• Tominos
  Magazín jsem cca před měsícem náhodou objevil v jednom komiksovém krámku v Brně, bohužel na skladě byl jen č. 3 a předchozí v čoudu. A když jsem pročítal diskuzi u předešlých dílů mj. ohledně obálky, upatlaných prstů stánkařů s novinami apod., tak jsem se rozhodl objednat - vyřízeno perfektně rychle, dal jsem si roční předplatné za 500,- a došly mi i předchozí čísla roku 2012 - takže super. Navíc ve folii, takže v perfektním stavu - chtěl jsem se jen podělit o zkušenost s předplatným. Rozhodně nelituji. Ač již ve středním věku, příběhy mě baví.
 • Tominos
  Zapomněl jsem hodnocení, takže jen 60%
 • Tominos
  Připojuji se ke kolegům, děj byl dost průměrný, až podprůměrný, ale Terminátor je prostě Terminátor, že? Ale ten hubenej book mě fakt naštval, protože za stejnou cenu má člověk jiné Omnibusy, které jsou o dost tlustší...a dějové i co se týká kreseb lepší...no ale mám ho, jinak to nešlo ;-)
 • Tominos
  Prostě skvělé, těším se na pokračování každého Omnibusu, který BBArt vydá ;-)
 • Tominos
  Klasická akčňárna, bavil jsem se stejně jako u pecek mého mládí, kdy Arnie a Sly byli na vrcholu ;-)

  U děje nemusíte ani přemýšlet a většina postav přijde stejně o hlavu :-)
 • Tominos
  Vetřelci jsou prostě skvělí. Více se mi líbí rozpracování mytologie vetřelců v těchto komiksech, než jen bezduchá vyvražďovačka ve filmových zpracováních, které následují po dvojce. Zezačátku se může člověk v komiksu trochu ztrácet, ale je to jen o představování různých vedlejších dějových linek, které poté vyúsťují nebo se jedná o sny hrdinů. Viděl jsem pár kometářů k Predátorovi, že není tak zmatečný jako Vetřelci - no ruku na srdce, Predátor má hodně jednoduchý přímočarý děj s fuckujícím hrdinou, to fakt ve Vetřelcích nenajdete ;-)
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 0
Mám: 620 (cca 121768 Kč)
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0