Punisher III.
BBart s.r.o., CREW1. vydání 2005série The Punisher 3/4
4.2
...
...
...
...
Když někoho zabijete, bývá obvyklou slušností, že zůstane ležet a pilně se věnuje rozkladu. Ovšem ne tak největší fanoušek superhrdinů, vazoun v pruhovaném tričku slyšící na jméno Rusák. Vrací se a hodlá ukázat Punisherovi jaké to je, když člověk letí z mrakodrapu vstříc dlažbě. To jen tak pro začátek. Do toho se přidá ještě Spider-Man, prezident Spojených států, atomová bomba a jeden ostrov plný žoldáků. Takhle nějak si Punisher představuje Vánoce.

Obsahuje sešity Punisher (Vol. 6) #1-7

Scénář
Garth Ennis
Art
Steve Dillon
Ink
James Palmiotti (Jimmy)
Barvy
Chris Sotomayor (Sotocolor)
Obálka
Tim Bradstreet
Překlad
Štěpán Kopřiva
Žánry
akční, humorný, superhrdinský
ISBN/ISSN
80-7341-688-3 (BBart s.r.o.)
80-7341-688-3 (CREW)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
170 x 260 mm
Hmotnost
534 g
Tisk
barevný
Stran
168
Původní cena
299 Kč
Originál
The Punisher #02: Army of One (Marvel)
Pořád dobrá úroveň příběhu. Trošku mě štval Rusák se svýma vemenama a to hovado si je ještě nechalo zvětšit. Dobře mu tak, že jeho konec nebyl zrovna happyend...
Další kvalitní díl. Za mě nejhorší část je začátek. Ten mě celkem odradil. Návrat Soapa byl strašně nucený a nakonec zbytečný. Jak se ale Punisher dostane na ostrov, kniha funguje skvěle. A o hvězdičku to posouvají dva krátké příběhy na konci, které byly moc fajn. Kresba je jako vždy skvělá.
Vím za ta léta už trochu, co je zač Punisher, stejně jako to, jakým způsobem píše (a umí psát!) Ennis. Jenže už jsem trochu přepapanej. Punisherovi fandím neustále, ale ta zajímavá levičácká rétorika nakombinovaná s de facto amorálním charakterem hlavního hrdiny, apriorní komediálnost naroubovaná na létající střeva... to už mi asi na nějaký čas stačí.

Celkový dojem: 60%
Jízda s Punisherem pokračuje. Ennis nadále předvádí své umění psát akční surovou komedii, která se před ničím nezastaví. Například Rusák s kozama. To je teda něco. I když je v celku tenhle komiks jen akční jízdou tak je to ale skvěle odvedená práce. Dillon nezklamal a jeho kresba je opravdu tím pravím ořechovým. Navíc je zde jeden příběh beze slov, který i když by byl podle mě lepší se slovy, protože jsem na to zkrátka zvyklí, tak rozhodně neurazí a slova si povětšinou dokážete v mysli doplnit i sami. Což je asi správný výsledek komiksu beze slov. Celkově je tedy pro mě tento komiks velmi dobrým počtením, který i když není tím nejlepším co jsem s Punisherem a v podání tohoto týmu četl, stále se jedná o dost solidní akční zábavu. 75%
Návrat rusáka byla slátanina. Ale to je fuk, protože tam aspoň byl Spidey, jako parťák, co vždycky dostane největší nakládačku. Ale část na ostrově se mi maximálně líbila. Super.
Když zakopnete v New Yorku: Ennisův technický scénář aneb Frank přemýšlivým chodcem. Hlenožrout, chcankosrk, koňohryz: vojenská hantýrka v pravém smyslu slova :)
U Rusáka už to přepísk. Kapitola bez slov je výplň, ale rozšafný Dillonův scénář tomu dodá trochu šťávy.
Rusák sa vracia a Punisher má dosť roboty, či už s mafiou alebo na ostrove v džungli. Čím ďalej sa u tejto série viac bavím. Vtipne nakreslené násilie a absurdné scény.
Rusak se vraci a ona je s nim i sranda:-) u prvnich dvou dilu jsem se bavil vice, ale jen o chlup. A i tento treti dil prinasi tu pravou Punisherovskou rezbu! Spokojenost.
Za mě spokojenost. Dostal jsem, co jsem očekával - nenáročnou zábavu s dostatkem humoru a s příběhem, který pobaví. Oproti předchozím dvěma dílům mírně horší, ale stále nadprůměr. Poslední dva jednosešitové příběhy přinesly něco jiného, než dlouhý příběh s Rusákem a za mě byly ještě o chlup lepší.
Opět svižný hláškoidní začátek. Ennis už tady vcelku ničím nepřekvapuje, ale to asi ani není potřeba, protože jestli jste si tohodle Punishera koupili tak se vám líbili předchozí díly a Tady pokračujeme v nastoleném trendu akce a suchých hlášek. Gradování téhle knihy není tak povedené jako u předchozích i když v průběhu děje několik věcí potěší jako třeba alternativní využití spidermana jako živého štítu. Z pocitu lehkého vyčichnutí dostávají knihu poslední dva příběhu, které jsou způsobem vyprávění, hlavně ten Dillonův, dost odlišné od zbytku. Mě nakonec knihy dost příjemně překvapily. Celkově spokojenost.
Akce od BB Artu mě přiměla dokoupit Punishera, i když v jeho Ennisovské podobě jeho fanda fakt nejsem. Tohle číslo ale docela ušlo. S Rusákem je fakt sranda, úchylná, ale pořád sranda. To je asi Tak všechno. 40 %
Z něčeho, co se původně zdálo jako docela ''nic moc záležitost'', se později vyklubalo něco fakt suprovýho. Punisherova psychika opět provoní všechny stránky, což si všichni náramně užijeme a návrat Rusáka (Kterého mimochodem považuji snad za nejlepšího Punisherovského záporáka) je pojat naprosto skvěle - hlavně jeho nová maskultura a samozřejmě i hlášky. Opět sadistické, cynické a oplývající černým humorem. Takhle přesně to mám rád. Ennis je BŮH.
Punisher se vrací a Rusák taky...s trochu netradiční muskulaturou..:DD Potěšila i účast Spideyho. Ennis a Dillon dělali Punishera skvělého. 5*
Přiznám se, že mi tam trochu chyběli ti dva záporáci z předchozích dílů a ten nový generál mě nějak extra nenadchnul, ale i tak musím dát pět hvězdiček, protože jsem se opět královsky bavil, černý humor je bezkonkurenční a čte se to jedním dechem. Sice všichni víme, že je to vlastně jen akční béčko, které si s logikou zrovna netyká, ale co, jednou za čas si přece všichni chceme bez přemýšlení vychutnat parádní jatka, ne?
Indy nosí bič a klobouk...Punisher zase bouchačku, se kterou neustále někde někoho vraždí. Parádně jsem se bavil od začátku až do konce.
Třetí díl Punishera splnil svůj účel, tak proč ne?
Návrat Rusáka pro mě znamenal jen jediné, a to, že se s ním bude ještě bojovat, a to ne jen jednou. Kniha celkem pobaví, díky slušnému začátku, kde to Spider-man pěkně schytá, a v druhé části si naplno užijeme vraždění, vraždění a výslechy. Závěr potěšil. Zbylé dva příběhy také stály za to. Čtvrtou knihu koupím hlavně kvůli kompletnosti.
Trochu slabší díl, ale za přečtení to určitě stojí. Hlavně je tam postava, kterou bych tam nečekal a to nemyslím Rusáka. :-)
"Dali jsme týmovku. " Psychopat Frank Castle v ráži a já si to užil. Že to není nic nového, ani obecně ani od Ennise ? No není, zaplaťpánbu :)
Dalo se čekat, že po geniální druhém dílů dojde trochu Ennisovi dech. Nejzajímavějším na tomhle dílu je návrat Rusáka a to je fakt hodně málo. Za jeho hod Spider-manem ale těch 10 procent přidám.. ;-)
Po roce a půl shánění přišlo obrovské zlkamání.Pro mně nejhorší díl ze všech
Peter Parker jako boxovací pytel, tak to má být, jen do něj, pacholka jednoho. Bravo Franku! Závěrečná epizoda beze slov je výtečná.
Ve třetím díle už autorovi dochází dech, ale i přesto si stále drží svou vysokou úroveň...
Ehmm. Jo!
Takže trojka mě uchvátila..hlavně teday první část,ve které jsem dostal nejmíň 3 záchvaty smíchu...95% nedávám jen proto,že tam spidey vypadal jak kokot :))
tak to sem zvědavej jak se tam může objevit rusák,když ve dvojce dopadl tak jak dopadl :) no nechá se překvapit...
RUSÁK!!! ... uf. Ešte že je tu aj niečo iné. Inak pohoda.
Je fakt, že ačkoli je třetí kniha na stejně vysoké kvalitativní úrovni jako předchozí dvě, krásně na ně navazuje (Soap) a odkazuje (xichtománie) a vrací do hry jejich nejlepší akvizici - (kybernetizovaného) Rusáka, stejně jako řadu jiných mě také zklamala a to z jednoho důvodu - malého rozsahu. Jakkoli je ten příběh našlapaný a má ještě větší koule než ten předchozí, působí na mě díky rozsahu pouhých pěti sešitů oproti předchozím dvanácti hrozně uspěchaně a ty dva krátké bonusové příběhy jsou naprosto zbytečné. Jinak je to ale opět nářez největší, počínaje hromadným utopením týpků v kleci, přes další (a lepší) souboj s Rusákem, do kterého se přimontuje Spidey až po POZOR SPOJLER! vyhlazení 2 000 hajzlů atomovkou. O to víc zamrzí, že je to tak krátké. Už aby tu byla čtyřka. Zajímalo by mě, co má Kopřiva na té stupidní nadávce "zrůdoslave". Asi tu stupidnost.
Celé je to postavené na jedné hlavní myšlence, a to sice fakt že nějakej týpek zabíjí zlý lidi. Tedy námět spracován už stokrát. Ennisovi se s Dillonem podařilo z tohoto "kýče" vykřeset neuvěřitlně zábavnej comix. Nečekejte poslání, nečekejte dějové zvraty a propracované dějové linie. Čekejte prostě neuvěřitelnou prdel.
Jinak tohle je první Punisher kterýho jsem četl, ted se jdu vrhnout na jedničku ;-)
proste oddechovka (klidne znova a znova)
Jako odpočinkové čtivo by to možná šlo (a to v komixech kde je odpočinkové skoro vše není nic moc). Ale jinak celkem slátanina.
Sekec mazec a Spidey k tomu....spokojenost :-)
Oproti prvním dvěma dílům slátanina. Ale Rusák a Spidey potěšily.
Čím dalej tým viac sa mi to začína páčiť. Je síce cítiť, že Spidey sa nechová celkom ako Spidey, ale hlavne že pomohol :) Väčšina tu píše, že sú prepunisherovaný - tak to ja som sa práve navnadil. Kvalitna rubačka :)
O něco lepší než jednička, ale dvojce se to nevyrovná.
No kdyžuž sem si toho punishera 3 přečetl podruhé a zároveň s předešlýma dílama,tak usuzuji že sem se zas jednou v hodnocení pořádně utnul minule to byly vraždy a housle a teď tohle.zaslouží si to tak o 25% dolů.
ano byl li to posledni book v cechach pak jsem spokojen
Super Punisher,perfektní Rusák a Spidey za totálního blbečka ,. Dobrej nářez a super sranda.
Tak tenhle Punisher uz mi moc nesedl. Dej me celkove nudil a nektere hlasky mi prisly dost trapny. Na Ennise mi to prijde dost slaby a ani mi nebude vadit, kdyz se tento rok s dalsim Punisherem nesetkam. Radeji bych opet toho co byl v komiksovych legendach.
Nejlepší bylo, jak Rusák mydlil Spider-mana, kterého před sebou držel Frank. U této knihy jsem se pobavil ze všech tří zatím nejvíc. MdS
Tohle byl pro mě zatím nejlepší Punisher, jednotlivý příběhy měly šťávu a Rusák v tričku BRITNEY byl k nakousnutí... :)<br><br>
I když si stále stojím za tím, že Castle je nezábávná kamenná držka, tak tenhle book potěšil :).
Furt to samý. Stále stejně vtipný a výbušný.
Já se bavil, sice nic nového pod sluncem, ale když vím co od toho čekat a i přesto si to koupim, tak dostanu přesně to co jsem čekal:) Prostě pár suchejch hlášek, několik ustřelenejch hlav, nějakej ten incest, prostě příjemný počtení na jedno uplakaný odpoledne. Jo a vypadá to dobře v knihovně(pokud má člověk předchozí dva díly). Takže tak.
Já od Punishera nic jíneho, kromě neustálé řežby, nečekám. O tom to je, o zabíjení - od začátku do konce, ale tentokrát bez slabých a nudných míst. Příjemná akčňárna, kterou jsem slupl jak malinu. A to co Ennis udělal se Spideyim...no teda, nářez.
Zabavnejsie dokonca ako prvy a druhy diel. Ale od Ennisa a Punishera si dam asi na par mesiacov pauzu, kupil som si aj 4 diely z MAX serie z USA, takze uz som prepunisherovany :-)
Souhlas s Willisem a Hexem, Ennis jede ve vyjetych kolejich a asi na tom nehodla u Pusnihera nic menit... zacinam byt trosku prepapanej. Ale musim rict, ze jsem ty dve hodinky, nez jsem Punishera docetl bavil, zvlaste cross se Spideym me velmi potesil, team podle meho gusta:). Kresba je velmi slusna, obalky jsou krasny, v ceske mutaci jsem nanarazil na zadnou chybku at uz ze strany grafiky ci tisku&knihariny, takze za tech par kacek Punisher porad stoji.
Poslední dobou se asi opakuji, ale je to pořád to samé jako v předchozích dílech a vzhledem k tomu, že tohle je to třetí kniha, pro mě je to Punisherova konečná.
Trojka pokračuje v tom samém duchu I+II a i když jsem se při ní už tak nebavil je to stále ucházející. Občas zableskne dobrý vtip a občas mi něco naopak připadá docela trapný. Obálky Bradstreeta jsou super ale vcelku jsem rád, že si Punisher asi dá chvíli pauzu.
58582011
Syndrom23.8.2023 21:27Punisher III.
BadBoy22.9.2022 14:45Punisher III.
martin2811.4.2022 11:01Punisher III.
invape5.6.2021 15:10Punisher III.
t0mas24.5.2021 11:45Punisher III.
lantan117.5.2019 17:44Punisher III.
mearez29.1.2019 19:31Punisher III.
Darker26.11.2018 21:12Punisher III.
Peppa4.9.2018 19:58Punisher III.
raimi24.6.2018 23:19Punisher III.
mira123914.4.2018 00:43Punisher III.
Pista10.1.2018 20:35Punisher III.
Fry10.12.2017 18:17Punisher III.
karl17310.12.2017 17:59Punisher III.
MEGA26.10.2017 15:41Punisher III.
dajik12.10.2017 21:42Punisher III.
Symbi28.8.2017 15:38Punisher III.
Bronn14.7.2017 09:22Punisher III.
Fimi30.6.2017 23:02Punisher III.
Salien24.6.2017 23:15Punisher III.
foudy20.6.2017 12:04Punisher III.
Rezet28.5.2017 11:33Punisher III.
kaylin20.5.2017 04:30Punisher III.
gezic20.2.2017 21:22Punisher III.
szajter11.1.2017 03:00Punisher III.
Tyfus8.1.2017 17:08Punisher III.
samuelo1224.12.2016 21:12Punisher III.
MonsterGyre25.11.2016 10:23Punisher III.
Tiba2.8.2016 15:15Punisher III.
mike7319.7.2016 22:56Punisher III.
ConanVJ2.7.2016 07:26Punisher III.
kinak7.4.2016 16:23Punisher III.
Jabba5.4.2016 15:15Punisher III.
charvos26.3.2016 12:23Punisher III.
Paldini25.2.2016 14:51Punisher III.
Olesh19.1.2016 17:51Punisher III.
Mrlah10.11.2015 18:01Punisher III.
sadoman19.10.2015 14:22Punisher III.
cyboy15.10.2015 12:08Punisher III.
sedw23.8.2015 23:28Punisher III.
Abstinent21.8.2015 12:34Punisher III.
kadas9718.8.2015 07:27Punisher III.
Bubsy15.8.2015 12:08Punisher III.
zdoog20.7.2015 18:45Punisher III.
jh66610.7.2015 10:48Punisher III.
trudoš25.4.2015 01:04Punisher III.
spagr13.4.2015 09:48Punisher III.
kendor00718.1.2015 21:03Punisher III.
calvin101.12.2014 15:00Punisher III.
mAGiic21.10.2014 21:51Punisher III.
Fox019.8.2014 15:54Punisher III.
lutrix19.7.2014 20:21Punisher III.
2scha16.2.2014 08:57Punisher III.
J.T.honza10.2.2014 20:52Punisher III.
monty.cl20.1.2014 09:36Punisher III.
Schramm5.1.2014 20:18Punisher III.
jackie28.12.2013 21:56Punisher III.
Dinik1.12.2013 20:59Punisher III.
songoku24.11.2013 12:47Punisher III.
oleav25.10.2013 11:40Punisher III.
Zeebonk24.8.2013 21:31Punisher III.
Walome10.7.2013 13:13Punisher III.
Spideyy13.6.2013 15:41Punisher III.
Noci13.6.2013 10:34Punisher III.
namdnas30.4.2013 14:02Punisher III.
Roiser23.4.2013 18:12Punisher III.
disclose18.4.2013 08:25Punisher III.
zdennanek11.4.2013 19:04Punisher III.
Librarian10.4.2013 09:07Punisher III.
RaptoR14.2.2013 22:06Punisher III.
BoVon29.1.2013 20:24Punisher III.
Jack04321.1.2013 16:46Punisher III.
Light10.1.2013 00:19Punisher III.
jc118.5.2012 11:40Punisher III.
Aerchel5.5.2012 14:25Punisher III.
Slaine15.2.2012 15:35Punisher III.
Kaluž6.2.2012 18:18Punisher III.
Falcon5.2.2012 14:06Punisher III.
c.tucker5.2.2012 14:06Punisher III.
Thorar5.2.2012 14:06Punisher III.
J.Connor5.2.2012 14:06Punisher III.
Azalin5.2.2012 14:06Punisher III.
punisher5.2.2012 14:06Punisher III.
matrosh5.2.2012 14:06Punisher III.
willis5.2.2012 14:06Punisher III.
Gorenje5.2.2012 14:06Punisher III.
Tauren5.2.2012 14:06Punisher III.
erik5.2.2012 14:06Punisher III.
choze5.2.2012 14:06Punisher III.
brkowycz5.2.2012 14:06Punisher III.
namathur5.2.2012 14:06Punisher III.
Wiruss5.2.2012 14:06Punisher III.
Tuxedo5.2.2012 14:06Punisher III.
Saiffer5.2.2012 14:06Punisher III.
vccn5.2.2012 14:06Punisher III.
Big G5.2.2012 14:06Punisher III.
morzakor5.2.2012 14:06Punisher III.
Erich5.2.2012 14:06Punisher III.
maara5.2.2012 14:06Punisher III.
andre5.2.2012 14:06Punisher III.
Ogre5.2.2012 14:06Punisher III.
DEmnoG5.2.2012 14:06Punisher III.
HEX5.2.2012 14:06Punisher III.
Četl/a (151)
-spacilost-, 2scha, 3DD!3, adriel, Al0f0k, Alfred, Alikkk, alois13, AwatarDK, BadBoy, Balů103, Bedou, ben_bella, bierce, binnmode, Bronn, Bubákolog, calvin10, Chaolinek, charvos, choze, ConanVJ, Craxx, crewni.konzerva, cyboy, D.K.Logic, dajik, Darker, Deckard, Denis1996, Doncek4321, Doppelganger, erik, farnhajt, fel68, filosh, Final, flipflop, foudy, Fox01, Fry, Georgíno J., gezic, Gustik5, house192, hromotlk, hypermlok, invape, Izmir Čupr, J.Connor, Jabba, James, jankie, jh666, jiskra, JORDY, kadas97, kallenved, Kaluž, karl173, kaylin, Keenkeen, kendor007, Khagrael, Killingjoke, kinak, Knowho/Wullcann38, Kraken, kuzz, lantan1, Lawer de Sanctis, Librarian, Light, Lojza, LookAss, luky.kuky10, mAGiic, mart.in, Martinb, mearez, MEGA, MignolaMoore, mira1239, miuanek, Mleako, MonsterGyre, monty.cl, Mr. Baboon, Mr.Plysh, namdnas, NecRoman, Nevidal7, Noci, oleav, Olesh, Onkel 1928, Oompa Loompa, opytz, Ozymandias, Paldini, pbabinec, pearlxjam, pechna, Peppa, Petr, Petrisko911 , PH79, Pietro26, Pista, Plechy, punisher, raenius, raimi, RaptoR, Rezet, RudyRod, samuelo12, Schramm, seezeethree, seneke, Shpeckk, Slaine, slavik38, smazenapikantniskeble, Spacecore, spagr, Spike, Symbi, t0mas, tacmud, taidana, tankgirl, terrordemon, Tiba, Tony TwoDee, trudoš, Tyfus, TZcomics, Ukko, VanTom, Velkej šéf, Vojtěch 393, vrazdinek, VskPrzk, Walome, Wasps, Wiw, yardaformi, Zbysek2410, Zeebonk, zlejzmrd
(340)
123, 2scha, 665+1, 7eleven, adam.butch.kubik, adam.ra, Aerchel, afri, Al0f0k, Alfi, Alfray, Alfred, alois13, amazing_k, andik007, Andreew, asgardpepa, AwatarDK, Azalin, Azbest, AZTeck, BadBoy, Balů103, Bay_watch, bboorreekk, Beng.D, Benji, ben_bella, Bezvliv, binnmode, Black Bro, yo, blackJag, Blair, bmc75, bobo666_2005, bodhi, Braindead, brkowycz, Broda, Bronn, Bubákolog, Bubsy, calvin10, calviti, Capa, Cassidy, Celestius, Chaolinek, charvos, chobotnička, choze, ConanVJ, Corvus, CP, Craxx, CSE_AC/DC, Cute_Unicorn, cyboy, danyno76, Darker, DAxik, Deckard, Denis1996, Dinik, disclose, Doncek4321, doophy, Doppelganger, Dosis_Venenum, dr. Gull, Drakeus, Duchy, Duff.man, dvoracekpetr1, Einstain666 , Elhonzo , erik, Falcon, farnhajt, faster86, FatMonster, fel68, felis, fifas, figis, filemon, filosh, Final, Fox01, FrAnK, freestyletricker, Fréza, Fry, Fugas, Georgíno J., gezic, Godsmacker, goldschmidchen, gongon44, goodspeed, GORERATED, Grebenda, grinder, Gustik5, Hamichal, haxxor, Hebled, hedgehog, herbert, hi_jacker, holubdema, house192, hromotlk, hugosnowden, Hulik, hypermlok, ikshorm, Ilock, imro, invape, isildur heir, ivos309, J.Connor, J.T.honza, Jabba, Jack043, James, jankie, jett, jh666, jirka_smog, jiskra, jjjirik, JORDY, Joshua_T, Kabukiman, kadas97, Kadin, kallenved, Kaluž, Karel Sec, karl173, kaylin, Kazumaki, KdG, Keenkeen, kendor007, keNNoslaw, keplik, KINIMODUS, Kjon, Knowho/Wullcann38, KOko, komik.sx, koudak89, Kraken, krvinka56, kubanec13, kucik, Lawer de Sanctis, Lenny, Librarian, listr, Lobok257, Lojza, lokeren7777, LookAss, Lucifer, luky.kuky10, Luse, lutrix, m.jedle, maara, mAGiic, mainman, Majinek, mangan, markic, mart.in, Marthy76, Martin Buchal, martin28, Martinb, Marvin, Masinfira, Matej-29, Matejrychly89, Maty48, Maxman2000, MEGA, merhyx, mgeralt, MignolaMoore, mikado, MIKER65, mikina, mikki.maser, mildaE, Mistak, Mitthrawnuruodo, miuanek, Mleako, moiqpiom, MonsterGyre, monty.cl, MP, MP81, Mr. Baboon, Mr. Smith, Mr.Plysh, Mrlah, namathur, NecRoman, nepěkná perspektiva, Netorack, Nevidal7, Nevimtrebastofi, Nightmare, Noci, noMster, nx, Odal , OldaB, Olesh, Ondraseeek, Onkel 1928, Oompa Loompa, opytz, Pafnuc, Paldini, pata, pavel, pavouk, pearlxjam, pechna, pennywise, Pepares, Petr, Petrisko911 , PH79, Pista, planika, POLAKST, Poseidon1978, punisher, q, Quentin, QuickQuackery, RadimNemec, Radkos, raenius, Raikou, raimi, RainDamage, RaptoR, razielus, Remi LeBo, Ricarderon, Robb, Rocksteady147, Roiser, RudyRod, Saiffer, saja, Salien, samuelo12, Saran, Schramm, sedw, seeker666, seneke, Shin, Shpeckk, Sidi Santini, SirSandál, Skot, skřetman29, Slaine, Slávek, slavik38, sleepless, songoku, spagr, Spideyy, Spike, StanleyHu, stanleystar, suricattaontheway, Symbi, szajter, tacmud, taidana, tankgirl, Tarka Daal, terrordemon, TheWrecker, Thorar, Tiba, timek, Toe, tomastrejbal, Tombal, Tomek, Tomket.Tom, tomned, Tony TwoDee, Toren, trudoš, tulipstros, Tyfus, TZcomics, Ukko, vallyslayer, VanTom, VasaX, Velkej šéf, Viking, Vítek, Vojtěch 393, vrazdinek, vteco, Wasps, willis, Wiruss, Wiw, xai, xintax, xxaannddeerr, yarda, yardaformi, Yaromil, yogi, yojimbo, Zajo original, Zbysek2410, zdennanek, zdoog, Zek, Zíďas, zlejzmrd
Chce (27)
-spacilost-, adriel, Azik2586, Badgu.y1902, Caps, deadpool, delsemela, DKoscik, DracoAn, EvilvsGod, fusnix, Geralt, Hauzina, ho.mof, Honzin92, illy, Kocour, Mamut12, Miriyak, nick, Pavouk01, petrsimcik, Rezet, royan, Vcelka_Maja, Zelvak, Zod
Koupí (5)
Adelheid1, Cemino, delta11, Hauzina, mineralk
Prodá (4)
filemon, Fox01, jirka_smog, SirSandál