Každý jeden den - obálka pod přebalem
Ukázka
Ukázka

+ 6 dalších ukázek

Koupit
Seznamte se s Brásem de Olivou Domingosem. Tento zázračný syn světoznámého brazilského spisovatele tráví dny sepisováním nekrologů jiných lidí a po nocích sní, že se sám stane slavným autorem – že zaznamená příběhy jiných lidí až do konce, i když ten jeho sotva začal.

Jenže až ten život začne, všimne si toho vůbec? Stane se to ve věku 21 let, kdy potká dívku svých snů? Nebo v jedenácti, kdy poprvé nějakou dívku políbí? Nebo mnohem později, když se mu narodí první syn? Nebo o něco dříve, kdy najde jako spisovatel svůj hlas?

Každý den v jeho životě je jako stránka v knize. Odhaluje lidi a věci, díky kterým je Brás tím, kým je: jeho matka a otec, jeho dítě a nejlepší přítel, jeho první láska a jeho životní láska. A jak už to v každém skvělém příběhu bývá, každý den přináší zvraty, které Brás naprosto nečeká...

Obsahuje sešity série Daytripper #1-10 (prosinec 2009 - září 2010)

Scénář
Gabriel Bá, Fábio Moon
Art
Gabriel Bá, Fábio Moon
Ink
Gabriel Bá, Fábio Moon
Barvy
Dave Stewart
Obálka
Gabriel Bá
Lettering
Josef Ládek
Překlad
Ľudovít Plata (Turlogh)
Redakce
Filip Gotfrid, Jolana Tichá
Žánry
drama, ze života
ISBN/ISSN
978-80-7679-310-1 (Crew)
Vazba
šitá v tvrdých deskách s přebalem
Formát
168 x 258 x 20 mm
Tisk
barevný
Váha
940 g
Stran
272
Cena
849 Kč
Originál
Daytripper (Vertigo (DC Comics), 2011)
  • louza
    louza17.5. 15:23Každý jeden den
    Asi jediná kniha, s níž jsem měl tu čest, která se může rovnat těm nejlepším Lemierovým autorským pracem. Nádherně napsaný příběh o člověku, plný ryzí lidštiny a života se vším co kněmu patří. Včetně smrti. Skvělá kresba, skvělý scénář, který chytne za srdce. I ta slzička občas ukápne. Minimálně ta nostalgická mi ukápla hned při pohledu na obálku nesoucí loga Vertiga.
8