DC komiksový komplet #072: Flashpoint

4.4 | BB/art s.r.o., Eaglemoss Collections | akční, superhrdinský | série DC komiksový komplet

Flashpoint (Původně vycházelo od června do října 2011)
Barry Allen je hrdina. Jako Flash, nejrychlejší muž na Zemi, ochraňuje nevinné a bojuje se zlem. Tento svět však nezná. V tomto světě Aquaman a Wonder Woman zatáhli miliony lidí do války, Batman má na rukou krev stejně jako jeho nepřátelé, a o Supermanovi tady v životě neslyšeli. Barry musí přesvědčit podivné, nebezpečné hrdiny této reality, aby mu pomohli v jeho záměrech, a vše uvést do původního stavu. Ale ať selže, nebo se mu to podaří, svět už nikdy nebude stejný.

The Flash #139 (Původně vyšlo v září 1963)
Jde o první příběh, kde Flash cestoval časem. Barry Allen se vydá do 25. století, kde musí porazit Profesora Zooma, padoucha odhodlaného páchat zločiny jako Flashův naprostý opak, Reverse Flash.

Scénář:
John Broome, Geoff Johns
Kresba:
Carmine Infantino, Andy Kubert
Ink:
Jesse Delperdang, Joe Giella, Sandra Hope
Lettering:
Pavel Mařata
Barvy:
Alex Sinclair
Překlad:
Hana Vrábelová (Šimečková)
Redakce:
Mirka Jarotková, Jiří Pavlovský

Hřbety jednotlivých svazků pak postupně tvoří ucelený obraz od Alexe Rosse.

Obsahuje sešity sérií Flashpoint (Vol. 2) #1-5 a The Flash (Vol. 1) #139

Rok a měsíc vydání: září 2019 | ISBN: 978-83-7566-223-8 | Vydání: 1. | Vazba: šitá v tvrdých deskách | Formát: 178 × 266 mm | Počet stran: 176 | Tisk: barevný | Cena v době vydání: 269 Kč | Název originálu: Flashpoint | Vydavatel originálu: DC Comics, 1963, 2011

Obálka (1/1)
louza
louza | 23.4.2020 | DC komiksový komplet #072: Flashpoint |

Geoff Jones je známý rutinér, který šéfuje superhrdinské stáji a píše hromadu superhrdinských komiksů i když je psát moc neumí. Zato se mu občas podaří hodit do placu celkem působivý lidský příběh, který nevybočí ze zažitých schemat, ale stejně čtenáře chytne za srdce. Ve Flashopintu je to rozhodně Batmanova verze, bažící po nápravě světa do kolejí, tak jak ho zná do něj násilně přetažený Barry Allen. Skvěle načrtnutá linka je bohužel zasekaná snahou ukázat co nejvíce alternativních verzí hrdinů, což strašně zapleveluje hlavní linii úplně zbytečnými postavami a zpomaluje dynamiku příběhu. Některé zásadní detaily z alternativní budoucnosti však jako by chyběly. Situaci nepomáhá ani skvělá, ale místy dost přepálená kresba Andyho Kuberta na níž začínám být přes její nepochybnou erbovitost poměrně alergický. Škoda. Člověku se pořád dere na mysl co by s touhle premisou provedl třeba takový Lemire. Rozhodně jde o celkem fajn knihu, která má svoje rezervy. Jestli je tohle největší novodobá klasika z DC stáje, tak na tom DCčko moc dobře není. Překvapivě dobře je na tom ale bonusový sešit. Baví tím, že koresponduje s několika poznatky ze speciální teorie relativity a překvapí skvělá čistá kresba, která dobového konkurenčního Ditka v pohodě zadupe do země.

Kadin
M Kadin | 11.1.2020 | DC komiksový komplet #072: Flashpoint |

Jedna z největších novodobých klasik DC je konečně dostupná v českém vydání. Komiks, který by se dal svojí originalitou a nápadem přirovnat k Old Man Loganovi. Bohužel jsem nedokázal odolat a viděl jsem animovanou adaptaci tohoto komiksu před přečtením a kvůli ní jsem vše znal a věděl jak příběh dopadne, ale to vůbec neubírá na kvalitě tohoto komiksu. Příběh odsýpá, má skvělé nápady a postavy. Kubertova kresba je čistý mainstream a ničím jiným nevyniká, snad jen designem postav. Je skvělé, že tu konečně tento komiks vyšel, protože lidé kteří se ztráceli a nechápali Batman / Flash: The Button, tak si konečně mohou vše pospojovat a pochopit. Stejně jako u Old Man Logana, tak i tento komiks by měl mít doma v polici každý fanoušek superhrdinských komisků. 8,5/10

Joker189
Joker189 | 17.12.2019 | DC komiksový komplet #072: Flashpoint |

Opravdu jeden z těch lepších v DCKK.

perak
perak | 25.10.2019 | DC komiksový komplet #072: Flashpoint |

Mělo to spád, mělo to myšlenku, která se dala pochopit a jestli to mělo sloužit jako DC předěl, tak za mne OK. Raději něco takovéhoto, než nějakou bezmyšlenkovitou rubačku každého s každým. Škoda, že příběh není rozpracovanější, ale některé věci jsou zřejmě řešeny v jiných knihách (například střet Wonder Woman a Aquamana, který je prvotním hybatelem událostí tady vlastně je jen pozadím pro něco jiného), ale příběh funguje i takto samostatně.

Darth Raelchi
M Darth Raelchi | 16.10.2019 | DC komiksový komplet #072: Flashpoint |

Jak jsem se těšil tak jsem to nadšení asi předčasně vyplýtval a už jsem si z toho nesedl na prdel, jak jsem původně čekal. Komiks je dobrý a dokáže ho pochopit i neznalec okolností a tie-inů. Jenže to je asi tak vše. Nevím, proč jsem z toho byl odvařený, aniž bych to četl, ale pravdou je, že je to skoro to samé, co máme ve filmu Flashpoint Paradox. Pro mě prostě nic nového a ani v kresbě jsem nenašel nic převratného. Kuberta mám rád, ale tady máme jeho standard, který neurazí, ale ani extra nepotěší. Co mě docela šokovalo, byly vlastně dvě věci. První, že konečně čtu Flashe, který mě baví. Má tam zajímavou, jakousi doprovázející, roli. Druhá, že se spousta času zabíjela představovačkama a kecama kolem supráků a problémů a co s nimi. Moc se mlelo o ničem a pak šup do víru akce, ale to byl takový sešup, že najednou šlus a i Batman zamáčkl slzu. Zkrátka komiks dobrý, ale pro mě na úrovni středu.

Mleako
M Mleako | 15.10.2019 | DC komiksový komplet #072: Flashpoint |

Je to dobré a určitě jedna z nejlepších Johnsových věcí, ale ten základní story arch je až příliš stručný a bez ostatních řad, které jsou s tím provázané člověku polovina věcí unikne nebo nedává smysl. Motivace Aquamana a WW ke zničení půlky světa je "vysvětlena" v několika velmi stručných bublinách a očekává se, že přistoupíte na hru autorů a nebudete nad tím moc přemýšlet. Zároveň je už dost ohrané, že u každého restartu DC univerza je Flash a cestování v čase. Jako svižná, skvěle nakreslená povrchní popcornovka to funguje skvěle, ale k dokonalosti a páté hvězdě tomu ještě dost chybí.

3DD!3
3DD!3 | 8.10.2019 | DC komiksový komplet #072: Flashpoint |

Není to taková bomba jak bylo prezentováno. Johns vůbec nevytěžil potenciál alternativní reality a i když rozjíždí slušné nápady nedává jim ten potřebný ráz. Dílčí věci jsou perfektní, táta Wayne boží i asociální Superman má něco do sebe. Celkově je to ale strašně povrchní tuctovka, dokonce bez vysvětlení New 52 a to mě zde mrzí nejvíc. Ve finále funguje jen ten dopis.

kaylin
kaylin | 2.10.2019 | DC komiksový komplet #072: Flashpoint |

Už když event "Flashpoint" běžel - v té době jsem americké komiksy sledoval pravidelně - jsem si říkal, že to je něco, co vlastně číst nechci, že to je jen něco, co má akorát přinést nové série, ale ne nutně lepší příběhy. A to se také stalo. Většina sérií v rámci "The New 52" celkem snadno zapadla, i když se najedou výjimky. U nás to byl jen Batmanův run. Samotný příběh v knize "DC komiksový komplet 72: Flashpoint" je prostě jen alternativou ke klasickému vesmíru, představení toho, jak by to také mohlo vypadat. ale je to příběh na pár sešitů, nic víc. Pak bude zapomenut. A o to šlo. Nic víc. Pro Flashe došlo k zásadní události, i nějaké ty emoce se zde řešily, ale i když by to měl být natolik zásadní příběh, celkem doufám, že to bude jen z těch, jež zapomenu. Není moc proč si ho pamatovat. Princip "to celé vlastně je jiná realita" nebo "to se stalo v jiné časové linii" mi jako řešení vyloženě vadí.

Spike
Spike | 1.10.2019 | DC komiksový komplet #072: Flashpoint |

Tak jsme se konečně dočkali jedné z nejočekávanějších knih celého kompletu, Stálo to za to? No... ano i ne. Ale postupně.
Trochu mi přijde že Flashpoint není... kompletní. Měli do vydání zařadit i ty vedlejší sešity které by příběh doplnily. Takhle, ačkoli příběh svižně letí, jsem pořád měl pocit že mi něco uniká, že čtu takovou hodně okleštěnou verzi. Když vzpomenu na animák, zjišťuju že se nemýlím. Nekompletnost vydání je tedy asi hlavní problém, co zážitek sráží. Jinak, celé to letí neskutečným tempem, člověk ani nemá čas se zastavit a prozkoumat všechny ty změny v časové linii. Na jednu stranu dobře, že příběh rozhodně nenudí a umí strhnout, na druhou je to celé moc přímočaré a uspěchané, tohle by zasloužilo tak 12 sešitů.
Ale rozhodně nechci jen kritizovat jen proto že jsem čekal víc. Jak říkám, komiks chytne a slupnete ho rychle jako malinu. Jediné postavy které tu mají trochu prostoru, jsou Flash a Batman. Ten je jedním z největších kladů, tahle verze Batmana jako Thomase Waynea je podle mě jedna z nejlepších, alespoň co se moderních komiksů týče.
Jen nechápu jednu věc, a to se netýká ani tak komiksu, jako zdejších hodnotících: většina komiksů od Geoffa Johnse tu dostává průměrné až podprůměrné hodnocení, a tady se sází samé vysoké až nejvyšší... A upřímně, Flashpoint sice je dobrý, ale určitě ne nějak výrazně lepší než většina Johnsových ostatních věcí. Nebude to spíš tím, že ho trochu předchází jeho pověst? Zdá se mi trochu nadhodnocen, a některé Johnsovy věci zase podhodnoceny, ale to je věc názoru... Je to v podstatě jeden z těch lepších Elseworlds příběhů, jen si tam Flash uvědomuje že je něco jinak, a příběh má následky v budoucnu, ale rozhodně nejde o nic extra vyjímečného nebo nového co by vyčnívalo nad další kvalitní what if příběhy.
Co ale vyčnívá určitě, je kresba Andyho Kuberta, který je zde k nerozeznání od Jima Leeho. Tohle je esence té nejkvalitnější superhrdinské mainstreamové kresby, neumím si zde představit lepší, můžu tím listovat pořád, postavy i akční scény jsou zde parádní, vše dokonale přehledné. Za to obří palec nahoru. Co bych pochválil dál, je bonusový retro komiks. Ano, je to děsně blbé a úsměvné (nejlepší hláška, Flash v 25. století: "Eh? Celobarevné noviny? S obrázkem?") Je to dobové a naivní, všechny ty sci-fi prvky hodně přitažené za vlasy, ale jako retro funguje skvěle.Jako první seznámení s Reverse Flashem super, je dobré vědět jak to začínalo a kam se to časem posunulo, tyto retro sešity mám moc rád, a tohle je navíc jeden z těch čtivějších.
Takže za mě Flashpoint rozhodně vydařený příspěvek do kompletu, jen musí člověk krotit očekávání a překousnout že bude mít občas při čtení pocit že mu něco uniká.

Ozymandias
Ozymandias | 29.9.2019 | DC komiksový komplet #072: Flashpoint |

Jo, parádní. A ten animák, který podle toho udělali, je úplná dokonalost.

SteveCZ
SteveCZ | 29.9.2019 | DC komiksový komplet #072: Flashpoint |

Včera jsem si udělal takovej větší čtecí blok sestávající se z tohohle komiksu, Znovuzrození a Odznaku, no a tak začnu s tímhle.
Tady Flashpoint jsem hodně dlouho očekával (proč to vydání museli posouvat) a je to taky důvod proč se mi Znovuzrození spolu s Odznakem válely celý týden na polici, a to čekání stálo za to. Sice se u mne dostavilo menší zklamání kvůli absenci některých pasáží (kolega PKD mi to bere z úst), i tak jsem si to užil. Takhle má vypadat zábavnej mainstream. Číselně asi tak 8.5/10.

mearez
mearez | 29.9.2019 | DC komiksový komplet #072: Flashpoint |

Jojo, tak tomuhle říkám superhrdinský crossover. Skvělá věc, plná neskutečnejch nápadů, o kterou by měl zavadit i člověk nezanlý DC vesmíru (jako já). Bravurní příběh, který vám opravdového viníka vytvoření Flashpointu odhalí na konci, v kombinaci se skvělou kresbou, dávají vzniknou celkem legendárnímu komiksu. Ovšem malinko mě mrzelo, že Johns neprozkoumal více svět Flashpointu, protože spousta věcí a zmínek vypadal fakt zajímavě. Za mě 5*.

Fry
A Fry | 28.9.2019 | DC komiksový komplet #072: Flashpoint |

DC komiksový komplet #072: Flashpoint - Zásadní věc pro všechny příznivce DC Comics, event předcházející New 52 a finální tečka za krizovým obdobím. Věřte mi, že pokud byste si měli přečíst jen jeden komiks z tohoto kompletu, měl by to být právě tento. Johns na poli pěti sešitů naprosto otočil reálie klasického DC vesmíru, uvrhl svět do války mezi Wonder Woman a Aquamanem, nechal Barryho přijít o své schopnosti a do role temného rytíře dosadil Thomase Waynea. Asi si to přečtu znovu. A nejspíš si doplním znalosti i o vedlejší tie-iny ... Za mě 5*!

Spacecore
Spacecore | 28.9.2019 | DC komiksový komplet #072: Flashpoint |

Poslední roky jsem měl nutkání si Flashpoint přečíst, ale taky jsem samozřejmě čekal na vydání v kompletu. Viděl jsem animák, četl eventy před a po Flashpointu, takže jsem se spoilerům nevyhnul, nicméně po příběhové stránce to nemělo chybu! Obával jsem se toho, že to má pouze pět čísel, naštěstí se tady neplýtvá ani panelem a od začátku to odsejpá až do zdárného konce. Ze všech částí DC kontinuity mám asi nejradši právě tu post-crisis, která právě Flashpointem skončila a je to krásná tečka za dlouhým dějovým kolosem, který už dál nešlo táhnout. Bomba!

hroubek
hroubek | 27.9.2019 | DC komiksový komplet #072: Flashpoint |

Každý velký fanoušek DC komiksů ví, že Flashpoint patří k jednomu z nejdůležitějších příběhů za posledních pár let. A teď máme konečně možnost si ho přečíst a přesvědčit se o tom osobně. Je mi jasné, že spousta z Vás vidělo animovaný film Justice League: The Flashpoint Paradox, který z komiksu vychází. Já ho viděl taky, a byl jsem z něho nadšený, a o to více jsem se těšil na komiks. Komiks se hodně povedl a je vidět, že Geoff Johns umí. Jeho příběh žene jako rychlík a během pár stránek jsme uprostřed dění. Johns se kupodivu nesoustředí na to, co se na Zemi děje, nezajímá ho tolik konflikt mezi Wonder Woman a Aquamanem, ale mnohem více se soustředí na Barryho a Batmana. Postavy, které o tolik přišly a jsou si svým způsobem hodně povědomé, přesto se liší v způsobu jakým se s tím vyrovnávají. Tahle dynamika je pro celý Flashpoint klíčová, a díky ní celý příběh funguje a dokáže nás dojmout a vyvolat v nás emoce. Tohle se Johnsovi hodně povedlo. Komiks má krásnou kresbu, která je správně dynamická jako příběh. Starý komiks se povedl a i přes stáří je to velmi slušné čtení. Flashpoint je parádní komiks a všem ho jen doporučuji.

PKD
PKD | 27.9.2019 | DC komiksový komplet #072: Flashpoint |

Sice to dlouhé čekání stálo za to,ale přec jen trochu zklamání. V tom animáku dle této předlohy byl hafo dalších věcí,které zde absentují. Takže se mi zdálo,že je předloha prostě...hubená. Spousta scén v comicsu byla jen naťuknutá a ve filmu více rozvedená. Já vím,je to běžné,ale myslím to v tom smyslu,že krom přidaných scén/situací,ten film kopíruje až neuvěřitelně přesně celý book. Pořád se tedy nemohu zbaviti pocitu,že to není vydané,celé. Při čtení jsem měl stále očekávání,kdy se tam objeví ta a ta scéna z filmu,a ono...nic. Asi to je to moje chyba.;-) Holt,viděti napřed adaptaci,se často nevyplácí. Taky jsem (se přiznám) čekal aspoň 200str. Tohle byla docela jednohubka,relativně málo textu a celou dobu jsem si stále říkal,že to rovnou mohl nakresliti Jim Lee,páč Kubert jr. je v tomto př. s ním shodný,na 95%. Jo,ten měl nakresliti Last Son,a ne ten otřesný čmáral,otec. Závěr byl supr v tom smyslu,že se tam objevily už postavy alá new52,včetně Kary.:) Období new52 mi bude ještě dlouho chyběti a možná...že navždy. Pokud by nevznikl Rebirth/dnes již DCU,tak by se hádám,nic nestalo. Retro potěšilo,jako vždy,až kdysi na 1 vyjímku.

Johny87
Johny87 | 26.9.2019 | DC komiksový komplet #072: Flashpoint |

Fakt dobré. Na tento komiks jsem se hodně těšil až si ho přečtu, komiks nezklamal.

Fimi
M Fimi | 26.9.2019 | DC komiksový komplet #072: Flashpoint |

KONEČNĚ je to tady, komiks, na který čekal nejeden fanoušek DC, pro které je tohle naprostá povinnost. Pokud existuje něco lepšího než toto v DC pláštěnkovém mainstreamu, je to Green Lantern New 52, nebo rozhodně je to tomu rovno. Johns upekl úžasný příběh, Kubert to skvěle nakreslil. Jsem skutečně strašně rád, že zrovna toto vyšlo u nás a ted už nepotřebuju z DC snad nic...rozhodně ne z Ligy. Vlastně si nepamatuju, že by po tomto a GL přišlo něco tak kulervoucího a myslím, že dlouho nepřijde...

rewkon
rewkon | 26.9.2019 | DC komiksový komplet #072: Flashpoint |

Co byste víc chtěli od DC lepší mainstream už fakt nenajdete .

cyboy
M cyboy | 25.9.2019 | DC komiksový komplet #072: Flashpoint |

Asi prvni vec, kterou Johns udrzel pohromade a zaroven konecne neco v DCKK, co "vzdelava" ctenare.
Pokud bych chtel byt kriticky, tak bych rekl, ze reseni bordelu v DC univerzu je hodne podobne resenim typu "vsechno se to zdalo sousedovic kocce" apod.
70%

karl173
M karl173 | 25.9.2019 | DC komiksový komplet #072: Flashpoint |

Tak jsme se dočkali a konečně jsem si mohl přečíst tento slavný komiks, který ovlivnil celý DC vesmír. Musím uznat, že se tohle Johnsovi opravdu povedlo. Děj dává smysl a i přes svou komplikovanost je to svižné a čtenář dostane hotový fan servis plus spousty zajímavých nápadů. Ovšem dle mého názoru tomu ještě něco chybělo. Možná 2-3 sešity mi tady scházeli. Nevím, ale i když jsem se při čtení bavil, tak jsem zkrátka cítil jako bych sledoval konec filmu a chyběl mi začátek a prostředek. Pro čtenáře, který nemá načtený celý DC to hold může tak působit. Ale jinak jak jsem již psal, povedený komiks, který má navrch i velmi slušnou kresbu, byť ta ve Znovuzrození se mi líbí o něco více.
Jinak retro i když tady není vyloženě blbé, tak je opět v dnešní době už spíše úsměvné dílo. Ještě že tady je vždy jen jeden sešit.

Cinema Ranger
Cinema Ranger | 25.9.2019 | DC komiksový komplet #072: Flashpoint |

Jeden z mála Johnsových komiksových příběhů, který mám opravdu, ale opravdu velice rád a jsem rád, že konečně vyšel i tady u nás v Česku. Líbí se mi, že udělali Batmana jako Thomase Waynea. A celkově mám rád cestování časem a mezi realitami.
Není to mé první čtení Flashpointu, nejprve jsem ho četl v Angličtině.

ondra kenway
ondra kenway 21.9.2020

regressiv
regressiv 6.9.2020

puolpm
puolpm 1.9.2020

malylada
malylada 4.7.2020

Scaleo1
Scaleo1 23.6.2020

PeNNy
PeNNy 2.5.2020

louza
louza 23.4.2020

mackin
mackin 11.4.2020

CaptainCzech
CaptainCzech 23.2.2020

ArmadOon
ArmadOon 5.2.2020

Matthew
Matthew 5.2.2020

Goldfinch
Goldfinch 1.2.2020

invape
invape 31.1.2020

Paldini
Paldini 15.1.2020

Kadin
Kadin 11.1.2020

NecRoman
NecRoman 26.12.2019

Joker189
Joker189 17.12.2019

Olesh
Olesh 7.12.2019

DankoKonik
DankoKonik 7.12.2019

deadpool
deadpool 29.11.2019

calvin10
calvin10 26.11.2019

Symbi
Symbi 17.11.2019

dajik
dajik 10.11.2019

Lachvos
Lachvos 9.11.2019

Václav Mikula
Václav Mikula 1.11.2019

mineralk
mineralk 28.10.2019

perak
perak 25.10.2019

Erich
Erich 22.10.2019

hellblazer
hellblazer 19.10.2019

trudoš
trudoš 19.10.2019

Doppelganger
Doppelganger 18.10.2019

xflori01
xflori01 18.10.2019

Darth Raelchi
Darth Raelchi 16.10.2019

Fox01
Fox01 15.10.2019

Mleako
Mleako 15.10.2019

Lord Baltimore
Lord Baltimore 11.10.2019

w3cMarkus
w3cMarkus 10.10.2019

3DD!3
3DD!3 8.10.2019

matty87
matty87 5.10.2019

lantan1
lantan1 5.10.2019

Blackhand47XD
Blackhand47XD 4.10.2019

kaylin
kaylin 2.10.2019

zdennanek
zdennanek 2.10.2019

Hønzza
Hønzza 1.10.2019

Spike
Spike 1.10.2019

pearlxjam
pearlxjam 1.10.2019

slavik38
slavik38 30.9.2019

SteveCZ
SteveCZ 29.9.2019

Ozymandias
Ozymandias 29.9.2019

mcleek
mcleek 29.9.2019

mearez
mearez 29.9.2019

tom173
tom173 29.9.2019

Anton
Anton 28.9.2019

Lenny
Lenny 28.9.2019

Fry
Fry 28.9.2019

roswelll
roswelll 28.9.2019

Spacecore
Spacecore 28.9.2019

Benny
Benny 27.9.2019

hroubek
hroubek 27.9.2019

PKD
PKD 27.9.2019

komiksák007
komiksák007 27.9.2019

jh666
jh666 27.9.2019

Carnage
Carnage 27.9.2019

Johny87
Johny87 26.9.2019

Fimi
Fimi 26.9.2019

rewkon
rewkon 26.9.2019

cyboy
cyboy 25.9.2019

karl173
karl173 25.9.2019

Cinema Ranger
Cinema Ranger 25.9.2019

Četli (93):
2scha, 3DD!3, Al0f0k, alois13, Anton, Anton Whatever, ArmadOon, Azik2586, Benny, Blackhand47XD, calvin10, CaptainCzech, Carnage, Cinema Ranger, Craxx, cyboy, dajik, Darth Raelchi, deadpool, Doppelganger, DracoAn, dvory, Erich, farnhajt, Fox01, Fry, Goldfinch, Golem, Hønzza, Hawwwran, hellblazer, hroubek, Hugin, Jack, James, Jay-jay, jh666, Jimbeam90, jiskra, Johny87, Joker189, Kadin, kallenved, karl173, kaylin, Kil-Khal, Lachvos, lantan1, LookAss, Lord Baltimore, louza, mackin, malylada, Matthew, matty87, mearez, Mercurio, mineralk, Mleako, Mr. Bobeček, Negan, Olesh, ondra kenway, Ozymandias, Paldini, pavlosson, PeNNy, perak, Pizza Guy, PKD, punisher, puolpm, raenius, rewkon, Rinter, roswelll, Scaleo1, slavik38, Spacecore, Spike, SteveCZ, Symbi, the.kasztan, tom173, Tony TwoDee, trudoš, tukak, utresyby, Václav Mikula, w3cMarkus, Wiw, xflori01, zlejzmrd

Mají (198):
2scha, Abe, Al0f0k, Alfi, Alikkk, alois13, Anton, Anton Whatever, ArmadOon, Azbest, Azik2586, Beng.D, Benny, Blackhand47XD, blackJag, bmc75, calvin10, CaptainCzech, CaptainL, Carnage, Cever, comicsland, ConanVJ, Craxx, CSE_AC/DC, cyboy, D.K.Logic, dajik, Dali, DankoKonik, deadpool, Deckard, deefha, DegiCZ, disclose, DKoscik, Doppelganger, DracoAn, dvory, Dzoglik, Er.Nest, Erich, erik, farnhajt, fifas, filemon, Filip123, filosh, Fimi, Final, Flowtek, Fox01, Fry, gezic, Glumal, Goldfinch, Golem, Hønzza, Hawwwran, hellblazer, herrman, hlavathor, Horstik, hroubek, Hugin, hypermlok, Infarkt, invape, Jack, JackOneil, Jak, James, Jay-jay, jh666, Jimbeam90, jiskra, Johny87, Joker189, José, Josh, Joshua_T, kadas97, Kadin, kallenved, Karel Sec, karl173, Karolín78, kaylin, KdG, kendor007, Kiwi1902, komik.sx, komiksák007, koudak89, Kouzelnik7, krupan, Krvavý Patejl, krvinka56, kucik, Lachvos, lantan1, listr, LookAss, Lord Baltimore, maara, Majinek, malylada, Mamut12, Marvin, Matio, Matthew, matty87, mcezik, mcleek, meffis, Mercurio, merhyx, mikado, Mikei, Milo_Harwey, mineralk, Mleako, MonsterGyre, monty.cl, MP, Mr. Bobeček, NecRoman, Negan, Nightmare, Norri, Olesh, Onkel 1928, Ozymandias, Paldini, pavel, pavlosson, pearlxjam, pechna, PeNNy, Piros0013, PKD, Poseidon1978, punisher, puolpm, raenius, raimi, regressiv, rewkon, Ricarderon, Rinter, roswelll, Rumburaq, S313, saja, Sajmon, Salien, Saran, Scaleo1, Sidi Santini, Skot, slavik38, Spacecore, Spike, SteveCZ, Stlucius, T3ss, tacmud, the.kasztan, TheoDread, timek, tom173, Tomasino79, tomned, Tony TwoDee, trudoš, tukak, tulipstros, Tyfus, utresyby, Václav Mikula, vranakx, vrazdinek, VvV, w3cMarkus, willis, Wiw, xai, xflori01, xintax, Yefery, yogi, yojimbo, Zaknafeine, Zbysek2410, zdennanek, zdoog, zikaa, zlejzmrd

Chtějí (9):
dvoracekpetr1, hahahoho, illy, japes, Madao, Maty48, MazeCZ, Sebastian the wise, sleepless

Lenny
M Lenny | 1.10.2019 |

Radim: Druhá řada se stejným jménem. Jeden Flashpoint vycházel v roce 1999

RadimNemec
M RadimNemec | 1.10.2019 |

co je ono Vol.2 - viz. "Obsahuje sešity sérií Flashpoint (Vol. 2) #1-5" ?

rewkon
rewkon | 28.9.2019 |

ondra kenway Přesně jak psal Abstinent při stovce za kus to koupil skoro každý i kdyby to byla sebe větší slabota koupil jsem všechny supermany a batmany za pakatel na to ,že některé kousky byly v pevné vazbě super kup .

ondra kenway
ondra kenway | 27.9.2019 |

rewkon: Přitom teď se ty GL co tu vyšly už skoro nedaj sehnat, takže asi tolik nevyhořeli + je to tady v Čr jeden z neznámějších DC hrdinů. Fakt ostuda, že tu nevychází...

erik
erik | 27.9.2019 |

PKD, vieš, ono to s týmito eventmi chodí tak, že majú tie-ins. Napríklad Azzarello písal Flashpoint Batmana atď. Film mal z čoho vyberať, toto tu je len základná kniha.

rewkon
rewkon | 27.9.2019 |

Fimi máš pravdu ,ale těch se tu asi v nějaké účelnější čitatelné podobě nedočkáme vzhledem k tomu ,že tu GL už jednou vyhořel podobně je na tom Supermana který má slušný run v Rebirthu.

Fimi
M Fimi | 26.9.2019 |

rewkon jestli je něco z DC mainstreamu lepší než toto, dle mě je to celý run Green Lantern New 52...paradoxně opět od Johnsona