Desky zadní
Koupit
Soubor dávno vyprodaných dílů Loba! Najdete tu jak v Modré Crwi vydaného Kostěje nesmrtelného, tak Pěkně prsatý propadák a Gaunery z prvních Crwí. Pro ty, co jim tahle zásadní díla unikla, je to šance, jak svou chybu napravit. Pokud to neuděláte, tak se nikdy nedozvíte, kdo vyhrál Lobem porotcovanou soutěž o královnu krásy, zůstane vám zatajeno tajemství Lobovy minulosti a nebudete vědět ani, jak dopadl souboj s lidožravými slimáky!

Obsahuje sešity série Lobo's Big Babe Spring Break Special (březen 1995), Lobo (Vol. 2) #0 (září 1994), Lobo Goes to Hollywood (červen 1996) a Lobo (Vol. 2) #32-33 (srpen 1996 - září 1996)

Scénář
Alan Grant
Art
Christian Alamy, Jim Balent, Carl Critchlow, Val Semeiks
Ink
Christian Alamy, Jim Balent, John Dell, Mark Propst
Barvy
Digital Chameleon, Android Images, Carla Feeny, Gloria Vasquez
Obálka
Carl Critchlow, Mark Propst
Překlad
Pavel Dort, Šimon Španihel
Redakce
Jiří Pavlovský
Žánry
akční
ISBN/ISSN
978-80-7449-101-6 (CREW)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
165 x 255 x 7 mm
Tisk
barevný
Váha
360 g
Stran
120
Cena
298 Kč
Originál
Lobo's Big Babe Spring Break Special, Lobo Goes to Hollywood, Lobo (Vol. 2) #0, #32-33 (DC Comics, 1994, 1995, 1996)
Varianty
Lobo: Kostěj nesmrtelný (2012)
Modrá CREW #01 - Lobo: Kostěj nesmrtelný (1997)
 • louza
  louza18.9.2023 08:43Lobo: Kostěj nesmrtelný
  Člověk by si řekl, že za těch pětadvacet let (a půltunou načtených komiksů) od doby kdy tohle vycházelo v prvních číslech Crwe možná trochu dospěl a čtenářsky se vyvinul... Ani zgurvený hovno! Lobo je pořád velkej šéf a tenhle komiks hnětá jak sviň. Geniální kresba, geniální nápady, naběhlý kozy a naběhlý bicáky všude, bouchačky, motorky, chlast, crew a Šimon Španihel! S Lobem na věčné časy. Skvostná kolekce.
 • Palebras
  Palebras13.8.2021 09:01Lobo: Kostěj nesmrtelný
  Sbírka čtyř příběhů ze života velkého šéfa a všechny byly prostě fajn. Hodně solidní oddychová zábava, která ničím nevybočuje a příběhy nejsou kdo ví jak rafinované či vtipné, ale celkově to prostě stačí k tomu, aby se člověk dobře pobavil a celé to nesklouzlo do průměru. Příběhově se jedná o rozličný mix se začátkem v podobě volby miss, lobáckou verzi gaunerů, přes pozlátko ve formě holywůůůdu a zakončují to masožraví šneci, takže suma sumárum si téměř každý přijde na své. Perfektně je tady vidět i kvalita překladu, který jsem zmiňoval již u více dílů Loba. Tři ze čtyř příběhů překládal Španihel a zbývající Dort. Téměř u každého dílu který překládal Španihel mám problém s tím, že překlad je nemastný neslaný, suchý a prostě se mi k Lobovi moc nehodí. Zde v této sbírce příběhů je to krásně vidět. Příběh, který překládal Dort má koule, je vulgární, vtipný a jeho různé kreace při vymýšlení vtipných překladů jmen jsou prostě fajn a sedí k Lobovi dokonale. Španihelův překlad nemá koule, není vulgární ani příliš vtipný a prostě celkově se spíše hodí pro sérii Twilight, než pro záležitost typu Lobo. Škoda. Ale i tak jsem se velice dobře pobavil a rozhodně pořád dokáže Lobo zahřát na duši. Nebo rozervat duši. Nebo střeva. Nebo tak nějak.
 • trudoš
  trudoš editor26.7.2020 07:34Lobo: Kostěj nesmrtelný
  Soubor otevírá jeden z prvních Lobů, co u nás kdy vyšel a je to prostě zdravá dávka nostalgie. Jednoduché, přímočaré a ve své násilnické zvrácenosti zábavné. Následuje historie hrdinova zrodu a opět není o čem diskutovat – ono je těžké nemít rád postavu, která vyhladí celou planetu, jen aby si zajistila statut jedinečnosti. Poté máme možnost zavítat s Lobem do Hollywoodu a tady už jsem trochu narazil. Většina komiky je totiž založená na hurónských gestech, provázených nějakou tou pěstí do ciferníku a vytrhnutou páteří. Možná, že kdybych více ujížděl na filmových odkazech akčních snímků, byl bych si příběh mnohem více užil, ale moc tomu nevěřím. Ono totiž nejde o nějak sofistikovaný humor, pouze nějaká ta prostinká slovní hříčka a vtip je na světě. Závěrečný Kostěj nesmrtelný však úbytek nadšení smazává – přestože to po těch patnácti letech nemá takový říz jako kdysi, pořád je to drsně rozmarná jízda se spoustou divokých nápadů, které pro svůj heavymetalový svéráz fungují přímo báječně.
 • Radek Blacksad
  Radek Blacksad mecenáš18.8.2019 20:04Modrá CREW #01 - Lobo: Kostěj nesmrtelný
  Čítal som to v roku 1998 ako 11-ročný a požičal mi to vtedy učiteľ výtvarnej spolu s ďalšími časopismi Crew. Ležal som týždeň doma s teplotou a vďaka časopisu Crew a Lobovi to bol jeden z najkrajších týždňov aké som zažil. Teraz po 20 rokoch som si tohoto Loba prečítal znovu, ale pri čítaní už taká dobrá zábava nebola, pamätal som si to celé vtipnejšie. Aj tak však díky za pekné spomienky na jeden veľmi príjemný týždeň.
 • JohnyG
  JohnyG23.5.2019 07:13Lobo: Kostěj nesmrtelný
  Ujetej životní styl a drsňáckej situační humor metláckýho chlastmana a prasáka s povoláním galaktického lovce lidí musel ve svý době nutně vynášet první skutečnou komiksovou generaci do opojných výšin. Čteno po mnoha letech od vydání to na povrchu pobaví, ale nic zajímavějšího v tom není a nejvíc mi to přišlo jako svalnatější verze Harley Quinn.
 • ZeznikoslavCZ
  ZeznikoslavCZ28.12.2018 10:22Lobo: Kostěj nesmrtelný
  Fajn. Asi jsem z Loba vyrostl. Jo, bylo to vtipné, ale ne tak, jako mě to bavilo před dvěma lety. Kresba je super, ale scénář mi už nepřišel nijak originální... Nejlepší příběh byl asi Lobo míří do Hollywoodu, ten měl vtipné narážky a u Tima Buřtoňe jsem se musel smát. Za mě průměrná věc. Jsou i lepší komiksy.
 • mAGiic
  mAGiic editor22.11.2014 21:28Lobo: Kostěj nesmrtelný
  Pěkně prsatý propadák - Velmi zajímavá soutěž krásy s překvapením..****

  Gauneři - Nahlédneme o povídačkách o Velkém Šéfovi..****

  Lobo dobývá Hollywood - Když se točí film o Lobovi, nesmí u toho chybět... "Tenkrát na záchodě" a "Sedm let v bidetu" :'DD ****

  Kostěj nesmrtelný - Lobo vykydlí i masožravé šneky... ****

  Celkově se mi líbily všechny povídky a je to prostě klasickej Lobo s jeho hláškama a nadhledem...4*
 • mAGiic
  mAGiic editor22.11.2014 17:26Modrá CREW #01 - Lobo: Kostěj nesmrtelný
  Lobo i jako masožravej šnek vykydlí každýho.

  Hodně pobavily ty panely - Casbo: Agresivní duch :'DD

  4*
 • Schramm
  Klasika nejklasičtější, čirá esence Velkýho šéfovství a láska na zgurvenej první pohled :)
 • gobers
  gobers mecenáš2.9.2014 14:46Lobo: Kostěj nesmrtelný
  Je dobře, že jsou staré dobré Lobovy příběhy sebrané dohromady. Jsou tam slabší kousky (Prsa) i veliké pecky (Kostěj). Obecné hodnocení: průměr.
 • RaptoR
  RaptoR mecenáš25.7.2014 14:27Modrá CREW #01 - Lobo: Kostěj nesmrtelný
  Klasický Lobo: objeví se, všechny vykydlí a opět mizí. Taková správná jednohubka, když se vám nechce z postele :)
 • mr.des
  mr.des23.7.2014 14:31Lobo: Kostěj nesmrtelný
  Lobo me vzdycky dokazal pobavit.
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin20.3.2014 12:01Lobo: Kostěj nesmrtelný
  Nojo, Lobo. Ničím se nevymyká, ani negativně, ani pozitivně. Poslední příběh mě sem tam i pobavil. A prsa dobrý.

  Celkový dojem: 30%
 • erik
  erik9.12.2013 12:56Lobo: Kostěj nesmrtelný
  Klasický Lobo. Magor, čo každému ubližuje a na ceste za zábavou je schopný zlikvidovať každého. Dodnes ma tento oddychový prvoplánový komiks baví, súborné vydanie niektorých príbehov z Crewí a špeciálov (chýba hlavne príbeh Spoutaný, veľká škoda pre tých, čo nemajú starú Crew) má azda jedinú chybu, úvodná strana Seansy sa posunula o tri strany dopredu.

  Výborná zábava pre tých, čo odolali vyrastaniu (po vzore rakoviny) z puberty.
 • xflori01
  xflori0118.11.2013 15:54Lobo: Kostěj nesmrtelný
  Tento Lobo mně naopak velmi zaujal a pobavil. Prsatý propadák snad i nejlepší; Gauneři nudnější, ale zase oživili Lobovu historii; Lobo dobývá Hollowood: taky dobrý, až na ten konec - myslel jsem, že scénárista přežije :( ;Kostěj nesmrtelný - možná bych i řekl nejhorší příběh v knížce, ale vše mělo spád a humor a velmi jsem si tuto knihu užil. Moje hodnocení: 90%.
 • Josh
  Josh15.3.2013 19:58Lobo: Kostěj nesmrtelný
  Bohužel, Lobo není moje crewní skupina. Nedokážu fandit týpkovi, kterej každou chvíli někoho bezdůvodně zmlátí nebo zmasakruje, kterej vyvraždil celou svou rasu a nějaký další srandy. Kdyby to prováděl jen těm záporákům, tak to beru, ale on zabije kohokoliv. Je za všech okolností nejhustější, zároveň jakože smolař, kterej ale ze všeho vyjde vždycky jako největší borec. Navíc se mu nemůže nic stát, protože nemá žádný rovnocenný soupeře, žádnou slabinu... i přes tu nadsázku mě to po většinu času nebaví.

  Ohledně Loba dobývajícího Hollywood souhlasím s Fryem, pro mě nejlepší a nejvtipnější část knížky. Hlavně Tim Buřtoň a King Kong za svůj výkon zaslouží absolutorium:)) Fakt skvělá parodie a filmoví nadšenci si to užijou ještě o něco víc. Toliko čestná výjimka.

  Zbytek už mě tolik neoslovil. V Prsatym propadáku funguje aspoň to dějový schéma, kdy se jde od jedný krasavice k druhý, má to i vtipnou pointu. Gauneři krom ukázek Lobovy minulosti nemají čim zaujmout a odnikud nikam putoval i Kostěj nesmrtelný. Ten je ale celkově přepálenej ve všech směrech, takže tam je to snesitelnější a zábavnější.
 • mart.in
  mart.in mecenáš27.1.2013 17:44Lobo: Kostěj nesmrtelný
  Staré známé příběhy pěkně pohromadě. A proč ne, všechny už jsem četl dost dávno, takže mě některé zapomenuté pasáže/hlášky znovu pobavily. Je pravda, že před lety mě Lobo bavil mnohem víc, ale jo, je to pořád docela sranda.
 • Azalin
  Azalin mecenáš3.1.2013 09:08Lobo: Kostěj nesmrtelný
  Tak tak. Když se skloubí humor, film, Lobo a brutalita v jednom, tak to prostě jednoho i malinko odreaguje!
 • Fry
  Fry admin2.1.2013 16:02Lobo: Kostěj nesmrtelný
  Myslím, že tohle je mé druhé dostaveníčko s tímhle pánem, který si nechá říkat Lobo!

  Pěkně prsatý propadák: Popravdě celkem nudný sešitek, ve kterém se také v podstatě nic neděje. Jen se objeví nějaký protivník, tak ho Lobo zlikviduje a poté se objeví další. Jediné co mě trošku pobavilo, byl konec tohoto sešitku!

  Gauneři: Vyprávění o Lobovi bylo celkem fajn, protože jsme se dozvěděli trošku z jeho mládí, ale po nástupu Loba to šlo do kytek, a popravdě mi bylo i líto těhle gaunerů, kteří si to nakonec odskákali!

  Lobo dobývá Hollywood: Mnohem lepší než první dva sešitky, protože zde se skloubí humor, film, Lobo a brutalita v jednom a vcelku je s toho takové příjemné čtení, které vás malinko odreaguje!

  Kostěj nesmrtelný: No a na závěr opět parádní příběh, ve kterém si to Lobo rozdá s Galoopusem, Slimáky a všemi, co ho jen malinko vytočili! A proto tento dvoj-sešit nádherně doplňuje celou knihu!
 • J.Connor
  J.Connor mecenáš12.6.2012 22:28Modrá CREW #01 - Lobo: Kostěj nesmrtelný
  Nikdy jsem nebyl zavilý Lobista, ale v náctiletých dobách na sklonku 90. let, kdo Velkého šéfa nežral, že? S odstupem času se již kult trochu drolí, nicméně zábava a dynamika zůstává.
 • QuickQuackery
  Lobo je cápek co se nezapře. Má tzv. ,,Svůj drsný půvab,,. Kam příjde, tam je průser.
 • tonda
  Nevim jak to má někdo ve staveu ale já si to něak seženu.
 • Azalin
  Azalin mecenáš20.9.2010 13:30Modrá CREW #01 - Lobo: Kostěj nesmrtelný
  Legendární modrá krew. Stovka nejenom z nostalgie...
 • brkowycz
  Jeden z těch lepších LOBÁKŮ :-)
 • flipflop
  Pro mě první a nejlepší Lobo co jsem četl. V té době to byl můj hrdina č.1
 • Davey
  Tak se mi to konečně podařilo sehnat.Sice krátkej příběh, ale prostě klasika.Hlášky,kecy,Lobo. ;D ....mě se to líbilo.Lobo aka šnek vypadal dobře :)
 • erik
  Špica. Francúzi si slimáčikov určite zamilujú a môžu pridať gurmánskych 10 % k hodnoteniu.
 • Velkej šéf
  Super kresba, příběh a je to vtipný
 • Wiruss
  No skoro se to bojím říci, ale na Loba to mělo i nějakej nápad. Kresba průměrná, české vydání obstojné...
 • Godsmacker
  Tak nějak normál...nikam nevybočující normál.Přečtu si ho rád,ale ničím extra nevyniká.70 dávam za piraně
 • squash
  V té době mě Lobo ještě docela bavil a nedávno jsem si to i s chutí znova přečetl...
 • krvinka56
  Jo tento Lobo byl fakt dobrej pár podařenejch forků .Dost brutality a vynikající kresbe a příběh taky není k zahození rozhodně lepší než lobo versus maska.Jo a vystřídá 4 podoby. je ještě za velkého šneka. Jo a kaťasy taky nejsou k zahození.
 • globo
  Klasicky dobrý Lobo. Lobo vystřídá dokonce 3 podoby - klasickej metalistickej Lobo, kostěnej metalistickej Lobo a duch klasickýho metalisty Loba. Bulíkův případ a pár dalších je sice lepší, ale stejně jsem dobře pobavil.
 • Kapis
  Kapis mecenáš9.1.2006 15:02Modrá CREW #01 - Lobo: Kostěj nesmrtelný
  Jsou lepší Lobové
 • GeorgeS
  prostě Lobo, co dodat?
 • DEmnoG
  DEmnoG mecenáš18.7.2004 15:01Modrá CREW #01 - Lobo: Kostěj nesmrtelný
  Lobak a je fajn. Sice nic objevnyho, ale to asi od Loba ani nikdo neceka.
 • maarv
  Slusne sem se u toho pobavil ostatne jako je u loba obvykle...
 • Lobodlak
  Super!Odkožněnej Lobo,to tu ještě nebylo !! Scháněl sem to sice hooodně dlouho(protože v době co to vyšlo sem vo crwi ani Lobákovi neměl páru),ale stálo to zato!a taky sem si to pak pořádně vychutnal!
 • Markyz de Sade
  Ucházející Lobo, skvělý Casbo - agresivní duch a Sammy - do masa udělanej šnek. MdS
 • Slaine
  Jeden z nejlepších Lobů, ne sice možná hláškama, ale prostředím. Kresba se mi taky dost líbí. Pro Lobovy fanoušky nutnost.
 • Zack
  V dobe, kdy sem to cetl me to docela pobavilo... hlavne bonusove stripy s Lobem a Sammym, do masa udelanym snekem (nebo jak to presne bylo :)
 • willis
  Lobův průměr.
 • Ogre
 • KLAUN_DOMINANT
  KLAUN_DOMINANT mecenáš1.7.2004 08:12Modrá CREW #01 - Lobo: Kostěj nesmrtelný
  Lobo útočí a v plný parádě! Suprové jízda!
5880293
Četl/a (120)
2Hitman3, 81splinter, adevr, Al0f0k, Ash Pointak, bananzluty, bierce, binnmode, Blockholm, Bubákolog, ConanVJ, cyboy, dajik, Darker, Django, DoctorHarpy, Doctorow, Draco nobilis, duri, Džoworka, Elnie, erik, farnhajt, figis, Fox01, Fry, gezic, gwen666, HellWeber, hromotlk, hypermlok, invape, Jabba, James, jankie, jd., jh666, jindroush, JohnyG, Joshua_T, KdG, kendor007, Khagrael, kinak, Knuckless, Koci, Kocour, koudy, lantan1, Lavk, libcenko, Librarian, Light, Lobok257, Lojza, LookAss, lopik, mAGiic, Mamut12, mart.in, Maty48, Mercurio, michelangelo, MonsterGyre, monte walsh, mozzu, mstefl, mywiel, namdnas, NecRoman, opytz, Ozymandias, PAK, Palebras, PatrikTheMighty, pavlosson, pbabinec, pearlxjam, pechna, petrik1710, Petrisko911 , Poniczech, R3d, RadimNemec, raenius, robert.hladil, robertsedmik, RudyRod, S313, Schramm, Sharick, SHORTY, Sick666, slavik38, Son-Goku, songoku, Spacecore, Spike, syon, tacmud, taidana, tankgirl, terrordemon, the.kasztan, TheLavk, tomkalhotka, trudoš, TZcomics, Ukko, utresyby, Velkej šéf, VXP, Walome, WEAPONE, xflori01, Yefery, Zbysek2410, Zeebonk, ZeznikoslavCZ, zlejzmrd
(225)
2Hitman3, 2scha, 3E, 665+1, 81splinter, adam.ra, adevr, Aerchel, akrijus, Al0f0k, Alfi, Alfonzo, Alfred, ArmadOon, Artigas, Ash Pointak, Azbest, BadBoy, bananzluty, beanek, BeeSee, Benji, binnmode, blackJag, Blacklarch, Blair, Blockholm, bmc75, bronxik, Bubákolog, burzum, calviti, cobe, ConanVJ, Corteg, Corvus, cyboy, Darker, davidrynes, DAxik, DEmnoG, disclose, Django, DoctorHarpy, Doctorow, doophy, Dosis_Venenum, Draco nobilis, dre, duri, Džoworka, ebbe_voe, Einstain666 , Elnie, erik, Famozní, farb, farnhajt, FatMonster, felis, fifas, figis, filemon, Fox01, Fry, gobers, Goeger-Devil007, goodspeed, GORERATED, Grebenda, grinder, Hades, hahahoho, Hamichal, HellWeber, herbert, hromotlk, Hulik, hypermlok, ikshorm, Indy, Infarkt, invape, Jabba, Jak, James, jankie, jd., jh666, jindroush, jmenujiseradekbouril, Johnny Sasaki, Jokerka, jones1240, Joshua_T, Karel Sec, Kazumaki, KdG, kendor007, KINIMODUS, Knuckless, Koci, Kocour, komik.sx, koniklec, krvinka56, Lavk, LegendOfLore, libcenko, Librarian, Lisien, Lízátko, Lobodlak, Lobok257, Lojza, LookAss, lopik, Majkl, Mamut12, markic, mart.in, Martin Buchal, Matejrychly89, Matio, Maty48, MB, Meesha, Mercurio, merhyx, michelangelo, Mikko, Mitthrawnuruodo, moiqpiom, MonsterGyre, monte walsh, monty.cl, Mortisson, mozzu, mr.des, mrkirby, mstefl, mttra, Mysak92, namdnas, NecRoman, noMster, Nyxxie, Odal , Olesh, opytz, padre_negro, Palebras, Papa Wu, PatrikTheMighty, pavel, pavlosson, pbabinec, pearlxjam, pechna, Petrisko911 , Piros0013, Pjenkus, pk123x, POLAKST, Poniczech, Poseidon1978, R3d, raenius, razielus, robert.hladil, robertsedmik, Rouziii, RudyRod, S313, Saiffer, saja, Saran, Scaleo1, Schramm, seeker666, Sharick, SHORTY, Sick666, SiWeX, Skot, Slaine, slavik38, sleepless, smrtihlav7, Son-Goku, songoku, Spike, stanleystar, Stara.kryta, suricattaontheway, syon, tacmud, taidana, tankgirl, Ter, terrordemon, TheLavk, Tialster, timek, tomkalhotka, Tony TwoDee, trudoš, tulipstros, TZcomics, Ukko, utresyby, Velkej šéf, Vítek, WEAPONE, willis, xflori01, xintax, Yefery, yogi, Zajo original, Zbysek2410, Zelvak, Zemblaff, Zíďas, zlejzmrd
Chce (22)
afri, Badgu.y1902, barthez, besikv, Braindead, chcita, ComicBookGuy, deadpool, Doppelganger, Fr3d_K, fusnix, Horstik, MazeCZ, Miriyak, Nightmare, nx, Ragnarog, Sebastian the wise, segy, TIM.biker, xxaannddeerr, ZeznikoslavCZ
Shání (4)
afri, besikv, Nightmare, ZeznikoslavCZ
Nabízí (4)
Al0f0k, Fox01, sleepless, www.foxbazar.cz