TheWrecker

TheWrecker

Jméno: Michal V.
Email: Fangy@email.czTheWrecker
TheWrecker | 12.7.2017 | Punisher MAX #10: Valley Forge, Valley Forge

Asi to bude jen mým pohledem na věc, ale tohle mi přišlo jako nejhorší, resp. nejnudnější věc, co jsem od Ennise četl a rozhodně jeho nejhorší Punisher.
Vesměs jenom ukecaná rekapitulace minulých knih, které předchází kraťoučká epizoda s příběhem, ve kterém chce armáda dopadnout Punishera, což je imo nejlepší částí komiksu.
Jinak řečeno - Punisher MAX se mi vždycky líbil, ale tady na to jde Ennis až moc silně podle sebe, což není úplně můj šálek kávy.

TheWrecker
TheWrecker | 22.4.2016 | Ultimátní komiksový komplet #090: The Amazing Spider-Man: Konec Spider-Mana

Je mi to i trochu líto, ale z tohoto mám opravdu smíšené pocity. Příběhově to je poněkud obstojné (nejlépe na tom je asi samotné padesáté číslo), ale celkově to u mě propadlo. Postavy jednají velmi nelogicky (Peter si uvědomí, že nemůže přestat nosit kostým jen proto, že si vzpomene, že kdysi žil nějakej strýček Ben) a vůbec, občas je to velmi směšné nebo otravné (Kraven, který asi z bradavek střílí výboje nebo děsně otravná teta May, která ale dost "perlila"). Nejhorší ale byla ta ukecanost, kvůli které mi jedno číslo trvalo přečíst strašně dlouho. Aspoň Romitova kresba měla něco do sebe.

TheWrecker
TheWrecker | 6.3.2016 | Ultimátní komiksový komplet #070: Avengers: Dětská křížová výprava

Nebýt ukecanosti některých postav (hlavně Patriota, ten mě fakt sral), tohle by mělo jasných 5*. Vůbec bych nečekal, že mé první setkání s Young Avengers (jeden sešit v Hawkeye vol.1 nepočítám) dopadne zas tak dobře. Celé mě to vtáhlo a nepustilo, takhle nějak si to představuju. Chci více Young Avengers!

TheWrecker
TheWrecker | 21.2.2016 | Deadpool: Drákulova výzva

Myslím, že na první české vydání Deadpoola nemohli v Crwi vybrat lepší kousek. Není to až zas tak náročný pro nového čtenáře (až na odkazy na předchozí události z Dugganových/Posehnových booků, které ale nejsou důležité pro orientaci v příběhu a které u nás snad také vyjdou) a pro někoho, kdo už Deadpoola četl to je také vyhovující. Zápletka super, koření v podobě Deadpoolova humoru snad ještě lepší, kresba komiksu sedne jako hrnec na prdel. Takhle nějak si představuji, že by měl debut postavy u nás vypadat.

TheWrecker
TheWrecker | 25.12.2015 | Tajná válka

O malbě se nemá cenu bavit, ta je super. S příběhem to je už ale trošku slabší. Nápad sice zajímavý, ale to zpracování nic moc. Nebýt tam tolik bonusů, kniha by na tom byla ještě hůř. A hlavně je při čtení třeba fakt vnímat, co se vlastně děje, jinak se v tom začnete ztrácet. Nebylo to úplně špatný, ale není to nic, k čemu bych se tak desetkrát vracel.

TheWrecker
TheWrecker | 15.11.2015 | Ultimátní komiksový komplet #076: X-Men: Schizma

Mutanty moc načtené nemám, takže je možné, že tohle bude vedle, ale tohle považuji za zatím nejlepší čtivo s X-Meny u nás... a dost možná i za posledních pár let (Jason). Kresba se mi líbila, příběh v ničem nekulhal (jen účast Quentina mi přišla poněkud zbytečná a odfláklá). Skvělé ukončení nejen samotného mini-eventu ale celé knihy. Jenom ten překlad byl občas divný.

TheWrecker
TheWrecker | 7.11.2015 | Crew2 #09

Nejvíce mě bavil Blacksad a Wally. I Mlíko a Sejra zaujalo, zato Jack B. Quick poměrně zklamání. Jen škoda, že se Preacherovi nevěnovalo více prostoru, když už je na obálce Cassidy.

TheWrecker
TheWrecker | 3.11.2015 | Crew2 #08

Blacksad bezkonkurenční, ale ostatně mě bavily všechny comicsy obsažené v tomto čísle.

TheWrecker
TheWrecker | 15.10.2015 | Harley Quinn #01: Šílená odměna (paperback)

Tak prvotní wtf dojem z knihy přetrval. V něčem milý, v něčem nudný, v něčem tragický počin... 3* (a kdo ví, jak by to dopadlo nebýt těch hot scének).

TheWrecker
TheWrecker | 10.7.2015 | Batman: Rok jedna

Dostal jsem se k tomuto všemi opěvovanému dílu až po X letech, ale musím říct, že to čekání za to stálo. Je sice pravda, že přesně to samé co jsem četl tady, jsem viděl i v animáku, ale vůbec mi to nevadilo. Když jsem viděl první panel, na rozdíl od většiny jsem byl nadšený a postupem času jsem si tento příběh s jinou kresbou neuměl představit. Prostě symbolika. Celková spokojenost, možná jediné co mi trochu vadilo bylo odbyté finále a k tomu ještě fakt, že tady Batman, dá se říct, skoro hraje na druhé housle (což by mi nevadilo tolik, kdybych od příběhu neočekával, že budu celou dobu nahlížet do soukromí Waynea). Jinak se jedná o kvalitní dílo, které si svoji chválu rozhodně zaslouží.

TheWrecker
TheWrecker PRODÁM4.10.2019

Prodám:

Flash: Znovuzrození - 250,- Kč
Liga Spravedlnosti #1: Počátek (paperback) - 250,- Kč
Harley Quinn #1: Šílená odměna (paperback) - 250,- Kč
Batman #1: Soví tribunál (paperback) - 270,- Kč
Batman #2: Soví město(paperback) - 270,- Kč
Batman Detective Comics #1: Tváře smrti (paperback) - 250,- Kč
Batman Detective Comics #2: Zastrašovací taktiky (paperback) - 250,- Kč
Jonah Hex: Tvář plná násilí (paperback) - 160,- Kč
Sin City / Město hříchu #5: Rodinný hodnoty (paperback) - 150,- Kč
Fatale #1: Smrt je mi v patách - 290,- Kč

EN:
Wonder Woman: Contagion (paperback) - 150,- Kč

V případě zájmu mě kontaktujte na e-mail Fangy@email.cz.

TheWrecker
TheWrecker VYMĚNÍM28.7.2015

Vyměním:
4 sešitovky - Spider-Man: Vengeance Part 1 a 2, Star Trek The Next Generation Annual a Star Trek The Next Generation: Shadowheart part 1 za cokoli, co jste ochotni nabídnout z novějšího Marvelu - US sešitovky. Případní zájemci - pište na e-mail spider.miki@seznam.cz. Všechny sešity jsou s obalem, zakoupeny v CP. Na vyžádání pošlu i fotky. Do e-mailu připište, čeho byste se rádi zbavili. Výměna nemůže proběhnout osobně, pokud nejste z Havířova nebo okolí (Okres Karviná). V takovém případě bude nutná poštovní výměna. A ještě na konec, nejlepší by bylo, kdyby komiksy, které by přišly výměnou ke mně, byly buď 1. čísla sérií, nebo první 4 čísla série (popř. komplet story arc). V nouzovém případě beru i Image.

Aktivita

Naposledy přihlášen: 16.11.2019 23:06
Komentáře u comicsů: 22
Hodnocení comicsů: 197
Příspěvků ve foru: 0

Sbírka (z CDB)

Četl: 0
Má: 128 (cca 38140 Kč)
Chce: 0
Shání: 1 (cca 349 Kč)
Nabízí: 0