Celkem chápu proč u nás Egmont začal vydávat Tintina od tohoto dílu. Nejenže se tu poprvé objevuje kapitán Haddock, ale celý příběh hýří vtipem a patří k jednomu z nejlepších, které u nás (s ostatními nemůžu srovnávat) vyšly.
Kresba je úchvatná, spracování taky. Je to sice tak trochu mainstreamovější Batman než ti, kvůli kterým jsem si tuhle postavu oblíbil, ale rozhodně to není špatné. Sice jsem už pomalu od začátku tušil, kdo za tím vším stojí, ale Loeb s mým přesvědčením v průběhu vyprávění parkrát pěkně zamával :) Hodnotím jako celek, tudíž 80
Kresba je úchvatná, spracování taky. Je to sice tak trochu mainstreamovější Batman než ti, kvůli kterým jsem si tuhle postavu oblíbil, ale rozhodně to není špatné. Sice jsem už pomalu od začátku tušil, kdo za tím vším stojí, ale Loeb s mým přesvědčením v průběhu vyprávění parkrát pěkně zamával :) Hodnotím jako celek, tudíž 80
Naprosto dokonalá klasika, pro mě nejlepší komiks všech dob. Jen musím strhnout procenta za české vydání. Doufám, že bude nějaké další, abych pak mohl tu stovku s čistým svědomím udělit, protože si ji tenhle komiks určitě zaslouží.
Tak tak. Hodně velká změna k lepšímu. Ty barvy a zpracování jsou sice hrozný, ale samotný komiks je skvělý. Když jsem si to nedávno četl znovu, potom co jsem dočetl Rok jedna, konečně mi do sebe začali věci zapadat a já si to užil.
Tak tak. Hodně velká změna k lepšímu. Ty barvy a zpracování jsou sice hrozný, ale samotný komiks je skvělý. Když jsem si to nedávno četl znovu, potom co jsem dočetl Rok jedna, konečně mi do sebe začali věci zapadat a já si to užil.
Tak tak. Hodně velká změna k lepšímu. Ty barvy a zpracování jsou sice hrozný, ale samotný komiks je skvělý. Když jsem si to nedávno četl znovu, potom co jsem dočetl Rok jedna, konečně mi do sebe začali věci zapadat a já si to užil.
Tak tak. Hodně velká změna k lepšímu. Ty barvy a zpracování jsou sice hrozný, ale samotný komiks je skvělý. Když jsem si to nedávno četl znovu, potom co jsem dočetl Rok jedna, konečně mi do sebe začali věci zapadat a já si to užil.
Tak tohle je hrozná slátanina. Uderzo už neví kudy kam a tak do hry zasahují rodiče hrdinů, spousta dříve viděných postav a spousta dříve viděných klišé.
Egmont zničehonic přeskočil v Asterixových dobrodružstvích hodně dopředu přes spoustu dílů a bylo to poznat. Goscinny už řádně vypsaný a Uderzo se taky slušně vypracoval :)