• The Genius
  2 felis: Po zběžném prolítnutí tohoto čísla UKK - společného mají jen první sešit, zbylých 5 popisuje, jak smrt Capa zasáhla další hrdiny z Marvel Universe, a u nás vycházejí poprvé.
 • The Genius
  Landauer: Pokud si dobře pamatuju, v drtivé většině komiksů, co vyšly v češtině, se používalo jednoduše "Cape" a neměl jsem s tím problém. Chápu, že tady asi vyhrála snaha za každou cenu to oslovení počeštit, ale výraz "kápo" u mě prostě vyvolává úplně jiný konotace než anglická zkrácenina "Cape". K osobě Rogerse mi absolutně nesedí.
 • The Genius
  Jen připomínka k překladu - "Kápo"? To jako fakt? :)
 • The Genius
  Slušný superhrdinský mainstream, který ale moje antipatie k Tonymu Starkovi nijak zvlášť nenaboural :)

  Více na http://mygenius.blog.cz/1309/ultimatni-komiksovy-komplet-58-iron-man-pet-nocnich-mur
 • The Genius
  The Genius13.9.2013 14:54Americký upír #02
  O něco horší než první díl a spíš příprava na něco většího, ale v porovnání s dnešním teenagerovskými pseudovampíry pořád slušná zábava.

  Malá recenze tedy - http://mygenius.blog.cz/1309/americky-upir-2
 • The Genius
  Nehledě na hvězdy a pruhy vystřelující do očí z každé stránky, je tenhle komiks hrozná slátanina. Já ale vidím, především kvůli kvalitnějším komiksovým dílům, které nás v této sérii čekají, větší problém - co má proboha znamenat ten lettering?!
 • The Genius
  Kresbu u Tváří smrti má stejně jako v Batman R.I.P. na starosti Tony S. Daniel. Tentokrát má naštěstí pod kontrolou i scénář, který funguje mnohem lépe než ten Morrisonův. Příběh sice není tak detektivní, jak by se vzhledem k názvu série slušelo, spíš se jedná o průměrný mainstream, ale má velmi zajímavé chvilky. A hlavně je poznat, že si zde Daniel teprve připravuje půdu na něco většího.

  Rozhodoval jsem se mezi 3 a 4 hvězdami, je to tak někde mezi.

  Menší ohlédnutí za tituly s Batmanem za posledních 12 měsíců u nás na mém blogu - http://mygenius.blog.cz/1305/neni-vsechno-zlato-co-se-netopyri
 • The Genius
  The Genius30.4.2013 14:06Muži, kteří nenávidí ženy #01
  Pro lidi, které dosud nezasáhla kniha ani filmy, překvapivě fajn záležitost. Z opačné strany bohužel nedokážu posoudit.

  A po delší době moje recenze :) - http://mygenius.blog.cz/1304/muzi-kteri-nenavidi-zeny-1
 • The Genius
  První třída rozhodně není špatný komiks. Jen od něj nesmíte čekat příliš. Jednoduché příběhy s mírně dětinskou kresbou ze začátků X-meního týmu jsou dobrou volbou pro nenáročné letní čtení, byť jsou kvalitativně jen lehce nad úrovní, která je nastavená u X-menů v Comicsových legendách.

  Více na http://mygenius.blog.cz/1107/x-men-prvni-trida-nejsvetlejsi-zitrek
 • The Genius
  The Genius7.7.2011 07:33Batman: Temné vítězství #2
  Temné vítězství je velmi dobrý komiks a rozhodně si zaslouží zařadit mezi ty nejlepším komiksy s Batmanem všech dob. Po úžasném Dlouhém Halloweenu a ve srovnání s ním však prohrává na plné čáře. A to srovnání si jednoduše nemůžu odpustit, zvlášť když se jedná v podstatě o to samé, jen v lehce horším provedení. Atmosféra je díky kresbě Tima Sala opět skvělá, ale Jeph Loeb scénáristicky vykrádá sám sebe.

  Více na http://mygenius.blog.cz/1107/batman-temne-vitezstvi
 • The Genius
  Kvalitní dílko, ze kterého na vás dýchne dávka nostalgie - jak ze scénáře, tak kresby. Moore zde předvádí svůj standard, rozhodně nenudí, ale je zde svázán charakterově plochou postavou s hrstkou nudných protivníků. Nerovný scénáristický boj s "dušínovským" Supermanem ale zvládá líp než Azzarello v u nás vydaném Superman: Pro zítřek.

  Více na http://mygenius.blog.cz/1106/superman-co-se-stalo-s-muzem-zitrka
 • The Genius
  Ezekielův návrt představuje zrcadlo celé dosavadní série, protože přináší všechny její nešvary i silné stránky v jediném booku, což je dáno tím, že se skládá z několika příběhů. Silnější chvilky tak střídají ty slabší. Jednoznačně nejlepší je závěrečný třídílný příběh věnován Ezekielovi, který se svou kvalitou jako jediný přibližuje alespoň třetímu booku.

  Více na http://mygenius.blog.cz/1104/spider-man-ezekieluv-navrat


 • The Genius
  The Genius8.4.2011 17:02Batman: Temné vítězství #1
  Long Halloween považuju osobně za jednoho z nejlepších Batmanů všech dob. Loeb vrátil Batmana tam, kde se mu daří nejlépe - do temné noir detektivky, lví podíl na tom měla úžasně atmosferická kresba Tima Sala. V podstatě to samé přináší i Temné vítězství. No vlastně možná úplně to samé - a to je ten problém. Loeb tu nejen využívá opět ty stejné postavy, ale v podstatě i tu samou dějovou linku. Akorát místo mafiánů si teď tajemný vrah vzal na mušku ochránce (no i když...) zákona. A tak se na mysl dostává jedno sousloví - nastavovaná kaše. Což ovšem neznamená, že to není dobrý komiks, protože je. Ale s finálním hodnocením počkám až na druhou polovinu.
 • The Genius
  The Genius5.4.2011 20:32Ultimate Fantastic Four #01: Zrod
  Po prvním přečtení jsem byl mírně zklamán, především kvůli tomu, že jsem od tohoto komiksu čekal trochu něco jiného, dospělejšího. Druhé čtení, tentokrát bez přehnaných očekávání a s vychutnáním mistrovsky zvládnuté kresby, už bylo značně lepší. Ačkoli je první díl Ultimate Fantastic Four kvalitní mainstream, který si na nic nehraje, příjemně odsýpá a občas i pobaví mírně vtipnou hláškou, jednu slabinu má. A tou je tragikomický záporák, jehož motivy jsou tak nějak narychlo střižené, nejasné a ve scénáři působí trošku zvláštně, jakoby tam byl násilně nastrčen. V konečném důsledku tak tahle fantastická čtyřka nezklamala a přiměla mě těšit se na další díl, kdy přijde nejen Dr. Doom ale spolu s ním i Warren Ellis.

  Více na http://mygenius.blog.cz/1104/ultimate-fantastic-four-1-zrod
 • The Genius
  The Genius10.2.2011 17:23Ultimates 2 #02: Jak ukrást Ameriku
  erik: ježiš, už to vidím a to bych přísahal, že jsem to nenapsal. Moje chyba :) Uznávám teda, že volba slova "nápaditý" nebyla nejlepší :)
 • The Genius
  The Genius9.2.2011 14:41Ultimates 2 #02: Jak ukrást Ameriku
  erik: Já rozhodně nikde netvrdil, že je to kdovíjak nápaditý. Millar mě spíš dostal dialogy a tempem vyprávění, kde jsem až do poslední chvíle opravdu netušil, kdo je záporák a co je pravda a co lež. Proto Ultimates považuji za jeden z nejlepších superhrdinských komiksů, který u nás vyšel. A to nemluvím o kresbě :)
 • The Genius
  The Genius8.2.2011 17:42Ultimates 2 #02: Jak ukrást Ameriku
  Velmi nápaditý scénář a dokonalá kresba dělají z celé série Ultimates jedno z nejlepších děl, které u nás na poli superhrdinského komiksu vyšlo, a tento díl je jejím dokonalým završením.

  Více na http://mygenius.blog.cz/1102/ultimates-2-2-jak-ukrast-ameriku
 • The Genius
  The Genius10.1.2011 20:08New X-Men #02: Impérium
  Impérium je na tom oproti Genocidě rozhodně lépe po scénáristické stránce. Příjemný mainstreamový zážitek však do kolen sráží neustálé střídání kresby v jednotlivých sešitech - a to od výborné až po totálně špatnou.

  Více na http://mygenius.blog.cz/1101/new-x-men-imperium
 • The Genius
  The Genius23.12.2010 17:51Ultimates 2 #01: Bohové a monstra
  Výborné! Pláštěnkáře můžu vždycky, Millara taktéž, spolu s vynikající kresbou Bryane Hitche jsou Ultimates jasná volba. A dokonce je to lepší než první dva díly! Už se nemůžu dočkat zakončení.
 • The Genius
  Třetí díl přináší víc akce než oba dva předchozí dohromady, přesto se nemůžu zbavit pocitu, že se v této sérii na velké ploše děje trošku málo. Kresba je opět funkční a scénář i dialogy brilantní, ale už by to konečně mohlo nabrat větší obrátky :)

  Více na http://mygenius.blog.cz/1012/y-posledni-z-muzu-3-maly-krok-pro-lidstvo
 • The Genius
  The Genius14.12.2010 09:35Y: Poslední z mužů #02: Cykly
  Druhý díl je přibližně na úrovni prvního. Sympatická kresba zde doplňuje v podstatě konverzační drama, které je opravdu zábavné číst. Musím ovšem strhnout 5 % oproti prvnímu dílu, protože ten působil jako sympatický rozjezd a hodně vysoko nad vodou ho držel hlavní námět. Druhý book ale stále působí jako pouhý rozjezd, bohužel ve chvíli, kdy už námět neohromí. Věřím, že je to jen ticho před bouří :)
 • The Genius
  Tvář plná násilí nemá šanci aspirovat na to být jedním z nejlepších či nejzásadnějších komiksů všech dob. Nejedná se ani o to nejlepší, co tu letos vyšlo. Přesto se jedná o kvalitní čtení a minimálně kresba Luka Rosse stojí za to. Pokud máte rádi western, násilí nebo v nejlepším případě oboje, neměli byste Jonaha Hexe minout.

  Více viz http://mygenius.blog.cz/1011/jonah-hex-1-tvar-plna-nasili
 • The Genius
  Druhý díl Parchantů je opět jízda plná akce, hlášek a drsných vtípků tak, jak ji známe z minulého dílu. Druhému dílu se však podařilo něco, co tomu prvnímu ne - navnadil mě na pokračování. Teď jen doufat, že se rostoucí kvalita této série udrží.

  Více na http://mygenius.blog.cz/1011/parchanti-2-zdvojnasobeni-sazek
 • The Genius
  The Genius25.11.2010 17:28Živí mrtví #02: Míle a míle
  Suma sumárum si Živí mrtví drží svoji laťku, která byla nastavena už prvním dílem setsakramentsky vysoko. Bohužel ji trošku sráží Adlardova kresba, na kterou se sice dá zvyknout, ale ve srovnání s prvním dílem si nejde nepovzdychnout nad absencí původního kreslíře.

  Více viz http://mygenius.blog.cz/1011/zivi-mrtvi-2-mile-a-mile
 • The Genius
  The Genius11.11.2010 18:57Kůstek #01: Útěk z Kůstkova
  Kůstek je pro mě prozatím největším překvapením roku. Už dlouho si mě žádný komiks tolik nezískal, nepobavil a nedonutil fandit hlavnímu hrdinovi. A především mě donutil číst fantasy a to už je co říct :)

  Více na http://mygenius.blog.cz/1011/kustek-1-utek-z-kustkova
 • The Genius
  The Genius28.10.2010 22:18Parchanti #01: Vsaďte si (paperback)
  I když Parchantům do dokonalosti mnohé schází, je to pořád příjemná a atmosférická jízda a pokud máte tenhle žánr rádi a nebude vám vadit další variace na téma "vládní spiknutí" a "hláškující drsňáci, kteří vydrží vše", určitě si je oblíbíte.

  Více viz http://mygenius.blog.cz/1010/parchanti-1-vsadte-si
 • The Genius
  I přes menší nedostatky jsou Pražský upír a jiné povídky, na rozdíl od studené sprchy v podobě minulého dílu, příjemným osvěžením, které dokonalým způsobem rozvíjí Hellboyovu historii a jeho svět.

  Více viz http://mygenius.blog.cz/1010/hellboy-7-prazsky-upir-a-jine-povidky
 • The Genius
  The Genius10.10.2010 20:14Tajné války superhrdinů Marvelu
  Tajné války pro mě dnes nejsou taková pecka, jako by pro mě byly před patnácti lety, kdy bych je uctíval každý večer před spaním. Ale milníkem v komiksové historii jsou, nostalgie je to taky pěkná a to provedení od BBartu je neskutečné. Pro každého fanouška Marvelu je tohle povinnost.

  Více viz http://mygenius.blog.cz/1010/tajne-valky-secret-wars
 • The Genius
 • The Genius
  Do hodnocení Podivných míst se mi dlouho nechtělo, ačkoli mi tento kousek leží už přes rok v knihovně. Před přečtením Pražského upíra jsem se ale rozhodl ponořit se do něj znovu, abych si připomněl děj a dostal se znovu do obrazu. No a moc lehké to opět nebylo.

  Ačkoli Mike Mignola v jednom z komentářů tvrdí, že tento svazek, v pořadí už šestý, uzavírá jedno hellboyovské období, mám pocit, že to bylo uzavřeno už v díle minulém, na jehož konci Hellboy opustil ÚPVO. Zatímco Abe a spol. se s Hellboyovým odchodem vypořádali bravurně (viz samostatná série), Hellboyova sólová dráha začíná, řekněme, poněkud rozporuplně. A především zmateně. Ale popořadě.

  Kniha se skládá ze dvou příběhů - Třetího přání a Ostrova. Třetí přání je, dalo by se říci, trošku delší povídka, ve které se Hellboy dostává skrz Afriku a po seznámení s jednou postavou africké mytologie, která se stane jeho pomocníkem, do hlubin moře. A tady je první "ale" - na konci Červa dobyvatele Hellboy zmiňuje svůj odchod do Afriky, aby v ní v podivných místech pobyl pouze cca prvních deset stránek. Pokud se i zbytek knihy odehrává v Africe, není to nijak zvlášť poznat. Objeví se tu pár narážek na africkou mytologii a to je vše. Tyto narážky nejsou nijak vysvětleny (možná by bylo na místě mírné objasnění v komentáři Mika Mignoly místo jeho zkušeností se "strašnou východoevropskou chřipkou" chycenou v Praze :) a čtenář je nucen dohledat si je sám, což sice není na škodu jeho vzdělání, ale příběh by měl fungovat i bez toho, což se ovšem občas neděje. Každopádně je Třetí přání povedená a příjemně temná povídka, tak jak to mám u Hellboye rád.

  S Ostrovem už to ovšem tak slavné není. Ani po třetím přečtení si nejsem tak úplně jistý, co se to vlastně na stránkách tohoto komiksu odehrálo, a to se neřadím mezi dutohlavé jedince. Čtení to není opravdu odpočinkové. Po pečlivém bádání je možno odvodit si, o co vlastně jde, ale jednoduchá práce to není. Chtělo by se doufat, že Mignola pracuje s naznáky, ale asi to tak nebude. Ono je to opravdu jen tak nějak zmatené a nedotažené, jakoby Mikovi občas docházel dech.

  Kresba je samozřejmě i tentokrát dokonale atmosferická a prostě taková jakou máme od Mignoly rádi. Potěší i komentáře (i když ty by se daly, jak již jsem zmínil, využít i jinak) a bonusy na konci knihy, jejíž české vydání je opět velmi povedené (ona pevná vazba je pevná vazba :). Objevily se hlasy, že příběh Podivných míst začíná dávat smysl po přečtení nadcházejících Hellboyových dobrodružství, kdy do sebe vše zapadne. Takže nezbývá doufat, že to tak bude a že si Mike vybral jen svou slabou chvilku. Jinak bude asi hodně lidí naštvaných.

  70 % dávám hlavně za Třetí přání a kresbu, jinak by to bylo slabých 60 %.
 • The Genius
  The Genius8.12.2009 21:02Fell #1 - Kruté město
  Pro mě je Fell zatím 100% největším překvapením roku. Jednoduše proto, že mi po dlouhé době sedl jako málo co. Ellis ukazuje, že opravdu umí napsat krátké povídky, které míří přímo na cíl, a současně budovat malý vnitřní svět ponurého města s detektivem Fellem uvnitř. A buduje ho tak dobře, že má člověk opravdu právo být naštvaný, pokud tahle série nebude pokračovat. Co se týče Templesmithovi kresby, IMHO si o ní můžeme myslet cokoli chceme, ale jedno jí opravdu upřít nemůžeme - atmosféričnost. Líbila se mi jak v 30 days of night, tak v Silent Hillu, ale troufám si říct, že do tohoto booku sedla nejvíc.
 • The Genius
  The Genius8.12.2009 20:56Spider-Man: Kravenův poslední lov
  Ano, musím uznat, že mám Spider-mana radši jako hláškujícího barevnýho hrdinu s nadupanou barevnou akcí. A ano, musím stejně jako Choze přiznat, že Masky a Utrpení pro mě byly kromě kresby zklamáním. Ale taky musím uznat, že Kravenův poslední lov narozdíl od nich funguje dokonale. Dostat mě, člověka který si zakládá především na kvalitním příběhu, na pouhou atmosféru (podpořenou výbornou kresbou) se povede máločemu (nedokázalo to ani Arkham Asylum). Ale Kraven mě prostě dostal se vším všudy. Ta hlavní myšlenka mi příjde geniální a jakkoli může někdo namítat, že se celý book nic neděje, v mé hlavě se toho při jeho čtení dělo tolik, že už teď můžu říct, že v mé knihovně rozhodně nezapadne.
 • The Genius
  The Genius20.1.2009 22:45Wolverine: Ještě žiju
  Pěkná kresba doprovázející příjemnou oddychovku, byl jsem spokojen.
 • The Genius
  The Genius20.1.2009 22:44Šitíčko
  I když jsem si to asi neužil tak, jako kdybych byl žena, Satrapiová si mě získala už s Persepolis a definitivně pak s Kuřetem na švestkách. Tohle je sice trošku slabší, ale čte se to pořád stejně dobře :)
 • The Genius
  The Genius20.1.2009 22:42Simpsonovi: Komiksové extrabuřty
  Simpsoni mě taky zklamali. Pobavil mě snad jenom Bob a Sběratel, s úrovní seriálu (především prvních sérií) se to nedá vůbec srovnávat.
 • The Genius
  The Genius20.1.2009 22:39Pšššt!
  Naprostý souhlas se Zackem. Až na to, že se nebojím přihodit i více procent.
 • The Genius
  The Genius20.1.2009 22:38Nikdykde
  Přiznám se, že jsem knihu taky nečetl, seriál jsem taky neviděl, takže jsem k Nikdykde přistupoval naprosto bez předsudků a přehnaných očekávání a..chytlo mě to hodně, i když fantasy moc nemusím. Přímo jsem slintal nad kresbou a svět Podlondýna jsem si užíval na každé stránce.
 • The Genius
  The Genius20.1.2009 22:35Lobo se (z)vrací!
  Po čase jsem se vrátil k Lobovi ve staré Crwi a přišel jsem na to, že na to asi ještě nejsem tak starý, jak jsem myslel, protože jsem se u něho bavil stejně jako před lety. Rozhodl jsem se teda zainvestovat a pořídil si tento..ehm..paskvil. Kresba mi vůbec nesedla a měl jsem vůbec problém to přečíst. Není Lobo jako Lobo.
 • The Genius
  The Genius20.1.2009 22:31Hop #01
  Klasika, první komiksové setkání s Asterixem.
 • The Genius
  The Genius20.1.2009 22:31Liga výjimečných II.
  V podstatě to samé, co u prvního dílu. Ale tenhle mě chytil o něco víc, asi kvůli Marťanům a nezapomenutelnému Hydeovi.
 • The Genius
  The Genius20.1.2009 22:28Liga výjimečných I.
  Moore zde opět dokazuje, jak silným scénaristou je. Věřím, že pro člověka, který je znalcem všech postav a který dokáže ocenit všechny různé narážky, představuje Liga výjimečných intenzivnější zážitek než pro mě. Tím ale nechci říct, že by se mi nelíbila, ba naopak. I O´Neillova "odlehčující" kresba mi k tomu sedí.
 • The Genius
  The Genius20.1.2009 22:22Černá díra
  Kresba, která podporuje už tak dost hustou atmosféru, a příběh, který vám nedovolí se odtrhnout. Tohle mě nadchlo jako v poslední době máloco.
 • The Genius
  The Genius20.1.2009 22:21Comicsové legendy #16: X-Men #03
  Příběhově mi tahle kniha sedla ze všech tří zatím nejvíc, ale problém je tady v překladu a desítkách chyb. A i ten papír mi přijde tak nějak víc "toaletnější". Přijde mi, že comicsové legendy by si zasloužily lepší zpracování, než jak nám to Netopejr předvádí zde.
 • The Genius
  The Genius20.1.2009 22:17Comicsové legendy #12: X-Men #02
  Další klasika, o chlup lepší než předchozí kniha a to hlavně díky Magnetovi
 • The Genius
  The Genius20.1.2009 22:14Comicsové legendy #06: X-Men #01
  Klasika všech klasik, rozjezd výbornej, další části ve vesmíru mě až tak moc nebrali, ale Juggernaut nakonec to zpravil :)
 • The Genius
  The Genius23.12.2008 23:15Jak rozumět komiksu
  Nemám slov. Konečně jsem pochopil, proč tak miluju komiks, a to právě díky této knize. Taková hodně zajímavá, zábavná a názorná přednáška :) Přednášející na českých univerzitách by se měli od McClouda učit :)
 • The Genius
  The Genius22.12.2008 09:56Batman: Dlouhý Halloween 1
  Po roce opět Batman a opět ve skvělé formě. Je vidět, že Jeph Loeb v batmanovském Tichu jen vykrádal sama sebe. Tohleto je výborná gangsterka se skvělou atmosférou, přesně tak, jak mám Batmana rád. Co mě ale dostalo nejvíc je Saleova kresba. Po Spider-man Blue a Heroes jsem si jeho styl ve spojení s Batmanem neuměl představit, ale sedlo mi to výborně, ba dokonce mi to snad i vyrazilo dech :) Je pravda, že se v první knize zas tak moc nestalo, ale čekám, že to byl jen takový rozjezd před mohutným závěrem, který se snad na pultech objeví co nejdřív a já budu pak moci Long Halloween ohodnotit jako celek. A jsem zvědavý, jestli je vrahem osoba, u které to tuším :)
 • The Genius
  The Genius22.12.2008 09:50Tajná válka
  Pokud jsem před nedávnem prohlásil, že Ultimates byl nejlepší superhero comics, který u nás letos vyšel, tak to musím vzít zpět. Bendis opravdu umí, kresba je úžasná, tuna materiálů "navíc" ještě lepší (btw taky si myslím, že příběh je jasný i bez nich). Celá tahle paralela na 11. září a terorismus vůbec v podání mých nejoblíbenějších postav Marvel Universe prostě nemá chybu.
 • The Genius
  The Genius21.11.2008 10:35Ultimates #01: Nadčlověk
  Nechce se mi hodnotit jako první, ale prostě musím :) Od tohohle dílka jsem čekal hodně a víme jak to pak dopadá. S původními Avengers jsem se poprvé setkal už ve Spider-manovi od Semicu a takovou lepší představu co a jak se kdy dělo jsem získal ze Zázraků. Marvel Universe prostě můžu, takže jsem se i na tohle těšil. Mimo jiné i proto, že se mi celkem líbilo i Millarovo Wanted. Ale tohle jsem opravdu nečekal. Ultimates mě dostali jako žádný jiný komiks za dlouhou dobu. Od Návratu nejlepší mainstreamový superhrdinský komiks, který u nás vyšel. True story :) Jen doufám, že pokračování vyjde brzo.
 • The Genius
  The Genius19.11.2008 15:05Lucky Luke: Dostavník
  Kapis: To už jsem se na auditku Crwe taky dočet, ale bohužel mám Prahu trošku z ruky :/
 • The Genius
  The Genius7.4.2023Prodám
  Prodám komiksy v češtině:
  Essex County - 250 Kč
  Bludiště - 300 Kč
  Venom 1&2 komplet - za 400 Kč
  Batman Svět - 290 Kč
  Batman Evropa - 250 Kč
  Batman Zatracení - 300 Kč
  Batman Rok Nula Tajné Město (paperback) - 200 Kč
  Batman Temné Město (paperback) - 300 Kč
  Batman Konec hry (paperback) - 200 Kč
  Batman Supertíha (paperback) - 190 Kč
  Batman Květy zla (paperback) - 150 Kč

  Vše velmi dobrý stav, foto rád pošlu.

  Posílám přes Zásilkovnu nebo GLS.

  vaclav.bazenov@gmail.com
 • The Genius
  The Genius26.11.2014 09:27* Připomínky a návrhy
  No, poslední dobou BBart odpovídá na FB na dotazy týkající se komiksů takto:

  "Dobrý den, je nám líto, ale ještě nemáme komiksy na rok 2015 naplánované, nedokážeme Vám zatím odpovědět jaké Batmany příští rok vydáme."

  Takže těžko říct :/
 • The Genius
  The Genius29.5.2014 07:11Pindárna
  vachudik007: kdy, kde, kým? :-o
 • The Genius
  The Genius2.5.2014 19:25Pindárna
  LuR: Díky. O článku vím, jenže je ještě z dob, kdy pivo bývalo lepší, holky krásnější a komiksy na Bookdepository levnější :) Ale schválně zkusím porovnat aktuální ceny v uvedených obchodech a uvidím, jestli je zdražování globální problém nebo ne.
 • The Genius
  The Genius1.5.2014 17:12Pindárna
  Mám dotaz - zhruba po měsíci jsem si chtěl objednat pár booků z Bookdepository, ale docela nemile mě překvapily ceny, které jsou o hodně vyšší než dřív. Dokonce ani UK verze obchodu mi nefunguje a automaticky mě přehodí na doménu .com. Stala se nějaká změna, kterou jsem nezaregistroval? Případně - můžete mi někdo poradit, odkud objednat komiksy v angličtině za rozumnou cenu? Díky.
 • The Genius
  The Genius13.1.2014 17:02Pindárna
  ad BBart - info z Facebooku:

  Dobrý den, chystáme následující komiksy, termíny ještě řešíme. únor Before Watchmen 2: Comedian/Rorschach
  únor Star Wars Omnibus: Emissaries and Assassins
  březen Superman 2: Secrets & Lies (The New 52)

  duben Batman: The Dark Knight 2: Cycle of Violence (The New 52)
  květen Green Arrow: Year One
  květen Superman Action Comics 3: At The End of Days (The New 52)
  červen All Star Western 1: Guns and Gotham (The New 52)
  září We3
  říjen Justice League 2: The Villain's Journey (The New 52)
  listopad Batman Detective Comics 3: Emperor Penguin (The New 52)
  listopad Y: The last man 10: Whys and Wherefores
  prosinec Superman Unchained (The New 52), (11/2014)

  ?? Before Watchmen 3: Nite Owl/Dr. Manhattan
  ?? Before Watchmen 4: Ozymandias/Crimson Corsair
  ?? Star Wars Omnibus: Menace Revealed
 • The Genius
  The Genius9.1.2014 08:41Čtenářský koutek
  B.P.R.D. Vampire aneb Ú.P.V.O. v Českém Krumlově

  http://mygenius.blog.cz/1401/b-p-r-d-u-p-v-o-v-ceskem-krumlove
 • The Genius
  The Genius6.8.2013 07:46Čtenářský koutek
  andre: Uderzo udělal nejen to. Po letech konečně Asterixe svěřil do rukou jiných autorů (kresba i scénář). Pevně věřím, že nové album bude úplně někde jinde než ty poslední dva paskvily :)
 • The Genius
 • The Genius
 • The Genius
  The Genius18.7.2011 20:49Filmový a hudební klub
  2 jiskra: První sezóna pokrývá shruba první book - ale není to otrocký přepis a hlavně ke konci se to vydá úplně jiným směrem, takže bych se toho z hlediska spoilerů nijak zvlášť nebál.
 • The Genius
  The Genius10.2.2011 21:00Pindárna
  Jsem rád, že jsem pobavil, popravdě jsem pobavil i sám sebe :D Příště radši budu líp volit slova a důkladněji po sobě číst, co jsem napsal :)
 • The Genius
  The Genius4.12.2009 23:16Pindárna
  Radši ne, za poslední 3 roky, co jsem se vrátil ke komiksu a doplňoval sbírku plus kupoval nový věci to bude dost. Radši to ani nechci vědět :)
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 0
Mám: 684 (cca 140991 Kč)
Chci: 2 (cca 90 Kč)
Sháním: 2 (cca 90 Kč)
Nabízím: 4 (cca 986 Kč)
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0