• honza2457
  Tahle série mě baví a i 3 díl je zábavný a skvěle kreslený. Nemůžu se dočkat jak to celé skončí.
 • honza2457
  Konečně jsem se dostal k tomuto kultovním komiksu a přestože jsem věděl díky filmům co očekávat, stejně jsem hltal každý panel a slovo. Skvěle odvyprávěný příběh, kde každý sešit by díky ději vydal na samotnou knihu. Komiks ač starší tak za mě mu nemám co vytknout a vím, že se k němu budu pravidelně vracet.
 • honza2457
  Kniha je od nápadu, přes příběh a kresbu až po provedení naprosto skvělá. Jediná kaňka na to celém je mírné zklamání z konce, který mě úplně nesedl. To, ale vůbec nic nemění na celkovém nadšení, dokonce jsem se několikrát v knize vracel abych si danou část zopakoval. Vůbec bych se nezlobil kdyby kniha měla o pár stránek víc.
 • honza2457
  Tady by šlo jen zkopírovat hodnocení prvního dílu a bylo by hotovo. Stále zábavné a stále skvěle kreslené.
 • honza2457
  honza245730.9.2020 20:48Avengers: Do boje!
  Dlouho jsem se snažil najít nějaká pozitiva a napadá mě snad jen extrémně barevná kresba, ale víc jsem toho nenašel. Vítěz ceny o nejodkládanější komiks. Měsíc a půl utrpení a nucení se do pokračování. Hlášky po kterých jsem si říkal zda to opravdu někdo myslel vážně a dějové linky úrovně druhé třídy základní školy. Tohle dočíst byla výzva a nejspíš nějaká úroveň masochismu.
 • honza2457
  honza245722.8.2020 09:39Essex County
  Jedna z nejlepších věcí, co jsem kdy četl. Od příběhu se nedalo odtrhnout a v nejbližší době si to budu muset přečíst znova. Kresba celý příběh krásně podtrhuje a skvěle se k němu hodí. Bod sám o sobe je vydání od Paseky.
 • honza2457
  honza245718.8.2020 18:16Scott Pilgrim #06: Hodina slávy
  Konec byl pro mě takový mírný zklamání, né že by nebyl skvělý jen jsem měl asi až příliš velký očekávání a jinou představu. Jinak celkově tahle série je skvělá a patří mezi to nejlepší co u nás vyšlo.
 • honza2457
  O něco slabší díl než minulý. Ubylo humoru a příběh byl na tuto série až příliš vážný. Celá kniha nás pomalu připravuje na poslední konečný díl.
 • honza2457
  Tak tohle byl zatím nejlepší díl. Prostě skvělé.
 • honza2457
  Oproti druhému dílu bylo mírné zhoršení kvality, ale jinak zase skvělé, šílené a ujeté. Veganské schopnosti a veganská policie snad mluví za vše.
 • honza2457
  Nejde než jen napsat, že komiks pokračuje v kvalitě jedničky. Skvěle jsem se bavil a několikrát se i nahlas rozesmál. Jediná výtka je snad jen občasná podobnost postav.
 • honza2457
  Pohodové nenáročné čtení, stejně tak i zábavné a energetické. Těším se na další díl.
 • honza2457
  Zase skokový rozdíl v kvalitě oproti předchozímu dílu, ale tentokrát správným směrem. Příběh se soustředil na Alfrédovu minulost, což je vítaná změna. Navíc má kniha skvělou atmosféru a kresbu. Jediná má výtka je jen ke konci, který mě zklamal. Krátký příběh z Ruska byl skvělý a ten jsem si opravdu užil.
 • honza2457
  Nuda, hrůza a děs běs. Nevím co k tomu víc napsat. Snad jen, že nepamatuji abych nějaký komiks tak často odkládal. Jediné co se dá kladné hodnotit je kresba.
 • honza2457
  Na začátku jsem měl strach abych se v příběhu neztrácel, ale naštěstí opak byl pravdou. I přesto, že jsem komiksy na které se odkazuje nečetl, dalo se domyslet o co v nich šlo. Komiks má skvělou myšlenku a byl jsem zvědavý jak s ní autor naloží. A ač je to trochu ukecané, také velmi čtivé a jsem velice zvědavý jaké bude pokračování. Jediné větší mínus tu je časté přeskakování v čase i místech. Až mě na konci překvapilo , že se autorovi podařilo vše ukočírovat.
 • honza2457
  Tak tohle mě opravdu bavilo. Mám rád tenhle styl kresby a nevadí mi ani tento druh humoru. Tohle je jednoduchý příběh, který jsi na nic nehraje. Masakr, šílenost a skvělý pohádkový svět. Co víc jsi přát. Neměl bych nejmenší problém kdyby to na konci dobře dopadlo a tohle by mi zůstalo jako skvělá oddychová jednohubka, takhle hold musím počkat co jsi autor v příštím díle vymyslí.
 • honza2457
  Akční jízda kde se objeví mnoho záporáků. Bohužel mi to přišlo chvílemi zmatené a ukecané, ale vyjma toho jsem se bavil. Plusem byla i kresba a vychytávky jako repelent na žraloky a Bat-boxer, který mě rozesmál.
 • honza2457
  V téhle sérii mě začíná více zajímat soukromý život Barryho Allena než postava Flashe. Tato kniha je lepší než minulý časoprostorový díl. Příběh nebyl nějaký zázrak, ale bavila mě ta jednoduchost, kde vznikl nový soupeř a o pár stránek dál byl poražen. Kapitola sama o sobě je pak postava Kid Flashe, který je s každou další knihou otravnější a zbytečný. Jsem velice zvědavý na další díl z věznice.
 • honza2457
  Hned na začátku řeknu, že jsem knihu přečetl na jeden zátah. Bohužel hned po uzavření knihy mě přepadl pocit zklamání. Bezhlavý úprk má vše: příběh, záporáka, romantiku, dialogy, přátelství i mladistvou nerozvážnost. Ale přes to všechno tomu něco chybí. Přijde mi jako by autor nalepil na stěnu papírky s tím co vše v knize chce a pak to spojoval provázky dohromady, jenže ono to dohromady tak úplně nefungovalo. Nakonec z toho vznikl dobrý komiks, ale s trestuhodně promrhaným potenciálem.
 • honza2457
  Po minulém dílu jsem se těšil na další a musím říci, že jsem zklamán. Sice to bylo fajn, ale začíná u mě převládat pocit, že u Batmana nemůže byt šťastný konec a ze svatby sejde. Do dotčení knihy jsem se musel několik dní přemlouvat a příběh se Supermanem mě vyloženě nudil.
 • honza2457
  Tohle je opravdu povedený díl, moc jsem od toho nečekal, ale dostal toho hodně. Skvělý nápad na příběh kde se utkají proti sobě Joker a Hádankář. Jsem rád, že to King pojal ve stylu války gangů, kde byli civilní oběti a výbuchy budov, ale nemuselo se zničit celé město. Příběh byl jednoduchý ( to i motivace záporáků) s krásnými souboji, zajímavými dialogy, velkým množstvím postav a dokonce jsme dostali i zrození padoucha. Kresba jak už je u této série zvykem byla výtečná a kniha se četla sama.
 • honza2457
  Ani vlastně nevím jak to hodnotit. Rozhodne lepší než úvodní díl, ale stále je vidět, že to je jen úvod k něčemu většímu. Bohužel se zase objevuje zmatečnost, které se u něčeho takového vyhnout nejspíš nejde. Na čtyři sešity toho je odvyprávěno opravdu hodně, ale já nejsem fanoušek cestování časem, takže krom prvního sešitu jsem to četl hlavně z povinnosti. Kresba byla velice dobrá, zvlášť se mi líbily stránky boje Batmana s Reversním Flashem a odpočítáváním času.
 • honza2457
  Tak tohle byl zatím nejslabší díl série. Jen a jen mlátička bez nějakého hlubšího významu a několik střípků z minulosti to nezachránilo. Musím říci, že kresba je stále na vysoké úrovni a díky tomu jsem to přečetl na jeden zátah. Krátký příběh s Catwoman byl takový nemastný, neslaný a nebýt konce tak i snadno zapomenutelný. Poslední dvě krátké povídky byly příjemným zpestřením, ale knihu už zachránit nemohli. Snad bych ještě vypíchnul scénu z fastfoodu, která mě opravdu pobavila.
 • honza2457
  Sice o něco horší než první díl, ale přesto velice dobry komiks. Příběh s Banem se výtvarně povedl, ale poslední dva sešity byly přímo pastva pro oči. I přes akční jízdu jsme se zase více dozvěděli o minulosti tentokrát o vztahu Batmana s Catwoman a hlavně ta skvělá chemie mezi nimi. Minusem bylo, že Batman leží skoro mrtvý a během pěti minut je jak znovuzrozený. O něco lepší bylo přepráni asi dvou set vojáků se zbraněmi přičemž ho samozřejmě minula každá kulka.
 • honza2457
  Obyčejný, tohle slovo to podle mě přesně vystihuje. Klasická mlátička, která vám nedá nic víc. Kresba chvílemi vázne, ale na některých nestvůrách jsem mohl oči nechat.
 • honza2457
  Povedený začátek série, kde dostáváme uzavřený příběh, který se čte velice dobře a rychle. S kresbou není nejmenší problém. Bylo fajn, že se autor soustředil i na minulost Gotham a Gotham girl.
 • honza2457
  Velice průměrný komiks, kde se dál rozvíjí příběh Barryho Allena. Příběh s Ranaři se četl dobře a bavil mě. Druhý příběh Po stopách otce byl o poznání horší, přesto byl stále lepší než poslední sešit, který sice připomíná události prvního dílu, ale kvalita je u něho opravdu špatná.
 • honza2457
  Velice slabý příběh oproti prvnímu dílu, který zachraňuje kresba. Líbí se mi, že se autor soustředí i na osobní životy postav.
 • honza2457
  Takhle kniha mě velice bavila, hlavně kresba. Líbilo se mi, že se příběh soustředí i na život Barryho Allena. Skvělá je i tloušťka knihy.
 • honza2457
  honza245723.5.2020 13:44Daredevil: Muž beze strachu #04
  Perfektní závěr příběhu a jen škoda, že u nás nevyšlo další pokračování. Příběh Desatera mě bavil a jen mě mrzí jeho zakončení. Bonusové příběhy byly slabší, ale to ničemu nevadilo.
 • honza2457
  honza245723.5.2020 13:34Daredevil: Muž beze strachu #03
  Tento díl je slabší než předchozí dva díly, ale stále je to výborný komiks. Zase skvělá kresba, zvlášť v jiných časových linií. Příběh byl velice dobrý, jen škoda těch krátkých příběhu uprostřed, které byly velice slabé.
 • honza2457
  honza245723.5.2020 13:22Daredevil: Muž beze strachu #02
  Snad ještě lepší než první díl. Život Matta Murdocka mě neskutečně baví a jen se těším co bude dál. Jinak se budu opakovat, skvělý příběh a nádherná kresba.
 • honza2457
  honza245723.5.2020 13:16Daredevil: Muž beze strachu #01
  Skvělý začátek příběhu a hlavně nádherná kresba. Samotný Matt Murdock mě bavil více než Daredevil. Celá kniha je čtivá a nemohl jsem se od ní odtrhnout.
 • honza2457
  honza245729.2.2020 13:43Skrýš
  Tak díky za info, no po 8 stránce se začátek knihy opakuje.
 • honza2457
  honza245729.2.2020 10:33Skrýš
  Chci se zeptat, mám v knize prvních 8 stránek dvakrát, zda to mají všechny knihy nebo mám nějaký vadný kus?
 • honza2457
  honza24572.8.2021Prodám
  Prodám:
  Avengers 1-5 - 1000 Kč

  Osobní předání Hlinsko v Čechách, jinak pošta nebo zásilkovna s platbou předem.
  Email: janecek.honzaa@seznam.cz
 • honza2457
  honza245720.7.2021Prodám
  Prodám:
  Avengers: Do boje! ( mírně poškozený obal, kniha v pořádku) - 600 Kč
  Captain America - Steve Rogers #01: Hail Hydra - 150 Kč
  La Perdida - 100 Kč
  Otčina - 100 Kč
  Osobní předání Hlinsko v Čechách, jinak pošta nebo zásilkovna s platbou předem.
  Email: janecek.honzaa@seznam.cz
 • honza2457
  honza24578.7.2021Prodám
  Prodám:
  DC Komiksový komplet čísla 01,03-23, 25-28, 30,31 - 2000 Kč ( prodávám i po kusech)
  Osobní předání Hlinsko v Čechách, jinak pošta s platbou předem.
  Email: janecek.honzaa@seznam.cz
 • honza2457
  honza245711.3.2018 13:02Pindárna
  mearez: tam byl, ale za 5 minut byl i pryč.
  Škoda že to neudělají ve stylu ComicsCentra jako u Goona a Grandville. Udělat dotisk jen v případě,když bude např. 300 objednaných.
 • honza2457
  honza245711.3.2018 12:06Pindárna
  Ahoj, chci se zeptat zda je šance aby BBart udělal dotisk Captain America Omnibus 1?
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: neveřejné
Mám: neveřejné
Chci: neveřejné
Sháním: neveřejné
Nabízím: neveřejné
Osobní: 68 (cca 36286 Kč)
Sbírka mimo CDB
Četl/a: neveřejné
Mám: neveřejné
Chci: neveřejné
Sháním: neveřejné
Nabízím: neveřejné
Osobní: 0