The Genius

The Genius komentáře
naposledy online 11.6.2025 22:21vaclav.bazenov@gmail.com

Celkem chápu proč u nás Egmont začal vydávat Tintina od tohoto dílu. Nejenže se tu poprvé objevuje kapitán Haddock, ale celý příběh hýří vtipem a patří k jednomu z nejlepších, které u nás (s ostatními nemůžu srovnávat) vyšly.
Opět trošku temnější Batman, tak jak ho mám rád.
Opět trošku temnější Batman, tak jak ho mám rád.
Opět trošku temnější Batman, tak jak ho mám rád.
Pravda o rodičích Petera Parkera byla asi tím nejlepším v tomhle booku, jinak opět opakování zaběhlých schémat.
Pomalu ale jistě to začíná být trošku nuda a repetice
Tak tenhle book se mi líbil víc než dva předešlé.
I přes počet stran je to taková pěkná jednohubka, kterou jsem přečetl na jeden zátah a líbila se.
Kresba je úchvatná, spracování taky. Je to sice tak trochu mainstreamovější Batman než ti, kvůli kterým jsem si tuhle postavu oblíbil, ale rozhodně to není špatné. Sice jsem už pomalu od začátku tušil, kdo za tím vším stojí, ale Loeb s mým přesvědčením v průběhu vyprávění parkrát pěkně zamával :) Hodnotím jako celek, tudíž 80
Kresba je úchvatná, spracování taky. Je to sice tak trochu mainstreamovější Batman než ti, kvůli kterým jsem si tuhle postavu oblíbil, ale rozhodně to není špatné. Sice jsem už pomalu od začátku tušil, kdo za tím vším stojí, ale Loeb s mým přesvědčením v průběhu vyprávění parkrát pěkně zamával :) Hodnotím jako celek, tudíž 80
Tak tohle mě bavilo. Dokonalá atmosféra, scénář sice trošku méně gradovaný, ale i tak je to hodně kvalitní dílo, ke kterému se rád vracím.
Naprosto dokonalá klasika, pro mě nejlepší komiks všech dob. Jen musím strhnout procenta za české vydání. Doufám, že bude nějaké další, abych pak mohl tu stovku s čistým svědomím udělit, protože si ji tenhle komiks určitě zaslouží.
Úžasné zpracování, geniální kresba. Celý book je založený hlavně na pocitu, ale stejně si myslím, že by si zasloužil lepší scénář.
Tak nevím, co je horší. Jestli film nebo komiks.
Tak tak. Hodně velká změna k lepšímu. Ty barvy a zpracování jsou sice hrozný, ale samotný komiks je skvělý. Když jsem si to nedávno četl znovu, potom co jsem dočetl Rok jedna, konečně mi do sebe začali věci zapadat a já si to užil.
Tak tak. Hodně velká změna k lepšímu. Ty barvy a zpracování jsou sice hrozný, ale samotný komiks je skvělý. Když jsem si to nedávno četl znovu, potom co jsem dočetl Rok jedna, konečně mi do sebe začali věci zapadat a já si to užil.
Tak tak. Hodně velká změna k lepšímu. Ty barvy a zpracování jsou sice hrozný, ale samotný komiks je skvělý. Když jsem si to nedávno četl znovu, potom co jsem dočetl Rok jedna, konečně mi do sebe začali věci zapadat a já si to užil.
Tak tak. Hodně velká změna k lepšímu. Ty barvy a zpracování jsou sice hrozný, ale samotný komiks je skvělý. Když jsem si to nedávno četl znovu, potom co jsem dočetl Rok jedna, konečně mi do sebe začali věci zapadat a já si to užil.
Opět hrůza
Spracování stále strašné, tak alespoň obálka od Franka Millera (jestli tuším správně) a docela komickej příběh :)
Pokračování příšernosti nemůže být nic jiného než příšernost :)
Tak tohle byla šílenost největšího kalibru :D nejen celková úprava, ale vůbec komiks samotný
Senilita, Walt Disney, Arnold Schwarzenegger jako variace Supermana, děj v podstatě žádný. Tak aspoň ta kresba.
Tak tohle je hrozná slátanina. Uderzo už neví kudy kam a tak do hry zasahují rodiče hrdinů, spousta dříve viděných postav a spousta dříve viděných klišé.
Atlantida, fantasmagorie, Uderzo nám začíná senilnět a neví kudy kam. Nic moc.
Tak to tak vypadá, že se Uderzo víc daří příběhy, kdy se Asterix nevzdaluje od své vesnice. Tenhle je fajn.
Nápad to má, namalované je to hezky, ale je to přece jenom trochu nuda.
Snad nejlepší díl, který napsal Uderzo a který dává alespoň trošku připomenout Goscinnyho Asterixe.
Asterix cestuje, je to dobrodružné, ale jaksi to postrádá humor a lehkost Goscinnyho vyprávění. A nezachrání to ani Sean Connery.
První díl bez Goscinnyho a musím přiznat, že jsem se při něm trošku nudil.
Poslední díl, který napsal Goscinny, sice nebyl tak dobrý jako předešlé, ale ve srovnání s tím, co přišlo po něm, je to pořád hodně kvalitní Asterix.
Tenhle díl mi přišel trošku slabší.
Kvalitní, vtipný příběh, dokonalá kresba.
Opravdu jeden z nejlepších
Jeden z nejlepších dílů, skvělý humor.
Egmont splácí dluhy a po novějších dílech vydává jeden starší. Na kresbě je to pak znát, ale příběh je hodně fajn.
Tenhle díl mě moc popravdě moc nebral
Jeden z lepších dílů, každopádně
Tak tohle je myslím nejlepší Asterix vůbec. Nezapomenutelné hlášky.
Stejně jako předešlý díl
Jeden ze slabších Asterixů, ale aspoň si piráti konečně přišli na své :)
Egmont pokračoval ve vydávání Asterixů z doby, kdy už byli Goscinny a Uderzo se svými postavami hodně sžití a na výsledku je to znát.
Tak tohle je taky výborný díl
Jeden z nejlepších Asterixů ("Já mám cizince rád, ale tihle cizinci nejsou od nás.") :)
Abych pravdu řekl, tak jsem tenhle díl nikdy moc nemusel, ale s odstupem času vidím, že je to pořád hodně dobrý Asterix :)
Jeden z nejlepších Asterixů vůbec. I když je tak trochu protialkoholově zaměřen :)
Egmont zničehonic přeskočil v Asterixových dobrodružstvích hodně dopředu přes spoustu dílů a bylo to poznat. Goscinny už řádně vypsaný a Uderzo se taky slušně vypracoval :)