Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Fakt bohatý chlápek se zřítí z oblohy a skončí brutálně napíchnutý na špici kostelní věže. Ještě divnější je skutečnost, že má k zádům přidělaná andělská křídla. Další podobná úmrtí na sebe nenechají dlouho čekat, a tak chvalte Pána, prší byznysmeni! Policistka Aisha Bukhari je tímhle zvláštním jevem dost vyvedená z míry, dokud ji nenavštíví dávný kamarád z dětství, vyšetřovatel okultních věd John Constantine. Ten totiž objeví spojitost mezi padající elitou a jedním šokujícím momentem z jeho a Aishina promrhaného mládí. Jak tedy nové vraždy souvisejí s prvním mrtvým, kterého měl John na svědomí? Čím se to týká nebe a pekla? A i když je to celé tak trochu Johnova vina, nechá Constantine z oblohy s radostí spadnout další boháče, jako nějaký škodolibý Robin Hood?

Obsahuje sešity série Hellblazer: Rise and Fall #1-3 (září 2020 - únor 2021)

Vyšlo jako šestý svazek edice 'DC Black Label'.


Scénář
Tom Taylor
Art
Darick Robertson
Barvy
Diego Rodriguez
Obálka
Darick Robertson, Diego Rodriguez
Lettering
Tomáš Neubauer
Překlad
Jan Kukrál
Redakce
Filip Gotfrid, Patrik Linhart, Petr Stejskal
Žánry
horor, městská fantasy, noir
ISBN/ISSN
978-80-7679-080-3 (Crew)
Vazba
šitá v tvrdých deskách s přebalem
Formát
216 x 276 mm
Tisk
barevný
Váha
880 g
Stran
152
Cena
599 Kč
Originál
Hellblazer: Rise and Fall (DC Comics, 2021)
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin30.11. 15:02Hellblazer: Vzlety a pády
  Dost jsem se bála, že to bude hodně soft oproti Hellblazerovi od Azarella, ale bylo to celkem koukatelný porno.
  Duch postavy zůstal zachován a krom slabšího startu (ach ty zasrané roky dětství a jak je scénáristé mrví) je to pořád ten starej dobrej anglán s hovnoužroutským úšklebkem.
  Na závěr si dovolím citovat Kouř: "Satánek je prostě boží!"
 • Shpeckk
  Shpeckk29.11. 10:20Hellblazer: Vzlety a pády
  Kdo hledá, najde a kdo nehledá, tak si aspoň užije příběh. Má sice své pády, ale i vrcholy, které ale perfektně vystihuje skvělá kresba. Za sebe osobně přidávám jednu hvězdu za ten závěr. Věřím, že spoustě lidem nesedne, ale pro mě byl parádní. V rámci česky vydaných věcí mají Vzlety a pády stylově blíže k Synovi člověka (který ale nadále zůstává nepřekonán), než k Azzarellově runu.
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš22.11. 23:11Hellblazer: Vzlety a pády
  Předvídatelné, očekávatelné a svým způsobem vlastně průměrné. Spíš velmi lehce nad průměrné. Kresba je dobrá. Příběh prostinký. Vtipné to také bylo. Soudce se fotil se svým idolem mi dalo do těla, ale zase mi vadí ta cílená levicová agitka. Boháči jsou zbyteční atp. To mi přišlo vyloženě trapné, svádět vše na jednu určitou sortu lidí. Ještě víc polarizovat společnost by asi nešlo, že... Nicméně z hlediska komiksového, to není průšvih. Tak co s tím, hm... Pro mě je to vše na 3 hvězdy.
736