a seznámí lépe s příběhem. Kresba pochopitelně super. Za mne spokojenost.
 • krvinka56
  Tak tohle je ten správnej Wolerin super akce a vše navíc do sebe perfektně zapadá. A čte se to naprosto suprově plus kresbě není co vytknout. Jednoznačně nejlepší kniha ze všech.
 • krvinka56
  Absoultně nezábavné a nudné místy totalně spadající do trapnosti. A taky ta kresba je fakt strašná , na konci se obmění kreslíř. Ale to moc nezachrání kor když ta špatná kresba je ještě v té povedené části s pavoukem a ani není poznat J.J. protože největší novinnářský protivník vypadá fakt děsně. Závěr knihy a jednotlivé obálky sou fakt supr ale to jako celek bohužel nedokáže zachránit.
 • krvinka56
  Tak na tohle sem se opravdu hodně těšil už od dob kdy sem si o tom přečetl článek. A musím říci pro mne jedno velké zklamání. Autorovi živé mrtvé mám fakt rád ale tohle se mu fakt nepovedlo. Najde se tu pár dobrejch nápadů ale jinak nic moc. Autor kolísá mezi parodií na zombí žánr a parodií na superhrdiny. A ani u jednoho to nedokáže vybalancovat a by se to naklonilo na tu či onu stranu. Kresba mi nesedla a ni ten příběh a neustále fňukající pavouk mi lezl na nervy. Sice je tu pár hnusnech forku ale nic moc. Tak nějak sem čekal trochu víc hlavně od toho konce to byla fakt blbost na entou . Cokoli jiného by bylo lepší nežli tento závěr. Ale jasný vždy musí být otevřený konec ale tohle no mácta.
 • krvinka56
  krvinka565.11.2013 12:10CREW² #37
  Co říci k obsahu Rexe a Skalpů to samé co minule skalpy sou fakt super a Rex ten se může jít zahrabat. Hellblazera mám fakt rád ale díky této kresbě a podivně zvolenejm barvám se to fakt blbě četlo ale s příběhem sem spokojen. Obálka je opět povedená když ji crew na FB nahazovala tak se mi popravdě moc nepozdávala ale jo je v pohodě, super ksichtíky.
  Jen taková poznámka pro redakci co takhle oddělit jednotlivé komiksy jejich obálkama ty přechody sou poněkud divné.
 • krvinka56
  krvinka565.11.2013 11:59CREW² #36
  Tak a máme tu opět novou Crew v novém hávu. S popisem hřbetu rozhodně příjemné vylepšení. No obálku má časák tentokrát fakt kulervoucí super výběr. Jen ta miny obálka v rohu mi poněkud kazí dojem.Sice je Crew nadupaná až na půdu ale i tak mi pořád schází nějaký ten článek nebo něco co by Crew trochu oživilo. Výhodou je že sem koupil dvě čísla naráz a přečetl si Rexe a Skalpy po dvou dílech naráz nepřekvapivě z toho nejlépe vychází pochopitelně Skalpy ač mají poněkud kostrbatější kresbu tak jedou už od začátku. A narozdíl od Rexe si na nic nehrajou. Syrová kriminálka bez obalu s tvrdou akcí co se rozjede a najde zastavit. Za ty dva sešity vlastně i za ten jeden se toho udá víc než v nudném Rexovi. Navíc Rex si hraje se super kresbou ale tu očividně autor nezvládá hlavně postavy a poměr okolí některé úhly sou fakt podivné.
  Anita má jednu nevýhodu a to moc velké rozkouskování v tomhle čísle je to poněkud slabé a bezduché dokonce i umírněné.Zkrátka jednohubka s minimem příchutě.
  Take nové pojetí Crwe má něco do sebe a s chutí bych ty Skalpy nechal jen v Crwi jsou pro ni jak dělaní. Osobně by mi u Crweního magazínu vyhovoval styl jednoho komiksu nastálo plus zkouškový a jeden obměňovací plus nějaký ten článek a máme dokonalou Crew
 • krvinka56
  Co to k sakru. Dát tomu šanci?
 • krvinka56
  Tohle vydání má 70 stran bonusů navíc.
 • krvinka56
  Nehodilo by se spíše označit sérii Legendy DC ? Bude toho víc.
 • krvinka56
  krvinka564.10.2020 13:51Tankerka #01
  Walome gratuluji 40.000 komentáři.
 • krvinka56
  krvinka5621.9.2020 19:08Tankerka #01
  Hmmm Tankerka? Ale jo snad to bude i po letech fungovat.
 • krvinka56
  krvinka564.12.2019 00:52Opráski: Noví povjězťi čezkí
  George Walker Bush ha chlape cos to zplodil. Ale pobavilo.
 • krvinka56
  Fry rozhodně tomu dej šanci je to fakt parádní serie a hlavně jak autor pracuje s jednotlivými charaktery. Chtěl jsem si pustit jen tři díly anime a dopadlo to tak že jsem v rychlém sledu shlédl vše co bylo venku.
 • krvinka56
  krvinka5616.10.2019 19:01Zpráva pro Adolfa I.
  A navíc úplně jinak pohlíží na autory. Manga autoři jsou nádeníci ale jak mile se jim povede prosadit na tamním trhu a udržet se dostávají se do úplně jiné pozice. Jsou z nich opravdoví pánové a někdy pomalu bozi. Tak u nich k nim přistupují. Kupříkladu zdejší autor Osamu Tezuka byl stálým inovátorem a snad nikdy neškobrtl. A tak má nejvyšší status. V Japonsku na ty to autory nezapomínají a ani nezapadnou. Jsou pořád vidět . Pro ně léta nehrají žádnou roli. U nás či ve světě se jde po novinkách či dva tři roky nazpět. Ale Japonci jsou v tomhle šílenci a z jejich úhlu načteno nebo znát dostatečný počet anime je něco jiného nežli u nás.
 • krvinka56
  Dle mého lepší nežli to chvění vždy jsem si vzpoměl na jeden film s červy. A navíc redakce vysvětlila že název Chvění nesmí dát že na to má už někdo práva.
 • krvinka56
  krvinka5625.11.2018 01:45Ms. Marvel #01: (Ne)normální
  Páni poslední dobou ty diskuze tady jedou. Baví mne to číst.
 • krvinka56
  krvinka5618.11.2018 11:52Overwatch - Antologie #01
  Fimi budeš se divit ale vzdělaná a chytrá byla akorát knížky neuznává. Jako přežitek s tím že existují moderní způsoby a tak. Ji nechápu a i jiné co neradi čtou.
 • krvinka56
  krvinka5618.11.2018 01:12Overwatch - Antologie #01
  A ještě si všimněte že čím lépe je komiks nakreslen tím líp jde na odbyt. Lidi přestává opět zajímat příběh a jdou po kresbě. Kdysi tu měl velký úspěch černobílý komiks a dnes lidi raději barvy. Co mne dostalo nedávno v knihkupectví i u nás v práci, že mladí co ještě čtou běžnou beletrii tak ji vybírají podle tloušťky. A pobavil mne výrok : Ten Potter je na mne už těžké čtivo. Tak můžeme být rádi že se tu ještě nějaké ty komiksy prodávají. Když by je jedna má spolupracovnice raději zakázala (knihy i komiksy) jako přežitek. Že prý v moderní době to už nemá co dělat.
 • krvinka56
  Ter pusť si seriály co u nás šli. A uvidíš že překlad je stejný.
 • krvinka56
  krvinka564.12.2017 00:44Želvy Ninja: Menu číslo #03
  Záleží na majitelích licence jestli se rozhodnou komunikovat a jak. CC by rádo vydávalo páč úspěšná série.
 • krvinka56
  krvinka5623.11.2017 11:02Fatale #01: Smrt je mi v patách
  Louza a není také důležitá důvěra mezi vydavatelem a čtenářem? BB/art toho hodně namluví ale v praxi to vypadá jinak. Vydavatelství co nehledá možnosti a nechává knihy padnout aniž by zkusilo jinou cestu si čtenáře ani důvěru nezaslouží.
 • krvinka56
  jayjay86 co jsem zaslech na Crweconě tak trojky prý prodali pár kusů. A no můžeš být rád na této sérii velmi prodělali.
 • krvinka56
  krvinka5610.6.2016 00:55Jirka #01
  Kapis ty seš fakt správnej magor.
 • krvinka56
  No páni někdo další se pokouší něco vydat? To dopadne jako Zoner nechávám plavat. A zůstávám u Crewních titulů.
 • krvinka56
  DEGu náhodou se jich pár najde. Já když něco haním tak klíďo du s hodnocení dolů narozdíl od jistého člověka.
 • krvinka56
  krvinka5616.2.2013 01:36Blacksad (pevná vazba)
  Sory tetování s tím moc asi společného nemá.
 • krvinka56
  krvinka5616.2.2013 01:30Blacksad (pevná vazba)
  Kaluž vzhledem k tetování onoho kocoura bych s tebou souhlasil.
 • krvinka56
  Kaluž cože ?
 • krvinka56
  krvinka566.9.2009Prodám
  Kometa 6, Pif poche č.16 poněkud poničen ,Conan 5 perfektní stav a zabalen,4 komiksy o turtles Punťovy příhody :157,,168,166,164,162,158,156, viz nabízím sou v horším stavu .Cenu za jednotlivé komiksy nabídněte.Vše tu bude do čtvrtka pak to de na Aukro.
 • krvinka56
  krvinka5618.3.2008Koupím
  Sháním staré sešitky Punťovy příhody od vydavatelství Rodina(pouze od nich).Za jeden sešitek v dobrém stavu nabízím 40kč v mírne poškozeném 30kč pokud byl v perfektním stavu(vzhledem ke stáří pochy buji) tak i 50kč.Zajímají mne pouze sešitky nemám zájem o knižně upravené sešitky.
 • krvinka56
  krvinka561.2.2021 22:20* Připomínky a návrhy
  Nové DB je fajn a nápad s těmi hvězdami je dobrej co udělat možnost je rozkliknout a vidět tak jednotlivá hodnocení. No as blbost. Jo a u spousty straších komiksů zmizeli obálky.
 • krvinka56
  krvinka562.11.2020 23:09Čtenářský koutek
  Tak super ze zde zmíněné mangy vydá Crew mangu Ibitsu
 • krvinka56
  krvinka561.8.2020 00:58Sběratelský klub
  Fimi pokud se nepletu je i anime tak se mrkni a pak posoudíš zdali má cenu se tím prokousávat. Ale doporučil bych ti jednu starší věc osobně znám jen anime ale na název si nevzpomenu ale je to fakt dobrý podle popisu bys to mohl najít hlavními hrdiny jsou otec a syn kteří spadnou do jakých si zakletých jezírek a pak se mění na padnu a holku je to fakt dobré. A ještě bych ti doporučil http://en.wikipedia.org/wiki/Yu_Yu_Hakusho.
 • krvinka56
  krvinka5629.7.2020 14:04Pindárna
  Tak vám pánové taky držím palce a jsem rád ,že se pustíte do jednosvazkových nanejvýš dvou knih. Rád si přečtu vše tak jsem opravdu zvěda a rád Vás podpořím. Držím palce. Aby jste nedopadli jako ten miny vydavatel Mot. Doufám že vám bude trh nakloněn a vy si vybojujete své místo na trhu. Hodně štěstí.
 • krvinka56
  krvinka5626.1.2020 11:33Pindárna
  Sv1hl1k tohle se nedá snadno říci záleží na tom o jakým druhu a žánru komiksu se jedná. A jestli to není na úkor kresby.
 • krvinka56
  krvinka5615.2.2019 10:41Filmový a hudební klub
  Ale čte.
 • krvinka56
  krvinka5625.11.2018 11:51Sběratelský klub
  Od BBartu už raději nic nekupuji co mne zajímalo zařízli a nebo neudělali dotisk prvního dílu. O gotham central jsem měl zájem ale raději nekoupil. Ty prachy raději dám CC nebo Crwi ti sérky dodělají.
 • krvinka56
  krvinka5627.2.2018 09:55Ikonková dílna
  Že by nastal čas na změnu ? A nechat si vyrobit něco pořádného.
 • krvinka56
  krvinka5615.1.2018 11:30Pindárna
  Fry jasně chápu tě. Ale to by si dotyčný musel přečíst předešlé recenze a jít to pak psát. A většinou ti vznikne zádrhel v tom že tě předchozí recenze jej ovlivní. Tudíž si je většina lidí co je che psát nepřečte. A tak jich vznikne dost podobných.
 • krvinka56
  krvinka5615.1.2018 10:55Pindárna
  Fry náhodou jsou ty dlouhé texty super. Nic neříkající jen hodnocení nebo stejný kratičký koment je dle mého na prd. Sem zvědav kdy se tu třebas objeví několika stránková mega recenze. Není důvod nikoho od pasní odrazovat. Od toho je snad DB dle mého vhodné.
 • krvinka56
  krvinka5616.8.2017 00:51* Připomínky a návrhy
  Velice moderní ale i tak gratuluji k novému DB. Sem hold stromilec . Snad si zvyknu . Ale má to šanci přilákat nové fanoušky.
 • krvinka56
  krvinka5614.10.2016 00:55* Připomínky a návrhy
  Jo se přidám celkově v případě Comics centra jsou komiksy podivně rozházeny a těžko se dohledávají.
 • krvinka56
  krvinka5613.6.2016 10:41Srazy, cony, festivaly
  Draco o nic jsi nepřišla. Přednášky nic moc a šíleně narváno narváno deskoherna taky slabota. Jediné překvapení bylo že se Kopl neovládl Rasu.
 • krvinka56
  krvinka5611.6.2014 17:58* Připomínky a návrhy
  A taky tu není po více jak deseti dnech zápisník smrti č.10
 • krvinka56
  krvinka5611.6.2014 09:40Srazy, cony, festivaly
  Zacku bylo by možné u Fabuly udělat možnost vynechat políčko v hlasování?
 • krvinka56
  krvinka569.6.2014 10:24Pindárna
  Kapis mám pro tebe dobrou i špatnou zprávu. Něco koupili i knihkupci ta špatná za tu samou cenu co ostatní takže nakonec zacvakáš víc. Hellboy je v prodeji normálně předplatné ale bylo za pakatel u CC.
 • krvinka56
  krvinka568.6.2014 15:00* Připomínky a návrhy
  Jen pro upřesnění druhé vydání Mýtů je od Crew viz :|http://crew.cz/vydali-jsme-detail.php?id=614&pro=d chtělo by to poupravit.
 • krvinka56
 • krvinka56
  krvinka564.4.2014 00:16Pindárna
  Jen ze zvědavosti jak a kde se to dá zjistit?
 • krvinka56
  krvinka562.4.2014 14:58Pindárna
  Fry to by se všem ulevilo. A na sentiment kašli je k hovnu.
 • krvinka56
  krvinka561.4.2014 15:40Pindárna
  Fry ber v potaz že lidé a časy se mění a hlavně jejich priority. Někteří zůstávají jiní ne. Ale máš pravdu je to škoda. Ale si tu ty a to je zaručený.
 • krvinka56
  krvinka5626.3.2014 11:43Slevy, výprodeje, bazary
  http://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/p235x165/10001280_10151943311142186_1965185539_n.jpg pokud by to někoho zajímalo
  Komiksová zpracování děl světových autorů.

  Cena: 29 Kč

 • krvinka56
  krvinka5624.6.2013 15:03* Připomínky a návrhy
  Zdravím zajímalo by mne zdali tu bude uvedena samostatně limitovaná edice Ragemoor. Ne bo to necháte jen jako dovětek u běžné edice.
 • krvinka56
  krvinka5621.6.2013 08:56* Připomínky a návrhy
  Toe okopčil sem to ze stánky Seqoye a tam je to uvedeno takto.
 • krvinka56
  krvinka5619.6.2013 18:32* Připomínky a návrhy
  Jean Marc DeMatteis
  Kresba Michael Zeck
  Překlad Jiří Pavlovský
  Svět Spider-Man
  Série Ultimátní komiksový komplet 08
  Vydavatel Hachette
  EAN neuvedeno
  Formát 17,5 x 26,6 cm, vázaná
  Počet stran 160
  Rok a pořadí vydání 2013 (druhé)
 • krvinka56
 • krvinka56
  krvinka5624.5.2013 11:45* Připomínky a návrhy
  Tak jak to vypadá s posledním UKK už je to přes tejden a je tu i odkaz na něj a furt nic.
 • krvinka56
 • krvinka56
  krvinka5614.6.2012 12:46* Připomínky a návrhy
  Jo Kaluž má fakt supr recenze,ale chtělo to taky napsat za které.Jinak gratuluji.
 • krvinka56
  krvinka5613.6.2012 22:03Sběratelský klub
  Ten se tu s komiksma rozjel parádně stačí si to Aukro prolistovat, kor novinky to asi kradou či co.
 • krvinka56
  krvinka5613.6.2012 19:03* Připomínky a návrhy
  Zajímalpo by mne proč není série Mistrovské mistrovské díla evropskéhho komiksu kde vychází Incal,Arzach,Výprava a Věčná válka.Proč je to jen samostatně.
 • krvinka56
  krvinka5613.6.2012 18:59* Připomínky a návrhy
  Je nějaká možnost zrušit zadané hvězdy a koment ponechat?
 • krvinka56
  krvinka5612.6.2012 22:55* Připomínky a návrhy
  Taky část zdvojena.
 • krvinka56
  krvinka564.6.2012 19:36Srazy, cony, festivaly
  Tak lidi jak ste byli spokojeni s letošním Crweconem?Já ohromě.A kdo si z vás všiml dvou holek jako Harly a Hádankáře.
 • krvinka56
  krvinka568.5.2012 18:43Filmový a hudební klub
  Avangers sou rozhodně povedená oddychovka.Místy docala nudné.A dost rozvleklé.Kratší stopáž by tomu určo prospěla.Ale dokáže to dobře pobavit a s odstupem času je to rozhodně zajimavá záležitost.
 • krvinka56
  krvinka5623.2.2012 11:13* Připomínky a návrhy
  Zack podívej se na hodnocení .U Star Wars to píše počet hodnotitelů 6 přitom jich je 4.a je to u vícero komiksů .Plus to už dává hodnocení od čtyř.
 • krvinka56
  krvinka567.2.2012 08:26* Připomínky a návrhy
  Já bych byl za to aby se daly ty hvězdy půlit.Ale je to zajimavé nové Db není špatné pomalu si na novinky zvykám.Co možnost hodntit uzavřené série bylo by to fajn.
 • krvinka56
  krvinka5618.1.2012 09:39Pindárna
  Jo taky mne to s tím BB artem zklamalo.Ale není to dáno tím že otevřel dva Comispointy a a další mají v plánu?Odněkud ty prachy vzít musely .Si osobně myslím že příští rok by moh bejt kapánek lepší.A nebo se taky pletu kdo ví.
 • krvinka56
  krvinka5619.10.2011 23:00Srazy, cony, festivaly
  Tak letos i komiksFest.Podpis musím mít.Asi vezmu svůj oblíbený komiks Vraždy a housle.
 • krvinka56
  krvinka5623.8.2011 10:24* Připomínky a návrhy
  No připsaní jedné recenze jo.Ale problém je u více navíc já si to po sobě musím číst několikrát.Kvůli chybám.
 • krvinka56
  krvinka5623.8.2011 08:38* Připomínky a návrhy
  By bylo fajn upravit čas přihlášení odhlásilo mne to během psaní recenze pěkně na hovno musím od znova.U Thora.
 • krvinka56
  krvinka564.8.2011 21:16Pindárna
  Mankin tak sem zjjišťoval stav u Hanami a zatím vyčkávají protože prodeje nemají takové jaké si představovali .Ale doufají v to že se to trochu pohne a budou nové věci.
 • krvinka56
  krvinka567.6.2011 10:09* Připomínky a návrhy
  Taky tak sem to myslel.
 • krvinka56
  krvinka567.6.2011 08:16* Připomínky a návrhy
  A co takhle možnost hodnotit sérii jako celek?U některých se ukáže že jako celek to působí lépe než třeba začínající díly a nebo naopak a tohle by bylo podle mne dobré vylepšení.
 • krvinka56
  krvinka5614.5.2011 20:52* Připomínky a návrhy
  No má úcta fakt dobrej nápad.
 • krvinka56
  krvinka569.4.2011 09:32Pindárna
  Fry ale u těch Star Wars si teda opravdu protiřečíš. Při tom komentáři co si napsal tomu dáš 100% to opravdu nedává vůbec smysl.
 • krvinka56
  krvinka564.4.2011 09:30Pindárna
  Četl ste někdo ty komiksy od ttoho vydavateství Grada?Má cenu do toho jít?Unás v knhkupectví to není a docentra nemám chuť jezdit.
 • krvinka56
  krvinka5621.3.2011 11:40Pindárna
  Černý panter.
 • krvinka56
  krvinka5615.3.2011 22:31Srazy, cony, festivaly
  kategorije
 • krvinka56
  krvinka5615.3.2011 21:54Srazy, cony, festivaly
  Tak dem hlasovat česká kategotije je asi z 90% zbytečná určo to dopadne jako vloni.Ale já ho nevolím.
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 9 (cca 2320 Kč)
Mám: 1654 (cca 365465 Kč)
Chci: 160 (cca 13902 Kč)
Sháním: 0
Nabízím: 17 (cca 406 Kč)
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0