Miluju své přátele, sport a čtení
Klasické Geeek Info:
Marvel nebo DC? - Marvel
Oblíbené postavy Marvel - Spider-Man, Daredevil, Rocket, Nova, Hawkeye
Oblíbené DC postavy - Joker, Batman, Nightwing
 • Delphín
  Nečekaně drsný ale čtivý příběh, kterému nic neschází
 • Delphín
  Pokud měl autor v prvním díle nějaké nedostatky, ty zde vymazal a dodal ještě větší kouzlo svému krásnému a propracovanému světu. Komiks má pár dost silných momentů, myslím ale, že kdyby byl komiks delší, zapůsobilo by to na čtenáře ještě více. Rovněž dějová linka ohledně spiknutí vyšla lehce naprázdno, pořád je to ale úžasný a čtivý komiks.
 • Delphín
  Je mi líto, že s hodnocením dosti vybočuju z řady. Jo, komiks je to fajn ale přijde mi, že se to dalo celé pojmout jinak a lépe. Příběh si mě nejvíce získal společnou minulostí Nikoho s Brucem ale i to je už celkem otřepané klišé..
 • Delphín
  Delphín2.6. 18:05Batman Mikea Mignoly
  Zkáza - Dost povedený příběh, kvůli kterému si komiks kupujete a rozhodně vás nezklame 3,5/
  Ve světle plynových lamp - Příběh, který jsem si užil rozhodně nejvíce, už proto, že mám rád tématiku a teorie ohledně Jacka Rozparovače. Rozuzlení výborný, jen zde mohla být obsáhlejší detektivní práce 5/5
  Svatyně - Jak rychle graduje, tak rychle končí, což jí dost podkopává nohy. 4/5
 • Delphín
  Delphín19.5. 03:06Usagi Yojimbo #23: Most slz
  Nečekaně temný, ale stále výborný Usagi
 • Delphín
  ,,Když věc pohání nenávist, obvykle vydrží dlouho."
  Komiks startuje relativně povedeným retrem, převážně mě ale oslovil následující příběh. Začíná nám výslechem, u nějž sedí Peter a Wolverine, kteří popisují svou akcí nadupané dobrodružství. A komu? Odhalení na konci stojí za to. Cením rovněž bohatou sekci bonusů, která byla v tomto kompletu občas opravdu chudá..
 • Delphín
  ,,Možná proto zůstávám silný v tomto chaosu. Protože vím, že jsem slabý."
  Příběhy od Jenkinse mi občas nesedly, ovšem jeho práce v tomto komiksu je fakt úžasná, Jenkins zde ukázkově pracuje jak s Goblinem tak Peterem a rozhodně se toho nebojí, škoda jen kresby, která se mi moc nelíbila.
  Ze řetězu se autoři utrhli i v druhém příběhu, jehož zápletka je dosti zvláštní ale jako celek to funguje relativně v pohodě, ale jak už psal Hroubek, rozhodně to nesedne každému. Za mě ale pohoda a celkově dost fajn počtení.
 • Delphín
  Usagi, ve kterém se dočkáme nadpřirozenosti i přirozené a roztomilé chemie. Každý příběh byl svým stylem kouzelný, hlavně ten poslední, jenž umocňuje poznámka k příběhu na konci komiksu
 • Delphín
  Paráda
 • Delphín
  První sešit je opravdu výborný. Pak se dostáváme k hlavnímu příběhu. Ten se hlavně ze začátku četl sám, postupem času mu ale docházel dech..
 • Delphín
  Tento komiks obsahuje dva příběhy

  Ten první jsem si užil opravdu neskutečně. Slidey je zde vedlejší postava, což nám rázem nabízí příběh z jiné perspektivy. Parádní kresba, zajímavá zápletka, výborné vyobrazení Octopuse, vše skvělé.

  Druhý příběh byl oproti minulému horší, nechte se tím ale odradit. Příběh se dlouho pohyboval na hranici lepšího průměru, v závěru ale nabral pořádně grády, čímž si dost polepšil.
 • Delphín
  Stále výborný komiks, ovšem v tomto tomu chybělo něco navíc, proto našemu ušatému samuraji bez pána výjimečně nemohu střelit 5*. Ale čtivo pochopitelně stále boží
 • Delphín
  Poctivé a zásadní retro. Must have pro milovníky Spideyho i komiksů obecně
 • Delphín
  Neskutečně nádherné, silné a emotivní počtení
 • Delphín
  Komiks dost zvedá příběh s Thanosem, který byl zajímavý. Zbytek ale podprůměrný příběhy, co obsahují nepřehledné a nezáživné rubačky s (pro mě) nepěknou kresbou Larsena i McFarlaneho.
 • Delphín
  Z počátku jsem byl úplně zbytečně na obavách. Ti dva se skvěle doplňují a autor z toho těží na maximum. Sahá se zde hluboko do Spideyho historie, je to vtipné ale místy i vážnější.
 • Delphín
  Když pominu pasáž s Lokim, která mě nebavila, tak se jedná o důstojné rozloučení se skvělou sérií.
 • Delphín
  Můj oblíbený a vícekrát čtený pavoučí příběh, který mě vždycky naprosto dostane. Straczynski je fakt frajer, užívá si strhující i dojemné monenty a obecně celý Spidey vesmír chápe tak, jako málo kdo
 • Delphín
  Další parádní komiks ze Straczynskiho dílny! Jak už název napovídá, opět se zde řeší otázka onoho pavoučího kousnutí a výrazně se pohne napjatý vztah mezi Peterem a M.J. Druhá půlka příběhu obsahuje dost fajn záporáka z mého milovaného prostředí mafie. Vtipy jsou rovněž dobré, pecka dílo!
 • Delphín
  Delphín18.12.2021 00:471984: Grafický román
  Úchvatné, ponuré a děsivě dílo, které budete číst s husí kůží a slzou v oku.
 • Delphín
  ,,Pamatuj, lidé si pravdu znát nepřejí."
  Musím uznat, že velmi milé překvapení. Má to zajímavý nápad a ponurou atmosféru, kterou umocňuje rovněž kvalitní práce s barvami.
  Komiks se s ničím nemaže, po celou dobu tu máme depresivní i brutální scénky ale v ideální míře, z čeho rázem vyplívá kvalitní dílo.
 • Delphín
  Delphín6.12.2021 00:03Zaklínač #04: Z masa a ohně
  Tak tohle mě extrémně nebavilo. Gerald se tu chová totálně mimo charakter, děj nudný a předvídatelný bez zaklínačské atmosféry...
 • Delphín
  Delphín5.12.2021 02:07Zaklínač #03: Prokletí vran
  Třetí díl mě bavil zatím asi nejvíce. Série se po stránce kresby dala do nového a lepšího gala, začátek sice slabší, pak se to ale solidně rozjelo, byť ve finále je zápletka dosti prostá.
 • Delphín
  Excelentní kousek. Straczynski zde oblékl pavouka do v té době zcela nového kabátu, který mu opravdu sluší. Rozjíždí se nám zde mystično, filozofování a dospělejší témata plná vztahů či drog. Přitom si to ale nechává to jedinečné kouzlo a důvtip, jenž kolem Spideyho panuje.
 • Delphín
  Straczynski je prostě borec. Dokázal se Spider-Manem udělat to, co žádný jiný velký autor. A tento komiks je toho jasným důkazem, skvělé čtení plné zvratů akce a trochy magie :-)
 • Delphín
  Delphín17.11.2021 14:08Zaklínač #02: Liščí děti
  Skleněný dům mě tedy bavil o poznání více. Začátek je super, Gerald se dostává na loď a příběh se nám rozjíždí, bohužel ale ne nijak velkolepě. Zajímavých postav je zde dost, ovšem de facto žádná nedostane prostor a všechny jsou v průběhu skoro až zbytečně. Dost mi taky vadilo, že se příběh točí v jedné šabloně a časem se mi stal ohraným a předvídatelným.
  Ale abych jen nekritizoval, hlášky zde padají dobré a Tobin zde dobře buduje atmosféru.
 • Delphín
  Delphín16.11.2021 00:21Zaklínač #01: Skleněný dům
  Dost fajn temný zaklínačský příběh, co postupně graduje. Pro nováčky značka ideál.
 • Delphín
  Delphín10.11.2021 17:45Batman: Tři Jokeři
  Tento komiks jsem bral do rukou plný očekávání. A světe div se, byla naplněna
  Napřed chci vyzdvihnout samotné vydání. Skvělá pevná vazba co nekřupe, přebal rovněž kvalitní.
  Kresba je fenomenální už díky tomu, že si díky ní můžeme snadno vzpomenout na ikonický Kameňák.
  Celý příběh je ale výtečný i z příběhové části. Myšlenka o třech Jokerech a jejich chování se mi zamlouvalo. Po krku jim jde Bazmanův tým, kde rovněž panuje skvělá chemie. Při scéně, kdy Red Hood stojí u svázaného Jokera jsem ani nedutal. Tuto několika stránkovou scénu jsem si užil nejvíc z celého tohoto super komiksu
 • Delphín
  Delphín9.11.2021 20:58Thor: Vikingové
  Dost pohodové čtení. Ennis si tu s Thorem nedělá hlavu a šoupá jej de facto do vedlejší role, díky čemuž mohou dostat prostor zombie vikingové, kteří si z New Yorku udělají krvavá jatka.
 • Delphín
  Dvojka pokračuje bohužel ve stejné šabloně jako jednička. Rubačka - účastník rvačky utíká - civilní život. Je to ukecané, nudné a místy opravdu sluníčkově naivní
 • Delphín
  Docela zajímavý retro. Carnage se vrací a skládá tým, s nímž masakruje celý New York. Proti němu stojí Spidey se svým týmem. A to je vlastně celé, co se zde děje. Složení obou týmů je zvláštní a moc mi nesedí. Má to slušné části ale i totální okecávanou nudu.
  Ideální komiks na tříhvězdičkové ohodnocení
 • Delphín
  Rozhodně si mě to získalo více jak první díl. I přesto však nejsem zcela spokojený. Když skončilo utrpení s Napoleonem, nastala zde dějová linka s Jackem Rozparovačem. A vypadala opravdu slibně. Bohužel to autor brzy zabil a stal se z celého komiksu jeden velký mix všech možných myšlenek, ale ve finále žádná nebyla dotažena do konce, nebo se naopak dočkala konce na pár stránkách...
 • Delphín
  Sdílím názor většiny. Příběh s Venomem mi bohužel opravdu nesedl, takhle jsem se u čtení dlouho nenudil. Jenkins v příběhu rozjede několik zajímavých linek (vztah Petera se sousedy, nelehký osud Flashe, detektivní část...) ale žádnou z pasáží až na tu Venomovu pořádně nerozvine a nechá to prostě vyšumět do prázdna.
  Pak je tu ale Příběh Květiny pro Rhina, který si mě opravdu získal. Originální a suprově povedený pohled na tohoto záporáka, který spadne do nemilosrdných spárů lásky a je pro ní schopen obětovat opravdu hodně.
 • Delphín
  Hlavní řadu s Mr. Negativem či se Zabijákem se Spider stopovači jsem si tu bohužel tolik neužil, opravdu dobrým kouskem dělají z tohoto komiksu zbylé vedlejší příběhy. Jasně, znovu tu máme smrt strýčka Bena a Spideyho vyrovnávání se s onou událostí i svými schopnostmi, ale je to klasika, která znovu dostala kapku jiný kabát a i tentokrát se čte opravdu pěkně, postavy zde jsou z masa a kostí - nedaří se jim, propadají beznaději nebo alkoholu. Jo, komiks fajn ale čekal jsem větší posun ve Slottově runu...
 • Delphín
  Delphín25.8.2021 04:54Občanská válka
  ,,Stříbrný dolar? To nechápu."
  ,,Hodí se ti do sbírky k těm třiceti, ne? Sladké sny, Jidáši."
  Pan Millar stvořil opravdu klenot. Máme dvě strany hádající se o zajímavý spor. Je na každém jedinci, kterému z týmů bude v průběhu čtení fandit, každá srana má svoje. Navíc to není jen bezduché mlácení lidí v kostýmech, kterého je tu tuna. Máme zde řadu úžasných filozofických dialogů, nečekaná úmrtí či překvapivé zvraty, famózně je zde vyobrazena např. rodinná krize ve FF. A to vše za doprovodu naprosto úžasné kresby.
  Naprosto oprávněně jeden z nejzásadnějších a nejlepších eventů Marvelu. A leč nechci dávat plný počet hvězdiček kde čemu, zde zkrátka nemohu jinak.
 • Delphín
  Parádní díl, kde nám nyní kráčí Usagi bok po boku s Jotarem a více jak na nějaké nepřátele je zde kladen důraz na vztah a chemii mezi nimi. Příšer se i tak dočkáme a to ve velkém stylu, kdy se Sakai hlavně po stránce kresby utrhl ze řetězu a stvořil tak zlatou tečku za dalším pohlazením po duši, kterým tento komiks je.
 • Delphín
  Delphín17.8.2021 16:31Americký upír #02
  Naprosto parádní upíří jízda, kterou jsem si užíval stránku po stránce. O to více mě mrzí, že se u nás dalších dílů nedočkáme...
 • Delphín
  Je až neuvěřitelné o jak zásadní, revoluční a výjimečný komiks se jedná. Funguje zde vše, barvy ladí do nálady, jakou na vás má dění vrhat, kresba obecně senzační a v roli scénáře kraluje Moore v plné síle. Vše, co dělá komiks opravdu dobrým je zde vyždímáno na maximum a několikrát to v různých recenzích zaznělo. Přesto i já musím ocenit komiks v komiksu či mistrně zvládnuté postavy, kteří opravdu nejsou ti hodní bez chyb, spíš naopak. Pokud nejste úplný komiksový nováček, tento komiks musíte přečíst!
 • Delphín
  Delphín21.7.2021 01:28Myší hlídka #01: Podzim 1152
  Tak tento komiks si mě neuvěřitelným způsobem získal! Autor má tento svět promyšlený do posledního detailu, naši hlavní protagonisté jsou každý rozdílní ale přitom se skvěle doplňují v tomto výborném příběhu, jenž se nakonec rozjede v dost slušně akcí našlápnutou jízdu a perfektně Vás navnadí na pokračování.
  Komiks, který si rozhodně užije jakákoliv generace, je navíc doprovázen naprosto nádhernou kresbou, autor se tu vyžívá ve velkých panelech, barvy jsou krásně laděny do barev listopadu, ve kterém se děj odehrává. Doporučuju!
 • Delphín
  Perfektní komiks, který stojí na výborně vybudované atmosféře a dialozích. Nejslabší byl pro mě příběh s Hammerheadem, neznamená to ale, že by mi to celkový dojem z komiksu kazilo. Naopak výborný příběh přišel na samotný závěr, kdy se Spidey ocitne v krapet netradiční situaci a při ní potkává dost zajímavou postavu, jenž ho celým dobrodružstvím provází a vy si jí opravdu oblíbíte a užíváte si stránku za stránkou.
 • Delphín
  Další mistrovské dílo této série, ve kterém dojde na důležitý a osudový boj dvou postav. A leč se, jak už bylo napsáno, jedná o pouhý jediný sek mečem, Sakai tento moment zvládl úchvatně. Hltáte panel po panelu, stránku otáčíte po dlouhé časové prodlevě a duchem jste přímo na onom místě. Před panem Sakaiem klobouk dolů, takhle vybudovat atmosféru se povede jen málo komu.
  Samozřejmě mi udělal i výskyt Jotara, který k Usagimu logicky sedne :-) Moc se těším na další komiks, kde se s tímto duem budeme moci znovu setkat!
 • Delphín
  Bohužel, tento komiks mi moc nesednul. Na kresbu jsem si časem zvykl, ovšem takový příběh s Vulturem či Spacemeny mi prostě přišly tragický, stejně jako hloupé/naivní momenty, doprovázející děj. Mimo masku je navíc Peter psán furt stejně. Sešit co sešit starostlivá tetička May, šikana ve škole, práce a láska. Toto vše se točí sešit za sešitem a časem mě to omrzelo.
  Abych ale stále nekritizoval, komiks měl i silnější sešity, jako třeba s Batwingem nebo Electrem, tyto příběhy mě opravdu bavily ale z celkového hodnocení 3* tento komiks nevysekají.
 • Delphín
  Dost kvalitní detektivní retro jízda, kterou jsem si opravdu užil už tím, že vlastně nevíme, kdo ten Hobgoblin vlastně je. Scénář zde místy (hlavně ke konci) drhne ale i tak se to četlo opravdu dobře. Nenalezneme zde zbytečně přeplácanou akci plnou nesmyslných dějových zvratů. Příběh si drží stanovené tempo a nepolevuje.
  Tohle je prostě kvalitní čtivo, jehož "pokračování" nám už v tomto kompletu vyšlo.
 • Delphín
  Začátek komiksu mě dost děsil, protože zápletky s mikroskopem, pavoukobijcem či Electrem byly opravdu tragické. Naštěstí je tu supráckých rubaček opravdu málo a to tento komiks zachraňuje. Jakmile totiž Spidey přechází do civilního života, scénáristé zde odvádí skvělou práci. Samotná svatba tedy nakonec má očekávání naplnila a užil jsem si jí. Dost prostoru tu dostala i M.J. za což jsem rád, protože se to přeci jen tak často nestává. Na závěr tu máme znovu originy našich manželů ale proč ne? Zatím co ten Peterův už asi všichni známe nazpaměť, příběh Mary Jane je dost zajímavý a stojí za to si jej připomínat. A ona heroická scéna v Octopusovo podmořské laboratoří, kterou se inspiroval seriál mého dětství Spectacular Spider-Man? Zahřálo na duši, nebudu lhát.
 • Delphín
  Delphín18.5.2021 21:44Batman: Dlouhý Halloween 1
  Počátky Batmana, kde je ještě Gotham ovládán mafií. Dlouhý Halloween je fantastický počin a oprávněná netopýří klasika, které nejde nic vytknout!
 • Delphín
  Delphín18.5.2021 21:43Batman: Dlouhý Halloween 2
  Po prvním grandiózním dílu přišlo druhé číslo, které případ se svátečním vrahem úspěšně dovedlo do konce! Jízda to opravdu byla do posledního dechu, od komiksu se neodtrhnete! Tento dvoudílný komiks je prostě fantastický počin. Skvělá kresba, kterou doplňuje též výborná práce s barvami a i Jeph Loeb zde jakožto scénárista čaruje!
 • Delphín
  Delphín6.5.2021 16:32Assassin's Creed: Origins
  Nebyl jsem a dosud nejsem žádný velký hráč videoher a i taková herní klasika jako AC šlo úplně mimo mě, nečekal bych, že někdy po komiksu této tématiky sáhnu.
  A co říci ke komiksu? Neznalost hry není žádný handicap. Příběh vychází z historie, takže se zde seznamujete vlastně pouze s hlavní hrdinkou tohoto krátkého příběhu. Musím uznat, že se to četlo svižně, máte to přečtené opravdu hned. Bohužel se nejedná o žádnou scenáristickou bombu, navíc se tu na můj vkus lítalo až moc rychle časem, autor si s některými pasážemi mohl daleko více vyhrát a dát tak komiksu větší spád, dynamiku či napětí. Ale jako oddychová četba ke kafi zase proč ne? Krásné 3* si to zaslouží.
 • Delphín
  Při sehnání tohoto komiksu jsem se dost bál, protože lidi na něj často prskají. A po přečtení nějak nechápu proč. Už z principu si rozhodně zaslouží své místo v tomto kompletu. Marvel na počátku 21. století vzal známé scénáristy a kreslíře a dal jim na hraní Spider-Manův svět. Dle mého to dopadlo dost dobře. Více prostoru dostaly (většinou) méně využívané postavy, Spidey zde nefiguruje jako hlavní postava v příbězích, což je příjemná změna.
  Paradoxně příběh ,,Tisíc" je ze všech nejslabší. Dialogy drhly a samotný název záporáka je prostě divný, i když psán je opravdu moc dobře. Ty sálající emoce z něj. Ta frustrace a šílenství ze světa, to vše an vás dýchá panel co panel.
  Druhý příběh je opravdu jednoduchý ale skvěle a vtipně zpracovaný s kvalitním závěrem.
  Třetí příběh si získal mé srdce bezesporu nejvíce. Příběh o víře, věrnosti a cti v jinak nečisté společnosti. Příběh je utnut v nejlepším možném momentě. A tak to má být, protože další dění je nám všem jasné. Klobouk dolů před scénáristou.
  Poslední příběh v tomto komiksu doprovází trochu zmatená kresba, na kterou jsem si musel zvykat. Příběh je dost krátký ale relativně kvalitní, jen jsem si ho musel přečíst dvakrát, abych pochopil konec.
  Celkový komiks hodnotím opravdu kladně, tento projekt se Marvelu opravdu povedl. Jsem rád, že nám tu takové příběhy vyšly!
 • Delphín
  Další Usagi, kterého jsem přečetl na jeden zátah. Úvod svým začátkem přímo navazuje na minulý díl. Mimo to tu máme dost originálně a senzačně pojatý příběh ,,Tří roční období" a setkáváme se zde i s Kitsune. A ať už tuto postavu máte rádi, či si vaše sympatie nikdy nezískala, sportovně si myslím každý uzná, že její origin je opravdu bomba!
  Klidně bych o tomto booku řekl, že je to nejlepší díl celé série. Ale to já bych říkal o každém nově přečteném Usagim. A přesně to dělá z této série takový unikát!
 • Delphín
  Delphín27.4.2021 12:49V jako Vendeta
  Očekával jsem od toho původně něco úplně jiného, ani tak mě to ale nezklamalo. Postava V je zde tím kladným prvkem jenž má proti sobě těžkého soupeře, samotný režim. Skvělá kritika společnosti, zajímavě ale úchvatně propracovaný děj. Někdy v půlce komiksu jsem se místy začal nudit a ztrácet ovšem byl to jen krátkodobý problém, jinak jsem si tento komiks opravdu užil. Rozhodně se jedná o povinné čtivo každého milovníka komiksu. Nemusí to sednout každému, ale šanci si to bezpochyby zaslouží.
 • Delphín
  Delphín26.8.2021 01:49Filmový a hudební klub
  Fimi: Zrovna na Schang-chiho nejsem nijak extrémně natěšený, ale ujít si to nenechám :)
 • Delphín
  Delphín17.3.2021 01:39Pindárna
  Lijem24: Jj, Civil War mi taky udělalo radost
 • Delphín
  Delphín17.2.2021 11:37Pindárna
  Fimi: Díky moc
 • Delphín
  Delphín16.2.2021 23:25Pindárna
  Zdravíčko, milovníci komiksů. Chtěl jsem se poptat, nevěděl byste někdo, co vše se hodí mít načteného předtím, než se pustím do Války říší od J. Aarona?
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 250 (cca 58133 Kč)
Mám: 218 (cca 46776 Kč)
Chci: neveřejné
Sháním: neveřejné
Nabízím: neveřejné
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: neveřejné
Sháním: neveřejné
Nabízím: neveřejné
Osobní: 0