TITUL ROK VLOŽENO
2000 CREW (varianta A)20224.12703427.6.2022
2000 CREW (varianta B)20224.22075227.6.2022
2000 CREW (varianta C)20224.12313227.6.2022
Avengers: Hrdinové v akci!2023-462-19.9.2023
Batman #01: Jejich temné plány, díl první20243.41353520.2.2024
Batman - Špatný den: Penguin / Riddler20234.32435124.9.2023
Batman / Soudce Dredd20234.52196825.10.2023
Batman, který se směje20223.63535630.5.2022
Batman: V žáru smrti2024-825-15.4.2024
Betelgeuse (paperback)20234.61117321.11.2023
Betelgeuse (pevná vazba)20234.81723421.11.2023
Castaka / Metabaronovy zbraně (paperback)20223.62822627.6.2022
Castaka / Metabaronovy zbraně (pevná vazba)20223.43138327.6.2022
Cyberpunk 2077: Máš moje slovo20234.51443525.10.2023
Cyberpunk 2077: Výpadek2024-473215.4.2024
Diablo - Legendy o barbarovi: Bul-Kathos20232.81375728.6.2023
Domeček krve a bolesti20244.51784811.3.2024
Immortal Hulk #02: Zelené dveře20223.91883520.9.2022
Immortal Hulk #03: Hulk v pekle20233.41768524.4.2023
Immortal Hulk #04: Ohavnost20234988216.10.2023
Incal: Psychoverzum2024-93518.4.2024
Každý jeden den20234.740451617.5.2023
Kingdom Come: Deliverance20232.32730727.2.2023
Komiks pro Ukrajinu20243.51403926.2.2024
Komiksový Clash #012023-476-21.11.2023
Konec liDCtva20234.33112711.4.2023
Košík plný hlav20234.537971112.6.2023
Lazarus #01: Rodina20234.43797914.3.2023
Lazarus #02: Selekce20234.51680628.8.2023
Lazarus #03: Konkláve20244.61054311.3.2024
Lobo: Jízda smrti a další příběhy20233.51437325.9.2023
Metabaron 2 (paperback)20233.51737611.6.2023
Metabaron 2 (pevná vazba)20233.91926511.6.2023
Minecraft: Otevřený svět - Do Netheru2022-702-21.11.2022
Mladí titáni do toho!: Mumly chumly2024-183-24.3.2024
Modrá CREW #26 - Ekhö: Zrcadlový svět #9, 1020233.62390928.1.2023
Modrá CREW #29 - Okko: Cyklus vzduchu20233.81744925.7.2023
Modrá CREW #30 - UCC Dolores #1, 220233.91683619.9.2023
Modrá CREW #31 - UCC Dolores #3, 420233.11326623.11.2023
Modrá CREW #32 - Zabiják #1, 220244.11952724.1.2024
Modrá CREW #33 - Zabiják #2, 320243.6873224.3.2024
Nejtemnější noc202243560917.8.2022
Nesnáším Pohádkov #05: Gerdino inferno2024-35122.4.2024
Netvora #05: Dítě války2022-1481-6.6.2022
Netvora #06: Slib2023-922-6.7.2023
Perverzní páprda2022332671327.6.2022
Sebevražedný oddíl: Dostaňte Jokera!20232.6321796.3.2023
Simpsonovi 2023/0620234.2545119.6.2023
Simpsonovi 2023/112023-327-13.11.2023
Simpsonovi 2024/012024-287-22.1.2024
Simpsonovi 2024/022024-232-19.2.2024
Simpsonovi 2024/032024-218117.3.2024
Simpsonovi 2024/042024-131-14.4.2024
Simpsonovi: Gigantická komiksová jízda2022-1517221.11.2022
Simpsonovi: Kardinální komiksový kravál2023-49816.11.2023
Simpsonovi: Kolosální komiksové kompendium #012022-2412210.5.2022
Simpsonovi: Monumentální komiksový nával2023-823329.5.2023
Spider-Man: Zvěřinec zasahuje!2023-353-13.11.2023
SpongeBob komiks 2023/012023-1167-9.1.2023
SpongeBob komiks 2023/022023-915-6.2.2023