Miluju své přátele, sport a čtení
Klasické Geeek Info:
Marvel nebo DC? - Marvel
Oblíbené postavy Marvel - Spider-Man, Daredevil, Rocket, Nova, Hawkeye
Oblíbené DC postavy - Joker, Batman, Nightwing
 • Delphín
  Další výborný Usagi, tentokrát s dokončením velkého příběhu o Ostří trav. Je zde řada odkazů a narážek na předchozí díly, což je super ale zároveň pokud by nějaký nebožák naskočil na Usagiho zrovna tímto dílem, nebude chápat o co go. Pokud ale samozřejmě máte Usagiho načteného, tak si užijete další výbornou show s ušákem v hlavní roli.
 • Delphín
  Naprosto fantasticky zpracovaná detektivka s cool drsným ale fajn hláškujícím hlavním hrdinou, který zažívá různé detektivní příběhy, které se od sebe vždy značně liší. Máme tu drogy, politiku i rasismus. Příběhy jsou možná delší ale díky skvělému stylu psaní Vám děj bude utíkat neuvěřitelně rychle a tuhle jízdu si prostě užijete. A když už by Vás nějaký příběh bavil méně, furt je tu kresba, která je rovněž naprosto senzační, možná trochu horší práce se škarpama ale jinak je to opravdu nádhera. Dlouho jsem nezažil, že bych se u nějakého komiksu tak kochal kresbou, jako u Blacksada.
 • Delphín
  Tento komiks se hodnotí vcelku těžce. Zápletka je zde jednoduchá, ovšem příběh je dobře psán, doprovázen kvalitní kresbou. Vzhledem ke krátkosti příběhu zároveň děj rychle odsýpá. Právě rozsáhlost tohoto komiksu je ale jeho největší problém. Autoři tu nerozjedou nic na víc. Wolverine si prostě chodí a postupně každého zmlátí, než se dostane ke svému cíli. Kdyby si s tím autoři dali tu práci a fakt si s tím více vyhráli, mohl to být i relativně slušně našlapaný komiks. Takhle to ale spadá do škatulky komiksového průměru, u kterého si odpočinete, ale nic zásadního od něj očekávat nelze.
 • Delphín
  Máte rádi zubatého netvora Venoma? Pak by Vám tento komiks rozhodně neměl uniknout. Spidey tu totiž není ta hlavní postava. Tento komiks opravdu pojednává o Venomovi. Máme zde kvalitní bitku se Spider-Manem na ostrově, Venomův origin a náznak zrodu Carnage, kterého se zde tuším taky dočkáme a věřím, že je na co se těšit, protože se jedná o jednoho z mých vůbec top záporáků Marvelu.
  Po stránce scenáristiky zde odvedl fakt dobrou práci Michelinie. Je vidět, že psaní Venoma si fakt užíval. A byť tam má pár logických nesrovnalostí či prostě blbostí, furt je v jeho příbězích napětí a dostatek akce. Larsenovu kresbu opravdu moc nemusím ale ruku na srdce, jeho ztvárnění Venoma se mi líbilo do posledního detailu. Klobouk dolů i před ním za jeho práci v tomto komiksu!
 • Delphín
  Úplně nejvíc se mi líbil poslední sešit v hlavní roli s Kingpinem. Ten byl opravdu dobrý. Ve finále se tam zas tolik neudálo ale způsob pojetí byl ze strany autora skvěle zvládnutý. Co autor bohužel nezvládl je práce s hlavními postavami v tomto komiksu. Daredevil je tu zvláštní suchar, Spider-Man zase urážlivej a oprsklej fracek. Na jejich týmovku jsem se předtím těšil, protože vždy to v tomto kompletu dopadlo skvěle, ale kvůli povahovým rysům, které jsem zmínil, nefungovaly postavy samotné, natož v týmu. Škoda...
 • Delphín
  Při psaní tohoto komiksu musel Miller prodělat řádnou tvůrčí krizi. Protože mi nejde do hlavy, jak takový autor tolika ikonických komiksů může být schopen vytvořit takovou srajdu s nepěknou kresbou. Už bitva u Maratonu byla odfláklá. To mě mrzelo ale říkal jsem si, že pokud to takto pojede dál, může to být horší komiksový průměr. Ale bohužel. Od druhé kapitoly jde kvalita postupně strmě dolů, Miller si tu hopsá v čase jak sjetej králík s ADHD, něco tu začne ale nedokončí. Postupně vám to celý přestane dávat smysl a po dočtení si kladete otázku, co přesně chtěl autor tímto dílem říci...
 • Delphín
  Další skvělý dílo Dana Slotta, který do jednoho komiksu vložil řadu akce a svých nápadů, které jsou psaný skvěle a komiks se díky tomu čte moc dobře, pomáhá tomu i kresba Romity Jr. Zároveň se nám zde na úplném začátku přestavuje Brockova deep linie která je psána opravdu neuvěřitelné dobře, v této pasáži se zaskvěla hlavně práce s barvami, která atmosféru dělá ještě depresivnější. I postavu Anti-Venoma jsem si užil. Má sice docela blbý jméno ale vypadá a obecně je to dost fajn postava, snad se s ní ještě setkáme.
  V komiksu je bohužel pár pasáží, které mi bohužel moc nedávali logiku. Šlo třeba o chování či názory některých postav, nebo některé dění se tu třeba načne ale upadne do stínu jiných věcí, což mě trochu mrzí. I tak je to ale ten Dan Slott ve vší síle. Tento komiks mohu s klidným srdcem vřele doporučuju a přeji si, ať od tohoto pana autora ještě něco vyjde!
 • Delphín
  Delphín19.3. 08:16Joker
  Neuvěřitelně mě tento komiks překvapil. Skvělá temná noirová bruťárna plná násilí. Joker je zde vyobrazován jako totální magor s občas nelogicky vraždícími sklony, což mi k němu ale sedělo, on takový prostě je a místo věčného ňimrání se v postavě ala Tom King se zde dává Joker do kolejí, jak ho vlastně známe, akorát s nesmírně větší dávkou prostoru, který mu svědčí. A jeho postupné získávání moci v Gothamu, který je zde skvěle vyobrazován i popisován jako stoka prosáklá gangy, je rovněž opravdu dobré. Celý příběh je vyprávěn z pohledu jeho řidiče. Jak na něj postupně působí Joker a jeho život s ním je dost fajn věc, než kdybychom příběh sledovali z pohledu samotného Jokera.
 • Delphín
  Takový klasický počin Davida Michelinieho, původní nápad dobrý, Spider-Man zde tentokrát figuruje v takovém politickém příběhu, ovšem zpracování prostě drhne, má slabší části, některé pasáže nedotaženy a samotné rozuzlení je takové nemastné neslané bez pořádného finále, ke kterému se celý komiks schylovalo. Potěšil mě jednosešitový příběh na konci komiksu, který byl opravdu dobrý ale nálepku ,,Klasický superhrdinský průměr" tomuto dílu opravdu nesloupne.
 • Delphín
  Komiks pokračuje dál ve super tempu, které si Loeb minulou knihou nastavil, navíc se zde setkáváme s Robinem. Některé pasáže mi v této knize přišly trochu uspěchané ale cením závěr. Ten mě dost překvapil, na úplném počátku příběhu bych takový konec opravdu nečekal a přesně díky těmto pocitům lze poznat opravdu kvalitní detektivní příběh, kterým Temné vítězství opravdu je. Dovolím si to označit za povinnou četbu pro milovníky nejen Batmana ale celého DC.
 • Delphín
  Páni, jsem z toho naprosto nadšený, jelikož tento komiks je velice kvalitní atmosférické čtivo, které je psáno opravdu skvěle a předčilo veškerá má očekávání, když jsem tento komiks bral poprvé do ruky. Batman je tu ten správný temný detektiv, který to opravdu nemá snadné. Samotná zápletka mi rovněž přijde úžasná. Víc než na nějaké mlátičky kterých je tu hromada se u každé postavy řeší víc myšlenkové pochody nebo její osudy, což je rovněž super. Pochválit musím i kresbu, která se mi dost líbí.
  Úžasná detektivka a dost se těším na pokračování!
 • Delphín
  Tým Sinister six je bezesporu super tým záporáků, na který jsem se těšil, vždyť s tímto týmem se dá vymyslet tolik věcí! A první dva sešity byly i docela slušný. Ale pro boha, co se pak stalo, to bylo naprosto strašný. Dějová přeplácanost plná hloupých a naivních momentů, tuna zdlouhavého a mnohdy i zbytečného okecávání. Mimo supráky tu máme i linku Petera s MJ ovšem ti dva na mě tady působí, jak dva třináctiletí haranti pod jednou střechou, ani tuhle příběhovou linii jsem si tudíž neužil. Celý komiks provází kresba, která se mi moc nelíbila, přišla mi občas taková zmatená nebo nepřehledná.
  Celkově je tohle pro mě z tohoto jinak super kompletu druhý nejhorší kousek hned po McFarlaneho Utrpení. Výměna na postu scénáristy Erik Larsen za Todda McFarlena by se tak dala popsat klasickým rčením: z bláta do louže..
 • Delphín
  Temná, depresivní ale vydařená věc. Když přehlédnete pár logických nesrovnalostí, tak dostanete dost solidní čtivo. Spideyho humor se tu drží na vysoké úrovni, i když celý tenhle komiks je jedna velká depka o ztrátě svobody a svých nejbližších. Velice sympatická mi tu byla malá holčina u odboje. Kresba není žádný zázrak, ale ono se to k tomu ponurému a brutálnímu ději prostě hodí. Vytknout musím závěrečný boj, který na mě působil krapet odflákle. Spider-Man přišel, udělal bum a mohl si jít na dalšího záporáka. Ale jinak je to fakt dobrý komiks o Spider-Manovi jak ho neznáme a přesně taková díla si místo v tomto kompletu rozhodně zaslouží.
 • Delphín
  Tohle se hodnotí opravdu blbě. Komiks mě bohužel nebavil. I když prvotní plán scénáristy nezní špatně, ale je zde řada nedotažených věcí, které k dobrému čtivu prostě chybí. Spidey se tu chová jako blb, postavy kolem něj existují ale práce s nimi totálně nulová, charaktery ploché, nahrazení MJ za Liz rovněž nechápu. Kresba taky ne moc dobrá.
  Totální průser to není, ale komiks ,,S velkou mocí" dobré jméno tomuto kompletu rozhodně nedělá.
 • Delphín
  Naprostá pecka! V první části se jedná o dost slušnou detektivku v čele se Spider-Manem a Daredevilem, který do dění skvěle pasuje a jeho přítomnost jsem si dost užil. Odhalení vraha bylo možná zbytečně rychlé, zase tím ale začala druhá část komiksu, kde se spíš sází na psychiku postav ale i tato část je psána výborně včetně grandiózního závěru.
 • Delphín
  Kresba Todda McFarlaneho se mi nikdy nelíbila, to co dělá s obličeji postav je prostě divný, každý panel temný. Ale jakožto komiksového autora jej uznávám, jeho komiks Utrpení však pro mě bylo opravdu velké utrpení. Autor se tu snaží najet na psychologickou notu jako například duo DeMatteis - Zeck v komiksu Kravenův poslední lov. McFarlanemu se to ale brutálně nedaří. Nuda, řada nevysvětlených nebo nedokončených pasáží. Přitom obecně nápad dobrej, ale provedení prostě drhne v několika faktorech.
  Nevím no, dost zvláštní dílo, ke kterému se vracet fakt nebudu
 • Delphín
  Relativně dobrá kresba a zajímavý ale fajn nápad na příběh, který je psán moc dobře, leč blíže k němu rozhodně bude mít náctileté publikum. Vadily mi místy nelogické/nesmyslné pasáže a rozhodnutí některých postav. A i když je komiks jinak dobrý počin, působí zbytečně uspěchaně. Kdyby si autorka dala více práce v zápletkách, dialozích apodob. mohla z toho vzniknout zajímavá série.
  Komiks obecně teda opravdu fajn ale dalo se z něj vymlátit daleko víc..
 • Delphín
  Byl to pro mě prvotní kousek autora Aguirre-Sacasa, pokud tedy nepočítáme ,,Zpátky v černé" , kde si zahrál druhé housle u Straczynskiho. No, velmi milé překvapení! Budu asi dost odbočovat z davu, ale mně se tenhle komiks opravdu líbil. Odpočinková krátká jednohubka. Její krátkost sice ději ubírá větší napětí a dramatičtější rozuzlení, nicméně i tak je to napsáno skvěle napsané za doprovodu pěkné kresby.
 • Delphín
  ,,Zručnější šermíř nemusí být nutně lepším šermířem."
  Tuhle sérii je ohromně těžké hodnotit, aby se člověk věčně neopakoval. Sakai si s postavami výborně hraje, příběh o Ostří trav se nám znovu rapidně posouvá. Mimo toho tu ale máme vtipné povídky nebo velmi krátké příběhy jako je například Skákající ninja. U srdce mě neuvěřitelně zahřál příběh Netsuké. Jasně nápad a zpracování naprosto geniální. Byl to ale úplně první příběh, který jsem s Usagim kdysi před cca sedmi lety četl v časopisu. Ach ta nostalgie :)
 • Delphín
  Tomuhle komiksu obecně škodí ten hype, jenž okolo něj panuje. Člověk to otevře a čeká naprostou bombu. Bohužel musíme uznat, že komiks zestárnul. Dřív se jednalo o něco naprosto revolučního. Nyní už nám tu nic moc revolučního a ojedinělého opravdu nepřijde. Obecně to ale rozhodně není špatný komiks. Miller nás dává do Gothamu v budoucnosti, kde je již Wayne padesátník co superhrdinský kostým pověsil na hřebík a snaží se srovnat se smrtí svých rodičů a Robina. Jenže ve městě nekontrolovatelně stoupá vlna kriminality a Bruce tedy znovu obléká svůj kostým, připravený na poslední boj. Super nápad i zpracování. Možná se Miller až moc snažil nimrat v psychologii postav, takže dialogy tu hlavně první půlku dost váznou a komiks to brzdí, závěr rovněž zbytečně sluníčkový v porovnání s tím, jaké temné dílo to po zbytek komiksu bylo. I přes to všechno mohu, jakožto Marvelák, komiks doporučit. Pokud jste skalní DCčkář, tomuhle byste měli dát minimálně šanci.
 • Delphín
  I tentokrát se jedná o výborný komiks, ovšem oproti předchozím krapet slabší. Ne že by se mi nějaký příběh nelíbil, to vůbec, navíc se nám zde vyskytuje sympatický detektiv Ishida, příběhy s ním jsem si obzvlášť užil, ovšem z prvotních příběhů tohoto komiksu se rozhodně dalo vykřesat více..
 • Delphín
  Delphín5.2. 13:22300
  Frank Miler stvořil unikátní komiks a jsem moc rád, že jsem se k němu dostal. Možná by si zasloužil fenomenálnější kresbu ale samozřejmě dá se na to koukat, není to nic nevzhledného. Po stránce scénáře je to ale naprosto dokonalé vyobrazení víry, věrnosti, statečnosti ale i smíření se svým osudem. Miller tady možná až moc idealizoval Sparťany, kdy z nich de facto udělal samuraje ale na celkový děj to má v tomto komiksu skvělý vliv a pokud nejste extrémní fanatici do dějepisu, tak to zcela bez problému vezmete.
  Dialogů tu není až tak mnoho. Když ale na nějaký dojde, rozhodně má smysl a hloubku, vtáhne vás do děje a úspěšně si celou dobu pevně drží vaší pozornost. Možná škoda trochu uspěchaného konce, nejedná se o tak dechberoucí scénu jako v úspěšné filmové adaptaci, ale celkový dojem mi to rozhodně nezkazilo.
 • Delphín
  Za mě spokojenost. Oproti dílu ,,Kravenův poslední lov" samozřejmě dost jednoduší děj ale stále se jedná o výborné dílo Dana Slotta a spol. Fajn mlátičky hlavně v první části příběhu, dobré vtipy a navíc se konečně dozvíme víc o postavě Jackpot, která do této doby byla takovou dosti záhadnou postavou.
 • Delphín
  Úctyhodné zakončení fajn série! Ta obětavost pro druhé z Petera sálá víc než kdy dřív a já si jeho odhodlání užíval. Věříte te mu tu vůli a ten strach o své blízké Závěrečný fight byl skvělý. Správná mlátička kde Spideymu pomalu dochází síly ale do poslední kapky krve bojuje o své nejbližší. A závěrečná poslední kresba? Doják. Ještě větší doják to ale mohl být, kdyby smrt Spider-Mana přišla nečekaně, tak nějak by to ještě víc vzalo za srdce. Rovněž některé pasáže byli zbytečně uspěchané. Bendis se asi těšil na závěrečnou velkou bitvu a ta se mu povedla! Když se za tím obecně ohlédnu, Ultimate série měla pár slabších sešitů, ale ve většině případů si Ultimate Spider-Man držel velice vysikou kvalitu. Až nebudu mít co číst, Ultimate Spider-Man bude sérka, ke které se kdykoliv rád vrátím!
 • Delphín
  Spider-Man tu nedostal mnoho prostoru ale i tak si příběh užijete. Skvěle je znát postupná vypracovanost jednotlivých postav.
  X-Meni pokračují ve výborné práci, jakou začali v minulém čísle. I Xavierova minulost stála za to.
  Obecně je škoda, že po tak grandiózních číslech tomu Crew dala stopku a další čísla této série už si nikdy v češtině nepřečteme. Jasně, máme tu UKK ale sakra, není to celá série, která si rozhodně hlavně po posledních dvou číslech zasloužila krapet delší životnost
 • Delphín
  Po předchozím čísle je toto víc jak dobrý vykompenzování. Spider-Man se vrátil do kvality, jaká je od něj během této Ultimate série zvykem, navíc se tu stane jeden zásadní moment, který je velice důležitý a Bendis ho zde zvládl zcela úžasně. Ta událost přišla jako blesk z čistého nebe a samotné oznámení oné události je též geniální.
  X-Meni zatím nejlepší číslo této série. Vrací se nám Magneto a hraje nám ze začátku ta samá písnička. Chce Homo sapiens nahradit druhem Homo superior a neváhá jít přes mrtvoly. X-Meni a jejich okolí se nachází ve složité situaci, do všeho navíc přichází Avengers. Dva sešity plné akce, vtipů a dost kvalitních dialogů!
  Opravdu zatím nejlepší kousek této série, žádná hluchá místa, obě dějové linky jsem si užil naplno!
 • Delphín
  Spider-Man rozhodně není špatný. Má menší potíže s MJ a navíc je třeba rozlousknout, kdo se za něj vydává. I když Spideymu není moc co vytknout, oproti ostatním příběhům Pavouka od Bendise je tato část lepší průměr.
  To škatulky průměr bohužel v tomto čísle zapadli X-Meni. Spor Wolverina se Scottem se vypařil jak pára nad hrncem, vyskutují se tu dva zajímaví záporácí, jejíchž potenciál se ale absolutně nevyužije. Prostě bum, pár panelů machrujou a najednou je s nimi ámen, aniž by pro to X-Meni museli vůbec něco udělat. I chování samotných X-menů tu bylo velice zvláštní, teda až na Icemana.
 • Delphín
  Oproti sešitovkám, které v současnosti vychází, je toto něco nesrovnatelně lepšího! Jasně, stále nic geniálního ale příběhy jsou i tak fajn a i se u nich kolikrát zasmějete. Myslím, že pokud si tento komiks koupíte, litovat nebudete. Ideální fajnová oddychová četba
 • Delphín
  ,,Každý muž... každá žena... každý národ... každý věk má svého Pavouka. Ty jsi byl můj. Jaká to čest!"
  Naprosto fenomenální dílo, ke kterému se mi jen těžko hledají slova, abych se odlišil od ostatních recenzí. Vše podstatné již ale o tomto komiksu bylo již mnohokráte řečeno a já se budu jen s chutí opakovat.
  Naprosto geniální cesta do hloubi duše Spider-Mana ale hlavně Kravena. Jako záporáka jsem ho nikdy moc nemusel. Tady se ale ukázal jako neuvěřitelně charizmatický člověk s nešťastným osudem. Myšlenkové rámečky jsou tu udělané oproti jiným komiksům odlišně, díky čemuž se více můžete ponořit do té velké psychologické noty, která zní celým tímto komiksem. Podstatu příběhu navíc pochopí každý, nemusíte být nějaký vystudovaný psycholog.
  Kresba na první pohled taková klasika, která neurazí. K tomuto příběhu ale skvěle sedne. Furt tam prší, každý panel na Vás doslova vdechuje tu depresivní atmosféru špinavých uliček v New Yorku.
 • Delphín
  Asi jsem od toho čekal něco jiného. Samotný nápad není špatný, ale provedení plné wtf momentů, nelogických událostí komiks sráží dolů. A nepomohli ani postavy v tomto příběhu. Téměř k žádné jste neměli potřebu cítit nějaké sympatie a fandit jim, což je taky špatně
 • Delphín
  Naprosto chápu, pokud by někdo tento komiks vyzdvihoval do nebes. Mně ale tvorba Sterna totiž zatím moc nesedla a ne jinak tomu je i u tohoto komiksu.
  Začátek byl slušný. Představeni byli zajímaví záporáci Cobra a Tarantula, který při konci působil tak, že je Vám ho nesmírně líto.
  Obecně celý komiks měl ze začátku dost našlapaný děj, postupem ale tempo lehce zvolnilo, vše se prakticky točilo v jednom velkém opakovaném kruhu, od rubaček po dialogy a časem Vás to prostě omrzí. Výsledkem byl pro mě průměrný komiks, který kompletu rozhodně špatné jméno nedělá, ale z mého pohledu se jedná o jeden ze slabších kousků.
 • Delphín
  Při prologu jsem trpěl, nebavilo mě to. Muselo to ale být, aby čtenář pochopil, co to vlastně ten meč Ostří trav vlastně je. A až si Stan vytvořil základní půdu, postavil na ní další naprosto senzační příběh Usagiho! Ukazuje se tu hned několik postav, jejichž osudy se vzájemně prolínají a dohromady fungují naprosto skvěle. Užil jsem si hlavně dobrodružství oněch intrikánů ale i návrat Jeie a mojí oblíbené Tomoe. Když opomenu onen pro mě ne moc dobrý prolog, stává se z toho nejlepší Usagi, kterého jsem zatím četl!
 • Delphín
  Ohledně tempa série trochu polevila, na kvalitě to ale znát není.
  Spider-Man má za sebou drsný souboj s Goblinem, jeho problémům ale ani tak není konec. Ukazuje se nový záporák, ovšem prostor zatím bohužel moc nedostal.
  X-Meni příjemné překvapení, vypadá to, že i tato dějová linka se konečně dostala kvalitou dostatečně vysoko, leč se to Spider-Manovi pořád nevyrovná. Jen proč se sakra v průběhu změnila kresba? Ne že by se mi nelíbila ale k X-Menům nesedí, navíc Vás docela násilně v průběhu čtení praští do očí. Ale jinak dobrý.
 • Delphín
  Další parádní číslo!
 • Delphín
  Spider-Mana jsem si opět užil, bylo to dost fajn počtení. Vrací se Goblin, který má Spideyho totálně v hrsti a zároveň je prakticky nedotknutelný. Jsem opravdu zvědavý, jak se tento příběh bude dál odvíjet. I kreslíř už dostal Spider-Mana do ruky. Jen by se měl vykašlat na nějaké monstrózní panely a držet se klasiky, do které se v průběhu série dostal.
  X-meni mají za sebou vcelku povedený příběh. Tato série se poslední čísla dost zlepšila, bohužel je třeba uznat, že M. Millar v životní formě to opravdu není.
 • Delphín
  Série Ultimate Spider-Man a spol. se začíná rýsovat do jasně dané podoby.
  Spidey je skvělý. Pár úvodních čísel to trvalo ale Spider-Mana od Bendise jsem si zamiloval. Alfa omega tu totiž není jen bezduché mlácení záporáků. Dost si užijeme života toho šestnáctiletého studenta Petera, který řeší trable doma, ve škole a zažívá prvotní lásku ve svém životě. Někoho to může nudit, mě tohle ale na Pavoukovi vždycky bavilo.
  Ani X-Meni v tomto čísle nebyli špatní. Parta mutantů si dává jasný cíl, dosáhnout toho, aby se na ně ostatní občané přestali koukat jako na zhoubu. Zároveň odkrýváme roušku tajemství, co se soukromého života Charlese Xaviera týče. Je tu dost akce i jeden zásadní zvrat, jen samotné dialogy postav mi občas přijdou dost křečovité.
 • Delphín
  Ale jo, svému dítěti bych to jednoznačně koupil, ale už to prostě není to, co to před lety bývalo. ,,Zlatý kůň" je v podstatě jedna velká reklama. A sorry, ale když tam Fifinka zahlásila cituji: ,,Ou jes" tak nějak jsem nevěřícně koukal. Onen speciální příběh ,,Oslava v ohrožení" se ale dost povedl a celkový speciál zvedá dost nahoru.
  Na druhou stranu Čtyřlístek za všechny ty roky jeho existence neuvěřitelně respektuji a doufám že cestu si k němu mladí čtenáři budou stále nacházet!
 • Delphín
  Pohodový akční příběh v podání Dana Slotta a spol. Postava Paper Doll je rozhodně netradiční, napsána je ale skvěle, stejně jako práce Petera v roli fotografa, která se rychlostí světla obrací vzhůru nohama a Peterovo okolí na to reaguje totožně, ať už jde o veterána Robertsona nebo nejlepšího kamaráda Harryho Osborna. Možná škoda, že ke konci příběh trošičku ztrácí dech, jelikož se ale jedná o poslední sešit, není to ještě nic hrozného.
 • Delphín
  Název a obálka tu lžou. Venoma si tu moc neužijete. O souboji se Spider-Manem ani nemluvím, ten mě opravdu naštval. Když se ale přes tyto faktory přenesete - tak dobrý. Jedná se o další kvalitní dílo z dílny Michelinieho. Kladen je tu dost důraz na život Petera mimo masku, což se mi dost líbilo.
 • Delphín
  Ze začátku mě tento díl moc nebavil, platilo to ale jen prvních pár stránek a já si mohl spokojeně užít další skvělý díl jedné velké srdcovky!
 • Delphín
  Spider-Man si zcela úspěšně udržel svou danou kvalitu, ten mě v této sérii opravdu baví. Jen jednání May mi občas přijde jí cizí ale hej, je to Ultimate vesmír, takže to v pohodě přejdu.
  ,,X-Men Jde to i jinak" je skvěle napsaný příběh, který mě velice překvapil. I bez akce udělat tak čtivé dílo u kterého se zamyslíte i zasmějete, to vše tento příběh zvládl na výbornou.
  Jen závěr Gambita mě zklamal. Sám o sobě ten závěr není špatný, ale když si vezmeme jak si vše tento příběh v minulém čísle geniálně vypracoval, takové urychlené a laciné zakončení mu dost podkopává nohy...
 • Delphín
  Spider-Man: Mně se zdá, že v této sérii má Bendis a jeho tým problém s fight scénami. Jsou takové křečovité, nezáživné. Čím si to ale Bendis kompenzuje je ale scénář a práce s postavama. Ta je konkrétně v tomto čísle naprosto fenomenální. Charakter každé postavy je vskutku ojedinělý, ač Doc Ocka moc nevidíme v boji, užijeme si ho zde dostatek. Celý komiks provází řada výborných monologů. Spider-Mana si nelze vynachválit, fakt jsem si ho užil
  Finále X-Menů bylo opravdu dost fajn. Ke hvězdám musím vyzdvihnout příběh Gambit. Ten mě opravdu dostal a skvěle nalákal na další díl!
 • Delphín
  Tento díl jedna velká paráda od obou příběhových linek!
 • Delphín
  Průměr který vás ničím neurazí, ale bohužel ani nenadchne. Líbila se mi nová postava Gwen Stacy, jsem dost zvědaví na její budoucí působení.
 • Delphín
  Naprosto senzační komiks. Nádherná kresba, dobrý scénář i práce s postavami. A leč je druhý příběh spíše o taxikáři než o Spider-Manovi, vůbec to nevadí. Protože jeho příběhová linka a vztah se Spider-Manem je též výborný.

 • Delphín
  Velké překvapení! Jasně, občas zbytečně ukecané, vyprávěcí rámečky jsou zlo ale když se to vezme kolem a kolem, vyklube se z toho fakt kvalitní retro, možná jedno z nejlepších co jsem zatím se Spider-Manem četl hlavně díky neubývající porci kvalitní akce.
 • Delphín
  Delphín8.11.2020 11:29Batman: Rok jedna
  Jako vstup do světa Batmana je komiks ,,Batman: Rok jedna" značka ideál! Spíš než příběh Batmana tu ale sledujeme příběh Jamese Gordona, který poznává svou novou práci, Gotham a postupně si k Batmanovi jakožto k začínajícímu suprákovi hledá cestu.
 • Delphín
  Máme tu pokračování Svítá nový den. Příběh ohledně Freaka je boží. Cool záporák, komiks si jede v dobrém tempu které rozhodně nenudí. V sešitech 555-557 ale přišel totální výpadek. Nezáživný děj, Spidey se tu na můj vkus choval fakt divně a ani kresba se mi moc nelíbila, na můj vkus moc chaotická. Kvůli této menší příběhové lince proto tomuto dílu prostě nemohu dát plný počet hvězd...
 • Delphín
  Další výborný Usagi z dílny Stana Sakaie! Příběh s Nudličkou je úžasný, sám jsem byl šokován, kam až je autor schopný zajít. Na druhou stranu, lidé jsou krutí a Sakai to v této sérii naznačil mnohokrát. Máme tu zároveň dost odkazů na minulé díly, objevuje se zde pár známých tváří a i jedna nová, na jejíž origin si musíme počkat až na samotný konec. A nutno uznat, že to byla zlatá tečka za dalším skvělým komiksem s Usagim!
 • Delphín
  Končí nám zde oba příběhy, jak Spiderman: Nikdo učený tak X-Men: Lidé zítřka.
  Oba díly jsou uzavřeny ve velkém stylu. Ve Spideym se víc vsadilo na humor a jedno velké odhalení, akce tedy v této části musela krapet do ústraní. Ale nestěžuju si, i tentokrát jsem si Spider-Mana dost užil! Chybějící akci v stěnolezovi nám kompenzují nám akcí našlapaní X-Meni. Celý ten příběh s nimi mě moc nebavil, ale hon na Nightcrawlera byl dost dobrý a obecně start nového příběhu se též jeví dost slibně.
 • Delphín
  Delphín17.3. 01:39Pindárna
  Lijem24: Jj, Civil War mi taky udělalo radost
 • Delphín
  Delphín17.2. 11:37Pindárna
  Fimi: Díky moc
 • Delphín
  Delphín16.2. 23:25Pindárna
  Zdravíčko, milovníci komiksů. Chtěl jsem se poptat, nevěděl byste někdo, co vše se hodí mít načteného předtím, než se pustím do Války říší od J. Aarona?
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 199 (cca 39782 Kč)
Mám: 184 (cca 36810 Kč)
Chci: neveřejné
Sháním: neveřejné
Nabízím: neveřejné
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: neveřejné
Sháním: neveřejné
Nabízím: neveřejné
Osobní: 0