Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Při pokusu odčerpat pomocí moderní technologie tajemnou energii z prastarého golema došlo v Národním muzeu k nehodě. Mladý student David Daneš, který se k incidentu připletl, byl při explozi vystaven neznámému záření, jež mu dodalo nečekané schopnosti. Jaké přesně a na jakém principu fungují, teprve poznává. Protože se ale postavil na stranu práva a pořádku, pro veřejnost je teď superhrdina: ZÁZRAK!

Kniha Dechberoucí Zázrak: Kompletní první sezóna obsahuje sešity 1 až 13, které vycházely od prosince 2015 do prosince 2016 + bonusy.

Scénář
Petr Macek
Kresba
Petr Kopl
Obálka
Petr Kopl
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-87033-94-4 (CZECH NEWS CENTER a.s.)
Vazba
šitá v měkkých deskách
Formát
165 x 254 mm
Tisk
barevný
Stran
352
Cena
499 Kč
  • Darth Raelchi
    Já si nemůžu pomoct, ale mě to neskutečně bavilo. Smál jsem se, bavil se, smutnil a hltavě četl. Nedokážu si to vysvětlit. Původně jsem o tom nechtěl ani slyšet a sešity mě míjely mílovými kroky. Když se avizovalo souborné vydání, tak jsem si řekl, no zkusit to můžu, když to bude v jednom, resp. ve dvou. Tak jsem šel vyloženě na jistotu a obával se, že po dočtení budu přemýšlet komu mladému z mých přátel to věnuji. Bohužel, to se konat nebude. Mě to prostě vyhovovalo. Ano, místy je kresba taková divná a špatně uchopitelná a je cítit, že komiksová zkratka byla u Kopla použitá nesčetněkrát, chápu čas kvapil a nasadit vydavatelské tempo jako v USA a být na to všechno vlastně sám není jednoduché, přesto je to ale pořád dobře zmáknuté a rušilo mě to minimálně. Spoustu překlepů v kresbě se dalo odpustit, protože příběh jede a odsýpá. Není to úplně klišovité a máme i mrtvé. Jestli to je oficiálně první český suprák, tak pro mě za mě, proč ne. České reálie pobavily a dobře je duo zakomponovalo do svého příběhu. Už se nemůžu dočkat druhé knihy. Že bych vzal na milost i Péráka od CRWE? Je to příjemné oddychové a nenáročné čtení, které má pobavit. To se splnilo.