Husákovo dítě, fanoušek Dračího doupěte, moravák, metalista a inženýr = JÁ
 • Darker
  Nevím, co jsem čekal, ale prostě mě poslední díl moc nenadchnul. Úvod byl skvělý, ale potenciál z toho vytěžit něco víc, se ztratil. Konečné zúčtování dobré, ale nic extra na to, že to mělo být finále osmidílné série. Lepší průměr. Předchozí díly mě bavili mnohem víc.
 • Darker
  Darker mecenáš1.11.2020 14:13Lonesome #01: Kazatelova stezka
  Sykes, Do Posledního a teďka Lonesome. Jestli takhle bude pan Vybíral pokračovat s westernama dál, tak už teď jsem zvědavý, co přijde dalšího. A tím nemyslím Texas Jacka, toho budu brat automaticky taky :)
  Jediná výtka je k fontu textu v bublinách, na který jsem si pár stran musel zvykat, než mě pohltil obsah a pak už mě moc nerušil.
 • Darker
  Darker mecenáš31.10.2020 21:56Zarov
  Dobrá zápletka, ale potenciál nevyužitý. Krátké, přímočaré a bez větších nápadů. Kresba parádní. Sympatický psychopat a lovec, ostatní postavy nezajímavé. Na jedno přečtení dobré.
 • Darker
  Jo Pohádkov je bomba, ten mi od Younga sedl víc jak Rocket nebo Groot. Snad se to bude prodávat, tohle by chtělo pokračování co nejdříve.
 • Darker
  Výborné, ale krátké, chtělo by to hned další díl. Nebo by to mohl vydavatel vydávat klidně po dvou dílech, když je to takový "sešitek" :)
 • Darker
  Darker mecenáš21.1.2020 21:13Vei #02
  Přiznám se, že severskou mytologii neznám detailně, ale podání Ragnaroku v tomhle komiksu mi přišlo velmi povedené. Taky jsem čekal trochu jiný děj, přesto mě to nezklamalo, právě naopak. Vei mi svým koncem trochu připomněla nedávno přečtený Mjollni. Jediné co můžu vytknout je kresba a již vícekrát zmiňované kreslení postav žen a mužů.
 • Darker
  Darker mecenáš11.1.2020 00:36Zpráva pro Adolfa #02
  6 z 5, jinak to nejde.
 • Darker
  Darker mecenáš7.1.2020 21:54Zpráva pro Adolfa #01
  Je to bůh, to mu nelze upřít.
 • Darker
  Darker mecenáš30.5.2019 20:18Mistr meče
  Zatím nejlepší, co jsem od Dorisona četl. Žádné náboženské fantasmagorie, žádná výprava do pralesa záoceánskou plachetnicí, ani přepálený vikingský Ragnarok. Tohle se drželo při zemi a komorní lov v horách s důrazem na postavy a jejich cíle se mi líbil.
 • Darker
  Darker mecenáš26.5.2019 23:39Coffee Shop
  Pro mladé dívky, které sní o první puse, to bude asi to pravé, ale pro mě už je pozdě :D
 • Darker
  Takhle by měli vypadat komiksy pro děti... a taky pro dospělé.
 • Darker
  Darker mecenáš1.12.2018 10:49Ms. Marvel #01: (Ne)normální
  "Ms Marvel je příběhem teenagerky, která si hledá svou cestu." je psáno v anotaci a je to tak v podstatě shrnutí tohoto komiksu. Nic víc od toho nečekejte. Má to být superhrdinský komiks, ale co dělá člověka superhrdinou nejsou schopnosti, ale právě to hrdinství. A tam selhává hlavní postava na celé čáře. Je to ustrašená, naivní a i na svůj věk hloupá holka, která se neumí postavit ani rodičů. Když například odejde během kázání z mešity, tak je to na popud kamarádky, nikoliv svůj. Autorka ji sice občas nechá provést hrdinský čin za pomoci superschopností, ale o to víc to ztrácí na věrohodnosti. Introvertní snílek odstrčený na okraj komunity se v tom jistě shlédne a bude považovat Ms Marvel za super komiks, ale mě už přeci jen táhne na 40 a tohle je na můj vkus moc prostoduché. Jednání policie v půlce knihy během přepadení tomu doslova nasadilo korunu. Příběh je možná zasazen do zajímavých reálií muslimské komunity, ale vůbec je nevyužívá. Jsou to jen kulisy mající za cíl dodat hrdince punc rebelky. Jediné čím mě komiks zaujmul je kresba Adriana Alphona, ze které se sice člověk a na zadek neposadí, ale mě se hodně líbí.
  Díky paní překladatelce za zapůjčení, ale knihu s klidným srdcem pošlu dál. To, co jsem viděl v ukázkách, bohužel pokračovalo i v knize a jen to podpořilo můj názor, že tohle bych si nekoupil a možná to raději nekoupil ani žádné teenagarce. Podle mě jsou lepší komiksy, které v tomhle věku číst.
 • Darker
  Mám rád Baltimora a tak jsem ze zvědavosti sáhl i po Lovci Čarodějnic a musím uznat, že to byla dobrá volba, protože Lovec je o třídu lepší. Hlavní rozdíl mi přijde, že tam kde Baltimor potřebuje zástupy upírů a jiné havěti, tam si Lovec vystačí s jedním monstrem, které je přesně takové jaké má být, silnější než člověk a tím pádem i nebezpečnější. Přijde mi to jako rozdíl mezi prvním Vetrelcem, kde jeden vetřelec stačil na celou posadku a jeho pokračováním, kde si to Riplayova kosila po desitkach. I když mám rád obě verze, raději mám příběhy, kde monstrum budí opravdový strach a vypadá nepremozitelne jak treba bezhlavy jezdec v Ospale díře.
 • Darker
  Povídky s Batmanem já rád, ale co nemusím je preskakovani od jednoho k druhému, spatne zaporaky a úplně nejvíc odkazy na série, které si musíte přečíst, aby jste věděli víc. Škoda.
 • Darker
  Darker mecenáš14.10.2018 19:06World of WarCraft #01
  Slibný začátek se postupně mění v rádoby heroickou ságu dobrou tak pro fanoušky Wowka s nezajímavými postavami, plytkým příběhem a chaotickými panely.
 • Darker
  Klasika superhrdinského žánru, která trpí tím, co většina - pokud by jste příběh vyprávěli do začátku do konce, tak jak šla časová linie, tak by to stálo za prd. A tady ten prd ještě domršili, když poslední povídka je vlastně prequel k Ikarovi. No navíc mi nesedla kresba. Ale zabavilo mě to a Bullock se mi líbil.
 • Darker
  Darker mecenáš3.9.2018 19:58Netvora #01: Probuzení
  Hodně svěží a neokoukané. Překvapivý děj v tajemném fantasy světě, jenž v mých očích sráží jen místy příliš tmavá a málo detailní kresba. Ta však dobře vykresluje atmosféru tajemna, kterou je celý příběh opředen a který autorky dávkují pomalu, aby čtenář vydržel v napětí, co se skrývá v pozadí děje.
 • Darker
  Slabší rozjezd, ale slušný závěr. Fakt příjemná oddechovka s úžasným vizuálem na velkém formátu. Za zpracování těchto velkých knih by si Argo zasloužilo pochvalu nebo nějakou cenu, prostě paráda.
 • Darker
  Začátek dobrý, zombíci a příběh mimozemšťana fajn, ale pak se to jaksi tvůrcům zvrtlo a nějak jsem ztratil chuť v tom pokračovat. Vizuál stále na jedničku s hvězdičkou, ale tohle není kalendář, ale komiks a ten musí mít příběh, který je mizerný. Autoři asi zapomněli, že čtenáři nejsou šílení (aspoň já určitě ne) a že nepíšou do časopisu pro dospívající lesbičky. Ani ta pankerka zabíjející fanoušky na pódiu to na závěr nespravila.
 • Darker
  Tohle mi přišlo jen jako vsuvka, sice se ukončí děj a také životy spousty vedlejších postav, ale místo epické velkolepé bitvy jako v minulém díle, dostaneme jen nemastnou výplň. Tahle série létá kvalitou sešit od sešitu, sem a tam a tady je to převážně slabší.
 • Darker
  Stjepan Šejić není jen úžasný kreslíř, ale i výborný scénárista. Tohle se četlo samo, jedním dechem. Díky za překlad Changer the Elder a za to, že si to troufl vydat, stojí to za ty prachy. Doufám, že se to bude prodávat a že někdy bude i druhý díl, pokud už ho autor napsal.
  Jen tak mimochodem, tenhle měsíc mě ještě po Alisik a Death Vigil čeká Pochmurný kraj a Netvora, to se to hezky sešlo :)
 • Darker
  Darker mecenáš5.5.2018 09:13Alisik #01: Podzim
  Tento jednoduchý a milý příběh o mrtvé dívce na starém hřbitově mi hodně svým zpracování připomíná film Tima Burtona Nemrtvá nevěsta. Není až tolik strašidelný, ale to se může v dalších knihách rychle změnit, protože tohle je jen rozjezd, kde se seznámíte s Alisik, jejím kamarádem Rubenem a dalšími mrtvými lidmi ze starého hřbitova. Konflikty a hlavní padouch jsou zatím jen naznačeny. Kniha je z mého pohledu určena spíše mladším čtenářkám, ale spolehlivě zabaví i ostatní. Nejsilnější část komiksu je jeho kresba, která se mi hodně líbila. Těším se na další díly, které doufám budou tlustčí, aby mi to čtení tak rychle neuteklo :)
 • Darker
  Budu zase za rebela a půjdu proti proudu. Mě se ten konec prostě nelíbil. Zase se objevují naboženské fantasmagorie, které jsem po skvělé práci s postavami nečekal. Asi jsem čekal závěrečný konflikt o zlato a spíš pirátskou "vybíjenou" ve stylu, čím nás bude míň, tím bude větší podíl pro každého. Toto mě moc nenadchlo. Je to sice míň přehnané než Třetí zákon a konec je takový umírněnější, ale i tak žádná sláva. Za mě lehké zklamání.
 • Darker
  Měl jsem pocit jako bych četl komiskovou adaptaci městské fantasy, kterou psal Jim Butcher o Chicagském čaroději Harry Dresdenovi. Ten taky trpěl nedostatkem spánku a neustále létal z jednoho maléru do druhého bez možnosti si aspoň vylízat utrpěné šrámy z předchozího konfliktu.
 • Darker
  Darker mecenáš22.4.2018 21:43Cagaster #03
  Přečteno během chvilky, jak mě to vtáhlo do děje. Ten sice občas trochu skřípe, ale autorka se snaží a co se týče atmosféry, tak je to paráda. V minulém díle jsme se dozvěděli něco o minulosti Kidoua, tento byl zase více o minulosti Ilie. A navíc se tu postupně vykreslují i ostatní postavy a příběh nabírá na obrátkách.
 • Darker
  Darker mecenáš22.4.2018 17:37Cagaster #02
  Svět Cagastrů se dál rozvíjí stejně jako osudy, příběhy i minulost jednotlivých postav. Hodně se mi to líbilo a vtáhlo mě to do tohoto bohem zapomenutého světa. Až na pár zmatených scén a přeskakování z jedné roviny děje do druhé tomu nemám co vytknout.
 • Darker
  Strašně zkratkovité, uspěchané a z mého pohledu špatně stravitelné sousto, které mě nenadchlo a ani neurazilo, prostě mnou prošlo naprosto s nezájmem. Další chod si nechám ujít.
 • Darker
  Darker mecenáš27.3.2018 22:46Grandville #04: Noël
  Tenhle díl opravdu nad ostatním díly Grandvillu vyniká. Je až neskutečně napěchovaný historií zvířat a světu Grandville. Je úžasné sledovat, kolik si Talbot dal s těmito detaily práce a jak neskutečně bravurně je vmísil do příběhu, aby děj i svět kolem něj nepůsobil plitce a dodal mu hloubku. Talbot využívá rysů zvířat, jak jen to jde a daří se mu to. Tohle je geniální dílo se spoustou vedlejších linek, které se úžasně splétají a dávají tušit, kam bude směřovat díl pátý, kterého se už nemůžu dočkat.
 • Darker
  Je málo fantasy komiksů a je jich ještě míň, které by opravdu stáli za to si je přečíst více než jednou a kochat se nad jejich kresbou. A tento Conan patří k těch několika málo vyvoleným.
 • Darker
  Výborný detektivní komiks, jaký umí asi jen Brubaker a Rucka. Sice jsem se občas ztrácel v množství postav, ale přehled na začátku mi docela pomáhal. Co mě ale vadilo, tak byly nadávky nahrazené &*%$.... asi kvůli větším prodejům mezi mládeží. Sice o tom pochybuju, že mladší čtenáři budou číst toto, ale díky za každého nedomrdlého teenegera, který to fakt čte... čest výjimkám. Aspoň jsem si vždycky mohl tipovat, co za nadávku by tam pasovalo, takový puzzle-komiks, můj první :D
 • Darker
  Místy je to vtipné více, místy méně, ale bavilo mě to nejen svým pojetím superpadoucha (padoucnice?? :D ) na výslužbě, ale i samotnou postavou Harley, která je v podání Amandy Connorové šílená více než dost. Kresba je úžasná a úvodní nulté dílo, kdy každou stranu kreslil někdo jiný, je skvost. Výborná odechovka.
 • Darker
  Jak mě Třetí zákon nebavil, protože byl překombinovaný, těžko čitelný a na závěr až příliš epický, tak tímhle si mě Dorison získal zpět. Postavy jsou dobře představené, jejich motivy jsou čitelné. Celkově je to dobře napsané, promyšlené a hodně mi to připomíná filmy jako Master a Commander nebo piráta Rescatora, kterého jsem jako malý zbožňoval, když už jsem se v televizi musel dívat na Angeliku. Tak a jak psali ostatní, teď jen nepokazit konec :)
 • Darker
  Tohle nejde číst naráz, je to moc silné, prostě to nedávám. Ať už je to "Kšeftík" nebo "To má logiku", tak to přečíst naráz, tak si to půjdu hodit. A pak člověk zapne televizi a tam Zeman a Drahoš a říkam si, to teda ta budoucnost dorazila rychleji než Ellis předpovídal, jenže kdo je Sviňák a kdo hnusák Callahan. To fakt nejde popsat, jak kurevsky je to dobré.
 • Darker
  Darker mecenáš29.12.2017 23:00Hitman #02: Místní hrdinové
  Miluju střílení zombie tulenů.
 • Darker
  Darker mecenáš17.12.2017 20:38James Bond #01: Vargr
  Nebavilo mě to. Je to dějově docela chudé, Ellis se ani nesnažil, i když zápletka obstojná, tak jsem se nudil. S filmovým Bondem to taky moc společného nemá a překvapení se nekonají. Kresba mě neoslovila, ale je fakt, že akční pasáže jsou pěkně zpracované a líbili se mi asi nejvíc. No, tak v tomhle pokračovat asi nebudu.
 • Darker
  Darker mecenáš29.11.2017 23:39Thorgal #15: Vládce hor
  Mám rád fantasy a mám rád komiksy, takže mám velice rád Thorgala. Mám všech 16 dílů a čtu je postupně od začátku a musím uznat, že spolu s Lučištníky je právě tento ten díl nejlepší, jaký jsem zatím v češtině četl. Tohle je Van Hammeho majsterštyk. Časové peripetie ala Časohrátky od Hilla nebo jak ve filmu Na hraně zítřka nemusí sednou každému, ale tenhle díl je úžasný, logicky dokonale propracovaný a naprosto mě dostal. Víc takových dílů. Navíc je vhodný i pro lidi Thorgalem nepolíbených a jeho světa neznalých, protože je to samostaný díl, který nemá v celkové sérii žádný dopad a není potřeba znát ani jiné předchozí díly. Všem vřele doporučuju.
 • Darker
  Tohle se čte samo a není to hezké čtení, to kurva ani omylem, ona pravda není nikdy hezká, je syrová, občas špatně stravitelné, ale určitě není hezká. Tohle je čtení pro každého, kdo zná politiku, kdo o tom někdy uvažoval, kdo ... no prostě každý, kdo aspoň byl vhodit ten zkurvený lítek do té posrané urny a myslel si, že dělá dobře, že ho někdo spasí, že ten někdo udělá svou práci za něj a on má po starostech. Politici jsou moci-chtivé svině a Ellis to ví a tak vám to pěkně v pálí do držky, tak jak to asi umí jen on. Tohle by si měl přečíst každý. A po vzoru Spidera Jerusalema musím znovu vyřknout pravdu: BBart už dotiskni ten první díl!
 • Darker
  Darker mecenáš11.11.2017 12:27Skalpy #06: Hlodání
  "Tempo je zběsilý, koně se splašili..." Jen víc, jen víc takovýchto Skalpů.
 • Darker
  Po dočtení musím říct, že to není, co jsem od "středověké detektivky" čekal. Tam, kde se Jméno růže drží reality a snaží se temnotu víry prosvítit světlem rozumu, se Třetí Zákon ubírá z reality do náboženských fantasmagorií až ke středověkému Armagedonu. Do půli knihy, kdy se děj první knihy rozplétal a rozjasňoval, jsem čekal konečný střet podobný Indiana Johnsovy a Arše Úmluvy, prostě dvě vojska a tajemství chráněné, aby nikdy nespatřilo světlo světa. Ale konečný střet mě donutil srazit hodnocení dolů. Dorison psát umí, ale tohle nebyl prostě můj šálek víry. Snad bude Dlouhý John lepší, víc se držet při zemi, jinak mám obavy, že Dorisona už nechci víc.
 • Darker
  Darker mecenáš18.10.2017 04:50Lady Mechanika
  Za mě spokojenost. Je to lehčí, o řád slabší, méně krvavá, na pohled líbeznější, ženská verze Grandvillu bez zvířátek. Čte se to samo. Dialogy mi nepřišli o moc více kýčovité nebo strojené než u superhrdinských komiksů, ale prostor na zlepšení určitě je. Podle 0-tého dílu, který byl vytvořen později, se dá tušit, že se autor s dalšími díly bude jen zlepšovat, takže já už se těším na další díly.
 • Darker
  Absolutní spokojenost. Přesně tohle jsem potřeboval, oddechové, krvavé, jednoduché a masakrální čtení. Lobo jede, kresba na jedničku a gagy podle mého gusta. Překladatel pan Pavel Dort mě opět naučil pár nových slov, které jsem nevěřil, že v češtině můžou existovat a tak jsem si rozšířil slovní zásobu o Pyčína, Pyčuda, Pyčutálistu, Pyčurína, Pyčuňáka a Pyčudlíka... můj život už nikde nebude takový jaký byl, jak jsem bez těchto slov mohl žít :D Díky a doufám že do roka zase u dalšího dílu. Za mě 666 procent, vánoce letos dorazili dřív.
 • Darker
  Darker mecenáš5.7.2017 09:52Thorgal #11: Tanatlokovy oči
  Neni to druhy dil, ale treti z peti, jen pro upresneni.
 • Darker
  Darker mecenáš1.7.2017 08:32Americký upír #02
  Přečtení tohohle naprosto skvělého a po všech stránkách dokonalého komiksu mi připomíná dvě věci, jak moc jsem rád, že má někdo odvahu vydávat neznámé komiksy a jak moc nesnáším BBart, že takovéto komiksy rozjedou a nedokončí a to ještě do knihy dají 4 stránkovou ukázku na třetí díl s nápisem, již brzy :/
 • Darker
  Tak nebylo to nejhorší na českou kotlinu, ale k průměru, co u nás vychází se to nechytá. Příběh plitký, děj pomalý, atmosféra velmi dobrá, kresba se mi asi líbila ze všeho nejvíc, s malým ale. Co nemám na žádném komiksu rád, když začne v rámečkách autor popisovat to, co má vyjádřit obrázek. Komiks používá obrazy právě proto, aby nemusel popisovat, jak kdo vypadá, jak vypadá okolí a prostředí. Popisy, toho že fouká vítr, jsou podle mě v komiksu zbytečné. Buď si pište knihu nebo ať se kreslíř naučí líp kreslit. Jisté zjednodušení by tomu fakt prospělo, ale pak by to asi nenatáhli na 100 stran. Akce byla místy dobrá, ale na můj vkus jí bylo málo. A co se týče slibované středověké detektivky, tak tu tam taky nenajdete. Pro mě zklamání.
 • Darker
  Darker mecenáš18.6.2017 09:20Grandville #01 (paperback)
  Celkový dojem byl skvělý, jen malé rýpnutí. Jestli je LeBrock detektiv, tak potom je detektiv i Punisher, protože tolik mrtvých jsem fakt nečekal.
 • Darker
  Darker mecenáš10.6.2017 18:45Tomb Raider Archivy S.1
  Já nevím, jsem z toho fakt zklamaný, ani jsem to nedočetl. Já mám rád dobrý příběh, kresba by ho měla správně podpořit. Tady proti kresbě ani bů, ta je number one. Ale ty nelogičnosti v příběhu, tak nechutně bijí do očí, že to nejde. V první povídce ji komorník vychvaluje, zachrání jí život, aby ji v dalším kšechtě chtěl zabít? Lara vyskočí z vrtulníku do kterého nasedala narychlo jen v pilotní kombinéze, protože ho kradla, a svými dvěmi pistololemi při výskoku z vrtulníku roztřílí jiný nejmodernější vrtulník a kde se vzalo tu se vzalo, má na nohách lyže a po dopadu na svah si to vesele frčí, protože měla ty nejdražší instruktory? Nééé, fakt nééé, jako je to hrdinka, možná i superhrdinka, ale přičarovat lyže jí fakt nemuseli. Asi to prodám za nákupku a budu rád, že sem se toho zbavil :/
 • Darker
  Nevíte někdo kolik dílů má tahle série Conana?
 • Darker
  Hawwwran: Ok, seš lepší, víc jak půlku tvých slov taky nevím co je :D
  jh666: štricla chleba je bochník chleba a turkyň je kukuřice, bo ji sem ti Turci dotáhli někdy během vpádu do Evropy (teda říká se to).
 • Darker
  Tak když se tu probírá nářečí, tak jen zkusím, jestli od nás ze Slovácka víte co je štricla chleba nebo turkyň? A co by jste udělali, kdyby vám někdo řekl ať rožnete? :)
 • Darker
  Darker mecenáš30.10.2020 23:14Lonesome #01: Kazatelova stezka
  Formát vydání mě nevadí, ani u Čtyřky, jen by to chtělo pravidelněji a častěji. Ne dva díly za rok , to je málo :/
 • Darker
  Paráda, tak to si musím pořídit k vánocům.
 • Darker
 • Darker
  Má to ještě nějaké další pokračování?
 • Darker
  Darker mecenáš17.9.2020 20:36Batman: Bílý rytíř
  deefha: Udělej to jak každý jiný mimopražský, objednej si to na netu za 546,- :)
 • Darker
  Darker mecenáš11.8.2020 11:45Načmáranec
  Mě malý formát nevadí. Mám Moby Dicka i Z Neznámého Světa.
 • Darker
  Darker mecenáš7.7.2020 07:20Marzi 1984-1987
  Souhlas. Slepá víra, ať už ve stranu nebo v Boha, je stejné zlo. To, že tehdy jedni poroučel z pozice moci světské a ti druzí si hráli na svaté a poroučeli z pozice, já jsem správný křesťan, mě bys měl poslouchat, nic nemění na tom, že na takové lidi je třeba si dát pozor. Můj názor, opřený o 19 let pravidelného každo-nedělního chodění do kostela a poslouchání kázání od faráře. A taky o vyrůstání v komunismu.
 • Darker
  Nevím, žádné řešení asi není ideální. Ten dotisk ideální je, ale jen pro čtenáře, nikoliv pro CC. Šalamouna na to :)
 • Darker
  Milo:Harwey: Vlepování čehokoliv do komiksu se mi moc nelíbí :/
  Fimi: Jo, kdyby to z toho šlo pak udělat puzzle, to bych bral :D
 • Darker
  Milo_Harwey: Ano, mám to v plánu.
  A ne, dvě knihy mě neděsí. Moje úvaha byla o tom, že jsou to dobráci, když to chtějí celé přetisknout a budeš mít doma dvě knihy. Protože jak znám lidi, tak jsou to vypočítavé svině, které si poškozené vydání přečtou, nové nepoškozené ve fólii dají do knihovny a to poškozené prodají dál někomu, komu ta chybějící stránka nebude vadit. CC tak přijdou o potencionálního zákazníka. Můj názor je, že by měli vyžadovat to poškozené vydání zpět. Nebo to mají jako kalkul, že takhle do nové série uvrtají více lidí, nevím. Za mě jsem s produktem, který jsem za své prachy dostal, spokojený. Asi tak :)
 • Darker
  Walome: Je tam napsáno..."Jakmile budeme mít k dispozici opravené vydání (cca v druhém červencovém týdnu), zašleme vám jej zdarma nebo přidáme k další objednávce." :) Tak aby to zbytečně automaticky neposílali. Doufám, že to budou posílat jen na vyžádání.
 • Darker
  Hmm, tak kvůli jedné stránce a ještě nepodstatné dělat pretisk celého nákladu, no, klobouk dolů. Ale doufám, že bude možnost pretisk odmitnout. Mě to fakt stačí tak, jak to mám doma.
 • Darker
  Darker mecenáš25.6.2020 08:30Fatale #04: Modlitba za déšť
  Pokud BB art zvládne do konce roku vydat poslední Fatale, poslední Punisher Max a možná i Fade Out a poslední Batman Detective Comics z NEW 52, tak jim budu muset napsat děkovný dopis. A to už tento rok dokončili Gotham Central. Normálně jsem v šoku :)
 • Darker
  Darker mecenáš16.6.2020 11:56A zrodí se hvězdy...
  cyboy: A proto si místo průměrného hodnocení všímám hodnocení lidí, kteří mají podobný názor a vkus jako já. Nikdy jsem nebyl typ šlapající s většinou :)
 • Darker
 • Darker
  Darker mecenáš31.1.2020 10:49Bouncer
  Nejsem si stoprocentně jistý, ale když mi došel Bouncer z Megaknih, tak si myslím, že byl ve fólii.
 • Darker
  Darker mecenáš21.1.2020 23:38Providence
  Jestli to četl nebo ne, není důležité. Koupil komiks, který je zmetek. Výměna za nepoškozený kus není možná, tak má právo na vrácení peněz.
 • Darker
  Darker mecenáš20.12.2019 18:14Providence
  Ve svém důsledku za to zaplatíme tak jako tak. Logicky budou chtít ztrátu zalepit, takže čekám zdražení knih od Arga příští rok. Je to logický krok každého kdo podniká
 • Darker
  Darker mecenáš7.12.2019 13:50Providence
  Ať si Argo s tím komiksem dělá, co chce, ale kdybych měl o tento komiks zájem (jako že naštěstí nemám), tak bych do toho nešel. Chcete moje peníze, tak to udělejte pořádně. Že jste to posrali, váš problém, proč by mě to mělo zajímat, co za tím je. Že zkrachují? Smůla, za chyby se platí. Že to nemají pojištěné, někdo, kdo to podělal nemá pojistku na blbost, že nefunguje kontrola před tiskem... absolutně nezájem. Je to obchod, tak to bohužel funguje.
 • Darker
  Darker mecenáš2.12.2019 10:28Murena #01: Cyklus matky
  Díky :)
 • Darker
  Darker mecenáš2.12.2019 10:05Murena #01: Cyklus matky
  Kolik cyklů má Murena?
 • Darker
  Darker mecenáš23.11.2019 00:54Bouncer
  louza: Dík že si mi rozsekl dilema... teďka už vím, že do toho nemusím jít, když je potřeba mít načteno něco dalšího. Zase ušetřím :)
 • Darker
  Darker mecenáš7.10.2019 17:32Usagi Yojimbo #32: Záhady
  Škoda, já že budu mít jedinečný kus a zase nic :D
 • Darker
  Darker mecenáš7.10.2019 14:00Usagi Yojimbo #32: Záhady
  Na straně 67 mám rozmazanou a zacernenou Kitsune na prostředním okénku. To je jen u mě nebo to máte i ostatní?
 • Darker
  Darker mecenáš5.10.2019 21:30Abe Sapien #01: Dýka z Lipu
  Díky. Sice UPVO ani Hellboye moc nemusím, ale z ukázek se mi to líbilo, tak asi půjdu do toho.
 • Darker
  Darker mecenáš5.10.2019 16:41Abe Sapien #01: Dýka z Lipu
  Jak moc je třeba mít pro tuhle sérii načteno ostatní knihy?
 • Darker
  Darker mecenáš30.9.2019 06:48Wannsee
  Díky za komentář. Film jsem viděl a historie mě docela zajímá, tak jsem chtěl znát i názor někoho, kdo se o to víc zajímá. Popravdě jsem čekal, že v tom filmu půjde "jen" o hollywoodské ztvárnění historie s důrazem na drama a určeného pro masy. Ale asi lepší, když se tomu tématu věnuje aspoň jeden film, i když asi né moc věrohodný, než vůbec žádný. To samé platí pro komiks. Za sebe jsem rád, že to Argo vydalo v češtině.
 • Darker
  Darker mecenáš28.9.2019 16:27Wannsee
  cyboy: Viděls film Conspiracy (2001) HBO, česky tuším Konference ve Wannsee? Pokud jsi ho viděl, jak se ti zdál z pohledu věrohodnosti faktů?
 • Darker
  Máte někdo tento komiks?
  Je to rozkostičkování vážně tak hrozné, jak se píše zde:
  http://www.reflex.cz/clanek/kultura/96989/promarnena-sance-ryzi-padouch-corto-maltese-v-cestine-rozostreny-a-odflaknuty.html
 • Darker
  Já jsem rád za každý díl, ať to má jakýkoliv formát. Ale Thorgal je prostě prokletý, ten tu celý nikdy nevyjde. Někteří to chtějí mít v jednom formátu, další to chtějí číst od začátku a skončí u třetího vyprodaného dílu z bývalé Modré Crwe. A ti, co to fakt nevydrželi, tak už to mají doma komplet v polštině nebo jiné jazykové verzi. Ani se těm prodejům nedivím.
 • Darker
  Pokud jsem to četl na jeho facebookovém profilu dobře, tak druhý díl Death Vigil bude tento rok.
  http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10156611359754125&set=pcb.10156611363264125&type=3&theater
  Dotaz na Changer the Elder: A bude i v čestině? :)
 • Darker
  Darker mecenáš2.7.2019 11:38Diosamante
  Murphy722: Jak se pozná špatně naskenovaná stránka?
 • Darker
  Darker mecenáš16.6.2019 23:02Putování s dinosaury
  Spagr: A víš, že Putování s Dinosaury není od Crwe? :)
 • Darker
  Darker mecenáš22.5.2019 07:35Marvel 1602
  Já tomu dal nižší hodnocení, protože mi to začalo od půlky skřípat. Vikingové potkali Templáře, ehm, dopluli za nimi do Svaté země, EHM... pak jim dali svůj svatý artefakt (funkční)... proč proboha?... a templaři jej uschovali a hlídali jako svůj největší poklad... cože? to jako psal Gaiman? Ten teda o křesťanství a jeho prvním přikázání asi moc neví.... takže BUCH, a knížka nedočtená letěla do knihovny :)
 • Darker
  baatcha: Ne, Joker to nebyl :)
 • Darker
  Darker mecenáš6.3.2019 12:14Gantz #22
  cyboy: Máš můj obdiv, žes vydržel tak dlouho, já to vzdal u 10 dílu, holt ses tvrďák :)
 • Darker
  Od REXhry:
  "Omlouváme se, ale v Rytířích je chybka v jednom z okýnek, kterou zapříčinila chyba v anglických překladových materiálech. Okýnko 128 má vést při spodní volbě na okýnko 331, nikoli na 33. Bohužel nás nenapadlo vše ještě zkontrolovat oproti francouzštině, chybu v angličtině jsme nečekali."
 • Darker
  Darker mecenáš1.12.2018 13:07Ms. Marvel #01: (Ne)normální
  Tak Zacku, máš možnost se předvést, rewkon touží po tvé pozornosti :)
 • Darker
  Darker mecenáš23.11.2018 15:32Ms. Marvel #01: (Ne)normální
  MB: Ty sis nepřečetl co má xbarborax v popisu : "Lidé v internetových diskusích se přehnaně zajímají o můj duševní stav" :D
 • Darker
  Darker mecenáš23.11.2018 14:22Ms. Marvel #01: (Ne)normální
  xbarborax: Dobrý vtip :D Jestli se tu necítíš bezpečně a někdo tě ohrožuje, prosím obrať se neprodleně na policii :)
 • Darker
  Darker mecenáš23.11.2018 12:45Ms. Marvel #01: (Ne)normální
  hotate: Dobře, tak ho daruju knihovně v Hodoníně, pokud si ho nestihnou pořídit dřív :)
 • Darker
  Darker mecenáš23.11.2018 12:41Ms. Marvel #01: (Ne)normální
  hotate: Komiks zadarmo, tak tím určitě nepohrdnu, adresu zašlu, ale po přečtení trvám na tom, že to posílám zpět. Pokud se mi to bude líbit, tak si koupím svůj, holt jsem křeček, co tty dobré věci musí mít doma.

  LuR: Autetický je fajn. Ale pak mi vysvětli ten řev kolem seriálu o Bladově dceři, který byl naopak napadán, že jak to může psát běloch, když je to o černé hrdince. A tak seriál nebude, holt křiklouni mají, co chtějí. Se divím, že Karla Maye neukamenovali, za to že píše o indiánech, když žádného nikdy neviděl :D
  Proč to zmiňuju, je fakt, že nemusím být muslimská dívka, abych o ní mohl napsat. Stejně tak Sana Amanatová může psát i o nemuslimském bílém křesťanovi a nikdo jí to vyčítat nebude. To jen tahle "pošahaná" doba a její korektnost to mrší strašným způsobem :/
 • Darker
  Darker mecenáš23.11.2018 11:59Ms. Marvel #01: (Ne)normální
  hotate: Tak já si ho klidně přečtu, ale peníze do toho dávat nechci. Až bude v knihovně, tak ho teda zkusím, slibuju :)
 • Darker
  Darker mecenáš23.11.2018 11:40Ms. Marvel #01: (Ne)normální
  hotate: Jo lidi jsou různí, to beru, taky nehážu všechny do jednoho pytle. Já tomu komiksu dal šanci, že jsem si přečetl ukázky, ale i tak mě to odradilo. Na tohle muslimské téma jsme měli s kamarádem kdysi debatu ohledně scifi. Žádný autor sicifi, co jsem četl v něm nikdy nezakomponoval muslimy. I když celé lidstvo vyšlo vstříct hvězdám, tak tam byli indové, afričané, ale nikdy žádný muslim. Jakoby autoři scifi s muslimy ve vesmíru nepočítali nebo co :)
 • Darker
  Darker mecenáš23.11.2018 11:29Ms. Marvel #01: (Ne)normální
  Já bych to shrnul tím, že to muslimské téma v tom komiksu bude kontroverzní. Schválně mi odpovězte na otázku, proč to tam autor dal, jaký přínos to bude mít k tomu komiksu? Já nevím a nechápu to. Mohlo to být klidně bez toho. Prostě americká dcera, jejíž otec je despota a řeší rodinné záležitosti. Fajn, to bych si přečetl, ale proč tam je ten muslimský faktor? Propaganda? Prodeje pro muslimy? Společenské téma? Jestli to má být přínos, tak u mě to funguje bohužel naopak.
 • Darker
  Darker mecenáš23.11.2018 10:36Ms. Marvel #01: (Ne)normální
  hotate: Já netvrdil, že se nehádají, já si spíš myslím, že ta hádka vypadá mnohem hůř a odmlouvačná dcera dostane výprask a né "Jdi do svého pokoje" :)
  Odborník na islám fakt nejsem, ale abych se přiznal, tak muslimové jsou u mě na žebříčku hodně nízko. Asi to bude tím, že jsem ateista a vím co takovým lidem dělají. Stačí mě, že vím, jak to vypadá u křesťanů, než jsem s tím v devatenácti sekl.
 • Darker
  Darker mecenáš23.11.2018 10:07Ms. Marvel #01: (Ne)normální
  xbarborax: Nemusí se chovat, tak jak já si představuji, ale když se tak nechová, tak tomu nevěřím, to je doufám logické a i pro tebe pochopitelné :)
 • Darker
  Darker mecenáš3.1.2021Prodám
  Putování s dinosaury ... 150Kč
  Belzebubové ... 120Kč
  Batman 3: Já jsem Zhouba... 120Kč
  Královská hra 1 ... 65Kč
  Coffee Shop ... 65Kč
  Rick a Morty 1 ... 65Kč
  Hodonín a okolí, případně poštovné (70Kč, Zásilkovna), platba předem na účet, posílám i na Slovensko
 • Darker
  Darker mecenáš25.2. 14:04Pindárna
  Zack: Jj, souhlas. Bez jednotné technologie to smysl nemá. A PDF není moc dobrý formát na comicsy.
  Když jsem před lety ukecával vydavatelství Polaris, aby začali knihy dělat i v e-formátu, tak mi bylo řečeno to stejné. 10 procent je prostě náš standart a je to málo, aby to mělo smysl. Snad až doroste další pokroková generace, která papír bude mít za něco urážlivého a zpátečnického :))
 • Darker
  Darker mecenáš25.2. 13:37Pindárna
  Já vše nakupuju na internetu, takže za mě eknihy a kdyby to šlo, ta i e-komiksy, ale vůle pro vydávání tu jaksi není.
  Prostě je to mega pohodlné, když večer zapluje člověk do postele a řekne si, co bych si tak asi přečetl. Nalezení, objednání, zaplacení a stažení eknihy je otázka pár minut a hurá do čtení :)
 • Darker
  Darker mecenáš25.2. 12:28Pindárna
  Spíš si myslím, že jde o to, že čeští čtenáři jsou staromódní a chtějí normální knihy a nikoliv eknihy. A taky staromódně ty knihy kupují v knihkupectvích. Kdyby měli rádi internet, tak to dávno kupují v eknihách. Můj názor, podle toho, jak to vidím ve svém okolí, mezi lidmi, co (zatím ještě) čtou knihy.
 • Darker
  Darker mecenáš25.2. 12:23Sběratelský klub
  Zack: Píšu, jak mi to znělo :D
 • Darker
  Darker mecenáš25.2. 11:40Sběratelský klub
  Mě stačila ústní komunikace se zákazníkem u stroje.
  On polsky: "A kde bude ten čunik?"
  Já česky: "Já nevím, co tím myslíte, ale ten proces kontroluje tohle čidlo."
  On: "Jaké čidlo? My potřebujeme kontrolu procesu, dát tam čunik."
  Já: "Tady je čidlo, tady ten senzor"
  On: "Senzor! Ano senzor, čunik, je tu?"
  ... atd :D

  Asi jak se slovákem, co se mi snažil vysvětlit, že ho bolí členok :D
 • Darker
  Darker mecenáš25.2. 07:10Sběratelský klub
  Já se snad naučím polski :)
 • Darker
  Darker mecenáš20.2. 15:55Herní vlákno
  Carnage: Jo, už to psali, že ten remaster Diablo 2 dělá Vicarious Visions. Tak nejlepší vývojáři Diabla 2 přešli do Runic Games a udělali Torchlight a jeho pokračování. Co se týče ARPG žánru, tak si myslím, že právě Runic Games a také vývojáři Path of Exile ze studia Grinding Gear Games, jsou v tomhle žánru mnohem dál a jejich hry jsou na tom líp než Diablo.
 • Darker
  Darker mecenáš20.2. 11:27Herní vlákno
  Blizzard je na tom asi špatně, když musí dělat remastery místo toho, aby vydával nové hry. Co jich koupil Activision, tak je to jen pračka na prachy. Nablískané prázdné nic :/
 • Darker
  Darker mecenáš22.1. 23:49Pindárna
  Darth Raelchi: King Conan je tuším ale ta kolosálka, co vyjde teďka, nebo se pletu? A pak už kolosálky nedělali, jen souborné vydání v broži.
 • Darker
  Darker mecenáš21.1. 22:58Pindárna
  Jen doplním, že se jedná o první půl rok a že v dubnu bude ještě nějaké překvapení.
  Jo a s Kolosálkama Conan chtějí pokračovat, přestože Dark Horse žádné další souborné vydání Conana nedělal. Takže někdy (bez konkrétního roku) budou ještě asi další kolosální Conani, kteří na ty stávající budou navazovat.
 • Darker
  Darker mecenáš20.1. 11:07Slevy, výprodeje, bazary
  Taky už mám doma a vypadá to luxusně :)
 • Darker
  Darker mecenáš19.1. 20:44* Připomínky a návrhy
  Kamarád zase v nové verzi marně hledal hodnotu své sbírky. Chudák byl zmatený z těch záložek :D
 • Darker
  Darker mecenáš19.1. 20:41Pindárna
  Gmork: Mě se z těch obálek spíš první vybavilo Ekho :) Ale jo, vypadá to dobře, díky.
  https://www.drakoo.fr/danthrakon/
 • Darker
  Darker mecenáš18.1. 11:26Pindárna
  O čem je chystaný komiks Danthrakon od ERB?
 • Darker
  Darker mecenáš15.1. 14:09Slevy, výprodeje, bazary
  Gmork: Dík, objednáno :)
 • Darker
  Darker mecenáš12.1. 17:53Sběratelský klub
  Doppelganger: Přesnější by bylo... já jsem si objednal pizzu a už jsem ji i zaplatil, ale pořád jsem žádnou nedostal :)
  ...
  Nebo potencionální zákazník: "Já bych si vzal jen půlku té šunkovo-sýrové pizze, jen tu šunkovou část, sýr nechci."
  Restaurace: "Ne, buď celá nebo nic. Kdo by se mazal s poloviční pizzou. Jen nýmandi dělají malou pizzu. My jsme sice ještě žádnou neupekli, ale víme, že je lepší velká pizza s dvěma různýma ingrediencema."
  A tohle je hejt... ještě nikdy jsem nebyl hejtr, tak to chci zkusit :)
 • Darker
  Darker mecenáš12.1. 17:40* Připomínky a návrhy
  Já bych se taky přimlouval za to, to posunout v seznamu priorit o trochu výše :)
 • Darker
  Darker mecenáš11.1. 09:02Sběratelský klub
  Milo_Harwey: A tys čekal něco jiného? Já jim nevěřil už od začátku. Celou dobu to vypadalo jako hurá projekt a bohužel jsem měl pravdu. Jediné koho mi přijde líto, je Zacka Kaplana, že jim na to kývl :/
 • Darker
  Darker mecenáš10.1. 13:06* Připomínky a návrhy
  kinak: Normálně, jde to i na mobilu. Najedeěš na komiks, vybereš druhou záložku a tam rozbalíš menu s hodnocením a vybereš si. Co máš za prohlížeč na mobilu?
 • Darker
  Darker mecenáš4.1. 00:09Povinná četba
  Paráda :D
 • Darker
  Darker mecenáš24.12.2020 12:25Pindárna
  Zacku, když už teda ta poslední verze stránek funguje, kdy to spustíš pro ostatní? Jsem strašně zvědavý na jejich reakce :)
  Jo a všem všechno nejlepší pod stromeček ;) Hlavně nebuďte moc pozitivní, ne vždy je dobré být pozitivní :)
 • Darker
  Darker mecenáš21.12.2020 12:15Filmový a hudební klub
  Milo_Harwey: Mohli z ní udělat nové pohlaví - chiméra, která jde do postele jenom s třetím, pátým a dvacátým pohlavím :)))) Jooo, miluju tuhle dobu, kdy blbost kvete úplně všude... jako plevel :)
 • Darker
  Darker mecenáš20.12.2020 21:51Filmový a hudební klub
  karl173: Já si myslím, že ta potitulková scéna měla jen naznačit o co asi půjde ve 3 sérii, ale nemyslím si, že by seriál vyměnil hlavní postavu. Možná že to bylo spíš představení nového padoucha pro další sérii :) Můj názor.
 • Darker
  Darker mecenáš20.12.2020 01:08Filmový a hudební klub
  Narazil jsem na seriál od Netflixu s názvem Sweet Home, je to prý podle komiksu, zná někdo originál? Měl bych pár otravných dotazů :)
 • Darker
  Darker mecenáš30.11.2020 14:44* Připomínky a návrhy
  Je to fajn... chtěl jsem napsat boží, ale radši budu šetřit chválu, ať to pak neschytám, až se do toho pustí ostatní :)
 • Darker
  Darker mecenáš30.11.2020 13:05* Připomínky a návrhy
  Zack: ok, tak sem s tím, jinak si jdu pro jeřáb :)
 • Darker
  Darker mecenáš30.11.2020 12:58* Připomínky a návrhy
  Hmm, já bych to spustil ve čtvrtek, to všichni půjdou do hospod a bude jim to pár dní jedno, než tě budou chtít zlynčovat a pověsit na nejbližší lampu, takže budeš mít čas to opravit :) Ale pokud hledáš prvního, co tě s tím pošle někam, tak jsem k dispozici už teď :)
 • Darker
  Darker mecenáš29.11.2020 00:54Art
  Gmork: Chtělo by to korekturu.
  "Huš, udělejte te jí trochu vzduchu" Tohle jsem nikdy neslyšel.
 • Darker
  Darker mecenáš9.11.2020 18:19Herní vlákno
  Fimi: Já bych od toho Diabla neměl takové očekávání. Přece jen konkurence už je na to místy líp. Když vezmeš co ARPG vyšly v poslední době (Victor Vran, Grim Dawn, Path of Exile, Torchlight 2) a co se chystá, tak to Diablo zase takový hit jako dřív nebude. Mě z těch starých nejvíc bavil Titan Quest. Já měl jako děcko rád Souboj Titánů, Hercula s Xenou a tohle byla moje srdcovka :)
  Day of Defeat neznám :/
 • Darker
  Darker mecenáš9.11.2020 16:41Herní vlákno
  Fimi: Z gamplaye to spíš vypadalo něco ve stylu Alien Isolation. Ale vizuál to má pěkný, tojo.
 • Darker
  Darker mecenáš9.11.2020 16:40Herní vlákno
  Dalamar: Darkest Dungeon bych bral spíš na mobilu než na PC, tam mě to přišlo příliš zdlouhavé a místy i nudné. Uvidíme, co dvojka, jak to s ní bude.
  Dark Souls je o trpělivosti a taky žádná náhoda. Buď to dáš a nebo znovu a tak dlouho, dokud se to nenaučíš :)
 • Darker
  Darker mecenáš9.11.2020 16:37Herní vlákno
  Zack: Tak každý to má asi jinak.Já si těžký průmysl užívám v práci, doma ho fakt nechci. A jsem spíš destrukční typ, takže raději něco ničit než něco budovat :)
 • Darker
  Darker mecenáš9.11.2020 16:34Herní vlákno
  Fimi: Scorn neznám, ale pokud je to hororová hra, tak ty moc nehraju. Já se bojím i u Subnauticy, kde na tebe sem tam něco bafne :D
 • Darker
  Darker mecenáš9.11.2020 10:26Herní vlákno
  Fimi: Mě se Doom zhnusil. Nejvíc mě štve systém dorážení, to mě fakt kazí dojem z této frenetické střílečky :/
 • Darker
  Darker mecenáš9.11.2020 10:25Herní vlákno
  Zack: Zenovou zahrádku si představuju jinak :)
 • Darker
  Darker mecenáš9.11.2020 06:13Herní vlákno
  Zack: Jakoby to ve 2D nestačilo. Pán je asi gurmán ;D
 • Darker
  Darker mecenáš9.11.2020 06:11Herní vlákno
  Dalamar: Darkest Dungeon jsem rozjizdel 3x a 3x vzdal. To už i ten Dark Souls je na nervy klidnější než tahle RND šílenost.
  Zkus raději podobné hry jako je Iratus nebo Deep Sky Derelicts
 • Darker
  Darker mecenáš9.11.2020 06:09Herní vlákno
  kinak: Deadcells hraješ na čem, na PC?
 • Darker
  Darker mecenáš8.11.2020 21:21Herní vlákno
  To jsem včera viděl trailer na youtube, to je hrozné psycho :D
 • Darker
  Darker mecenáš8.11.2020 20:28Herní vlákno
  Co kdo paříte takhle při dlouhých podzimních koronavirových večerech při čekání na Cyberpunk? :) Já se dal na remaster Dark Souls, to mě vydrží dlouho... páč jsem lama a kapu kudy chodím... nebo padám :D
 • Darker
  Darker mecenáš5.11.2020 22:18Filmový a hudební klub
  Nejlepší film těchle vánoc se blíží:
  http://www.youtube.com/watch?v=6WZCq1L4-dI
  Jéééj :D
 • Darker
  Darker mecenáš31.10.2020 22:03Pindárna
  Gmork: Pokud se Čtyřka chytla, tak ať se raději zrychlý vydávání. Dva díly za rok jsou málo. Aspoň tři :)
 • Darker
  Darker mecenáš31.10.2020 22:00Sběratelský klub
  Walome: Kdybys nebyl socka a přispěl na ComicsDB, tak bys to mohl i mazat a editovat ;)
 • Darker
  Darker mecenáš24.10.2020 20:06Slevy, výprodeje, bazary
  Matthew: To jsem četl, ale nechápu to. Přece když máš výdejnu, tak můžeš fungovat dál. A eshop taky, ten není nařízením vlády ovlivněný. V tom bude něco jiného.
 • Darker
  Darker mecenáš24.10.2020 19:55Slevy, výprodeje, bazary
  Knihkupectví Ládví padlo? Neví někdo podrobnosti, proč mají u všech knih na svých stránkách Nedostupné a Na dotaz?
 • Darker
  Darker mecenáš24.10.2020 19:48Slevy, výprodeje, bazary
  Milo_Harwey: Ano, hlavně mít svědomí čisté :D
 • Darker
  Darker mecenáš24.10.2020 19:47Filmový a hudební klub
  Barbarians vypadá dobře, ale ta němčina mě vadí :D Když už Vikingové nemluvili dánsky, Římani nemluví latinsky, proč sakra musí ti Germáni mluvit tou hnusnou řečí :D
 • Darker
  Darker mecenáš24.10.2020 19:43Povinná četba
  seneke: Když už jsi u těch adaptací, tohle jsi viděl:
  http://www.youtube.com/watch?v=3od-kQMTZ9M
  "To jsme teď jako Strážci Galaxie?" :D :D
 • Darker
  Darker mecenáš23.10.2020 17:25Pindárna
  Karlito_69: Paráda :)
 • Darker
  Darker mecenáš23.10.2020 11:11Sběratelský klub
  Matthew: Neboj, budeš exkluzivně uveden v knize, opozdilci nebudou ;)
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: neveřejné
Mám: 443 (cca 175729 Kč)
Chci: 2 (cca 598 Kč)
Sháním: neveřejné
Nabízím: 6 (cca 1714 Kč)
Osobní: neveřejné
Sbírka mimo CDB
Četl/a: neveřejné
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: neveřejné
Nabízím: neveřejné
Osobní: 0