Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 2 další ukázky

Koupit
A co na nás čekalo tam, to by trumflo i ďábla...

Někdo si palbou z AK-47 probíjí cestu ruskou mafií v New Yorku. A ten někdo není Punisher.

Když Frank Castle začne zabijáka hledat, najde podivného človíčka s milým úsměvem a touhou po pomstě, která se vyrovná té jeho. Valeriji Stěpanoviči zabralo desítky let a tisíce kilometrů, než se dostal blíž k tomu, kdo zradil jej a jeho kamarády. Z afghánských hor se přes podsvětí rozkládajícího se Ruska dostal až sem, do newyorských ulic. Ale nežene ho jen tuctová ublíženost. To, co se stalo páté rotě gardové výsadkové divize v kopcích jižně od Kábulu, je nepopsatelná noční můra, spíš obludná exploze krutosti než běžný příběh z války.
Teď je čeká práce. Čekají na ně lidé, které nelze nechat naživu. Ale Rusovo vyprávění probudí ve Frankově srdci nějaký dávný hněv – a on zjistí, že takhle blízko k vlastním mezím se ještě nedostal. A že je zralý na rozhodnutí, které už nikdy nevezme zpátky.

Obsahuje sešity série Punisher: Soviet #1-6 (listopad 2019 - březen 2020)

Scénář
Garth Ennis
Art
Jacen Burrows
Ink
Guillermo Ortego
Barvy
Nolan Woodard
Obálka
Paolo M. Rivera
Lettering
Ludmila Nussbergerová
Překlad
Richard Podaný
Redakce
Viktor Janiš, Mirka Jarotková
Žánry
akční, válečný
ISBN/ISSN
978-80-7595-505-0 (BB/art s.r.o.)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
168 x 258 mm
Tisk
barevný
Váha
420 g
Stran
136
Cena
399 Kč
Originál
Punisher: Soviet (Marvel Comics, 2020)
  • Good Games
    Good Games20.10. 21:23Punisher: Svět sovětů
    Punisher: Svět sovětů je skvelým Ennisovým návratom ku svojmu obľúbenému hrdinovi. Jedná sa o perfektne napísaný a poriadne drsný príbeh, ktorý ma svojou kvalitou veľmi milo prekvapil. Nepatrím medzi veľkých Punisherových fanúšikov, ale toto som si maximálne užil. Naozaj odporúčam. =►Celá recenzia◄=
  • faster86
    faster8619.10. 07:43Punisher: Svět sovětů
    On Ennis Punishera umí, umí i válečné věci a tady je dostatek od obojího, a sadisti si taky najdou svoje. Asi 2x se mi stalo že sem se nějak ztratil v myšlenkových bublinách, ale je potřeba nepanikařit, po asi dvou stranách sem se chytnul. Možná bych to viděl na umístění mezi nejlepšíma Punisherama co v čr vyšlo.
42