• SHORTY
  SHORTY17.3.2021 14:00Neonomicon
  Pro fanouška mýtu Cthulhu jasná povinnost. Parádní příběh Alana Moora, skvělá kresba a mýtus Cthulhu. Tady není nad čím váhat. Navíc o dost stravitelnější a tedy i z mého pohledu lepší než Providence.
 • SHORTY
  SHORTY25.10.2019 13:01Drákula (speciální obálka)
  Za mě velký palec nahoru, jedná se z mého pohledu o umělecký skvost. Krásná hra se stíny, s barvami pozadí...ty se střídají i několikrát na jedné straně a působí to moc pěkně. Mignola je ve vrcholné formě...nechápu jak tenhle člověk mohl o sobě někdy pochybovat. Příběh je klasický, ale jak tady bylo zmíněno nepřijde mi, že by v komiksu byl zkratkovitý, či že by v něm byly vypuštěny nějaké scény a bylo něco nesrozumitelného. To určitě ne. Příběh srozumitelně odsípá. Naopak jsem si říkal, že vztah Drákuly a Míny je zde popsán podrobněji. Nenapadá mě nic záporného, akorát jsem si říkal, že těm krásným obrázkům by slušel větší formát. Ale to je na posouzení každého. CC opět odvedlo skvělou práci a jejich vydání je, jak je u nich zvykem, TOP.
 • SHORTY
  Občas se mi stane, že zajdu do knihy se podívat co mají nového a k mému úžasu mě něco překvapí. V tomto případě mě překvapilo vydání Thorgala v pevných deskách a obsahující hned pět sešitů. Vydavatelství má za to ode mě velkou poklonu, jelikož takováto vydání si Thorgal určitě zaslouží. Thorgal je prostě pecka, kdokoliv má rád fantasy, čestné muže, dobrodružství, vikingskou mytologii, tak se mu komiks prostě musí líbit. Za mě 100%.
 • SHORTY
  Jsem fanoušek Conana, takže byl pro mě tento komiks jasná "must have" záležitost. Už v knihkupectví jsem narazil na první problém a to volby obálky, jelikož komiks u nás vydalo Argo se třemi různými obálkami. Rozhodoval jsem se mezi zelenou a červenou. Nakonec jsem vybral tu zelenou, kde je Conan v pralese. Ta s hadem se mi moc nelíbila a nakonec i samotná povídka k této obálce byla nejhůře zpracovaná. Abych se zase moc nerozepisoval, tak po příběhové stránce komiksy v podstatě přesně kopírují povídky od Roberta E. Howarda. Liší se pak od sebe zejména po grafické stránce. Například je zajímavé jak se každý ilustrátor popral s podobou Conana. Velice zajímavý je například moderní look Conana v třetím příběhu. První příběh jsem si moc užil, krásně kreslený, velice zajímavě kolorovaný, prostě příběh s Conanem jak má být. Zahrnuje krásné ženy, mocné kouzelníky, velké bitvy atd. Na druhý příběh jsem se těšil asi nejvíc a byl pro mě jedním velkým zklamáním. Ta kresba se prostě ke Conanovi nehodí, hrozně to vypadalo dětinsky a jedním slovem divně....na konci je například smutná scéna s Belit a je to možná nejlepší obrázek z celého tohoto příběhu, ale zároveň za mě důkaz proč to nefunguje....celou dobu je to kresleno jak pro děti a pak je touto kresbou vyobrazena opravdu drsná scéna. Vlastně si říkám, že je to jako kdybych četl čtyřlístek, samá pohodička a pan najednou Fifinku přejelo auto. Navíc i po scénáristické stránce šlo z příběhu vytěžit více emocí. Třetí příběh je opět parádní, krásně kreslený, příběh odsípá. Potěší na konci bonus v podobě informací, kdy který příběh z pera Roberta E. Howarda originálně vyšel. Samotné provedení knížky - obal, papír, velikost, vůně :-) na jedničku.
 • SHORTY
  Dechberoucí Zázrak jsem dlouho přehlížel a to zejména kvůli svému věku, respektive se považuji už za generaci zralejších či odrostlejších čtenářů :-). Nedávno jsem si však koupil Komiksový náčrtník (miluji tvorbu komiksů a cokoliv s tím společného mě zajímá) a podíval se na několik videí s Petrem Koplem na kterých předává dalších spoustu cenných rad ke komiksové tvorbě. No a došel jsem k tomu, že minimálně první díl z této série chci mít ve své sbírce. Z komiksu je cítit obrovská inspirace klasickými „super-hrdinskými-sešitovkami“. První díl o Zázrakovi se mi líbil. Děj plyne, nenudí a končí tak, že láká čtenáře k zakoupení dalšího dílu. To je určitě dobře...vrátil jsem se do svých komiksových počátků, kdy jsem na základní škole hltal komiksy Spider-man či Conan, které u nás vydávalo nakladatelství Semic Slovart. Myslím, že i pro toto období je komiks ideální….neměl bych k tomu co vytknout. Zkušenějším okem musím zmínit, že některé obrázky působí, že na ně Petr Kopl neměl moc času. Nicméně zase to není nic hrozného co by kazilo požitek ze čtení komiksu. Největší plus je za mě, že se příběh odehrává v Praze, na místech, které všichni dobře známe a to je prostě BOMBA!
 • SHORTY
  SHORTY28.12.2013 22:21Drsná škola
  Jedná se zejména o grafickou orgii. Takto detailní obrázky v komiksu nepamatuji - a za to sakra smekám před kreslířem tohoto komiksu. Při tvorbě tohoto díla musel kreslíř totiž propotit desítky trenýrek .-). Co se týká příběhové linky, tak tato je opravdu malá. Nicméně mi nevadila a ikdyž by si taková kresba možná zasloužila propracovanější příběh, tak na druhou stranu by zas mohl složitější příběh ublížit právě kresbě. Čtenář se tak může zcela ponořit do kresby a naplno si jí vychutnat. Je úžasná!!
 • SHORTY
  Přestože westernovky mám moc rád, tak když tenhle komiks vyšel, tak jsem po něm nešáhl. Nicméně teď se mi tento komiks dostal do rukou, díky vánoční akci Comics Centra, zadarmo a já se mohl tak s tímto hrdinou seznámit blíže. Jedná se o hrdinu - "zvíře s prdelí na ksichtě", který je drsný jak sám život na divokým západě. Všechny zaporáky tedy bez mrknutí okna masakruje a do toho ještě tvrďácky hláškuje. Hlášky a westernová atmosféra se mi na komiksu líbili nejvíce. Líbili se mi také trefné názvy jednotlivých kapitol. Kresba, přestože nijak úžasná, mi k této westernovce sedla. Vše hezky a přehledně nakresleno. Pouze u předposlední povídky mně přišla kresba chaotická. Ještě mi trošku vadilo, že hlavní hrdina je asi veřejně známá osobnost, jelikož ho skoro v každé povídce ostatní postavy poznávají. Nicméně s jeho ksichtem se asi není moc divit .-).
 • SHORTY
  Tak u tohodle komiksu jsem si taky poplakal...ale štěstím, že ho mám konečně ve své sbírce .-))).
 • SHORTY
  Tenhle komiks mě naprosto dostal...po delší době jsem přečetl komiks na jeden dech, příběh je napínavý, krásně napsaný, kdy jsem měl pocit, že sleduju suprově zrežírovaný film. S tím souvisí a taky se mi moc líbilo prolínaní minulosti se současností, kdy od začátku je jasné, že si rodina Zámkovic prošla pořádným masakrem...a samozřejmě se mi taky líbila nádherná kresba...prostě u mě za plnej počet.
 • SHORTY
  Tak určitě jedna z nejlepších knih s Conanem a překvapil mě i poslední příběh s nejhorší kresbou (z mého pohledu), který se výborně čte a má zajímavé vyuzlení.
 • SHORTY
  Tak pro mě určitě jeden z komiksů po kterém jsem od dětství, díky nakladatelství Semic Slovart, velmi toužil. Z komiksu jsem velmi spokojen a pro každého fanouška komiksů je povinnost mít tenhle skvost ve sbírce.
 • SHORTY
  SHORTY1.8.2007 11:44Vrána
  Nemůžu jinak než za 100, tenhle komiks mam už pár let, byl muj první od CC. Vrána mě dostala, uplně mě pohltila...první a poslední komiks co mě opravdu dojal. O'Barrovi za to skládám poklonu, opravdu jeden z nejlepších komiksů co jsem četl ne-li nejlepší. "Strach je pro nepřítele, strach a kulky".
 • SHORTY
  Drsná záležitost. Asi bych takový kufřík občas bral taky :).
 • SHORTY
  Objevením tohoto comicsu na pultech, jsem byl mile překvapen. Po přečtení můžu doporučit. Jediný co mi vadilo, tak to že mi přišli dialogy jednoduché snad i takové plitké :), což je možná vina na překladateli. Velkým plusem je podle mě cena, která je na dnešním comicsovém trhu bych řekl až neuvěřitelná. Myslím že takový střední proud comicsů u nás chybí a docela mu fandim. Určitě se taky těšim na další díl.
 • SHORTY
  SHORTY30.11.2020Koupím
  Sháním Conana č. 12 od Semicu. Předem děkuji za případnou nabídku.
 • SHORTY
  SHORTY22.2.2016Prodám
  Rozprodávám svou sbírku komiksů. Vše v perfektním stavu, jednou čtené. Nejlépe Liberec, Mladá Boleslav a okolí - možnost osobního předání. Nabizím tyto za třetinu ceny:

  - VLAD 1...............................................................66,- Kč
  - VLAD 2...............................................................66,- Kč
  - ZÁHADA MODRÉHO VLAKU.........................66,- Kč
  - VRAŽDA ROGERA ACKROYDA.....................66,- Kč
  - WARCRAFT 1 DRAČÍ LOV................................50,- Kč
  - WARCRAFT 2 STÍNY LEDU..............................50,- Kč
  - WARCRAFT 3 ZEMĚ PŘÍ...................................50,- Kč
  - NERVY V KÝBLU …........................................116,- Kč
  - WILDC.A.T.S Návrat domů................................163,- Kč
  - Spider-Man: Kravenův poslední lov....................123,- Kč
  - Punisher II............................................................100,- Kč
  - New X-Men: G jako genocida.............................116,- Kč
  - JB 007 CASINO ROYALE..................................99,- Kč
  - JB 007 DR. NO....................................................99,- Kč
  - Hra o trůny 1........................................................110,- Kč
  - Hra o trůny 2........................................................110,- Kč
  - Valčík s Bašírem....................................................133,- Kč
  - Hitman Místní hrdinové..........................................113,- Kč
  - Superman Nespoutaný...........................................133,- Kč
  - LexLuthor Muž z oceli............................................133,- Kč
 • SHORTY
  SHORTY22.10.2015Prodám
  Rozprodávám svou sbírku komiksů. Vše v perfektním stavu, jednou čtené. Nejlépe Liberec, Mladá Boleslav a okolí - možnost osobního předání. Nabizím tyto za třetinu ceny:

  - ZPRÁVA O 11. ZÁŘÍ..........................................100,- Kč
  - O PŮLNOCI ZEMŘU.........................................83,- Kč
  - VLAD 1...............................................................66,- Kč
  - VLAD 2...............................................................66,- Kč
  - ZÁHADA MODRÉHO VLAKU.........................66,- Kč
  - VRAŽDA ROGERA ACKROYDA.....................66,- Kč
  - WARCRAFT 1 DRAČÍ LOV................................50,- Kč
  - WARCRAFT 2 STÍNY LEDU..............................50,- Kč
  - WARCRAFT 3 ZEMĚ PŘÍ...................................50,- Kč
  - NERVY V KÝBLU …........................................116,- Kč
  - WILDC.A.T.S Návrat domů................................163,- Kč
  - Spider-Man: Kravenův poslední lov....................123,- Kč
  - Punisher II............................................................100,- Kč
  - New X-Men: G jako genocida.............................116,- Kč
  - JB 007 CASINO ROYALE..................................99,- Kč
  - JB 007 DR. NO....................................................99,- Kč
  - STAR WARS Stíny impéria................................330,- Kč
  - Hra o trůny 1........................................................110,- Kč
  - Hra o trůny 2........................................................110,- Kč
  - Parchanti 1(paperback)..........................................100,- Kč
  - Parchanti 2(paperback)..........................................100,- Kč
 • SHORTY
  SHORTY16.8.2015Prodám
  Rozprodávám svou sbírku komiksů. Vše v perfektním stavu, jednou čtené. Nejlépe Liberec, Mladá Boleslav a okolí - možnost osobního předání. Zatím nabizím tyto za třetinu ceny(doplněný seznam):

  - ZPRÁVA O 11. ZÁŘÍ..........................................100,- Kč
  - O PŮLNOCI ZEMŘU.........................................83,- Kč
  - VLAD 1...............................................................66,- Kč
  - VLAD 2...............................................................66,- Kč
  - ZÁHADA MODRÉHO VLAKU.........................66,- Kč
  - VRAŽDA ROGERA ACKROYDA.....................66,- Kč
  - WARCRAFT 1 DRAČÍ LOV................................50,- Kč
  - WARCRAFT 2 STÍNY LEDU..............................50,- Kč
  - WARCRAFT 3 ZEMĚ PŘÍ...................................50,- Kč
  - SIMPSONOVI NÁŘEZ......................................100,- Kč
  - NERVY V KÝBLU …........................................116,- Kč
  - WILDC.A.T.S Návrat domů................................163,- Kč
  - Amazing Spider-Man #1: Návrat.........................109,- Kč
  - Spider-Man: Kravenův poslední lov....................123,- Kč
  - Punisher II............................................................100,- Kč
  - Amazing Spider-Man #2: Odhalení.....................109,- Kč
  - New X-Men: G jako genocida.............................116,- Kč
  - JB 007 CASINO ROYALE..................................99,- Kč
  - JB 007 DR. NO....................................................99,- Kč
  - VRÁNA MRTVÁ DOBA....................................166,- Kč
 • SHORTY
  SHORTY15.8.2015Prodám
  Rozprodávám svou sbírku komiksů. Vše v perfektním stavu, jednou čtené. Nejlépe Liberec, Mladá Boleslav a okolí - možnost osobního předání. Zatím nabizím tyto za třetinu ceny:
  - ZPRÁVA O 11. ZÁŘÍ..........................................100,- Kč
  - O PŮLNOCI ZEMŘU.........................................83,- Kč
  - VLAD 1...............................................................66,- Kč
  - VLAD 2...............................................................66,- Kč
  - ZÁHADA MODRÉHO VLAKU.........................66,- Kč
  - WARCRAFT 1 DRAČÍ LOV................................50,- Kč
  - WARCRAFT 2 STÍNY LEDU..............................50,- Kč
  - WARCRAFT 3 ZEMĚ PŘÍ...................................50,- Kč
  - SIMPSONOVI NÁŘEZ....................................100,- Kč
  - NERVY V KÝBLU …......................................116,- Kč
  - WILDC.A.T.S Návrat domů..............................163,- Kč
  - Amazing Spider-Man #1: Návrat................................109,- Kč
  - Spider-Man: Kravenův poslední lov............................123,- Kč
  - Punisher II.....................................................................100,- Kč
  - Amazing Spider-Man #2: Odhalení..............................109,- Kč
  - New X-Men: G jako genocida.......................................116,- Kč
 • SHORTY
  SHORTY25.7.2015Prodám
  Rozprodávám svou sbírku komiksů. Vše v perfektním stavu, jednou čtené. Nejlépe Liberec, Mladá Boleslav a okolí - možnost osobního předání. Zatím nabizím tyto za třetinu ceny:

  - GIPSY SIBIŘSKÉ OHNĚ
  - GIPSY DEN PRO CARA
  - GIPSY ZÁZRAČNÁ HVĚZDA
  - GIPSY OČI ČERNÉ
  - WARCRAFT 1 DRAČÍ LOV
  - WARCRAFT 2 STÍNY LEDU
  - WARCRAFT 3 ZEMĚ PŘÍ.
  - ZPRÁVA O 11. ZÁŘÍ
  - O PŮLNOCI ZEMŘU
  - DRAGONERO
  - STRÁŽE! STRÁZĚ!
  - VIDEO NOIRE
  - SIMPSONOVI NÁŘEZ
  - NERVY V KÝBLU
  - VLAD 1
  - VLAD 2
  - ZÁHADA MODRÉHO VLAKU
  - VRAŽDA R. ACKROYDA
  - J. BOND DR. NO
  - J. BONDE C. ROYALE
 • SHORTY
  SHORTY27.6.2015Prodám
  Rozprodávám svou sbírku komiksů. Vše v perfektním stavu, jednou čtené. Nejlépe Liberec, Mladá Boleslav a okolí - možnost osobního předání. Zkouším jestli by měl někdo zájem, v kladném případě budu přidávat komiksy k prodeji. Zatím nabizím tyto za třetinu ceny:

  - GIPSY SIBIŘSKÉ OHNĚ
  - GIPSY DEN PRO CARA
  - GIPSY ZÁZRAČNÁ HVĚZDA
  - GIPSY OČI ČERNÉ
  - WARCRAFT 1 DRAČÍ LOV
  - WARCRAFT 2 STÍNY LEDU
  - WARCRAFT 3 ZEMĚ PŘÍ.
  - ZPRÁVA O 11. ZÁŘÍ
  - O PŮLNOCI ZEMŘU
  - DRAGONERO
  - STRÁŽE! STRÁZĚ!
  - VIDEO NOIRE
  - SIMPSONOVI NÁŘEZ
  - NERVY V KÝBLU
  - VLAD 1
  - VLAD 2
  - ZÁHADA MODRÉHO VLAKU
  - VRAŽDA R. ACKROYDA
  - J. BOND DR. NO
  - J. BONDE C. ROYALE
 • SHORTY
  SHORTY27.10.2014Prodám
  Zdravím, prodám původní sbírku SIN CITY díly 1,2,3,4,5,7 a dále prodám původní ZÁZRAKY, tak kdyby měl někdo o tyhle kousky zájem tak se ozvěte:
  michal_madera@email.cz
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 583 (cca 143972 Kč)
Mám: 661 (cca 176023 Kč)
Chci: 1 (cca 25 Kč)
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0