Wolverine a Hulk

4.5 | Crew, Netopejr | akční, superhrdinský

Logan zase jednou nemá dobrý den. Nejdřív havaruje s letadlem v podivných pustých horách. Pak potká malou holčičku, která trvá na tom, aby zachránil ji a jejího tatíka, který pod hladinou jezera zadržuje dech. A k tomu všemu se ještě přimotá "strejda" Bruce Banner, kterého je lepší nerozčilovat, jinak se promění v zelené monstrum schopné pouze výroku: "Hulk se zlobí. Hulk zmlátí."

Scénář:
Sam Kieth
Kresba:
Sam Kieth
Lettering:
Karel Petřík
Barvy:
Richard Isanove
Překlad:
Viktor Janiš
Redakce:
Richard Podaný
Obálka:
Sam Kieth

Obsahuje sešity série Wolverine Hulk #1-4 (duben 2002 - červenec 2002)

Rok a měsíc vydání: 2005 | ISBN: 80-86096-91-2 | Vydání: 1. | Vazba: paperback | Formát: 176 × 250 mm | Počet stran: 96 | Tisk: barevný | Cena v době vydání: 249 Kč | Název originálu: Wolverine Hulk #1-4 | Vydavatel originálu: Marvel, 2002

Obálka
Darth Raelchi
Darth Raelchi 2.1.2018

Jedno z mých prvních seznámení se s Marvelem v době, kdy jsem začal komiksy i sbírat a aktivně se o ně zajímat. Nemohlo to přijít v lepší době - navíc jsem ho měl tenkrát půjčený a jak já jsem se ho tenkrát nahledal. Jinak - díky Romane za půjčení. Tenhle komiks mi jako jeden z prvních otevřel oči. Hned po Watchmenech a Návratu toto dílo uzavírá jakousi pomyslnou trilogii pro mě tehdy kultovních a stěžejních komiksů, které mě na začátku formovaly. Nejen citová, ale i umělecká hodnota tohoto díla je nepřekonatelná. Jak je možné, že toto mohlo vzniknout v Marvelu? Na kresbu, pravda, je potřeba si trochu zvyknout, ale nakonec to tak do sebe dobře zapadá. Příběh je takový snový, místy až v realitě neuchopitelný. Sám jsem nevěděl co z toho je sen a co je realita. Kresba do toho výborně zapadá. Příběh, fakt pecka a nářez - ale ne co do rubaček a bojů, ale do síly prožitku, který tento komiks ve mně vzbudil. Smutné a procítěné - přitom pořád drsné a v podstatě je tam pořád Hulk a Wolverine. Superhrdinský komiks, ano / ne? Toť otázka. Za mě 5 z 5.

mttra
mttra 7.2.2016

Dlouho jsem zvazoval koupi tohoto dila,nevedel jsem,zda chci cist jen dalsi rezbu dvou superhrdinu. No,nemohl jsem se vice splest. Neni to zadna bezducha superbitva,o to tady nejde ani v nejmensim. Tohle je naprosto skvele vyvedena kniha,kresba je paradni,a dej ? Ten NEMA CHYBU ! O zaveru ani nemluve. Za me 5* a 100 % . Dekuji,pane Keithe ;)

jh666
jh666 29.8.2015

Páni, četl jsem, že je to ujetý, ale že až tolik jsem nečekal. Ani nevím, co přesně do hodnocení napsat. Je to skvělá a hodně ujetá zábavná jednohubka, kde je skvěle sklouben ujetý příběh s ještě ujetější kresbou, které spolu perfektně ladí. 80 %

koudy
M koudy 2.12.2014

Jojo tohle mi sedlo :)
Nečekejte běžnou "hrdinovku", ani příliš běžný příběh.
Ten je celkem zajímavý a zakončení je ... no prostě správné :)

Kresba je zvláštní, ne úplně vždy mi sedí, ALE ... u čeho jsem se neuvěřitelně bavil, jsou výrazy postav.
Nevím jak to Sam Kieth dělá, ale tím jak staví naše hrdiny do ne úplně běžných pozic, z toho dělá velmi zábavné dílko.

luky.kuky10
luky.kuky10 14.9.2013

neobvyklý, šílený, ujetý.... víc slov není potřeba! Snad jen že to stojí za to.

KLAUN_DOMINANT
M KLAUN_DOMINANT 19.3.2012

Přiznávám se bez mučení zvaného budík, že to asi nechápu. Jasně, při probodnutí pohledem jsem se zasmál, ale jinak extra ne. Je to poměrně příjemnej komiks, ale jelikož sem z něj ani napodruhé nevytřískal víc, tak asi neni pro mě. 60%

rooty
rooty 15.3.2012

Totálně uchylní záležitost a obrazový skvost. "A teď jí probodneme pohledem"

Kaluž
M Kaluž 29.7.2011

To měl Bruce Banner zase jednou v hlavě guláš, tak si řek', že zajde za svým psychoterapeutem. Když k němu dorazil, ulehl na pohovku a dal průchod svým myšlenkám. Doktor Kieth si vše zapisoval, chápavě pokyvoval hlavou a naordinoval mu jakési prášky na uvolnění napětí. Když Bruce doma otevřel lahvičku z lékem, ozvalo se kovové "SNIKT!" a vyskočil z ní malý chlupatý mužík. Bruce překvapením zezelenal, narostl do olbřímích rozměrů, když se v tu chvíli rozdrnčel domovní zvonek. Chlupatý mužík se šel podívat, koho to sem čerti nesou. Za dveřmi stála malá holčička a ptala se na svého tátu...

Sam Kieth je úchyl a když přistoupíte na jeho hru, odmění se vám měrou vrchovatou. Pravdou je, že jsem už od něj četl mnohem lepší kousky.

J.Connor
M J.Connor 4.4.2011

Budu za černou ovci, ale mně to jako ultra specialitka zrovna nepřišlo. Zdejší hodnocení mě dost překvapuje, zkusím tomu dát někdy v budoucnu ještě šanci.

tonda
tonda 28.3.2011

Má to hezkej příběh.

DancinPuppet
DancinPuppet 2.11.2010

Překvapení s velkým W a H. Úmyslně trochu sentimentální záležitost spojená s občasnými gagy, které by nikdo u dvou nejdrsnějších hrdinů Marvela těžko čekal. Kresba Sama Kietha je umělecký originál, který se nám zde nabízí jako často měnící se chameleon... A já ho s chutí koupil. Na plnej počet mi to stačí.

George Walker Bush
A George Walker Bush 27.10.2010

Jestli je tohle z Marvelu údajně to nejlepší, tak teda potěš koště:)

Awakener
Awakener 12.10.2010

na zaklade zdejsich hodnoceni jsem se vydal na nakup tohohle dilka, zbezne jej prolistoval a byl prekvapen kresbou, nacez jsem si koupi rozmyslel a sel zase domu, tam jsem si znovu precetl hodnoceni ctenaru jestli jsem se neprekoukl, a ne neprekoukl, no abych to zkratil dal jsem tomu sanci a pres svou neduveru jsem se do toho zacetl a musim vam dat za pravdu, maloco me tak bavilo jako prave WaH, je to vtipny, ma to napad, tu kresbu si clovek taky nakonec zamiluje

Azalin
M Azalin 20.9.2010

Konečně, konečně se našel někdo, kdo využívá možnosti komiksu jako média naplno. Výsledkem je naprostý komiksový orgazmus a čistá stovka. A navíc je to sranda.

flipflop
flipflop 13.6.2010

Na superhrdinský komiks to byla paráda

matrosh
matrosh 2.3.2009

tak toto je asi jeden z nej komiksů z marvelovskými postavami co u nás vyšel

The Genius
The Genius 24.9.2008

Od Wolverina a Hulka jsem nic moc extra nečekal a proto jsem byl příjemně překvapen. Sam Kieth je fakt borec - nejen že po grafické stránce je tohle dílko úžasné, ale i scénář a dialogy se mi líbily a rozuměl jsem tomu (narozdíl třeba od Maxxe :)

FrAnK
FrAnK 1.9.2008

Sam Kieth je fakt borec, škoda, že se od něj nevydá Batman vs Lobak, takže budu nucenej si to koupit english a ňak to přelouskat, ale jinak tahle věc je fakt povedená, první den sem od toho odešel a druhej sem to musel mít

Erich
Erich 27.4.2008

Fakt super věc

BlackStar
BlackStar 19.4.2008

Celkově skvělé dílo! Parádní příběh a ta kresba :), fakt nářez, jeden z vůbec best komixů v mé zbírce, doporučuji!

brkowycz
brkowycz 19.2.2008

Výborný, Samu Keithovi se daří kombinovat psychydeličnost svých scénářů s kresba a dohromady to tvoří naprosto dokonalou kombinaci. Dlouho jsem váhal s koupí tohohle dílka a nakonec jsem málem zaplakal, je už těžko k sehnání. Fakt super, myslím že co bylo třeba říct bylo řečeno přede mnou, takže závěrem jen výkřik do tmy, a to sice že bych byl rád, kdyby se tomuhle chlápkovi u nás dostávalo stejnýho prostoru jako třeba Ennisovi(ne že by ten byl špatnej, ale vychází toho od něj opravdu hodně oproti jiným autorům), chci prostě víc.

erik
erik 14.1.2008

Výborné, vtipné, uletené, parádne nakreslené. Jedna z najlepších vecí, čo v ČR vyšla.

arnecht
arnecht 10.1.2008

tak todle jsem nečekal, fakt pecka!

Woffce
Woffce 28.12.2007

Asi jako jeden z mála jsem přelousk´ "W+H" až po "Maxxovi" - a ten mě tou svojí neuchopitelností dostal o 2 % víc. S těma procentama je to ale někdy trochu problém: Teď mě mrzí, že jsem nedal "Maxxovi"víc..:-) Každopádně mě oba osudem krapet potrefený kluci královsky pobavili - a Po patří dík za to, že mě s nima seznámila (moje povědomost o týpcích tohohle druhu je ale dál mizivá - musím se dovzdělat). Psát něco v tom duchu, že si mě Sam Kieth svojí úžasnou kresbou nadosmrti získal, by už bylo nošením dříví do Athén, na scénáři oceňuju především trefný (a vtipný) glosování obou nešťastníků.

Tao Quit
Tao Quit 15.12.2007

Genialita.Sam kieth se po tomhle dílu stal jendím z mých nejoblíbenějších umělců.Tento komiks je ujetý,inteligentní,vtipný,svěží,umělecký,hodně filmový,akční a v neposlední řadě vizuálně dokonalý a nápaditý.Více takových komiksů!!!

Corvus
Corvus 28.7.2007

Sympaťák Wolverine a psychopat Hulk... Na tento "versus" comics jsem se dost těšil, především kvůli grafické prezentaci, která je bez chybičky, nápaditá, ujetá a dokonalá. Kieth maluje, kreslí a čmárá v rauši či pod vlivem několika šálků kávy říznutými energetickými drinky a to celé na druhou! Jinak si to nedovedu vysvětlit. Scénář je nápaditý o něco méně, ale přesně u comicsů TOHOTO typu to VUBEC nevadí. Jen častěji a houšť mistra Kietha!!! Jeho grafické nápady, úhly, oblouky, barevné cítění, perspektiva = dokonalá záležitost. Vřele všem doporučuji a nemůžu se dočkat The Maxx, který chystá Netopejr. Dávám zasloužených 95% čistě za kresbu!

Wiruss
Wiruss 17.7.2007

Osobně jsem si tohoto komixu dost dlouho nevšiml, i jsem ho nějak přehlédl ve vydaných titulech až nedávno jsem to uviděl na aukru a tak jsem si ho na zkoušku koupil a musím říci byl jsem nadšen naprosto dokonalá kresba už dlouho jsem neviděl, aby kresba tak podrhovala scénář, který je zajímavý, jen škoda, že předvídatelný.

krvinka56
krvinka56 13.6.2007

Tak této knize sem se dlouho vyhýbal jako čert kříži až letos na crweconu sem se odhohlal ji koupit.No a udělal sem dobře .Sice poněkud zvláštní příběh a podivná kresbe ale kolikrát stojí opravdu zato.Člověk musí přečíst spousty komiksů než se dostane k takovému perlovitému komiksu byl sem fakt nadšen.Hodně sem se utohoto komiksu pobavil a Poo ta nemá chybu super spratek.Jo a chudák mužíček(Wolverine)

Jokerka
Jokerka 18.5.2007

Sam Keith je genius, o tom neni pochyb. Jeho vymazlena kresba v zadnym pripade neni nudna a sterilni coz ocenuji. Pribeh je ujetej stejne jako kresba..neni divu dyz to delal ten samej blazen :-)
Celkove vzato je to vyborny kousek, kerej se muze jenom dal doporucovat.

Chorcheon
Chorcheon 8.8.2006

stejně si myslím,že těch chlupů má mnohem víc

Andreew
Andreew 30.7.2006

Super úchylárna, pobavilo mě to. Teď čtu Kiethova Batmana (Secrets) a ten je ještě lepší. Jinak cz zpracování je v pořádku, nenarazil jsem ba žádné nedostatky.

Big G
Big G 28.7.2006

Naprosto špičkový comics, který můžu doporučit každému.

Netorack
Netorack 10.7.2006

Třeba mě se to nelíbilo ;) Asi stárnu, nebo co...

Dinik
Dinik 7.7.2006

Úžasné dílo, já osobně byl nadšený. Perfektní kresba, atmosféra. A konec mě dokonce dojal, což se mi u comicsu ještě nikdy nestalo. Komu se to nelíbilo, toho nemilosrdně probodnu pohledem.

Markyz de Sade
Markyz de Sade 6.5.2006

Dnes ráno jsem dočetl jedním dechem a celý den si to převracím v hlavě. Po delší době opravdu kvalitní comics po všech stránkách, který mě chytil. Pointa je každému jasná hned od začátku, ale ta atmosféra stojí za to. MdS

vifi
vifi 8.3.2006

Prvotridni vec, ktera pobavi svou hravosti. Jsou v tocm city, nostalgie, humor a to vse napdite kresbe a vyuziti stereotypu dvou drsnych mlaticek Hulka a Wolverina. Pointa neni nijak prekvapiva, ale to v tomhle pripade nevadi - tady jde o atmosferu.

HEX
HEX 5.3.2006

Obrovské překvapení.

Saiffer
M Saiffer 25.12.2005

Kresebne som nič originálnejšie, akčnejšie, karikatúrnejšie, vtipnejšie a komiksovejšie ešte nevidel. A k príbehu môžem povedať len jedno: Milý :) Inak povedané: "Must have titul, ten si pritúľ." :) Humor na jedničku. Chodte do toho.

royan
royan 17.12.2005

je to moc zajímavý komiks, vřele doporučuji

Slaine
A Slaine 24.10.2005

Právě jsem tohle velmi originální dílko přečetl, tak hurá na hodnocení. Stručně: Líbilo se mi to. Líbilo se mi to dost, ale nezařadilo se to k těm věcem, který mě opravdu chytly. Kresba je dokonalá - v tomhle slova na obálce nelžou - je to fakt vizuální perla - dynamická, zběsilá (ale méně syrová než Bisleyho), střídající různé styly, prostě nádhera. Bohužel scénář mě trošku zklamal (nejspíš jsem byl moc natěšenej z té chvály tady). Jasně má to svoje kouzlo, ale abych pravdu řekl, zdá se mi, že příběh nestíhá kresbu :).

No i tak je to rozhodně výborná věc - vizuální stránku hodnotím na 100 % (a do té počítám krom kresby i krásný zpracování) a příběh něco malinko pod 80, takže dohromady 89. A když bych měl hodnotit i poměr cena, kvalita - klidně si přičtěte 5%

btw tyhle debaty Zacka a Ogreho v hodnoceních už jsou dost klasika :D

Ogre
Ogre 19.10.2005

Hmmm, vsetci sa tu rozplyvate v superlativoch .... no neviem. Spracovanie super, Netopejr sa zlepsuje a zlepsuje. Ale co sa tyka samotneho comicsu - Je to silene ? Ano! Je to uchylne ? Ano. Je to naprosto genialni ? NIE ! Je to nuda. Sam Kieth stvoril "dokonalou vypravecskou i vizualni perlu" ? To by som teda nepovedal. Humor mi nesadol, bolo to nudne, nudne a nudne. Ale to sa od crossoveru da cakat. Kresebne mi to tiez nesadlo. Takisto ako mi nesadol od Kietha MAXX - ani vizualne a ani pribehovo. % to neohodnotim, lebo som si to nekupil, iba pozical (dikes Zajo). Dal by som tomu tak 30% a to len kvoli CZ spracovaniu.

mára
M mára 17.10.2005

Sileny a ujety to je, text na prebalu ani moc nekeca. Celej pribeh se tvari jako desne nelogicka presto jednoducha skvele dynamicky kreslena mlaticka ale konec se zvrhne v kratkou poetickou hricku. Este si to musim srovnat v hlave. Nejak me to zmatlo... cekal sem to delsi. Mala delka me zklamala nejvic. Komiksu.

Black Bro, yo
Black Bro, yo 12.10.2005

Trošku jsem měl strach, jestli mě to nezklame(je tu totiž tolik nadšených komentářů) - nezklamalo. Sice se jedná o jednoduchý příběh, ale ten je tak nádherně a osobitě vyprávěný, hlavně skvělé a vtipné dialogy, zajímavá a občas hodně šílená kresba, rychlé tempo a dojemný závěr. Doporučuji.

Zajo original
M Zajo original 30.9.2005

Dlho tu niečo tak dobré nebolo , úžasná kresba , super príbeh

M@P
M@P 27.9.2005

Boze, koupil jsem si komiks s Hulkem a jeste se mi to libilo...

ClimbVibe
M ClimbVibe 27.9.2005

Ja musim dat 100, protoze po delsi dobe komiks, u kteryho jsem si pri listovani rikal: jo, super, ja chci jeste.

Zack
A Zack 26.9.2005

btw http://www.comx.cz/clanek.php?id=430

Zack
A Zack 26.9.2005

Tohle je proste lahudka, nutnost!

willis
willis 26.9.2005

Tak tohle je opravdu podivnost. Tenhle kousek stojí za to už především pro zběsilou karikaturní kresbu. Wolverine vypadá opravdu šíleně. To jsem zvědavý, jak na tohle budou reagovat fanoušci W. Scénář mi zas tak výjimečný nepřipadá a každému asi během čtení dojde jak to dopadne ale o příběh v tomhle případě jde až na druhém místě. Hlavním tahounem je jakým stylem se toho S.Keith chopil a co s tím provedl. České verzi nemám co vytknout.

andre
M andre 26.9.2005

Moc pěkně zpracované - celkově. Je příjemné vidět tyto dva hrdiny tak trochu jinak:)

DEmnoG
M DEmnoG 26.9.2005

No konecne po dlouhy dobe comics, ktery mu dam vice nez 90%. Ne teda o moc, ale stejne:). Skvely, prekvapivy scenar (do posledni stranky nemate jistotu, jak to teda s Po je), kresba vytecna a nadherne "lehoucka", Kieth strida styly od "detske kresby" do nadherne promakany kresby talentovaneho a zkuseneho malire. Vetsina panelu se hodi jako poster do bytu, tak ve formatu A2:). Stejne jako Listr jsem se hodne bal ceske mutace, protoze Netopejr me zatim spis zklamaval, nez delal radost, ale tohle se mu vazne povedlo. Papir, kniharina, tisk, lettering, SFXka, celkova uprava - navybornou. No, cekal jsem nekompromisni masicku, i kdyz mi vhlave blikal majecek, napsal to Kieth, to neni autor, u ktereho si muzes tipnout, jak se s tematem popere , a nestesti jsem se ji nedockal. Poetika ma vtomhle dilku svoje misto a popravde posledni panely me do duse trochu te malancholie vnesly.

black1
black1 25.9.2005

Opravdu skvělý komiks. Plný vtipných chvil, ale zároveň smutné atmosféry. Kresba příběh ještě umocňuje, některé stránky bych si nejraději zvětšil a vylepil na zeď. Zpracování na jedničku s hvězdičkou.

listr
listr 25.9.2005

Hurá... hurá. Tak na tuhle věc jsem čekal hodně dlouho. Kresebně nadhera, dějově trošku vyšinuté, ale to vizualno. Nejprve jsem se trošku obával spolupráce s Netopejrem, ale musím je pochvalit kvalita je supr. Doufám, že dobudoucna vyjde víc věcí od Sama Kietha.

Darth Raelchi
Darth Raelchi 2.1.2018

raimi
raimi 24.12.2017

dajik
dajik 1.12.2017

PKD
PKD 7.11.2017

Salien
Salien 24.6.2017

tom173
tom173 13.4.2017

T3ss
T3ss 9.1.2017

Tyfus
Tyfus 8.1.2017

R3nd4
R3nd4 7.12.2016

arnecht
arnecht 26.7.2016

hakunamatata
hakunamatata 1.6.2016

pearlxjam
pearlxjam 12.5.2016

MEGA
MEGA 10.4.2016

Jabba
Jabba 5.4.2016

Paldini
Paldini 26.2.2016

mttra
mttra 7.2.2016

charvos
charvos 11.12.2015

Bart
Bart 19.11.2015

Abstinent
Abstinent 24.10.2015

hypermlok
hypermlok 22.9.2015

jh666
jh666 29.8.2015

Raijin
Raijin 26.4.2015

Doppelganger
Doppelganger 3.1.2015

calvin10
calvin10 6.12.2014

filmator
filmator 2.12.2014

koudy
koudy 2.12.2014

Schramm
Schramm 17.10.2014

monty.cl
monty.cl 22.6.2014

terrordemon
terrordemon 21.6.2014

Shpeckk
Shpeckk 13.6.2014

trudoš
trudoš 20.5.2014

james dixon
james dixon 1.3.2014

Killingjoke
Killingjoke 15.2.2014

Filip123
Filip123 24.11.2013

Lobok257
Lobok257 19.11.2013

oleav
oleav 25.10.2013

luky.kuky10
luky.kuky10 14.9.2013

Dinik
Dinik 4.9.2013

Birgi
Birgi 22.8.2013

Zeebonk
Zeebonk 5.8.2013

dbar
dbar 28.7.2013

invape
invape 24.6.2013

Librarian
Librarian 27.5.2013

J.T.honza
J.T.honza 17.5.2013

Marvin
Marvin 6.5.2013

namdnas
namdnas 30.4.2013

J.Connor
J.Connor 28.4.2013

strougy
strougy 5.4.2013

AxusNalim
AxusNalim 2.4.2013

mineralk
mineralk 22.3.2013

Azbest
Azbest 18.3.2013

songoku
songoku 25.2.2013

Crazyliquid
Crazyliquid 11.1.2013

Light
Light 10.1.2013

Grrr
Grrr 9.1.2013

DAN478
DAN478 8.9.2012

duri
duri 2.9.2012

Deckard
Deckard 29.7.2012

Baffman
Baffman 13.6.2012

DAxik
DAxik 4.6.2012

tondaa
tondaa 16.4.2012

KLAUN_DOMINANT
KLAUN_DOMINANT 19.3.2012

Velkej šéf
Velkej šéf 18.3.2012

rooty
rooty 15.3.2012

Toren
Toren 28.2.2012

jd.
jd. 18.2.2012

MindReader
MindReader 6.2.2012

Lenny
Lenny 5.2.2012

listr
listr 5.2.2012

black1
black1 5.2.2012

DEmnoG
DEmnoG 5.2.2012

andre
andre 5.2.2012

willis
willis 5.2.2012

Zack
Zack 5.2.2012

ClimbVibe
ClimbVibe 5.2.2012

M@P
M@P 5.2.2012

Zajo original
Zajo original 5.2.2012

Black Bro, yo
Black Bro, yo 5.2.2012

kojot
kojot 5.2.2012

mára
mára 5.2.2012

Slaine
Slaine 5.2.2012

royan
royan 5.2.2012

Saiffer
Saiffer 5.2.2012

HEX
HEX 5.2.2012

vifi
vifi 5.2.2012

Dinik
Dinik 5.2.2012

Netorack
Netorack 5.2.2012

Big G
Big G 5.2.2012

Andreew
Andreew 5.2.2012

Chorcheon
Chorcheon 5.2.2012

vccn
vccn 5.2.2012

Jokerka
Jokerka 5.2.2012

krvinka56
krvinka56 5.2.2012

Wiruss
Wiruss 5.2.2012

Corvus
Corvus 5.2.2012

Tao Quit
Tao Quit 5.2.2012

Woffce
Woffce 5.2.2012

erik
erik 5.2.2012

brkowycz
brkowycz 5.2.2012

BlackStar
BlackStar 5.2.2012

Erich
Erich 5.2.2012

FrAnK
FrAnK 5.2.2012

The Genius
The Genius 5.2.2012

matrosh
matrosh 5.2.2012

flipflop
flipflop 5.2.2012

punisher
punisher 5.2.2012

Azalin
Azalin 5.2.2012

Awakener
Awakener 5.2.2012

DancinPuppet
DancinPuppet 5.2.2012

shyANDROID
shyANDROID 5.2.2012

tonda
tonda 5.2.2012

smazy
smazy 5.2.2012

Thorar
Thorar 5.2.2012

Kaluž
Kaluž 5.2.2012

Četli:
81splinter, Abstinent, Alikkk, ben_bella, calvin10, Darth Raelchi, DEmnoG, Doppelganger, Final, flipflop, Fox01, Grrr, hypermlok, J.Connor, Jabba, James, james dixon, jd., jiskra, Kaluž, Keno, Killingjoke, Knuckless, Librarian, Light, Lobok257, Lojza, luky.kuky10, MEGA, michelangelo, mineralk, monty.cl, namdnas, oleav, Petrisko911 , PKD, punisher, raimi, Schramm, Slaine, Strokes, terrordemon, trudoš, Ukko, VanTom, Velkej šéf, VXP, Zack, Zeebonk, zgrywus

Mají:
2scha, 665+1, 81splinter, Abstinent, adam.ra, afri, Alfi, Alikkk, amazing_k, antiimini, Awakener, AxusNalim, Azalin, Azbest, Baffman, bboorreekk, Benji, ben_bella, binnmode, Birgi, Black Bro, yo, blackJag, BlackStar, bmc75, bobo666_2005, bourgeois, Braindead, brkowycz, calvin10, calviti, Caps, Cassidy, charvos, Corvus, CP, CSE_AC/DC, dajik, DAN478, DancinPuppet, Darth Raelchi, DAxik, dbar, delta11, DEmnoG, Dinik, doophy, Doppelganger, Dosis_Venenum, DracoAn, dre, Drekorian, Duchy, duri, Erich, erik, fel68, felis, Filip123, filosh, Fimi, Final, flipflop, Fox01, FrAnK, freestyletricker, Fréza, Frizer, Fugas, gongon44, goodspeed, GORERATED, grinder, Grrr, Grynca, Gustik5, Hamichal, hedgehog, herbert, ho.mof, holubdema, horaczhlinska, hypermlok, imro, Infarkt, invape, isildur heir, J.Connor, Jabba, James, james dixon, jd., Jestrab2, jh666, jiskra, Josh, Joshua_T, Kabukiman, Kaluž, Kapis, Kazumaki, KdG, KejMart, Keno, killermarf, KLAUN_DOMINANT, Knuckless, Kocour, Kreatik Digital, krvinka56, Lawer de Sanctis, Light, listr, Lobok257, Lojza, luky.kuky10, maara, Martin Buchal, Marvin, Masinfira, Matej-29, Maty48, MB, MEGA, mgeralt, michelangelo, mikado, MIKER65, mikki.maser, mimo_provoz, MindReader, mineralk, mirror, Mitthrawnuruodo, moiqpiom, monty.cl, mozzu, Mr.Plysh, mttra, namdnas, NecRoman, Netorack, Nightmare, noMster, nx, Odal , Odrikani, ohromno, OldaB, oleav, ondra, padre_negro, pavel, pearlxjam, pennywise, Petr, Petrisko911 , PH79, Plumm, POLAKST, Poseidon1978, pršiplášť, punisher, R3d, R3nd4 , Radkos, raenius, Raijin, Raikou, raimi, Ricarderon, Rowan, Rudá Táňa, S313, Saiffer, Salien, saucius, Schramm, semi41, SHORTY, Shpeckk, shyANDROID, Skot, skřetman29, Slaine, sleepless, smazy, smrtihlav7, songoku, Stalker, stanleystar, Strokes, strougy, T3ss, tacmud, Tao Quit, Teach, terrordemon, The Genius, Thorar, tom173, Tombal, Tomek, tonda, Toren, trudoš, tulipstros, Tyfus, Ukko, vallyslayer, VanTom, Velkej šéf, vrazdinek, VXP, willis, Wiruss, Woffce, xai, xintax, xxaannddeerr, yarda, yogi, yojimbo, z-e-d, Zack, Zajo original, zebedee, zgrywus, Zíďas

Chtějí:
Bart, barthez, fusnix, Hauzina, Lobodlak, matrosh, Oompa Loompa, pooky, Rinter, rockyt

Shání:
3E, bierce, Hauzina

Nabízí:
filmator, KOKOMIX, Kreatik

Kaluž
M Kaluž 29.7.2011

Azalin: Tak třeba crossovery Batmana s Lobem (pravda, u toho novějšího s jiným scenáristou), samozřejmě parádní Maxx, batmanovské Arkham Asylum: Madness, Secrets nebo Ghosts (úplně nejlepší kresba, co jsem od něj viděl - Gordon s třímetrovým rozpětím ramen a půlmetrovou ofinou na hlavě!). Ještě bych si od něj chtěl přečíst Zero Girl a Scratch.

Zack
A Zack 29.7.2011

Azalin: Treba Zero Girl je skvela, ale cely to je postaveny na symbolice, psychologii a malych holcickach, takovy Kiethovi zakladni stavebni prvky.

Azalin
M Azalin 29.7.2011

Kaluž: Jaké? Mám od něj Ojo a dva díly Maxxe, ale ty jsou na mě až moc psycho. Tahle knížka se mi líbila nejvíc.

Saiffer
M Saiffer 2.11.2005

Ok toto ozaj nemá zmysel. Končím.

Zack
A Zack 2.11.2005

saiffer: dojemny proslov :) Ale jestli si dobre vsimam, tak jediny, kdo tu zadny nazor na comics nenapsal, jsi ty...

mára
M mára 1.11.2005

"sme šecia na jednej komiksovej lodi" ... uf, ja v tom s vama nejedu kluci :)

Saiffer
M Saiffer 1.11.2005

to Zack: Pozri, tu kontroverznú narážku so Slovákmi a zmyslom pre humor si si mohol odpustiť, pretože sem by sa (aspoň pokiaľ ja viem) mali písať názory na komiks a nie na slovenský humor. A už by sa mohlo skončiť toto nezmyselné hádanie sa, lebo to sem nepatrí, nehovoriac o tom, že sme šecia na jednej komiksovej lodi tak vo co go.

Zack
A Zack 31.10.2005

zajo: hele, az me budes chtit priste setrit, tak si to nejak zformuluj (nebo nech napsat od nekoho schopnejsiho) ... pises jak osmilety dite, opakujes porad dokola to same, argumentujes necim, co nikoho nezajima a co hur, vubec si nepochopil, co se ti rika. Ze se na to nevyseres... tak si rikej, ze Zack je .......... (dopln podle chuti) a jdi dal, ne? Timhle mentalnim prujmem bez hlavy a paty si mi tak maximalne udelal radost... (a co je zabavnejsi, dal mi za pravdu :)

Zajo original
M Zajo original 27.10.2005

tak fajn , a už mám toho dosť. Takže s tebou sa nedá komunikovať , bez toho aby si nezabŕdal do národností a iných vecí. Prekladateľa ti pošlem . Nikto neprekladal teba a schválne či ty vieš čo znamená veta "Zajo hodnotenie = 95 % , takže máme asi divný zmysel pre humor". . Môj komplex malomeštiactva asi vyvažuje tvoj božský komplex :) A teraz som pochopil prečo všetkých dokáže ovládať nejaký" ty Vogo " Vladko. Za poznámku sa ospravedlńujem , ale porovnanie s touto absurdity show mi pripadaá trefné :) - samozrejme všetko tak ako u Zacka berte s :):):):) A vzťahovačky sú zaujímavá poznámka z tvojej strany, do každej debaty práve je vťahujem národnosti :) . Jasné zabudol som. :)

Slaine
A Slaine 26.10.2005

Lidi, nehádejte se :)... (nehledě na to, že se Zackem se hádat nedá :D)

mára
M mára 26.10.2005

Zack: este bych to rozpitvaval, ale je mi jasny, ze chces mit pod svym oblibenym komiksem nejohnivejsi hadku, tak uz toho radsi necham :))

Zack
A Zack 26.10.2005

zajo: cituju "Slovaci a smysl pro humor... zajimava zalezitost" ... tak si to precti poradne, nech prelozit od nekoho, kdo jeste cist cesky umi a raci zas drz hubu, jo? :) Kde tam prosim tebe vidis "divny zmysel pro humor", kde tam vlastne vidis nejaky pranierovanie? :) To se zas ozval nejaky malomestacky komplex nebo jak si mam vysvetlit to vztahovacky vzlikani nad "rozlitym mlikem", ktere je vlastne porad v uzavrene lahvi? :)) To ze ruzne narody maji ruzny smysl pro humor je holy fakt, do toho, ze mne to prijde zajimavy, je kazdymu velky hovno :) A vubec, zas se berete strasne vazne (coz urcite potesi Maru... :)

Saiffer
M Saiffer 25.10.2005

to zajo: Presne toto som mal chuť napísať tu už pár dní, ale dúfal som, že keď to neurobím snaď táto ničneriešiaca hádka skončí skôr. Tiež ma to zovšeobecnenie naštvalo.

Zajo original
M Zajo original 25.10.2005

tak fajn nedalo mi to, Zajo = slovák , Zajo hodnotenie = 95 % , takže máme asi divný zmysel pre humor, Ak niekde niekto kritizuje nieco co nerozoberal Zack , tak nie je pranierovaný. A čo sa týka humoru neriešte to cez Slovákov poprosím . Humor je čisto subjektívna vec.

Zack
A Zack 24.10.2005

mara: je jiste velmi lichotive, ze na me nekdo v uplne jine zemi mysli pri odesilani svych prispevku :)

mára
M mára 21.10.2005

Zack: sem rikal, ze se berou moc vazne :), ale po nejaky konfrontaci jsem dodal: "vetsina, co znam", btw. zda se, ze v Ogrove svete jsi jeste vetsi clovek, nez v tom skutecnem :)

Ogre
Ogre 21.10.2005

Zack: Aj ja ti prajem pekny vikend :-)

Zack
A Zack 21.10.2005

Ogre: je dojemny sledovat, ze kdyz napisu naprosto obecne, ze je dost zajimava zalezitost vas smysl pro humor, co ty z toho dokazes odvodit za sebestredne vztahovacnou haldu hoven :)) A ano, Zack se objevi vzdy tam, kde vidi lez a bezpravi!

Mara: ty si tusim rikal, ze slovaci proste nemaji smysl pro humor... ja vim, ze maji... jen je takovy "jiny" :) Jinymi slovy, necitoval jsem te (fakt si to tak presne nepamatuju :)

Ogre
Ogre 20.10.2005

mara: bolo to myslene trosku inac ako si to pochopil, tusil som ze sa Zack ozve a nebolo to kvoli tomu ze to na comx niekedy vychvalil, ale preto, ze viem ze sa ozve, on je uz taky ;-)

mára
M mára 20.10.2005

Ogre: to je fakt objev, ze nekdo haji vec, kterou uz dvakrat vychvalil do nebe, co? :))


Zack: :))) tesi me, ze si to pomatujes, prestozes to trochu prekroutil :)

Ogre
Ogre 20.10.2005

2 Zack: A predsa som sa ta dockal, ty si to proste nenechas ujst :-) Nie kazdemu sa musi pacit to iste ako tebe. Dokazes take nieco pochopit ? :-)
2 Zajo: no nevravel som ti ze sa ozve ? ;-)

Zack
A Zack 20.10.2005

... ja snad jeste tomu marovi dam jednou za pravdu :)) Slovaci a smysl pro humor... zajimava zalezitost :)