• SkillJam
  Velké zklamání a s každým dílem je to horší. První knížka se mi líbila, kresba je hezká v celé sérii a prvnímu dílu nechyběl zajímavý svět, humor, i nějaké ty sexy obrázky, ale od druhého dílu to vše zmizí a jede se na nezajímavé a nezáživné kolejnici, až do konce. Příběh uspěchaný a ve výsledku vcelku o ničem, svět a myšlenky se ani nestihnout rozvinout. Postavy se často chovají hloupě a zábava kompletně zmizí. Hezky se na to kouká, ale to je tak vše.
 • SkillJam
  První díl se mi líbil trochu víc, ale stále je to úžasná věc. Velmi to přiblíží Bosse a v některých chvílích se s ním dá možná i trochu sympatizovat, i když je to stejně hajzl, jako všichni okolo. Následující konfrontace s dcerou bude určitě zajímavá.

  "Říkals... že potřebuješ pomoct..."
  "Taky že jo"
 • SkillJam
  Moc příjemné překvapení. Zkusil jsem po tolika kladných recenzích a opravdu je to moc fajn "feel-good" komiks. Roztomilé, někdy trochu dětské, ale rozhodně ne hloupé. Nezalekněte se loga Crew Kids, tohle si užije i dospělý člověk. Navíc s každou další kapitolou se svět rozrůstá a prohlubuje a začíná to nabírat i trochu na vážnosti.
 • SkillJam
  SkillJam23.4.2022 23:28Warhammer 40,000: Marneus Calgar
  Standardní W40K příběh s jedním hezkým twistem a nádhernou kresbou. Velmi se mi líbily "encyklopedické" vsuvky, tvorby Astartes atd. Na font Mechanika jsem si po pár stránkách v pohodě zvykl. Doufám, že se Crew podívá i po dalších Warhammer věcech.
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 48 (cca 17382 Kč)
Mám: 86 (cca 32425 Kč)
Chci: 2 (cca 898 Kč)
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0