• Django
  Django mecenáš29.2. 17:33Šninklova veliká moc (paperback)
  Povedená satira na křesťanství a judaismus, monolit z vesmírné Odyssey prostě top. Šnikl je takový mix Mojžíše a Krista. Jenom mi to přišlo trochu pokrytecký, v tom že ženský partie jsou pomalu v každém panelu. A když dojte na mužské tak jen prdel, ne že bych potřeboval vidět ztopořený úd jak v providenci. Stejně jako autorovy mi přijde konec pozitivní, jenom ten easter egg na poslední večeři mi ušel. A ještě by mě zajímalo přijetí tohohle mistrovského kusů v Polsku.
 • Django
  Django mecenáš29.2. 17:08Azimut II.
  Místy pořád dobrý momenty, jako chudák Batista. (Doufám že to skloňují správně) a pavouka jsem si hned oblíbil. Vřele doporučuji.
 • Django
  Django mecenáš29.2. 17:02Azimut I.
  Tenhle druh fantazii mám rád, u některých pasážích jsem si říkal že takhle by vypadal komiks od Terryho Pratchetta.
 • Django
  Django mecenáš29.2. 15:50Dívka ze země Venku #11
  Autor už nevěděl kudy kam, tak je to pořád dokola mám tě rád, moje duše tvoje duše mělo to skončit v osmým nebo devátým dílem.
 • Django
  Django mecenáš29.2. 15:43Dívka ze země Venku #01
  Poetická pohádka pro dospělé.
 • Django
  První povídka je celkem dobrá, ale něco tomu chybí. Dcera sov je podle mě nejlepší z celé knížky. Harlekýn mne docela bavil a místy sem se i zasmál. Jinak poslední povídka s černou kočkou byla pro mě utrpení, jak já se nudil. Celkový dojem prostě průměr, jsem rad ze sem se toho zbavil.
 • Django
  Django mecenáš26.2. 20:24Sweet Tooth - Mlsoun #03
  V některých případech mi to přišlo, trochu uspěchané. Finále na Aljašce mi přišlo neslané nemastné, celkem je mlsoun parádní komiks který není o cíli ale cestě samotné.
 • Django
  Django mecenáš26.2. 14:39Sweet Tooth - Mlsoun #02
  Lemire s komiksovým médiem umí dobře pracovat. Tak nám přibylo trochu duchovna, takže ten vznik zvířecí epidemie asi nebude tak jasnej, jak sem myslel. Kresba a barvy prostě perfektní, ale napadlo mě že čistá kresba bez coloringu by to mohla o třídu výš posunout.
 • Django
  Django mecenáš24.2. 15:55Betelgeuse (paperback)
  Oproti Aldebaranu to působí poněkud nevýrazné, jumove velcí sympaťáci. Snad jediná záhada která mě zaujala, byla kdo vytvořil ten počítačoví virus. Bonusový příběh Kim a zimní květina, je vizuálně perfektní.
 • Django
  Django mecenáš23.2. 11:00Ryby - Útok z hlubin
  Bezesporu nejlepší itova práce, kam se na to hrabe spirála která je strašně přeceňovaná. Začíná to tak nevině a pak už to jen narůstá a narůstá. Když už si řekněte že ryby dosáhly vrcholu tak ejhle ani náhodou. Jako třeba zombií cirkus který sestřelí vzducholoď a ona roztáhne křídla a nasadí tryskový pohon.
 • Django
  Barevné stránky fajn, naprosto zmatený děj. Takové to filozofování o tom co dělá člověka člověkem, a jestli je syntetický člověk ještě člověk, a otázky o existenci duše. Až do půlky knížky jsem nevěděl o čem to je. konec nám to vysvětlí, ale dát domu 3 hvězdičky prostě ne.
 • Django
  Django mecenáš23.2. 07:46The Ghost in the Shell
  No nevím proč to je ve světě takový kult. Ve své době naprosté hardcore scifi, ale dnes už standartní scifi. Největší plus je kresba, když ale dáme stranou kresbu a scifi kulisy, tak scénář a dialogy postav prostě průměr. A když to tenkrát vyšlo četl jsem to pomalu s náboženskou úctou :) jinak průměr 3 za kresbu davem 4 hvězdu.
 • Django
  Django mecenáš21.2. 17:26Aldebaran (paperback)
  No ono to je vlastně takový dětský scifi, které v současnosti už zastaralo. Na druhou stranu, při čtení je člověk vtáhnut do děje. Autor má ten svět dobře promyšlený, máme tu mimozemskou faunu a flóru která působí strašně povědomě, Leo tu Brazílii nezapře ;)
 • Django
  Django mecenáš17.2. 17:12Maska Omnibus 2
  Tady je kvalita dost kolísala, začátek s tatou a dcerkou fajn, ale další příběhy prostě o ničem. kdo si hraje nezlobí docela zajímavý ale oproti předchozím sešitum z prvniho omnibusu prostě slabota.
 • Django
  Django mecenáš17.2. 17:04Maska Omnibus 1
  Naprostá spokojenost na všech frontách, skvělej humor s násilím. k tomu úžasná kresba, jenom ten překlad. Jako, jo chápu že to překladatel musel přiblížit českému čtenáři, ale ty odkazy na českou hudební scénu jsou na zabití.
 • Django
  Django mecenáš15.2. 17:59Hellboy: Půlnoční cirkus
  Nádherné nakreslenéj příběh z Hellboyova dětství, s hutnou dávkou emocí.
 • Django
  V tomhle případě se hodí citát nesuď knihu podle obalu. Čekal jsem zábavnou oddechovku, a dostal jsem dost průměrný komiks. Začátek byl prostě utrpení, kvůli kresbě a coloringu, s dalšími příběhy se kresba a barvy výrazně zlepší, ale děj je místy dost nuda.
 • Django
  Django mecenáš6.2. 10:59Sága #10
  Začíná to byt trochu utahaný, ani ne tak scénář jako kresba. Přijde mi, že se Fiona Staples do toho kreslení už nutí, a už jí to prostě nebaví.
 • Django
  Django mecenáš6.2. 10:55Sága #09
  Největší problém ságy, je ze Brian jede porad podle stejně šablony, takže mě ten zvrat nepřekvapí prostě ho čekám. Ne že by mě to nezasáhlo ale největší překvapení by bylo kdyby zůstal happening.
 • Django
  Django mecenáš5.2. 15:36Daredevil: Rok jedna
  Marvel moc nemusím, ale daredevil rok jedna je první Marvel komiks který semi opravdu líbí. Asi se není čemu divit frank Miller z dob začínající slávy, a k tomu Romitova kresba je známka kvality sama osobě. Musím pochválit i crew ze tenhle kousek před lety vydali. Celkem jak obsah tak provedení na výbornou.
 • Django
  Django mecenáš5.2. 15:18Sága #08
  Naprostá ztráta času jen zbytečně natahování děje. Celej děj se točí kolem práva na interrupci, a že petrichor si nemá s kým užít sex.
 • Django
  Django mecenáš5.2. 15:10Sága #01
  Celkem dlouho jsem se tomu vyhýbal, jak čert kříži. Nakonec jsem koupil komplet, s tím že když mě to nebude bavit tak to hodím na bazar, celkově fantasmagorie s mnoha postavami.
 • Django
  Django mecenáš3.2. 17:09Arzach / Hermetická garáž
  Paráda hermetická garáž se mi líbila víc jak arzach, předkreslena fotka Patti Smith mě milé překvapila.
 • Django
  Django mecenáš31.1. 16:07Kovboj ze Šaolinu: Libová sekačka
  Celkem velký zklamaný text na začátku se snaží být vtipný bohužel není. Kresba fajn, jenže naprosto bez nápadu nebo skrytého vtipů. Je jedno jak dlouho si budete prohlížet stránku za stránkou, žádné skryté zombie s překvapením výrazem nebo prostě při nějaký činnosti která nesouvisí s bojem. Prostě nic ani zajímavé tetování jen samej hakac. Zachraňují to jenom upomínkové fotky kde se člověk aspoň zasměje. Jestli CC vydá další knížku stejně koupím, kovboje mám rád :)
 • Django
  Django mecenáš31.1. 15:50Kovboj ze Šaolinu: Sakra trek
  Naprostá spokojenost, celé to působí jako blaznivej mix knížky kde je Valda, lucky Luke s pokémoni a filmu velké potíže v malé Číně
 • Django
  Django mecenáš30.1. 14:59Myšlenky smyšlenky #02
  Při čtení myšlenek smyšlenek se člověk nechává unášet fantazii, nebo bloudí ve vzpomínkách na vlastní dětství. Za mě nejlepší manga co jsem četl.
 • Django
  Django mecenáš30.1. 14:46Myšlenky smyšlenky #01
  Je jedno kolikrát to budu číst pokaždý je krásně snový.
 • Django
  Django mecenáš28.1. 12:51Brodeckova zpráva
  Velmi podmanivá kresba, s silnou atmosférou. Příběh naprosto lidský, odhalující všechny stránky člověka jako i kolektivů. Klenot mezi komiksy, neváhejte a běžte do toho.
 • Django
  Django mecenáš27.1. 20:51Kasta metabaronů (paperback)
  Velkohubá bichle, která vypráví příběh rodu castaka. Místy to je klasická space opera a jindy zase řecká tragédie, celkově zábavná knížka. Jodorowsky byl nebo pořád je pro mě hádanka, nevím jestli je génius nebo průměrní autor, který svou průměrnost maskuje úžasnými kreslíři. Ale po tomhle mám dojem že je to naprosto umělý člověk kterého vypěstovali pseudointelektuální francouzi. Jinak lothar a tonto dobrá dvojka, a ocelohlav je můj oblíbený metabaron
 • Django
  Django mecenáš24.1. 16:21Šílená ze Sacré-Coeur
  Jedno překvapení za druhým, obálka a název budí dojem že to bude něco jako, nymfomanka a Stalker v jedné osobě v katolickém internátu . jodo me tentokrát mile překvapil. Zajímavé je jodorowskeho sebereflexe.
 • Django
  Parádní kresba a barvy, jasné devadesatkova kresba je už přežitek který může odpuzovat. Děj funguje jak má, souboj s gorgonou je nejlepší část. Jinak stheno' mi byla strašně sympatická :) a bonusový sešit je na pět hvězdiček.
 • Django
  Místy je tenhle origin dost ukecany, a dětský naivní. A právě ta naivita je na tomhle komiksu vlastně dost milá. kresba a panely dobře přehledně, děj soudržný.
 • Django
  Django mecenáš20.1. 22:16Proti přírodě #02: Štvanice
  Jedno klišé za druhým. Třetí díl už asi ani nepřečtu
 • Django
  Django mecenáš20.1. 22:13Proti přírodě #01: Probuzení
  Celkem mi to přišlo jako průměrní komiks, o ničem. Ona ta dystopie má k Orwellovi daleko, a ten zákon zakazující mezidruhové páry, mi přišel jen jako zrcadlo, zákonů proti lgbt. Ani ten vlk u mě nefunguje.
 • Django
  Django mecenáš20.1. 21:15Batman: Deset nocí KGBeasta
  Osmdesátkovy Batman ve stylu noire v černobílé, za mě naprostá spokojenost.
 • Django
  Jo, je to starý místy naivní. Ale ve své době naprosto novátorský a převratný. Peter není dokonalý hrdina, mužem vidět jeho vnitřní rozpor a pochyby, i FF o něm pochybuje. Hrozba Tinkera je neuvěřitelně naivní, a svým dějem připomíná spíš creepy comics. Souboj s vulturem mi přišel asi nejzábavnější, a to jak spidey na konci vysvětlí ják Vultorovi zabránil v letu. Tak jsem dostal totální výtlem :)
 • Django
  Django mecenáš18.1. 17:19Green Blood - Zelená krev #01
  Tohle je ten nejlacinější druh zábavy spousta násilí surovosti a sexu, bravurní kresba svižně tempo, žádné zbytečně kecy ale jen akce a zase akce. Jen škoda že je to přečteno za 10 minut. Všech pět dílů přečtěte ani ne za hodinu.
 • Django
  Django mecenáš17.1. 17:29Goon #09: Pohroma jménem svědomí
  Bezstarostné léta plná zábavy konci a přichází nova doba.
 • Django
  Django mecenáš17.1. 15:04Incal (paperback)
  Jodorowskyho vážně nepochopím, to si jako řekl a kromě Johna budu týrat i čtenáře. Incal je dílo úžasné fantazie, spousta postav a exotických světu ale hlavní linka scénáře mě doslova ubíjela, tohle prostě nezachrání ani moebiova kresba.
 • Django
  Dějově menší úpadek. Ale chlapík s kladivem a holka modrooká to zachraňují
 • Django
  Nová hranice je naprosto dokonalá, skvělej scénář s precizní kresbou, a díky barvám v jednu chvíli máte dojem že nečtete komiks ale sledujete animak
 • Django
  Django mecenáš15.1. 20:15Darebák
  Tohle dítě dvou dinosaurů, vám doslova ukáže zdvižení prostředníček, hodně násilí a sem tam nějaká nadávka. Jo mít svůj názor je důležité, stejně jako svoboda volby. Po přečtení menší zklamaný. Ale pokaždý když se podívám na obálku, hned mám lepší náladu.
 • Django
  Tohle se mi hodnotí dost obtížné. Kdyby to byla klasická scifi knížka, byl bych nadšenéj ale on je to komiks co zapomněl že je komiks. Chvílemi to působí že Kingovi stoupla sláva do hlavy, a tak si řekl watchmen to zvládnu taky napsat. Dobrý stránky jsou nepříjemná atmosféra, kresba a barvy.
 • Django
  Začátek je místy dost pitomý, až se člověk musí pousmát. S přibývajícími stánky mě děj příběhu začal bavit, celkově fajn četba.
 • Django
  Django mecenáš7.1. 15:23Andělské drápky
  Jako fanoušek moebiuse jsem zklamaný, brát to jako umění rozhodně ne! Kresba na straně 35 na mě působí jako by pubertak chtěl ukázat že umí kreslit v prostorů.strany 65 64 vážně děs. Jodorowskyho kecy jsem nejspíš rozluštil.
 • Django
  Django mecenáš7.1. 12:12Liga výjimečných II.
  Heyd je dobrej parchant a jeho hláška( Hmmhm zdravíčko panáčků.ahoj. vítej v Anglii.) Je důvod proč dávám pět hvězdiček.
 • Django
  Django mecenáš7.1. 11:55Swamp Thing - Bažináč #03: Prokletí
  Nejlepší díl z celé série
 • Django
  Django mecenáš7.1. 11:48Smax
  A žili incestne až do smrti :D
 • Django
  Django mecenáš3.1. 20:33Sweet Tooth - Mlsoun #01
  Tak o tomhle vím už delší dobu, nakonec jsem to zkusil kvůli černé palici kde byla ukázka lemireho mlsouna. tak pitomou předmluvu sem ještě nečetl, první kapitola nuda a najednou se objeví jepper a začíná zábava vážně dobrý. Kresba a barvy úžasný ( jenom ten nápad s zvířecími dětmi mi připomněl jednu mangu od autora hideshi Hino)
 • Django
  Django mecenáš3.1. 16:20Hellboy a Ú.P.V.O.: 1952
  Klasický Hellboy, jo dobrej brak to myslím jako pochvalu
 • Django
  Django mecenáš29.2. 19:32Dívka ze země Venku #11
  deefha: Dvanáctý díl oželim, ne že by ta manga byla špatná ale nakonec jsem komplet hodil na knihobot
 • Django
  Django mecenáš17.1. 17:39Goon #09: Pohroma jménem svědomí
  Škoda že comics Centrum přestalo goona vydávat, každý den doufám že vydají i zbyla čísla
 • Django
  Django mecenáš1.1. 12:35Brodeckova zpráva
  Souhlas už mne nic nenapadá co dodat louza vyznás se vážně dobře
 • Django
  Django mecenáš31.12.2023 22:04Brodeckova zpráva
  No něco na tom bude ale Maus není jediný co watchmen to vytahuje spousta lidí.
 • Django
  Django mecenáš31.12.2023 21:35Brodeckova zpráva
  Vypadá to zajímavě možná to zkusím ale zahodit Mause? Vážně Maus je nádherný svědectví o hrůzách války a holocaustu a předání traumatu další generaci navíc jednoduchost kresby je dokonalá vtom jak vystihuje tu brutalitu nacizmu.takze za mě Mause rozhodně nevyhazovat :)
 • Django
  Django mecenáš2.3. 12:52Pindárna
  Y poslední z mužů a watchmen.
 • Django
  Django mecenáš1.3. 15:16Pindárna
  GWB: fajn komiks to pořád je, jen ho už nemůžu číst s dětskou nevinností.
 • Django
  Django mecenáš1.3. 15:07Pindárna
  Tahle vaše výměna názorů mi připomněla jak se před lety řešil komiks Ms. Marvel #01: (Ne)normální. Jak já ten komiks zbožňoval když jsem si ho četl angličtině na jedné pirátské stránce. A pak stě mi ho úplně znechutily.
 • Django
  Django mecenáš3.2. 20:20Pindárna
  Seneke: právě si mi způsobil totální výtlem. Jo ti novější obálky jsou zajímavé.
 • Django
  Django mecenáš3.2. 19:29Pindárna
  Seneke: jo to já vím že drak pořád vychází. Pornokomiksy méně explicitnější, nevím přesně jak to myslíš ale pobavilo mě to.
 • Django
  Django mecenáš3.2. 19:14Pindárna
  Seneke: přiznávám že všechny díly jsem nečetl já měl na mysli jen hlavní linku která se odehrává v Chicagu. Myslím že to vyšlo jako komplet savage dragon archives. Ale kvalitou to odpovídá své době, stejné jak všechny komiksy z 90 let.
 • Django
  Django mecenáš3.2. 16:58Pindárna
  ŠťástaV: zkus napsat mighty boys třeba je ukecas, jinak Spawn je dobře nakreslenéj ale scénář je děs a hrůza. Za mě radši savage dragon
 • Django
  Django mecenáš1.2. 14:35Slevy, výprodeje, bazary
  Sleva 20 % knihy Dobrovský kód S7VBMU3 jenom na titulu z jejich produkce
 • Django
  Django mecenáš30.1. 15:43Pindárna
  A já myslel že se edice erb uchytila zvlášť když je na našem trhu mezera frankofonního komiksu, no snad to nebude tak zlé
 • Django
  Django mecenáš24.1. 16:09Pindárna
  Zack: krutá pravda ale vtipná
 • Django
  Django mecenáš24.1. 15:41Pindárna
  No ono je to asi jedno, zvlášť když se Marvel A DC snaží prorazit v Japonsku. Jako třeba superman vs meshi.
 • Django
  Django mecenáš23.1. 20:44Pindárna
  SomeOne: tak usagi ICE a Snow vycházejí barevné formát nevím četl jsem jen skan
 • Django
  Django mecenáš23.1. 20:25Pindárna
  Mám dotaz kam patří usagi?
 • Django
  Django mecenáš23.1. 15:17Pindárna
  Zack: komiks z Japonska velký oči a podobně
 • Django
  Django mecenáš23.1. 14:59Pindárna
  Faster86: no já dost kupují od CC takže ceny u Arga mě osobně tak neodrazuji, jako spíš různé chyby v tisku. Nebo pro mě nepochopitelné změny v sérií jako u tank girl
 • Django
  Django mecenáš22.1. 16:33Slevy, výprodeje, bazary
  500 Kč zadejte kód –⁠ AFKDMALYBOBR –⁠ a získejte slevu 100 Kč
  2000 Kč zadejte kód –⁠ AFKDMEGABOBR –⁠ a získejte slevu 500 Kč

  Akce platí pouze na našem e-shopu od 22.1 do 24. Knihy Dobrovský
 • Django
  Django mecenáš13.1. 07:53* Připomínky a návrhy
  Hodnocení série mi přijde jako zbytečnost, kinak: souhlas hlavně zachovat současný stav
 • Django
  Django mecenáš12.1. 14:58* Připomínky a návrhy
  B
 • Django
  Django mecenáš6.1. 14:42Pindárna
  Aha dík za odpověď
 • Django
  Django mecenáš6.1. 11:00Pindárna
  Palebras: jenom mi přijde divný že ho nikde jinde nemůžu najít ani na stránkách DeAgostini
 • Django
  Django mecenáš5.1. 20:42Pindárna
  Četl někdo tenhle komiks https://rezised-images.knhbt.cz/1920x1920/19932425.webp
 • Django
  Django mecenáš27.12.2023 20:11* Připomínky a návrhy
  V sérií top 10 je přehozená dvojka s jednickou
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 479 (cca 162279 Kč)
Mám: 417 (cca 150986 Kč)
Chci: neveřejné
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: neveřejné
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0