Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 2 další ukázky

Koupit
A co na nás čekalo tam, to by trumflo i ďábla...

Někdo si palbou z AK-47 probíjí cestu ruskou mafií v New Yorku. A ten někdo není Punisher.

Když Frank Castle začne zabijáka hledat, najde podivného človíčka s milým úsměvem a touhou po pomstě, která se vyrovná té jeho. Valeriji Stěpanoviči zabralo desítky let a tisíce kilometrů, než se dostal blíž k tomu, kdo zradil jej a jeho kamarády. Z afghánských hor se přes podsvětí rozkládajícího se Ruska dostal až sem, do newyorských ulic. Ale nežene ho jen tuctová ublíženost. To, co se stalo páté rotě gardové výsadkové divize v kopcích jižně od Kábulu, je nepopsatelná noční můra, spíš obludná exploze krutosti než běžný příběh z války.
Teď je čeká práce. Čekají na ně lidé, které nelze nechat naživu. Ale Rusovo vyprávění probudí ve Frankově srdci nějaký dávný hněv – a on zjistí, že takhle blízko k vlastním mezím se ještě nedostal. A že je zralý na rozhodnutí, které už nikdy nevezme zpátky.

Obsahuje sešity série Punisher: Soviet #1-6 (listopad 2019 - březen 2020)

Scénář
Garth Ennis
Art
Jacen Burrows
Ink
Guillermo Ortego
Barvy
Nolan Woodard
Obálka
Paolo M. Rivera
Lettering
Ludmila Nussbergerová
Překlad
Richard Podaný
Redakce
Viktor Janiš, Mirka Jarotková
Žánry
akční, válečný
ISBN/ISSN
978-80-7595-505-0 (BB/art s.r.o.)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
168 x 258 mm
Tisk
barevný
Váha
420 g
Stran
136
Cena
399 Kč
Originál
Punisher: Soviet (Marvel Comics, 2020)
 • Ivan Kucera
  Ivan Kucera mecenáš26.11. 07:01Punisher: Svět sovětů
  „Slyším je i těď.“ Tak toto bolo miestami drsné i na Punishera. Na Světě Sovětů je super, že Frank Castle je tu skôr vedľajšou postavou (!) a do popredia sa dostáva sympatický muž, ktorého ale démoni minulosti zdevastovali do takej miery, že videl možno ešte brutálnejšie veci, ako náš obľúbený Kat. A to už je vážne čo povedať. Zošitu okrem tejto skvelej, charizmatickej postavy (a zaujímavej chémie, ktorú s Punisherom má) výrazným spôsobom pomáhajú výborné hlášky, priamočiary a v dobrom jednoduchý scenár a príjemná, prevažne lesná výprava. Viac v mojej recenzii: https://www.fandom.sk/clanok/recenzia-punisher-max-svet-sovetu-komiks
 • Alfi
  Alfi24.11. 23:04Punisher: Svět sovětů
  Skvelý Punisher, rozhodne jeden z najlepších čo u nás vyšiel. Výborná prehľadná kresba, scenár nie je vôbec blbý, a aj keď to nie je séria MAX rozhodne nechýba brutalita. Odporúčam.
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin7.11. 13:49Punisher: Svět sovětů
  Po těch útlocitných komiksech člověk ocení někdy zase nějakou poctivou dávku politicky nekorektní toxické maskulinity a řezničiny.

  Celkový dojem: 90%
 • Good Games
  Good Games20.10. 21:23Punisher: Svět sovětů
  Punisher: Svět sovětů je skvelým Ennisovým návratom ku svojmu obľúbenému hrdinovi. Jedná sa o perfektne napísaný a poriadne drsný príbeh, ktorý ma svojou kvalitou veľmi milo prekvapil. Nepatrím medzi veľkých Punisherových fanúšikov, ale toto som si maximálne užil. Naozaj odporúčam. =►Celá recenzia◄=
 • faster86
  faster8619.10. 07:43Punisher: Svět sovětů
  On Ennis Punishera umí, umí i válečné věci a tady je dostatek od obojího, a sadisti si taky najdou svoje. Asi 2x se mi stalo že sem se nějak ztratil v myšlenkových bublinách, ale je potřeba nepanikařit, po asi dvou stranách sem se chytnul. Možná bych to viděl na umístění mezi nejlepšíma Punisherama co v čr vyšlo.
1691